Etapa finala - rezultate finale romana

31 august - afisare aspecte organizatorice pentru festivitatea de premiere


Nr. crt. Nume Cod Clasa Scoala Punctaj Premiu
1 Stoica Ioana B198R51164 5 Liceul Teoretic National 85 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
2 Slincu Andra SV118R51019 5 Cn Petru Rares 84 Locul II:
diploma de merit
+ medalie de argint
diploma si medalia se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
3 Zuica Lucas Cristian B164R51001 5 Scoala Nr 111 80 Locul III:
diploma de merit
+ medalie de bronz
diploma si medalia se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
4 Opritescu Andrei IF103R51006 5 Olga Gudynn 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
5 Vovec Andreea B164R51000 5 Scoala Nr 190 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
6 Badjiber Yousef-Alex B130R51003 5 Scoala Gimnaziala Ionel Teodoreanu 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
7 Grecu Alessia Maria B150R51001 5 Liceul Teoretic Scoala Mea 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
8 Pricop Alexia B122R51033 5 Scoala Nr. 188 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
9 Enache Stefania B150R51003 5 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
10 Balteanu Vlad Gabriel B113R51002 5 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
11 Negrila Andreea B198R51048 5 Sc. 79 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
12 Otelea Ioana Cristina B122R51080 5 GIMNAZIALA 56 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
13 Pascu Cosmin Alexandru B109R51032 5 Scoala Nr. 280 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
14 Poorsafar-Jahromi Anahita B150R51004 5 Liceul Teoretic Scoala Mea 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
15 Coman Tudor B198R51015 5 Sc. 17 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
16 Demetrescu Andreea Elena B130R51010 5 Scoala Nr. 190 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
17 Radu Daria Maria B113R51033 5 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
18 Surcel Sabina B164R51013 5 Colegiul National "george Cosbuc" 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
19 Lungu Andrei Alexandru B130R51021 5 Scoala Nr. 98 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
20 Draghici Ana Ariana B197R51003 5 Scoala Nr. 46 58 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
21 Rotaru Cristina B109R51003 5 Scoala Nr. 280 58 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
22 Rosoiu Luca B129R51074 5 Hamburg 56 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
23 Mistirian Mihaela Alexandra B109R51015 5 Scoala Nr. 188 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
24 Dorulet Delia Florentina B122R51069 5 Colegiul Victor Babes 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
25 Neacsu Nicolae Stefan B199R51001 5 Colegiul National Spiru Haret 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
26 Caporalis Chloe B198R51007 5 Sc. 17 37 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
27 Chiurtu Cezara B198R51011 5 Sc. 17 abs
28 Duma Ioan-Matei B197R51001 5 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
29 Hreceniuc Anda SV122R51005 5 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava abs
30 Ifrim Raluca B198R51032 5 Sc. 17 abs
31 Ifrim Teodora B198R51033 5 Sc. 17 abs
32 Ignatescu Vlad SV122R51043 5 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Suceava abs
33 Paulencu Ruxandra SV122R51042 5 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Suceava abs
34 Stefan Mihaela B197R51002 5 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
35 Tubac Vlad Cristian B200R51047 5 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" abs
36 Vija Andreea B139R51051 5 Sc. Gim. Nr. 81 abs



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017