Etapa finala - rezultate finale romana

31 august - afisare aspecte organizatorice pentru festivitatea de premiere


Nr. crt. Nume Cod Clasa Scoala Punctaj Premiu
1 Mihale Claudia B197R61001 6 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc 82 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
2 Gainaru George-Sebastian GL100R61002 6 Colegiul National V. Alecsandri 81 Locul II:
diploma de merit
+ medalie de argint
diploma si medalia se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
3 Petriuc Iarina SV122R61012 6 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 80 Locul III:
diploma de merit
+ medalie de bronz
diploma si medalia se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
4 Ciorobea Alexandra B122R61008 6 Scoala Nr. 52 "iancului" 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
5 Andreana Andreas B122R61000 6 Scoala Nr. 80 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
6 Cretu Vlad B129R61019 6 Hamburg 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
7 Saidac Ioana Maria B150R61001 6 Liceul Teoretic Scoala Mea 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
8 Enache Alexandru Stefan Vifor B122R61012 6 Scoala Nr. 85 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
9 Mazilu Darius Cristian SV122R61010 6 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 66 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
10 Mihai Alexandra B126R61006 6 197 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
11 Enciu Clara Maria B102R61001 6 Scoala Gimnaziala Nr. 188 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
12 Paraschiv Eduard Cristian B109R61004 6 Liceul Dimitrie Bolintineanu 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
13 Bentu Andrei Lucian B122R61002 6 Scoala Nicolae Titulescu 58 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
14 Ionici Andrei B197R61004 6 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc 54 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
15 Ene Ioana Ruxandra B122R61013 6 Scoala Nr. 56 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
16 Aghergheloaie Flavia Elena B197R61000 6 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
17 Perjescu Alexandra B198R61014 6 Sc. 17 abs
18 Perjescu Monica B198R61015 6 Sc. 17 abs
19 Salih Ali B157R61005 6 Sc. Gimnaziala Nr. 169 abs
20 Sofronie Matei B109R61001 6 Scoala Nr. 280 abs



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017