Poze concurenti exceptionali - etapa I

Concurentii exceptionali, cu un punctaj obtinut de cel putin 95 de puncte, sunt rugati sa ne trimita o poza reprezentativa.



» intrati aici pentru a adauga o poza

Clasa a pregatitoare-a

Tanasa Razvan

Tanasa Razvan, Colegiul Costache Negruzzi, 100 de puncte
Murgoci Anastasia Florentina

Murgoci Anastasia Florentina, B.P.Hașdeu, 100 de puncte
Dolan Maria Madalina

Dolan Maria Madalina, Liceul Teoretic Ladesti, 100 de puncte
Nicolai Alexander Mattia

Nicolai Alexander Mattia, Gimnaziala Sasca Mare, 100 de puncte
Florea Andrei Iustin

Florea Andrei Iustin, Ion Minulescu, 99 de puncte
Amariei Ana - Adelina

Amariei Ana - Adelina, Gimnaziala Nr.309, 100 de puncte
Florescu Darius George

Florescu Darius George, George Enescu, 100 de puncte
manole elena

manole elena, Petre ispirescu, 100 de puncte
Ivan Oana Elena

Ivan Oana Elena, Scoala Gimnaziala "Mircea Santimbreanu", 98 de puncte
HATMAN TEODORA

HATMAN TEODORA, Scoala Nr.29 Mihai Viteazu Constanta, 100 de puncte
Delia HAMZA

Delia HAMZA, Sc Sf. Ana. Nr 29 - Galati, 100 de puncte
IONESCU ANA MARIA

IONESCU ANA MARIA, GEORGE COSBUC, 100 de puncte
Mihaila Negut Mihnea

Mihaila Negut Mihnea, SCOALA GIMNAZIALA NR 280 MIHAIL SEBASTIAN, 100 de puncte
Murgea Mara

Murgea Mara, 309, 100 de puncte
murgoci anastasia florentina

murgoci anastasia florentina, b.p.hasdeu, 100 de puncte
murgoci anastasia florentina

murgoci anastasia florentina, b.p.hasdeu, 100 de puncte
Poschin Maia Alexandra

Poschin Maia Alexandra, B.P.Hasdeu, 100 de puncte
TIMOFTE TEODOR

TIMOFTE TEODOR, B.P . Hasdeu Iasi, 100 de puncte
ZAMFIR CRISTIANA ELENA

ZAMFIR CRISTIANA ELENA, Sc.gimnaziala George Cosbuc, 100 de puncte
NEGRUTI SANZIANA MIHAELA

NEGRUTI SANZIANA MIHAELA, OTILIA CAZIMIR, 100 de puncte
MORARU ROBERT MATEI

MORARU ROBERT MATEI, OTILIA CAZIMIR IASI, 100 de puncte
Matei Antonia Bianca

Matei Antonia Bianca, Școala Sfantul Andrei, 100 de puncte
Botez Catalin - Mihai

Botez Catalin - Mihai, Generala nr. 46, 100 de puncte
hutuleac catalina

hutuleac catalina, milisauti, 100 de puncte
Anghel Danny Ionut

Anghel Danny Ionut, Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi, 100 de puncte
Vasilache Anisia Iasmina

Vasilache Anisia Iasmina, Liceul Vasile Alecsandri, Iaşi,, 100 de puncte
Hamza Delia

Hamza Delia, Sc Sf. Ana. Nr 29 - Galati - Etapa 2, 100 de puncte
matei ana maria

matei ana maria, scoala gimnaziala nr 10, 95 de puncte
Popescu Tudor

Popescu Tudor, ALEXANDRU CEL BUN, 100 de puncte
Nedelcov Tudor

Nedelcov Tudor, Aristotel, 100 de puncte
Matei Andreea Teodora

Matei Andreea Teodora, 307, 100 de puncte
ZAMFIR CRISTIANA ELENA

ZAMFIR CRISTIANA ELENA, Sc.gimnaziala George Cosbuc Iasi, 100 de puncte
Raducanescu Iustin

Raducanescu Iustin, Scoala gimnaziala "Otilia Cazimir" Iasi, 100 de puncte
Isachi Amalia Narcisa

Isachi Amalia Narcisa, Colegiul Costache Negruzzi, 96 de puncte
FRONEA BIANCA MARIA

FRONEA BIANCA MARIA, OTILIA CAZIMIR IASI, 100 de puncte
Neagu Rebeca

Neagu Rebeca, gimnaziala 309, 100 de puncte

Clasa 1

NEDELEA BIANCA MIHAELA

NEDELEA BIANCA MIHAELA, GIMNAZIALA ION MINULESCU -PITESTI, 100 de puncte
NEDELEA BIANCA MIHAELA

NEDELEA BIANCA MIHAELA, GIMNAZIALA ION MINULESCU -PITESTI, 100 de puncte
CERNAUTEANU COSMIN STEFAN

CERNAUTEANU COSMIN STEFAN, ALECU RUSSO, 100 de puncte
Tiron Aileen

Tiron Aileen, Liviu Rebreanu, 95 de puncte
GOAJA STEFAN

GOAJA STEFAN, NICOLAE IORGA, 95 de puncte
Enachescu Razvan

Enachescu Razvan, I. H. Radulescu scoala 11, 100 de puncte
Anton Sorin Andrei

Anton Sorin Andrei, 309, 100 de puncte
BALTA ALEXIA MARIA

BALTA ALEXIA MARIA, SCOALA GIMNAZIALA NR. 17 GALATI, 100 de puncte
Ionita Alexia Maria

Ionita Alexia Maria, liceul Dimitrie Bolintineanu, 100 de puncte
STANCIU DARIA IOANA

STANCIU DARIA IOANA, Generala 142, 99 de puncte
Petre Bianca Alexandra

Petre Bianca Alexandra, George Enescu, 99 de puncte
barbu beatrice maria

barbu beatrice maria, gimnaziala nr 10, 100 de puncte
Razvan Enachescu

Razvan Enachescu, I. H. Radulescu, 100 de puncte
sandu andrei

sandu andrei, nr 81 bucuresti, 109 de puncte
Olteanu Andrei

Olteanu Andrei, Nr. 19 Tudor Arghezi, 99 de puncte
DUMITRESCU ANA GABRIELA

DUMITRESCU ANA GABRIELA, 49, BUCURESTI, 100 de puncte
JITEA ANDREI

JITEA ANDREI, SCOALA NR. 17 CONSTANTA, 100 de puncte
MIHAILESCU DANIEL

MIHAILESCU DANIEL, GIMNAZIALA EMIL RACOVITA NR.93, 98 de puncte
bontas adina ioana

bontas adina ioana, nr 18 jean bart, 95 de puncte
Croitoru Florina

Croitoru Florina, Petre Ispirescu, 100 de puncte
avatavului teodora

avatavului teodora, Scoala Gimnaziala Ion Simionescu Iasi, 100 de puncte
Dina Diana-Mihaela

Dina Diana-Mihaela, nr 194, Bucuresti, 95 de puncte
Dincă Adela Patricia

Dincă Adela Patricia, Scoala Gimnazială "Titu Maiorescu", Bucuresti - Sector 1, 98 de puncte
Nedea Mihai-Ștefan

Nedea Mihai-Ștefan, nr. 56, Sector 2, București, 95 de puncte
Novac Ioan

Novac Ioan, Ion Simionescu, Iasi, 98 de puncte
Dimitrenco Andrei

Dimitrenco Andrei, Titu Maiorescu Iasi, 100 de puncte
Ionilete Alexia-Elena

Ionilete Alexia-Elena, Scoala Nr.13 Rm. valcea, 100 de puncte
Petre Nadira Mihaela

Petre Nadira Mihaela, gim.nr.10 Rm.Valcea, 99 de puncte
Maia Scutariu

Maia Scutariu, 117, 100 de puncte
Petre Nadira Mihaela

Petre Nadira Mihaela, gim.nr.10 Rm.Valcea, 99 de puncte
Oprisan Alexia Ioana

Oprisan Alexia Ioana, Stefan Barsanescu, 97 de puncte
RADU LUCA

RADU LUCA, PIA BRATIANU, 97 de puncte
Dimitrenco Andrei

Dimitrenco Andrei, Titu Maiorescu Iasi, 100 de puncte
BURCEA VICTOR

BURCEA VICTOR, 195, 100 de puncte
SCHIOPU TANIA-IOANA

SCHIOPU TANIA-IOANA, GEORGE CALINESCU IASI, 100 de puncte
Nita Miruna

Nita Miruna, Serban Cioculescu, 98 de puncte
Razvan Enachescu

Razvan Enachescu, I. H. Radulescu scoala 11, 100 de puncte
Budean Yannis Norbert

Budean Yannis Norbert, FEG, 96 de puncte
Mosnegutu Rares Matei

Mosnegutu Rares Matei, nr.1 Bogdanesti,Suceava, 100 de puncte
Budaca Maria

Budaca Maria, scoala gimnaziala 143, 98 de puncte
Cehan Andreea

Cehan Andreea, Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Vaslui, 100 de puncte
Baiasu Vanessa

Baiasu Vanessa, Generala Nr 10, 100 de puncte
BEZNILA ELENA ROXANA

BEZNILA ELENA ROXANA, 139 "MIRCEA SANTIMBREANU", 100 de puncte
Capata Bianca

Capata Bianca, Scoala nr. 22, 99 de puncte
Valianu Izabela

Valianu Izabela, Scoala Gimnaziala Risca, 100 de puncte
Ciobanu Rares

Ciobanu Rares, Alexandru cel Bun Iasi, 100 de puncte
JITEA ANDREI

JITEA ANDREI, Ion Minulescu Constanta, 100 de puncte
Scutariu Maia

Scutariu Maia, 117, 100 de puncte
Visenoiu Eduard Ionut

Visenoiu Eduard Ionut, Gimnaziala Herastrau, 95 de puncte
Petre Nadira Mihaela

Petre Nadira Mihaela, gim.nr.10 rm.valcea, 99 de puncte
Budaca Maria

Budaca Maria, scoala gimnaziala 143, 98 de puncte
RADU LUCA

RADU LUCA, PIA BRATIANU, 97 de puncte
FOBL DAVID

FOBL DAVID, SC.GIMNAZIALA AVRAM IANCU, 100 de puncte
STOICA ALEX

STOICA ALEX, VASILE ALECSANDRI, 97 de puncte
Cqlina Daria Maria

Cqlina Daria Maria, Nicolae Titulescu, 100 de puncte

Clasa a 2-a

MATEI ALEXANDRU

MATEI ALEXANDRU, IL CARAGIALE, 95 de puncte
dan maria

dan maria, take ionescu rm. valcea, 100 de puncte
STANILA STEFAN CATALIN

STANILA STEFAN CATALIN, GIMNAZIALA , NR. 4, MORENI, DAMBOVITA, 100 de puncte
DUMITRASCU IOANA ELENA

DUMITRASCU IOANA ELENA, Scoala nr 117 Bucuresti, Sector 6, 95 de puncte
Iacob Mihnea Alexandru

Iacob Mihnea Alexandru, 120 Martisor, 99 de puncte
Caciulan Victor

Caciulan Victor, Spectrum Bucuresti, 100 de puncte
LASLAU ANTONIO

LASLAU ANTONIO, COLEGIUL MIHAI EMINESCU SUCEAVA, 98 de puncte
Ivan Oana Elena

Ivan Oana Elena, Scoala Gimnaziala "Mircea Santimbreanu", 98 de puncte
SOVIANI

SOVIANI, Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc Bucuresti, 98 de puncte
Oprea Gancevici Luca

Oprea Gancevici Luca, Liceul de Arta “Ciprian Porumbescu ’’ Suceava, 97 de puncte
porumbescu denis mario

porumbescu denis mario, slatioara, 99 de puncte
Irimia Anays

Irimia Anays, Iancului Nr 52, 95 de puncte
Irimia Anays

Irimia Anays, Iancului Nr 52, 95 de puncte
Stan Ariana Teodora

Stan Ariana Teodora, Gimnaziala Stefan cel Mare, 100 de puncte

Clasa a 3-a

Cincu Andrei

Cincu Andrei, C.N.A.I.C, 100 de puncte
Stancu Alexandru

Stancu Alexandru, Sc. gimn. N. Iorga ,Pitesti, 100 de puncte
Popescu Ana Cornelia

Popescu Ana Cornelia, Gimnaziala Nr 18 Jean Bart Constanta, 96 de puncte
Breaban Noemy

Breaban Noemy, Gimnaziala nr 4 Suceava, 100 de puncte
Manolescu Lavinia Gabriela

Manolescu Lavinia Gabriela, Gimnaziala Ion Simionescu Iasi, 100 de puncte
Manolescu Lavinia Gabriela

Manolescu Lavinia Gabriela, Gimnaziala Ion Simionescu Iasi, 100 de puncte
MANOLESCU LAVINIA  GABRIELA

MANOLESCU LAVINIA GABRIELA, SCOALA GIMNAZIALA ION SIMIONESCU IASI, 100 de puncte
DUMITRICA DENIS

DUMITRICA DENIS, SC.NR.43,GALATI, 95 de puncte
Dragan Georgiana

Dragan Georgiana, Alexandru cel Bun 13, 99 de puncte
Ruja Maria Diana

Ruja Maria Diana, Scoala Gimnaziala Ion Minulescu Pitesti, 100 de puncte
Cone Ilinca

Cone Ilinca, Scoala generala nr 49, 100 de puncte
Stancu Alexandru

Stancu Alexandru, Sc. gimn. N. Iorga ,Pitesti, 100 de puncte
tatarusanu sebastian

tatarusanu sebastian, nicolae iorga pitesti, 96 de puncte
FILIP IOANA VIOLETA

FILIP IOANA VIOLETA, SC.119 BUCURESTI, 100 de puncte
Florea Andrei Iustin

Florea Andrei Iustin, Ion Minulescu-Pitesti, 99 de puncte
paduraru robert andrei

paduraru robert andrei, Sc Sf. Cuv Paraschieva, 98 de puncte
Florea Andrei Iustin

Florea Andrei Iustin, Ion Minulescu-Pitesti, 99 de puncte
manole ioana

manole ioana, Petre ispirescu, 100 de puncte
Petrescu Maria

Petrescu Maria, Scoala Europeana Bucuresti, 100 de puncte
BABEII DIANA

BABEII DIANA, SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA, 100 de puncte
DUMITRICA DENIS

DUMITRICA DENIS, SC.NR.43 ,,DAN BARBILIAN,,GALATI, 98 de puncte
Manolescu Lavinia Gabriela

Manolescu Lavinia Gabriela, Scoala Ion Simionescu Iasi, 100 de puncte
ISTRATE SABINA

ISTRATE SABINA, LICEUL TEORETIC FILADELFIA SUCEAVA, 98 de puncte
Manolescu Lavinia Gabriela

Manolescu Lavinia Gabriela, Gimnaziala Ion Simionescu Iasi, 100 de puncte

Clasa a 4-a

Ababei Melissa

Ababei Melissa, Scoala Generala nr.195, 98 de puncte
Enachescu Natalia

Enachescu Natalia, I. H. Radulescu scoala 11, 98 de puncte
Tudoran Ana Roxana

Tudoran Ana Roxana, Colegiul catolic Sf. Iosif, 99 de puncte
tolescu ruxandra

tolescu ruxandra, Hamburg, 96 de puncte
PEAGU ANA MARIA

PEAGU ANA MARIA, GEN.NR.37,CONSTANTA, 95 de puncte
Natalia Enachescu

Natalia Enachescu, I. H. Radulescu, 98 de puncte
Pata Matei Stefan

Pata Matei Stefan, Federico Garcia Lorca, 96 de puncte
Marin Adela-Andreea

Marin Adela-Andreea, Grigorie Ghica Voievod, 98 de puncte
Craiovan Silviu Ioan

Craiovan Silviu Ioan, Gimnaziala "Avram Iancu" Bucuresti, 100 de puncte
tolescu ruxandra

tolescu ruxandra, 195, 100 de puncte
Natalia Enachescu

Natalia Enachescu, I. H. Radulescu, 96 de puncte
Munteanu Sarah

Munteanu Sarah, Sfintii Imparati, 95 de puncte
PEAGU ANA MARIA

PEAGU ANA MARIA, GEN.NR.37,CONSTANTA, 100 de puncte

Clasa a 5-a

Ababei Beatrice

Ababei Beatrice, Colegiul National Bilingv "George Cosbuc", 100 de puncte
Zuica Lucas

Zuica Lucas, 111Bucuresti, 95 de puncte
Zuica Lucas

Zuica Lucas, George Bacovia sector 4, 95 de puncte
Eftimie Simona Andreea

Eftimie Simona Andreea, Gimnaziala Avram Iancu, 96 de puncte

Clasa a 7-a

CARLESCU BADEA MARIA

CARLESCU BADEA MARIA, C.N. GHEORGHE LAZAR - BUCURESTI, 100 de puncte








Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017