Comisia Centrala Bucuresti


Primvicepresedinte prof. Muscalescu Cosmin, Universitatea de Științe Agronomice și Medicină Veterinară, Sector 1

Vicepresedinte prof. Vlad Popescu, Facultatea de Inginerie a Instalatiilor (bd-ul Pache Protopopescu), Sector 2

Vicepresedinte prof. Lavinia Savu, Facultatea de Inginerie a Instalatiilor (bd-ul Pache Protopopescu), Sector 2

Vicepresedinte prof. ONȚICĂ MARIANA, Scoala Nr. 280, Sector 5

Vicepresedinte prof. Dorina Dinu, Scoala Nr. 280, Sector 5

Vicepresedinte prof. Pislaru Paula, Scoala Gimnaziala Nr. 150, Sector 5

Vicepresedinte prof. Dima Alina Florentina, Scoala Gimnaziala Nr. 150, Sector 5

Vicepresedinte prof. BARBIERU NADIA OLIVIA, Scoala Gimnaziala Nr. 150, Sector 5

Vicepresedinte prof. Tomovici Ligia Oana, Scoala Gimnaziala Nr. 309, Sector 6

Vicepresedinte prof. Mioara Ispas, Scoala Gimnaziala Nr. 88, Sector 3

Vicepresedinte prof. Ilinca Eugenia, Scoala Gimnaziala Nr. 88, Sector 3

Vicepresedinte prof. Anuta Carbunaru, Scoala Nr. 197, Sector 6

Vicepresedinte prof. Oana Chioveanu, ICHB - The International Computer High School of Bucharest, Sector 3

Vicepresedinte prof. Diana Niculescu, Scoala Gimnaziala Nr. 190, Sector 4

Vicepresedinte prof. Furtunescu Aurelia, Scoala Gimnaziala Nr. 190, Sector 4

Vicepresedinte prof. Dragan Carmen, Scoala Nr. 146 "I.G.DUCA", Sector 5

Vicepresedinte prof. Secareanu Simona Gabriela, Scoala Nr. 146 "I.G.DUCA", Sector 5

Vicepresedinte prof. Enache Nastasia, Scoala Spectrum, Sector 3

Vicepresedinte prof. Elena Papuc, Scoala Gimnaziala "Titu Maiorescu", Sector 1

Vicepresedinte prof. Avganti Carmen, Scoala Gimnaziala "Titu Maiorescu", Sector 1

Vicepresedinte prof. Nastase George, Universitatea Tehnică de Construcţii (bd-ul Lacul Tei), Sector 2

Secretar stiintific prof. Mitrea Valentin, Scoala Nr. 129 "Elena Farago", Sector 4

Secretar stiintific prof. Nita Valerica, Scoala Nr. 129 "Elena Farago", Sector 4

Secretar stiintific prof. Ilie Mirela, Scoala Gimnaziala Nr. 169, Sector 6

Secretar stiintific prof. Stefan Jenica, Liceul Ortodox Sf. Antim Ivireanu, Sector 6

Secretar stiintific prof. Alexandru Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 178, Sector 1

Membru prof. Mosteanu Florenta Elena, Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu", Sector 6

Membru prof. Petcu Steliana, Scoala Gimnaziala Luceafarul, Sector 5

Membru prof. Barbu Valentin-Viorel, Scoala Gimnaziala Genesis, Sector 1

Membru prof. DRAGOMIR EMANUELA, LICEUL TEORETIC BILINGV "ITA WEGMAN', Sector 2

Membru prof. Giurgea Ramona, Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC, BUCURESTI

Membru prof. Pintea Crina Maria, Liceul Teoretic "Scoala MEA", Sector 1





Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018