Centre de evaluare matematica Concurs Euclid


Alegeti judetul din lista de mai jos:

Cod Localitate Scoala Administrator
B214 Bucuresti Universitatea Politehnica Bucuresti Muscalescu Cosmin - euclidagronomie@gmail.com,
B180 Sector 1 Scoala Europeana
Din cauza lipsei de spatiu sunt asteptati numai elevii din Scoala Europeana)
Olguta Navrescu - onavrescu@yahoo.com,
B198 Sector 1 Academia de Studii Economice Muscalescu Cosmin - euclidagronomie@gmail.com,
B221 Sector 1 Garfield Academy Rotarescu Olga - infogarfieldacademy@gmail.com,
B218 Sector 3 Scoala Primara Ina School Stefan Florentina - inaschool@yahoo.com,
B219 Sector 3 Universitatea Spiru Haret – Sediul CENTRAL - inscrieri.euclid@yahoo.ro,
B220 Sector 3 Universitatea Spiru Haret – Bld BASARABIA - inscrieri.euclid@yahoo.ro,
B211 Sector 6 Scoala Internationala KING GEORGE Dana Oancea - scoala@king-george.ro,
Cod Localitate Scoala Administrator
CT125 Constanta Universitatea Spiru Haret Alexandru Laura Roxana - roxy_laura2006@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
DB111 Titu Casa de Cultura Titu Târg Oana Hrehoreşen - oana_hre@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
IF107 Berceni Scoala Primara KinderStar Lorena Droana - lorena.droana@emprod.ro,
IF100 Bragadiru Scoala "Pro Ingenio" - office@proingenio.ro,
IF105 Chiajna Scoala Kids Club Chitu Aurora Livia - livia_aurora@yahoo.com,
IF103 Voluntari Olga Gudynn International School Adriana Iancu - adrianamaria_iancu@yahoo.com,
Nicoleta Savulescu - nicoleta.savulescu@gmail.com,
IF104 Voluntari Scoala Little London Pipera George Rotaru - george.rotaru@littlelondonschool.ro,
Cod Localitate Scoala Administrator
SV128 Siret Scoala Postliceala Sanitara Laureatus Otilia Matner - otiliamatner@yahoo.com,
SV136 Suceava Universitatea Stefan cel Mare Marioara Rotaru - maria_calancea@yahoo.com,



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2015