Etapa finala - rezultate finale romana

31 august - afisare aspecte organizatorice pentru festivitatea de premiere


Nr. crt. Nume Cod Clasa Scoala Punctaj Premiu
1 Puscasu Antonio DB104R31014 3 Sc. Nr. 1 N. Grigorescu /titu 96 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
2 Cazacu Florin B129R31109 3 Sc. Petre Ghelmez 95 Premiul II:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de argint

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
3 Tantos Ioana BC105R31010 3 Sc. Miron Costin 92 Premiul III:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de bronz

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
4 Argint Maria Teodora B122R31010 3 Scoala Nr. 56 90 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
5 Iordache David DB108R31152 3 Scoala Elena Donici Cantacuzino 90 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
6 Geamanu Adriana Maria B139R31059 3 Sc. Gim. Nr. 81 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
7 Stoica Alexandra B109R31118 3 Liceul Dimitrie Bolintineanu 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
8 Ariciu Maria Emilia B150R31010 3 Liceul Teoretic Scoala Mea 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
9 Bobeanu Andreea B109R31001 3 Scoala Nr. 280 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
10 Butnaru Cristiana B126R31002 3 311 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
11 Gantoi Radu Mihai IF105R31005 3 Scoala Kids Club 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
12 Ghita Alex Cristian B173R31022 3 Scoala Gimnaziala Nr. 178 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
13 Pomenea Cristian B164R31028 3 Scoala Nr 133 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
14 Gheorghe Antonia AG112R31012 3 Matei Basarab Pitesti 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
15 Nitu Antonio B109R31003 3 Scoala Nr. 280 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
16 Alexandru Luca Ioan B150R31011 3 Liceul Teoretic Scoala Mea 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
17 Boaca Andrei IS105R31004 3 S. Barsanescu 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
18 Boureanu Maia IS105R31005 3 Alexandru Cel Bun 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
19 Chifan Aida Claudia SV122R31085 3 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
20 Chirica Daria B129R31021 3 Hamburg 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
21 Dragan Alexia Raluca B150R31015 3 Liceul Teoretic Scoala Mea 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
22 Duta Stefan Horia B129R31032 3 Sc. 150 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
23 Enache Elian Daniel B109R31044 3 Scoala Nr. 280 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
24 Galmeanu Alexandra Ioana PH105R31028 3 Liceul A. Muresanu 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
25 Herdea Tiberiu B198R31036 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
26 Mirsolescu Alexia Maria B150R31021 3 Liceul Teoretic Scoala Mea 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
27 Nechifor Cinzia SV120R31020 3 Scoala Gimnaziala ,,alexandru Ioan Cuza" Falticeni 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
28 Nistor Ioana B180R31010 3 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
29 Sagau Rebecca Ana Maria CT131R31021 3 Sc Nr 43, Ferdinand 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
30 Turliuc Clara SV109R31050 3 Sc. Gimn. Regina Elisabeta Radauti 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
31 Tutunaru Alessia B198R31087 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
32 Verzotti Matteo Alexandru B122R31156 3 Liceul Nicolae Iorga 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
33 Vintila Amalia Ioana B203R31034 3 Sc Gimn Nr 150 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
34 Zgavarogea Cojocaru Mihai B200R31072 3 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
35 Alexinschi Tudor SV118R31023 3 Cn Mihai Eminescu 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
36 David Lorena IS105R31033 3 S. Barsanescu 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
37 Duchin Eliza Mihaela PH105R31029 3 Liceul A. Muresanu 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
38 Gurita Mihai B204R31016 3 Scoala Gimnaziala Avram Iancu 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
39 Ilea Enoh SV109R31073 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
40 Lazar Catinca Ioana B150R31000 3 Liceul Teoretic Scoala Mea 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
41 Nita Radu B129R31003 3 Hamburg 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
42 Purcarea-Ciulacu Viviana-Mihaela B109R31085 3 Liceul Dimitrie Bolintineanu 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
43 TATARU MARIA ALEXIA IS105R31046 3 B. P. Hasdeu 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
44 Zota Victor B122R31162 3 Scoala Nr. 49 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
45 Andronache Mara Ruxandra B200R31001 3 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
46 Ghitescu Daria B122R31070 3 Scoala Nr. 77 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
47 Ionita Maria IS117R31013 3 Colegiul Negruzzi 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
48 Iordanescu Ilinca B129R31008 3 Scoala 75 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
49 Micnea Irina CT125R31075 3 Grigore Moisil 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
50 Mihalache Iulia B128R31029 3 Scoala nr.79 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
51 Moloce-Sbera Irina SV109R31083 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
52 Sanduleanu Ana IS105R31081 3 B. P. Hasdeu 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
53 Spirescu Teodora Maria CT125R31125 3 Bp Hasdeu 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
54 Stroe Irina Nicoleta B113R31033 3 Lic. Teoretic "stefan Odobleja" 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
55 Bisca Bianca IS105R31071 3 B. P. Hasdeu 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
56 Dinu Ioana B157R31017 3 Sc. Gimnaziala Nr. 70 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
57 Nicorici David SV122R31118 3 Scoala Gimnaziala Nr. 4 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
58 Pintilie Mara Ioana CT125R31164 3 Ferdinand 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
59 Tiron Sergiu SV104R31012 3 Scoala Gimnaziala I. G. Toma 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
60 Albu Andreea SV122R31005 3 Scoala Gimnaziala Nr 3 Suceava 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
61 Babeii Diana SV122R31060 3 Scoala Gimnaziala Ion Creanga Suceava 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
62 Bilan Emma SV109R31067 3 Sc. Gimn. Regina Elisabeta Radauti 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
63 Bilius Irena SV122R31025 3 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
64 Bortes Razvan B109R31087 3 Scoala Nr. 280 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
65 Bustan Tudor Gabriel BV103R31027 3 Scoala Gimnaziala Nr. 27 ,,Anatol Ghermanschi" 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
66 Cadir Selim B168R31056 3 Scoala Spectrum 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
67 Calinescu Amalia DB107R31009 3 Scoala Mihai Viteazul Targoviste 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
68 Calinoiu Ingrid IF105R31002 3 Scoala Kids Club 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
69 Calugareanu Maria CT125R31019 3 Mihai Viteazu 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
70 Cazacu Maria IS105R31006 3 B. P. Hasdeu 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
71 Chirila Mihai IS105R31007 3 B. P. Hasdeu 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
72 Coca Adelina SV128R31019 3 Nr. 2 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
73 Danciu Cezara B198R31018 3 Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
74 Diaconu Sara B168R31036 3 Scoala Spectrum 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
75 Dinu Mario Gabriel B130R31010 3 Scoala Nr. 119 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
76 Dragan Caterina IS105R31065 3 B. P. Hasdeu 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
77 Ghioc Maria Diana DB104R31018 3 Scoala Vasile Carlova 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
78 Ghita Maria Ruxandra B122R31069 3 Scoala Nr. 31 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
79 Grosu Catinca SV122R31003 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
80 Gura Vlad B109R31088 3 Scoala Nr. 280 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
81 Halus Anda SV109R31055 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
82 Hrib Raluca IS108R31033 3 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
83 Lamasanu Bianca SV118R31003 3 Scoala Gimnaziala Nr. 10 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
84 Lupu Maria Cristina B129R31035 3 Hamburg 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
85 Mocioaca Maria B129R31025 3 Hamburg 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
86 Morosan Ioana SV109R31049 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
87 Oprea Alexandra DB108R31166 3 Scoala Elena Donici Cantacuzino 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
88 Popescu Ilioniu Andrei B111R31017 3 I. H. Radulescu 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
89 Radut Andreea B172R31002 3 Sc. 176 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
90 Ropotan Emma B168R31066 3 Scoala Ioanid 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
91 Sapunaru Maia B109R31047 3 Scoala Nr. 280 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
92 State David Ioan CT125R31131 3 Gheorghe Titeica 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
93 Szocs Teodora B179R31010 3 Scoala 88 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
94 Talpiga Laura B180R31011 3 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
95 Vladescu Ilinca-Mara B122R31159 3 Scoala Nr. 56 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
96 Calancea Ingrid SV109R31076 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
97 Calin Bianca Alexandra B122R31028 3 Scoala Nr. 56 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
98 Calitoiu Iarina B198R31010 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
99 Chifan Eduard SV109R31077 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
100 Cojocaru Radu Mihai CT125R31312 3 LUCIAN BLAGA 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
101 Fronea Daniela B164R31049 3 SC. GIMNAZIALA 113 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
102 Goia Alexandru B109R31036 3 Scoala Nr. 280 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
103 Hropaciov Dragos Mihai B214R31048 3 N TITULESCU 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
104 Morosan Tony SV109R31070 3 Sc. Gimn. Regina Elisabeta Radauti 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
105 Neagu Andreea Daria VL110R31193 3 Scoala Gimnaziala Nr. 4 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
106 Nicolae Ana SV122R31096 3 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
107 Palii Ervyn B109R31111 3 Scoala Nr. 280 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
108 Popescu Adela Maria B122R31163 3 Scoala 77 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
109 Stanei Maria CT125R31129 3 Mihai Viteazu 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
110 Stefan Robert Iulian IS121R31019 3 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
111 Teleaga Eliza-Iustina SV109R31087 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
112 ZMAU ILINCA SV122R31101 3 SCOALA NR 4 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
113 Abagiu Carmen Maria B122R31384 3 SC. NR. 56 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
114 Ciotau Matei SV109R31059 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
115 Dobrota Millene IF105R31004 3 Scoala Kids Club 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
116 Lalitei Eric SV118R31001 3 Scoala Gimnaziala Nr. 4 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
117 Lamine Yasmina CT125R31062 3 Dimitrie Cantemir 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
118 Petre Diana Maria B200R31047 3 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
119 Potcoava Patricia B122R31120 3 Scoala Nr. 49 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
120 Seba Vlad Ionut B108R31145 3 Titu Maiorescu 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
121 Barna Valentin B173R31060 3 Sc. "sf. Trei Ierarhi" 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
122 Burlacu Stefan B129R31083 3 Hamburg 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
123 Almaghe Cezar B198R31002 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
124 Ariton Daria Maria B122R31012 3 Scoala Grigorie Ghica Voievod 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
125 Beligan Rares B128R31003 3 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
126 Ceriu Gabriel Valentin CT125R31020 3 Lucian Blaga 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
127 Chivu Razvan B111R31037 3 I. H. Radulescu 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
128 Ciobanu Maria IS111R31019 3 Sc. Gim. Alexandru Cel Bun 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
129 Costila Ioan B164R31020 3 Scoala Nr 194 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
130 Craescu Caterina Ioana IS111R31066 3 Sc. Gim. Rediu 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
131 Cretu Cristina B179R31006 3 Scoala 88 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
132 Dragomir Serboiu Darius B128R31021 3 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
133 Dulgheriu Sandra SV122R31086 3 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
134 Dumitrascu Sara CT125R31039 3 Grigore Moisil 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
135 Ignat Lorena Alexandra IS105R31098 3 S. Barsanescu 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
136 Ivanov Ioana B164R31053 3 Sc.Gimnaziala nr.113 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
137 Marcu Andrei B204R31079 3 Sc. Gim. Elena Vacarescu 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
138 Mardiros Gabriel Alexandru IS105R31050 3 S. Barsanescu 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
139 Mitoi Badea Eva Teodora B122R31093 3 Scoala Nr. 56 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
140 Pirvan Ana SV118R31013 3 Scoala Gimnaziala Nr. 4 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
141 Popa Miruna B168R31041 3 Scoala Spectrum 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
142 Popescu Diana B109R31038 3 Scoala Nr. 280 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
143 Prodan Alexandra Maria IS111R31046 3 Sc. Gim. Elena Cuza 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
144 Stan Soponaru Ana Daria CT125R31127 3 Mihai Viteazu 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
145 Stanila Mara B109R31030 3 Scoala Nr. 280 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
146 Tudor Miruna B109R31063 3 Scoala Nr. 280 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
147 Anghel Albert B111R31005 3 Titu Maiorescu 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
148 Armanu Marina B130R31001 3 Scoala Gimnaziala Ionel Teodoreanu 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
149 Badea Alexia Ioana B129R31081 3 Hamburg 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
150 Botoaca Alexander B160R31078 3 GIMNAZIALA 150 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
151 Busuioc Miruna SV128R31017 3 Petru Musat 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
152 Crismariu Alexandru SV118R31027 3 Scoala Gimnaziala Nr. 8 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
153 David Vlad Mihail CT125R31031 3 Scoala 37 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
154 Dumitrica David IS111R31017 3 Sc. Gim. Alexandru Cel Bun 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
155 Flondor Delia IS108R31046 3 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
156 Gaitan Andreea SV122R31018 3 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
157 Hreceniuc Maria Bianca SV122R31079 3 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Suceava 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
158 Lungu Diana Andreea SV120R31041 3 Scoala Gimnaziala ,,alexandru Ioan Cuza" Falticeni 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
159 Lupsa Alexandra B179R31015 3 Scoala 88 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
160 Matei Malin IS105R31116 3 S. Barsanescu 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
161 Nicula Andrei B173R31029 3 Scoala Gimnaziala Nr. 178 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
162 Nita Briana Stefania IS105R31011 3 Ghe. Asachi 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
163 Oltean Nicolas B154R31007 3 Sc. Gim. Nr. 52 Iancului 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
164 Pastrav Melisa Andra SV122R31006 3 Scoala Gimnaziala Nr 3 Suceava 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
165 Patrascu Andrei B109R31004 3 Scoala Nr. 280 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
166 Prelipcean Anamaria SV109R31084 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
167 Schiopu Karina IS105R31148 3 B. P. Hasdeu 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
168 Stanescu Delia B204R31039 3 Sc. Gim. NR.194 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
169 Tablan Alexia SV128R31008 3 Petru Musat 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
170 Tanase Stefan Rares B113R31034 3 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
171 Tiganus Vlad BV103R31048 3 Liceul ,,Andrei Muresanu" 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
172 Toma Luca B173R31049 3 Scoala Gimnaziala Nr. 179 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
173 Tosa Mihai B129R31151 3 Hamburg 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
174 Tudose Dan B129R31136 3 Hamburg 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
175 Zob Alexandru B122R31161 3 Scoala Nr. 49 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
176 Anecule Stefanache Denisa IS105R31070 3 S. Barsanescu 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
177 Argesanu Andreea Catalina B109R31049 3 Liceul Stefan Odobleja 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
178 Braboveanu Rares Andrei B109R31051 3 Scoala Nr. 280 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
179 Cozma Andreea IS105R31064 3 B. P. Hasdeu 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
180 Deaconu Richard IS111R31039 3 Sc. Gim. Elena Cuza 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
181 Dinculescu Iulia B109R31034 3 Scoala Nr. 280 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
182 Hamzu Vlad B179R31017 3 Scoala 88 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
183 Jitariu Maria SV120R31024 3 Scoala Gimnaziala ,,alexandru Ioan Cuza" Falticeni 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
184 Midache Andrei B129R31059 3 Hamburg 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
185 Mihalea Andrei B129R31053 3 Hamburg 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
186 Paolysyyn Amalia SV122R31119 3 Scoala Gimnaziala Nr. 4 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
187 Rus Alwin Dominic B122R31129 3 Scoala "ferdinand I" 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
188 Scarlat Iulia B129R31156 3 Hamburg 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
189 Tolescu Alexandru Traian SV120R31055 3 Scoala Gimnaziala ,,alexandru Ioan Cuza" Falticeni 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
190 Tuta Ilinca B180R31012 3 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
191 APOSTOL HORATIU B222R31004 3 SCOALA 57 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
192 Bujac Bianca Georgiana B109R31107 3 Scoala Nr. 135 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
193 Donosa Alexandra B109R31065 3 Scoala Nr. 280 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
194 Dumitru Bianca Stefania B122R31059 3 Scoala Nr. 31 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
195 Dutulescu Robert B109R31035 3 Scoala Nr. 280 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
196 Gherghelas Antonia SV118R31019 3 Cn Mihai Eminescu 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
197 Iovu Cosmin B109R31046 3 Scoala Nr. 280 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
198 Marcas Andra B133R31034 3 Scoala Gimnaziala Nr. 143 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
199 Nechifor Emanuela Ioana IS108R31035 3 SCOALA GIM. TITU MAIORESCU IASI 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
200 Priemschi Gabriela CT125R31110 3 Grigore Moisil 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
201 Tapu Tudor Octavian IS108R31130 3 Scoala Gim. Ion Ghica Iasi 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
202 Ungureanu Anastasia SV109R31035 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
203 Belu Tudor Stefan B102R31002 3 Scoala Gimnaziala Nr. 129 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
204 Borgovan Alexandra B122R31022 3 Scoala Nr. 56 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
205 Butugan Miruna IS105R31038 3 B. P. Hasdeu 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
206 Celmare Miruna SV122R31013 3 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
207 Decuseara Maria Ilinca IS108R31055 3 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
208 Dumitrascu Ilinca CT125R31038 3 Nicolae Tonitza 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
209 Folea Alexandru Nicolae B122R31064 3 Scoala Maria Rosetti 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
210 Iuriet Stefana SV122R31050 3 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
211 Jipa Mara Cristiana B200R31035 3 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
212 Lupascu Maria Loredana SV122R31092 3 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
213 Manole Ioana CT125R31068 3 Petre Ispirescu 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
214 Manolescu Ana-Marina B122R31087 3 Scoala Nr. 56 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
215 Negrescu Sabina IS105R31045 3 B. P. Hasdeu 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
216 Nita Raluca CT125R31088 3 Lucian Blaga 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
217 Oncescu Tudor B198R31063 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
218 Onofrei Mara IS111R31015 3 Sc. Gim. Alexandru Cel Bun 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
219 Polocoser Giosue SV118R31005 3 Liceul Teoretic Filadelfia 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
220 Popescu Bianca B160R31113 3 GIMNAZIALA 150 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
221 Rotaru Vlad SV122R31053 3 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
222 Sapunaru Mihai CT125R31119 3 Bp Hasdeu 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
223 Stan Raluca DB104R31045 3 Scoala Paul Banica 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
224 Ungureanu Georgiana B129R31079 3 Hamburg 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
225 Vasile Ana B111R31010 3 I. H. Radulescu 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
226 Velicu Alexandra B129R31180 3 Hamburg 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
227 Voinea Andrei Valentin B168R31070 3 Scoala Nr. 79 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
228 Zica Stefan Alexandru CT125R31149 3 Mihai Viteazu 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
229 Zulchefil Aylin CT125R31150 3 Mihai Viteazu 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
230 Abaza Ana Maria DB107R31017 3 Scoala Mihai Viteazul Targoviste 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
231 Cujba Catalina IF105R31003 3 Scoala Kids Club 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
232 Dragoi Sabin Ioan B109R31093 3 Scoala Nr. 280 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
233 Filip Ioana Violeta B130R31016 3 Scoala Nr. 119 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
234 Ionescu Antonio B204R31017 3 Scoala Gimnaziala Nr. 194 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
235 Irimia Victor B179R31008 3 Scoala 88 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
236 Lucutar Serban SV104R31009 3 Scoala Gimnaziala I. G. Toma 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
237 Macovei Rares B109R31470 3 LICEUL CERVANTES 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
238 Marin Petrovici Cosmin IS121R31011 3 Scoala Gimnaziala Stefan Barsanescu 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
239 Matei Marcel Rares IS111R31041 3 Sc. Gim. Elena Cuza 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
240 Mates Alexandra B173R31055 3 Scoala Gimnaziala N. Titulescu 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
241 Moldovan Antonia SV109R31082 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
242 Nedelcu Ingrid Ioana B122R31097 3 Scoala Nr. 79 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
243 Olariu Lavinia IS105R31144 3 B. P. Hasdeu 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
244 Olaru Andrei B204R31027 3 Scoala Gimnaziala Nr. 194 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
245 Platon Alexis IS105R31028 3 B. P. Hasdeu 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
246 Popa Teodor Nectarie B122R31335 3 Scoala nr 95 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
247 Rotariu Andreea Roberta SV120R31038 3 Scoala Gimnaziala ,,alexandru Ioan Cuza" Falticeni 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
248 Zubjinschi Cristina SV122R31054 3 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
249 Baciu Miruna Stefana IS105R31121 3 I. Teodoreanu 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
250 Chiriac Valentin IS121R31009 3 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
251 Ciubotaru Diana Cosmina IS111R31037 3 Sc. Gim. Elena Cuza 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
252 Grosu Alexandra SV109R31080 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
253 Ionescu Bianca CT125R31059 3 Ciprian Porumbescu 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
254 Ionita Alexia B198R31041 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
255 Labus Theodora IF105R31006 3 Scoala Kids Club 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
256 Lupu Ioana IS105R31018 3 S. Barsanescu 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
257 Maftei Iustin Gabriel SV120R31039 3 Scoala Gimnaziala ,,alexandru Ioan Cuza" Falticeni 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
258 Odochia Victoria SV118R31014 3 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
259 Popescu Maria Antonia B150R31005 3 Liceul Teoretic Scoala Mea 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
260 Purnavel Alin B109R31071 3 Scoala Nr. 280 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
261 Raftu Maria CT125R31163 3 Dan Barbilian 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
262 Rusu Raffaela Stefania B204R31036 3 Scoala Gimnaziala Nr. 79 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
263 Ursache Codrin Mihai IS108R31131 3 Scoala Gim. Ion Ghica Iasi 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
264 Vranescu Alexandru B179R31019 3 Sc. N. Labis 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
265 Anghelina Maria IS105R31112 3 B. P. Hasdeu 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
266 Cinca Ioana Maria IS105R31030 3 S. Barsanescu 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
267 Dragan Sebastian CT125R31035 3 Ciprian Porumbescu 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
268 Dumitrescu Andrei B168R31038 3 Scoala Spectrum 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
269 Marian Alexandru B128R31026 3 I G DUCA 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
270 Matei Teodor B129R31058 3 195 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
271 Mazilu Francesca SV122R31051 3 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
272 Mohr Katherine IS108R31021 3 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
273 Pah Andreea B122R31107 3 Scoala Nr. 85 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
274 Soare Letitia B111R31024 3 I. H. Radulescu 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
275 Aioane Claudia SV122R31088 3 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
276 Ciorobea Cosmin B122R31035 3 Scoala Nr. 52 "iancului" 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
277 Costache Manuela-Alexandra SV109R31078 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
278 Gheorghe Evelina B204R31014 3 Scoala Gimnaziala Nr. 194 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
279 Gheorghiu Iana B198R31034 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
280 Nicsan Melania SV110R31015 3 Scoala Gim. Bogdan Voda 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
281 Oancea Daria CT125R31092 3 Mihai Viteazu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
282 Onofrei Maria Elizabeth IS111R31045 3 Sc. Gim. Elena Cuza 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
283 Petre Andrei Mihai B109R31076 3 Scoala Nr. 135 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
284 Radulescu Stefan IS105R31039 3 I. Teodoreanu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
285 Spanu Maria Cristina B122R31140 3 Scoala Nr. 19 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
286 Stafie Stefan IS105R31165 3 I. Teodoreanu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
287 Stanea Robert Cristian DB107R31020 3 Scoala Gimnaziala Nr. 11 Targoviste 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
288 Albert Madalina IS108R31158 3 Scoala Gim. Rediu Iasi 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
289 Aliman Eduard CT125R31005 3 Grigore Moisil 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
290 Breaban Noemy SV118R31002 3 Scoala Gimnaziala Nr. 4 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
291 Ciorbaru Denisa Cristiana CT125R31310 3 MIHAI VITEAZU 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
292 Dociu Stefania Sabina B204R31012 3 Scoala Gimnaziala Nr. 194 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
293 Ilie Maria Alexandra B128R31102 3 Scoala Gimnaziala nr. 135 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
294 Ionescu Iustina IS105R31099 3 S. Barsanescu 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
295 Lucan Denisa SV104R31008 3 Scoala Gimnaziala I. G. Toma 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
296 Marinescu George CT125R31073 3 Ciprian Porumbescu 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
297 Matei Eric SV118R31008 3 Cn Mihai Eminescu 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
298 Monor Matei SV122R31095 3 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
299 Patrascu Mircea Florian B109R31005 3 Scoala Nr. 131 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
300 Pricop Delia Teodora IS111R31012 3 Sc. Gim. Alexandru Cel Bun 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
301 Rosoiu Matei B129R31125 3 Hamburg 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
302 Savin Mihai Alexandru IS105R31025 3 S. Barsanescu 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
303 Scaesteanu Sofia Theodora B111R31026 3 I. H. Radulescu 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
304 Stefan Diana Ioana DB104R31019 3 Scoala Vasile Carlova 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
305 Titiriga Daria Nicoleta B129R31078 3 Sc. 89(n. Labis) 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
306 MIREUTA BIANCA SV122R11094 3 SCOALA NR 4 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
307 Bunea Andrei DB107R31023 3 Scoala Coresi Targoviste 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
308 Carstian Andrei Stefan B109R31041 3 Scoala Nr. 135 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
309 Cone Ilinca Maria B122R31039 3 Scoala Nr. 49 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
310 Cracea Gabriela SV118R31030 3 Cn Mihai Eminescu 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
311 Danciulescu Alexia B128R31017 3 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
312 Haidau Nora IS108R31127 3 Scoala Gim. Rediu Iasi 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
313 Ionita Alexandra Maria B130R31024 3 Scoala Nr. 119 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
314 Marcu Andreea Gabriela SV120R31037 3 Scoala Gimnaziala ,,alexandru Ioan Cuza" Falticeni 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
315 Negrutu Ioana IS111R31060 3 Sc. Gim. Alexandru Cel Bun 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
316 Nichitelea Denis SV118R31054 3 Scoala Gimnaziala Nr. 8 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
317 Prodan Victor DB107R31010 3 Scoala Mihai Viteazul Targoviste 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
318 Stanescu Mihai Alexandru B109R31079 3 Scoala Nr. 131 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
319 Constantin Alexia B109R31121 3 Scoala Nr. 280 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
320 Cristache Andrei B109R31092 3 Scoala Nr. 280 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
321 Danila Leonida IS105R31168 3 I. Teodoreanu 67 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
322 Dragoi Aura Gabriela B109R31130 3 Liceul Dimitrie Bolintineanu 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
323 Fratila Marius B109R31022 3 Scoala Nr. 280 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
324 Mates Irina B173R31054 3 Scoala Gimnaziala N. Titulescu 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
325 Oprescu Isabella B129R31026 3 Hamburg 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
326 Padurariu Eduard SV122R31120 3 Scoala Gimnaziala Nr. 4 67 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
327 Stan George B129R31046 3 Scoala 77 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
328 Tanase Andrei B122R31144 3 Scoala Nr. 52 "iancului" 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
329 Vicovan Otilia SV109R31022 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 67 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
330 Dascaliuc David SV109R31043 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 66 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
331 Dominte Ilinca SV122R31004 3 Scoala Gimnaziala Nr 3 Suceava 66 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
332 Holca Veronica SV128R31025 3 Petru Musat 66 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
333 Ungureanu Andreea SV122R31099 3 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 66 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
334 Anghel Dan B129R31128 3 Sc. 56 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
335 Baculescu Calin Alexandru B122R31013 3 Scoala gimnaziala Iancului 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
336 Nedelea Timeea B109R31075 3 Scoala Nr. 280 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
337 Barbulescu Robert Cristian B200R31007 3 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
338 Bozaru Catalina Maria IS108R31117 3 Scoala Gim. Rediu Iasi 64 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
339 Lero Maxim B111R31062 3 I. H. Radulescu 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
340 Matei Alexia-Ioana SV118R31007 3 Cn Mihai Eminescu 64 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
341 Mihaila Antonio SV128R31027 3 Petru Musat 64 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
342 Ristea Octavian B129R31145 3 Hamburg 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
343 Acsan Eduard Mihai CT131R31015 3 Sc Nr 30, Gh Titeica 63 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
344 Baloiu Alexandru Gabriel B109R31056 3 Scoala Nr. 131 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
345 Gaitan Maria SV122R31002 3 Scoala Gimnaziala Nr 3 Suceava 63 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
346 Hodivoianu David Mihai B200R31028 3 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
347 Ismail Claudiu SV122R31091 3 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 63 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
348 Manoliu Codrin B198R31048 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
349 Nitu Theodor B154R31008 3 Sc. Gim. Nr. 56 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
350 PARVESCU MARIA B109R31006 3 Scoala Nr. 131 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
351 Sitaru Calin IS105R31052 3 B. P. Hasdeu 63 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
352 Brihac Ana Cristina B109R31040 3 Scoala Nr. 280 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
353 Calugarita Daria Maria SV120R31018 3 Scoala Gimnaziala ,,alexandru Ioan Cuza" Falticeni 62 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
354 Chiriac Andrei CT125R31022 3 Dimitrie Cantemir 62 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
355 Corban Karina IS108R31043 3 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu 62 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
356 Murgoi Florentin Daniel B109R31115 3 Scoala Nr. 131 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
357 Preda George Teodor B157R31034 3 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
358 Stefan Eduard Alin CT125R31132 3 Scoala 37 62 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
359 Stefan Matei B198R31077 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
360 CARTU SMARANDA IS105R31359 3 BP HASDEU 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
361 Burciu Maria SV122R31001 3 Scoala Gimnaziala Nr 3 Suceava 61 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
362 Chirita Maria B198R31013 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
363 Cioboata Anca B128R31089 3 Scoala Gimnaziala nr. 135 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
364 Dumitrescu Andrei B129R31040 3 Sc. 86 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
365 Gheorghiu Sava B198R31035 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
366 Guse Alexandra B164R31025 3 Scoala Nr 194 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
367 Mireuta Matei SV122R31123 3 Scoala Gimnaziala Nr. 4 61 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
368 Scriban Alecsia SV118R31043 3 Cn Mihai Eminescu 61 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
369 Taraboanta Iustin SV118R31035 3 Scoala Gimnaziala Nr. 4 61 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
370 Tudorica Maria Cornelia AG107R31100 3 Nicolae Simonide Pitesti 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
371 Ignat Maria IS105R31132 3 S. Barsanescu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
372 Lupu Eduard Andrei IS108R31071 3 Scoala Gim. Ion Ghica Iasi 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
373 Pene-Petre Luca B198R31066 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
374 Sotrocan Sajin Ioana Catalina IS105R31082 3 Ghe. Asachi 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
375 Alexe Razvan CT125R31003 3 Ciprian Porumbescu 59 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
376 Barbu Delia B109R31099 3 Scoala Nr. 280 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
377 Garagau Robert Gabriel B109R31094 3 Scoala Nr. 131 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
378 Nelepcu Maria B109R31013 3 Scoala Nr. 280 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
379 Nicolescu Dan B129R31061 3 Hamburg 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
380 Florescu Miruna SV122R31121 3 Scoala Gimnaziala Nr. 4 58 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
381 Ciocazanu Maia B150R31006 3 Liceul Teoretic Scoala Mea 57 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
382 Ionica Radu B111R31063 3 I. H. Radulescu 57 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
383 Stingheriu Alexandru SV109R31086 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 57 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
384 Cojocaru Alexandru IS105R31063 3 S. Barsanescu 54 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
385 Dascalu Petru Sebastian SV120R31029 3 Scoala Gimnaziala ,,alexandru Ioan Cuza" Falticeni 54 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
386 Titu Andrei B109R31072 3 Scoala Nr. 280 54 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
387 Craciun Gabriel SV120R31053 3 Scoala Gimnaziala ,,alexandru Ioan Cuza" Falticeni 53 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
388 Danciulescu Calin B128R31018 3 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 53 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
389 Stoiana Gabriel Iulian B133R31026 3 Scoala Gimnaziala Nr. 143 53 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
390 Marinescu Eduard B198R31049 3 Pia Bratianu 52 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
391 Nicola Rares CT125R31086 3 Mihai Viteazu 52 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
392 Baies Madalina SV104R31006 3 Scoala Gimnaziala I. G. Toma 51 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
393 Puiu Beatrice Ioana B109R31096 3 Scoala Nr. 280 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
394 Lupu Radu IS105R31142 3 B. P. Hasdeu 48 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
395 Aiftincai Daria IS108R31115 3 Scoala Gim. St. Barsanescu Iasi abs
396 Andreana Alessia Maria B122R31005 3 Scoala Nr. 80 abs
397 Aniuc Ana-Maria SV128R31015 3 Petru Musat abs
398 Aursei Andrei IS105R31060 3 S. Barsanescu abs
399 Avasiloaie Vanessa SV122R31105 3 Colegiul De Arta Suceava abs
400 Bacanu Iulia Teodora B150R31023 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
401 Barbu Iris B129R31092 3 Sc. 56 abs
402 Bauer Emma B203R31001 3 Sc Gimn Nr 59 abs
403 Bilan Diana SV122R31128 3 Scoala Gimnaziala Nr. 4 abs
404 Boraciu Alexandru B197R31001 3 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
405 Bordea Ilinca IS105R31103 3 B. P. Hasdeu abs
406 Botezat Otilia SV109R31075 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti abs
407 Bulacu Mihai B111R31006 3 I. H. Radulescu abs
408 Bulata Mihai B198R31009 3 Pia Brati abs
409 Cavescu Dumitru Andrei B200R31140 3 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" abs
410 Cernis Denis Sebastian CT125R31021 3 Ferdinand abs
411 Cimpan Adriana SV118R31024 3 Liceul Teoretic Filadelfia abs
412 Ciobaca Sofia CT125R31025 3 Ciprian Porumbescu abs
413 Corjuc Roberto SV122R31043 3 Scoala Gimnaziala Nr 1 Suceava abs
414 Costache Vlad Matei B150R31016 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
415 Costin Robert B180R31001 3 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti abs
416 Cozma Serban IS108R31100 3 Lic. V. Alecsandri-Sc. Gh. Asachi Iasi abs
417 Craciun Toma IS105R31027 3 B. P. Hasdeu abs
418 Crainicu Adrian IS105R31073 3 B. P. Hasdeu abs
419 Cristea Andreea Georgiana SV128R31004 3 Nr. 2 abs
420 Cucu Patricia IS105R31049 3 B. P. Hasdeu abs
421 Damian Anca Maria IS105R31032 3 Euroed abs
422 Ditescu Darius B198R31020 3 Pia Brati abs
423 Doban Gabriela SV122R31049 3 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava abs
424 Dobos Sergiu CT125R31033 3 Ciprian Porumbescu abs
425 Dorobantu Andrei B198R31021 3 Pia Brati abs
426 Dragomir Ioana Teodora B200R31018 3 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" abs
427 Duca Maria Ioana B150R31012 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
428 Dughila Miruna IS108R31044 3 Scoala Gim. St. Barsanescu Iasi abs
429 Dumitrescu Alexia Maria CT125R31040 3 Mihai Viteazu abs
430 Dumitru Adela B197R31007 3 Scoala Nr. 190 abs
431 Echim Irina B198R31027 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
432 Ene Mihai B129R31033 3 Hamburg abs
433 Faur Andrei DB107R31022 3 Scoala Coresi Targoviste abs
434 Gabura Ilinca B150R31001 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
435 Ganu Remus Ionut SV120R31005 3 Scoala Gimnaziala ,,alexandru Ioan Cuza" Falticeni abs
436 Georgescu Dara Andreea B150R31019 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
437 Georgescu Serban B150R31002 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
438 Gheorghiu Ingrid IS105R31075 3 B. P. Hasdeu abs
439 Grigore Ana Maria B150R31014 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
440 Grigore Natalia B111R31044 3 I. H. Radulescu abs
441 Harabor Alin CT125R31055 3 Jean Bart abs
442 Havristiuc Vanesa SV118R31049 3 Liceul Teoretic Filadelfia abs
443 Ilie Tudor B109R31024 3 Scoala Nr. 280 abs
444 Ionescu Dragu Stefan B129R31056 3 Scoala 75 abs
445 Ionescu Razvan B128R31024 3 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" abs
446 Ionita Andreea B111R31001 3 I. H. Radulescu abs
447 Kifor Victor Teodor B198R31044 3 Pia Brati abs
448 Lixandroiu Eva Maria DB107R31019 3 Scoala I. Al. Bratescu-Voinesti Targoviste abs
449 Lungu Alexandra B129R31010 3 Scoala 75 abs
450 Manescu Vlad B180R31008 3 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti abs
451 Marin Ana Maria Gabriela CT125R31072 3 Bp Hasdeu abs
452 Marinescu Rares B203R31019 3 Sc Gimn Nr 59 abs
453 Mihalcea Daria Stefania B200R31038 3 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" abs
454 Minca Teodora B122R31091 3 Scoala Nr. 49 abs
455 Mintar Dragos SV104R31014 3 Scoala Gimnaziala I. G. Toma abs
456 Muresan Mihnea B157R31025 3 Sc. Gimnaziala Nr. 169 abs
457 Musteata Darius Gabriel Orlando B129R31045 3 Sc. 196 abs
458 Nastaila Bogdan Teodor B122R31094 3 Scoala Nr. 79 abs
459 Neamtu Alexandru CT125R31083 3 Ciprian Porumbescu abs
460 Nechita Robert B150R31022 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
461 Nedelcu Elena Diana B198R31058 3 Pia Brati abs
462 Nedelcu Vlad B180R31009 3 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti abs
463 Nikou-Sohbat-Rahimi Rojan B150R31017 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
464 Ninulescu Ana Maria B198R31061 3 Pia Brati abs
465 Olteanu Oana Maria B150R31004 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
466 Onofrei Andreea Monica B109R31025 3 Scoala Nr. 280 abs
467 Panainte Izabela IS105R31021 3 B. P. Hasdeu abs
468 Petrescu Maria B180R31004 3 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti abs
469 Pinzariu Carla SV122R31133 3 Scoala Gimnaziala Nr. 4 abs
470 Pohoata Mario Adrian IS105R31177 3 S. Barsanescu abs
471 Popa Amalia B122R31116 3 Scoala Nr. 49 abs
472 Popescu Ana Cornelia CT125R31107 3 Jean Bart abs
473 Popovici Amalia Andreea SV122R31098 3 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava abs
474 Prelipcean Andrei SV109R31085 3 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti abs
475 Puha Denisa Elena SV128R31003 3 Nr. 2 abs
476 Ragusitu Sasa Tudor SV130R31032 3 Scoala Gimnaziala Teodor Balan abs
477 Saftescu Carla B109R31116 3 Scoala Nr. 280 abs
478 Saghin Madalina SV130R31034 3 Scoala Gimnaziala Teodor Balan abs
479 Salariu Bogdan IS105R31080 3 B. P. Hasdeu abs
480 Sanduleanu Ioana IS105R31014 3 B. P. Hasdeu abs
481 Saulea Bianca CT125R31120 3 Gheorghe Titeica abs
482 Simiuc Ioana IS105R31118 3 B. P. Hasdeu abs
483 Sindelaru Stefan B122R31135 3 Scoala Nr. 307 abs
484 Sisak Toma B150R31007 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
485 Stoica Ana IF105R31007 3 Scoala Kids Club abs
486 Stoica Cristina B198R31079 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
487 Stranutu Maria B198R31081 3 Pia Brati abs
488 Suciu Iustina IS105R31086 3 B. P. Hasdeu abs
489 Tanasa Mara Ilinca B150R31018 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
490 Taut Radu Alexandru B198R31082 3 Pia Brati abs
491 Tilici Sabina IS105R31037 3 Euroed abs
492 Toma Matei B198R31085 3 Pia Brati abs
493 Tutuianu David B109R31055 3 Scoala Nr. 280 abs
494 Valea David Cristian B197R31006 3 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
495 Varga Maria SV128R31009 3 Petru Musat abs
496 Vitega Miriam SV128R31012 3 Nr. 2 abs
497 Vlad Teodora B150R31013 3 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
498 Vraciu Amalia Ioana B122R31160 3 Scoala Nr. 56 abs
499 Vulcan Anamaria Cristina CT125R31145 3 Ciprian Porumbescu abs
500 Zahiu Maria B204R31045 3 Scoala Gimnaziala Nr. 79 abs



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017