Etapa finala - rezultate finale romana

31 august - afisare aspecte organizatorice pentru festivitatea de premiere


Nr. crt. Nume Cod Clasa Scoala Punctaj Premiu
1 Dumitrescu Ana Gabriela B122R11064 1 Scoala Nr. 49 100 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
2 Andronescu Luca DB108R11105 1 Scoala Gimnaziala Coresi 99 Premiul II:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de argint

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
3 Tigau Alexandru B126R11224 1 Scoala gimnaziala nr. 197 98 Premiul III:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de bronz

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
4 Grama Stefan Nicolae B122R11081 1 Scoala Nr. 194 97 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
5 Ilievici Andra B122R11089 1 Scoala Nr. 66 97 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
6 Iosifescu Sasha B160R11117 1 GIMNAZIALA 150 97 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
7 Stanescu Loredana Andreea B108R11194 1 Titu Maiorescu 97 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
8 Dragu Matei Andrei IS108R11152 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 96 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
9 Ludosanu Luca B214R11078 1 CN MIHAI EMINESCU 96 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
10 Nitoiu Mara B129R11063 1 Sc. 56 96 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
11 Sonuvar Ebru CT131R11014 1 Sc Nr 30, Gh Titeica 96 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
12 Apostol David Ionut B211R11017 1 Scoala Internationala KING GEORGE 95 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
13 Banutiu Andreea BV103R11007 1 Scoala Generala Nr. 25 95 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
14 Chirila Teodor Cosmin SV109R11080 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 95 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
15 Duchin Larisa Iliana PH105R11010 1 Liceul A. Muresanu 95 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
16 Dumitras Matei Robert IS108R11029 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 95 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
17 Ionita Alexia Maria B109R11024 1 Liceul Dimitrie Bolintineanu 95 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
18 Moloce-Sbera Bogdan SV109R11067 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 95 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
19 Ramescu Stefan B122R11620 1 SCOALA 19 95 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
20 Vlad Andrei Mihai B130R11049 1 Scoala Gimnaziala Ionel Teodoreanu 95 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
21 Vornicu Catalina Maria IS108R11075 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 95 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
22 Condila Iulia B109R11011 1 Scoala Nr. 280 94 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
23 Dragomir Denisa Elena B173R11012 1 Liceul Teoretic N. Iorga 94 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
24 Ionescu Iulia Maria BV103R11011 1 Scoala Generala Nr. 25 94 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
25 Profeanu Stefan B129R11033 1 Hamburg 94 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
26 Puscaru Teodora DB107R11025 1 Scoala Gimnaziala A. L. Bratescu Voinesti 94 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
27 Velea Anna B122R11679 1 Scoala nr.49 94 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
28 Balanoiu Sara B128R11006 1 CERVANTES 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
29 Dicu Vlad B122R11053 1 Scoala Nr. 49 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
30 Gheorghe Sonia B157R11023 1 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
31 Gramescu Matei IS105R11088 1 S. Barsanescu 93 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
32 Largeanu Andreea B122R11097 1 Scoala Nr. 19 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
33 Margarit Rares B197R11016 1 Scoala Nr. 79 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
34 Mirea Stefan B109R11027 1 Scoala Nr. 280 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
35 Moiceanu David B160R11127 1 GIMNAZIALA 150 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
36 Muscalu Bianca B164R11017 1 SCOALA MARTISOR 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
37 Nastase Anamaria Stefania B200R11060 1 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
38 Nicolaie Alexia Iarina B200R11063 1 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
39 Popa Andreea Beatrice IS108R11130 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 93 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
40 Sandu Andrei B139R11027 1 Sc. Gim. Nr. 81 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
41 Stroe Rebecca B113R11088 1 Scoala Generala nr.139,Mircea Santimbreanu 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
42 Constantinescu Alessia-Ioana B209R11025 1 nr.79 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
43 Cosuleanu Alexia IS108R11025 1 Scoala Gim. Alecu Russo Iasi 92 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
44 Croitoru Florina CT125R11027 1 Petre Ispirescu 92 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
45 Daniloaia Daria IS118R11018 1 George Calinescu 92 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
46 Dicu Raisa B129R11078 1 Hamburg 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
47 Dumitrache Diana Elisabeta B129R11019 1 Sc. 196 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
48 Dumitrenco Andrei IS105R11020 1 Sc. Gim. Titu Maiorescu 92 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
49 Gherman Radu SV118R11210 1 SC. GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA 92 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
50 Huma Denisa Madalina IS111R11023 1 Sc. Gim. Stefan Barsanescu 92 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
51 Popescu Mircea Ioan B128R11064 1 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
52 Popescu Robert B122R11159 1 Scoala Nr. 19 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
53 Sorescu Diana IF105R11024 1 Scoala Kids Club 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
54 Tecla Razvan IF105R11015 1 Scoala Kids Club 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
55 Berghea Sara B122R11011 1 Scoala Nr. 56 91 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
56 Cojocaru Irina B122R11037 1 Scoala Nr. 111 91 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
57 Diac Daria SV118R11007 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
58 Florescu Catalin Gabriel SV122R11076 1 Scoala Gimnaziala Nr. 4 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
59 Mihalcea Alexandru Gabriel DB108R11156 1 Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
60 Nicolae Sebastian B122R11140 1 Scoala Nr. 49 91 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
61 Poinaru Rares Aurel SV118R11031 1 Scoala Gimnaziala Miron Costin 91 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
62 Belu Alexandru IS105R11008 1 B. P. Hasdeu 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
63 Ceafalau Maria B122R11028 1 Scoala Nr. 56 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
64 Genali Alper CT125R11039 1 Jean Bart 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
65 Ivana Ioan Nectarie B157R11030 1 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
66 Petrescu Mario IF105R11017 1 Scoala Kids Club 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
67 Stancescu Lara Georgia B164R11027 1 Scoala Gimnaziala "martisor" 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
68 Stefan Alexandra B130R11040 1 Scoala Nr. 165 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
69 Stejar Dorotea B198R11097 1 Ltn 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
70 Tanasa Francesco Mario IS111R11229 1 Sc. Gim. Stefan Barsanescu 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
71 Wagner Oliver B214R11144 1 J4K 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
72 Almangiu Maria Teodora B164R11119 1 Scoala Gimnaziala Nr. 194 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
73 Badea Alexia B199R11035 1 Scoala Gimnaziala Nr. 117 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
74 Chelba Alexandra SV109R11079 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 89 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
75 Crudu Mara B122R11045 1 Scoala Nr. 19 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
76 Dobrota David Stefan B204R11005 1 Scoala Gimnaziala Nr. 190 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
77 Dumitru Veronica Stefania B122R11067 1 Scoala Nr. 56 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
78 Ladin Carina B122R11096 1 Scoala Nr. 56 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
79 Lionte Bianca Maria IS111R11028 1 Sc. Gim. Stefan Barsanescu 89 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
80 Luchian Ana B122R11100 1 Scoala Nr. 19 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
81 Nuta Ilinca B160R11131 1 GIMNAZIALA 150 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
82 Salagean Maria Ruxandra B122R11167 1 Scoala Nr. 56 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
83 Schintee Oana Maria B109R11091 1 Scoala Nr. 131 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
84 Stelea Roxana IS108R11064 1 Scoala Gim. Alecu Russo Iasi 89 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
85 Stoian Maria Alexandra B200R11087 1 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
86 Trefas Eduard B199R11033 1 Scoala Gimnaziala Nr. 117 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
87 Voicu Matei B214R11142 1 J4K 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
88 Alexandrescu Ruxandra IS108R11004 1 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 88 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
89 Asan Matei B129R11003 1 Hamburg 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
90 Avatavului Teodora IS108R11008 1 Scoala Gim. Ion Simionescu Iasi 88 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
91 Chiciorea Radu Stefan B130R11006 1 Scoala Nr. 165 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
92 Codina Iulia SV122R11036 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 88 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
93 Dima Iarina B198R11033 1 Pia Bratianu 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
94 Juravle George Eduard SV109R11087 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 88 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
95 Leoveanu Izabela CT125R11054 1 Jean Bart 88 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
96 Moldovan Andreea Silvana B122R11130 1 Scoala Nr. 49 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
97 Predescu Raisa Andreea B150R11006 1 Liceul Teoretic Scoala Mea 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
98 Simionescu Maria B126R11026 1 17 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
99 Stefan Arina B122R11177 1 Scoala Nr. 56 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
100 Zotic Maria B198R11108 1 Pia Bratianu 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
101 Netoiu David B109R11444 1 scoala 280 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
102 Aparaschivei Tudor SV122R11016 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
103 Barbacariu Lavinia IS105R11007 1 B. P. Hasdeu 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
104 Ghica Alexandru Darius B122R11080 1 Scoala Nr. 49 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
105 Mihalache Ioana B109R11026 1 Scoala Nr. 280 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
106 Onofrei Miruna IS105R11041 1 B. P. Hasdeu 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
107 Sacarin Ana B164R11103 1 Scoala nr 79 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
108 Tudor Duicu Vladimir B122R11194 1 Scoala Nr. 56 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
109 Andrei Andone IF105R11014 1 Scoala Kids Club 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
110 Bichir Theodor IF105R11012 1 Scoala Kids Club 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
111 Casapu David B122R11024 1 Scoala Nr. 56 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
112 Darie Sofia B126R11186 1 197 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
113 Davideanu Ilinca IS108R11027 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
114 Draghin Daria-Maria IS121R11057 1 SCOALA ION CREANGA IASI 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
115 Isopencu Denisa B126R11018 1 1 DOMNESTI 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
116 Sofian Tudor SV118R11067 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 86 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
117 Visan Ariana B122R11201 1 Scoala Nr. 19 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
118 Voicu Ilinca B122R11203 1 Scoala "smart Kids" 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
119 Alexandru Stefan IS105R11003 1 G. Ibraileanu 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
120 Anghel Laura B111R11029 1 Scoala Gim. I. H. Radulescu 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
121 Barboi Victor SV128R11019 1 Petru Musat 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
122 Bontas Adina Ioana CT125R11013 1 Jean Bart 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
123 Botirca Karina B122R11396 1 SCOALA 19 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
124 Buica Stefania B109R11007 1 Scoala Nr. 280 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
125 Ciurtin David B122R11033 1 Scoala Nr. 52 "iancului" 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
126 Cojocariu Tudor SV122R11030 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
127 Corduneanu Andreea IS108R11022 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
128 Ghita Daria B128R11032 1 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
129 Gireada Tudor IF105R11005 1 Scoala Kids Club 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
130 Harasemiuc Abigail SV122R11119 1 Scoala Gimnaziala Miron Costin Suceava 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
131 Isuf Alexandru Ioan B139R11045 1 Sc. Gim. Nr. 81 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
132 Lita Ema Ioana IS111R11183 1 ION SIMIONESCU 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
133 Merdescu Maria B111R11003 1 Scoala Maria Rosetti 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
134 Mihalache Razvan Andrei B122R11122 1 Scoala Nr. 150 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
135 Musescu Ilinca IF103R11005 1 Olga Gudynn International School 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
136 Negrila Maria B198R11069 1 Sc. 79 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
137 Petrache Ana-Maria B122R11151 1 Scoala Nr. 56 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
138 Savu Izabel B160R11144 1 GIMNAZIALA 150 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
139 Stoleriu Radu Ionut IS121R11033 1 COLEGIUL C. NEGRUZZI IASI 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
140 Vasile Stefan B122R11198 1 Scoala Nr. 307 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
141 Bizadea Rahela B109R11081 1 Scoala Nr. 280 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
142 Chiriac Ema B203R11060 1 Nr. 59 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
143 Constantinescu Erik B122R11039 1 Scoala Nr. 52 "iancului" 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
144 Deaconescu Stefan B111R11051 1 Scoala Gim. I. H. Radulescu 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
145 Diaconu Iustina B197R11014 1 Scoala Nr. 79 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
146 Dumitrescu Tudor B198R11037 1 Teddybar 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
147 Dutescu Sandra B122R11168 1 Scoala Inaschool 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
148 Fuduli Andreea CT125R11038 1 Bp Hasdeu 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
149 Grigoras Eliza SV118R11008 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
150 Lamine Valentina Yarina CT125R11050 1 Dimitrie Cantemir 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
151 Lita Liviu Mihai DB108R11150 1 SCOALA CORESI 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
152 Mekhael George Riyadh B130R11023 1 Scoala Nr. 165 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
153 Mesteacan Teodora B128R11049 1 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
154 Pelin Denisa SV122R11018 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
155 Popa Luna SV122R11013 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
156 Popescu Cristina Loredana CT125R11390 1 BP HASDEU 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
157 Radu Mihai Cristian B129R11132 1 Sc. 196 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
158 Rebenciuc Luca SV130R11007 1 Scoala Gimnaziala Teodor Balan 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
159 Simionescu Camelia IS105R11048 1 G. Ibraileanu 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
160 Strachinescu Sofia Maria B122R11179 1 Scoala Nr. 49 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
161 Tanrikulu Dan Baris B129R11039 1 Hamburg 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
162 Voicu Elena Lara B200R11100 1 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
163 Ammar Siham Mariam B219R11002 1 SC ELENA VACARESCU NR 186 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
164 Birladeanu Alexandra SV122R11026 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
165 Cobuz Claudia SV118R11023 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
166 Crut Emanuel SV109R11083 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
167 Doreanu Matei CT125R11323 1 ION JALEA 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
168 Rac-Albu Andreea B122R11163 1 Scoala Nr. 56 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
169 Solomon Rares IS108R11061 1 Scoala Gim. Alecu Russo Iasi 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
170 Tiglea Miruna B122R11187 1 Scoala Nr. 56 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
171 Tudorache Ana Maria CT131R11015 1 Sc Nr 30, Gh Titeica 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
172 Voicu Dalia Elena CT125R11109 1 Bp Hasdeu 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
173 Beznila Elena Roxana B113R11008 1 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
174 Bonciu Sabina CT125R11112 1 Ion Minulescu 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
175 Diaconescu Agnes SV109R11085 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
176 El Salim Samaya Maria CT131R11011 1 Sc Nr 30, Gh Titeica 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
177 Enachescu Razvan B111R11023 1 Scoala Gim. I. H. Radulescu 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
178 Holic Daria Alexandra IS108R11126 1 Sc. Gim. Titu Maiorescu 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
179 Hulub Sabina IS105R11072 1 I. Teodoreanu 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
180 Jipa Bogdan-Andrei IS121R11043 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
181 Lupu Luiza SV118R11004 1 Scoala Gimnaziala Spiru Haret 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
182 Mocanasu Radu B122R11128 1 Scoala Nr. 49 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
183 Petrache Anastasia SV112R11061 1 Scoala Gimnaziala Risca 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
184 Preda Mihnea Stefan B157R11042 1 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
185 Saila Ioana Patricia B122R11629 1 Scoala Nr. 56 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
186 Stoica Anastasia IS108R11108 1 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
187 Tapelea Bianca Andreea B122R11182 1 Scoala Nr. 49 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
188 Timofte Lavinia Alexandra IS108R11069 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
189 Tiron Aileen B202R11016 1 Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
190 Tucan Daria B109R11064 1 Scoala Nr. 280 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
191 Zgura Thea Maria B122R11205 1 Scoala Nr. 49 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
192 Agache Ana Maria IS108R11091 1 Scoala Gim. Alecu Russo Iasi 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
193 Andrei Antonia B122R11003 1 Scoala "smart Kids" 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
194 Asiei Bianca IS108R11007 1 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
195 Boja Eric CT131R11018 1 Sc Nr 30, Gh Titeica 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
196 Bolundut Alexandru B198R11016 1 Pia Bratianu 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
197 Chiose Ioana Mara DB108R11114 1 Scoala Gimnaziala Coresi 81 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
198 Cojocariu Tiberiu B122R11036 1 Scoala Nr. 56 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
199 Comsa Ioana Maria B126R11008 1 172 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
200 Popa Andrei B199R11046 1 Scoala Gimnaziala Nr. 117 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
201 Radoi Alexandru B113R11078 1 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
202 Saila Darius Mihai B122R11628 1 Scoala Grigorie Ghica Voievod 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
203 Barzoiu Rares B122R11010 1 Scoala Nr. 56 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
204 Bulica Ioan B122R11018 1 Scoala Nr. 56 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
205 Cheosea Bianca Maria CT125R11020 1 Dan Barbilian 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
206 Chiran Vanesa IF105R11002 1 Scoala Kids Club 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
207 Filipovici Andrei Sebastian IS108R11034 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
208 Jitea Andrei CT125R11113 1 Ion Minulescu 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
209 MARCUTA ILINCA IULIA B173R11084 1 LICEUL NICOLAE IORGA 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
210 Tucan Raisa B109R11092 1 Scoala Nr. 280 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
211 Burlacu Andrei B157R11005 1 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
212 Carmu Bogdan B122R11023 1 Scoala "smart Kids" 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
213 Ciurescu Bianca Mihaela B122R11032 1 Scoala Nr. 49 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
214 Cojocaru Alex B204R11079 1 GIMNAZIALA AVRAM IANCU 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
215 Grosu Ioan IS105R11098 1 B. P. Hasdeu 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
216 Ionescu Eric B204R11103 1 Avram Iancu 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
217 Lungu Raluca B109R11088 1 Liceul Dimitrie Bolintineanu 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
218 Moroeanu Matei B122R11132 1 Scoala Nr. 56 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
219 Onofreiciuc-Dranca Bogdan SV109R11090 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
220 Petre Bianca Alexandra CT125R11077 1 George Enescu 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
221 Popescu David SV122R11024 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
222 Serban Ana-Maria CT125R11092 1 Bp Hasdeu 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
223 Tudor Mihnea Stefan B202R11009 1 Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
224 Vatui Maria Izabela B186R11148 1 Liceul teoretic " Dante Aligheri" 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
225 Acatrinei Alexia SV118R11059 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
226 Bunduc Rares IS105R11093 1 B. P. Hasdeu 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
227 Calapod Anastasia IS105R11013 1 I. Teodoreanu 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
228 Ciuca George B113R11019 1 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
229 Coman Bogdan Ionut DB109R11063 1 Scoala Gimnaziala Coresi 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
230 Dominte Stefan SV122R11019 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
231 Ene Teodora Cristina B122R11071 1 Scoala Nr. 56 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
232 Haralambie Toma B126R11016 1 17 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
233 Lehaci Teodora B128R11047 1 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
234 Lupu Mihnea B122R11516 1 SCOALA 19 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
235 Manoliu Andrei Cristian IS118R11038 1 George Calinescu 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
236 Mihailescu Daniel B164R11054 1 Scoala Nr 93 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
237 Moldoveanu Maria Cristiana B164R11015 1 Scoala Gimnaziala "martisor" 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
238 Nicolescu Bianca B126R11022 1 197 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
239 Oita Bianca IS111R11032 1 Sc. Gim. Alexandru Vlahuta 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
240 Teleaga Ariana Teodora SV109R11095 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
241 Bolocan Cristiana Elena IS108R11014 1 SCOALA GIM. ST. BARSANESCU IASI 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
242 Dascalescu Matei Gabriel SV109R11084 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
243 Dragne David Stefan B164R11006 1 Scoala Gimnaziala "martisor" 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
244 Dumitriu Adnana B109R11055 1 Liceul Dimitrie Bolintineanu 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
245 Graunte Stefan IS105R11071 1 I. Teodoreanu 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
246 Istov Eduard Stefan IS111R11021 1 Sc. Gim. Stefan Barsanescu 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
247 Malaimare Teona IS105R11110 1 B. P. Hasdeu 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
248 Mihai Maria B122R11120 1 Scoala Nr. 307 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
249 Negoita Tudor B102R11025 1 Scoala Gimnaziala Nr. 129 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
250 Pavel Matei IF105R11023 1 Scoala Kids Club 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
251 Serban Alexandru CT125R11091 1 Bp Hasdeu 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
252 Stanciu Antonie B109R11034 1 Scoala Nr. 280 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
253 Toiu Stefan Alexandru CT125R11103 1 Bp Hasdeu 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
254 Uscoiu Rares B122R11197 1 Scoala Nr. 52 "iancului" 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
255 Vicovan Elisei SV109R11048 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 77 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
256 Cernauteanu Cosmin IS108R11016 1 Scoala Gim. Alecu Russo Iasi 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
257 Chelaru Ovidiu Mihai IS108R11199 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
258 Ciobanica Lidia Ioana CT125R11021 1 Bp Hasdeu 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
259 Dobrita Rares Stefan B122R11056 1 Scoala Nr. 27 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
260 Ispas Radu B109R11025 1 Scoala Nr. 280 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
261 Milica Tudor B122R11124 1 Scoala Nr. 19 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
262 Negoita Ana B102R11019 1 Scoala Gimnaziala Nr. 129 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
263 Nicon Daria-Nicola IS121R11025 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
264 Olescu Georgiana Maria CT125R11070 1 SCOALA 37 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
265 Olteanu Stefan B109R11045 1 Scoala Nr. 280 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
266 Petrariu Daria IS121R11004 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
267 Sirbu David B203R11024 1 Sc Gimn Nr 59 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
268 Tumurg George-Razvan IS121R11006 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
269 Usurelu Cristian Stefan B155R11181 1 scoala 309 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
270 Vasilescu Trasca Stefan B150R11018 1 Liceul Teoretic Scoala Mea 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
271 Harasim Ionut SV118R11001 1 scoala nr 8 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
272 Alexandru Petru Teodor B150R11009 1 Liceul Teoretic Scoala Mea 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
273 Alupoaei Emanuela Nicola SV112R11052 1 Scoala Gimnaziala Risca 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
274 Ciobanasu Teodor SV118R11036 1 Scoala Gimn. 8 M. Kogalniceanu 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
275 Ene Darius B109R11017 1 Scoala Nr. 280 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
276 Holubas Eduard SV109R11061 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
277 Ionita David Robert Andrei B139R11006 1 Sc. Gim. Nr. 81 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
278 Jula Mihnea B122R11095 1 Scoala Nr. 56 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
279 Olariu Codrin SV128R11006 1 Petru Musat 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
280 Rizea Raisa B160R11140 1 GIMNAZIALA 150 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
281 Roman Mihai Cristian B122R11166 1 Scoala Nr. 66 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
282 Romila Madalina IS108R11055 1 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
283 Sarbu Rares B164R11025 1 Scoala Gimnaziala "martisor" 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
284 Toma Alexandra Georgiana B109R11063 1 Liceul Dimitrie Bolintineanu 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
285 Tudor Stefan B122R11195 1 Scoala Nr. 66 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
286 Ungureanu Razvan SV122R11020 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
287 Voicu David B109R11098 1 Scoala Nr. 280 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
288 Zabrauteanu Theodora B197R11015 1 Scoala Nr. 79 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
289 Balaceanu Alexandru IS105R11054 1 B. P. Hasdeu 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
290 Balanescu Mihnea B126R11052 1 17 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
291 Bejan Mara B109R11005 1 Scoala Nr. 280 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
292 Bruca Alexandra B133R11017 1 Scoala Gimnaziala Nr. 143 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
293 Cocea Maria B122R11034 1 Scoala Nr. 307 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
294 Enciu Serban B102R11015 1 Scoala Gimnaziala G. Bacovia 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
295 Manea Razvan Constantin B129R11024 1 Sc. 196 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
296 Mihai Teodora B122R11121 1 Scoala Nr. 19 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
297 Mihalcea Radu B122R11544 1 SCOALA 19 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
298 Pascu Andreea Cristiana IS108R11050 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
299 Pican Alexandru B122R11153 1 Scoala Nr. 56 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
300 Prepelita Matei IS105R11045 1 I. Teodoreanu 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
301 Simion Evelyn Roberta IS108R11156 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
302 Tarcuta Meda IS108R11066 1 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
303 Valianu Izabela SV112R11062 1 Scoala Gimnaziala Risca 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
304 Victorian-Jipa Patrick Alexandru B122R11200 1 Scoala Nr. 56 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
305 popa ilinca maria B198R11077 1 scoala 17 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
306 Andrei Alexandru Mihai B109R11052 1 Liceul Dimitrie Bolintineanu 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
307 Anusca David Alexandru B198R11004 1 Pia Bratianu 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
308 Baroi Teodor IS105R11403 1 Atelier 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
309 Bogaci Miron B198R11013 1 Sc. 171 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
310 Cavescu Radu Stefan B122R11026 1 Scoala Nr. 77 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
311 Gavrilovici Athina Maria SV122R11071 1 Scoala Gimnaziala Nr. 4 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
312 Iacob Rares IS108R11083 1 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
313 Naum Albert Ioan CT125R11065 1 Bp Hasdeu 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
314 Onciuleanu Simona SV118R11012 1 Scoala Gimnaziala Spiru Haret 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
315 Rotariu Andrada B130R11035 1 Scoala Nr. 119 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
316 Tuta Andreea B109R11114 1 Scoala Nr. 280 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
317 Barbuica Stefan B122R11008 1 Scoala Nr. 19 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
318 Bica Natalia Stefania B211R11021 1 Scoala Internationala KING GEORGE 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
319 Caunii Luca Nicola SV109R11078 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
320 Ciungradi Mihai B164R11052 1 Scoala Nr 79 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
321 Gainaru Ioan-Octavian GL100R11015 1 Colegiul National Costache Negri 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
322 Gradinaru Ilinca B198R11046 1 Teddybar 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
323 Gramada Ioana Melissa SV109R11086 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
324 Henea Teodor IS105R11032 1 I. Teodoreanu 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
325 Mandache Alexia-Irulan B122R11103 1 Scoala Nr. 28 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
326 Micu Samuel David B122R11118 1 Scoala Nr. 49 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
327 Saizu Alexandra Gabriela B129R11109 1 Sc. 196 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
328 Vacariu Cristiana B109R11071 1 Scoala Nr. 280 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
329 Cristea Anna Maria B204R11002 1 Scoala Spectrum 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
330 Cucinschi Luca SV128R11023 1 Petru Musat 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
331 Draghici Razvan Andrei B164R11007 1 Scoala Gimnaziala "Martisor" 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
332 Dragoi Florentina Denisa B109R11043 1 Liceul Dimitrie Bolintineanu 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
333 Nita Andreea Luana DB109R11088 1 Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
334 Olar Tudor SV128R11005 1 Petru Musat 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
335 Petcu Sara CT131R11009 1 Sc Nr 30, Gh Titeica 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
336 Popescu Darius B109R11049 1 Scoala Nr. 280 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
337 Schindele Maria B109R11032 1 Scoala Nr. 280 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
338 Vlad Cristian SV122R11014 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
339 Anghel Antonia B128R11003 1 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
340 Balaci Cristina B109R11004 1 Scoala Nr. 280 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
341 Barbu Andrei Razvan CT125R11009 1 Bp Hasdeu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
342 Buruiana Andrei Alexandru IS108R11157 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
343 Cioc Ruxandra Floriana B173R11009 1 Liceul Teoretic N. Iorga 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
344 Dan David Andrei B122R11046 1 Scoala Nr. 49 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
345 Huci Stefan Teodor B179R11040 1 Scoala 56 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
346 Manole Karina B155R11008 1 142 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
347 Preda Hristofor CT131R11021 1 Sc Nr 30, Gh Titeica 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
348 Ursache Maia Teodora IS120R11016 1 Scoala "stefan Barsanescu" 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
349 Vasile Lara CT125R11107 1 Dimitrie Cantemir 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
350 Volovat Smaranda IS105R11574 1 Atelier 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
351 Albisteanu Matei-Stefan IS121R11063 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
352 Bacrea Erica B200R11004 1 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
353 Bolinteanu Gabriel B113R11009 1 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
354 Dancean Dan B122R11047 1 Scoala Nr. 49 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
355 Dumitrache Vlad Matei B122R11063 1 Scoala Nr. 49 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
356 Gheorghiu Alexia Maria IS111R11024 1 Sc. Gim. Stefan Barsanescu 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
357 Giurgea Maria B173R11029 1 Sc. Gimnaziala" Alexandru Costescu". 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
358 Haralambie Eduard B126R11015 1 17 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
359 Macovei Radu B150R11025 1 LICEUL M. CERVANTES 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
360 Mandruta Razvan B199R11032 1 Scoala Gimnaziala Nr. 117 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
361 Raucescu Ana Malina IS108R11132 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
362 Sandu Clara IS118R11007 1 George Calinescu 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
363 Andreescu Ana Maria B122R11002 1 Scoala Inaschool 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
364 Baciu Sofia B126R11002 1 17 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
365 Ceru Tudor IS105R11015 1 I. Teodoreanu 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
366 Fediuc Cosmin SV128R11025 1 Petru Musat 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
367 Ghorfi Maria B199R11057 1 Scoala Gimnaziala Nr. 117 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
368 Guraliuc Dragos IS105R11029 1 I. Teodoreanu 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
369 Harasemiuc Daria SV122R11126 1 Colegiul De Arta 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
370 Ion Alexandra IF105R11004 1 Scoala Kids Club 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
371 Matei Ada Maria B109R11050 1 SCOALA NR. 131 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
372 Mocanu Mihai-Laurian IS121R11051 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
373 Pintile Gruia-Matei IS105R11516 1 Atelier 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
374 Popa Daria Cristiana DB108R11174 1 Scoala Gimnaziala A. L. Bratescu Voinesti 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
375 Simeria Andrei Emilian SV109R11093 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
376 Petrisor Alexia B122R11589 1 INA SCHOOLA 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
377 Alecu Vlad B128R11002 1 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
378 Baciu Antonio Valentin B129R11071 1 Sc. 196 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
379 Chirita Adina-Stefania OT105R11077 1 LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
380 DOBREA Alexia B122R11054 1 Scoala Nr. 56 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
381 Hrasulescu Diana B164R11051 1 Scoala Nr 93 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
382 Meriuta Madalina Ioana IS105R11037 1 I. Teodoreanu 67 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
383 Miron Darius B139R11023 1 Sc. Gim. Nr. 81 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
384 Siminiuc Anais SV118R11063 1 Scoala Gimanaziala Nr. 8 67 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
385 Tanasa Maria IS105R11106 1 B. P. Hasdeu 67 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
386 Ungureanu Vlad B211R11029 1 Scoala Internationala KING GEORGE 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
387 Alecu-Izsak David Mihai B122R11000 1 Scoala Nr. 56 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
388 Andreescu David B126R11001 1 197 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
389 Cercel Stefan Andrei B130R11104 1 Scoala gimnaziala "Serban Voda" 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
390 David Ioana Elisa B122R11049 1 Scoala Nr. 56 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
391 Dragomir Sonia Andreea B122R11058 1 Scoala Nr. 56 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
392 Manea Simona B111R11035 1 Scoala Gim. I. H. Radulescu 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
393 Neagu Dragos Alexandru B130R11025 1 Scoala Nr. 119 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
394 Nicola Teo B128R11057 1 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
395 Pintea Iuliana IS105R11043 1 B. P. Hasdeu 66 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
396 Pirtac Bianca IS105R11144 1 I. Teodoreanu 66 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
397 Romanescu Miruna SV118R11035 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 66 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
398 Sburlea Medeea-Maria IS121R11005 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 66 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
399 Balan Luca IF105R11001 1 Scoala Kids Club 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
400 Floarea Iarina Andreea B122R11475 1 SCOALA GENERALA NR.39 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
401 Ion Alexandra B102R11005 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.129 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
402 Litu Ana-Maria IS105R11102 1 B. P. Hasdeu 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
403 Olaru Alexandra IS108R11048 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
404 Radulescu Andrei Nicolae CT125R11083 1 Bp Hasdeu 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
405 Stanescu Daria Cristina B122R11174 1 Scoala Nr. 56 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
406 Stefanescu Radu B130R11146 1 Scoala Nr. 119 Bucuresti 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
407 Strugariu Anamaria SV122R11079 1 Scoala Gimnaziala Nr. 4 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
408 Stupcanu Mara Ioana IS108R11065 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
409 Varga Mirel Gabriel B129R11043 1 Sc. 196 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
410 Volovat Mihnea IS105R11573 1 Atelier 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
411 Alexa Enya IS106R11007 1 Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga 64 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
412 Butnariu Octavian Gabriel IS108R11015 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 64 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
413 Ionescu Anastasia B157R11027 1 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
414 Nica Darius Gabriel B164R11019 1 Scoala Gimnaziala "martisor" 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
415 Sorescu Maria B130R11142 1 Scoala Nr. 119 Bucuresti 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
416 Boca Teodora Ioana SV109R11077 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 63 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
417 Covacescu Alexandru B111R11006 1 ISB 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
418 Dumitrache Stefan B109R11065 1 Scoala Nr. 280 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
419 Gousiou Theofania IF105R11006 1 Scoala Kids Club 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
420 Hutu Andreea IS105R11101 1 B. P. Hasdeu 63 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
421 Isai Mara Ioana CT125R11047 1 Bp Hasdeu 63 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
422 Nistor Stefan B203R11019 1 Sc Gimn Nr 59 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
423 Nitu Georgiana Mihaela B113R11065 1 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu" 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
424 Enciu Antonia Teodora B122R11070 1 Scoala Nr. 49 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
425 Gache Andrei IS105R11097 1 B. P. Hasdeu 62 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
426 Gramescu Timotei IS108R11036 1 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi 62 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
427 Hill Patrick B200R11038 1 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
428 Pana Stefan Mircea B129R11029 1 Scoala 196-Federico Garcia Lorca 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
429 Bischofberger Katarina B122R11012 1 Scoala Nr. 56 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
430 Butnariu Bogdan IS105R11172 1 I. Teodoreanu 61 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
431 Chitu Mara B157R11010 1 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
432 Olteanu Andrei B122R11145 1 Scoala Nr. 19 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
433 Poleuca Matei IS108R11053 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 61 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
434 Purice Alex Gabriel B102R11040 1 Scoala Gimnaziala Nr. 129 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
435 TOADER MATEI B122R11184 1 Scoala Nr. 56 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
436 Andriiciuc Matei SV128R11017 1 Petru Musat 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
437 Cristea Tudor Alexandru B204R11086 1 98 AVRAM IANCU 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
438 Himinciuc Sarah Rhyanna IS106R11008 1 Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
439 Huma Gheorghita-Alexandru IS121R11045 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
440 Alexandru Sabina Ioana B164R11000 1 Scoala Gimnaziala "martisor" 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
441 Gheorghe Andrei B122R11079 1 Scoala Nr. 307 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
442 Otelea Stefan Bogdan B122R11577 1 GIMNAZIALA 56 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
443 Andrei Irina B130R11094 1 Scoala Nr. 119 Bucuresti 58 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
444 Costea Maria SV109R11058 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 58 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
445 Oprea Victor B203R11021 1 Sc Gimn Nr 59 58 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
446 Pituc Adam SV109R11017 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 58 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
447 Vasilescu Ariadna Maria B164R11117 1 Scoala 194 58 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
448 Anheliuc Flavia SV128R11018 1 Petru Musat 57 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
449 Florea Rebecca Alexandra B164R11009 1 Scoala Gimnaziala "martisor" 57 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
450 Leonte Alexia SV118R11038 1 Scoala Gimanaziala Nr. 8 57 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
451 Neculcea Daria B199R11047 1 Scoala Gimnaziala Nr. 117 57 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
452 Tabacaru Alexia B160R11153 1 GIMNAZIALA 150 57 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
453 Teleaga Antonia SV109R11094 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti 57 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
454 Vasile Alexandra B164R11116 1 Scoala nr 194 57 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
455 Balan Denis George IS108R11011 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi 56 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
456 Crutescu Andrei CT125R11028 1 Jean Bart 56 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
457 Rusu Teodor IS105R11145 1 I. Teodoreanu 56 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
458 Bozu Lupu Ana Maria B122R11016 1 Scoala Nr. 56 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
459 Cononov Matei B208R01017 1 Scoala LAUDER 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
460 Gospodin Radu Cristian CT125R11042 1 Dan Barbilian 54 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
461 Paduraru Gabriela B130R11027 1 Scoala Nr. 119 54 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
462 Alecu Alexandru B150R11015 1 Liceul Teoretic Scoala Mea 53 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
463 Andronache Maricel-Flavius IS121R11050 1 Scoala Gimnaziala Ion Creanga 53 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
464 Stanica Alexandra B111R11048 1 Scoala Gim. I. H. Radulescu 53 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
465 Buga Adrian IS105R11010 1 I. Teodoreanu 51 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
466 Gal Mihai Cristian B129R11020 1 Sc. 196 51 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
467 Vlagea Raisa IF105R11009 1 Scoala Kids Club 51 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
468 Miron Theodor IS105R11492 1 B. P. Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS131 Universitatea Mihail Kogalniceanu
469 Neacsu Elisa Michaela B122R11135 1 Scoala Nr. 56 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
470 Ventuneac Karina SV122R11010 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
471 Burlacu Rares B157R11006 1 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei 49 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
472 Negrilescu Isabela Maria B122R11138 1 Scoala Nr. 66 49 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
473 Bosinceanu Cezar SV112R11055 1 Scoala Gimnaziala Risca 48 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
474 Fusea Anastasia B122R11075 1 Scoala Nr. 56 46 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
475 Craciun Catalina Alexandra B122R11043 1 Scoala Nr. 56 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
476 Cartasso Riccardo SV122R11006 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Suceava 44 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
477 Donosa Amalia B109R11113 1 Scoala Nr. 280 44 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
478 Hofft Rafael IF105R11021 1 Scoala Kids Club 43 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
479 Kaporalis Kyra Sophia B198R11052 1 Pia Bratianu 43 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
480 Guiman Ciprian SV118R11081 1 Scoala Gimanaziala Nr. 8 41 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
481 Bobaru Ruxandra Elena B197R11012 1 Scoala Nr. 56 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
482 Dinica Filip B199R11091 1 SCOALA 142 32 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
483 Alboi-Sandru Iasmina SV104R11002 1 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
484 Alexandrescu Sofia Ana B150R11014 1 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
485 Alexandru Mara Lucia CT125R11002 1 Petre Ispirescu abs
486 Andrei Cristian B133R11016 1 Scoala Gimnaziala Nr. 143 abs
487 Andreicut Daniel Vasile B129R11002 1 Sc. 196 abs
488 Anghelescu Andrei B122R11004 1 Scoala Nr. 307 abs
489 Ardeleanu Eric Constantin B197R11001 1 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
490 Artenii Adrian B111R11004 1 Scoala Gimn. Titu Maiorescu abs
491 Avramescu Sebastian IF105R11011 1 Scoala Kids Club abs
492 Baban Maria Andreea B164R11002 1 Scoala Gimnaziala "martisor" abs
493 Baci Rubie CT131R11038 1 Sc G. Moisil, Navodari abs
494 Baicu Amalia CT125R11007 1 Jean Bart abs
495 Baisanu Alexandra SV122R11027 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 abs
496 Balan Irina SV104R11003 1 Scoala Gimnaziala Teodor Stefanelli abs
497 Balea Andeea B200R11006 1 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi" abs
498 Balta Claudiu SV104R11004 1 Scoala Gimnazialateodor Stefanelli abs
499 Banu Lila B111R11001 1 Lic. Teoretic N. Iorga abs
500 Banuta Sebastian B199R11004 1 Scoala Gimnaziala Nr. 117 abs
501 Bardas Paul Nectarie B197R11017 1 Scoala Nr. 97 abs
502 Belei Alexandra SV104R11014 1 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
503 Boamba Delia CT131R11016 1 Sc Nr 30, Gh Titeica abs
504 Bodnariuc David SV104R11009 1 Scoala Gimnaziala Teodor Stefanelli abs
505 Bostan Iulian-Nicolae IS105R11138 1 I. Teodoreanu abs
506 Bourel Maria Alexandra IS105R11092 1 I. Teodoreanu abs
507 Brezeanu Cosmin B199R11039 1 Scoala Gimnaziala Nr. 117 abs
508 Brinzaru Ilinca Maria B122R11017 1 Scoala Nr. 66 abs
509 Buicli Alexandra CT125R11016 1 Bp Hasdeu abs
510 Bulata Marius B126R11005 1 197 abs
511 Burdulea Diana Teodora IS105R11139 1 Euroed abs
512 Butnaru Maria IS105R11154 1 B. P. Hasdeu abs
513 Buzoianu Alexandru CT125R11019 1 Jean Bart abs
514 Caraiman Daria B122R11022 1 Scoala Nr. 52 "iancului" abs
515 Catoiu Vanessa B122R11025 1 Scoala Nr. 56 abs
516 Cerezaru Cristina B157R11007 1 Sc. Gimnaziala Nr. 169 abs
517 Cernautanu Roberta B122R11029 1 Scoala Nr. 66 abs
518 Chiracu Diana SV128R11021 1 Nr. 2 abs
519 Chiriliuc Oana Maria SV122R11104 1 Scoala Gimnaziala Nr. 1 abs
520 Chiritescu Cristian B157R11009 1 Sc. Gimnaziala Nr. 169 abs
521 Cioca Albert IS108R11096 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi abs
522 Ciucureanu Angelina Maria B150R11000 1 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
523 Cojocaru Sara Maria B197R11004 1 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
524 Coman Arina B198R11024 1 Pia Brati abs
525 Constantin Teodora B157R11012 1 Sc. Gimnaziala Nr. 169 abs
526 Cosma Maria Teodora B164R11005 1 Scoala Gimnaziala "martisor" abs
527 David Anastasia B157R11018 1 Sc. Gimnaziala Nr. 169 abs
528 De Blasio Davide B198R11031 1 Pia Brati abs
529 Devlet Amir CT125R11032 1 Sc. Nr. 2 Ovidiu abs
530 Diaconu Eduard Mihail IS108R11167 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi abs
531 Dirtu Diana IS105R11096 1 B. P. Hasdeu abs
532 Dobos Andreea Bianca IS105R11168 1 I. Teodoreanu abs
533 Dobre Natalia B150R11013 1 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
534 Dragulin David Alexandru B150R11001 1 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
535 Dumitrescu Ioana IS105R11055 1 B. P. Hasdeu abs
536 Epure Anamaria SV104R11011 1 Scoala Gimnaziala Teodor Stefanelli abs
537 Esanu Ioan Alexandru IS108R11101 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi abs
538 Fediuc Ioana SV128R11026 1 Petru Musat abs
539 Filimon Elisabeta SV109R11040 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti abs
540 Gaina Gloria IS105R11024 1 B. P. Hasdeu abs
541 Gavrizescu Ioan Tudor B150R11020 1 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
542 Gheorghe Matei B129R11080 1 Hamburg abs
543 Ghetau Ioana SV122R11105 1 Scoala Gimnaziala Nr. 1 abs
544 Ghiza Maria B157R11024 1 Sc. Gimnaziala Nr. 169 abs
545 Gradinaru Maria B198R11047 1 Pia Brati abs
546 Grancea Bogdan Andrei B122R11082 1 Scoala "ferdinand I" abs
547 Gutescu Ioana B129R11135 1 Sc. 196 abs
548 Gutuman Luca B126R11033 1 197 abs
549 Haita Anna Katrina B122R11085 1 Scoala Nr. 49 abs
550 Harabor Maria CT125R11044 1 Jean Bart abs
551 Holca Tudor George IS108R11164 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi abs
552 Iacob Karina Andreea IS105R11081 1 I. Teodoreanu abs
553 Iacob Teodor IS105R11128 1 B. P. Hasdeu abs
554 Ianovici Ana Miruna SV122R11080 1 Scoala Gimnaziala Nr. 4 abs
555 Ibram Aidan CT125R11045 1 Mihai Viteazu abs
556 Ilie Bianca B157R11026 1 Sc. Gimnaziala Nr. 169 abs
557 Istrate Andreea Ruxandra B109R11075 1 Scoala Nr. 128 abs
558 Lavric Bianca-Elena SV109R11063 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti abs
559 Leahu Edgar Darius SV109R11089 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti abs
560 Macau Ioana B122R11102 1 Scoala Nr. 56 abs
561 Marian Maria B122R11109 1 Scoala Nr. 52 "iancului" abs
562 Marinescu Andrei B122R11111 1 Scoala Nr. 19 abs
563 Marinescu Briana B155R11015 1 142 abs
564 Maties Ilinca IS105R11179 1 B. P. Hasdeu abs
565 Mazarache Iris B122R11115 1 Scoala Nr. 56 abs
566 Melinte Ana Alexandra B198R11058 1 Pia Brati abs
567 Melniciuc Maria IS105R11036 1 I. Teodoreanu abs
568 Meri Korin Rachel B150R11024 1 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
569 Mirea Andrei CT125R11059 1 Bp Hasdeu abs
570 Mizdran Teodor B198R11061 1 Iorga abs
571 Morega David B173R11017 1 Liceul Teoretic N. Iorga abs
572 Morgun Nicolai B122R11131 1 Scoala Nr. 56 abs
573 Munteanu Raluca B122R11133 1 Scoala Nr. 52 "iancului" abs
574 Murariu Robert SV122R11069 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 abs
575 Neacsu Ana B198R11068 1 Pia Brati abs
576 Neacsu Denis DB107R11024 1 Scoala Coresi Targoviste abs
577 Nica Bianca SV104R11018 1 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
578 Nichifor Sergiu Ionut IS105R11039 1 I. Teodoreanu abs
579 Nicolae Laura B197R11011 1 Scoala Nr. 79 abs
580 Nisioi Ana Maria SV104R11019 1 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
581 O connor Zara SV128R11004 1 Petru Musat abs
582 Oblesniuc Iustina SV104R11021 1 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
583 Olarean Rares-Andrei SV109R11035 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti abs
584 Onisoru Darius IS105R11040 1 I. Teodoreanu abs
585 Opincariu Alexandra SV122R11023 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 abs
586 Peterca Matei B122R11150 1 Scoala Nr. 19 abs
587 Petre Bianca B122R11152 1 Scoala Nr. 52 "iancului" abs
588 Petrus Ana B150R11004 1 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
589 Ponta Irina Octavia B150R11005 1 Liceul Teoretic Scoala Mea abs
590 Popescu Claudia Patricia CT125R11079 1 Jean Bart abs
591 Popescu Gloria B122R11158 1 Scoala Nr. 10 abs
592 Popescu Iulia SV104R11027 1 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
593 Popescu Tudor Mihai B122R11160 1 Scoala Nr. 56 abs
594 Postolica Madalina IS105R11150 1 B. P. Hasdeu abs
595 Postu Lidia-Ioana IS105R11114 1 I. Teodoreanu abs
596 Puha Sara Maria SV122R11106 1 Scoala Gimnaziala Nr. 1 abs
597 Puscasu Maria SV122R11029 1 Scoala Gimnaziala Nr. 3 abs
598 Radulescu Sofia B198R11087 1 Pia Brati abs
599 Raduta Maria B198R11088 1 Sc. 45 abs
600 Raicu Andreea IS105R11187 1 B. P. Hasdeu abs
601 Roata-Palade Maria-Magdalena B197R11006 1 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
602 Rosu Andreea CT125R11084 1 Jean Bart abs
603 Sandulescu Ana Maria B197R11007 1 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
604 Sarbusca Adrian SV104R11023 1 Scoala Gimnaziala Bogdan Voda abs
605 Schipor Stefania B128R11070 1 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca" abs
606 Scurtu Matei Cosmin IS108R11143 1 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi abs
607 Scutariu Maia B199R11052 1 Scoala Gimnaziala Nr. 117 abs
608 Singh Ramya Taruni B164R11026 1 Scoala Gimnaziala "martisor" abs
609 Solomon Erik B122R11172 1 Scoala Nr. 52 "iancului" abs
610 Stan Sebastian IS105R11170 1 I. Teodoreanu abs
611 Stanica Timeea B122R11175 1 Scoala Nr. 49 abs
612 State Florin B122R11176 1 Scoala Nr. 66 abs
613 Stefan Cezar B197R11009 1 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
614 Stoica Ines IF105R11020 1 Scoala Kids Club abs
615 Stoica Iulian Cristian IS105R11115 1 I. Teodoreanu abs
616 Stolerciuc Alexandru IS105R11049 1 B. P. Hasdeu abs
617 Streanga Alexia-Cristina SV109R11073 1 Sc. Gimn. Mihai Eminescu Radauti abs
618 Tapar Alina SV128R11014 1 Nr. 2 abs
619 Tartau Matei Alexandru B197R11010 1 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc abs
620 Tistu Alexandra IS105R11050 1 B. P. Hasdeu abs
621 Trenchea Darius Matei CT125R11105 1 Bp Hasdeu abs
622 Udrea Ioana B157R11051 1 Sc. Gimnaziala Nr. 169 abs
623 Varlanuta Daria Elena IS105R11132 1 I. Teodoreanu abs
624 Vasilescu Daria B126R11044 1 197 abs
625 Vizitiu Andrei B198R11104 1 Pia Brati abs
626 Voinea Ana B157R11055 1 Sc. Gimnaziala Nr. 169 abs



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017