Etapa finala - rezultate finale romana

31 august - afisare aspecte organizatorice pentru festivitatea de premiere


Nr. crt. Nume Cod Clasa Scoala Punctaj Premiu
1 Badoi Diana B129R41003 4 Sc. 20 98 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
2 ZVORISTEANU YASMINE MARIA SV122R41028 4 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 97 Premiul II:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de argint

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
3 Cozma Petra Luciana SV122R41080 4 Scoala Gimnaziala Spiru Haret Dorohoi 96 Premiul III:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de bronz

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
4 Iorgulescu Mario Tiberiu B122R41064 4 Scoala Nr. 56 94 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
5 Trifan-Stoica Vanesa Elena SV109R41061 4 Sc. Gimn. Regina Elisabeta 92 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
6 Dinu Alexandra B109R41020 4 Scoala Nr. 280 91 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
7 Iacob Radu Stefan B204R41015 4 Scoala Gimnaziala Avram Iancu 91 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
8 Nita Alexandros SV122R41007 4 Scoala Gimnaziala Nr 3 Suceava 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
9 Pantilimon David B200R41060 4 Scoala Gimnaziala 150 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
10 Radan Alessia B164R41001 4 Scoala Nr. 79 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
11 Ursache Ruxandra B164R41024 4 Scoala Nr. 79 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
12 Andrei Mihnea Teodor B200R41000 4 Scoala Gimnaziala 150 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
13 Apetrei Oana Teodora SV122R41001 4 Scoala Gimnaziala Nr 3 Suceava 89 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
14 Damian Amina Georgiana SV122R41081 4 Scoala Gimnaziala Spiru Haret Dorohoi 89 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
15 Hritcu Andra Maria SV122R41002 4 Scoala Gimnaziala Nr 3 Suceava 89 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
16 Marin Adela B154R41002 4 Sc. Gim. "gr. G. Ghica" 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
17 Siscanu Sava B109R41043 4 Scoala Nr. 280 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
18 Tiplea Candice SV122R41352 4 COLEGIUL DE ARTA 89 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
19 Tirlea Darius B109R41015 4 Scoala Nr. 280 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
20 Berari Negara SV122R41073 4 Scoala Gimnaziala Niculae Popinceanu Mihoveni 88 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
21 Bors Bianca B164R41049 4 Scoala Nr. 119 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
22 Caraus Ioana B122R41021 4 Scoala Nr. 307 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
23 Chirila Otilia SV122R41008 4 Scoala Gimnaziala Nr 3 Suceava 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
24 Craiovan Silviu Ioan B204R41008 4 Scoala Gimnaziala Avram Iancu 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
25 Iachimov Olivia B109R41050 4 Scoala Nr. 280 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
26 Poncisu Maria CT125R41058 4 Ctin Brancusi 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
27 Calin Irina B122R41019 4 Scoala Nr. 307 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
28 Dirnea Mihaela Roxana IF108R41001 4 Scoala Nr. 1 Domnesti 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
29 Iavni Ioana SV118R41013 4 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
30 Icusca Emilia SV122R41097 4 Scoala Gimnaziala Nr. 10 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
31 Ion Andrei-Robert B173R41006 4 Liceul Teoretic Ioan Petrus 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
32 Polosanu Katerina SV118R41031 4 Scoala Gimnaziala Nr. 8 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
33 Ristache Vlad B109R41009 4 Cn. M. Eminescu 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
34 Timotin Petru B164R41006 4 Scoala Nr. 79 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
35 Baciu Ilinca B109R41048 4 Scoala Nr. 280 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
36 Chiujdea Mihaela CT125R41015 4 Scoala 37 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
37 Dumitru Alexandru B180R41011 4 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
38 Gheorghe Mugur B205R41004 4 Sc. Gim. "regele Mihai I" 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
39 Iancu Anda Georgiana CT125R41040 4 Ferdinand 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
40 Rasanu Tudor George BV103R41041 4 Scoala Generala Nr. 25 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
41 Lupu Albert Paul SV118R41010 4 Scoala Gimnaziala Nr. 8 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
42 Maniliuc Delia SV118R41033 4 Scoala Gimnaziala Nr. 8 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
43 Marinas Madalina BV103R41038 4 Scoala Generala Nr. 25 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
44 Vartolomei Janine SV118R41009 4 Scoala Gimnaziala Nr. 8 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
45 Zettel Elena Maria SV122R41131 4 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Suceava 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
46 Iordachi Alexandra Elena IS108R41277 4 ION GHICA 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
47 Maftei Miruna Catalina SV122R41125 4 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Suceava 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
48 Roman Mirabela Alexandra SV109R41123 4 REGINA ELISABETA 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
49 Tarabuta Maria SV122R41089 4 Scoala Gimnaziala Nr. 10 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
50 Turcanu Victor Silviu B204R41030 4 Scoala Gimnaziala Avram Iancu 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
51 Acujboaei Sebastian B122R41000 4 Scoala Nr. 307 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
52 Brindusescu Miruna B179R41021 4 Scoala 79 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
53 Calin Diana B164R41003 4 Scoala Nr. 79 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
54 Coca Iustin SV122R41066 4 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
55 Iacob Ana-Maria B164R41017 4 Scoala Nr. 79 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
56 Ismana Teodor B126R41055 4 197 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
57 Jumaischi Alexia SV122R41092 4 Scoala Gimnaziala Nr. 10 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
58 Nedelus Andreea Maria B130R41024 4 Scoala Nr. 119 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
59 Andrian Ana Maria IS105R41008 4 B. P. Hasdeu 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
60 Fechet Maria B172R41002 4 Cn Mihai Eminescu 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
61 Galoiu Alexandru B198R41040 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
62 Hreceniuc Dragos Vlad SV122R41124 4 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Suceava 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
63 Mocanu Mihnea Teodor B129R41043 4 Hamburg 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
64 Puscaru Andrei Cristian DB107R41030 4 Scoala Gimnaziala A. L. Bratescu Voinesti 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
65 Soare Alexandru B109R41027 4 Scoala Pro Ingenio 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
66 Aga Claudia SV122R41018 4 Colegiul De Arta Suceava 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
67 Badea Maria B126R41031 4 197 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
68 Brocea Alexandra SV104R41001 4 Scoala Gimnaziala I. G. Toma 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
69 Diaconu Dragos B109R41030 4 Cn. M. Eminescu 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
70 Draghici Alexandra B197R41004 4 Scoala Nr. 46 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
71 Fuduli Emilia Ecaterina CT125R41030 4 Nicolae Tonitza 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
72 Iordachescu Maria B204R41017 4 Scoala Gimnaziala Avram Iancu 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
73 Lazaroiu Mihai B200R41046 4 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
74 Lutai Ana Maria B130R41017 4 Scoala Nr. 119 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
75 Peagu Ana Maria CT125R41082 4 Scoala 37 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
76 Serban Stefania Denisa SV118R41012 4 Scoala Gimnaziala Nr. 8 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
77 Tasca Ilie IS108R41088 4 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
78 Tololoi Ilinca Roxana B179R41020 4 Scoala 79 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
79 Tyron Arthur SV118R41044 4 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
80 Adumitrachioaie George B109R41044 4 Scoala Nr. 280 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
81 Cazacu Nicoleta Livia B130R41004 4 Scoala Nr. 119 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
82 Diaconu Diana B157R41010 4 Sc. Gimnaziala Nr. 169 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
83 Enachescu Natalia B111R41025 4 I. H. Radulescu 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
84 Iordache Bianca B109R41014 4 Scoala Nr. 280 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
85 Morosanu Eliza Maria SV118R41040 4 Scoala Gimnaziala Nr. 8 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
86 Rusu Bianca SV122R41095 4 Scoala Gimnaziala Nr. 10 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
87 Budeanu Mara SV122R41036 4 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
88 Mihai Maria B130R41022 4 Scoala Nr. 119 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
89 Nedelcu Adrian Stefan B204R41021 4 Scoala Gimnaziala Avram Iancu 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
90 Puisor Andrada Maria CT131R41001 4 Sc Nr 30, Gh Titeica 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
91 Niculas Daria nicole SV122R41323 4 colegiul de arta 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
92 Blaj Bogdan B128R41005 4 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
93 Ciobanu Alexandra Mihaela B130R41007 4 Scoala Nr. 119 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
94 Ciungradi Ilinca B164R41009 4 Scoala Nr. 79 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
95 Cocea Ariadna IS108R41089 4 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
96 Constantin Andrei B113R41013 4 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
97 Coperza Victoria Anamaria SV130R41006 4 Scoala Gimnaziala Teodor Balan 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
98 Dumitru Ana-Maria Gabriela B133R41004 4 Scoala Gimnaziala Nr. 143 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
99 Enache Mihnea B205R41006 4 Sc. Gim. "regele Mihai I" 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
100 Ghetea Diana B122R41053 4 Scoala Nr. 307 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
101 Nistor Roxana VL101R41019 4 Sc. Gim. Serbanesti Pausesti Otasau 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
102 Onciuleanu Luciana SV118R41058 4 Scoala Gimnaziala Spiru Haret 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
103 Paduraru Denis Antonio B130R41027 4 Scoala Nr. 119 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
104 Prepelita Daria B172R41004 4 Cn Mihai Eminescu 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
105 Solea Miruna B164R41033 4 Scoala Nr. 79 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
106 Irimie Stefan SV122R41138 4 scoala nr 3 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
107 Andrei George Matei B172R41001 4 Cn Mihai Eminescu 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
108 Andrei Petru B198R41003 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
109 Antonescu Alex Andrei B109R41001 4 Scoala Nr. 79 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
110 Avram Clara Demetra SV122R41122 4 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Suceava 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
111 Cimpanu Teodor SV122R41100 4 Scoala Gimnaziala Nr. 10 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
112 Gheorghita Teodora Eliana SV122R41123 4 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Suceava 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
113 Iliescu Ioana B180R41009 4 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
114 Ivaschescu Anne-Marie B113R41028 4 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
115 Larionescu Cezara Diana SV118R41027 4 Scoala Gimnaziala Nr. 8 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
116 Maican Karina Cristiana B130R41018 4 Scoala Nr. 119 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
117 Mazilu Teodora B164R41005 4 Scoala Nr. 79 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
118 Sorescu Ioana Teodora B130R41036 4 Scoala Nr. 119 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
119 Teru Teodora B109R41036 4 Scoala Nr. 280 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
120 Toma Catinca B164R41038 4 Scoala Nr. 79 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
121 Tudorache Ioana B109R41010 4 Scoala Nr. 280 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
122 Vidami Alex SV122R41099 4 Scoala Gimnaziala Nr. 10 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
123 Buloi Gabriel B109R41003 4 Scoala Nr. 280 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
124 Cosma Maria B164R41027 4 Scoala Nr. 79 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
125 Hurducas Ekaterina B198R41048 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
126 Paicu Eliza IS108R41014 4 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
127 Vranceanu Razvan B164R41035 4 Scoala Nr. 79 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
128 Constantin Vlad B130R41009 4 Scoala Nr. 194 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
129 Costea Daria IS105R41023 4 B. P. Hasdeu 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
130 Hreceniuc George Fabian SV122R41021 4 Scoala Gimnaziala Jean Bart Suceava 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
131 Ionescu Maria B203R41028 4 Sc Gimn Nr 59 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
132 Lixandru Maria Alexia B102R41019 4 Scoala Gimnaziala Nr. 194 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
133 Pencu Paola Francesca Elena B130R41030 4 Scoala Nr. 119 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
134 Barbuta Theodora SV109R41085 4 REGINA ELISABETA 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
135 Dascalu Diana IS108R41043 4 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
136 Dicu Anca B180R41010 4 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
137 Drumia Elisse B198R41329 4 Scoala Gimnaziala Sfantul Andrei 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
138 Ghioca Denisa B109R41035 4 Scoala Nr. 280 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
139 Gradinaru Mariuca B198R41047 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
140 Ionescu Adrian B129R41162 4 Hamburg 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
141 Luca Serban B164R41029 4 Scoala Nr. 79 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
142 Muntianu Teodor SV122R41088 4 Scoala Gimnaziala Nr. 10 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
143 Oanea Robert SV122R41121 4 Colegiul De Arta 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
144 Cobaschi Anastasia SV122R41030 4 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
145 Giuclea Alexandra IF108R41002 4 Scoala Sf. Andrei Bucuresti 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
146 Popescu Cristea Antonio B199R41011 4 SC 150 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
147 Rurac Valerya B204R41024 4 Scoala Gimnaziala Avram Iancu 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
148 Stan-Trica Carina Andreea B130R41037 4 Scoala Nr. 119 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
149 Stefanescu Vlad B204R41025 4 Scoala Gimnaziala Avram Iancu 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
150 Trandafir Rares IS108R41032 4 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
151 Ungurean Catalina SV110R41002 4 Scoala Gim. Bogdan Voda 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
152 Vicol Daria B150R41014 4 Liceul Teoretic Scoala Mea 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
153 Bondoc Alexandru B109R41002 4 Scoala Nr. 280 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
154 Braga Beatrice B164R41036 4 Scoala Nr. 79 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
155 Dobos Darius SV122R41120 4 Colegiul De Arta 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
156 Neacsu Laura B109R41064 4 Scoala Nr. 280 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
157 Dan Alexandru B109R41086 4 Cn Mihai Eminescu 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
158 Sacarin Mara B164R41018 4 Scoala Nr. 79 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
159 Balica Anca Gabriela SV122R41133 4 Colegiul De Arta 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
160 Filiuta Radu B109R41088 4 Scoala Nr. 280 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
161 Radoanca Vlad B172R41005 4 Cn Mihai Eminescu 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
162 Sindilar Marius-Catalin SV128R41014 4 Nr. 2 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
163 Tone Denisa B129R41054 4 Hamburg 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
164 Tutanescu Andrei B164R41039 4 Scoala Nr. 79 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
165 Bursuc Alessandra Ioana SV109R41032 4 Sc. Gimn. Regina Elisabeta 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
166 Crijman Ioana CT125R41088 4 Aurel Vlaicu 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
167 Ionescu Gabriela Jasemine BV103R41036 4 Scoala Generala Nr. 25 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
168 Niculescu Radu B129R41078 4 Scoala 196 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
169 Nita Serena SV122R41022 4 Scoala Gimnaziala Jean Bart Suceava 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
170 Onofrei Anne Marie Alexandra B173R41007 4 Lic Grec. Catolic Timotei Cipariu 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
171 Pavel Andrei B109R41095 4 Scoala Nr. 280 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
172 Angelescu Raluca SV122R41087 4 Scoala Gimnaziala Nr. 10 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
173 Ioan Tudor-Vasile B200R41041 4 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
174 Covrig Eduard B113R41015 4 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
175 Cozmiuc Maria SV122R41090 4 Scoala Gimnaziala Nr. 10 67 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
176 Mahfouz Victor B109R41083 4 Scoala Nr. 280 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
177 Barcaru Ilinca B180R41012 4 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
178 Gurlui Mara B109R41004 4 Scoala Nr. 280 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
179 Ivanuta Bianca SV122R41094 4 Scoala Gimnaziala Nr. 10 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
180 Dobrila Victor Mihai B164R41026 4 Scoala Nr. 79 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
181 Lica-Daneliuc Alexandru SV128R41039 4 Petru Musat 64 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
182 DRAGHICI KARIN IOANA B197R41005 4 Scoala Nr. 46 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
183 Garvasuc Roland B198R41041 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
184 Motea Maria B109R41042 4 Scoala Nr. 280 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
185 Vatamanu Stefania IS108R41059 4 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu 63 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
186 Voinea Maria B204R41034 4 Scoala Gimnaziala Avram Iancu 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
187 Rohnean Orlando Dragos B150R41010 4 Liceul Teoretic Scoala Mea 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
188 Marin Valentina Alexandra B130R41020 4 Scoala Nr. 119 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
189 Scolobiuc Izabela SV122R41096 4 Scoala Gimnaziala Nr. 10 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
190 Andronic Teodora B150R41005 4 Liceul Teoretic Scoala Mea 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
191 Ciobanu David B122R41024 4 Scoala Nr. 52 "iancului" 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
192 Pietraru Ana-Maria B168R41056 4 Scoala Nr. 79 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
193 Tomsa Raluca Ioana CT125R41074 4 Nicolae Tonitza 57 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
194 Dascalasu Beatrice CT125R41026 4 Tudor Arghezi 54 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
195 Titu Alexia B109R41109 4 Scoala Nr. 280 51 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
196 Stefan Ariana-Ioana B122R41113 4 Scoala Nr. 111 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
197 Alexandru Mihai B173R41017 4 Sc. Gimnaz. "grigorie Ghica" abs
198 Amarie Alexandra SV128R41025 4 Petru Musat abs
199 Andrei Sebastian SV122R41101 4 Scoala Gimnaziala Nr. 10 abs
200 Anechiti Alexandra SV104R41014 4 Scoala Gimnaziala Teodor Stefanelli abs
201 Balint Stefan Cristian B150R41000 4 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
202 Barboi Arthur SV104R41011 4 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
203 Barbu Bianca B122R41008 4 Scoala Nr. 56 abs
204 Bardas Ioana B109R41016 4 Scoala Nr. 280 abs
205 Baston Delia B122R41009 4 Scoala Nr. 56 abs
206 Biia Bogdan SV104R41010 4 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
207 Birzu Dragos IS105R41066 4 B. P. Hasdeu abs
208 Bischofberger Izabella B122R41011 4 Scoala Nr. 56 abs
209 Blanaru Mara SV122R41105 4 Scoala Gimnaziala Nr. 3 abs
210 Borondel Andreea B109R41049 4 Scoala Nr. 79 abs
211 Bucevschi Teodora B122R41015 4 Scoala Nr. 56 abs
212 Bucur Bianca CT125R41008 4 Petre Ispirescu abs
213 Calagiu Georgia Elena B129R41004 4 Sc. 66 abs
214 Camuescu Paul Constantin B173R41003 4 Liceul Teoretic N. Iorga abs
215 Ciolacu Sonya Anastasia B122R41027 4 Scoala Nr. 66 abs
216 Ciurea Iasmina SV104R41021 4 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
217 Cojocaru Vlad B122R41028 4 Scoala Nr. 56 abs
218 Constantin Andrei B180R41004 4 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti abs
219 Cosmaciuc Andreea SV104R41022 4 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
220 Covaliu Stefan CT125R41024 4 Bp Hasdeu abs
221 Cristofor Briana B198R41026 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
222 Curic Andrei Alexandru SV118R41019 4 Scoala Gimnaziala Nr. 8 abs
223 Danaila Dragos B109R41019 4 Scoala Nr. 280 abs
224 Dediu Ana SV122R41016 4 Colegiul De Arta Suceava abs
225 Dinicu Mario B204R41010 4 Scoala Gimnaziala Avram Iancu abs
226 Dirla Andrei B204R41011 4 Scoala Gimnaziala Avram Iancu abs
227 Doandes Maria B203R41016 4 Sc Gimn Nr 59 abs
228 Dragostin David B129R41012 4 Sc. 149 abs
229 Dragu Alexandra B109R41011 4 Scoala Nr. 128 abs
230 Drama Luca B128R41019 4 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" abs
231 Dumitru Bianca Maria B122R41044 4 Scoala Nr. 56 abs
232 Duta Brianna Viorela B122R41046 4 Scoala Nr. 56 abs
233 Enache Rares B122R41047 4 Scoala Nr. 56 abs
234 Flor Alexia B198R41038 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
235 Florian Tudor B128R41017 4 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" abs
236 Gheorghiu Camelia B109R41058 4 Scoala Nr. 280 abs
237 Gheorghiu Maria B109R41069 4 Scoala Nr. 280 abs
238 Giscan Dinu B198R41046 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
239 Grancea Darius B122R41054 4 Scoala "ferdinand I" abs
240 Grigore Tudor B122R41055 4 Scoala Nr. 49 abs
241 Grigorescu Catrinel B122R41056 4 Scoala Nr. 56 abs
242 Gurgute Smaranda SV118R41002 4 Scoala Gimnaziala Ion Creanga abs
243 Harsan Sergiu Horea B164R41050 4 Cnme abs
244 Huci Petrut Rares B179R41037 4 Scoala 56 abs
245 Humeniuc Eduard SV128R41037 4 Petru Musat abs
246 Ieremie David SV122R41079 4 Colegiul De Arta Suceava abs
247 Ion Calin B200R41042 4 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" abs
248 Ion Elena Teodora B122R41059 4 Scoala Nr. 56 abs
249 Iordache Cristian B122R41063 4 Scoala Nr. 56 abs
250 Lazar Silviu IS105R41025 4 B. P. Hasdeu abs
251 Lefticariu Andra B139R41016 4 Sc. Gim. Nr. 81 abs
252 Lehaci Alessia SV104R41005 4 Scoala Gimnaziala Teodor Stefanelli abs
253 Lisman Karina IS108R41047 4 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu abs
254 Marginean Marius SV104R41037 4 Scoala Gimnaziala Teodor Stefanelli abs
255 Marian Sara SV104R41026 4 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
256 Marin Laura B109R41059 4 Scoala Nr. 280 abs
257 Martin Razvan B198R41056 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
258 Mateescu Mihnea B203R41032 4 Sc Gimn Nr 59 abs
259 Matei Andrei B198R41057 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
260 Matei Eric B164R41022 4 Scoala Nr. 79 abs
261 Miclovici Radu B150R41003 4 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
262 Mihalache Alexandru Ionut SV118R41057 4 Scoala Gimnaziala Nr. 8 abs
263 Mihalache Andreea Dorina B122R41074 4 Scoala Nr. 150 abs
264 Mititelu Eliza B109R41024 4 Scoala Nr. 280 abs
265 Morariu Matei IS105R41058 4 B. P. Hasdeu abs
266 Munteanu Adina CT125R41045 4 Tudor Arghezi abs
267 Muraru Ariana IS105R41082 4 B. P. Hasdeu abs
268 Muresanu Miruna B122R41080 4 Scoala Nr. 307 abs
269 Nechita Andreea SV104R41016 4 Scoala Gimnaziala Teodor Stefanelli abs
270 Nedelcu Dragos IS105R41055 4 B. P. Hasdeu abs
271 Nemeti Stefan B203R41038 4 Sc Gimn Nr 279 abs
272 O connor Kyra SV128R41002 4 Petru Musat abs
273 Olariu Amalia SV128R41003 4 Petru Musat abs
274 Oncioiu-Puiu Beatrice B198R41065 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
275 Oncioiu-Puiu Sabina B198R41066 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
276 Onofrei Serban IS105R41047 4 B. P. Hasdeu abs
277 Oraseanu Irina B122R41087 4 Scoala Nr. 56 abs
278 Otobicu Ioana B155R41009 4 142 abs
279 Paduraru Lucian B130R41028 4 Scoala Nr. 119 abs
280 Paparus Andreea SV104R41006 4 Scoala Gimnaziala Teodor Stefanelli abs
281 Papirowski Svenja Alexia B173R41002 4 Liceul Teoretic N. Iorga abs
282 Partenie Alexandru B122R41088 4 Scoala Nr. 56 abs
283 Perjan Denisa CT125R41057 4 Tudor Arghezi abs
284 Picotici Bianca B180R41007 4 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti abs
285 Pieszczoch Roxana SV128R41006 4 Petru Musat abs
286 Plasoianu Andrei B122R41091 4 Scoala Nr. 56 abs
287 Popa Eliza Maria B122R41092 4 Scoala "ferdinand I" abs
288 Popescu Andrei B198R41078 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
289 Popescu Cezar B164R41019 4 Scoala Nr. 79 abs
290 Puiu Andrei George B122R41097 4 Scoala Nr. 80 abs
291 Pusca Ana-Maria SV104R41034 4 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
292 Radu Enrico-Florin B197R41003 4 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
293 Radu Ervin Gabriel B122R41100 4 Scoala "ferdinand I" abs
294 Raileanu Fabian SV128R41010 4 Petru Musat abs
295 Ravescu Vlad B198R41079 4 Sc. 45 abs
296 Ricu Theodora B122R41102 4 Scoala "ferdinand I" abs
297 Rizescu Andreea Cristiana B173R41001 4 Liceul Teoretic N. Iorga abs
298 Rosu Vlad SV128R41012 4 Petru Musat abs
299 Rozmalin Smaranda IS105R41016 4 S. Barsanescu abs
300 Ruscanu Maria IS105R41017 4 B. P. Hasdeu abs
301 Sadeghi-Far Ariana B200R41068 4 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" abs
302 Sandu Ioan Casian SV118R41029 4 Scoala Gimnaziala Nr. 8 abs
303 Schiopu Alexia B122R41108 4 Scoala Nr. 56 abs
304 Schipor Ilinca B128R41038 4 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" abs
305 Simion Carla B109R41066 4 Scoala Nr. 280 abs
306 Sofian-Olteanu Antonia IS105R41021 4 B. P. Hasdeu abs
307 Sorodoc Dimitrie SV104R41032 4 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
308 Stanciulescu Alexandra B150R41008 4 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
309 Stanoiu David CT125R41068 4 Tudor Arghezi abs
310 Stoenica Cristina CT125R41071 4 Scoala 37 abs
311 Surugiu Emilia B122R41114 4 Scoala Ferdinand I abs
312 Tara Horia B154R41007 4 Sc. Gim. Nr. 39 abs
313 Tatar Diana SV104R41018 4 Scoala Gimnaziala Teodor Stefanelli abs
314 Timaru Ruxandra B109R41032 4 Scoala Nr. 280 abs
315 Toma Andrei B198R41088 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
316 Toma Stefan Alexandru B179R41015 4 Scoala 97 abs
317 Tonegari Alesia SV104R41033 4 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
318 Tudor Vlad Andrei CT125R41075 4 Lucian Blaga abs
319 Tudoran Ana Roxana B204R41029 4 Colegiul Sf. Iosif abs
320 Turcescu Andrei B180R41008 4 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti abs
321 Vasile Alexandru CT125R41080 4 Tudor Arghezi abs
322 Vedel Sonia B122R41117 4 Scoala Nr. 56 abs
323 Verdes Tudor IS108R41039 4 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu abs
324 Vizireanu Iarina B198R41092 4 Sc. 17 abs
325 Voicu Antonia B150R41006 4 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
326 Zaharia Alexia Elena B122R41122 4 Scoala "ferdinand I" abs
327 Zorzoliu Miruna B200R41090 4 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" abs



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017