Etapa finala - rezultate finale matematica

31 august - afisare aspecte organizatorice pentru festivitatea de premiere


Nr. crt. Nume Cod Clasa Scoala Punctaj Premiu
1 Timofte Alexandra B206M71029 7 Colegiul National "Tudor Vianu" 98 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
2 Stan Iuliana B109M71001 7 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 85 Locul II:
diploma de merit
+ medalie de argint
diploma si medalia se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
3 Marin Eduard Constantin B122M71037 7 Scoala Grigore Ghica Voievod 80 Locul III:
diploma de merit
+ medalie de bronz
diploma si medalia se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
4 Rebenciuc Paul Florin SV122M71005 7 SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA 80 Locul III:
diploma de merit
+ medalie de bronz
diploma si medalia se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
5 Voicu Ciprian Gabriel AG107M71008 7 Traian Pitesti 80 Locul III:
diploma de merit
+ medalie de bronz
diploma si medalia se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
6 Bancea Dan Andrei B122M71003 7 Colegiul George Cosbuc 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
7 Bulica Andrei B122M71008 7 Scoala Nr. 56 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
8 Puiu Filip Ioan B198M71013 7 CNTV 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
9 Tolbariu Andrei VL109M71033 7 Sc. Gimn. Take Ionescu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
10 Covaciu I. Andrei VL109M71010 7 Sc. Gimn. Anton Pann 45 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
11 Cirlan Alexandra B122M71013 7 Scoala Nr. 52 "Iancului" 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
12 Stoica Monica Alexandra IF103M71002 7 Sc. Nr. 1 Buftea 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
13 Nacu Andrei Ionut SV130M71004 7 Scoala Gimnaziala "Teodor Balan" 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
14 Robu Oana SV118M71001 7 SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
15 Anghel Andrei VL109M71002 7 C.N.I. Matei Basarab abs
16 Balasoiu Ionut VL109M71004 7 Sc. Gimn. Nr. 10 abs
17 Balint Alex IS121M71010 7 COLEGIUL NATIONAL IASI abs
18 Ciotau Alexandra SV109M71003 7 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
19 Guzu Ioana IS121M71009 7 COLEGIUL NATIONAL IASI abs
20 Hanganu Cucu Gabriela B129M71046 7 Scoala Hamburg abs
21 Luca Georgiana IS121M71012 7 COLEGIUL NATIONAL IASI abs
22 Macovei Marius B129M71058 7 ICHB abs
23 Marina Roxana VL109M71022 7 C.N.I. Matei Basarab abs
24 Maxim Mara SV118M71002 7 SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA abs
25 Moise Luca SV100M71003 7 Nr. 1 Gura Humorului abs
26 Nicolae Alexandru B122M71044 7 Scoala Nr. 49 abs
27 Petre Andreea Paula Georgiana B199M71000 7 Liceul Teoretic Nicolae Iorga abs
28 Sava Cosmina IS121M71003 7 COLEGIUL NATIONAL IASI abs
29 Soare Dennis Gabriel B150M71001 7 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
30 Stefan Bianca B165M71015 7 Colegiu German Goethe abs
31 Tic Cosmin Ioan B150M71006 7 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
32 Toader Sergiu B180M71004 7 Scoala Europeana abs
33 Tudorascu Dragos VL109M71035 7 C.N.I. Matei Basarab abs
34 Zaharia Diana B155M71002 7 150 abs



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017