Etapa finala - rezultate finale matematica

31 august - afisare aspecte organizatorice pentru festivitatea de premiere


Nr. crt. Nume Cod Clasa Scoala Punctaj Premiu
1 Anghel David Andrei B219M31001 3 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 98 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
2 Ardelean Alexandru B157M31002 3 SC. GIMNAZIALA NR.150 96 Premiul II:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de argint

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
3 Patru Mihai Cosmin OT111M31008 3 C.N. "Carol I" 94 Premiul III:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de bronz

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
4 Georgescu David CT125M31073 3 SCOALA 37 91 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
5 Morus Alexandru B179M31035 3 Sc. Nr. 79 91 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
6 Nicsan Melania SV110M31007 3 SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" 91 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
7 Patras Arina VL102M31128 3 SC. GIMNAZIALA ANTON PANN 91 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
8 Reut Diana SV109M31005 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
9 Voinea Andrei Valentin B168M31043 3 Scoala nr. 79 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
10 Zgavarogea Cojocaru Mihai B200M31068 3 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
11 David Silviu Ionut VL102M31035 3 C.N.I. Matei Basarab 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
12 Croitoriu Alex IS108M31006 3 SCOALA GIM. TITU MAIORESCU IASI 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
13 Munteanu Radu Ovidiu BT109M31027 3 SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
14 Persicanu Andrei B139M31061 3 SC. GIM. NR. 81 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
15 Verzotti Matteo Alexandru B173M31024 3 Liceul Teoretic Nicolae Iorga 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
16 Stanei Maria Alexia CT125M31166 3 MIHAI VITEAZU 82 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
17 Bisca Bianca IS105M31005 3 B.P. Hasdeu 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
18 Boaca Andrei IS108M31020 3 SCOALA GIM. ST. BARSANESCU IASI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
19 Chetraru Carla B203M31065 3 SCOALA GIMNAZIALA NR 311 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
20 Ciocanescu Daria B164M31004 3 Scoala Gim. Martisor 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
21 Gurita Mihai B204M31027 3 GIMNAZIALA AVRAM IANCU 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
22 Haivas Vlad Alexandru B204M31028 3 Sc. Gim. NR.190 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
23 Micnea Irina CT125M31108 3 GRIGORE MOISIL 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
24 Neacsa Andreas Alexandru VL102M31107 3 SCOALA GIM. NR. 10 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
25 Tudoroiu Catalina B126M31003 3 197 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
26 Moroianu Teodora CT125M31113 3 CIPRIAN PORUMBESCU 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
27 Tiron Sergiu SV104M31009 3 Școala Gimnazială I.G. Toma 78 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
28 Balaban Paul SV101M31005 3 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
29 Matei Malin IS108M31047 3 SCOALA GIM. ST. BARSANESCU IASI 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
30 Mihut Maria Emilia BV103M31092 3 Liceul ,,Vasile Alecsandri" 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
31 Nicula Andrei B173M31008 3 Scoala Gimnaziala Nr.178 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
32 Priboi Mihai Luca IF100M31013 3 Scoala Pro Ingenio 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
33 Solcan Luca B187M31016 3 Liceul Teoretic Eugen Lovinescu 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
34 Tudor Miruna B109M31099 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
35 Tutuianu Andreea Ecaterina B198M31035 3 VLAHUTA 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
36 Dumitrascu Ilinca CT125M31192 3 NICOLAE TONITZA 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
37 Fetele Rares Florian VL102M31054 3 SC. GIMNAZIALA TAKE IONESCU 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
38 Ionita Maria IS121M31004 3 COLEGIUL NATIONAL ,,C. NEGRUZZI" IASI 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
39 Lamine Yasmina CT125M31090 3 DIMITRIE CANTEMIR 73 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
40 Bujor Stefan CT125M31024 3 SCOALA 37 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
41 Ciurlica Irina SV122M31075 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
42 Nechifor Emanuela Ioana IS105M31060 3 T. Maiorescu 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
43 Picu Alexandru CT125M31136 3 PETRE ISPIRESCU 72 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
44 Stancu Miruna Ioana VL102M31161 3 SC. GIMNAZIALA TAKE IONESCU 71 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
45 Abaza Ana DB103M31010 3 MIHAI VITEAZUL TGV 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
46 Albuica Ioan Octavian VL102M31002 3 C.N.I.MATEI BASARAB 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
47 Aliman Eduard CT125M31005 3 GRIGORE MOISIL 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
48 Andronache Mara Ruxandra B200M31001 3 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
49 Argint Maria Teodora B122M31009 3 Scoala Nr. 56 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
50 Astefanoaie Razvan IS120M31001 3 Stefan Barsanescu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
51 Chifan Eduard SV109M31002 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
52 Chirvasie Alexandru IS105M31071 3 Alexandru cel Bun 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
53 Dumitrica David IS105M31018 3 Alexandru cel Bun 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
54 Gaitan Andreea SV122M31055 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
55 Galmeanu Ioana Alexandra BV103M31088 3 Liceul ,,Andrei Muresanu" 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
56 Ghitescu Daria B122M31078 3 Scoala Nr. 77 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
57 Groza Ioana Alexandra DB107M31001 3 Scoala Coresi Targoviste 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
58 Haluca Radu Matei B122M31085 3 Scoala Grigore Ghica Voievod 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
59 Ionescu Iustina IS121M31021 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,ST. BARSANESCU" IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
60 Iosifescu Dinu B128M31019 3 SC 150 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
61 Lucutar Serban SV104M31004 3 Școala Gimnazială I.G. Toma 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
62 Lupu Maria Cristina B129M31026 3 Scoala Hamburg 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
63 Marcu Andrei B216M31038 3 Sc. nr. 186 Elena Vacarescu 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
64 Marcu Bianca Iuliana IS111M31049 3 Şc. Gim. Dimitrie Sturdza 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
65 Olaru Raul Alexandru VL102M31118 3 SCOALA GIM. NR. 10 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
66 Patrascu Andrei B109M31013 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
67 Pomenea Cristian B164M31026 3 Scoala nr 133 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
68 Popescu Adela Maria B122M31135 3 Scoala Nr. 77 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
69 Rauliuc Catinca SV122M31089 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
70 Rogoti Serafim B155M31003 3 SF.TREI IERARHI 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
71 Spirescu Teodora Maria CT125M31160 3 BP HASDEU 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
72 Stan Raluca DB103M31037 3 PAUL BANICA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
73 Stefan Ioana Diana DB103M31035 3 VASILE CARLOVA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
74 Toma Luca B173M31037 3 Scoala Gimnaziala Nr.179 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
75 Turbinca Gabriel IS123M31015 3 Scoala Gimnaziala Carjoaia 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
76 Vasile Andreea B129M31008 3 Scoala Hamburg 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
77 Visa Octavian B122M31179 3 Scoala Centrala 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
78 Zob Alexandru B122M31184 3 Scoala Nr. 49 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
79 Bornea Maria Georgia VL102M31016 3 SC. GIMNAZIALA TAKE IONESCU 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
80 Manole Ioana CT125M31099 3 PETRE ISPIRESCU 68 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
81 Ionescu Theodor Stefan VL102M31077 3 C.N.I.MATEI BASARAB 67 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
82 Dinu Mario Gabriel B130M31015 3 SCOALA NR.119 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
83 Draghici Paul DB107M31014 3 Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
84 Fageteanu Catalina VL102M31052 3 C.N.I.MATEI BASARAB 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
85 Iuriet Stefania SV101M31007 3 SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
86 Pastrav Melisa SV122M31047 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 65 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
87 Stanescu Delia Georgiana B204M31054 3 Sc. Gim. NR.194 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
88 Velciu Ilinca Maria B186M31007 3 Scoala Gimnaziala Nr. 79 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
89 Zanoaga Victor B204M31063 3 Sc. Gim. AVRAM IANCU 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
90 Tolescu Alexandru Traian SV120M31006 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI 63 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
91 Vicovan Otilia SV109M31028 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 63 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
92 Traistaru Alexandra VL102M31175 3 SC. GIMNAZIALA ANTON PANN 62 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
93 Balan Teodor B111M31002 3 I. H. Radulescu 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
94 Balasescu Andrei IS120M31023 3 Junior 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
95 Beligan Rares B128M31002 3 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
96 Belu Gabriel B155M31001 3 142 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
97 Braboveanu Rares Andrei B109M31007 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
98 Butugan Miruna IS105M31006 3 B.P. Hasdeu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
99 Cadir Selim B168M31038 3 Scoala Spectrum 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
100 Calinescu Amalia DB103M31011 3 MIHAI VITEAZUL TGV 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
101 Craescu Caterina Ioana IS111M31012 3 Şc. Gim. Rediu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
102 Cretu Cristina B179M31019 3 Sc.Shanghai 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
103 Curea Alexandra Maria BV103M31086 3 Scoala Generala Nr. 25 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
104 Flondor Delia IS108M31103 3 SCOALA GIM. GH. I. BRATIANU IASI 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
105 Geafer Aylin B122M31073 3 Scoala Grigore Ghica Voievod 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
106 Grosu Alexandra SV109M31009 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
107 Ionescu Rares George IS111M31053 3 Şc. Gim. Dimitrie Sturdza 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
108 Ismail Claudiu SV122M31040 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
109 Ivan Patricia B198M31183 3 Scoala gimnaziala nr. 179 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
110 Jelescu Ana Maria CL101M31094 3 Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
111 Lamasanu Bianca Georgiana SV118M31001 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
112 Matei Alexia SV118M31021 3 CN MIHAI EMINESCU 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
113 Matei Eric SV118M31024 3 CN MIHAI EMINESCU 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
114 Mates Alexandra B173M31041 3 Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
115 Mintar Dragos SV104M31001 3 Școala Gimnazială I.G. Toma 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
116 Mirsolescu Alexia Maria B150M31001 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
117 Nastase Raluca Gabriela B164M31051 3 SC.Gimnaziala 113 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
118 Neagu Daria VL102M31108 3 SCOALA GIM. NR 4 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
119 Nicolae Ana SV122M31023 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
120 Nita Raluca CT125M31125 3 LUCIAN BLAGA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
121 Nitu Antonio B109M31050 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
122 Onisoru Antonia B122M31119 3 Scoala Nr. 56 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
123 Paraschiv Victor Andrei IS121M31033 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,ST. BARSANESCU" IASI 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
124 Popa Teodor Nectarie B122M31133 3 Scoala Nr. 95 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
125 Popescu Diana B109M31065 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
126 Purcarea Ciulacu Viviana Mihaela B109M31027 3 LICEUL D. BOLINTINEANU 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
127 Puscasu Antonio DB103M31047 3 SCOALA TITU 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
128 Radulescu Stefan IS105M31080 3 I.Teodoreanu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
129 Raftu Maria CT125M31145 3 DAN BARBILIAN 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
130 Saileanu Razvan DB107M31018 3 C.N. "C-TIN CANTACUZINO" 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
131 Scarlat Iulia B129M31117 3 Scoala Hamburg 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
132 Stoica Elena Antonia BV103M31095 3 Liceul ,,Andrei Muresanu" 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
133 Tanase Stefan Rares B133M31041 3 Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
134 Ungureanu Andreea SV122M31029 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
135 Vintila Amalia B203M31107 3 SCOALA GIMNAZIALA NR 150 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
136 Visan Cosmin B109M31085 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
137 Zulchefil Aylin CT125M31187 3 MIHAI VITEAZU 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
138 Bunea Andrei DB107M31011 3 Scoala Coresi Targoviste 58 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
139 Traistaru Dragos Andrei VL102M31176 3 C.N.I.MATEI BASARAB 58 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
140 Ciorbaru Denisa CT125M31043 3 MIHAI VITEAZU 57 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
141 Bilan Emma SV111M31002 3 Scoala Gimanziala Nr.4 REGINA ELISABETA 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
142 Boureanu Maia IS105M31003 3 Alexandru cel Bun 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
143 Butincu Adelina Maria SV118M31004 3 SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
144 Calin Bianca Alexandra B122M31032 3 Scoala Nr. 56 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
145 Chirica Daria Maria B129M31036 3 Scoala Hamburg 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
146 Corjuc Roberto SV101M31020 3 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
147 Donosa Alexandra B109M31061 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
148 Dulgheriu Sandra SV122M31065 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
149 Herdea Tiberiu B198M31101 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
150 Hodivoianu David Mihai B200M31035 3 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
151 Lalitei Eric SV118M31007 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
152 Lungu Diana Andreea SV120M31019 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
153 Mohr Katherine IS108M31062 3 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
154 Moloce Sbera Irina SV109M31003 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
155 Sanduleanu Ioana IS105M31004 3 B.P. Hasdeu 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
156 Stoica Alexandra B109M31058 3 LICEUL D. BOLINTINEANU 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
157 Stroe Irina Nicoleta B109M31004 3 LICEUL ST. ODOBLEJA 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
158 Udroiu Mihnea Alexandru B200M31065 3 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
159 Prisaca Cristiana SV120M31020 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI 54 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
160 Sanduleanu Ana IS105M31001 3 B.P.Hasdeu 54 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
161 Bodnarescu Cristian SV109M31008 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 53 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
162 Diaconu Andrei Teodor VL102M31037 3 SCOALA GIM. NR. 10 53 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
163 Roman Remus SV104M31007 3 Școala Gimnazială I.G. Toma 53 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
164 Alexandru Luca Ioan B150M31017 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
165 Anton Dedea Mihnea IS108M31259 3 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
166 Ariciu Maria Emilia B150M31002 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
167 Baloiu Alexandru Gabriel B109M31067 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
168 Banu Daria B203M31003 3 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
169 Barbulescu Robert Cristian B200M31006 3 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
170 Barna Valentin B173M31007 3 Scoala ,, Sf. Trei Ierarhi" 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
171 Belu Tudor Stefan B102M31024 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.129 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
172 Birzescu Eduard Stefan VL102M31013 3 C.N.I.MATEI BASARAB 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
173 Bita Anastasia B180M31001 3 Scoala Europeana 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
174 Breaban Noemy SV118M31009 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
175 Brezuleanu Petru IS111M31015 3 Şc. Gim. Elena Cuza 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
176 Bujac Bianca Georgiana B109M31068 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 135 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
177 Ceriu Gabriel Valentin CT125M31035 3 LUCIAN BLAGA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
178 Chiselita Sebastian B198M31048 3 P COPIILOR 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
179 Ciocinta Maria IS108M31056 3 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
180 Ciubotaru Diana IS111M31024 3 Şc. Gim. Elena Cuza 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
181 Cocut Alexandru IS108M31022 3 SCOALA GIM. TITU MAIORESCU IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
182 Cojocaru Radu CT125M31045 3 LUCIAN BLAGA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
183 Cone Ilinca Maria B122M31042 3 Scoala Nr. 49 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
184 Corban Karina IS108M31131 3 SCOALA GIM. GH. I. BRATIANU IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
185 Costache Alessia Beatrice VL102M31031 3 C.N.I.MATEI BASARAB 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
186 Costea Maria B109M31047 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
187 Costila Ioan Cristian B164M31005 3 Scoala nr 194> 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
188 Crainicu Adrian IS105M31052 3 B. P. Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
189 David Vlad Mihail CT125M31055 3 SCOALA 37 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
190 Dragoi Aura Gabriela B109M31032 3 LICEUL D. BOLINTINEANU 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
191 Dumitru Alexandru B122M31065 3 Scoala Nr. 85 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
192 Enache Elian B109M31001 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
193 Enache Maria B186M31003 3 Scoala Gimnaziala Nr. 80 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
194 Florescu Mara SV101M31008 3 SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
195 Folea Alexandru Nicolae B122M31070 3 Scoala Nr. 10 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
196 Gafincu Daria IS105M31156 3 B.P.Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
197 Galbenus Sebastian Brian VL102M31057 3 SC. GIMNAZIALA TAKE IONESCU 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
198 Gerea Serban B204M31023 3 Sc. Gim. AVRAM IANCU 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
199 Gheorghiu Sava B198M31100 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
200 Ghioc Maria Daria DB103M31033 3 VASILE CARLOVA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
201 Ghita Alex B173M31013 3 Scoala Gimnaziala Nr.178 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
202 Habeanu Flavius Stefan DB107M31015 3 Scoala Paul Banica Targoviste 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
203 Haidau Nora IS108M31059 3 ciov 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
204 Homan Stefan SV109M31013 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
205 Iordanescu Ilinca B129M31020 3 Scoala nr 75 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
206 Ivan Andrei B164M31018 3 Scoala nr 111 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
207 Jitariu Maria SV120M31014 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
208 Jurca Vlad B126M31002 3 197 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
209 Luca Mihai Andrei OT111M31029 3 C.N. "Carol I" 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
210 Manolescu Ana Marina B122M31097 3 Scoala Nr. 56 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
211 Mardiros Gabriel Alexandru IS120M31012 3 Stefan Barsanescu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
212 Marin David CT125M31104 3 MIHAI VITEAZU 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
213 Matei Marcel IS111M31028 3 Şc. Gim. Elena Cuza 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
214 Mates Irina B173M31040 3 Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
215 Matrescu Andrei IS105M31037 3 Alexandru cel Bun 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
216 Mazilu Francesca SV101M31015 3 SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
217 Mihai Claudiu B164M31019 3 Scoala nr 190 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
218 Mirea Robert B109M31017 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
219 Mireuta Bianca SV122M31038 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
220 Niculae Ana Maria B122M31114 3 Scoala Nr. 52 "Iancului" 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
221 Oprea Alexandra DB103M31040 3 ELENA DONICI PUCIOASA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
222 Pah Andreea B122M31123 3 Scoala Nr.85 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
223 Plocon Catalin B109M31146 3 Scoala Gimnaziala nr. 135 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
224 Popa Diana Alexandra B129M31013 3 Scoala Hamburg 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
225 Popescu Bianca B215M31056 3 GIMNAZIALA 150 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
226 Popescu Maria Antonia B150M31015 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
227 Popovici Tudor Narcis B150M31004 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
228 Radut Andreea Daniela B172M31009 3 Sc. " Sf. Constantin si Elena " 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
229 Rosoiu Matei B129M31091 3 Scoala Hamburg 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
230 Rotaru Vlad SV101M31019 3 SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
231 Rus Dominic B143M31006 3 Sc FERDINAND 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
232 Rusu Raffaela Stefania B204M31051 3 Sc. Gim. NR.79 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
233 Sandu Andrada DB103M31036 3 PAUL BANICA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
234 Sapunaru Mihai CT125M31154 3 BP HASDEU 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
235 Stamatoiu Robert B129M31021 3 Scoala Hamburg 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
236 Stan George B129M31100 3 Scoala nr 77 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
237 Stan Victor Mihail CL101M31093 3 Liceul Teoretic Mihai Eminescu 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
238 Stanea Robert DB103M31038 3 PAUL BANICA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
239 Stefan Eduard Alin CT125M31169 3 SCOALA 37 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
240 Stefan Matei B198M31108 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
241 Stefan V. Robert Iulian IS121M31038 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA"IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
242 Suciu Iustina IS105M31039 3 B.P. Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
243 Szocs Teodora B179M31051 3 Sc.Shanghai 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
244 Tanasescu Andrei B173M31031 3 Scoala Gimnaziala Nr.179 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
245 Tantos Ioana NT100M31025 3 Scoala Gimnaziala Miron Costin Bacau 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
246 Tataru Maria Alexia IS105M31104 3 B. P. Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
247 Ungureanu Georgiana B129M31112 3 Scoala Hamburg 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
248 Vladescu Ilinca Mara B122M31181 3 Scoala Nr. 56 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
249 Zica Stefan Alexandru CT125M31186 3 MIHAI VITEAZU 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
250 Blindu Stefan SV101M31042 3 scoala ion creanga sv 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
251 Lupu Eduard Andrei IS108M31145 3 SCOALA GIM. ION GHICA IASI 48 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
252 Andronachi Teodor SV122M31074 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 45 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
253 Anghelina Maria IS105M31047 3 B.P. Hasdeu 45 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
254 Atanasiu Alexandru B214M31161 3 "I.G.Duca" 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
255 Carstian Andrei Stefan B109M31042 3 SCOALA NR. 135 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
256 Celmare Miruna SV122M31052 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 45 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
257 Ciobanu Maria IS105M31133 3 Alexandru cel Bun 45 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
258 Dervis Dragos B109M31069 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
259 Dragomir Serboiu Darius B128M31015 3 SC 150 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
260 Ghita Maria B198M31012 3 SC 31 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
261 Hreceniuc Maria Bianca SV101M31023 3 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 45 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
262 Iovu Cosmin B109M31089 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
263 Matei Teodor Gabriel B129M31012 3 Scoala Nr. 195 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
264 Mihalache Iulia B128M31027 3 SC 79 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
265 Papuzu Eduard Stefan VL102M31125 3 C.N.I.MATEI BASARAB 45 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
266 Soare Letitia B111M31050 3 I. H. Radulescu 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
267 Anecule Stefanache Denisa Georgiana IS120M31002 3 Stefan Barsanescu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
268 Aniuc Ana Maria SV128M31009 3 PETRU MUSAT 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
269 Antipov Razvan CT125M31009 3 TUDOR ARGHEZI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
270 Argesanu Andreea Catalina B109M31035 3 LICEUL ST. ODOBLEJA 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
271 Ariton Daria Maria B122M31011 3 Scoala Grigore Ghica Voievod 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
272 Armasu Filip B112M31001 3 Gimnaziala Herastrau 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
273 Asoltanie Catinca B108M31003 3 Titu Maiorescu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
274 Baciu Miruna Stefana IS105M31032 3 I.Teodoreanu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
275 Baculescu Calin Alexandru B122M31012 3 Scoala gimnaziala Iancului 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
276 Badea Alexia Ioana B129M31009 3 Scoala Hamburg 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
277 Badilescu Luis SV128M31017 3 PETRU MUSAT 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
278 Balan Ana Maria B129M31002 3 Scoala Hamburg 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
279 Bozaru Catalina Maria IS111M31011 3 Şc. Gim. Rediu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
280 Burlacu Stefan B129M31032 3 Scoala Hamburg 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
281 Chirila Mihai IS105M31022 3 B.P.Hasdeu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
282 Chirita Maria B198M31094 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
283 Cimpanu Eduardo Daniel SV122M31361 3 LICEUL TEHNOLOGIC MIHAI EMINESCU 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
284 Cioboata Anca Maria B109M31107 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 135 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
285 Ciorobea Cosmin B122M31039 3 Scoala Nr. 52 "Iancului" 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
286 Climov Alexandru IS108M31037 3 SCOALA GIM. TITU MAIORESCU IASI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
287 Cluci Andrei IS105M31089 3 I. Teodoreanu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
288 Cocolea Dan Andrei BV103M31084 3 Liceul ,,Andrei Muresanu" 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
289 Cojocaru Vlad B186M31002 3 Scoala Gimnaziala Nr. 196 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
290 Constantinescu Maria B198M31052 3 P COPIILOR 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
291 Cosuta Mihail Alexandru B164M31006 3 Scoala nr 111 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
292 Craciun Gabriel SV120M31060 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
293 Cristache Andrei B109M31098 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
294 Danila Leonida IS105M31020 3 I. Teodoreanu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
295 Dragoi Sabin Ioan B109M31070 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
296 Dumitrescu Tea B109M31056 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
297 Enache Stephan B198M31031 3 LTN 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
298 Enachescu Alexandra IS121M31008 3 COLEGIUL NATIONAL ,,C. NEGRUZZI" IASI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
299 Enciu Bianca IS105M31126 3 Alexandru cel Bun 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
300 Ene Daniela B164M31011 3 Scoala Gim. Martisor 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
301 Friptu George B109M31057 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
302 Goia Alexandru B109M31023 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
303 Grigoras Diana IS105M31152 3 I. Teodoreanu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
304 Gura Vlad B109M31024 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
305 Hrib Raluca IS108M31031 3 SCOALA GIM. GH. I. BRATIANU IASI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
306 Hulub Bianca IS105M31096 3 I.Teodoreanu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
307 Humeniuc Salome SV128M31020 3 PETRU MUSAT 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
308 Hutupasu Petronela IS123M31008 3 Scoala "Petru Rares" 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
309 Ignat Lorena Alexandra IS120M31016 3 Stefan Barsanescu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
310 Ilie Tudor B109M31104 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
311 Macovei Rares Andrei B109M31025 3 LICEUL M CERVANTES 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
312 Maftei Teodora IS123M31009 3 Scoala "Petru Rares" 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
313 Marin Petrovici Cosmin IS121M31041 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,ST. BARSANESCU" IASI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
314 Marinescu Eduard B198M31120 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
315 Mihaila Antonio SV128M31019 3 PETRU MUSAT 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
316 Mireuta Matei SV122M31037 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
317 Morosan Tony SV111M31016 3 Scoala Gimanziala Nr.4 REGINA ELISABETA 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
318 Munteanu Cristian B122M31104 3 Scoala Nr. 95 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
319 Niculescu Vlad B109M31046 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
320 Nistor Ana B108M31041 3 Titu Maiorescu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
321 Odochia Victoria SV122M31020 3 SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
322 Onofrei Maria IS111M31032 3 Şc. Gim. Elena Cuza 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
323 Patrascu Mircea Florian B109M31020 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
324 Pene Luca B198M31106 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
325 Petre Andrei Mihai B109M31018 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 135 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
326 Pirvanescu Andreea Cristina B108M31049 3 Titu Maiorescu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
327 Pirvescu Maria B109M31039 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
328 Popa Amalia B122M31132 3 Scoala Nr. 49 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
329 Pricop Delia IS105M31056 3 Alexandru cel Bun 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
330 Prodan Alexandra IS111M31033 3 Şc. Gim. Elena Cuza 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
331 Recolciuc Iulian SV122M31025 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
332 Rotariu Andreea Roberta SV120M31015 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
333 Sandu Constantin Andrei VL102M31148 3 C.N.I.MATEI BASARAB 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
334 Stafie Stefan IS105M31007 3 I. Teodoreanu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
335 Stamo Matei Nicolae B172M31014 3 Scoala Centrala 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
336 Stan Soponaru Ana Daria CT125M31165 3 MIHAI VITEAZU 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
337 Stanescu Mihai Alexandru B109M31074 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
338 Stefan Iustin IS121M31034 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,ST. BARSANESCU" IASI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
339 Stoiana Gabriel B133M31026 3 Scoala Gimnaziala Nr. 143 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
340 Tablan Alexia SV128M31014 3 PETRU MUSAT 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
341 Titiriga Daria Nicoleta B129M31053 3 Scoala nr 89 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
342 Tofan Adina IS123M31032 3 Scoala Petru Rares 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
343 Toth Miruna B108M31061 3 Titu Maiorescu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
344 Tudosescu Rares VL102M31178 3 SC. GIMNAZIALA ANTON PANN 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
345 Turculet Alexandru SV101M31012 3 SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
346 Ursache Codrin Mihai IS108M31071 3 SCOALA GIM. ION GHICA IASI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
347 Varga Maria SV128M31011 3 PETRU MUSAT 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
348 Zota Victor B122M31185 3 Scoala Nr. 49 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
349 Armanu Marina B130M31003 3 SCOALA NR.36 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
350 Buse Sara Maria B122M31199 3 Scoala nr. 56 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
351 Dumbrava Diana DB103M31032 3 TUDOR VLADIMIRESCU 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
352 Dumitrescu Andrei B129M31038 3 Scoala nr 86 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
353 Dutulescu Robert B109M31048 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
354 Fares Zina B122M31068 3 Scoala Nr. 79 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
355 Finta Mihnea Ioan B129M31103 3 Lic M Ionescu 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
356 Fronea Daniela B164M31044 3 SC. GIMNAZIALA 113 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
357 Garagau Robert Gabriel B109M31043 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
358 Irod Tudor B209M31002 3 Scoala nr 113 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
359 Lero Maxim B111M31013 3 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
360 Lupu Radu IS105M31171 3 B.P. Hasdeu 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
361 Marinescu Medeea B128M31022 3 SC 150 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
362 Mitroi Costin VL102M31105 3 SC. GIMNAZIALA TAKE IONESCU 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
363 Preda George Teodor B157M31031 3 SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
364 Rotaru Denisa SV122M31067 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
365 Sapunaru Maia B109M31090 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
366 Savin Mihai Alexandru IS120M31019 3 Stefan Barsanescu 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
367 Spiridon Mara IS105M31016 3 Alexandru cel Bun 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
368 Tudorache Stefan CL101M31084 3 Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
369 Deaconu Richard IS111M31026 3 Şc. Gim. Elena Cuza 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
370 Acornicesei Luciana IS123M31012 3 Scoala "Petru Rares" abs
371 Acsan Eduard CT125M31001 3 GHEORGHE TITEICA abs
372 Albu Andreea SV122M31046 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA abs
373 Andrei David Ioan B204M31003 3 Sc. Gim. NR.194 abs
374 Androne Maria B122M31006 3 Scoala Nr. 56 abs
375 Anghel Dan B209M31001 3 Scoala nr 56 abs
376 Anghel Vlad Cristian B200M31002 3 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" abs
377 Antohe Bogdan Stefan CT125M31010 3 ION JALEA abs
378 Apostol Horatiu B209M31008 3 Scoala nr 56 abs
379 Artenii Alexia Maria B108M31002 3 Titu Maiorescu abs
380 Asultanei Elena IS105M31076 3 B.P. Hasdeu abs
381 Aursei Andrei IS120M31004 3 Stefan Barsanescu abs
382 Bacanu Iulia Teodora B150M31027 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
383 Balan Alexandru IS105M31170 3 B.P. Hasdeu abs
384 Balanici Bianca IS121M31005 3 COLEGIUL NATIONAL ,,C. NEGRUZZI" IASI abs
385 Barboselu Ilinca SV118M31002 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA abs
386 Bejenariu Matei SV122M31033 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 abs
387 Birete Stefania VL102M31012 3 SCOALA GIM. I. GH. DUCA abs
388 Bodron Irina B164M31002 3 Scoala nr 194> abs
389 Boraciu Alexandru B197M31001 3 Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC abs
390 Borgovan Alexandra B122M31024 3 Scoala Nr. 56 abs
391 Bosinceanu Razvan SV122M31057 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA abs
392 Bradatan Beatrice SV122M31100 3 Şcoala Gimnazială Nr. 3 abs
393 Bragadiru Teodor B122M31026 3 Scoala Nr. 19 abs
394 Braharu Bianca IS105M31098 3 B.P.Hasdeu abs
395 Buciuc Costin IS105M31101 3 I. Teodoreanu abs
396 Bulacu Mihai B111M31012 3 I. H. Radulescu abs
397 Bulata Mihai B198M31056 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
398 Buliga Elias SV118M31012 3 LICEUL TEORETIC FILADELFIA abs
399 Bunea Andra Maria CT125M31026 3 REMUS OPREANU abs
400 Burciu Maria SV122M31049 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA abs
401 Busuioc Miruna SV128M31015 3 PETRU MUSAT abs
402 Buzic Cosmin SV109M31001 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
403 Calin Matei Alexandru B129M31134 3 Scoala Hamburg abs
404 Calinoiu Ingrid IF105M31007 3 Scoala Kids Club abs
405 Calipetre David Cristian CT125M31031 3 GHEORGHE TITEICA abs
406 Cavescu Dumitru Andrei B215M31032 3 Scoala Nr. 174 C. Brancusi abs
407 Cazacu Elena IS111M31073 3 Şc. Gheorghe Asachi abs
408 Ceausu Vlad CT125M31034 3 SCOALA 16 abs
409 Cebanu Anton VL102M31022 3 C.N.I.MATEI BASARAB abs
410 Cernis Denis Sebastian CT125M31036 3 FERDINAND abs
411 Chelarescu Alexandru VL102M31024 3 C.N.I.MATEI BASARAB abs
412 Chichioaca Alexia SV122M31044 3 SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI abs
413 Chifan Aida Claudia SV122M31064 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA abs
414 Chivu Razvan B111M31008 3 I. H. Radulescu abs
415 Ciotau Matei SV109M31011 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
416 Ciubotari Popescu Levi SV118M31013 3 LICEUL TEORETIC FILADELFIA abs
417 Ciubotariu Mihnea IS123M31001 3 Scoala "Petru Rares" abs
418 Ciurez Ioana B180M31003 3 Scoala Europeana abs
419 Cojan Oana IS105M31075 3 B.P. Hasdeu abs
420 Cojocaru Razvan B128M31010 3 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
421 Constantinescu Delia CT125M31048 3 BP HASDEU abs
422 Constantinescu Silvia B157M31007 3 SC. GIMNAZIALA NR.169 abs
423 Cosmolesei Mara IS105M31103 3 B.P. Hasdeu abs
424 Cozma Andreea IS105M31130 3 B.P. Hasdeu abs
425 Cozma Rares IS105M31030 3 B.P. Hasdeu abs
426 Cretu Daniel B109M31037 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
427 Crisan Matei Stefan B150M31013 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
428 Cristea Alexandra B209M31012 3 Scoala nr 113 abs
429 Cristea Cristian B209M31011 3 Scoala nr 113 abs
430 Cucu Patricia IS105M31100 3 B.P. Hasdeu abs
431 Dan Sebastian VL102M31033 3 SC. GIMNAZIALA ANTON PANN abs
432 Danciu Ana Cezara B112M31009 3 Gimnaziala E. Vacarescu abs
433 Daraban Victor Andrei IF100M31006 3 Scoala Pro Ingenio abs
434 Dasca Alesia Beatrice IS105M31066 3 Alexandru cel Bun abs
435 Dascalescu Vlad B112M31010 3 Gimnaziala Herastrau abs
436 Diaconita Calin Stefan IS105M31154 3 Euroed abs
437 Diaconu Alexandru Codrut B139M31082 3 SC. GIM. NR. 97 abs
438 Diaconu Sara B168M31028 3 Scoala Spectrum abs
439 Dimofte Stefana Raisa IS108M31001 3 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI abs
440 Dinculescu Iulia B109M31060 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
441 Ditescu Darius B198M31071 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
442 Dobos Sergiu CT125M31057 3 CIPRIAN PORUMBESCU abs
443 Dobrin Irinel B109M31055 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
444 Dobrovat Luca B198M31096 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
445 Dociu Stefania Sabina B204M31019 3 Sc. Gim. NR.194 abs
446 Dorobantu Andrei B198M31073 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
447 Dragan Alexandru B128M31014 3 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
448 Dragan Alexia Raluca B150M31012 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
449 Dragan Caterina IS105M31116 3 B.P. Hasdeu abs
450 Draghici Maria OT111M31001 3 Sc. "V. Mazilescu" abs
451 Dragomir Ioana Teodora B200M31022 3 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" abs
452 Dragota Filip B143M31004 3 Sc nr.56 abs
453 Drug Cristian B111M31027 3 N. Iorga abs
454 Duchin Eliza Mihaela BV103M31087 3 Liceul ,,Andrei Muresanu" abs
455 Dughila Miruna IS108M31075 3 SCOALA GIM. ST. BARSANESCU IASI abs
456 Dula Alexandru B198M31044 3 SC 7 abs
457 Dumitrescu Matei B198M31077 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
458 Dumitru Bianca Stefania B122M31066 3 Scoala Nr. 31 abs
459 Dumitru Patricia B111M31018 3 I. H. Radulescu abs
460 Duta Stefan Horia B129M31046 3 Scoala nr 150 abs
461 Echim Irina B198M31097 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
462 Ene Mihai B129M31066 3 Scoala Hamburg abs
463 Farcas Eduard IS108M31094 3 SCOALA GIM. GH. I. BRATIANU IASI abs
464 Faur Amelia SV122M31030 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 abs
465 Faur Andrei DB107M31012 3 SCOALA Coresi Targoviste abs
466 Florea Emilia BC112M31005 3 MIRON COSTIN abs
467 Fratila Marius B109M31008 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
468 Gabura Ilinca B150M31003 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
469 Gafton Melania Constanta IS121M31043 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,ST. BARSANESCU" IASI abs
470 Geamanu Adriana Maria B139M31056 3 SC. GIM. NR. 81 abs
471 Georgescu Cristiana VL102M31059 3 C.N.I.MATEI BASARAB abs
472 Georgescu Dara Andreea B150M31007 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
473 Georgescu Matei Stefan B122M31074 3 Scoala Nr. 56 abs
474 Georgescu Vlad B128M31017 3 SC 150 abs
475 Gheorghiu Ingrid IS105M31081 3 B.P. Hasdeu abs
476 Ghimpu Stefania Catalina IS108M31066 3 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI abs
477 Gidiuta Trifan Luana Maria DB107M31002 3 Scoala Coresi Targoviste abs
478 Gradinariu Sofia SV122M31007 3 SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA abs
479 Gretcan Stefan SV101M31001 3 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA abs
480 Grigore Ana Maria B150M31022 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
481 Grigore Mihai B108M31027 3 Titu Maiorescu abs
482 Grigore Natalia B111M31030 3 I. H. Radulescu abs
483 Grosu Rares IS105M31049 3 B.P. Hasdeu abs
484 Guse Alexandra B164M31015 3 Scoala nr 194 abs
485 Halus Anda SV109M31012 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
486 Harabor Alin CT125M31081 3 JEAN BART abs
487 Hociung Maria IS105M31135 3 Paradis abs
488 Hutanu Iuliana SV128M31016 3 PETRU MUSAT abs
489 Iftinoiu Tudor Alexandru CT125M31084 3 REMUS OPREANU abs
490 Ignat Maria IS120M31013 3 Stefan Barsanescu abs
491 Ilie Alexandra Maria B109M31077 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 135 abs
492 Ilie Ana Maria B109M31044 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 abs
493 Ilie Sabrina B198M31039 3 IORGA abs
494 Ionescu Antonio B204M31029 3 Sc. Gim. NR.194 abs
495 Ionescu Bianca CT125M31086 3 CIPRIAN PORUMBESCU abs
496 Ionescu Dragu Stefan B129M31067 3 Scoala nr 75 abs
497 Ionescu Razvan B128M31018 3 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
498 Ionescu Tudor Valentin B157M31016 3 SC. GIMNAZIALA NR.279 abs
499 Ionica Radu B111M31033 3 I. H. Radulescu abs
500 Ionita Andreea B111M31006 3 I. H. Radulescu abs
501 Iordache David DB103M31039 3 ELENA DONICI PUCIOASA abs
502 Iordache Tudor Alexandru IF100M31005 3 Scoala Pro Ingenio abs
503 Ivan Raluca IS121M31022 3 COLEGIUL NATIONAL ,,C. NEGRUZZI" IASI abs
504 Ivanov Ioana Cristiana B209M31010 3 Scoala nr 113 abs
505 Labus Theodora IF105M31006 3 Scoala Kids Club abs
506 Lazar Andreea Teodora B198M31061 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
507 Lazar Catinca Ioana B150M31006 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
508 Lixandroiu Eva DB107M31019 3 Scoala Nr.2 Targoviste abs
509 Lungu Alexandra B129M31059 3 Scoala nr 75 abs
510 Lupascu Loredana SV122M31039 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 abs
511 Lupsa Isabella Maria VL102M31086 3 SC. GIMNAZIALA ANTON PANN abs
512 Lupu Ioana IS120M31011 3 Stefan Barsanescu abs
513 Marcas Andra B133M31038 3 Scoala Gimnaziala Nr. 143 abs
514 Marcosanu Rafael Mihai IS111M31052 3 Şc. Gim. Dimitrie Sturdza abs
515 Marin Ana Maria Gabriela CT125M31103 3 BP HASDEU abs
516 Marinescu Alexia B108M31034 3 Titu Maiorescu abs
517 Marinescu Rares B203M31028 3 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 abs
518 Mateiescu Mircea Alexandru B129M31123 3 Scoala nr 49 abs
519 Medintu Mara Ioana IF100M31001 3 Scoala Pro Ingenio abs
520 Midache Andrei B129M31098 3 Scoala Hamburg abs
521 Mihoci Rares Andrei IS105M31119 3 Euroed abs
522 Mitoi Badea Eva Teodora B122M31102 3 Scoala Nr. 56 abs
523 Mitrea Maria Felicia B168M31031 3 Scoala Spectrum abs
524 Moldovan Antonia SV109M31014 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
525 Morosan Ioana SV109M31006 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
526 Muresan Mihnea B157M31025 3 SC. GIMNAZIALA NR.169 abs
527 Musat Stefan B122M31105 3 Scoala Nr. 150 abs
528 Musteata Darius Gabriel Orlando B129M31015 3 Scoala nr 196 abs
529 Namolosanu Vlad B186M31005 3 Complex Educational Lauder Reut abs
530 Nare Anca B139M31010 3 SC. GIM. NR. 81 abs
531 Neagu Ana B109M31012 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
532 Neamtu Alexandru CT125M31118 3 CIPRIAN PORUMBESCU abs
533 Nechifor Maria Cinzia SV120M31011 3 SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI abs
534 Nechita Robert B150M31014 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
535 Nedelcu Mara VL102M31111 3 SC. GIMNAZIALA ANTON PANN abs
536 Nedelus Eduard VL102M31112 3 SCOALA GIM. BUDESTI abs
537 Nicolau Stefan VL102M31115 3 C.N. MIRCEA CEL BATRAN abs
538 Nikousohbat Rahimi Rojan B150M31026 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
539 Nita Briana Stefania IS120M31022 3 Gh. Asachi abs
540 Oancea Daria CT125M31128 3 MIHAI VITEAZU abs
541 Odobasa Miruna Ilinca IS105M31139 3 Alexandru cel Bun abs
542 Olariu Lavinia IS105M31163 3 B.P. Hasdeu abs
543 Olaru Andrei B204M31040 3 Sc. Gim. NR.194 abs
544 Orasanu Daria IS105M31014 3 B.P. Hasdeu abs
545 Oslobanu Alexandru SV122M31027 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 abs
546 Pana Alesia VL102M31123 3 SCOALA GIM. NR. 10 abs
547 Panainte Izabela IS105M31009 3 B. P. Hasdeu abs
548 Patraucean Bianca SV109M31004 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
549 Peta Andrei B109M31014 3 LICEUL ION BARBU abs
550 Pinca Lara B168M31017 3 Scoala Spectrum abs
551 Platica Claudiu Alexandru B173M31044 3 Liceul Ioan Petrus, Otopeni abs
552 Popa Thea Ana B102M31021 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.79 abs
553 Popescu Ana Cornelia CT125M31140 3 JEAN BART abs
554 Popescu Andrei B111M31003 3 I. H. Radulescu abs
555 Popescu Darius Cristian B173M31021 3 Liceul Teoretic Nicolae Iorga abs
556 Popescu Mihnea Andrei B173M31022 3 Liceul Teoretic Nicolae Iorga abs
557 Popovici Raluca Maria SV134M31000 3 Scoala Gimnaziala Risca abs
558 Potcovariu Carmen VL102M31136 3 C.N.I.MATEI BASARAB abs
559 Prelipcean Gabriela Ionela SV128M31003 3 NR.2 abs
560 Prelipcean Rares SV109M31007 3 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
561 Prepelita Ioana SV122M31008 3 SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA abs
562 Pruna Alexandru Stefan IF100M31007 3 Scoala Pro Ingenio abs
563 Purnavel Alin B109M31029 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
564 Rachina Alexandra VL102M31140 3 SC. GIMNAZIALA ANTON PANN abs
565 Raducanu Iarina Maria IF100M31012 3 Scoala Pro Ingenio abs
566 Rosca Fineas SV118M31023 3 LICEUL TEORETIC FILADELFIA abs
567 Rugina Mateea IS123M31004 3 Scoala "Petru Rares" abs
568 Rusu Georgiana SV128M31004 3 NR.2 abs
569 Rusu Ioana B209M31019 3 Scoala nr 56 abs
570 Rusu Octavian B108M31053 3 Titu Maiorescu abs
571 Salariu Bogdan IS105M31065 3 B.P. Hasdeu abs
572 Sarghi Maria IS105M31002 3 B. P. Hasdeu abs
573 Saulea Bianca CT125M31155 3 GHEORGHE TITEICA abs
574 Sava Emilia SV122M31101 3 Şcoala Gimnazială Nr. 10 abs
575 Sava Matei IS120M31018 3 Stefan Barsanescu abs
576 Seba Vlad Ionut B108M31056 3 Titu Maiorescu abs
577 Serban Radu IS105M31031 3 Euroed abs
578 Sima Adrian Felix VL102M31154 3 SC. GIMNAZIALA ANTON PANN abs
579 Simion Stefan B133M31039 3 Scoala Gimnaziala Nr. 143 abs
580 Sisak Toma B150M31028 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
581 Sitaru Calin IS105M31134 3 B.P. Hasdeu abs
582 Soare Amalia B139M31065 3 SC. GIM. NR. 81 abs
583 Socolov Stefan Victor IS108M31152 3 LICEUL V. ALECSANDRI IASI abs
584 Sovea Razvan SV122M31070 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA abs
585 Spanu Maria Cristina B122M31153 3 Scoala Nr. 19 abs
586 Spataru Vlad Titus IF100M31002 3 Scoala Pro Ingenio abs
587 Staicu Eduard CT125M31162 3 CIPRIAN PORUMBESCU abs
588 Staicu Robert Mihai VL102M31158 3 SCOALA GIM. I. GH. DUCA abs
589 Staicu Vlad Constantin CT125M31163 3 GHEORGHE TITEICA abs
590 Stanciu Ema B150M31010 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
591 Stefan Amalia Maria IF100M31009 3 Scoala Pro Ingenio abs
592 Stefan Teodora Ioana B139M31083 3 SC. GIM. NR. 97 abs
593 Stoica Cristina B198M31104 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
594 Stoica Daria CT125M31170 3 MIHAI VITEAZU abs
595 Talpiga Laura B180M31008 3 Scoala Europeana abs
596 Tanasa Mara Ilinca B150M31008 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
597 Tanase Andrei B122M31162 3 Scoala Nr. 56 abs
598 Taut Radu Alexandru B198M31066 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
599 Tiganila Catrina B150M31009 3 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
600 Toma Carina B173M31032 3 Scoala Gimnaziala Nr.179 abs
601 Toma Matei B198M31064 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
602 Toporcea Luca B122M31168 3 Scoala Nr. 56 abs
603 Trocea David Ionut B122M31170 3 Scoala Nr. 56 abs
604 Tudor Andrei B198M31119 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
605 Tudorache Andrei IS105M31120 3 S. Barsanescu abs
606 Tudorache Ioana IS105M31097 3 S. Barsanescu abs
607 Tudose Alexandru B143M31003 3 Sc FERDINAND abs
608 Turliuc Clara SV111M31009 3 Scoala Gimanziala Nr.4 REGINA ELISABETA abs
609 Turuianu David B109M31081 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
610 Tutuianu David B109M31010 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
611 Tutunaru Alessia B198M31105 3 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
612 Udrea Mario Alfred B179M31056 3 Sc.Shanghai abs
613 Ungureanu Sever Stefan IS105M31036 3 Euroed abs
614 Ursan Matei IF105M31004 3 Scoala Kids Club abs
615 Ursulean Simon SV118M31011 3 LICEUL TEORETIC FILADELFIA abs
616 Vacareanu Rares SV122M31028 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 abs
617 Vaduva Alexandru Gabriel VL102M31184 3 SC. GIMNAZIALA ANTON PANN abs
618 Vaman Diana SV104M31012 3 Școala Gimnazială Teodor Ştefanelli abs
619 Vasile Ana B111M31011 3 I. H. Radulescu abs
620 Vitega Miriam SV128M31005 3 NR.2 abs
621 Voicu Monica B129M31070 3 Scoala Hamburg abs
622 Vraciu Amalia Ioana B122M31182 3 Scoala Nr. 56 abs
623 Vranescu Alexandru B179M31061 3 Sc. N. Labis abs
624 Vulcan Anamaria Cristina CT125M31183 3 CIPRIAN PORUMBESCU abs



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017