Centre de evaluare matematica Concurs Euclid


Alegeti judetul din lista de mai jos:

Cod Localitate Scoala Administrator
AG109 Costesti Scola Gimnaziala Nr. 1 Costesti Emilia Serban - emilia_s63@yahoo.com,
AG107 Pitesti Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Dinculescu Dragos - dragos_dinculescu@yahoo.com,
AG111 Topoloveni Liceul Tehnologic Topoloveni Florina Biculescu - biculescuflorina@gmail.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
BC112 Onesti Scoala Gimnaziala George Calinescu Zaharia Maria - mariucazah@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
BH100 Beius Scoala Gimnaziala "Nicolae Popoviciu" KOVACS CATRINA - catrinakovacs@yahoo.com,
Manda Crina - crina_manda@yahoo.com,
BH101 Oradea LICEUL DON ORIONE Laura Bochis - bochis_laura@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
BT100 Botosani Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Tiron Liviu - liviutiron@yahoo.com,
Panaete Daniela - danapanaete@yahoo.com,
BT105 Botosani Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Manuela Bidasca - mbidasca@yahoo.com,
Cohal Daniela - damarc2000@hotmail.com,
BT109 Botosani Scoala Gimnaziala Nr. 13 Hazaparu Anamaria Petronela - hazaparupetronela@yahoo.com,
Atitienei Sergiu - sergiu_atitienei@yahoo.com,
BT115 Curtesti Scoala Gimnaziala Nr. 1 Oraseni Deal BARSAN LILIOARA - barsan2011@yahoo.com,
BT113 Darabani Școala Gimnazială "Leon Dănăilă" Chirilă Maricel - bt64cmr@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
BV103 Brasov Liceul de Arte Plastice HMT Mărgărit Mihaela Mariana - tzara_trust_ra0@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
B197 Bucuresti Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Giurgea Ramona - ramona.giurgea@scoala-arc.ro,
B108 Sector 1 Scoala Gimnaziala "Titu Maiorescu" Elena Papuc - papuc_elena@yahoo.com,
Avganti Carmen - cavganti@yahoo.com,
B111 Sector 1 Scoala Nr. 11 "I.H.Radulesc" STEFANICA ANCA - anca_stefanica@yahoo.com,
B112 Sector 1 Scoala Nr. 12 Herastrau Fainisi Dorela - dorela.fainisi@yahoo.com,
B116 Sector 1 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" Vicenţiu Rusu - vicentiurusu@gmail.com,
B117 Sector 1 Liceul Teoretic "Ion Neculce" Savin Loredana - lori0726309565@yahoo.com,
Marius Ionescu - ionescumarius90@yahoo.com,
B150 Sector 1 Liceul Teoretic "Scoala MEA" IOANA MANEA - ioana@scoala-mea.com,
B165 Sector 1 Colegiul German "Goethe" Dan Antofie - dan.antofie@gmail.com,
B173 Sector 1 Scoala Gimnaziala Nr 178 Alexandru Constanta - alexandruconstanta@gmail.com,
B180 Sector 1 Scoala Europeana
(din cauza lipsei de spatiu sunt asteptati numai elevii din Scoala Europeana)
Olguta Navrescu - onavrescu@yahoo.com,
B198 Sector 1 Academia de Studii Economice Lavinia Savu - savu_lavinia22@yahoo.com,
Muscalescu Cosmin - euclidagronomie@gmail.com,
B212 Sector 1 Scoala Primara Little Genius Radu Laura Maria - biro_laura_maria@yahoo.com,
B122 Sector 2 Colegiul National "Mihai Viteazul" Lavinia Savu - ,
Vlad Popescu - georgevlad.popescu@yahoo.com,
B143 Sector 2 Colegiul National "Emil Racovita" Lorina Carstea - lorinachome@yahoo.com,
B154 Sector 2 LICEUL TEORETIC BILINGV "ITA WEGMAN' DRAGOMIR EMANUELA - emadragomir66@yahoo.com,
B206 Sector 2 Liceul Teoretic Jean Monnet Raluca Matei - re.matei@gmail.com,
B207 Sector 2 Scoala Primara Coccinelle Ceausoglu Luminita - gr_coccinelle@yahoo.com,
B208 Sector 2 Scoala Gimnaziala Maica Domnului Ignat Daniela - ignat_daniela@ymail.com,
B129 Sector 3 Scoala Gimnaziala HAMBURG Doina Militaru - militaru_doina@yahoo.com,
Alina Dintica - alge1973@yahoo.com,
B139 Sector 3 Scoala Nr. 81 Bărbuţă Elena - elena_barbutza11@yahoo.com,
B168 Sector 3 Scoala Spectrum Enache Nastasia - nastasia_enache@yahoo.com,
B179 Sector 3 Scoala Gimnaziala Nr. 88 Mioara Ispas - mioaraispas2007@yahoo.com,
Ilinca Eugenia - eugenia.ilinca@gmail.com,
B186 Sector 3 Liceul Teoretic Dante Alighieri Rosioru Gabriela - gabi.rosioru@yahoo.com,
B202 Sector 3 Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu Ileana Cret - ileana_badircea@yahoo.co.uk,
B102 Sector 4 Scoala Nr. 129 "Elena Farago" Mitrea Valentin - scoala129@yahoo.com,
Plesea Viorica - ,
B130 Sector 4 Scoala Nr. 36 "Ionel Teodoreanu" Nina DILIMOT - nina_dilimot@yahoo.com,
Lacatus Cristina - cristinagrafu@yahoo.com,
B164 Sector 4 Scoala Gimnaziala "Martisor'' DANIELA BARBU - danabarbu04@yahoo.com,
B204 Sector 4 Scoala Gim AVRAM IANCU Roxana Toader - roxxy_t@yahoo.com,
B209 Sector 4 Scoala Gimnaziala Step by Step Mihaela Stafiescu - mstafiescu@gmail.com,
B109 Sector 5 Scoala Nr. 280 ONȚICĂ MARIANA - mariana_ontica@yahoo.com,
Dorina Dinu - inv_dorina_dinu@yahoo.com,
VORNICU ANDA - vornicu.anda@yahoo.ro,
B128 Sector 5 Scoala Nr. 146 "I.G.DUCA" Dragan Carmen - m_c_dragan@yahoo.com,
Secareanu Simona Gabriela - gsimonescu@yahoo.com,
B133 Sector 5 Scoala Gimnaziala Nr. 143 Iancu Gheorghita - getta.iancu@yahoo.com,
B126 Sector 6 Scoala Nr. 197 Anuta Carbunaru - anuta_carbunaru@yahoo.com,
B155 Sector 6 Scoala Gimnaziala Nr. 309 Tomovici Ligia Oana - tomovici.ligia6@gmail.com,
B157 Sector 6 Scoala Gimnaziala Nr. 169 Ilie Mirela - mirela.ilie2074@yahoo.com,
B172 Sector 6 Liceul Ortodox Sf. Antim Ivireanu Stefan Jenica - aivireanu@yahoo.com,
B187 Sector 6 Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" Mosteanu Florenta Elena - elenamosteanu_2006@yahoo.fr,
B199 Sector 6 Scoala Gimnaziala nr. 117 Ivan Olimpia - olimpia.ivan@gmail.com,
B200 Sector 6 Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Candel Aurelia - scoala174@yahoo.com,
B203 Sector 6 Scoala Gimnaziala nr 59 Dorinela Arhip - dorinnella@yahoo.com,
B205 Sector 6 Scoala Gimnaziala nr 310 Regele Mihai I Ofelia Petrescu - ofelia0533@yahoo.com,
B211 Sector 6 Scoala Internationala KING GEORGE Dana Oancea - scoala@king-george.ro,
Cod Localitate Scoala Administrator
BZ105 Parscov Scoala Gimnaziala V.Voiculescu Radu Daniela Ramona - radudanielaramona@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
CL101 Calarasi Școala Gimnazială "Nicolae Titulescu" Constantin Adriana - constadi@yahoo.co.uk,
CL107 Dragalina Scoala gimnaziala nr.1 Stancu Roxana - scoaladragalina@yahoo.com,
CL106 Fundulea Liceul Tehnologic nr. 1 Mircea Paulina - mirceap_21@yahoo.com,
CL102 Oltenita Școala Gimnazială "Alexandru D. Ghica" Ciupea Gheorghe - reluciupea@gmail.com,
CL103 Vasilati Școala Gimnazială "Constantin Brâncoveanu" Zota Nicolae - nicolae.77@gmail.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
CJ101 Gherla Scoala Gimnaziala Nr. 1 Ciciovan Nicoleta Nastasia - nico6831@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
CT125 Constanta Universitatea Spiru Haret Alexandru Laura Roxana - roxy_laura2006@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
DB107 Moreni Scoala Gimnaziala Nr.3 Moreni Mihai Cristina - mihai_tina77@yahoo.com,
Clipea Sebastian - clipeasebastian@yahoo.com,
DB103 Ocnita SCOALA GIMNAZIALA OCNITA Petcu Cristina Georgiana - crystynapetcu@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
GL102 Galati Scoala Nr. 29 "Sfanta Ana" Lungeanu Gherghina - ginalungeanu@yahoo.com,
GL104 Galati Scoala Ctin Gh Marinescu Mariana Rosca - roscamari@yahoo.com,
GL105 Galati Scoala Gimnaziala Nr. 22 Moldoveanu Ioana - moldoveanu_ioana2000@yahoo.com,
GL108 Galati Scoala "Stefan cel Mare" Hardulea Cezarina Luminita - cezi1112@yahoo.com,
Simion Carmen - carmengabrielasimion@yahoo.com,
Proca Claudia - claudia_proca58@yahoo.com,
GL116 Galati Scoala Gimnaziala nr. 18 Cristea Teodora Artemis - artemis.cristea@gmail.com,
GL119 Galati Liceul Teoretic Mircea Eliade Clisu Maria - clisu_maria@yahoo.com,
GL118 Tecuci Scoala Gimnaziala Elena Doamna Lefter Adriana - lefteradriana@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
GR100 Giurgiu Liceul teoretic "TUDOR VIANU" Tincu Elena - isoscel21@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
GJ104 Targu Jiu Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Strinu Mihaela-Cristina - strinumihaela@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
IS122 Belcesti Scoala Gimnazială Rusi Schiopu Mirela-Georgiana - mirelamorun@gmail.com,
IS124 Focuri Liceul Tehnologic Focuri Ionela Pentiuc - pentiuc_ionela@yahoo.com,
IS123 Harlau Scoala Primara Happy Stars Florentina Buga - scoalahappystarshirlau@yahoo.ro,
IS103 Iasi Scoala Generala Nr. 10 "GH I Bratianu" CRISTINA ANTON - inscrieri_euclid_IS@yahoo.com,
IS105 Iasi Scoala "B.P. Hasdeu" Domnica Hudisteanu - doina_hud@yahoo.com,
IS108 Iasi Scoala Gimnaziala "Otilia Cazimir" Zapan Loredana - loredana.zapan@yahoo.com,
IS109 Iasi Scoala Gimnaziala Internationala Spectrum Fotea Crina - crina_fotea@yahoo.com,
IS111 Iasi Şcoala Gimnazială "George Cosbuc" Cosug Doina - doinacosug@yahoo.com,
IS115 Iasi Liceul Teoretic "Miron Costin" Dumitrascu Maria Monica - dumitrascumariamonica@yahoo.com,
IS116 Iasi Scoala Primara Lorelay Andreea Balan - gradinitalorelay@yahoo.com,
IS117 Iasi Scoala "Varlaam Mitropolitul" Simona Marinică - simonamarinica@yahoo.com,
IS118 Iasi Scoala George Calinescu Lili Dorneanu - foxy_67_lilka@yahoo.com,
IS120 Iasi Scoala primara Junior UAIC Alina Eva Suceveanu - alina_eva_suceveanu@yahoo.com,
IS121 Iasi Scoala Gimnaziala Ion Creanga Hitruc Mihaela - mika2873@yahoo.com,
IS126 Iasi Şcoala Gimnaziala "Veronica Micle" Ivănuţa Gabriela - ccrisivanuta2004@yahoo.com,
IS106 Pascani Scoala "Iordache Cantacuzino" Eugenia Nour - nourel03@yahoo.com,
IS119 Pascani Scoala Gimnaziala Gistesti Plescan Monica - plescan_monica@yahoo.com,
IS125 Pascani Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Arseni Maria Larisa - arsenilarisa@yahoo.com,
IS127 Topile Scoala Gimnaziala Topile LIPOVANU MIHAELA - m.lipovanu@yahoo.ro,
Cod Localitate Scoala Administrator
IF107 Berceni Scoala Primara KinderStar Lorena Droana - lorena.droana@emprod.ro,
IF100 Bragadiru Scoala "Pro Ingenio" - office@proingenio.ro,
IF105 Chiajna Scoala Kids Club Chitu Aurora Livia - livia_aurora@yahoo.com,
IF108 Clinceni Liceului cu Program Sportiv Iuliana Panait - iuliapanait@yahoo.com,
IF101 Otopeni Liceul "Ioan Petrus" Hlevca Cristina - cristina_hlevca@yahoo.com,
IF103 Voluntari Olga Gudynn International School Adriana Iancu - adrianamaria_iancu@yahoo.com,
Nicoleta Savulescu - nicoleta.savulescu@gmail.com,
IF104 Voluntari Scoala Little London Pipera George Rotaru - george.rotaru@littlelondonschool.ro,
Cod Localitate Scoala Administrator
MM105 Baia Mare Dimitrie Cantemir Băieş Aurel - a.baies@yahoo.com,
Coroian Emilia - coroianemilia@yahoo.com,
MM112 Dumbravita Scoala Gimnaziala Dumbravita Cernestean Adela - profesordumbravita@gmail.com,
MM111 Farcasa Scola Gimnaziala Lucian Blaga Pop Cristian Olimpiu - popcristian2424@yahoo.com,
MM107 Ieud Scoala Gimnaziala Ieud Florea Elena Livia - florliv@yahoo.it,
MM110 Somcuta Mare Liceul Teoretic I. Buteanu GRAMA TEREZIA ILDIKO - ildi_sztarna@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
NT100 Roman Colegiul National "Roman-Voda" Cojocaru Anisoara - cojocaru_anisoara@yahoo.com,
NT102 Roman Scoala Gimnaziala "Vasile Alecsandri" Campău Maria - scoala1roman@yahoo.com,
NT103 Roman Scoala "Roman Musat" Farcas Carmen Diana - farcasdiana30@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
OT111 Caracal Colegiul National "Ionita Asan" Nicolaita Marelia Carmen - carmen_nycol@yahoo.com,
OT101 Slatina Scoala cu clasele I-VIII "Vlaicu Voda" Oancea Cătălina Ileana - ignat.horia@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
PH104 Izvoarele Școala Gimnazială-Traian Săvulescu Dănilă Luminița - luminitza.danila@yahoo.com,
PH108 Paulesti Scoala Primara Angels Nicolae Loredana - scoalaprimaraangels@yahoo.com,
PH105 Ploiesti Scoala Gim. Henri Mathias Berthelot Duta Natalia Felicia - natalia_duta@yahoo.com,
PH107 Ploiesti Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu PETRESCU MARIEA - marieapetrescu@yahoo.com,
PH100 Podenii Noi Scoala Gimnaziala Nedelcu Iuliana - iuliana_nedelcu@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
SV131 Bivolaria Scoala Gimnaziala Bivolarie Cheaburu Daniela - gcheaburu@yahoo.com,
SV102 Bosanci Scoala cu cl.I-VIII Bosanci Baltianu Reveca - reveca.baltianu@yahoo.com,
SV133 Cacica Scoala Gimnazială Pârteştii de Sus Strugar Mihaela - strugarmihaela@yahoo.com,
SV104 Campulung Moldovenesc Școala Gimnazială "Teodor Ștefanelli" Preutescu Monica Paraschiva - smonicaparaschiva@yahoo.com,
Luminita Sbiera - luminitasbiera@yahoo.com,
SV119 Ciocanesti Scoala Gimnaziala BOICIUC ZANFIRICA - zanfyra@yahoo.com,
SV115 Falticeni Scoala Gimnaziala "Ion Irimescu" Costica Parfenie - parfeniecosti@gmail.com,
SV120 Falticeni Scoala Gimnaziala "Alexandru Ioan Cuza" Ilincai Daniela - alicuza@yahoo.com,
SV107 Fundu Moldovei Scoala "Dimitrie Gusti" Morosan Virginia - virginiamorosan@yahoo.com,
SV100 Gura Humorului Colegiul National "Alexandru cel Bun" Lucaci Aurica - lucaciaurica@yahoo.com,
SV130 Gura Humorului Scoala Gimnaziala Teodor Balan Gheorghian Mariana Liliana - lilianafam@yahoo.fr,
SV129 Marginea Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Halip Cristina - c.halip@yahoo.com,
Olarean Liviu- Napoleon - liviu.olarean@yahoo.com,
SV126 Milisauti Scoala Gimnaziala Milisauti Semeniuc Liliana - lilianasemeniuc71@yahoo.com,
Viorina Semeniuc - viorin@gmail.com,
SV109 Radauti Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Sascau Gabriela - gabisascau@yahoo.com,
Rusu Silvica Mihaela - mihrusilv@yahoo.com,
SV110 Radauti Scoala Gimnaziala "Bogdan Voda" Nicuta Petru - petrunicuta@yahoo.com,
SV111 Radauti Scoala Gimanziala Nr.4 "Regina Elisabeta" HURJUI CRISTINA VERONICA - caticris33@yahoo.com,
GEORGESCU CATALINA-IOANA - ,
SV134 Rasca Scoala Gimnaziala Risca Ana Bosinceanu - bosinceanu_ana16@yahoo.com,
SV128 Siret Scoala Gimnaziala Petru Musat Otilia Matner - otiliamatner@yahoo.com,
SV101 Suceava Colegiul National "Stefan Cel Mare" Dan Popescu - dan2popescu@yahoo.com,
SV118 Suceava Scoala Gimnaziala nr.8 Corina Larionescu - laricori26@yahoo.com,
SV122 Suceava Şcoala Gimnazială Nr. 3 Anastasiu Florentina - anastasiu.florentina@yahoo.com,
SV125 Vatra Dornei Scoala Gimnaziala Nr.1 Caprioara Mihaela Tamara - caprioara.mihaiela@yahoo.com,
SV108 Vicovu De Sus Scoala Gimnaziala Nr.1 Cirdei Georgeta - g.cirdei@yahoo.com,
SV121 Vicovu De Sus Liceul Tehnologic "Ion Nistor" Mihaela Breabăn - mihabreaban@yahoo.com,
SV123 Volovat Şcoala Gimnazială Volovăţ Leviţchi Angelica Nicoleta - angynico@gmail.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
TR104 Turnu Magurele Liceul Teoretic Marin Preda Draghici Monica Rodica - amalia_draghici2002@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
VL104 Babeni Liceul "George Tarnea" Barbus Valeria - profesor_mate@yahoo.com,
VL116 Balcesti Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Popescu Livia - lumini.popescu@yahoo.com,
VL103 Berbesti Scoala generala Berbesti DRAGULESCU CORINA - ydrcory@yahoo.com,
VL111 Calimanesti Scoala Gimnaziala Serban Voda Cantacuzino Mirela Nita - mirelanita@ymail.com,
Ana Ungureanu - ungureanudarieana@yahoo.com,
VL101 Dragasani Scoala "Tudor Vladimirescu" Vieru Gheorghe - gheorghe.vieru@yahoo.com,
Dinu Gigi Daniel - danielgigi63@yahoo.com,
Dobrinescu Felicia - felinkadob@yahoo.es,
VL117 Fauresti Scoala Gimnaziala Bungetani Fera Roxana Marieta - fera_roxana@yahoo.com,
VL115 Ionesti SCOALA GIMNAZIALA Dragut Ramona - drag_monik@yahoo.com,
VL113 Ladesti Liceul Teoretic Ladesti CITU ELENA GEORGIANA - ellenageorgiana@yahoo.com,
PĂUNESCU ADELA OTILIA - adelaotiliapaunescu@yahoo.ro,
VL102 Ramnicu Valcea Scoala Nr. 5 Stoenescu Gheorghe - scoala5valcea@yahoo.com,
VL105 Ramnicu Valcea COLEGIUL ENERGETIC Catalin Birzescu - catalin_birzescu@yahoo.com,
VL108 Ramnicu Valcea Colegiul Economic Tomescu Mariana - mary_emylia@yahoo.com,
VL109 Ramnicu Valcea CNI MATEI BASARAB Marius Mazilu - mazilu_marius17@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
VS101 Vaslui Scoala Gimnaziala Stefan Cel Mare BARBU DIANA - bdianaelena@yahoo.com,
VS102 Vaslui Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Flueras Mihaela - flueras.mihaela@yahoo.com,
VS104 Vaslui Şcoala Gimnazială ,,Mihai Eminescu" Jacotă Mihaela - mihaela_jacota@yahoo.com,
VS105 Vaslui Liceul Teoretic Emil Racovita Sirbu Petronela - petrosirbu@yahoo.com,



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2014