Centre de evaluare Etapa Finala


Localitate Unitate invatamant Administrator Lista Export
AG107 Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Pitesti Dinculescu Dragos - dragos_dinculescu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
BC105 Colegiul National "Ferdinand" Bacau Ojog Maria - mariaojog57@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
BT100 Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Botosani Tiron Liviu - liviutiron@yahoo.com,
Panaete Daniela - danapanaete@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
BT101 Scoala Gimnaziala "Spiru Haret" Dorohoi Diaconescu Mirela Aurelia - diaconescumirela@yahoo.com,
Ursea - Baciu Ionel - ursea2006@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
BV100 Scoala Gimnaziala Nr.5 Brasov Minea Delia - deliaminea@gmail.com,
 vezi lista » excel »
B198 Universitatea de Științe Agronomice și Medicină Veterinară Sector 1 Muscalescu Cosmin - euclidagronomie@gmail.com,
 vezi lista » excel »
B190 Facultatea de Inginerie a Instalatiilor (bd-ul Pache Protopopescu) Sector 2 Vlad Popescu - georgevlad.popescu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
BZ101 Liceul cu Program Sportiv "Iolanda Balas Soter" Buzau Violeta Corbu - violetacorbu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
CL101 Școala Gimnazială "Nicolae Titulescu" Calarasi Constantin Adriana - constadi@yahoo.co.uk,
 vezi lista » excel »
CJ100 Liceul Teoretic "Gh. Sincai" Cluj-napoca Stefan Poka - pokastefan@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
CT125 Universitatea Spiru Haret Constanta Alexandru Laura Roxana - roxy_laura2006@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
DB100 Sc.Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste Daniela Catana - dana_catana@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
GL102 Scoala Nr. 29 "Sfanta Ana" Galati Lungeanu Gherghina - ginalungeanu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
IS100 Scoala "Petru Rares" Harlau Marieta Musei - marieta_musei@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
IS103 Scoala Generala Nr. 10 "GH I Bratianu" Iasi CRISTINA ANTON - inscrieri_euclid_IS@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
IS106 Scoala "Iordache Cantacuzino" Pascani Eugenia Nour - nourel03@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
MM105 Dimitrie Cantemir Baia Mare Băieş Aurel - a.baies@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
NT102 Scoala Gimnaziala "Vasile Alecsandri" Roman Campău Maria - scoala1roman@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
OT117 Liceul cu Program Sportiv Slatina Gheorghiţă Margareta - margareta_gheorghita@yahoo.com,
Popa Dorin - dorinpopa63@yahoo.com,
Popa Graţiela - Ludmila - gratielapp@yahoo.com,
Laufer Cristina - laufercristina@yahoo.com,
Matescu Simona - andmatescu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
PH100 Scoala Gimnaziala Podenii Noi Nedelcu Iuliana - iuliana_nedelcu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
SV115 Scoala Gimnaziala "Ion Irimescu" Falticeni Costica Parfenie - parfeniecosti@gmail.com,
 vezi lista » excel »
SV100 Colegiul National "Alexandru cel Bun" Gura Humorului Lucaci Aurica - lucaciaurica@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
SV109 Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Radauti Sascau Gabriela - gabisascau@yahoo.com,
Rusu Silvica Mihaela - mihrusilv@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
SV101 Colegiul National "Stefan Cel Mare" Suceava Dan Popescu - dan2popescu@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
VL101 Scoala "Tudor Vladimirescu" Dragasani Vieru Gheorghe - gheorghe.vieru@yahoo.com,
Dinu Gigi Daniel - danielgigi63@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
VL102 Scoala Nr. 5 Ramnicu Valcea Stoenescu Gheorghe - scoala5valcea@yahoo.com,
 vezi lista » excel »
VS100 Colegiul Economic "Anghel Rugina" Vaslui Litra Corina - corina_litra@yahoo.com,
 vezi lista » excel »






Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2014