Centre de evaluare Etapa Finala


Localitate Unitate invatamant Administrator Lista Export
AG103 Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Pitesti Barbu Corina - corina_tatiana_barbu@yahoo.com,
Nen Ion - ,
Sebastian Florescu - ,
 vezi lista » excel »
BC101 Scoala "Alexandru Ioan Cuza" Bacau Monica Serban - monicacreanga@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
BC102 Scoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Onesti Orindaru Maria - orindarumioara@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
BH100 Scoala Gimnaziala "Nicolae Popoviciu" Beius KOVACS CATRINA - catrinakovacs@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
BT100 Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Botosani Tiron Liviu - liviutiron@yahoo.com,
Panaete Daniela - danapanaete@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
BT101 Scoala Gimnaziala "Spiru Haret" Dorohoi Diaconescu Mirela Aurelia - diaconescumirela@yahoo.com,
Ursea - Baciu Ionel - ursea2006@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
BR100 Liceul Pedagogic "D.P.Perpessicius" Braila Lupea Fanica - fany_lupea@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
B104 Liceul "Nicolae Iorga" Sector 1 Victoria Toader - niculaevictoria@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
B110 Scoala Nr. 17 Sector 1 Lavinia Savu - savu_lavinia22@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
B166 Scoala Gimnaziala Nr. 49 Sector 2 Madalina Calarasu - madalinacalarasu@gmail.com,
Baibarac Viorica - ,
 vezi lista » excel »
B114 Scoala Nr. 56 "Jose Marti" Sector 2 Serbanica Irina, Rozica Stefan - scoalajosemarti@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
B175 Liceul Teoretic Hyperion Sector 3 Dumitrescu Eugenia - gabriel.dumitrescu116@gmail.com,
 vezi lista » excel »
B158 Scoala Gimnaziala Nr. 86 Sector 3 Claudia Chiru - claudia.chiru@yahoo.com,
- catalinaceapa@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
B164 Scoala Gimnaziala "Martisor'' Sector 4 DANIELA BARBU - danabarbu04@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
B174 Scoala Gimnaziala Nr. 190 Sector 4 Diana Niculescu - dngo61@gmail.com,
Furtunescu Aurelia - furtunescu_aurelia@yahoo.com,
VLAD GABRIELA - olimpiuvlad@hotmail.com,
 vezi lista » excel »
B102 Scoala Nr. 129 "Elena Farago" Sector 4 Mitrea Valentin - scoala129@yahoo.com,
Nita Valerica - vali_nita6@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
B113 Scoala Nr. 139 "Mircea Santimbreanu" Sector 5 Victoria Paduraru - sc139ms@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
B157 Scoala Gimnaziala Nr. 169 Sector 6 Ilie Mirela - mirela.ilie2074@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
B167 Scoala Gimnaziala Nr. 206 Sector 6 Fita Iulia - hulpix@yahoo.com,
- scoala206bucuresti@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
B155 Scoala Gimnaziala Nr. 309 Sector 6 Tomovici Ligia Oana - tomovici.ligia6@gmail.com,
 vezi lista » excel »
B126 Scoala Nr. 197 Sector 6 Anuta Carbunaru - anuta_carbunaru@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
BZ101 Liceul cu Program Sportiv "Iolanda Balas Soter" Buzau Violeta Corbu - violetacorbu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
CL100 Centru Zonal Calarasi Gheorghe Stoianovici - gigistoianovici@gmail.com,
 vezi lista » excel »
CJ100 Liceul Teoretic "Gh. Sincai" Cluj-napoca Stefan Poka - pokastefan@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
CT125 Universitatea Spiru Haret Constanta Alexandru Laura Roxana - roxy_laura2006@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
DB102 Scoala cu cls I-VIII "Serban Cioculescu" Gaesti Stanescu Florin - florin.florinstanescu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
DB100 Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Daniela Catana - dana_catana@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
DJ120 Liceul Traian Vuia Craiova Craiova Ani Drăghici - ani_draghici@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
GL102 Scoala Nr. 29 "Sfanta Ana" Galati Lungeanu Gherghina - ginalungeanu@yahoo.com,
Mariana Mihai - marianamihaii@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
GJ100 Scoala Nr. 1 Motru Bejenaru Felicia - bejenarufelicia@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
GJ102 Scoala Gimnaziala "Gheorghe Tatarascu" Targu Jiu Radoi Adriana-Cristina - rradoi@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
IL100 Grup Scolar Agricol Fierbinti-targ Stoica Georgeta - georgi_58@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
IS100 Scoala "Petru Rares" Harlau Marieta Musei - marieta_musei@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
IS101 Colegiul National "Mihai Eminescu" Iasi CRISTINA ANTON - inscrieri_euclid_IS@yahoo.com,
Bendescu Marius - bendescu_marius@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
IS103 Scoala Generala Nr. 10 "GH I Bratianu" Iasi CRISTINA ANTON - inscrieri_euclid_IS@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
IS102 Colegiul National "Mihail Sadoveanu" Pascani Craciun Dorinel Mihai - dorinel_craciun@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
IF100 Scoala "Pro Ingenio" Bragadiru - office@proingenio.ro,
 vezi lista » excel »
IF102 Scoala Gimnaziala Nr. 3 Voluntari Mona-Maria Nicolae - scoala3piperavoluntari@yahoo.ro,
 vezi lista » excel »
MM105 Dimitrie Cantemir Baia Mare Băieş Aurel - a.baies@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
MM103 Scoala "George Cosbuc" Sighetu Marmatiei Bogdan Zetea - bzetea@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
MH100 Colegiul National "Gheorghe Titeica" Drobeta-turnu Severin Mariana Draga Tatucu - marianadragatatucu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
NT100 Colegiul National "Roman-Voda" Roman Cojocaru Anisoara - cojocaru_anisoara@yahoo.com,
Manea Camelia - maneacamelia75@yahoo.ro,
 vezi lista » excel »
OT103 Liceul Teoretic "Petre Pandrea" Bals Mihaescu Gabriela - gabrielamihaescu@yahoo.com,
Curca Sorin - ,
 vezi lista » excel »
OT111 Colegiul National "Ionita Asan" Caracal Nicolaita Marelia Carmen - carmen_nycol@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
OT100 Şcoala Gimnazială Nr. 3 Slatina Slatina  vezi lista » excel »
PH100 Scoala Gimnaziala Podenii Noi Nedelcu Iuliana - iuliana_nedelcu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
SB100 Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Sibiu Ciora Camelia - cameliaciora@yahoo.com,
Cartau Simona - simona.cartau@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
SV103 Scoala Gimnaziala "SAMSON BODNARESCU" Galanesti Rodica Chifan - rodica_chifan@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
SV100 Colegiul National "Alexandru cel Bun" Gura Humorului Lucaci Aurica - lucaciaurica@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
SV110 Scoala Gimnaziala "Bogdan Voda" Radauti Nicuta Petru - petrunicuta@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
SV106 Scoala Gimnaziala "DIMITRIE ONCIUL" Straja Ştirban Dumitru - scdonciul@yahoo.com,
JURAVLE ANA - ana_juravle@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
SV101 Colegiul National "Stefan Cel Mare" Suceava Dan Popescu - dan2popescu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
TR100 Scoala "Zaharia Stancu" Rosiori De Vede Mihaela Rosioru - mihaelarosioru1@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
TR101 Scoala Gimnaziala Nr.2 Videle Bascoveanu Elena - inv.bascoveanu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
VL101 Scoala "Tudor Vladimirescu" Dragasani Vieru Gheorghe - gheorghe.vieru@yahoo.com,
Dinu Gigi Daniel - danielgigi63@yahoo.com,
Alina Rogobete - alys_ely@yahoo.com,
Dobrinescu Felicia - felinkadob@yahoo.es,
 vezi lista » excel »
VL102 Scoala Nr. 5 Ramnicu Valcea Stoenescu Gheorghe - scoala5valcea@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
VS100 Colegiul Economic "Anghel Rugina" Vaslui Litra Corina - corina_litra@yahoo.com,
 vezi lista » excel »






Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2014