Etapa finala - rezultate finale romana

31 august - afisare aspecte organizatorice pentru festivitatea de premiere


Nr. crt. Nume Cod Clasa Scoala Punctaj Premiu
1 Preda Ioana B200R21042 2 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 100 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
2 Voinea Ada B200R21061 2 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 98 Premiul II:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de argint

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
3 Costea Maria B198R21025 2 Scoala Nr. 1 Sfintii Voievozi 96 Premiul III:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de bronz

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
4 Olaru Ricardo B168R21013 2 Scoala Spectrum 95 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
5 Irimia Anays Maria B122R21047 2 Scoala Nr. 52 "iancului" 94 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
6 Moldovanu Ioana IS105R21045 2 I. Teodoreanu 94 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
7 Stefanescu Alexandra Raluca B109R21057 2 Scoala Nr. 188 94 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
8 Baltaru Tamara CT125R21009 2 Petre Ispirescu 93 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
9 Baluta Alexandru B109R21002 2 Scoala Nr. 131 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
10 Corcodel Teodora B198R21023 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
11 Mitache Roberta B122R21068 2 Scoala Nr. 79 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
12 Sanz Ene Ana B111R21027 2 Scoala Gim. I. H. Radulescu 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
13 Stefaroi Teodora SV104R21001 2 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda 93 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
14 Barbu Alexandra Daria CT125R21011 2 Remus Opreanu 92 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
15 Benescu Alexandru B129R21004 2 Scoala nr. 79 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
16 Chebac Antonia IS108R21037 2 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 92 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
17 Dobre Cristina CT125R21030 2 Remus Opreanu 92 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
18 Manolache Sebastian B139R21011 2 Sc. Gim. Nr. 81 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
19 Palsgraf Ioan B164R21070 2 SCOALA NR. 79 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
20 Achimescu Catalin Andrei IS105R21017 2 B. P. Hasdeu 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
21 Ciobanu Ioana IS105R21012 2 B. P. Hasdeu 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
22 Dumitrescu Stefan BV103R21007 2 Scoala Generala NR. 15 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
23 Gheorghiu Gilda B164R21025 2 Scoala Nr 79 91 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
24 Ivan Oana Elena B113R21029 2 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 91 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
25 Manolache Matei Stefan SV122R21101 2 Colegiul De Arta 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
26 Martinescu Roxana CT131R21020 2 Sc Nr 30, Gh Titeica 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
27 Radu Alexandru IS105R21002 2 B. P. Hasdeu 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
28 Stefan Ioan B203R21033 2 Sc Gimn Nr 59 91 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
29 Tanase Riccardo Nathanael SV122R21103 2 Colegiul De Arta 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
30 Zaborila Maria IS105R21063 2 B. P. Hasdeu 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
31 Badea Ruxandra Maria DB109R21004 2 Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
32 Bogdan Alexandru B180R21005 2 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
33 Ciudatu Toma B203R21011 2 Sc Gimn Nr 59 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
34 Comsa Mirela SV122R21035 2 Scoala Gimnaziala Nr. 3 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
35 Dima Albert Filip B122R21027 2 Scoala Nr. 56 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
36 Dinca Andreea B102R21005 2 Scoala Gimnaziala Nr. 129 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
37 Dinu Andreea B109R21017 2 Scoala Nr. 280 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
38 Dragan Alexia IS105R21027 2 B. P. Hasdeu 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
39 Gidea Larissa Georgiana Maria B113R21022 2 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
40 Iordache Delia CT125R21051 2 Gheorghe Titeica 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
41 Ismaileanu Mara CT125R21277 2 DAN BARBILIAN 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
42 Ismana Andrei B126R21012 2 197 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
43 Marmureanu Laura B172R21017 2 Liceul Tehnologic Sf. Antim Ivireanu 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
44 Martin Mihai IS108R21018 2 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
45 Mihai Cezara IS105R21029 2 I. Teodoreanu 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
46 Mihoc Alexandru IS105R21119 2 B. P. Hasdeu 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
47 Moruzi Maria-Cristina IS105R21030 2 B. P. Hasdeu 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
48 Nasturas Flavia CT125R21288 2 GRIGORE MOISIL 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
49 Toma Andrei Cristian B129R21312 2 CUZA 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
50 Zorzoliu Radu B199R21028 2 Scoala Gimnaziala Nr. 117 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
51 Abbasi Far Kosh Teodor B109R21005 2 Scoala Gimnaziala Nr. 79 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
52 Laslau Antonio SV118R21015 2 Cn Mihai Eminescu 89 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
53 Nunca Daria B200R21036 2 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
54 Ursu Teodora IS105R21022 2 B. P. Hasdeu 89 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
55 Vascovici Sabin Vasile SV122R21074 2 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 89 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
56 Andries Andreea Narcisa BT107R21009 2 Scoala Gr. Antipa 88 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
57 Chivu Andreea B111R21010 2 Scoala Gim. I. H. Radulescu 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
58 Ghitescu Cosmina Georgiana B109R21001 2 Scoala Nr. 280 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
59 Moga Andrei IS105R21088 2 B. P. Hasdeu 88 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
60 Stefan Ianina-Maria B122R21106 2 Scoala Nr. 111 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
61 Voinea Alice B199R21024 2 Scoala Gimnaziala Nr. 117 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
62 Asgari Armin B198R21001 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
63 Azamfirei Alexia Ioana IS108R21005 2 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
64 Buliga Ioana IS117R21029 2 Sc Alexandru Cel Bun 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
65 Cazan Alesia SV118R21001 2 Scoala Gimnaziala Nr. 8 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
66 Cemartan Nicolae B172R21011 2 Liceul Tehnologic Sf. Antim Ivireanu 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
67 Chilian Daria B129R21005 2 Scoala 196 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
68 Cucu David B109R21006 2 Scoala Nr. 280 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
69 Diaconu Vlad Andrei B130R21012 2 Scoala Nr. 194 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
70 Dinu Matei IS105R21004 2 B. P. Hasdeu 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
71 Dumitrescu Mihai B199R21032 2 Scoala Gimnaziala Nr. 117 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
72 Gheorghe Antonia B109R21003 2 Scoala Nr. 188 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
73 Iacob Mihnea Alexandru B164R21003 2 Scoala Gimnaziala "martisor" 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
74 Lungu Corina SV128R21010 2 Nr. 2 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
75 Mazilu Matei B200R21026 2 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
76 NORMAMBET ADNAN ADRIAN B139R21057 2 SC. GIM. NR. 81 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
77 Perju-Cindea Bogdan-Dumitru CT131R21006 2 Sc Nr 30, Gh Titeica 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
78 Popescu Tudor Dan B168R21015 2 Scoala Spectrum 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
79 Rizea Carina B180R21012 2 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
80 Rotaru Andrei B109R21025 2 SCOALA NR. 79 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
81 Stancu Stefan B203R21032 2 Sc Gimn Nr 59 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
82 Stroe Daria Antonia B203R21034 2 Sc Gimn Nr 59 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
83 Teodorescu Vlad B180R21013 2 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
84 Tudoran Andra Georgiana B204R21032 2 Colegiul Sf. Iosif 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
85 Benza Adrian B198R21003 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
86 Calota Andrei B198R21012 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
87 Coman Daria-Alexandra B102R21001 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.129 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
88 Devlet Elmira CT125R21028 2 Sc. Nr. 2 Ovidiu 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
89 Dodu Denisa Maria CT125R21027 2 Scoala 8 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
90 Gradinariu Maria Teodora CT125R21268 2 SCOALA 8 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
91 Heghedus Bogdan IS105R21032 2 B. P. Hasdeu 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
92 Lupu Stefania IS105R21165 2 B. P. Hasdeu 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
93 Monea Ana Maria B111R21006 2 Scoala Gim. I. H. Radulescu 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
94 Pisaru Matei B168R21014 2 Scoala Spectrum 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
95 Popirlan Jasmine B200R21041 2 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
96 Raicu Stefan B155R21006 2 309 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
97 Serban Alex Eduard SV122R21023 2 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Suceava 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
98 Sivul Catalin B128R21045 2 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
99 Tutuianu Elena B199R21026 2 Scoala Gimnaziala Nr. 117 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
100 Vladu Andreea Teodora B168R21018 2 Scoala Spectrum 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
101 Caciulan Victor B168R21007 2 Scoala Spectrum 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
102 Cioaca Veronica Stefania B198R21015 2 LIC.TEORETIC NICOLAE IORGA 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
103 Cristea Luca B109R21016 2 Scoala Nr. 280 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
104 Dumitrascu Rebeca Teodora B102R21002 2 Scoala Gimnaziala Nr. 129 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
105 Ferchiu Karina B164R21052 2 sc 119 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
106 Ichim Toma Andrei CT125R21048 2 Remus Opreanu 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
107 Lazar Maia SV122R21049 2 Şcoala Gimnazială Nr. 4 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
108 Mincu Antonio Alexandru B109R21009 2 Scoala Nr. 280 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
109 Miscoci Luca B164R21028 2 Scoala Nr 79 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
110 Murariu Serban IS121R21004 2 Scoala Paradis 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
111 Nicolae Marina Simina B133R21011 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
112 Setran Cezar B122R21341 2 Scoala 79 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
113 Visan David CT131R21018 2 Sc Nr 30, Gh Titeica 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
114 Visan Mihnea Alexandru B179R21011 2 Scoala 88 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
115 Voinea Alexandru Andrei B179R21018 2 Lic. Dante 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
116 PETRISOR LUCA ANDREI B122R21326 2 INA SCHOOLA 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
117 Andrei David Nicolae B122R21003 2 Scoala Nr. 56 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
118 Andrei Victor DB104R21032 2 Scoala I. Al. Bratescu Voinesti 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
119 Flegher Alma IS105R21104 2 B. P. Hasdeu 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
120 Mocanu Mihai Adrian B129R21085 2 Sc. 97 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
121 Rindasu Bendis IS105R21015 2 B. P. Hasdeu 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
122 Tuta Maria B109R21035 2 Scoala Nr. 280 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
123 Zaharia Razvan IS105R21079 2 B. P. Hasdeu 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
124 Craciun Christian B139R21003 2 Sc. Gim. Nr. 81 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
125 Erdem Ali Said B168R21060 2 Scoala Nr. 56 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
126 Gheorghiu Sever B198R21038 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
127 Ionita Maria Karina B129R21020 2 Sc. 196 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
128 Iorgoaia Ilinca Cristina B113R21026 2 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
129 Miron Victor SV122R21108 2 Scoala Gimnaziala Nr. 4 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
130 Spiridon Razvan B122R21349 2 Sc.Generala nr.56 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
131 Stanciu-Greculescu Mara-Ioana DB108R21122 2 Scoala Gimnaziala Coresi 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
132 Tofan Rares B109R21029 2 Scoala Nr. 188 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
133 Trofin Daria IS105R21039 2 B. P. Hasdeu 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
134 Voicu Delia Andreea CT125R21109 2 Remus Opreanu 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
135 Vrabie Tudor IS105R21077 2 B. P. Hasdeu 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
136 Chinzerschi Vlad Stefan B113R21009 2 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
137 Gioroc Daria B164R21037 2 Scoala Nr 111 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
138 Hortolomei Victor Stefan CT125R21045 2 Ciprian Porumbescu 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
139 Ionescu Mihnea IS121R21007 2 Scoala Paradis 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
140 Lup Andrei B111R21003 2 Scoala Gim. I. H. Radulescu 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
141 Maria Mara B109R21037 2 Scoala Nr. 188 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
142 Mistirian Adriana B109R21023 2 Scoala Nr. 188 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
143 Rosu Ana IS105R21009 2 B. P. Hasdeu 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
144 Tenu Carla Maria B111R21001 2 Scoala Gim. I. H. Radulescu 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
145 Tilvar Bianca B128R21050 2 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
146 Voicu Tudor B157R21034 2 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
147 Agafitei Sara-Maria B164R21041 2 Scoala Nr 79 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
148 Calintaru Andrei CT131R21022 2 Sc Nr 30, Gh Titeica 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
149 Chifan Albert SV109R21075 2 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
150 Chivu Anastasia B109R21049 2 Scoala Gimnaziala Nr. 79 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
151 Dumitrescu Crina B129R21008 2 Scoala 196 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
152 Jinga Tudor Andrei B113R21032 2 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
153 Marin Ruxandra B199R21021 2 Scoala Gimnaziala Nr. 117 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
154 Mateescu Luca B200R21025 2 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
155 Ogrezeanu Anca B198R21064 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
156 Oleacu-Voicu Alina Maria B179R21005 2 Lic. Dante 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
157 Onisoru Stefan B111R21009 2 Scoala Gim. I. H. Radulescu 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
158 Rapeanu Matei B164R21014 2 Scoala Nr 79 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
159 Stefanescu Mihai IF105R21009 2 Scoala Kids Club 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
160 Vartan Ioana Madalina IS121R21030 2 Scoala Gimnaziala Petru Poni 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
161 Vascu Razvan Alexandru IS108R21010 2 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
162 Zavoianu David B198R21356 2 Nr.95 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
163 PATAN VICTORIA B214R21074 2 SCOALA 156 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
164 Balan Alexandru IS105R21092 2 B. P. Hasdeu 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
165 Bingol Zehra B168R21012 2 Scoala Spectrum 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
166 Bobe Delia CT125R21236 2 DAN BARBILIAN 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
167 Bobosatu Clara B199R21023 2 Scoala Gimnaziala Nr. 117 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
168 Calintaru Mihai CT131R21023 2 Sc Nr 30, Gh Titeica 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
169 Carjan Mihai B198R21013 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
170 Constantin Ana Maria SV122R21059 2 Scoala Gimnaziala Nr 3 Suceava 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
171 Dumitrescu Irina B198R21030 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
172 Gafita Maria IS105R21112 2 B. P. Hasdeu 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
173 Hanganu Andreea IF105R21004 2 Scoala Kids Club 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
174 Iordache Rares Mihai B122R21046 2 Scoala Nr. 79 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
175 Joldescu Crina IS106R21022 2 Heci 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
176 Nitu Carla B200R21034 2 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
177 Oprea Luciana Florentina B113R21043 2 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
178 Simion Ana Maria B122R21344 2 Scoala Grigorie Ghica Voievod 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
179 Ghetea Bianca B122R21037 2 Scoala Nr. 307 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
180 Ghizdavet Dragos B199R21029 2 Scoala Gimnaziala Nr. 117 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
181 Ionita Andrei IS105R21060 2 B. P. Hasdeu 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
182 Morosan Mihnea B164R21021 2 Scoala Nr 79 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
183 Turliuc Gruia IS105R21021 2 B. P. Hasdeu 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
184 Baluta Mihnea Costin B197R21003 2 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
185 Ciobanu Ioana IS111R21013 2 Sc. Gim. Alexandru Cel Bun 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
186 Derian Jasmin IF105R21001 2 Scoala Kids Club 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
187 Doncu Stefan Bogdan B109R21038 2 Liceul Dimitrie Bolintineanu 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
188 Ermilov David-Cristian CT125R21036 2 Tudor Arghezi 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
189 Radasanu Mihnea SV122R21072 2 Scoala Gimnaziala Nr 4 Suceava 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
190 Scanghel Rares IS105R21162 2 B. P. Hasdeu 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
191 Stan Radu IS117R21041 2 Sc Ion Ghica 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
192 Stanescu Horia IS120R21009 2 Scoala Primara Junior Uaic 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
193 Toma Emanuel IS105R21076 2 B. P. Hasdeu 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
194 Diaconu Brianna Andrada B129R21252 2 Scoala 149 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
195 Hofft Patricia IF105R21005 2 Scoala Kids Club 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
196 Ionescu Teodora Elpidia B203R21020 2 Sc Gimn Nr 59 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
197 Nicolae Alexandru B126R21063 2 197 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
198 Pescaru Cristina IS105R21127 2 I. Simionescu 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
199 Pinzari Alexandru B164R21040 2 Scoala Nr 79 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
200 Stoica Stefan Cristian B200R21052 2 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
201 Barleanu Ruxandra IS105R21081 2 B. P. Hasdeu 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
202 Biholar Medeea Maria IS108R21047 2 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
203 Caciula Mihai IS105R21102 2 B. P. Hasdeu 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
204 Calinescu Matei B164R21022 2 Scoala Nr 111 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
205 Constantiniu Masson Andrei SV118R21021 2 CN MIHAI EMINESCU SUCEAVA 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
206 Dina Razvan Gabriel CT125R21029 2 Remus Opreanu 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
207 Enache Dacian B205R21008 2 Sc. Gim. "regele Mihai I" 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
208 Garvasuc Matei B198R21035 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
209 Iacob Roxana IS105R21059 2 B. P. Hasdeu 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
210 Ionescu Teodor B126R21005 2 197 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
211 Kruzslicika Alexandru B122R21050 2 Scoala Nr. 49 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
212 Poncu Alexandru IS105R21159 2 I. Simionescu 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
213 Ciobaniuc Ariadna SV110R21008 2 SCOALA GIM."BOGDAN VODA" 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
214 Iesan Tudor IS120R21007 2 Scoala Primara Junior Uaic 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
215 Iftimie Sabina Elena IS108R21039 2 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
216 Ilies Razvan Alexandru B129R21031 2 Scoala 196 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
217 Radulescu Ana Maria B139R21021 2 Sc. Gim. Nr. 81 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
218 Stefanescu Ioana B164R21081 2 nr . 111 George Bacovia 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
219 Andrian Alexandra IS105R21050 2 B. P. Hasdeu 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
220 Angheluta Rares IS105R21182 2 I. Simionescu 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
221 Frincu Andrei B109R21046 2 Scoala Gimnaziala Nr. 79 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
222 Lacatus Maria SV122R21050 2 Scoala Gimnaziala Nr. 4 Suceava 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
223 Petcu Alexandra B122R21085 2 Scoala Grigorie Ghica Voievod 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
224 ROMAN ANDREI IF108R21002 2 SCOALA NR. 79 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
225 Ursan Ioana IF105R21010 2 Scoala Kids Club 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
226 Vasile Eduard CT125R21107 2 Petre Ispirescu 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
227 Vrajitoru Oana Lavinia B130R21036 2 Scoala Nr. 194 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
228 Batir Daniel Bogdan B122R21007 2 Scoala Nr. 56 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
229 Dobrin Radu B203R21014 2 Sc Gimn Nr 59 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
230 Marocico Magdalena SV109R21055 2 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
231 Preutu Stefan IS105R21019 2 B. P. Hasdeu 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
232 Sant-Ion Razvan CT131R21017 2 Sc Nr 30, Gh Titeica 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
233 Stoica Victor Anton B198R21078 2 LTN 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
234 Vlasceanu Bianca Maria B113R21056 2 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
235 Anghel Miruna CT125R21005 2 Petre Ispirescu 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
236 Arsene Andrei IS120R21011 2 Scoala Primara Junior Uaic 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
237 Costea Alexandru B109R21011 2 Scoala Nr. 280 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
238 Ibadula Eden CT131R21028 2 Sc Nr 30, Gh Titeica 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
239 Petrache Eric IF105R21007 2 Scoala Kids Club 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
240 Cadir Timur B168R21019 2 Scoala Spectrum 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
241 Donose Maria Ilinca B122R21031 2 Scoala Nr. 56 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
242 Polocoser Larisa SV118R21034 2 Liceul Teoretic Filadelfia 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
243 Antoci Rares Darius IS108R21070 2 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
244 Cotorobai Malina B111R21000 2 Scoala Gim. I. H. Radulescu 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
245 Petcu Alexandra Maria CT125R21080 2 Bp Hasdeu 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
246 Pila Ioana IS105R21176 2 B. P. Hasdeu 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
247 Cherbeleata Maria Diana B130R21007 2 Scoala Nr. 194 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
248 Nitu Alexandru Mihai B122R21077 2 Scoala nr 111 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
249 Bragarea Sara Maria B180R21007 2 Liceul teoretic Scoala Europeana Bucuresti 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
250 Nicolai David B109R21028 2 Scoala Nr. 188 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
251 Bujanita Radu IS105R21150 2 B. P. Hasdeu 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
252 Pestina Matei B198R21068 2 Teddy Bar 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
253 Bandol Valerian B129R21099 2 Sc. 97 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
254 Croitoru Claudia Nicoleta B122R21022 2 Scoala Nr. 77 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
255 Rautu Tudor B129R21042 2 Sc. 196 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
256 Ghita Andrei Cristian B122R21038 2 Scoala Nr. 31 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
257 Onisoru Ana-Maria B111R21045 2 Scoala Gim. I. H. Radulescu 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
258 Fedoreac Alexandru IS105R21152 2 B. P. Hasdeu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
259 Brandusa Maya IS105R21155 2 I. Simionescu 59 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
260 Alboiu Bianca Georgia B122R21001 2 Scoala Nr. 79 abs
261 Anton Tudor Boris IS105R21024 2 Euroed abs
262 Balanici Lorentz Ionut IS105R21093 2 Euroed abs
263 Barac Bologa Rafaela SV122R21031 2 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Suceava abs
264 Barbu Otilia-Teodora SV128R21001 2 Pahomie C. Vasiliu abs
265 Beloiu Astrid B150R21016 2 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
266 Bibiri Ioana B109R21020 2 Scoala Nr. 280 abs
267 Bobilnean Andra B198R21004 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
268 Botezatu Maria IS105R21053 2 B. P. Hasdeu abs
269 Ciobanu Bianca Maria B168R21020 2 Scoala Spectrum abs
270 Cirsteanu Radu B122R21017 2 Scoala Nr. 307 abs
271 Ciuca Andrei B198R21016 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
272 Condurache Dragos IS105R21064 2 B. P. Hasdeu abs
273 Covaliu Mihai CT125R21024 2 Bp Hasdeu abs
274 Crega Ioana Orania IS105R21085 2 Euroed abs
275 Cupanache Ana Maria B139R21004 2 Sc. Gim. Nr. 81 abs
276 Dirla Rianna-Maria B204R21008 2 Scoala Gimnaziala Avram Iancu abs
277 Floristean Ioan IS108R21036 2 Scoala Gim. Vasile Conta Iasi abs
278 Flutur Alexandra SV104R21012 2 Scoala Gimnaziala Teodor Stefanelli abs
279 Georgescu Maia Stefania B150R21008 2 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
280 Hamciuc Cezar IS105R21071 2 B. P. Hasdeu abs
281 Homer Alexandru B122R21040 2 Scoala Nr. 49 abs
282 Iencsi Eric Gabriel B122R21042 2 Scoala Nr. 79 abs
283 Ionescu Teodora B197R21006 2 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
284 Irimescu Mitocariu Petra IS120R21008 2 Scoala Primara Junior Uaic abs
285 Jighiuta Bianca Alexia B109R21040 2 Scoala Nr. 280 abs
286 Lascar Robert IS105R21028 2 Euroed abs
287 Lupu Matei B198R21052 2 Teddy Bar abs
288 Manea Raluca Andreea B200R21024 2 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" abs
289 Mantaluta Mihai Vlad SV122R21051 2 Scoala Gimnaziala Nr. 4 Suceava abs
290 Marin Bianca B109R21053 2 Scoala Nr. 188 abs
291 Mengazi Derya B139R21012 2 Sc. Gim. Nr. 81 abs
292 Micu Aida Maria B113R21033 2 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" abs
293 Mihaila David B122R21062 2 Scoala Nr. 19 abs
294 Mihalache Alexandra B128R21033 2 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" abs
295 Mosteanu Robert Marian B122R21071 2 Scoala Nr. 56 abs
296 Nicolae Ana B180R21010 2 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti abs
297 Nicolae Claudia B180R21011 2 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti abs
298 Nicolae Eduard Mihai B126R21072 2 197 abs
299 Nicolaescu David B198R21062 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
300 Nita Paul Alexandru IS108R21060 2 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi abs
301 Oprea Gancevici Luca SV122R21102 2 Colegiul De Arta abs
302 Pasca Luca B198R21066 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
303 Pham Tuyet Trinh Ana B122R21086 2 Scoala Nr. 56 abs
304 Piti George Christian B122R21088 2 Scoala Nr. 56 abs
305 Popescu Andrei SV122R21002 2 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava abs
306 Popescu David CT125R21083 2 Gheorghe Titeica abs
307 Prepelita Adrian B172R21023 2 Cn Mihai Eminescu abs
308 Radu Ioana B126R21001 2 197 abs
309 Radu Teodor DB107R21028 2 Scoala Coresi abs
310 Rusu Flavius SV109R21081 2 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti abs
311 Sandu Ioana B122R21099 2 Scoala Nr. 19 abs
312 Sofronie Luca B109R21033 2 Scoala Nr. 135 abs
313 Solea David B164R21032 2 Scoala Nr 79 abs
314 Sorescu Victor B198R21074 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
315 Stanciu Rares Stefan CT125R21119 2 Scoala 8 abs
316 Tanase Calin Mihai B139R21024 2 Sc. Gim. Nr. 81 abs
317 Tuca Mara B126R21017 2 197 abs
318 Ududoi Vladimir Alexandru B109R21073 2 Scoala Nr. 280 abs
319 Ungureanu Mihaela B109R21065 2 Scoala Nr. 280 abs
320 Ursachi Maria SV104R21020 2 Scoala Gimnaziala Teodor Stefanelli abs
321 Valceanu Delia Maria B109R21066 2 Scoala Nr. 280 abs
322 Volosin Andrei SV122R21104 2 Colegiul De Arta abs
323 Zahariea Ana IS105R21040 2 Euroed abs
324 Zamfir Andreea Elena B109R21043 2 Scoala Nr. 280 abs



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017