Centre de evaluare matematica Concurs Euclid


Alegeti judetul din lista de mai jos:

Cod Localitate Scoala Administrator
AG109 Costesti Scola Gimnaziala Nr. 1 Costesti Emilia Serban - emilia_s63@yahoo.com,
AG110 Mihaesti Scoala Gimnaziala Ion Iorgulescu Mitu Cerasela - mitu_cerasela@yahoo.com,
AG100 Pitesti Scoala Nr. 5 "Nicolae Iorga" Bucsan Luminita - luminita.bucsan13@gmail.com,
Enache Luminita - luminita_enache7@yahoo.com,
AG103 Pitesti Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Barbu Corina - corina_tatiana_barbu@yahoo.com,
Nen Ion - ,
AG104 Pitesti Scoala Matei Basarab Tufeanu Daniela, Oprea Daniela - sc_matei_basarab@yahoo.com,
AG106 Pitesti Scoala Gimnaziala "Mircea Eliade" Nicolae Mariana Alina - ag26nyc@yahoo.com,
AG107 Pitesti Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" Dinculescu Dragos - dragos_dinculescu@yahoo.com,
AG108 Pitesti Scoala Gimnaziala Marin Preda Simion Romulus - scoala.marinpreda@yahoo.com,
AG111 Topoloveni Liceul Tehnologic Topoloveni Florina Biculescu - biculescuflorina@gmail.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
BC105 Bacau Colegiul National "Ferdinand" Ojog Maria - mariaojog57@yahoo.com,
BC108 Moinesti Scoala Gimnaziala "Stefan Luchian" Trandafir Marius Mihai - trandafirmarius77@yahoo.com,
Dumea Anca - thebest.anna@yahoo.com,
BC110 Moinesti Scoala Gimnaziala "Tristan Tzara" Gurau Cornelia - corneliagurau@yahoo.com,
Pruteanu Nona - pruteanunona@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
BH100 Beius Scoala Gimnaziala "Nicolae Popoviciu" KOVACS CATRINA - catrinakovacs@yahoo.com,
BH101 Oradea LICEUL DON ORIONE Laura Bochis - bochis_laura@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
BT100 Botosani Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Tiron Liviu - liviutiron@yahoo.com,
Panaete Daniela - danapanaete@yahoo.com,
BT105 Botosani Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Manuela Bidasca - mbidasca@yahoo.com,
Cohal Daniela - damarc2000@hotmail.com,
BT108 Botosani Scoala Gimnaziala "Grigore Antipa" Ababei Bianca - lorylive05@gmail.com,
BT109 Botosani Scoala Gimnaziala Nr. 13 Hazaparu Anamaria Petronela - hazaparupetronela@yahoo.com,
Atitienei Sergiu - sergiu_atitienei@yahoo.com,
BT111 Botosani Şcoala Gimnazială "Elena Rares" CIOBANU CARMEN ARTIMIZA - carmenartimiza@yahoo.com,
SURDU DENIS MANUELA - denissurdu@yahoo.com,
BT114 Botosani Scoala Gimnaziala Nr.10 Muraru Crina-Cristina - lorycrin@yahoo.com,
BT115 Curtesti Scoala Gimnaziala Nr. 1 Oraseni Deal BARSAN LILIOARA - barsan2011@yahoo.com,
BT113 Darabani Școala Gimnazială "Leon Dănăilă" Chirilă Maricel - bt64cmr@yahoo.com,
BT101 Dorohoi Scoala Gimnaziala "Spiru Haret" Ursea - Baciu Ionel - ursea2006@yahoo.com,
BT104 Roma SCOALA GIMNAZIALA ROMA CHIRILA RICA - chirilarica@yahoo.com,
Ciubotaru Laura - ciubotaru.laura@yahoo.com,
BT102 Saveni Liceul Teoretic "Dr. Mihai Ciuca" GHERMAN DANA - danag5mail@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
B197 Bucuresti Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Giurgea Ramona - ramona.giurgea@scoala-arc.ro,
B111 Sector 1 Scoala Nr. 11 "I.H.Radulesc" STEFANICA ANCA - anca_stefanica@yahoo.com,
B112 Sector 1 Scoala Nr. 12 Herastrau Fainisi Dorela - dorela.fainisi@yahoo.com,
B116 Sector 1 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" Vicenţiu Rusu - vicentiurusu@gmail.com,
B135 Sector 1 Scoala Nr. 179 Cerasela Patru - cerasela31@yahoo.com,
Balascau Iuliana - iuliana_balascau@yahoo.com,
B150 Sector 1 Liceul Teoretic "Scoala MEA" IOANA MANEA - ioana@scoala-mea.com,
B161 Sector 1 Scoala Gimnaziala Uruguay Florenta Ionescu - florentzaionescu@yahoo.com,
B173 Sector 1 Scoala Gimnaziala Nr 178 Alexandru Constanta - alexandruconstanta@gmail.com,
B180 Sector 1 Scoala Europeana
(din cauza lipsei de spatiu sunt asteptati numai elevii din Scoala Europeana)
Olguta Navrescu - onavrescu@yahoo.com,
B185 Sector 1 Colegiul National de Muzica George Enescu Cristea Anca - ancesanca@yahoo.com,
B198 Sector 1 Academia de Studii Economice Lavinia Savu - savu_lavinia22@yahoo.com,
Muscalescu Cosmin - euclidagronomie@gmail.com,
B122 Sector 2 Colegiul National "Mihai Viteazul" Lavinia Savu - ,
Vlad Popescu - georgevlad.popescu@yahoo.com,
B143 Sector 2 Colegiul National "Emil Racovita" Lorina Carstea - lorinachome@yahoo.com,
B154 Sector 2 LICEUL TEORETIC BILINGV "ITA WEGMAN' DRAGOMIR EMANUELA - emadragomir66@yahoo.com,
B206 Sector 2 Liceul Teoretic Jean Monnet Raluca Matei - re.matei@gmail.com,
B129 Sector 3 Scoala Gimnaziala HAMBURG Doina Militaru - militaru_doina@yahoo.com,
Alina Dintica - alge1973@yahoo.com,
B139 Sector 3 Scoala Nr. 81 Bărbuţă Elena - elena_barbutza11@yahoo.com,
B142 Sector 3 Scoala Nr. 80 Vizotiu Veronica - veronica.vizotiu@yahoo.com,
Buzica Ecaterina - buzicae@yahoo.com,
B168 Sector 3 Scoala Spectrum Enache Nastasia - nastasia_enache@yahoo.com,
B179 Sector 3 Scoala Gimnaziala Nr. 88 Mioara Ispas - mioaraispas2007@yahoo.com,
Ilinca Eugenia - eugenia.ilinca@gmail.com,
B181 Sector 3 Scoala Gimnaziala nr. 149 Tanasie Daniela - daniela_tanasie1@yahoo.com,
B186 Sector 3 Liceul Teoretic Dante Alighieri Rosioru Gabriela - gabi.rosioru@yahoo.com,
B188 Sector 3 Scoala Nr. 200 Alina Oncica - alinaoncica04@yahoo.com,
B202 Sector 3 Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu Ileana Cret - ileana_badircea@yahoo.co.uk,
B102 Sector 4 Scoala Nr. 129 "Elena Farago" Mitrea Valentin - scoala129@yahoo.com,
Nita Valerica - vali_nita6@yahoo.com,
B130 Sector 4 Scoala Nr. 36 "Ionel Teodoreanu" Nina DILIMOT - nina_dilimot@yahoo.com,
Lacatus Cristina - cristinagrafu@yahoo.com,
B164 Sector 4 Scoala Gimnaziala "Martisor'' DANIELA BARBU - danabarbu04@yahoo.com,
B109 Sector 5 Scoala Nr. 280 ONȚICĂ MARIANA - mariana_ontica@yahoo.com,
Dorina Dinu - inv_dorina_dinu@yahoo.com,
VORNICU ANDA - vornicu.anda@yahoo.ro,
B128 Sector 5 Scoala Nr. 146 "I.G.DUCA" Dragan Carmen - m_c_dragan@yahoo.com,
Secareanu Simona Gabriela - gsimonescu@yahoo.com,
B133 Sector 5 Scoala Gimnaziala Nr. 143 Iancu Gheorghita - getta.iancu@yahoo.com,
B189 Sector 5 Scoala Gimnaziala Luceafarul Petcu Steliana - scoala_nr_130@yahoo.com,
B126 Sector 6 Scoala Nr. 197 Anuta Carbunaru - anuta_carbunaru@yahoo.com,
B155 Sector 6 Scoala Gimnaziala Nr. 309 Tomovici Ligia Oana - tomovici.ligia6@gmail.com,
B157 Sector 6 Scoala Gimnaziala Nr. 169 Ilie Mirela - mirela.ilie2074@yahoo.com,
B172 Sector 6 Liceul Ortodox Sf. Antim Ivireanu Stefan Jenica - aivireanu@yahoo.com,
B187 Sector 6 Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" Mosteanu Florenta Elena - elenamosteanu_2006@yahoo.fr,
B199 Sector 6 Scoala Gimnaziala nr. 117 Ivan Olimpia - olimpia.ivan@gmail.com,
B200 Sector 6 Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Candel Aurelia - scoala174@yahoo.com,
B205 Sector 6 Scoala Gimnaziala nr 310 Regele Mihai I Ofelia Petrescu - ofelia0533@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
BZ101 Buzau Liceul cu Program Sportiv "Iolanda Balas Soter" Violeta Corbu - violetacorbu@yahoo.com,
BZ104 Buzau Scoala Gimnaziala Ion Creanga Ifrim Nicoleta - nicoletacristeaifrim@gmail.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
CL101 Calarasi Școala Gimnazială "Nicolae Titulescu" Constantin Adriana - constadi@yahoo.co.uk,
CL105 Chirnogi Școala Gimnazială nr. 3 Trifan Gherghina - trifangeta@yahoo.com,
CL107 Dragalina Scoala gimnaziala nr.1 Stancu Roxana - scoaladragalina@yahoo.com,
CL106 Fundulea Liceul Tehnologic nr. 1 Mircea Paulina - mirceap_21@yahoo.com,
CL104 Lehliu-gara Școala Gimnazială nr. 1 Barbu Zoica - zoicabarbu@yahoo.com,
CL102 Oltenita Școala Gimnazială "Alexandru D. Ghica" Ciupea Gheorghe - reluciupea@gmail.com,
CL103 Vasilati Școala Gimnazială "Constantin Brâncoveanu" Zota Nicolae - nicolae.77@gmail.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
CJ101 Gherla Scoala Gimnaziala Nr. 1 Ciciovan Nicoleta Nastasia - nico6831@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
CT125 Constanta Universitatea Spiru Haret Alexandru Laura Roxana - roxy_laura2006@yahoo.com,
CT126 Constanta "Univers al copiilor" in cadrul Complexului Educational "Omnia" Midisan Laura - universalcopiilor@yahoo.com,
CT127 Constanta Centru educational "Domnita Ralu" Nedelcu Florin - raludomnita99@gmail.com,
CT130 Constanta Centru Educational "Istetila" Vanghelici Liliana - lilianavanghelici@yahoo.com,
CT131 Constanta Liceul Teoretic Educational Center Claudia Ispas - ispas.claudia01@gmail.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
DB102 Gaesti Scoala cu cls I-VIII "Serban Cioculescu" Stanescu Florin - florin.florinstanescu@yahoo.com,
DB107 Moreni Scoala Gimnaziala Nr.3 Moreni Mihai Cristina - mihai_tina77@yahoo.com,
DB103 Ocnita SCOALA GIMNAZIALA OCNITA Petcu Cristina Georgiana - crystynapetcu@yahoo.com,
DB106 Pucioasa CN N.Titulescu Victoria Voicu - victoria_voicu@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
GL100 Galati Colegiul National Costache Negri Ailincai Elena - ailincaielena@yahoo.com,
GL101 Galati Scoala Nr.12 "Miron Costin" Rusu Camelia - cameliarusu_nare@yahoo.com,
GL102 Galati Scoala Nr. 29 "Sfanta Ana" Lungeanu Gherghina - ginalungeanu@yahoo.com,
GL104 Galati Scoala Ctin Gh Marinescu Mariana Rosca - roscamari@yahoo.com,
GL105 Galati Scoala Gimnaziala Nr. 22 Moldoveanu Ioana - moldoveanu_ioana2000@yahoo.com,
GL108 Galati Scoala "Stefan cel Mare" Hardulea Cezarina Luminita - cezi1112@yahoo.com,
Simion Carmen - carmengabrielasimion@yahoo.com,
GL109 Galati Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mocanu Mariana - maryan1122@yahoo.com,
Nastase Anica - nastase_anica@yahoo.com,
GL112 Galati Scoala Gimnaziala Nr.17 Ciolacu Mihaela - vallyciolo@yahoo.com,
GL114 Galati Scoala Gimnaziala Nr. 28 Tecuta Mihaela - tecuta.mihaela@gmail.com,
GL115 Galati Școala Gimnazială Numărul 25 Luminita Cornea - luminitacornea77@yahoo.com,
GL116 Galati Scoala Gimnaziala nr. 18 Cristea Teodora Artemis - artemis.cristea@gmail.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
GR100 Giurgiu Liceul teoretic "TUDOR VIANU" Tincu Elena - isoscel21@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
GJ100 Motru Scoala Nr. 1 Bejenaru Felicia - bejenarufelicia@yahoo.com,
GJ101 Motru Colegiul National Drula Valeriu - colegiul_motru@yahoo.com,
GJ103 Targu Jiu Colegiul National "Tudor Vladimirescu" Tomescu Cristina - tomescu.cristinamaria@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
IS122 Belcesti Scoala Gimnazială Rusi Schiopu Mirela-Georgiana - mirelamorun@gmail.com,
IS100 Harlau Scoala "Petru Rares" Marieta Musei - marieta_musei@yahoo.com,
IS103 Iasi Scoala Generala Nr. 10 "GH I Bratianu" CRISTINA ANTON - inscrieri_euclid_IS@yahoo.com,
IS105 Iasi Scoala "B.P. Hasdeu" Domnica Hudisteanu - doina_hud@yahoo.com,
IS108 Iasi Scoala Gimnaziala "Otilia Cazimir" Zapan Loredana - loredana.zapan@yahoo.com,
IS109 Iasi Scoala Gimnaziala Internationala Spectrum Fotea Crina - crina_fotea@yahoo.com,
IS111 Iasi Şcoala Gimnazială "George Cosbuc" Cosug Doina - doinacosug@yahoo.com,
IS115 Iasi Liceul Teoretic "Miron Costin" Dumitrascu Maria Monica - dumitrascumariamonica@yahoo.com,
IS116 Iasi Scoala Primara Lorelay Andreea Balan - gradinitalorelay@yahoo.com,
IS117 Iasi Scoala "Varlaam Mitropolitul" Simona Marinică - simonamarinica@yahoo.com,
IS118 Iasi Scoala George Calinescu Lili Dorneanu - foxy_67_lilka@yahoo.com,
IS120 Iasi Scoala primara Junior UAIC Alina Eva Suceveanu - alina_eva_suceveanu@yahoo.com,
IS121 Iasi Scoala Gimnaziala Ion Creanga Hitruc Mihaela - mika2873@yahoo.com,
IS102 Pascani Colegiul National "Mihail Sadoveanu" Craciun Dorinel Mihai - dorinel_craciun@yahoo.com,
IS106 Pascani Scoala "Iordache Cantacuzino" Eugenia Nour - nourel03@yahoo.com,
IS119 Pascani Scoala Gimnaziala Gistesti Plescan Monica - plescan_monica@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
IF100 Bragadiru Scoala "Pro Ingenio" - office@proingenio.ro,
IF105 Chiajna Scoala Kids Club Chitu Aurora Livia - livia_aurora@yahoo.com,
IF108 Clinceni Liceului cu Program Sportiv Iuliana Panait - iuliapanait@yahoo.com,
IF101 Otopeni Liceul "Ioan Petrus" Hlevca Cristina - cristina_hlevca@yahoo.com,
IF109 Rosu Scoala International Kids Academy Veronica Reh - gradinitaika@gmail.com,
IF102 Voluntari Scoala Gimnaziala Nr. 3 Mona-Maria Nicolae - scoala3piperavoluntari@yahoo.ro,
IF103 Voluntari Olga Gudynn International School Adriana Iancu - adrianamaria_iancu@yahoo.com,
Nicoleta Savulescu - nicoleta.savulescu@gmail.com,
IF104 Voluntari Scoala Little London Pipera George Rotaru - george.rotaru@littlelondonschool.ro,
Cod Localitate Scoala Administrator
MM105 Baia Mare Dimitrie Cantemir Băieş Aurel - a.baies@yahoo.com,
Coroian Emilia - coroianemilia@yahoo.com,
MM106 Farcasa Scoala Gimnaziala "Lucian Blaga" Pop Maria Monica - monica_bodnar2000@yahoo.com,
MM111 Farcasa Scola Gimnaziala Lucian Blaga Pop Monica - monica_bodnar2000@yahoo.com,
MM107 Ieud Scoala Gimnaziala Ieud Florea Elena Livia - florliv@yahoo.it,
MM110 Somcuta Mare Liceul Teoretic I. Buteanu GRAMA TEREZIA ILDIKO - ildi_sztarna@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
MH100 Drobeta-turnu Severin Colegiul National "Gheorghe Titeica" Mariana Draga Tatucu - marianadragatatucu@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
MS101 Rastolita Scoala Rastolita Nr. 52 Lirca Ioana - scoalarastolita@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
NT100 Roman Colegiul National "Roman-Voda" Cojocaru Anisoara - cojocaru_anisoara@yahoo.com,
NT102 Roman Scoala Gimnaziala "Vasile Alecsandri" Campău Maria - scoala1roman@yahoo.com,
NT103 Roman Scoala "Roman Musat" Farcas Carmen Diana - farcasdiana30@yahoo.com,
NT104 Roman Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Plai Mihaela - mihaela05usf@yahoo.com,
NT106 Roman Scoala Gimnaziala "Al.I.Cuza" Paula Maftei - pe_maftei@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
OT109 Caracal Scoala Gimnaziala Nr. 2 Bojin Luminita - bojin_luminita@yahoo.com,
Enache Mariana - ,
Cioroianu Sanda - sanda_cioroianu@yahoo.com,
OT110 Caracal Scoala gimnaziala "Ghe. Magheru" Delia Ileana BASCH-NAIDIN - delia_naidin@yahoo.com,
GROZAVESCU NADIA - nadiagrozavescu@gmail.com,
OT111 Caracal Colegiul National "Ionita Asan" Nicolaita Marelia Carmen - carmen_nycol@yahoo.com,
OT112 Draganesti-olt Liceul Teoretic "Tudor Vladimirescu" Manea Nicoleta - maneanicoleta2006@yahoo.com,
OT106 Giuvarasti Scoala cu clasele I-VIII Cotelin Luta - lutzacotelin@yahoo.com,
OT101 Slatina Scoala cu clasele I-VIII "Vlaicu Voda" Oancea Cătălina Ileana - ignat.horia@yahoo.com,
OT105 Slatina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Iana Tatiana Irina - tatianaiana@yahoo.com,
OT107 Slatina Colegiul National "Ion Minulescu" Corbeanu Alexandra - corbeanu_alexandra@yahoo.com,
OT117 Slatina Liceul cu Program Sportiv Gheorghiţă Margareta - margareta_gheorghita@yahoo.com,
Popa Dorin - dorinpopa63@yahoo.com,
Popa Graţiela - Ludmila - gratielapp@yahoo.com,
Laufer Cristina - laufercristina@yahoo.com,
Matescu Simona - andmatescu@yahoo.com,
OT118 Slatina Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu Nica Amalia - nicaflrn@yahoo.co.uk,
Iliuta Angelica - angi1079@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
PH105 Ploiesti Scoala Gim. Henri Mathias Berthelot Duta Natalia Felicia - natalia_duta@yahoo.com,
PH100 Podenii Noi Scoala Gimnaziala Nedelcu Iuliana - iuliana_nedelcu@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
SV131 Bivolaria Scoala Gimnaziala Bivolarie Cheaburu Daniela - gcheaburu@yahoo.com,
SV102 Bosanci Scoala cu cl.I-VIII Bosanci Baltianu Reveca - reveca.baltianu@yahoo.com,
SV127 Braiesti Scoala Gimnaziala Braiesti Anastasiu Elena - nitan_e@yahoo.com,
SV124 Burla Scoala Gimnaziala Burla IACOB IRINA MARIA - yry23_yry23@yahoo.com,
COCA LEONTINA CORINA - ,
SV133 Cacica Scoala Gimnazială Pârteştii de Sus Strugar Mihaela - strugarmihaela@yahoo.com,
SV104 Campulung Moldovenesc Școala Gimnazială "Teodor Ștefanelli" Preutescu Monica Paraschiva - smonicaparaschiva@yahoo.com,
Luminita Sbiera - luminitasbiera@yahoo.com,
SV119 Ciocanesti Scoala Gimnaziala BOICIUC ZANFIRICA - zanfyra@yahoo.com,
SV112 Falticeni Scoala Gimnaziala "Ioan Ciurea" Iordăchescu Vasile Valentin - iorval@yahoo.com,
SV115 Falticeni Scoala Gimnaziala "Ion Irimescu" Costica Parfenie - parfeniecosti@gmail.com,
SV120 Falticeni Scoala Gimnaziala "Alexandru Ioan Cuza" Ilincai Daniela - alicuza@yahoo.com,
SV107 Fundu Moldovei Scoala "Dimitrie Gusti" Morosan Virginia - virginiamorosan@yahoo.com,
SV103 Galanesti Scoala Gimnaziala "SAMSON BODNARESCU" Rodica Chifan - rodica_chifan@yahoo.com,
SV100 Gura Humorului Colegiul National "Alexandru cel Bun" Lucaci Aurica - lucaciaurica@yahoo.com,
SV130 Gura Humorului Scoala Gimnaziala Teodor Balan Gheorghian Mariana Liliana - lilianafam@yahoo.fr,
SV114 Malini Scoala Gimnaziala "Nicolae Labis" Gogan Gabriela - gabrielagogan20@yahoo.com,
SV129 Marginea Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Halip Cristina - c.halip@yahoo.com,
SV126 Milisauti Scoala Gimnaziala Milisauti Mititel Elena - Sorina - lilimititel@yahoo.com,
Mariutac Mariana - marianamariutac@yahoo.com,
SV109 Radauti Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Sascau Gabriela - gabisascau@yahoo.com,
Rusu Silvica Mihaela - mihrusilv@yahoo.com,
SV110 Radauti Scoala Gimnaziala "Bogdan Voda" Nicuta Petru - petrunicuta@yahoo.com,
SV111 Radauti Scoala Gimanziala Nr.4 "Regina Elisabeta" HURJUI CRISTINA VERONICA - criss_co2000@yahoo.com,
GEORGESCU CATALINA-IOANA - ,
SV128 Siret Scoala Gimnaziala Petru Musat Otilia Matner - otiliamatner@yahoo.com,
SV106 Straja Scoala Gimnaziala "DIMITRIE ONCIUL" Ştirban Dumitru - scdonciul@yahoo.com,
JURAVLE ANA - ana_juravle@yahoo.com,
SV101 Suceava Colegiul National "Stefan Cel Mare" Dan Popescu - dan2popescu@yahoo.com,
SV118 Suceava Scoala Gimnaziala nr.8 Corina Larionescu - laricori26@yahoo.com,
SV122 Suceava Şcoala Gimnazială Nr. 3 Anastasiu Florentina - anastasiu.florentina@yahoo.com,
SV125 Vatra Dornei Scoala Gimnaziala Nr.1 Caprioara Mihaela Tamara - caprioara.mihaiela@yahoo.com,
SV108 Vicovu De Sus Scoala Gimnaziala Nr.1 Cirdei Georgeta - g.cirdei@yahoo.com,
SV121 Vicovu De Sus Liceul Tehnologic "Ion Nistor" Mihaela Breabăn - mihabreaban@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
VL104 Babeni Liceul "George Tarnea" Barbus Valeria - profesor_mate@yahoo.com,
VL116 Balcesti Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Popescu Livia - lumini.popescu@yahoo.com,
VL103 Berbesti Scoala generala Berbesti DRAGULESCU CORINA - ydrcory@yahoo.com,
VL111 Calimanesti Scoala Gimnaziala Serban Voda Cantacuzino Mirela Nita - mirelanita@ymail.com,
VL101 Dragasani Scoala "Tudor Vladimirescu" Vieru Gheorghe - gheorghe.vieru@yahoo.com,
Dinu Gigi Daniel - danielgigi63@yahoo.com,
VL106 Dragasani Scoala "Nicolae Balcescu" invatamant primar:
VADUVA NATALIA - natalia_vaduva@yahoo.com,
CODREANU LIANA - liana.codreanu@yahoo.com,
Rotea Anca - roteaclaudiu@yahoo.co.uk
invatamant gimnazial:
Drăguț Maria - dragut.maria@gmail.com
VL107 Horezu Liceul "Constantin Brâncoveanu" Drăghici Ana Maria - dam_ani_2008@yahoo.com,
VL115 Ionesti SCOALA GIMNAZIALA Dragut Ramona - drag_monik@yahoo.com,
VL113 Ladesti Liceul Teoretic Ladesti CITU ELENA GEORGIANA - ellenageorgiana@yahoo.com,
VL102 Ramnicu Valcea Scoala Nr. 5 Stoenescu Gheorghe - scoala5valcea@yahoo.com,
VL105 Ramnicu Valcea COLEGIUL ENERGETIC Catalin Birzescu - catalin_birzescu@yahoo.com,
VL108 Ramnicu Valcea Colegiul Economic Tomescu Mariana - mary_emylia@yahoo.com,
VL109 Ramnicu Valcea CNI MATEI BASARAB Marius Mazilu - mazilu_marius17@yahoo.com,
Cod Localitate Scoala Administrator
VS100 Vaslui Colegiul Economic "Anghel Rugina" Litra Corina - corina_litra@yahoo.com,
VS101 Vaslui Scoala Gimnaziala Stefan Cel Mare BARBU DIANA - bdianaelena@yahoo.com,
VS102 Vaslui Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Flueras Mihaela - flueras.mihaela@yahoo.com,



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2014