Poze concurenti exceptionali - etapa a II-a

Concurentii exceptionali, cu un punctaj obtinut de cel putin 95 de puncte, sunt rugati sa ne trimita o poza reprezentativa.



» intrati aici pentru a adauga o poza

Clasa a pregatitoare-a

CASCARADE DAMIAN STEFAN

CASCARADE DAMIAN STEFAN, Nr.79, 100 de puncte
NECHITA EVELINA

NECHITA EVELINA, MIHAI EMINESCU Mun.RADAUTI Jud.Suceava, 100 de puncte
Florescu Darius George

Florescu Darius George, George Enescu, Navodari, 99 de puncte
Pataky Maya

Pataky Maya, Scoala Gimnaziala "Nichita Stanescu", Baia Mare, 100 de puncte
Lupse Brianna

Lupse Brianna, Scoala Gimnaziala "Nichita Stanescu", Baia Mare, 99 de puncte
Rosca Vasile

Rosca Vasile, Scoala Gimnaziala "Nichita Stanescu", Baia Mare, 99 de puncte
Bota Iulia

Bota Iulia, Scoala Gimnaziala "Nichita Stanescu", Baia Mare, 97 de puncte
Andreica Mark

Andreica Mark, Scoala Gimnaziala "Nichita Stanescu", Baia Mare, 96 de puncte
Bledea Adrian

Bledea Adrian, Scoala Gimnaziala "Nichita Stanescu", Baia Mare, 96 de puncte
Pascuta Andra

Pascuta Andra, Scoala Gimnaziala "Nichita Stanescu", Baia Mare, 96 de puncte
Pop Karina

Pop Karina, Scoala Gimnaziala "Nichita Stanescu", Baia Mare, 96 de puncte
Markus Denisa

Markus Denisa, Scoala Gimnaziala "Nichita Stanescu", Baia Mare, 95 de puncte
Tanasa Razvan

Tanasa Razvan, Colegiul Costache Negruzzi, 100 de puncte
Hamza Delia

Hamza Delia, Scoala Gimnaziala Nr. 29 Galati, 100 de puncte
Murgea Mara

Murgea Mara, 309, 100 de puncte
Niga Adriana Maria

Niga Adriana Maria, GH.I.BRATIANU, 100 de puncte
Turcu Ioana Theodora

Turcu Ioana Theodora, Ion Jalea Constanta, 100 de puncte
Hantescu Eduard

Hantescu Eduard, Scoala Gimnaziala "George Enescu" Navodari, 98 de puncte
cirtala stefania

cirtala stefania, SCOALA GIMNAZIALA PAUSESTI OTASAU VALCEA, 96 de puncte
Popescu Beatrissa

Popescu Beatrissa, Scoala nr 45 "Titu Maioresu" sector 1 București, 100 de puncte
BOSTAN DARIUS

BOSTAN DARIUS, IASI, SC. GEN 22 - HAJDEU, 100 de puncte
Popescu Tudor

Popescu Tudor, ALEXANDRU CEL BUN, 100 de puncte
Vasilache Anisia Iasmina

Vasilache Anisia Iasmina, Liceul Vasile Alecsandri, Iaşi,, 100 de puncte
NITA TUDOR ALEXANDRU

NITA TUDOR ALEXANDRU, 150, 99 de puncte
manole elena

manole elena, Petre Ispirescu-Constanta, 100 de puncte
ANDREI ALEXANDRU

ANDREI ALEXANDRU, I. Cantacuzino Pascani, 100 de puncte
Mosneagu Antonia

Mosneagu Antonia, Colegiul de Arta "O. Bancila"- Iasi, 100 de puncte
MARINA ANA

MARINA ANA, Scoala generala "Liviu Rebreanu", 100 de puncte
Costache Gabriel Ionut

Costache Gabriel Ionut, Nr. 52 ,,Iancului" bucuresti, 99 de puncte
marica maria alexandra

marica maria alexandra, anton pann rm valcea, 100 de puncte
Pohrib Nicolas

Pohrib Nicolas, Scoala Gimnaziala nr. 150, Bucuresti, 100 de puncte
radoi alexandru

radoi alexandru, 139"MIRCEA SANTIMBREANU", 100 de puncte
ANTON MARIA LORETA ERIKA

ANTON MARIA LORETA ERIKA, GIMNAZIALA NR 81, 100 de puncte
Botez Daniel - Gabriel

Botez Daniel - Gabriel, Generala Nr. 46 Bucuresti, 100 de puncte
Botez Catalin - Mihai

Botez Catalin - Mihai, Generala Nr. 46 Bucuresti, 100 de puncte
DAVID- HOROSINCU IANNIS- STEFAN

DAVID- HOROSINCU IANNIS- STEFAN, SCOALA GEN. " ST. BARSANESCU" IASI, 100 de puncte
Mihaila Negut Mihnea

Mihaila Negut Mihnea, Scoala nr. 280, 100 de puncte
Zavoianu Ioana Alexandra

Zavoianu Ioana Alexandra, 27, Principesa Ileana, 98 de puncte

Clasa 1

Aniculoesei Luca

Aniculoesei Luca, Sc.Gimnaziala Sf.Nicolae, 95 de puncte
PATRU ALEXANDRA-MARIA

PATRU ALEXANDRA-MARIA, NR.5 RAMNICU VALCEA, 99 de puncte
radoi alexandru

radoi alexandru, 139"MIRCEA SANTIMBREANU", 100 de puncte
Aslan Beyto Can Alex

Aslan Beyto Can Alex, 29 Mihai Viteazul Constanta, 100 de puncte
AVATAVULUI TEODORA

AVATAVULUI TEODORA, SCOALA GIMNAZIALA I SIMIONESCU, 100 de puncte
MIHALCEA ALEXANDRU-GABRIEL

MIHALCEA ALEXANDRU-GABRIEL, MIHAI VITEAZUL TARGOVISTE, 100 de puncte
Aniculoesei Luca

Aniculoesei Luca, Sc.Gimnaziala Sf.Nicolae, 95 de puncte
stoian maria alexandra valentina

stoian maria alexandra valentina, Gimnaziala Avram Iancu nr 98 Bucuresti, 100 de puncte
Nae Stefania Isabelle

Nae Stefania Isabelle, Scoala generala nr. 49, Bucuresti, sector 2, 100 de puncte
Comanescu Robert Andrei

Comanescu Robert Andrei, Coresi, 100 de puncte
Badea Alexia

Badea Alexia, 117, 100 de puncte
Cehan Andreea

Cehan Andreea, Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu"Vaslui, 100 de puncte
ANTONIU ALEXANDRU

ANTONIU ALEXANDRU, GEORGE COSBUC iasi, 97 de puncte
BUDACA MARIA

BUDACA MARIA, SCOALA GENERALA 143, 98 de puncte
Ciobanu Rares

Ciobanu Rares, Alexandru cel Bun Iasi, 100 de puncte
Ghita Sofia

Ghita Sofia, B P Hasdeu, 100 de puncte
Tapelea Bianca Andreea

Tapelea Bianca Andreea, Gimnaziala nr. 49, Bucuresti, 100 de puncte
FOBL DAVID ANDREAS

FOBL DAVID ANDREAS, SC.GIMNAZIALA AVRAM IANCU NR.98, 100 de puncte
MIHAILESCU DANIEL

MIHAILESCU DANIEL, GIMNAZIALA EMIL RACOVITA NR.93, 99 de puncte
JITEA ANDREI

JITEA ANDREI, SCOALA NR. 17 CONSTANTA, 100 de puncte
Gionea Andreea Larisa

Gionea Andreea Larisa, Emil Racovita, 100 de puncte
ANTON SORIN ANDREI

ANTON SORIN ANDREI, 309 Bucuresti, 100 de puncte
sandu andrei

sandu andrei, nr 81 bucuresti, 99 de puncte
Verboncu Ana

Verboncu Ana, Generala nr. 81, 100 de puncte
Razvan Enachescu

Razvan Enachescu, I. H. Radulescu, 100 de puncte
Eftimie Adelina-Elena

Eftimie Adelina-Elena, Sc. Gimnaziala Avram Iancu, 100 de puncte
Cojocaru Alex

Cojocaru Alex, Școala gimnazială "Avram Iancu", 100 de puncte
Pitigoi Nicolae Mario

Pitigoi Nicolae Mario, Valea Mare ;Babeni ,Jud Valcea, 95 de puncte
Budean Yannis Norbert

Budean Yannis Norbert, FEG, 96 de puncte
Apostol Livia Ana-Maria

Apostol Livia Ana-Maria, nr 58, 100 de puncte
Ionita David Robert Andrei

Ionita David Robert Andrei, gimnaziala nr 81, 100 de puncte
CIUCA GEORGE

CIUCA GEORGE, SCOALA 139 MIRCEA SANTIMBREANU SECTOR 5 BUCURESTI ETAPA 1, 99 de puncte
Ionita David Robert Andrei

Ionita David Robert Andrei, Sc. Gim. Nr. 81 Sector 3, 100 de puncte
Apostol Livia Ana-Maria

Apostol Livia Ana-Maria, GIMNAZIALA NR 58, 95 de puncte
sidoriuc andrei

sidoriuc andrei, ionel teodoreanu, 100 de puncte
Anheliuc Flavia

Anheliuc Flavia, Petru Musat Siret, 100 de puncte
ghorfi maria alexandra

ghorfi maria alexandra, gimnaziala nr 117, 97 de puncte
Stefan Alexandra

Stefan Alexandra, Scoala nr.109-Serban Voda, 300 de puncte

Clasa a 2-a

ALEXE Maria Alexandra

ALEXE Maria Alexandra, Scoala Gimnaziala nr. 309, Bucuresti, 100 de puncte
SIRBU MARIA

SIRBU MARIA, SCOALA GIMNAZIALA NR.279, 98 de puncte
Caluian Denisa Andreea

Caluian Denisa Andreea, Ctin GH.Marinescu Galati Nr 2, 100 de puncte
SIRBU MARIA

SIRBU MARIA, SCOALA 279 BUCURESTI, 98 de puncte
TOMA ANDREI CRISTIAN

TOMA ANDREI CRISTIAN, Sc. Gimnaziala Alexandru Ioan Cuza, Bucuresti, 99 de puncte
Iordache Delia

Iordache Delia, Gheorghe Țiței nr.30 din Constanta, 98 de puncte
Irimia Alice

Irimia Alice, Gimnaziala Valea Lupului, 97 de puncte
Popa Ioana

Popa Ioana, Gimnaziala nr.129, 100 de puncte
Constantiniu-Masson Andrei

Constantiniu-Masson Andrei, CN Mihai Eminescu Suceava, 100 de puncte
DUMITRU  ANA  MARIA

DUMITRU ANA MARIA, SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL, 97 de puncte
Badea Ruxandra Maria

Badea Ruxandra Maria, Serban Cioculescu - Gaesti, 100 de puncte
Ivan Oana Elena

Ivan Oana Elena, Scoala Gimnaziala nr. 139 - Mircea Santimbreanu, 99 de puncte
Tanase Riccardo- Nathanael

Tanase Riccardo- Nathanael, Colegiul de arta Ciprian Porumbescu Suceava, 98 de puncte
CIOACA VERONICA

CIOACA VERONICA, LIC.TEORETIC NICOLAE IORGA BUCURESTI, 99 de puncte

Clasa a 3-a

Geamanu Adriana

Geamanu Adriana, Scoala nr.81, 100 de puncte
Dinu Mario Gabriel

Dinu Mario Gabriel, 119, 96 de puncte
Cerchez Daris

Cerchez Daris, scoala ion Visoiu, 100 de puncte
Gheorghiu Georgiana Cristina

Gheorghiu Georgiana Cristina, Gimnaziala Nr.17, 100 de puncte
Manolescu Lavinia Gabriela

Manolescu Lavinia Gabriela, Gimnaziala Ion Simionescu Iasi, 100 de puncte
Manolescu Lavinia Gabriela

Manolescu Lavinia Gabriela, Gimnaziala Ion Simionescu Iasi, 100 de puncte
STEFANCU ELENA CAMELIA

STEFANCU ELENA CAMELIA, VASILE CARLOVA, 96 de puncte
DUMITRICA DENIS

DUMITRICA DENIS, NR.43,..DAN BARBILIAN..GALATI, 98 de puncte
istrate sabina

istrate sabina, liceul teoretic filadelfia suceava, 98 de puncte
manole ioana

manole ioana, Petre Ispirescu-Constanta, 100 de puncte
Marcu Andrei

Marcu Andrei, Sc. Gim. Elena Vacarescu Bucuresti, 100 de puncte
DAVID VLAD MIHAIL

DAVID VLAD MIHAIL, SCOALA GENERALA NR.37, 96 de puncte
Ariton Daria Maria

Ariton Daria Maria, Şc.Gimn."Grigorie Ghica Voievod", 100 de puncte
Stan George

Stan George, Scoala 77 Sector 3, 95 de puncte
Stefan Robert Iulian

Stefan Robert Iulian, Ion Creanga Iasi, 98 de puncte
Ghiorghe Gabriel

Ghiorghe Gabriel, LIceul cu program sportiv, 98 de puncte
GROZEA ROXANA IONELA

GROZEA ROXANA IONELA, ION CREANGA BRAILA, 100 de puncte
Besleaga Aida Gabriela

Besleaga Aida Gabriela, Scoala Miron Costin Galati, 98 de puncte
Antonesi Andra Ilinca

Antonesi Andra Ilinca, scoala nr 279, 97 de puncte
Mihalcea Alexia Cristiana

Mihalcea Alexia Cristiana, scoala nr 279, 95 de puncte
Cocoșilă Daria

Cocoșilă Daria, Gimnazială Fărcașele,Olt, 100 de puncte
marcas andra

marcas andra, nr.143 bucuresti, 98 de puncte
Botez Andreea - Maria

Botez Andreea - Maria, Generala Nr. 46 Bucuresti, 96 de puncte
Rusu Iulia

Rusu Iulia, Scoala Gimnaziala Nr.1 SV, 99 de puncte
BELU TUDOR STEFAN

BELU TUDOR STEFAN, SCOALA 129 ELENA FARAGO, 100 de puncte
Sabina Negrescu

Sabina Negrescu, Bogdan Petriceicu Hasdeu, 100 de puncte
Dulgheriu Sandra

Dulgheriu Sandra, Școala Gimnazială Nr. 3, 99 de puncte

Clasa a 4-a

Iancu Anda Georgiana

Iancu Anda Georgiana, Scoala Gimnaziala Nr.43, Ferdinand, Constanta, 97 de puncte
Claudia Hosu

Claudia Hosu, 12 Herastrau, 100 de puncte
IVASCHESCU ANNE MARIE

IVASCHESCU ANNE MARIE, GIMNAZIALA ''MIRCEA SANTIMBREANU'', 98 de puncte
PEAGU ANA MARIA

PEAGU ANA MARIA, GEN.NR.37,CONSTANTA, 100 de puncte
Craiovan Silviu Ioan

Craiovan Silviu Ioan, Scoala gimnaziala "Avram Iancu" Bucuresti, 100 de puncte
Popescu Cristea Antonio

Popescu Cristea Antonio, Scoala nr 117, 96 de puncte
Natalia Enachescu

Natalia Enachescu, I. H. Radulescu, 98 de puncte
tolescu ruxandra

tolescu ruxandra, Hamburg, 100 de puncte
Costache Gabriel Ionut

Costache Gabriel Ionut, Nr. 52 ,,Iancului", 99 de puncte
Dirnea Mihaela Roxana

Dirnea Mihaela Roxana, Gimnaziala nr. 1 Domnesti Ilfov, 100 de puncte
ADAM ALEXANDRU MIHAI

ADAM ALEXANDRU MIHAI, FERDINAND I BUCURESTI, 96 de puncte
ADAM ALEXANDRU MIHAI

ADAM ALEXANDRU MIHAI, FERDINAND I BUCURESTI, 96 de puncte
NATALIA ENACHESCU

NATALIA ENACHESCU, I. H. Radulescu, 96 de puncte
Turcanu Victor Silviu

Turcanu Victor Silviu, Gimn. Avram Iancu Bucuresti, 99 de puncte
Hritcu Andra

Hritcu Andra, generala 3 suceava, 96 de puncte

Clasa a 5-a

Neacsu Nicolae Stefan

Neacsu Nicolae Stefan, Colegiul National Spiru Haret, 95 de puncte
Eftimie Simona-Andreea

Eftimie Simona-Andreea, Sc. Gimnaziala Avram Iancu, 95 de puncte
Ioana Ana Maria

Ioana Ana Maria, Gimnaziala Nr 1 Dragalina, 100 de puncte
Ionascu Rares Alexandru

Ionascu Rares Alexandru, NR.119, 97 de puncte

Clasa a 6-a

Pințoiu Cristiana

Pințoiu Cristiana, Şc Gimnazială" Mihai Viteazul " Târgovişte, 98 de puncte








Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017