Etapa finala - rezultate finale matematica

31 august - afisare aspecte organizatorice pentru festivitatea de premiere


Nr. crt. Nume Cod Clasa Scoala Punctaj Premiu
1 Hudisteanu Mihaela IS105M51002 5 E. Racovita 99 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
2 Coman Alexandru B198M51048 5 SC 56 97 Locul II:
diploma de merit
+ medalie de argint
diploma si medalia se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
3 Mineo Dana B117M51012 5 C.N. "Ion Neculce" 95 Locul III:
diploma de merit
+ medalie de bronz
diploma si medalia se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
4 Popescu Ioana B180M51027 5 Scoala Europeana 95 Locul III:
diploma de merit
+ medalie de bronz
diploma si medalia se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
5 Rusu Bogdan SV101M51002 5 COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA 95 Locul III:
diploma de merit
+ medalie de bronz
diploma si medalia se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
6 Hincu Alexandra SV122M51023 5 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
7 Tarata Sfetcu Matei B102M51001 5 SCOALA GIMNAZIALA NR.56 "JOSE MARTI" 87 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
8 Stoica Ioana B111M51009 5 Liceul Teoretic National 82 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
9 Dianu Alexandru B109M51001 5 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
10 Dina Mara Alexandra B109M51003 5 SCOALA GIMNAZIALA NR. 139 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
11 Dumitrescul Eduard SV101M51001 5 COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
12 Neacsu Nicolae Stefan B199M51003 5 COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
13 Pascaluta Ilie NT100M51001 5 Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Buhusi 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
14 Stancu Vlad B126M51001 5 L. T. N. 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
15 Voicu Oana Georgiana AG107M51044 5 Traian Pitesti 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
16 Stanca Victor B198M51049 5 SC 56 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
17 Antofi Vladimir B199M51008 5 Scoala Gimnaziala nr. 117 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
18 Buga Petru Rares IS121M51011 5 COLEGIUL NATIONAL IASI 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
19 Dima Armand Mircea B122M51030 5 Scoala Nr. 56 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
20 Pirlea Andrei AG107M51034 5 Principesa Ileana Bucuresti 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
21 Lungu Andrei Alexandru B204M51005 5 GIMNAZIALA AVRAM IANCU 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
22 Ciobanasu Beniamin Andrei IF100M51004 5 Scoala Pro Ingenio 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
23 Dumitrescu Aniela VL109M51028 5 Sc. Gimn. Nr. 10 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
24 Ghetiu Robert Corneliu IS121M51007 5 COLEGIUL NATIONAL IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
25 Otelea Ioana Cristina B122M51051 5 Scoala Nr. 56 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
26 Poorsafar Jahromi Anahita B150M51002 5 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
27 Zarioiu Denisa VL109M51100 5 Sc. Gimn. Nr. 10 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
28 Badjiber Yousef Alex B130M51007 5 SCOALA NR.36 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
29 Draghici Ana Ariana B197M51010 5 Scoala nr.46 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
30 Dumitrescu Toma B198M51027 5 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
31 Negrila Andreea B209M51011 5 Scoala nr 79 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
32 Fejer Mihai Alexandru B102M51004 5 Scoala generala nr 56 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
33 Hodivoianu Ana Maria B172M51034 5 C. N. "Grigore Moisil " 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
34 Popescu Alexia VL109M51070 5 Sc. Gimn. Take Ionescu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
35 Pricop Alexia B122M51059 5 Scoala Nr. 188 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
36 Radulescu Alexandra VL109M51075 5 Sc. Gimn. Take Ionescu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
37 Ripeanu Alexandru Sorin B129M51088 5 Scoala Hamburg 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
38 Rosoiu Luca B129M51128 5 Scoala Hamburg 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
39 Stinghe Mara BV103M51078 5 Liceul ,,Andrei Muresanu" 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
40 Tebrean Andreea SV101M51004 5 SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
41 Birchi Sorin VL109M51009 5 Sc. Gimn. Take Ionescu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
42 Cojocaru Andrei B109M51018 5 LICEUL D. BOLINTINEANU 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
43 Coman Tudor B198M51038 5 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
44 Dumitrescu Radu Gabriel IF100M51001 5 Scoala Pro Ingenio 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
45 Nutu Ana SV109M51002 5 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
46 Rusu Eduard IS105M51001 5 C. National 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
47 Sandu Rares VL109M51078 5 C.N.I. Matei Basarab 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
48 Surcel Sabina B164M51014 5 CV George Cosbuc 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
49 Enache Elias B180M51023 5 Scoala Europeana 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
50 Zuica Lucas B164M51016 5 Scoala nr 111 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
51 Acsinte Tania B143M51001 5 Sc nr. 56 abs
52 Alistar Andreea IS121M51005 5 COLEGIUL NATIONAL IASI abs
53 Belea Eliza Ana B150M51012 5 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
54 Bulacu Alexia B111M51002 5 Scoala Ioanid abs
55 Bunea Denisa Cristina B102M51006 5 SCOALA GIMNAZIALA NR.194 abs
56 Buzatu David Daniel B109M51030 5 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
57 Calciu Alin Gabriel B109M51004 5 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
58 Coman Mihnea George B130M51006 5 SCOALA NR.79 abs
59 Conecini Sabrina B165M51035 5 Colegiu German Goethe abs
60 Cozma Alexandru SV101M51014 5 COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA abs
61 Cristea Dragos B109M51045 5 LICEUL D. BOLINTINEANU abs
62 Croitoru Radu B102M51016 5 SCOALA GIMNAZIALA NR.129 abs
63 Cutus Maria B180M51003 5 Scoala Europeana abs
64 Demetrescu Andreea B130M51013 5 SCOALA NR.190 abs
65 Dragusi Daria VL109M51027 5 Sc. Gimn. Take Ionescu abs
66 Duma Ioan Matei B197M51002 5 Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC abs
67 Dumitrescu Iarina B130M51017 5 SCOALA NR.111 abs
68 Eftenie Vlad B198M51044 5 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
69 Enache Stefania B150M51001 5 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
70 Grigorescu Alexandru DB103M51020 5 VASILE CARLOVA abs
71 Grosu Stefana Miruna IS121M51018 5 COLEGIUL NATIONAL IASI abs
72 Horhoianu Ioana B180M51025 5 Scoala Europeana abs
73 Iordan Alexandru VL109M51044 5 Sc. Gimn. Nr. 10 abs
74 Ivanescu Alexandra B165M51036 5 Colegiu German Goethe abs
75 Ivanov Claudia IS121M51013 5 COLEGIUL NATIONAL IASI abs
76 Kaporalis Chloe B198M51020 5 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
77 Manoliu Dan B180M51011 5 Scoala Europeana abs
78 Marina Damian VL109M51048 5 C.N.I. Matei Basarab abs
79 Nitu Tudor VL109M51063 5 Sc. Gimn. Take Ionescu abs
80 Popa Alexandra Stefania B172M51058 5 C. N. "Elena Cuza " abs
81 Racolta Andrei B198M51028 5 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
82 Radu Calin Alexandru B129M51003 5 CN G. Cosbuc abs
83 Raileanu Teodora B180M51008 5 Scoala Europeana abs
84 Roman Eliza IS121M51015 5 COLEGIUL NATIONAL IASI abs
85 Sosoaca Anastasia VL109M51089 5 Sc. Gimn. Take Ionescu abs
86 Struna Anastasia B180M51014 5 Scoala Europeana abs
87 Tarnauceanu Iustina Maria IS121M51025 5 COLEGIUL NATIONAL IASI abs
88 Tomescu Iulia B180M51001 5 Scoala Europeana abs
89 Vaduva David VL109M51095 5 Sc. Gimn. Take Ionescu abs
90 Zainea Matei Theodor B116M51008 5 Scoala Gimnaziala nr. 79 abs



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017