Etapa finala - rezultate finale matematica

31 august - afisare aspecte organizatorice pentru festivitatea de premiere


Nr. crt. Nume Cod Clasa Scoala Punctaj Premiu
1 Benescu Alexandru B129M21003 2 Scoala nr. 79 100 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
2 Popescu Tudor Dan B168M21012 2 Scoala Spectrum 99 Premiul II:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de argint

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
3 Stefan Ioan B203M21052 2 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 98 Premiul III:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de bronz

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
4 Tatomir Teodor B198M21079 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 97 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
5 Cadir Timur B168M21017 2 Scoala Spectrum 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
6 Codres Dan B111M21024 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
7 Perju Cindea Bogdan Dumitru CT125M21106 2 GHEORGHE TITEICA 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
8 Caciulan Victor B168M21003 2 Scoala Spectrum 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
9 Ciudatu Toma B203M21007 2 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
10 Costea Maria B198M21026 2 SC 1 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
11 Dumitrescu Stefan BV103M21030 2 Scoala Generala NR. 15 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
12 Ghitescu Cosmina B109M21002 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
13 Negru Adi VL102M21092 2 SCOALA GIM. I. GH. DUCA 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
14 Petrisor Luca Andrei B122M21096 2 Scoala Inaschool 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
15 Socaciu Stefan Ioan AG107M21121 2 Mircea cel Batran C.de Arges 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
16 Stoica Victor B111M21043 2 LICEUL TEORETIC NATIONAL 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
17 Nistor Nichita B157M21018 2 nr. 172 , Sf. Andrei 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
18 Necsoiu Alexander VL102M21090 2 SCOALA GIM. NR 5 76 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
19 Barila Stefana SV122M21038 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
20 Moga Andrei IS105M21007 2 B.P.Hasdeu 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
21 Nicu Alexandru Cristian AG107M21096 2 Ion Pillat Pitesti 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
22 Asgari Armin B198M21060 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
23 Baltaru Tamara CT125M21013 2 PETRE ISPIRESCU 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
24 Batir Daniel Bogdan B208M21011 2 Sc. Nr. 56 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
25 Chifan Albert SV109M21001 2 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
26 Ciuperca Silviu Mihai B200M21011 2 174 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
27 Dinu Andreea B109M21011 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
28 Dinu Matei IS105M21004 2 B.P.Hasdeu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
29 Dragomir Matei B143M21002 2 Sc nr. 49 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
30 Gheorghiu Gilda B164M21020 2 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
31 Ilie Luca Mihai B168M21045 2 Scoala Spectrum 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
32 Ipate Elisa B198M21021 2 SC 3 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
33 Joldescu Crina IS106M21019 2 SC. HECI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
34 Laslau Antonio SV118M21005 2 CN MIHAI EMINESCU 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
35 Mazilu Matei B200M21032 2 BRANCUSI 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
36 Miron Victor SV122M21012 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
37 Siliste Indru B126M21002 2 197 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
38 Slanina Simon B198M21028 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
39 Nitu Carla Alessia B200M21038 2 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
40 Olaru Ricardo B168M21010 2 Scoala Spectrum 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
41 Anca Daniel Iustinian AG107M21004 2 Matei Basarab Pitesti 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
42 Cotorobai Malina B111M21009 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
43 Angelescu Ruxandra B111M21007 2 Scoala Gim. T. Maiorescu 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
44 Banica Diana B164M21005 2 Scoala nr 190 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
45 Calintaru Andrei CT125M21022 2 GHEORGHE TITEICA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
46 Calintaru Mihai CT125M21023 2 GHEORGHE TITEICA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
47 Calota Andrei B198M21038 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
48 Cristea Luca B109M21023 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
49 Dan Maria Daniela B122M21030 2 Scoala Nr. 17 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
50 Erdem Ali Said B168M21051 2 Scoala nr. 56 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
51 Ibadula Eden CT125M21068 2 GHEORGHE TITEICA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
52 Iordan Mihnea Ionut B109M21008 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
53 Lup Andrei B111M21013 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
54 Manolache Sebastian Stefan B139M21013 2 SC. GIM. NR. 81 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
55 Mihalache Alexandra B128M21019 2 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
56 Mocanu Mihai B129M21001 2 Scoala nr 97 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
57 Ogrezeanu Anca B198M21074 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
58 Popa Iulia SV109M21003 2 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
59 Rosu Ana IS105M21013 2 B.P.Hasdeu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
60 Rotaru Andrei B164M21043 2 Scoala nr 79 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
61 Scarlat Razvan VL102M21119 2 C.N.I.MATEI BASARAB 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
62 Tuta Maria B109M21004 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
63 Voicu Tudor B157M21010 2 SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
64 Chilian Daria Maria B129M21017 2 Scoala nr 196 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
65 Dodu Denisa Maria CT125M21047 2 SCOALA 8 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
66 Martinescu Roxana CT125M21087 2 GHEORGHE TITEICA 55 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
67 Perja Oana Maria B122M21095 2 Scoala Nr. 79 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
68 Abbasi Farkosh Darius B164M21000 2 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
69 Achimescu Catalin Andrei IS105M21052 2 B.P.Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
70 Banica Diana B133M21028 2 Scoala Gimnaziala Nr. 143 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
71 Barbu Alexandra Daria CT125M21017 2 REMUS OPREANU 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
72 Barbu David B198M21016 2 LAUDER 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
73 Clapa Andreea IS121M21011 2 SCOALA GIMNAZIALA ,,VASILE CONTA" IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
74 Constantiniu Masson Andrei SV118M21002 2 CN MIHAI EMINESCU 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
75 Fejer Ruxandra Gabriela B102M21016 2 Scoala Gimnaziala nr 112 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
76 Gheorghiu Sever B198M21033 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
77 Iftimia Matei IS120M21019 2 SCOALA PRIMARA JUNIOR 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
78 Ionita Andrei IS105M21115 2 B.P.Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
79 Iordache Rares Mihai B122M21059 2 Scoala Nr. 79 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
80 Ivanov Andrei B143M21006 2 Sc nr. 49 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
81 Kallos Tania B180M21006 2 Scoala Europeana 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
82 Lungu Corina SV128M21000 2 NR.2 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
83 Martin Mihai IS108M21031 2 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
84 Mihai Stefan Horia B186M21018 2 Scoala Gimnaziala Nr. 89 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
85 Nasturas Flavia CT125M21096 2 GRIGORE MOISIL 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
86 Nicolae Alexandru B126M21032 2 197 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
87 Pafitis Andrei B111M21016 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
88 Patan Ioana Victoria B199M21155 2 Scoala nr 156 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
89 Solea David B164M21045 2 Scoala nr 79 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
90 Stanciu Matei B130M21035 2 SCOALA NR. 194 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
91 Stanescu Horia IS120M21008 2 SCOALA PRIMARA JUNIOR 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
92 Stefan Ianina B164M21047 2 Scoala nr 111 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
93 Stefancu Rares Vasile BT100M21038 2 Scoala Gimnaziala Grigore Antipa Botosani 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
94 Tenu Carla B111M21001 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
95 Tofan Ioana SV118M21008 2 SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
96 Ursoi David B111M21005 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
97 Vartan Ioana Madalina IS121M21028 2 SCOALA GIMNAZIALA ,,PETRU PONI" IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
98 Vasile Eduard CT125M21139 2 PETRE ISPIRESCU 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
99 Vrabie Tudor IS105M21037 2 B.P.Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
100 Fejer Sorina Mihaela B102M21011 2 Scoala Gimnaziala 112 49 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
101 Stanciu Greculescu Mara DB103M21143 2 SCOALA GIMNAZIALA CORESI TGV 48 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
102 Cemartan Nicolae B172M21018 2 Liceul Tehn.''Sf. A. Ivireanu" 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
103 Cherbeleata Maria Diana B130M21010 2 sc. gimnaziala nr. 194 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
104 Donose Maria B122M21035 2 Scoala Nr. 56 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
105 Petcu Andrei Beniamin DB107M21034 2 C.N. "C-TIN CANTACUZINO" 45 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
106 Petrica Alessia B165M21042 2 Colegiu German Goethe 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
107 Preda Ioana Daniela B155M21001 2 Scoala Nr. 174 C. Brancusi 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
108 Andrei Victor DB103M21105 2 I.AL.BRATESCU VOINESTI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
109 Andrian Alexandra IS105M21034 2 B.P.Hasdeu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
110 Anghel Miruna CT125M21007 2 PETRE ISPIRESCU 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
111 Avram Andreea IS105M21067 2 I.Simionescu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
112 Balan Alexandru IS105M21058 2 B.P.Hasdeu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
113 Bandol Valerian B129M21029 2 Scoala nr 97 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
114 Bobe Delia CT125M21166 2 DAN BARBILIAN 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
115 Caciula Mihai IS105M21010 2 B.P.Hasdeu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
116 Cioaca Veronica Stefania B198M21023 2 LIC.TEORETIC NICOLAE IORGA 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
117 Ciobaniuc Ariadna SV110M21005 2 SCOALA GIM."BOGDAN VODA" 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
118 Ciugulan Alice B111M21052 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
119 Craciun Christian B139M21005 2 SC. GIM. NR. 81 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
120 Cucu Radu Andrei B122M21028 2 Scoala Nr. 79 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
121 Dima Albert Filip B122M21031 2 Scoala Nr. 56 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
122 Dinu Alexandra B214M21296 2 GIMNAZIALA 150 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
123 Dobre Cristina CT125M21046 2 REMUS OPREANU 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
124 Fares Yusuf B122M21041 2 Scoala Nr. 79 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
125 Gafita Maria IS105M21002 2 B.P.Hasdeu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
126 Garvasuc Matei B198M21067 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
127 Gheorghe Antonia IF101M21016 2 Liceul Teoretic "Ioan Petrus" 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
128 Ghetea Bianca B122M21046 2 Sc.Gimnaziala Nr. 307 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
129 Ichim Toma Andrei CT125M21069 2 REMUS OPREANU 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
130 Ionescu David B109M21027 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
131 Iorgoaia Ilinca B133M21025 2 Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
132 Ismana Andrei B126M21023 2 197 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
133 Ivan Oana Elena B133M21027 2 Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
134 Mantaluta Mihai Vlad SV122M21066 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
135 Mateescu Luca Bogdan B200M21031 2 Scoala Gimnaziala nr.174 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
136 Morosan Mihnea B164M21031 2 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
137 Nica Iustin Andrei B133M21021 2 Scoala Gimnaziala Nr. 143 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
138 Nistor Sara B108M21013 2 Titu Maiorescu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
139 Normambet Adnan B139M21052 2 SC. GIM. NR. 81 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
140 Nunca Daria Alexandra B200M21040 2 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
141 Oprea Andrei Robert VL102M21096 2 C.N.I.MATEI BASARAB 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
142 Popescu Stefan B155M21004 2 309 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
143 Preda Adrian B198M21011 2 J4K 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
144 Predoana Miruna VL102M21110 2 C.N.I.MATEI BASARAB 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
145 Radasanu Mihnea SV122M21014 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
146 Radu Alexandru IS105M21085 2 B.P.Hasdeu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
147 Raicu Stefan Silviu B155M21018 2 309 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
148 Sanz Ene Ana B111M21004 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
149 Spiridon Razvan B122M21116 2 Scoala Nr. 56 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
150 Tocaciu Alexandru B122M21125 2 Scoala nr. 79 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
151 Toma Andrei B129M21036 2 Scoala nr 199 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
152 Toma Emanuel IS105M21003 2 B. P. Hasdeu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
153 Tudoran Andra Georgiana B204M21052 2 Colegiul Sf. IOSIF 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
154 Tutuianu Elena B199M21032 2 Scoala Gimnaziala nr. 117 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
155 Ursachi David SV104M21004 2 Școala Gimnazială Bogdan Vodă 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
156 Virsta Cristian B109M21041 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
157 Voicu David Cristian B122M21215 2 GENERALA NUMARUL 49 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
158 Voicu Delia Andreea CT125M21145 2 REMUS OPREANU 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
159 Voinea Ada B200M21064 2 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
160 Vrajitoru Oana Lavinia B130M21041 2 SCOALA NR. 194 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
161 Zorzoliu Radu B199M21034 2 Scoala Gimnaziala nr. 117 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
162 Dragin Gorun B214M21026 2 just 4 kids 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
163 Busi Karina VL102M21015 2 SC. GIMNAZIALA TAKE IONESCU 35 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
164 Carnariu Serafim IS105M21064 2 B.P.Hasdeu 35 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
165 Murariu Serban IS105M21044 2 Paradis 35 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
166 Nicolae Marina Simina B133M21015 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 35 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
167 Onisoru Stefan B111M21015 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu 35 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
168 Pisica Tudor B199M21033 2 Scoala Gimnaziala nr. 117 35 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
169 Stanciu Isabela B128M21029 2 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 35 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
170 Baciuc Bianca SV101M21001 2 SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
171 Bileca Maria B165M21037 2 Colegiu German Goethe 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
172 Boboc Radu IS105M21104 2 B. P. Hasdeu 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
173 Bobosatu Clara B199M21028 2 Scoala Gimnaziala nr. 117 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
174 Cirsteanu Radu B122M21022 2 Sc.Gimnaziala Nr. 307 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
175 Dobrin Radu B203M21011 2 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
176 Doncu Stefan Bogdan B109M21017 2 LICEUL D. BOLINTINEANU 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
177 Dumitrascu Rebeca Teodora B102M21002 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.129 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
178 Dumitrescu Ana Gabriela B122M21038 2 Scoala Nr. 49 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
179 Filios Sara Teodora B122M21043 2 Scoala "Sfantul Silvestru" 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
180 Flegher Alma IS105M21068 2 B.P.Hasdeu 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
181 Frincu Andrei B164M21016 2 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
182 Gheorghe Antonia B109M21009 2 SCOALA NR. 188 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
183 Ghizdavet Dragos B199M21035 2 Scoala Gimnaziala nr. 117 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
184 Iacob Mihnea Alexandru B164M21025 2 Scoala Gim. Martisor 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
185 Ionescu Mihnea IS105M21119 2 Paradis 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
186 Iordache Delia CT125M21072 2 GHEORGHE TITEICA 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
187 Lupu Stefania IS105M21132 2 B.P.Hasdeu 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
188 Moldovanu Ioana IS105M21028 2 I. Teodoreanu 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
189 Nemes Cristian Vasile B122M21087 2 Scoala Nr. 79 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
190 Nistor Matei IS105M21011 2 I. Teodoreanu 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
191 Nuta Stefan Alexandru B164M21037 2 Scoala Gim. Martisor 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
192 Onisoru Ana Maria B111M21035 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
193 Oprea Luciana B214M21073 2 SANTIMBREANU 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
194 Palsgraaf Ioan B164M21038 2 scoala 79 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
195 Pirvan Liviu Andrei B204M21037 2 Sc. Gim. NR.194 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
196 Pisaru Matei B168M21011 2 Scoala Spectrum 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
197 RADU MIHAI ALEXANDRU B203M21049 2 SC 113 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
198 Rotaru Andreea Otilia SV128M21001 2 NR.2 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
199 Rusu Ana Daria SV101M21007 2 SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
200 Scanghel Rares IS105M21120 2 B. P. Hasdeu 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
201 Serban Alex Eduard SV101M21014 2 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
202 Stancu David B126M21018 2 197 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
203 Tilvar Bianca B128M21030 2 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
204 Timofte Horia B198M21027 2 J4K 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
205 Tofan Rares B109M21020 2 SCOALA NR. 188 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
206 Tutunaru Ruxandra IF101M21001 2 Liceul Teoretic "Ioan Petrus" 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
207 Ursachi Maria SV104M21017 2 Școala GimnazialăTeodor Ştefanelli 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
208 Ursan Ioana IF105M21003 2 Scoala Kids Club 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
209 Ursu Teodora IS105M21093 2 B.P.Hasdeu 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
210 Vascovici Sabin Vasile SV122M21021 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
211 Vascu Razvan Alexandru IS108M21074 2 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
212 Anton Ioana Alexandra DB108M21027 2 C.N. C-TIN CANTACUZINO 25 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
213 Ermilov David Cristian CT125M21054 2 TUDOR ARGHEZI 25 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
214 Manescu Violeta Alexandra DB107M21032 2 C.N. "C-TIN CANTACUZINO" 25 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
215 Marinescu Bogdan B198M21022 2 J4K 25 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
216 Sandu Cristina DB103M21156 2 PAUL BANICA TGV 25 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
217 Antoci Rares Darius IS108M21029 2 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
218 Anton Razvan SV118M21009 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 9 I CREANGA 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
219 Biholar Medeea Maria IS108M21061 2 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
220 Bistriceanu Oliver IS105M21143 2 B. P. Hasdeu 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
221 Caldararu Eric VL102M21017 2 C.N.I.MATEI BASARAB 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
222 Ciobanu Ioana IS105M21094 2 Alexandru cel Bun 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
223 Clenciu Cristiana Iustina CT125M21175 2 C.N ARTE 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
224 Dina Razvan Gabriel CT125M21044 2 REMUS OPREANU 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
225 Dorobantu Dragos B122M21036 2 Scoala Inaschool 20 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
226 Fedoreac Alexandru IS105M21142 2 B. P. Hasdeu 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
227 Ghita Andrei B198M21003 2 SC 31 20 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
228 Giurgi Denis SV101M21015 2 SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
229 Ionescu Diana B109M21049 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 20 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
230 Ludosanu Luca B214M21223 2 CN MIHAI EMINESCU 20 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
231 Mihai Sara Maria B122M21070 2 Scoala Nr. 56 20 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
232 Petcu Alexandra Maria CT125M21108 2 BP HASDEU 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
233 Popana Dariana IS105M21030 2 I. Teodoreanu 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
234 Sabou Victor B165M21043 2 Colegiu German Goethe 20 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
235 Sivul Catalin B128M21028 2 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 20 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
236 Slavita Laura Maria B122M21114 2 Scoala Inaschool 20 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
237 Stoica Stefan B200M21055 2 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 20 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
238 Tanase Mihnea B129M21004 2 Scoala Hamburg 20 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
239 Tatar Tudor Ioan B168M21015 2 Scoala Spectrum 20 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
240 Ungureanu David SV118M21014 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
241 Ursanu Dragos IS105M21105 2 I. Teodoreanu 20 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
242 Velea Alexandru Titu B172M21010 2 176 10 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
243 Acasandrei Oana SV118M21021 2 LICEUL TEORETIC FILADELFIA abs
244 Acsinte Paul B143M21003 2 Sc nr.56 abs
245 Androne Mihai B122M21000 2 Scoala Nr. 56 abs
246 Anton Tudor Boris IS105M21012 2 Euroed abs
247 Arsene Andrei IS120M21006 2 SCOALA PRIMARA JUNIOR abs
248 Azamfirei Alexia Ioana IS108M21059 2 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI abs
249 Baluta Alexandru B109M21001 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 abs
250 Bancescu Rares B150M21002 2 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
251 Bingol Zehra B168M21008 2 Scoala Spectrum abs
252 Botezatu Maria IS105M21023 2 B.P.Hasdeu abs
253 Bujanita Radu IS105M21054 2 B.P.Hasdeu abs
254 Buliga Ioana IS115M21002 2 SC. ,,ALEXANDRU CEL BUN,, IASI abs
255 Calbeaza David BV103M21029 2 Colegiul Tehnic ,,Mircea Cristea" abs
256 Canday Aleks SV122M21046 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA abs
257 Carciuc Bianca IS123M21005 2 Scoala "Petru Rares" abs
258 Carjan Mihai B198M21039 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
259 Cernescu Iustina IS123M21006 2 Scoala "Petru Rares" abs
260 Chinzerschi Vlad Stefan B133M21026 2 Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu 9 abs
261 Chirita Calina Maria IS105M21031 2 Euroed abs
262 Chivu Andreea B111M21011 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu abs
263 Ciobanu Bianca Maria B168M21018 2 Scoala Spectrum abs
264 Cismaru Sarah B122M21024 2 Scoala Nr. 19 abs
265 Ciuca Andrei B198M21032 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
266 Cocos Iosif VL102M21028 2 C.N.I.MATEI BASARAB abs
267 Codres Diana B111M21028 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu abs
268 Cojocariu Catherina SV122M21013 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 abs
269 Coman Daria Alexandra B102M21001 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.129 abs
270 Comanescu Andrei OT101M21002 2 Scoala Vlaicu Voda abs
271 Combei Mihnea B108M21003 2 Titu Maiorescu abs
272 Crega Ioana Orania IS105M21073 2 Euroed abs
273 Cucu David B109M21015 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
274 Cupanache Ana Maria B139M21006 2 SC. GIM. NR. 81 abs
275 Dascalescu Dan B112M21002 2 Gimnaziala Herastrau abs
276 Diaconescu Andrei SV122M21034 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA abs
277 Dimofte Cosmin Mihai IS108M21003 2 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI abs
278 Dimulescu Vlad B126M21005 2 197 abs
279 Dinca Andreea B102M21020 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.129 abs
280 Dobre Radu B126M21009 2 197 abs
281 Dragan Alexia IS105M21038 2 B.P.Hasdeu abs
282 Dumitrescu Irina B198M21065 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
283 Dumitrescu Karina B122M21039 2 Scoala Nr. 19 abs
284 Dumitrescu Mihai B199M21000 2 Scoala Gimnaziala nr. 117 abs
285 Enache Dacian B205M21002 2 SC. REGELE MIHAI I abs
286 Enache Luca IS105M21096 2 I. Teodoreanu abs
287 Enache Sofia B150M21003 2 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
288 Farmazon Rohard B128M21013 2 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
289 Filip Alexandru B150M21009 2 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
290 Floristean Ioan IS111M21089 2 Sc. Gim. Vasile Conta abs
291 Forray Rares SV109M21007 2 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
292 Gatejescu Alisia VL102M21057 2 C.N.I.MATEI BASARAB abs
293 Georgescu Maia Stefania B150M21010 2 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
294 Hanganu Cucu Ilinca B129M21052 2 Scoala Hamburg abs
295 Hobeanu Ana Erika B122M21050 2 Scoala Inaschool abs
296 Homer Alexandru Andrei B122M21051 2 Scoala Nr. 49 abs
297 Hriscu Nicole IS123M21002 2 Scoala "Petru Rares" abs
298 Ianuc Andrei CT125M21066 2 MIHAI VITEAZU abs
299 Iesan Tudor IS120M21022 2 SCOALA PRIMARA JUNIOR abs
300 Iftime Eduard SV104M21008 2 Școala GimnazialăTeodor Ştefanelli abs
301 Ilie Andrei IS108M21036 2 SCOALA GIM. GH. I. BRATIANU IASI abs
302 Ilie Daria Maria B109M21051 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
303 Ilies Razvan Alexandru B129M21021 2 Scoala nr 196 abs
304 Iliescu Raluca B122M21055 2 Scoala Nr. 19 abs
305 Ion Alexandru B122M21056 2 Scoala Nr. 66 abs
306 Ionescu Teodor B126M21001 2 197 abs
307 Ionescu Victor B198M21037 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
308 Iordache Mihnea B122M21058 2 Scoala Inaschool abs
309 Irimescu Mitocariu Petra IS120M21018 2 SCOALA PRIMARA JUNIOR abs
310 Irimia Anays B122M21060 2 Scoala Nr. 52 "Iancului" abs
311 Isac Paul B203M21019 2 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 abs
312 Iurciuc David SV101M21021 2 SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI abs
313 Ivascu Nadia SV104M21010 2 Școala GimnazialăTeodor Ştefanelli abs
314 Jinga Tudor Andrei B133M21024 2 Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu abs
315 Lascar Robert IS105M21062 2 Euroed abs
316 Luca Anastasia IS105M21133 2 Paradis abs
317 Mallotis Ana B122M21065 2 Scoala Nr. 19 abs
318 Manea Raluca Andreea B200M21030 2 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" abs
319 Maria Mara B109M21005 2 SCOALA NR. 188 abs
320 Marinkas Iustin VL102M21079 2 C.N.I.MATEI BASARAB abs
321 Marmureanu Laura B172M21007 2 Liceul Tehn.''Sf. A. Ivireanu" abs
322 Mateescu Ariana B122M21068 2 Scoala Nr. 19 abs
323 Mihai Alexandra IF100M21001 2 Scoala Pro Ingenio abs
324 Mihai Cezara IS105M21144 2 I. Teodoreanu abs
325 Mihaila David B122M21071 2 Scoala Nr. 19 abs
326 Miscoci Luca B164M21028 2 abs
327 Mistirian Adriana B109M21029 2 SCOALA NR. 188 abs
328 Moise Maria B164M21029 2 Scoala nr 133 abs
329 Monea Ana Maria B111M21012 2 Scoala nr. 11 Heliade Radulescu abs
330 Moruzi Maria Cristina IS105M21020 2 B.P.Hasdeu abs
331 Mosteanu Robert Marian B122M21079 2 Scoala Nr. 56 abs
332 Necula Theodora Alexandra B122M21085 2 Scoala Nr. 56 abs
333 Nicola Victor Teodor B129M21011 2 Scoala Hamburg abs
334 Nicolae Claudia B180M21007 2 Scoala Europeana abs
335 Nicolae Eduard Mihai B126M21044 2 197 abs
336 Nicolaescu David B198M21073 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
337 Nicolescu David B165M21030 2 Colegiu German Goethe abs
338 Nicolescu Maria B197M21012 2 Scoala Miguel Cervantes abs
339 Oprea Luca Gangevici SV122M21081 2 COLEGIUL DE ARTA abs
340 Panait Paul SV101M21022 2 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA abs
341 Pantazi Ana B128M21025 2 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
342 Patriche Denisa B198M21075 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
343 Petcu Alexandra B143M21009 2 Sc nr. 30 abs
344 Pham Tuyet Trinh Ana B122M21098 2 Scoala Nr. 56 abs
345 Piciu Dinita Sara B205M21007 2 SC. 150 abs
346 Pintea Alexa B198M21077 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
347 Pintea Claudia SV104M21013 2 Școala GimnazialăTeodor Ştefanelli abs
348 Pinzari Alexandru B164M21040 2 abs
349 Piti George Christian B122M21100 2 Scoala Nr. 56 abs
350 Popesci Bianca B122M21103 2 Scoala Nr. 19 abs
351 Popescu Andrei SV122M21044 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA abs
352 Popescu Dumitrana SV104M21015 2 Școala GimnazialăTeodor Ştefanelli abs
353 Popirlan Jasmine B200M21043 2 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" abs
354 Prepelita Adrian Dan B172M21020 2 C.N. '' Mihai Eminescu '' abs
355 Pricop Bianca Ivona IS123M21003 2 Scoala "Petru Rares" abs
356 Puiu Eduard B198M21009 2 SC 7 abs
357 Radu Ioana B126M21010 2 197 abs
358 Radu Teodor DB107M21010 2 Scoala Coresi Targoviste abs
359 Radulescu Ana Maria B139M21020 2 SC. GIM. NR. 81 abs
360 Rindasu Bendis IS105M21005 2 B.P.Hasdeu abs
361 Roman Andrei B112M21007 2 Scoala nr.79 abs
362 Rosu Paul B173M21014 2 Liceul Teoretic Nicolae Iorga abs
363 Rotaru Andrei Mircea B122M21108 2 Scoala Inaschool abs
364 Rusu Flavius SV109M21004 2 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
365 Sandu Ioana B122M21109 2 Scoala Nr. 19 abs
366 Sauciuc Oana SV101M21027 2 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA abs
367 Sava Iarina SV122M21082 2 Şcoala Gimnazială Nr. 3 abs
368 Setran Cezar B122M21112 2 Scoala Nr. 79 abs
369 Simion Ana Maria B143M21012 2 Sc nr. 30 abs
370 Sinn Sarah Ioana B122M21113 2 Scoala Nr. 79 abs
371 Sofronie Luca B109M21006 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 135 abs
372 Stan Ionut Gabriel B122M21117 2 Scoala Nr. 56 abs
373 Stan Radu IS117M21001 2 Scoala Gimnaziala Ion Ghica abs
374 Stanciu Rares Stefan CT125M21131 2 SCOALA 8 abs
375 Stancu Stefan B203M21051 2 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 abs
376 Stefanescu Mihai IF105M21004 2 Scoala Kids Club abs
377 Stramaturaru Lara B179M21034 2 Sc. Nr. 86 abs
378 Sumanariu Simona IS105M21110 2 I. Teodoreanu abs
379 Tanase Calin Mihai B139M21022 2 SC. GIM. NR. 81 abs
380 Tataran David SV130M21004 2 Scoala Gimnaziala "Teodor Balan" abs
381 Teodor Cosmin CT125M21134 2 SCOALA 16 abs
382 Tica Tudor B129M21002 2 Scoala Hamburg abs
383 Todorescu Vlad B180M21009 2 Scoala Europeana abs
384 Toma Rares B199M21020 2 Scoala Gimnaziala nr. 117 abs
385 Trandafir Luca Serban B122M21126 2 Scoala Nr. 79 abs
386 Tudorache Matei B179M21039 2 Sc.Shanghai abs
387 Tudose Alexandru IS115M21012 2 LIC. TEORETIC ,,MIRON COSTIN,, IASI abs
388 Turliuc Gruia IS105M21025 2 B.P.Hasdeu abs
389 Ursu Adrian IS105M21065 2 I.Simionescu abs
390 Vasile Remus Stefan DB107M21035 2 C.N. "C-TIN CANTACUZINO" abs
391 Vasu Filip B128M21031 2 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
392 Visalon Vlad B165M21031 2 Colegiu German Goethe abs
393 Voica Eleonora B198M21082 2 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
394 Zaharia Monica B155M21020 2 150 abs
395 Zamfir Andreea B109M21021 2 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
396 Zevedei Teodora B122M21142 2 Scoala Nr. 19 abs



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017