Centre de evaluare matematica Concurs Euclid


Alegeti judetul din lista de mai jos:

Cod Localitate Scoala Administrator
AG112 Pitesti Universitatea Constantin Brancoveanu
Inscriele se fac la secretariatul asociatiei, Pitesti, str. Zimbrului, nr. 3.
ARAXY NEGOSANU - araxymarad@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
BV104 Brasov Scoala Jules Verne MARGARIT MIHAELA - tzara_trust_ra0@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
B197 Bucuresti Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Giurgea Ramona - ramona.giurgea@scoala-arc.ro,
B214 Bucuresti Universitatea Politehnica Bucuresti
Cladirea Rectorat Corp AN-BN
- euclid.politehnica@yahoo.ro,
B106 Sector 1 Scoala "Anastasia Popescu"
Atentie! Capacitate maxima, nu se mai pot face inscrieri!
Din cauza lipsei de spatiu sunt asteptati numai elevii din Scoala "Anastasia Popescu"
Mihaela David - mihaeladavid84.md@gmail.com,
B150 Sector 1 Liceul Teoretic "Scoala MEA"
Din cauza lipsei de spatiu sunt asteptati numai elevii din Liceul Teoretic "Scoala MEA"
IOANA MANEA - ioana@scoala-mea.com,
B180 Sector 1 Scoala Europeana
Din cauza lipsei de spatiu sunt asteptati numai elevii din Scoala Europeana
Olguta Navrescu - onavrescu@yahoo.com,
B198 Sector 1 Academia de Studii Economice
Facultatea de Cibernetica, intrarea din DOROBANTI, etaj 1 sali: 2101, 2102, 2103, 2104.
Lavinia Savu - savu_lavinia22@yahoo.com,
B221 Sector 1 Garfield Academy
str Panait Istrati nr 7A sector 1
Rotarescu Olga - infogarfieldacademy@gmail.com,
B218 Sector 3 Scoala Primara Ina School Stefan Florentina - inaschool@yahoo.com,
B219 Sector 3 Universitatea Spiru Haret – Sediul CENTRAL
Str. Ion Ghica, Nr. 13, Sector 3. Puncte reper: Biserica Rusa, Banca Nationala a Romaniei
- inscrieri.euclid@yahoo.ro,
B220 Sector 3 Universitatea Spiru Haret – Bld BASARABIA
Blvd. Basarabia, Nr. 256, Sector 3. Metrou: Republica, Costin Georgian; Statia: Grup Industrial Titan. Tramvai:36,56.
- inscrieri.euclid@yahoo.ro,
B222 Sector 3 Universitatea Hyperion
Situat in vecinatatea C.N. "Mihai Viteazaul"
DUDNICOV MARIANA - hyperion.euclid@gmail.com,
B223 Sector 5 Scoala After School Micul Lord Anda Vornicu - vornicu.anda@yahoo.ro,
B211 Sector 6 Scoala Internationala KING GEORGE Dana Oancea - scoala@king-george.ro,
Cod Localitate Scoala Administrator
CT125 Constanta Universitatea Spiru Haret Alexandru Laura Roxana - roxy_laura2006@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
DB112 Targoviste Universitatea Valahia - euclidtargoviste@yahoo.com,
DB111 Titu Casa de Cultura Titu Târg Oana Hrehoreşen - oana_hre@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
IS123 Harlau Scoala Primara Happy Stars Florentina Buga - scoalahappystarshirlau@yahoo.ro,
IS130 Iasi Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD" Doina Hudisteanu - doina_hud@yahoo.com,
Carmen Buburuzanu - mirra27dda@yahoo.com,
IS131 Iasi Universitatea Mihail Kogalniceanu
Atentie! Capacitate maxima, nu se mai pot face inscrieri!
Cristina ANTON, Carmen RUSU - inscrieri_euclid_is@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
IF107 Berceni Scoala Primara KinderStar Lorena Droana - lorena.droana@emprod.ro,
IF100 Bragadiru Scoala "Pro Ingenio" - office@proingenio.ro,
IF105 Chiajna Scoala Kids Club Chitu Aurora Livia - livia_aurora@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
OT105 Slatina Scoala Postliceala Sanitara Christiana Iana Tatiana Irina - tatianaiana@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
SV128 Siret Scoala Postliceala Sanitara Laureatus Otilia Matner - otiliamatner@yahoo.com,
SV136 Suceava Universitatea Stefan cel Mare
CORP A, ETAJ I, SĂLILE A039, A111, A112, A113, A114, A115, A120, A206, A302 INSCRIERILE SE FAC pe e-mail PÂNĂ SÂMBĂTĂ, 8 MAI- ORELE 18.00 Elevii care nu s-au înscris până la acest termen, se pot înscrie duminică dimineață la CENTRUL DE CONCURS. Elevii din clasele pregătitoare și I vor fi repartizați în săli separate (A112- CLASA PREG.; A111- CLASA I), citindu-li-se cerințele subiectelor de către supraveghetori.
Marioara Rotaru - maria_calancea@yahoo.com,
SV137 Suceava Universitatea STEFAN CEL MARE - corp D ANASTASIU FLORENTINA - anastasiu.florentina@yahoo.com,
SV138 Suceava Scoala Gimnaziala Siminicea Penciuc Gabriela - gabi_penciuc@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
VL118 Ramnicu Valcea Universitatea Spiru Haret Mazilu Marius - mazilu_marius17@yahoo.com,



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2015