Poze concurenti exceptionali - etapa I

Concurentii exceptionali, cu un punctaj obtinut de cel putin 95 de puncte, sunt rugati sa ne trimita o poza reprezentativa.



» intrati aici pentru a adauga o poza

Clasa a pregatitoare-a

Duțulescu Maria Alexandra

Duțulescu Maria Alexandra, 280, 100 de puncte
Surcel Erik Denis Stefan

Surcel Erik Denis Stefan, 280, Mihail Sebastian, 100 de puncte
Rosu Andreea Martina

Rosu Andreea Martina, Colegiul German Goethe, 99 de puncte
Vasilache Anisia Iasmina

Vasilache Anisia Iasmina, Liceul Vasile Alecsandri, Iaşi,, 100 de puncte
GHEORGHE ANTONIA CATALINA

GHEORGHE ANTONIA CATALINA, LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI, 98 de puncte
Popescu Alessia

Popescu Alessia, Scoala nr 81, 100 de puncte
HOTE STEFANIA

HOTE STEFANIA, Dimitrie Cantemir , BAIA MARE, 100 de puncte
Meirosu Matei

Meirosu Matei, 45 , Titu Maiorescu, 100 de puncte
Dimitriu Carina

Dimitriu Carina, Sc. generala nr. 169, Bucuresti, 100 de puncte
Tar Viktoria

Tar Viktoria, Octavian Goga Baia Mare, 95 de puncte
Cioconea Alexia

Cioconea Alexia, Take Ionescu, 100 de puncte
Raducanu Briana Andreea

Raducanu Briana Andreea, Gimnaziala Avram Iancu nr.98, 100 de puncte
Lapuste Marc

Lapuste Marc, 193 Bucuresti, 99 de puncte
manole elena

manole elena, Petre ispirescu, 100 de puncte
Bobei Alexandra

Bobei Alexandra, Generala nr.10, Rm. Valcea, 100 de puncte
Mera Lucian

Mera Lucian, 115, 100 de puncte
CNEJEV VLADIMIR ALEXANDRU

CNEJEV VLADIMIR ALEXANDRU, Liceul Nichita Stanescu, 100 de puncte
LACATUS  MEDEEA  ANA

LACATUS MEDEEA ANA, STEFAN BARSANESCU, NR.15, 99 de puncte
Tar

Tar, Octavian Goga Baia Mare, 95 de puncte
Serban Maria Cristina

Serban Maria Cristina, 115, 100 de puncte
Stanciu Ilinca Maria

Stanciu Ilinca Maria, Colegiul German Goethde, 100 de puncte
Epure Alexandra

Epure Alexandra, Scoala Europeana, 100 de puncte
Ivan Oana Elena

Ivan Oana Elena, Scoala Gimnaziala "Mircea Santimbreanu", 99 de puncte
Neacsu Darius

Neacsu Darius, 309 Bucuresti, 100 de puncte
Lupse Brianna

Lupse Brianna, Scoala Gimnaziala "Nichita Stanescu", Baia Mare, 100 de puncte
Pataky Maya

Pataky Maya, Scoala Gimnaziala "Nichita Stanescu", Baia Mare, 100 de puncte
HATMAN TEODORA

HATMAN TEODORA, Scoala Nr.29 Mihai Viteazu, 100 de puncte
Popescu Patricia Ioana

Popescu Patricia Ioana, 129, 100 de puncte
sandu daria  alexandra

sandu daria alexandra, ghe.titeica constanta, 100 de puncte
Delia HAMZA

Delia HAMZA, Sc Sf. Ana. Nr 29 - Galati, 100 de puncte
Anastasescu Razvan Stefan

Anastasescu Razvan Stefan, Scoala Gimnaziala 129 ''Elena Farago'', 100 de puncte
Tetis Marius Nicolae

Tetis Marius Nicolae, Dumitrie Cantemir, 100 de puncte
Danila Stefan Sebastian

Danila Stefan Sebastian, Stefan Barsanescu Iasi, 100 de puncte
Andreescu David

Andreescu David, Carmen Sylva - Eforie Sud, 100 de puncte
Nastase Sara Maria

Nastase Sara Maria, Colegiul German Goethe, 100 de puncte
Archip Gabriel

Archip Gabriel, George Enescu, 100 de puncte
CIRTALA STEFANIA

CIRTALA STEFANIA, SCOALA GIMNAZIALA PAUSESTI OTASAU VALCEA, 100 de puncte
VESMAN  EDUARD

VESMAN EDUARD, SCOALA GIMNAZIALA NR 1 DRAGALINA, 100 de puncte
Nechita Teodora Nicola

Nechita Teodora Nicola, Mihail Sadoveanu Vaslui, 100 de puncte
CASCARADE DAMIAN STEFAN

CASCARADE DAMIAN STEFAN, Generala 79, 100 de puncte
IONESCU ANA MARIA

IONESCU ANA MARIA, GEORGE COSBUC, 100 de puncte
KOVACS MAIA

KOVACS MAIA, CT TRANSPORT AUTO BAIA SPRIE, 100 de puncte
Mesnita Radu-Alexandru

Mesnita Radu-Alexandru, Dante Alighieri, 100 de puncte
Popa Mihai - Alexandru

Popa Mihai - Alexandru, Școală Gimnaziala ' Nicolae Titulescu" Caracal, 100 de puncte
Tanase Ana Maria

Tanase Ana Maria, nr 139 Mircea santimbreanu, 100 de puncte
Dumbrava Teodora

Dumbrava Teodora, Generala Neagra Sarului, 100 de puncte
croitoru maria alexia

croitoru maria alexia, Liceul Teoretic "Mircea Eliade " Galati, 100 de puncte
Anghel Danny Ionut

Anghel Danny Ionut, Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi, 100 de puncte
Tirzianu Theodor - Ionut

Tirzianu Theodor - Ionut, CARMEN SYLVA EFORIE, 100 de puncte
Burdea Malina

Burdea Malina, Otilia Cazimir IASI, 100 de puncte
Constantin Alessia

Constantin Alessia, 193, 100 de puncte
Poschin Maia Alexandra

Poschin Maia Alexandra, B.P.Hasdeu, 100 de puncte
Tanase Ana Maria

Tanase Ana Maria, nr 139 Mircea santimbreanu, 100 de puncte
ZAMFIR CRISTIANA ELENA

ZAMFIR CRISTIANA ELENA, George Cosbuc IASI, 100 de puncte
Sandovici Bogdan

Sandovici Bogdan, Scoala nr7 Botosani, 100 de puncte
Călinescu alexia daria teodora

Călinescu alexia daria teodora, Nicolae Titulescu caracal, 100 de puncte
MIRON EDUARD ANDREI

MIRON EDUARD ANDREI, G.COSBUC IASI, 100 de puncte
iordache octavian ionut

iordache octavian ionut, tudor vladimirescu, 100 de puncte
MARIN DENISA MARIA

MARIN DENISA MARIA, NICOLAE TITULESCU CARACAL, 100 de puncte
lepadatu matei

lepadatu matei, Școala nr.5 Galati, 100 de puncte
Raducanescu Iustin

Raducanescu Iustin, Scoala gimnaziala "Otilia Cazimir" Iasi, 100 de puncte
ionel Luca

ionel Luca, Lapusel, 100 de puncte
Alexandra Elena Dumitru

Alexandra Elena Dumitru, Otilia Cazimir iasi, 100 de puncte
FRONEA BIANCA MARIA

FRONEA BIANCA MARIA, Scoala Gimnaziala "Otilia Cazimir", 100 de puncte
Neagu Rebeca

Neagu Rebeca, gimnaziala 309, 100 de puncte

Clasa 1

siminescu alexandra

siminescu alexandra, nr 22, 100 de puncte
CHIRITESCU DENIS

CHIRITESCU DENIS, SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE VASLUI, 100 de puncte
Ionescu Stefan

Ionescu Stefan, Nr.36, 100 de puncte
Gun Deniz Alexandru

Gun Deniz Alexandru, Scoala Gimnaziala Maria Rosetti, 100 de puncte
Enachescu Razvan

Enachescu Razvan, I. H. Radulescu, 100 de puncte
VLADIMIR MARTIN

VLADIMIR MARTIN, 111, GEORGE BACOVIA, 100 de puncte
stoian maria alexandra valentina

stoian maria alexandra valentina, Gimnaziala Avram Iancu nr 98 Bucuresti, 95 de puncte
Mailat Filip

Mailat Filip, Avram Iancu, Bucuresti, sect.4, 99 de puncte
LEOVEANU IZABELA

LEOVEANU IZABELA, JEAN BART ,CONSTANTA, 99 de puncte
Ana Aurelia Stancioiu

Ana Aurelia Stancioiu, Gimnaziala 25 Brasov, 100 de puncte
JITEA ANDREI

JITEA ANDREI, SCOALA NR. 17 CONSTANTA, 100 de puncte
Comanescu Robert Andrei

Comanescu Robert Andrei, Gimnaziala Coresi, 100 de puncte
Savin Alexandru

Savin Alexandru, Scoala Gimnaziala ''Mihai Eminescu'' Vaslui, 99 de puncte
Eftimie Adelina Elena

Eftimie Adelina Elena, Gimnaziala Avram Iancu, 100 de puncte
Preda George

Preda George, 197, 100 de puncte
Moise Alexia

Moise Alexia, Herastrau, Bucuresti, 100 de puncte
Tintea Tiberiu Alexandru

Tintea Tiberiu Alexandru, Hamburg, 99 de puncte
ANTON SORIN ANDREI

ANTON SORIN ANDREI, 309 Bucuresti, 99 de puncte
Dragodan Horatiu Traian

Dragodan Horatiu Traian, C.E.Lauder Reut, 100 de puncte
bontas adina ioana

bontas adina ioana, nr 18 jean bart, 99 de puncte
Cretoiu Maria Cristina

Cretoiu Maria Cristina, Scoala 194 Marin Sorescu, 99 de puncte
Marin Denis

Marin Denis, nr 88, 95 de puncte
GOAJA STEFAN MARIAN

GOAJA STEFAN MARIAN, NICOLAE IORGA, 98 de puncte
Pirvu Cristian Andrei

Pirvu Cristian Andrei, Gimnaziala 163, 100 de puncte
Enciu Serban

Enciu Serban, 111, George Bacovia, 100 de puncte
Marin Denis

Marin Denis, Sc.Shanghai, 95 de puncte
DUMITRU LUCA

DUMITRU LUCA, LICEUL ALEXANDRU VLAHUTA, 100 de puncte
Stefan Rares

Stefan Rares, Scoala Gimnaziala AVRAM IANCU, Sector 4, 100 de puncte
AVATAVULUI TEODORA

AVATAVULUI TEODORA, Scoala Gimnaziala Ion Simionescu, 100 de puncte
Berca Alexia Sara

Berca Alexia Sara, Generala nr 88 Mihai Viteazu, 96 de puncte
Dina Diana-Mihaela

Dina Diana-Mihaela, nr 194, Bucuresti, 100 de puncte
Dobreanu Darius

Dobreanu Darius, George Cosbuc, 99 de puncte
Simedrea Alexandru

Simedrea Alexandru, Colegiul National C-tin Bratescu, 100 de puncte
AGAVRILOAI

AGAVRILOAI, SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII,JUS SUCEAVA, 100 de puncte
Mihaescu Andrei

Mihaescu Andrei, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi, 100 de puncte
Cehan Andreea

Cehan Andreea, Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Vaslui, 100 de puncte
Petre Nadira Mihaela

Petre Nadira Mihaela, gim.nr.10 Rm.Valcea, 98 de puncte
CONSTANTINESCU ALEXIA MARIA

CONSTANTINESCU ALEXIA MARIA, SCOALA GIMNAZIALA NR.49, 100 de puncte
Scutariu Maia

Scutariu Maia, 117, 100 de puncte
Petre Nadira Mihaela

Petre Nadira Mihaela, gim.nr.10 Rm.Valcea, 98 de puncte
Talpag Amalia Ioana

Talpag Amalia Ioana, George Cosbuc Iasi, 97 de puncte
Budean Yannis Norbert

Budean Yannis Norbert, FEG, 99 de puncte
Loloiu Stefania

Loloiu Stefania, 169, 100 de puncte
SCHIOPU TANIA IOANA

SCHIOPU TANIA IOANA, George Calinescu Iasi, 95 de puncte
Mosnegutu Rares Matei

Mosnegutu Rares Matei, nr.1 Bogdanesti,Suceava, 100 de puncte
Capata Bianca

Capata Bianca, Scoala nr. 22, 99 de puncte
Valeanu Izabela

Valeanu Izabela, Scoala Gimnaziala Risca, 99 de puncte
Oliver Wagner

Oliver Wagner, JUST4KIDS Bucuresti, 95 de puncte
Martin Razvan

Martin Razvan, George Enescu, 99 de puncte
Visenoiu Eduard Ionut

Visenoiu Eduard Ionut, Gimnaziala Herastrau, 99 de puncte
sandu andrei

sandu andrei, nr 81 bucuresti, 96 de puncte
NICOLAE STEFAN

NICOLAE STEFAN, SC.GIM HENRI MATHIAS BETHELOT PLOIESTI, 100 de puncte
USATENCU ALEXANDRU

USATENCU ALEXANDRU, SC.GIM HENRI MATHIAS BETHELOT PLOIESTI, 100 de puncte
VASILE GRIGORE DIANA ANDREEA

VASILE GRIGORE DIANA ANDREEA, SC.GIM HENRI MATHIAS BETHELOT PLOIESTI, 100 de puncte
UNGUREANU BIANCA

UNGUREANU BIANCA, SC.GIM HENRI MATHIAS BETHELOT PLOIESTI, 100 de puncte
PANTELIMON LUCA

PANTELIMON LUCA, SC.GIM HENRI MATHIAS BETHELOT PLOIESTI, 100 de puncte
MARSOVINA CATALIN

MARSOVINA CATALIN, SC.GIM HENRI MATHIAS BETHELOT PLOIESTI, 100 de puncte
FLOREA CRISTIAN

FLOREA CRISTIAN, SC.GIM HENRI MATHIAS BETHELOT PLOIESTI, 99 de puncte
Loloiu Stefania

Loloiu Stefania, 169, 100 de puncte
ALECU VLAD

ALECU VLAD, NR.146-I.GHE.DUCA, 100 de puncte
Donosa Amalia

Donosa Amalia, Nr. 280 "Mihail Sebastian", 95 de puncte
Nae Stefania Isabelle

Nae Stefania Isabelle, Scoala generala nr. 49, Bucuresti, sector 2, 100 de puncte
JITEA ANDREI

JITEA ANDREI, Ion Minulescu Constanta, 100 de puncte

Clasa a 2-a

Asoltanei Arian Andrei

Asoltanei Arian Andrei, Gimnaziala Mihail Sadoveanu Vaslui, 96 de puncte
DUMITRESCU ANA GABRIELA

DUMITRESCU ANA GABRIELA, 49, BUCURESTI, 99 de puncte
Iacob Mihnea Alexandru

Iacob Mihnea Alexandru, 120 Martisor, 95 de puncte
Nita Melissa

Nita Melissa, Nicolae Iorga - Pascani, 97 de puncte
Enache Maricela

Enache Maricela, Şcoala Gimnazială ,,Mihai Eminescu", 100 de puncte
Caciulan Victor

Caciulan Victor, SCOALA SPECTRUM, 100 de puncte
LASLAU ANTONIO

LASLAU ANTONIO, COLEGIUL MIHAI EMINESCU SUCEAVA, 97 de puncte
Dima Albert Filip

Dima Albert Filip, Scoala nr. 56, 96 de puncte
Cosmin TEODOR

Cosmin TEODOR, scoala 16 Constanta, 95 de puncte
Constantiniu-Masson

Constantiniu-Masson, Colegiul National Mihai Eminescu Suceava, 99 de puncte
Ivan Oana Elena

Ivan Oana Elena, Scoala Gimnaziala "Mircea Santimbreanu", 99 de puncte
SOVIANI RARES

SOVIANI RARES, Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc Bucuresti, 99 de puncte
Timofte Horia

Timofte Horia, Just 4 Kids, 99 de puncte
Mitroiu Roxana

Mitroiu Roxana, Lic. Tehnologic nr. 1 - Fundulea, 98 de puncte
Prepelita Teodora

Prepelita Teodora, Gimnaziala nr. 3 Suceava, 100 de puncte
Casangiu Alexandru

Casangiu Alexandru, Gimnaziala Mihai Eminescu Vaslui, 100 de puncte
SERBAN GABRIELA LARISA

SERBAN GABRIELA LARISA, Titu Maiorescu nr 45, 98 de puncte
capra andra

capra andra, Bogdan Voda, 100 de puncte

Clasa a 3-a

Rotaru Marian

Rotaru Marian, Gimnaziala Gheorghe Tatarascu, 100 de puncte
Duțulescu Robert

Duțulescu Robert, 280, 95 de puncte
BOȘTINĂ GEORGE EDUARD

BOȘTINĂ GEORGE EDUARD, LICEUL TEHNOLOGIC VITOMIREȘTI, 96 de puncte
Vişa Octavian

Vişa Octavian, Şcoala Centrală, 95 de puncte
Cone Ilinca

Cone Ilinca, Scoala generala nr 49 Bucuresti, 100 de puncte
Popescu Darius-Alexandru

Popescu Darius-Alexandru, Scoala nr 81, 100 de puncte
tatarusanu sebastian

tatarusanu sebastian, nicolae iorga pitesti, 95 de puncte
Florea Andrei Iustin

Florea Andrei Iustin, Scoala gimnaziala Ion Minulescu-Pitesti, 96 de puncte
GROZEA ROXANA IONELA

GROZEA ROXANA IONELA, ION CREANGA BRAILA, 97 de puncte
ILEANA PETRE CRISTIAN

ILEANA PETRE CRISTIAN, Sc. "Ion Pillat" Pitesti, 98 de puncte
CHITIC ALEXANDRA MARIA

CHITIC ALEXANDRA MARIA, SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI, 97 de puncte
Florea Andrei Iustin

Florea Andrei Iustin, Ion Minulescu-Pitesti, 96 de puncte
SARGHI MARIA  ALEXANDRA

SARGHI MARIA ALEXANDRA, "B.P. HASDEU" IASI, 100 de puncte
Dumitrache Denisa

Dumitrache Denisa, Andrei Muresanu, 100 de puncte
manole ioana

manole ioana, Petre ispirescu, 98 de puncte
CONSTANTINESCU MARIA

CONSTANTINESCU MARIA, PLANETA COPIILOR, 97 de puncte
Manolescu Lavinia Gabriela

Manolescu Lavinia Gabriela, Gimnaziala Ion Simionescu Iasi, 96 de puncte
Stroe Sara

Stroe Sara, Gimnaziala "Nicolae Iorga,, Pitesti, 98 de puncte
Stoenoiu George Fabian

Stoenoiu George Fabian, Andrei Muresanu, 100 de puncte
Nastasa Andrei

Nastasa Andrei, Sc. Nr. 3 - Nicolae Titulescu Bucuresti, 97 de puncte
Stoica Maya

Stoica Maya, Iancului 52, 100 de puncte
Solomon Roberto

Solomon Roberto, Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani, 100 de puncte
Dulgheriu Sandra

Dulgheriu Sandra, Gimnaziala nr 3 Suceava, 100 de puncte
SEBASTIAN CHISELITA

SEBASTIAN CHISELITA, PLANETA COPIILOR, 95 de puncte
Manolescu Lavinia Gabriela

Manolescu Lavinia Gabriela, Gimnaziala Ion Simionescu Iasi, 100 de puncte

Clasa a 4-a

Tache Stefan

Tache Stefan, Gimnaziala Ion Pillat Pitesti, 96 de puncte
Natalia Enachescu

Natalia Enachescu, I. H. Radulescu, 95 de puncte
PEAGU ANA MARIA

PEAGU ANA MARIA, GEN.NR.37,CONSTANTA, 97 de puncte
Pata Matei Stefan

Pata Matei Stefan, Federico Garcia Lorca, 95 de puncte
Vladutu Cristian Vlad

Vladutu Cristian Vlad, Scoala nr 170 "Geo Bogza", 100 de puncte
Georgescu Robert

Georgescu Robert, Gimnaziala Constantin Savoiu, 99 de puncte
CHIRIAC DAN-STEFAN

CHIRIAC DAN-STEFAN, SF. IMPARATI NR.42 GALATI, 96 de puncte
Georgescu Robert

Georgescu Robert, Scoala Gimnaziala Constantin Savoiu, 99 de puncte
troaca mario

troaca mario, 280 m.sebastian bucuresti, 100 de puncte

Clasa a 5-a

Dianu Alexandru Catalin

Dianu Alexandru Catalin, Nr. 280 Bucuresti, 100 de puncte
Greculescu Mario

Greculescu Mario, Liceul Teoretic National, 100 de puncte
Grosu Sinziana Maria

Grosu Sinziana Maria, Colegiul C. Negruzzi, 96 de puncte
Eftimie Simona Andreea

Eftimie Simona Andreea, Gimnaziala Avram Iancu, 95 de puncte
Dima Armand Mircea

Dima Armand Mircea, Scoala nr. 56, 98 de puncte
Lombadă Emilia

Lombadă Emilia, Colegiul Naţional Iaşi, 98 de puncte

Clasa a 6-a

Stan Bianca Maria

Stan Bianca Maria, nr.85 Bucuresti sect.2, 99 de puncte
Pintoiu Cristiana

Pintoiu Cristiana, Sc Gimnaziala " Mihai Viteazul " Targoviste, 99 de puncte
Bentu Andrei Lucian

Bentu Andrei Lucian, Scoala Gimnaziala "Nicolae Titulescu", 95 de puncte
Nedelcu Alex

Nedelcu Alex, Scoala Gimnaziala Carol I Calarasi, 99 de puncte
MARCU  RAZVAN

MARCU RAZVAN, GIMNAZIALA CAROL I CALARASI, 96 de puncte
Frasila Stefan

Frasila Stefan, Colegiul National "Mihail Sadoveanu"-Pascani, 99 de puncte
Frasila Prascheva

Frasila Prascheva, Colegiul National "Mihail Sadoveanu"-Pascani, 98 de puncte
Stanca Victor Andrei

Stanca Victor Andrei, Nr 56, 99 de puncte
Radu Razvan

Radu Razvan, Lic. Tehnologic nr. 1 - Fundulea, 95 de puncte

Clasa a 7-a

Salagean Dragos Grigore

Salagean Dragos Grigore, Colegiul National "Petru Rares", 99 de puncte
Marin Eduard-Constantin

Marin Eduard-Constantin, Grigorie Ghica Voievod, 100 de puncte
Marin Eduard-Constantin

Marin Eduard-Constantin, Grigorie Ghica Voievod, 100 de puncte

Clasa a 8-a

DAN DUMITRESCU

DAN DUMITRESCU, Sc Gimnaziala "TAKE IONESCU" - Rm. Valcea, 96 de puncte








Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017