Etapa finala - rezultate finale matematica

31 august - afisare aspecte organizatorice pentru festivitatea de premiere


Nr. crt. Nume Cod Clasa Scoala Punctaj Premiu
1 Badoi Diana B129M41001 4 Scoala nr 20 100 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
2 Constantinescu Iustinian B164M41011 4 Scoala nr 111 100 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
3 Cristea Radu IS121M41004 4 SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA"IASI 100 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
4 Cotovelea Sara B126M41003 4 197 98 Premiul II:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de argint

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
5 Ionescu Alexandru B164M41025 4 Scoala nr 111 97 Premiul III:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de bronz

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
6 Caba Cristian IS105M41015 4 S. Barsanescu 96 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
7 Luzi Raluca Ecaterina B122M41079 4 Scoala Anastasia Popescu 95 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
8 Moldovan Andrei B164M41033 4 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
9 Nita Rares B198M41005 4 GEO BOGZA 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
10 Orza Serban SV122M41067 4 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 93 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
11 Tololoi Ilinca Roxana B179M41064 4 Sc. Nr. 79 93 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
12 Tulceanu Cezar CT125M41124 4 NICOLAE TONITZA 93 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
13 Radu Alexandru B186M41017 4 Scoala Gimnaziala Nr. 80 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
14 Serban Mihnea B111M41007 4 Gimnaziala "I.H.Radulescu" 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
15 Slanina Iulia B111M41003 4 Gimnaziala "I.H.Radulescu" 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
16 Toma Stefan Alexandru B179M41066 4 Sc. Nr. 97 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
17 Vladutu Cristian Vlad B199M41002 4 Scoala Gimnaziala nr. 170 "Geo Bogza" 92 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
18 Andreescu Loghin Antonia IS105M41045 4 I.Bratianu 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
19 Badea Maria B126M41048 4 197 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
20 Carnariu David IS105M41014 4 B.P. Hasdeu 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
21 Ciobanu Matei IS105M41037 4 C. Sylva 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
22 Dinu Alexandra B109M41008 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
23 Dragomir Daria Nicoleta BV103M41115 4 Scoala Generala Nr. 25 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
24 Gorea Alin IS115M41001 4 LIC. TEORETIC ,,MIRON COSTIN,, IASI 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
25 Hudisteanu Ioan IS105M41007 4 B. P. Hasdeu 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
26 Linta Alexandru Gabriel AG107M41063 4 Nicolae Iorga Pitesti 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
27 Popa Filip Andrei OT101M41005 4 Scoala Vlaicu Voda 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
28 Rasanu Tudor BV103M41120 4 Scoala Generala Nr. 25 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
29 Retea Dragos CT125M41107 4 DIMITRIE CANTEMIR 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
30 Leftecariu Andra B139M41013 4 SC. GIM. NR. 81 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
31 Pavel Andrei B109M41026 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 88 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
32 Dragomirescu Robert B122M41049 4 ISB 86 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
33 Bertianu Bogdan B122M41013 4 Scoala Nr. 79 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
34 Calin Diana B164M41006 4 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
35 Craiovan Silviu Ioan B204M41011 4 Sc. Gim. AVRAM IANCU 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
36 Dumitriu Miruna B126M41039 4 197 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
37 Radulescu Ioana Antonia DB103M41017 4 TUDOR VLADIMIRESCU 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
38 Bata Andrei BV103M41057 4 Scoala Generala Nr. 5 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
39 Paicu Eliza IS108M41008 4 SCOALA GIM. GH. I. BRATIANU IASI 84 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
40 Croitoru Andrei B128M41014 4 SC 150 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
41 Galan Tudor IS105M41017 4 S. Barsanescu 83 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
42 Ristache Vlad B109M41001 4 COLEGIUL M. ENIMESCU 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
43 Troaca Mario B109M41002 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
44 Banulescu Petru Radu DB103M41014 4 TUDOR VLADIMIRESCU 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
45 Calagiu Georgia Elena B129M41004 4 Scoala Nr 66 81 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
46 Andrian Ana Maria IS105M41011 4 B.P. Hasdeu 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
47 Bors Bianca Maria B164M41004 4 Scoala nr 119 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
48 Dragu Alexandra B109M41006 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 128 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
49 Pincu Victor Andrei B204M41031 4 Sc. Gim. AVRAM IANCU 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
50 Popa Ioana BV103M41118 4 Scoala Generala Nr. 5 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
51 Radan Alessia B164M41041 4 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
52 Schipor Ilinca B128M41039 4 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
53 Scrisu Cosmin Ionut B130M41038 4 SCOALA NR. 119 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
54 Diaconescu Clara OT101M41004 4 Scoala Vlaicu Voda 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
55 Ionescu Gabriela Jasemine BV103M41116 4 Scoala Generala Nr. 25 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
56 Macovei Irina SV104M41007 4 Școala Gimnazială Bogdan Vodă 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
57 Rotariu Dragos Irinel IS105M41082 4 B.P.Hasdeu 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
58 Rusu David VL102M41100 4 C.N.I.MATEI BASARAB 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
59 Tecu Alexandra OT101M41001 4 Scoala Vlaicu Voda 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
60 Ticusan Maximilian Eduard BV103M41108 4 Scoala Generala Nr. 5 79 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
61 Tudoran Ana Roxana B204M41042 4 ColegiulSf. IOSIF 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
62 Dinu Ilinca B198M41034 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
63 Lutai Ana Maria B130M41022 4 SCOALA NR. 119 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
64 Marinescu Andrei B179M41028 4 Sc.Shanghai 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
65 Puscaru Andrei Cristian DB108M41021 4 Scoala Gimnaziala A. L. Bratescu Voinesti 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
66 Dorobantu Robert B179M41014 4 Sc.Shanghai 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
67 Brindusescu Miruna B179M41009 4 Sc. Nr. 79 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
68 Bucur Bianca CT125M41022 4 PETRE ISPIRESCU 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
69 Giuclea Alexandra IF108M41003 4 Scoala Gimnaziala Sf. Andrei 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
70 Magan Teodora Ioana B202M41011 4 Scoala Nr. 56 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
71 Raducu Ioan Stefan VL102M41097 4 SCOALA GIM. NR. 10 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
72 Ursu Stefan B164M41052 4 Scoala nr 133 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
73 Bahrin Adrian B129M41002 4 Scoala nr 80 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
74 Chitu Calin B157M41002 4 SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
75 Serbanescu Bogdan B202M41017 4 Scoala Gimnaziala Federico Garcia Lorca 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
76 Soare Alexandru Marian IF100M41005 4 Scoala Pro Ingenio 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
77 Taiga Adina VL102M41113 4 C.N.I.MATEI BASARAB 74 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
78 Chiujdea Mihaela CT125M41035 4 SCOALA 37 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
79 Garvasuc Roland B198M41016 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
80 Mihaila Victor B157M41015 4 SC. GIMNAZIALA NR.206 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
81 Negroiu Maria Alexandra DB103M41015 4 TUDOR VLADIMIRESCU 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
82 Nistor Roxana VL102M41079 4 SC.GIMNAZIALA PAUSESTI-OTASAU 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
83 Stanescu Robert B198M41007 4 LTN 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
84 Andras Alin Ionut CT125M41006 4 DAN BARBILIAN 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
85 Angelescu Victor B111M41027 4 SC 45 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
86 Cazacu Nicoleta Livia B130M41006 4 SCOALA NR. 119 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
87 Crijman Ioana CT125M41046 4 AUREL VLAICU 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
88 Dumitrache Andrei B164M41017 4 Scoala nr 111 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
89 Dumitru Alexandru B180M41007 4 Scoala Europeana 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
90 Fuduli Emilia Ecaterina CT125M41056 4 NICOLAE TONITZA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
91 Gheorghita Teodora Eliana SV101M41027 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
92 Gradinariu Antonia IS105M41052 4 G. Ibraileanu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
93 Ion Andrei Robert IF101M41002 4 Liceul Teoretic "Ioan Petrus" 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
94 Iordache Bianca B109M41031 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
95 Malanca Daniel BT100M41013 4 Scoala Gimnaziala nr 7 Botosani 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
96 Mitroi Alexandru Vladimir B109M41041 4 SCOALA M. SANTIMBREANU 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
97 Moise Andrei B164M41032 4 Scoala nr 133 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
98 Pantiuc Daniel Gheorghe SV101M41004 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
99 Pascaluta Ana Maria NT100M41025 4 Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Buhusi 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
100 Pircan Dumitru Lucian VL102M41084 4 C.N.I.MATEI BASARAB 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
101 Sindilar Marius Catalin SV128M41002 4 NR.2 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
102 Timplarescu Alexandru VL102M41115 4 C.N.I.MATEI BASARAB 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
103 Ghetea Diana B122M41062 4 Sc.Gimnaziala Nr. 307 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
104 Nacu Bogdan SV130M41002 4 Scoala Gimnaziala "Teodor Balan" 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
105 Sorodoc Dimitrie SV104M41010 4 Școala Gimnazială Bogdan Vodă 69 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
106 Stoica Maria Monica B204M41040 4 Sc. Gim. AVRAM IANCU 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
107 Spataru Horia B143M41009 4 Sc. GRIGORIE GHICA 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
108 Ungureanu Stefan Cosmin BV103M41122 4 Liceul Teoretic ,,George Moroianu" 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
109 Voinea Ionut Florin B109M41003 4 COLEGIUL M. ENIMESCU 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
110 Modoranu Sorin Victor IS105M41024 4 M. Eminescu 66 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
111 Cernea Mihnea VL102M41026 4 C.N.I.MATEI BASARAB 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
112 Condei Felix Octavian B133M41004 4 Scoala Gimnaziala Nr.150 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
113 Deneanu Andreea Maria Irina B186M41006 4 Scoala Gimnaziala Nr. 20 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
114 Diaconu Diana B157M41006 4 SC. GIMNAZIALA NR.169 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
115 Mirea Andrei CT125M41081 4 SCOALA 37 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
116 Sadeghi Far Ariana B200M41053 4 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
117 Vranceanu Razvan B164M41053 4 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
118 Stan Ana Magdalena DB109M41020 4 LICEUL TEHNOLOGIC UDREA BALEANU 63 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
119 Anechiti Alexandra SV104M41013 4 Școala Gimnazială Bogdan Vodă 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
120 Barcaru Ilinca B180M41006 4 Scoala Europeana 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
121 Blaj Bogdan B128M41005 4 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
122 Bondoc Alexandru B109M41014 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
123 Burea Alexandru B111M41044 4 Gimnaziala "I.H.Radulescu" 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
124 Cimpanu Teodor SV122M41010 4 SCOALA GIMNAZIALA NR,10 SUCEAVA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
125 Ciobanu Alexandra Mihaela B130M41009 4 SCOALA NR. 119 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
126 Dan Alexandru B109M41055 4 COLEGIUL M. ENIMESCU 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
127 Galeanu Sofia SV104M41017 4 Școala Gimnazială Bogdan Vodă 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
128 Gurgute Smaranda SV118M41005 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
129 Gurlui Mara B109M41072 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
130 Iacob Ana Maria B164M41023 4 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
131 Iavni Ioana Alexandra SV118M41006 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
132 Ilie Vlad B155M41007 4 172 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
133 Imireanu Mara B133M41009 4 Scoala Gimnaziala Nr. 143 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
134 Ioan Tudor Vasile B200M41033 4 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
135 Jumaischi Alexia SV122M41013 4 SCOALA GIMNAZIALA NR,10 SUCEAVA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
136 Marginean Marius SV104M41008 4 Școala Gimnazială Bogdan Vodă 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
137 Marin Adela Andreea B122M41082 4 Scoala Grigore Ghica Voievod 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
138 Niculescu Radu B129M41037 4 Scoala nr 196 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
139 Olescu Ioana Denisa CT125M41089 4 SCOALA 37 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
140 Peagu Ana Maria CT125M41096 4 SCOALA 37 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
141 Pencu Paola Francesca Elena B130M41035 4 SCOALA NR. 119 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
142 Pietraru Ana Maria B168M41051 4 Scoala nr. 79 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
143 Puiu Toma B198M41054 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
144 Purcariu Dimitrie SV101M41007 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
145 Siscanu Sava B109M41011 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
146 Stan Stefan Corneliu CT125M41115 4 SCOALA 37 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
147 Tatar Diana SV104M41021 4 Școala Gimnazială Bogdan Vodă 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
148 Vidami Alex SV122M41011 4 SCOALA GIMNAZIALA NR,10 SUCEAVA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
149 Voicu Stefan Rares CT125M41130 4 NICOLAE TONITZA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
150 Damian Marina B109M41054 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
151 Fechet Corina B172M41015 4 Colegiul National "Mihai Eminescu" 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
152 Gugu Stefan B126M41025 4 197 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
153 Iordachi Alexandra Elena IS108M41167 4 ION GHICA 59 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
154 Puisor Andrada CT125M41102 4 GHE TITEICA 59 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
155 Maftei Miruna Catalina SV101M41020 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 58 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
156 Calinescu Georgia VL102M41024 4 C.N.I.MATEI BASARAB 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
157 Coperza Victoria SV130M41001 4 Scoala Gimnaziala "Teodor Balan" 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
158 Icusca Emilia SV122M41017 4 SCOALA GIMNAZIALA NR,10 SUCEAVA 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
159 Poncisu Maria CT125M41099 4 CTIN BRANCUSI 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
160 Ghioca Denisa B109M41067 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 54 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
161 Grigore Tudor B122M41063 4 Scoala Nr. 49 52 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
162 Mocan Adriana BV103M41096 4 Scoala Generala Nr. 5 51 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
163 Acujboaei Sebastian B122M41000 4 Sc.Gimnaziala Nr. 307 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
164 Aga Claudia SV101M41002 4 COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
165 Aghenitei Eva SV122M41006 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 3 SUCEAVA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
166 Diaconu Dragos B109M41020 4 COLEGIUL M. ENIMESCU 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
167 Doboseriu Carla SV122M41081 4 Şcoala Gimnazială Nr. 3 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
168 Enachescu Natalia B111M41009 4 Gimnaziala "I.H.Radulescu" 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
169 Hreciniuc George Fabian SV101M41029 4 SCOALA GIMNAZIALA JAN BART SUCEAVA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
170 Iorgulescu Mario Tiberiu B122M41076 4 Scoala Nr. 56 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
171 Maican Karina Cristiana B130M41023 4 SCOALA NR. 119 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
172 Maniliuc Delia SV118M41028 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
173 Mazilu Teodora B164M41029 4 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
174 Motea Maria B109M41069 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
175 Murafa Andrei Mircea IF100M41004 4 Scoala Pro Ingenio 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
176 Onofrei Anne Marie Alexandra B116M41015 4 Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
177 Oprea Andrei B128M41032 4 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
178 Paduraru Denis Antonio B130M41033 4 SCOALA NR. 119 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
179 Radu Iulian SV109M41020 4 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
180 Rezus Bogdan SV101M41006 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
181 Sandu Danis B109M41083 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
182 Stan Trica Carina Andreea B130M41040 4 SCOALA NR. 119 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
183 Stancu Mihai OT101M41002 4 Scoala Vlaicu Voda 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
184 Tutanescu Andrei B164M41050 4 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
185 Vasile Vlad Raul B179M41074 4 Sc. Nr. 97 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
186 Vasilescu Vlad B126M41015 4 197 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
187 Oprea Tudor B128M41033 4 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 49 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
188 Ghita Alexandru Catalin B202M41007 4 Scoala Gimnaziala Federico Garcia Lorca 48 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
189 Prala Tudor VL102M41091 4 C.N.I.MATEI BASARAB 48 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
190 Draghici Alexandra B197M41006 4 Scoala nr.46 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
191 Frischherz Georgiana SV101M41018 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 45 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
192 Biia Bogdan SV104M41016 4 Școala Gimnazială Bogdan Vodă 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
193 Botezatu Cristi SV122M41009 4 SCOALA GIMNAZIALA NR,10 SUCEAVA 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
194 Bulacu Iseea VL102M41021 4 C.N.I.MATEI BASARAB 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
195 Cervinschi Mario Andrei SV101M41010 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
196 Cirtala Antonia VL102M41030 4 SC.GIMNAZIALA PAUSESTI-OTASAU 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
197 Covrig Eduard Gabriel B109M41053 4 SCOALA M. SANTIMBREANU 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
198 Dobrila Victor B164M41014 4 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
199 Draghici Karin Ioana B197M41007 4 Scoala nr.46 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
200 Duciuc Samuel Emanuel SV101M41017 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
201 Gheorghe Mugur B205M41007 4 SC. REGELE MIHAI I 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
202 Gheorghe Radu B164M41020 4 Scoala nr 111 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
203 Hritcu Andra SV122M41003 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 3 SUCEAVA 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
204 Hurducas Ekaterina B198M41018 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
205 Iordache David Alexandru B130M41018 4 SCOALA NR. 119 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
206 Murariu Nadia B164M41035 4 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
207 Nechita Andreea SV104M41020 4 Școala Gimnazială Bogdan Vodă 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
208 Nita Alexandros SV122M41082 4 Şcoala Gimnazială Nr. 3 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
209 Ounounou Nedelcu Damian VL101M41004 4 Sc.Gimn.T.Vladimirescu Dragasani 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
210 Preda Alexandra VL102M41092 4 SC. GIMNAZIALA SERBANESTI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
211 Rozmalin Smaranda IS105M41016 4 S. Barsanescu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
212 Serban Luca B164M41044 4 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
213 Titu Alexia B109M41103 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
214 Tomsa Raluca Ioana CT125M41121 4 NICOLAE TONITZA 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
215 Turcanu Victor Silviu B204M41043 4 Sc. Gim. AVRAM IANCU 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
216 Pop David B102M41009 4 SCOALA GIMNAZIALA NR.129 35 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
217 Barboi Arthur SV104M41014 4 Școala Gimnazială Bogdan Vodă 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
218 Braga Beatrice B164M41005 4 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
219 Bratu Damian B109M41087 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
220 Buloi Gabriel B109M41052 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
221 Ciobanu David B122M41030 4 Scoala Nr. 52 "Iancului" 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
222 Dumitru Ana Maria Gabriela B133M41001 4 Scoala Gimnaziala Nr. 143 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
223 Filiuta Radu B109M41089 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
224 Forminte Florentin SV104M41006 4 Școala Gimnazială Bogdan Vodă 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
225 Harabari Florin B109M41064 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
226 Iliescu Ioana Lorelei B180M41013 4 Scoala Europeana 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
227 Marin Valentina Alexandra B130M41025 4 SCOALA NR. 119 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
228 Mateescu Alexandru B109M41074 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
229 Mihai Maria B130M41027 4 SCOALA NR. 119 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
230 Mihalache Andreea B198M41002 4 SC 150 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
231 Nita Serena SV101M41031 4 SCOALA GIMNAZIALA JAN BART SUCEAVA 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
232 Rohnean Orlando Dragos B150M41006 4 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
233 Stefan Ariana B164M41047 4 Scoala nr 111 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
234 Voinea Maria B204M41045 4 Sc. Gim. AVRAM IANCU 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
235 Vicol Daria B150M41011 4 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 10 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
236 Alexandru Daria Antonia B204M41000 4 Sc. Gim. AVRAM IANCU abs
237 Amarie Alexandra SV128M41005 4 PETRU MUSAT abs
238 Ancuta Theodor VL102M41001 4 C.N.I.MATEI BASARAB abs
239 Andrei George Matei B172M41019 4 Colegiul National "Mihai Eminescu" abs
240 Andrei Mihnea Teodor B200M41000 4 SCOALA NR 150 abs
241 Andronache Daniele SV118M41017 4 LICEUL TEORETIC FILADELFIA abs
242 Androne Luca B122M41002 4 Scoala Nr. 56 abs
243 Anghel Matei B179M41002 4 Sc.Shanghai abs
244 Balint Stefan Cristian B150M41001 4 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
245 Baluta Cezar B122M41009 4 Scoala Nr. 56 abs
246 Barbu Bianca B122M41011 4 Scoala Nr. 56 abs
247 Barbulescu Maria CT125M41014 4 REMUS OPREANU abs
248 Bischofberger Izabella B197M41009 4 Scoala nr.56 abs
249 Bodescu Constantin Eduard VL102M41016 4 SC. GIMNAZIALA ANTON PANN abs
250 Bradateanu Radu B109M41005 4 COLEGIUL M. ENIMESCU abs
251 Brocea Alexandra SV104M41001 4 Școala Gimnazială I.G. Toma abs
252 Buliga Fabian B128M41008 4 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
253 Caraus Ioana B122M41025 4 Sc.Gimnaziala Nr. 307 abs
254 Cazacincu Andreea CT125M41032 4 ION JALEA abs
255 Cazan Alexandra B126M41012 4 197 abs
256 Ciolacu Sonya Anastasia B122M41033 4 Scoala Nr. 66 abs
257 Ciomaga Stefan IS105M41139 4 I.Bratianu abs
258 Cirligeanu Ana SV122M41064 4 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA abs
259 Ciungradi Ilinca B164M41010 4 abs
260 Ciurla Daniel B109M41079 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
261 Clipa Bastian SV110M41008 4 SCOALA GIM."BOGDAN VODA" abs
262 Cojocaru Stefan SV122M41059 4 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA abs
263 Cojocaru Vlad B122M41035 4 Scoala Nr. 56 abs
264 Coman Matei B198M41048 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
265 Constantin Andrei B180M41002 4 Scoala Europeana abs
266 Constantin Vlad B130M41012 4 SCOALA NR.194 abs
267 Constantinescu Ana Catalina B133M41005 4 Scoala Gimnaziala Nr.150 abs
268 Constantinescu Sofia B109M41009 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
269 Cosma Maria B164M41012 4 abs
270 Cotoanta Robert Mihai B130M41013 4 SCOALA NR. 119 abs
271 Cozma Petra Luciana SV122M41040 4 SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI abs
272 Craciunoiu Eric B109M41039 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
273 Cristea Teodora B164M41013 4 Scoala nr 79 abs
274 Cucu Maria VL102M41042 4 SC.GIMNAZIALA PAUSESTI-OTASAU abs
275 Culerda Andrei CT125M41047 4 GHE TITEICA abs
276 Damian Amina Luciana SV122M41041 4 SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI abs
277 Dascalasu Beatrice CT125M41048 4 TUDOR ARGHEZI abs
278 Dascalu Diana IS108M41097 4 SCOALA GIM. GH. I. BRATIANU IASI abs
279 Dediu Anamaria SV101M41016 4 COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA abs
280 Dobos Darius SV122M41073 4 COLEGIUL DE ARTA abs
281 Dragan Adrian Stefan B208M41018 4 Sc Gim. nr. 150 abs
282 Dragomir Alexandru B157M41007 4 SC.GIMNAZIALA SF. ANDREI abs
283 Dumitru Mihnea B198M41014 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
284 Dumitru Yasmin Gabriela B200M41023 4 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" abs
285 Enache Mihnea B205M41014 4 SC. REGELE MIHAI I abs
286 Enache Rares B122M41054 4 Scoala Nr. 56 abs
287 Galoiu Alexandru B198M41062 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
288 Ganga Eric B111M41012 4 Gimnaziala "I.H.Radulescu" abs
289 Georgescu Vlad B164M41019 4 abs
290 Gheorghe Mihnea Alex B186M41023 4 Liceul Teoretic Dante Alighieri abs
291 Gheorghiu Camelia B109M41030 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
292 Gheorghiu Maria B109M41021 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
293 Giscan Dinu B198M41065 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
294 Gkovaris Lucas B197M41004 4 Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC abs
295 Gligor Dan B206M41001 4 Liceul Teoretic "Jean Monnet"" abs
296 Gradinariu Armina SV128M41007 4 PETRU MUSAT abs
297 Gradinaru Mariuca B198M41017 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
298 Grecu Matei Nicolae CT125M41134 4 FERDINAND abs
299 Grigorescu Catrinel B122M41064 4 Scoala Nr. 56 abs
300 Grosu Alexandru IS105M41001 4 B.P. Hasdeu abs
301 Harsan Sergiu B164M41022 4 CNME abs
302 Holca David Stefan IS108M41124 4 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI abs
303 Hopp Anamaria SV104M41018 4 Școala Gimnazială Bogdan Vodă abs
304 Huci Petrut Rares B179M41024 4 Sc. Nr. 56 abs
305 Humeniuc Eduard SV128M41008 4 PETRU MUSAT abs
306 Hutu Matei B128M41022 4 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
307 Iacob Radu Stefan B204M41017 4 Sc. Gim. AVRAM IANCU abs
308 Iancu Anda Georgiana CT125M41072 4 FERDINAND abs
309 Iancu Matei B198M41079 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
310 Ieremie David SV101M41040 4 COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA abs
311 Ion Calin Mihail B122M41070 4 Scoala Constantin Brancusi abs
312 Ionescu Alexia B139M41054 4 SC. GIM. NR. 79 abs
313 Ionescu Mihnea B172M41017 4 Sc. Gimnaziala 79 abs
314 Ionita Darius B198M41009 4 SC 10 abs
315 Iordache Cristian B122M41075 4 Scoala Nr. 56 abs
316 Jianu Bogdan SV122M41042 4 SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI abs
317 Lazar Silviu Andrei IS124M41003 4 B.P.Hasdeu abs
318 Lica Daneliuc Alexandru SV128M41009 4 PETRU MUSAT abs
319 Liliac Ana B129M41011 4 Scoala nr 49 abs
320 Lisman Karina IS108M41085 4 SCOALA GIM. GH. I. BRATIANU IASI abs
321 Lupu Stefan Dragos B122M41078 4 Scoala Nr. 56 abs
322 Lupului Stanescu Mihai B155M41006 4 142 abs
323 Macovei Dimitrie SV110M41016 4 SCOALA GIM."BOGDAN VODA" abs
324 Manta Ioana Maria B122M41080 4 Scoala Nr. 56 abs
325 Marin Georgian Alexandru DB107M41005 4 Liceul Tehnologic ,,Udrea Baleanu’’, Baleni abs
326 Martin Razvan B198M41044 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
327 Matei Andrei B198M41021 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
328 Matei Karina Mihaela B150M41002 4 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
329 Miclovici Radu Stefan B150M41003 4 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
330 Mocanu Andrei Alexandru B150M41012 4 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
331 Mocanu Mihnea Teodor B129M41014 4 Scoala Hamburg abs
332 Morariu Matei IS105M41114 4 B.P. Hasdeu abs
333 Muntiu Adriana B122M41092 4 Scoala Nr. 77 abs
334 Muresanu Miruna B122M41093 4 Sc.Gimnaziala Nr. 307 abs
335 Musat Andrei CT125M41084 4 FERDINAND abs
336 Neacsu Ioana SV122M41029 4 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 abs
337 Neagu Miruna B129M41053 4 Scoala Hamburg abs
338 Nedelus Andreea Maria B130M41029 4 SCOALA NR. 119 abs
339 Negreanu Andrei B203M41057 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 279 abs
340 Negut Alina B203M41023 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 abs
341 Nemeti Stefan B203M41024 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 279 abs
342 Niculita Darie B122M41099 4 Scoala Nr. 56 abs
343 Nistor Ioana Raluca B199M41000 4 Scoala Gimnaziala nr. 117 abs
344 Nitescu Daria B109M41088 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
345 O connor Kyra SV128M41011 4 PETRU MUSAT abs
346 Oanea Robert SV122M41071 4 COLEGIUL DE ARTA abs
347 Oprea Catalina B109M41004 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
348 Oprea Elena B164M41036 4 abs
349 Otobicu Ioana B155M41001 4 142 abs
350 Paduraru Lucian B130M41034 4 SCOALA NR. 119 abs
351 Panes Bianca B128M41034 4 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
352 Partenie Alexandru B122M41102 4 Scoala Nr. 56 abs
353 Perjan Denisa CT125M41097 4 TUDOR ARGHEZI abs
354 Petrov Ioan B198M41051 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
355 Piciu Dinita Diana B205M41015 4 SC. 150 abs
356 Picotici Bianca B180M41004 4 Scoala Europeana abs
357 Pieszczoch Bianca SV128M41013 4 PETRU MUSAT abs
358 Pieszczoch Roxana SV128M41014 4 PETRU MUSAT abs
359 Popa Alexandru Marian DB103M41016 4 TUDOR VLADIMIRESCU abs
360 Popa Eliza B143M41007 4 Sc FERDINAND abs
361 Popa Erica B198M41040 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
362 Popa Victor OT101M41007 4 Scoala Vlaicu Voda abs
363 Popescu Andrei B198M41028 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
364 Popescu Cezar B164M41040 4 abs
365 Popovici Bianca B122M41112 4 Scoala Nr. 150 abs
366 Potecu Ruxandra B109M41010 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
367 Prepelita Daria Alexandra B172M41010 4 Colegiul National "Mihai Eminescu" abs
368 Prina Alexandru OT101M41008 4 Scoala Vlaicu Voda abs
369 Puiu Andrei George B122M41114 4 Scoala Nr. 80 abs
370 Pulpa Bianca SV122M41030 4 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 abs
371 Purcarea Petru CT125M41103 4 FERDINAND abs
372 Purdea Andrei B122M41115 4 Scoala Nr. 56 abs
373 Radacina Stefan SV128M41001 4 NR.2 abs
374 Radita Rebeca VL102M41095 4 C.N.I.MATEI BASARAB abs
375 Radu Flori B179M41049 4 Sc. Nr. 55 abs
376 Raileanu Fabian SV128M41015 4 PETRU MUSAT abs
377 Ricu Teodora B143M41008 4 Sc FERDINAND abs
378 Rotaru Costin Alexandru B168M41033 4 Scoala Spectrum abs
379 Ruscanu Maria IS105M41002 4 B.P. Hasdeu abs
380 Sacarin Mara B164M41043 4 abs
381 Schiopu Alexia B122M41123 4 Scoala Nr. 56 abs
382 Selaru Alexandra Cristina B122M41124 4 Scoala Nr. 39 abs
383 Sofian Olteanu Antonia IS105M41074 4 B.P. Hasdeu abs
384 Somodi Stefan B109M41100 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
385 Soueidan Edward B198M41059 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
386 Stanciu Eric B172M41006 4 Sc. Romano-Finlandeza abs
387 Stanciu Rares B122M41126 4 Scoala Nr. 56 abs
388 Stanciulescu Alexandra B150M41009 4 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
389 Stoenica Cristina CT125M41118 4 SCOALA 37 abs
390 Surugiu Emilia B143M41010 4 Sc FERDINAND abs
391 Tanase Ana B129M41009 4 Scoala nr 49 abs
392 Tara Horia Andrei B208M41014 4 Sc. Gim. Nr. 39 abs
393 Tepus Diana B198M41055 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
394 Timofte George BT100M41001 4 Scoala Gimnaziala nr 7 Botosani abs
395 Tirlea Darius B109M41043 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
396 Toma Andrei B198M41027 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
397 Toma Catinca B164M41049 4 abs
398 Tone Denisa B129M41075 4 Scoala Hamburg abs
399 Tonegari Alesia SV104M41012 4 Școala Gimnazială Bogdan Vodă abs
400 Trandafir Rares IS108M41101 4 SCOALA GIM. GH. I. BRATIANU IASI abs
401 Tudorache Ioana B109M41075 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
402 Tudosie Dragos B198M41003 4 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
403 Turliu Luca B122M41132 4 Scoala Nr. 56 abs
404 Ungurean Catalina SV110M41003 4 SCOALA GIM."BOGDAN VODA" abs
405 Ursache Ruxandra B164M41051 4 abs
406 Vedel Sonia B139M41059 4 SC. GIM. NR. 56 abs
407 Vizireanu Iarina Andreea B122M41134 4 Scoala Nr. 27 abs
408 Vlad Maria Luisa Alexandra B109M41108 4 SCOALA CLINCENI abs
409 Vlasceanu Adriana DB107M41012 4 Liceul Tehnologic ,,Udrea Baleanu’’, Baleni abs
410 Voda Ioan SV118M41007 4 SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA abs
411 Voicu Antonia B150M41004 4 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
412 Zane David B164M41054 4 abs
413 Zegheru Mihai B204M41046 4 Sc. Gim. AVRAM IANCU abs
414 Zemba Mihnea B165M41045 4 Colegiu German Goethe abs
415 Zettel Elena Maria SV101M41023 4 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA abs
416 Zlataru Victor B164M41055 4 abs
417 Zorzoliu Miruna B200M41072 4 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" abs



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017