Etapa finala - rezultate finale matematica

31 august - afisare aspecte organizatorice pentru festivitatea de premiere


Nr. crt. Nume Cod Clasa Scoala Punctaj Premiu
1 Moldovan Laura B198M11036 1 SC 3 100 Premiul I:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Nicolae Tanase" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de aur

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
2 Andronescu Luca DB107M11046 1 SCOALA GIMNAZIALA "CORESI" TARGOVISTE 99 Premiul II:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ Premiul "Parintele Constantin Galeriu" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de argint

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
3 Dobre Darius VL102M11084 1 CNI MATEI BASARAB 98 Premiul III:
Premiul "Parintele Arsenie Boca" in valoare de 500 lei
+ diploma de merit
+ medalie de bronz

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct, Politehnica Bucuresti
4 Bucur Horia Dimitrie IS121M11006 1 COLEGIUL NATIONAL ,,C. NEGRUZZI" IASI 95 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
5 Dragomir Denisa Elena B212M11007 1 LTNI 95 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
6 Ghica Alexandru Darius B122M11087 1 Scoala Nr. 49 95 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
7 Iosifescu Sasha B203M11069 1 GIMNAZIALA 150 95 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
8 Mocanasu Radu B122M11145 1 Scoala Nr. 49 95 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
9 Spatareanu Matei B203M11033 1 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 95 Mentiune:
Premiu in valoare de 100 RON
+ diploma de merit

premiul se ridica de la: Festivitate premiere - 3 oct Politehnica Bucuresti
10 Andrei Alexandru IS106M11004 1 SC. I.CANTACUZINO 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
11 Cabuz Elena Patricia BV103M11068 1 Scoala Generala Nr. 25 90 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
12 Ghita Daria B128M11039 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
13 Tanase Clara IF101M11012 1 Liceul Teoretic "Ioan Petrus" 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
14 Velea Anna B222M11068 1 Scoala 49 90 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
15 Saizu Gabriela Alexandra B129M11105 1 Scoala nr 196 89 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
16 Palaghia Daria IS105M11085 1 B.P.Hasdeu 88 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
17 Popa Mihnea Florin DB107M11010 1 Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste 87 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
18 Alexandru Iulian Stefan IS105M11020 1 G. Ibraileanu 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
19 Ciot Stefan SV122M11027 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
20 Cojocariu Tudor SV122M11016 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
21 Corduneanu Andreea IS108M11014 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
22 Dascalescu Matei SV109M11007 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
23 Davideanu Ilinca IS108M11021 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
24 Edu Mihai B126M11037 1 197 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
25 Gherman Baltaretu Stefan B165M11073 1 Colegiu German Goethe 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
26 Huma Denisa IS111M11138 1 Sc. Gim. Stefan Barsanescu 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
27 Humeniuc Petru SV109M11014 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
28 Ibanescu Cristiana SV122M11119 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 SUCEAVA 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
29 Ionescu Eric B204M11047 1 Sc. Gim. AVRAM IANCU 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
30 Lita Ema Ioana IS111M11162 1 Şc. Gim. Ion Simionescu 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
31 Lita Liviu DB107M11043 1 SCOALA GIMNAZIALA "CORESI" TARGOVISTE 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
32 Malaimare Teona IS105M11002 1 B.P.Hasdeu 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
33 Munteanu Andra Maria VL104M11017 1 Liceul George Tarnea 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
34 Poinaru Rares Aurel SV118M11029 1 SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
35 Puscaru Teodora Cristina DB107M11048 1 Scoala I.A.B.V. Targoviste 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
36 Simion Antonio Cristian B109M11030 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.135 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
37 Sorescu Maria B130M11091 1 SCOALA NR.119 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
38 Tigau Alexandru B126M11097 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 197 85 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
39 Tuglea Luca CT125M11156 1 GHE TITEICA 85 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
40 Preda Mihnea Stefan B157M11054 1 SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI 84 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
41 Nicolau Ioana B205M11009 1 SC. 164 83 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
42 Andronache Maricel Flavius IS121M11068 1 SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA"IASI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
43 Andronic Cezar SV118M11087 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
44 Andronic Florina SV118M11088 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
45 Aparaschivei Tudor SV122M11004 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
46 Balanoiu Sara B128M11007 1 CERVANTES 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
47 Balasescu Tudor Mihai IS120M11003 1 Scoala primara JUNIOR 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
48 Banutiu Andreea BV103M11066 1 Scoala Generala Nr. 25 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
49 Barbacariu Lavinia IS105M11119 1 B.P.Hasdeu 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
50 Bicu Eduard Gabriel B129M11113 1 Scoala nr 196 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
51 Boja Eric CT125M11022 1 GHE TITEICA 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
52 Bonciu Sabina CT125M11153 1 ION MINULESCU 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
53 Calinic Rares CT125M11188 1 ION JALEA 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
54 Caunii Luca SV109M11031 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
55 Cernauteanu Cosmin IS108M11005 1 SCOALA GIM. ALECU RUSSO IASI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
56 Cernea Andrei DB107M11045 1 SCOALA GIMNAZIALA "CORESI" TARGOVISTE 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
57 Chirila Teodor SV109M11003 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
58 Ciobanasu Teodor SV118M11006 1 SCOALA GIMNAZIALA M. KOGALNICEANU 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
59 Cirlan Oana SV118M11007 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
60 Coman Bogdan DB107M11042 1 SCOALA GIMNAZIALA "CORESI" TARGOVISTE 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
61 Comanescu Robert Andrei DB103M11024 1 SCOALA GIMNAZIALA CORESI TGV 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
62 Crut Emanuel SV109M11006 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
63 Dan David Andrei B122M11055 1 Scoala Nr. 49 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
64 Daniloaia Daria IS111M11029 1 Şc. Gim. George Calinescu 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
65 Diaconu Tudor IS108M11023 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
66 Dobrita Rares Stefan B122M11064 1 Scoala Nr. 27 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
67 Doncean Dan B122M11065 1 Scoala Nr. 49 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
68 Drugan Andrei VL102M11093 1 C.N.I.MATEI BASARAB 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
69 Dudau Bianca Maria CT125M11049 1 NICOLAE DUMITRESCU 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
70 Dumitru Veronica Stefania B122M11075 1 Scoala Nr. 56 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
71 Duta Evelina Maria DB103M11046 1 SCOALA GIMNAZIALA CORESI TGV 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
72 Ergun Yasemine BT100M11005 1 Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare Botosani 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
73 Gavrilovici Athina SV122M11040 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
74 Gherman Radu SV118M11041 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
75 Ghetau Ioana SV101M11003 1 SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
76 Gousiou Theofania IF105M11009 1 Scoala Kids Club 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
77 Iacob Rares IS108M11070 1 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
78 Ianovici Miruna SV122M11047 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
79 Iriciuc Natalia SV118M11043 1 SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
80 Irimescu Kruk Timea SV122M11379 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SUCEAVA 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
81 Jipa Bogdan Andrei IS121M11014 1 SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA"IASI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
82 Jitea Andrei CT125M11155 1 ION MINULESCU 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
83 Juravle George SV109M11015 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
84 Mocanu Mihai Laurian IS121M11018 1 SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA"IASI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
85 Murgoci Eduard VL102M11152 1 C.N.I.MATEI BASARAB 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
86 Negura Jasmine IS121M11019 1 SCOALA IOANA IASI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
87 Olaru Andrei SV118M11024 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
88 Onofrei Bogdan Andrei BT109M11004 1 Scoala Gimnaziala Nr. 7 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
89 Pascariu Maria Ruxandra IS105M11035 1 G. Ibraileanu 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
90 Patrascoiu Rares B139M11053 1 SC. GIM. NR. 81 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
91 Petrache Anastasia SV134M11002 1 Scoala Gimnaziala Risca 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
92 Petre Bianca Alexandra CT125M11105 1 GEORGE ENESCU 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
93 Popa Daria Cristiana DB107M11008 1 Scoala I.A.B.Voinesti Targoviste 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
94 Popescu Denisa OT101M11008 1 Scoala Vlaicu Voda 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
95 Primac Alesia IS105M11044 1 B.P.Hasdeu 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
96 Putina Laurentiu IS105M11060 1 B. P. Hasdeu 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
97 Ramescu Stefan B198M11220 1 sc 19 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
98 Raus Tudor Stefan BV103M11078 1 Scoala Gimnaziala Ghimbav 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
99 Ripanu Razvan VL102M11200 1 C.N.I.MATEI BASARAB 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
100 Rizea Raisa B215M11084 1 GIMNAZIALA 150 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
101 Rogoti Gabriel B155M11006 1 SF. TREI IERARHI 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
102 Saila Darius Mihai B122M11425 1 Scoala Grigorie Ghica Voievod 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
103 Sburlea Medeea Maria IS121M11055 1 SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA"IASI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
104 Scutariu Maia B199M11004 1 Scoala Gimnaziala nr. 117 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
105 Simionescu Camelia Elena IS105M11065 1 G. Ibraileanu 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
106 Simionescu Maria B126M11023 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
107 Sirbu David B203M11031 1 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
108 Sorescu Diana IF105M11022 1 Scoala Kids Club 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
109 Spatan Matei B203M11032 1 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
110 Stanca Nicholas OT101M11004 1 Scoala Vlaicu Voda 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
111 Stancescu Lara B164M11057 1 Scoala Gim. Martisor 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
112 Stanescu Daria Cristina B122M11208 1 Scoala Nr. 56 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
113 Stelea Roxana IS108M11102 1 SCOALA GIM. ALECU RUSSO IASI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
114 Stoian Maria Alexandra B200M11089 1 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
115 Stoian Mihnea B165M11045 1 Colegiu German Goethe 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
116 Stoica Anastasia Elena IS108M11035 1 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
117 Stoica Dragos Mario DB103M11030 1 I.AL.BRATESCU VOINESTI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
118 Sveduneac Maria B223M11037 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
119 Teleaga Antonia SV109M11032 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
120 Timofte Lavinia Alexandra IS108M11141 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
121 Vacariu Cristiana B109M11038 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
122 Vasc Radu B214M11335 1 Scoala 174 Constantin Brancusi 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
123 Vasile Stefan B122M11239 1 Sc.Gimnaziala Nr. 307 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
124 Vicovan Elisei SV109M11030 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
125 Victorian Jipa Patrick Alexandru B122M11241 1 Scoala Nr. 56 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
126 Visan Maria OT101M11010 1 Scoala Vlaicu Voda 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
127 Vlad Andrei Mihai B130M11114 1 SCOALA NR.36 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
128 Vladut Eduard VL102M11261 1 C.N.I.MATEI BASARAB 80 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
129 Vlagea Raisa IF105M11002 1 Scoala Kids Club 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
130 Voicu Matei B198M11029 1 J4K 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
131 Rusu Eremia Bianca Ioana B208M11045 1 scoala nr 30 80 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
132 Chiriac Ema B203M11005 1 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
133 Nita Alexandru B215M11078 1 GIMNAZIALA 150 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
134 Popescu Cristian IF101M11005 1 Liceul Teoretic "Ioan Petrus" 79 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
135 Avram Irina B165M11071 1 Colegiu German Goethe 78 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
136 Matei Elisa Elena B200M11056 1 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 77 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
137 Crudu Mara B122M11254 1 sc 19 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
138 Golic Victor IF101M11035 1 Colegiul National Goethe 76 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
139 Buica Stefania B109M11082 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
140 Darie Sofia B126M11080 1 197 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
141 Giuran Denisa VL102M11111 1 C.N.I.MATEI BASARAB 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
142 Manole Matei IS105M11029 1 B.P.Hasdeu 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
143 Margarit Rares B197M11013 1 Scoala nr.79 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
144 Mihai Grigore B198M11027 1 J4K 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
145 Mustret Stefan IS105M11027 1 B. P. Hasdeu 75 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
146 Savu Izabel B215M11087 1 GIMNAZIALA 150 75 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
147 Ammar Siham Mariam B111M11024 1 SC.186 74 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
148 Dragodan Horatiu Traian B186M11003 1 Complex Educational Lauder Reut 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
149 Ionescu Andrei B126M11038 1 197 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
150 Jula Mihnea B122M11109 1 Scoala Nr. 56 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
151 Pruna Alexandru Mihai B122M11187 1 Scoala Inaschool 73 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
152 Baban Maria B164M11002 1 Scoala Gim. Martisor 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
153 Berghea Sara B122M11017 1 Scoala Nr. 56 72 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
154 Ceafalau Maria B122M11033 1 Scoala Nr. 56 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
155 Cioc Ruxandra Floriana B212M11004 1 LTNI 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
156 Isopencu Denisa B126M11040 1 1-DOMNESTI 71 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
157 Acatrinei Alexia SV118M11001 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
158 Andriiciuc Matei SV128M11008 1 PETRU MUSAT 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
159 Antoci Darius Andrei IS105M11147 1 S. Barsanescu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
160 Antonie Yanis Marian VL102M11007 1 C.N.I.MATEI BASARAB 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
161 Ariciuc Mateea SV118M11002 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
162 Asiei Bianca IS108M11154 1 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
163 Balaci Cristina B109M11004 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
164 Balan Irina SV104M11023 1 Școala Gimnazială Teodor Ştefanelli 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
165 Belu Alexandru IS105M11041 1 B.P.Hasdeu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
166 Birladeanu Alexandra SV122M11105 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
167 Biscan Razvan SV118M11036 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
168 Bontas Adina Ioana CT125M11023 1 JEAN BART 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
169 Brezuleanu Stefan IS111M11073 1 Şc. Gim. Elena Cuza 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
170 Bunduc Rares IS105M11104 1 B. P. Hasdeu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
171 Cartasso Riccardo SV122M11093 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
172 Chiose Ioana Mara DB107M11000 1 Scoala Coresi Targoviste 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
173 Chira Alexandru IS121M11040 1 SCOALA IOANA IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
174 Chirila Sarah Ioana IS105M11056 1 B.P.Hasdeu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
175 Ciobanu Sebastian SV100M11012 1 Nr. 4 Cimpulung 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
176 Ciotu Andreea IS108M11009 1 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
177 Codina Iulia SV122M11007 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
178 Condila Iulia B109M11010 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
179 Coroama Denis SV118M11010 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
180 Costea Maria SV109M11005 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
181 Danciu Matei B130M11030 1 SCOALA NR.119 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
182 Danciu Melisa VL102M11075 1 SCOALA GIM. I. GH. DUCA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
183 Danschi Stefan IS108M11068 1 SCOALA GIM. ALECU RUSSO IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
184 David Ioana Elisa B122M11057 1 Scoala Nr. 56 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
185 Dolhascu Mihaela Elena IS106M11018 1 LIC. M. COSTIN 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
186 Doreanu Matei CT125M11206 1 ION JALEA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
187 Dragan Alexandru CT125M11045 1 MIHAI VITEAZU 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
188 Dragne Stefan B164M11015 1 Scoala Gim. Martisor 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
189 Dragu Matei Andrei IS108M11069 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
190 Dumitrache Diana Elisabeta Alexandra B129M11037 1 Scoala nr 196 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
191 Dumitrescu Tudor B198M11032 1 TEDDY BAR 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
192 Dumitriu Adnana B109M11016 1 LICEUL D. BOLINTINEANU 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
193 Fetitar Roxana SV104M11030 1 Școala Gimnazială I.G. Toma 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
194 Florescu Catalin SV122M11039 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
195 Frasinaru George IS121M11009 1 SCOALA GIMNAZIALA ,,ST. BARSANESCU" IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
196 Gheorghita Luca SV109M11011 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
197 Giurgea Maria B173M11002 1 Scoala Gimnaziala "Alexandru Costescu" 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
198 Goldis Ryana IF101M11006 1 Liceul Teoretic "Ioan Petrus" 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
199 Gramescu Matei IS105M11015 1 S. Barsanescu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
200 Gramescu Timotei IS108M11027 1 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
201 Gutescu Ioana B129M11038 1 Scoala nr 196 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
202 Haralambie Toma B126M11010 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
203 Harasemiuc Daria SV101M11002 1 COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
204 Henea Teodor IS105M11082 1 I. Teodoreanu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
205 Himinciuc Sarah IS125M11014 1 Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
206 Holubas Eduard SV109M11012 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
207 Hromei Tudor SV122M11097 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
208 Huma Gheorghita Alexandru IS121M11033 1 SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA"IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
209 Iancu Stefan OT101M11108 1 Scoala Vlaicu Voda 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
210 Ion Alexandra IF105M11008 1 Scoala Kids Club 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
211 Ion Alexandra B102M11019 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.129 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
212 Ionescu Iulia Maria BV103M11072 1 Scoala Generala Nr. 25 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
213 Iuzeir Enes CT125M11068 1 ION JALEA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
214 Jescu Stefana Bianca IS108M11175 1 SCOALA GIM. TITU MAIORESCU IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
215 Juganaru Vladut OT101M11014 1 Scoala Vlaicu Voda 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
216 Lapaduta Teodora VL102M11125 1 C.N.I.MATEI BASARAB 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
217 Lazar Sebastian IS105M11089 1 G. Ibraileanu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
218 Lefter Roxana Sanziana CT125M11070 1 DAN BARBILIAN 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
219 Lefter Tudor Mihai CT125M11071 1 DAN BARBILIAN 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
220 Lehaci Teodora B128M11059 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
221 Leonte Alexia SV118M11060 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
222 Lupu Luiza SV118M11020 1 SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
223 Manoliu Andrei Cristian IS118M11035 1 GEORGE CALINESCU 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
224 Mardirosian Emanuel CT125M11081 1 BP HASDEU 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
225 Marius Andreea OT101M11011 1 Scoala Vlaicu Voda 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
226 Matner Luana SV128M11002 1 PETRU MUSAT 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
227 Mihai Luiza Teodora IS120M11016 1 Scoala primară JUNIOR 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
228 Militaru Bianca OT101M11015 1 Scoala Vlaicu Voda 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
229 Moloce Sbera Bogdan SV109M11019 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
230 Nae Ana Maria DB107M11014 1 Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
231 Neacsu Mara VL102M11155 1 C.N.I.MATEI BASARAB 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
232 Nicolae Maria Ioana DB107M11013 1 Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
233 Nita Andreea Luana DB109M11048 1 Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
234 Oita Bianca IS111M11106 1 Şc. Gim. Alexandru Vlahuta 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
235 Olar Tudor SV128M11004 1 PETRU MUSAT 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
236 Olariu Codrin SV128M11003 1 PETRU MUSAT 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
237 Onciuleanu Simona BT100M11002 1 Scoala Gimnaziala Spiru Haret Dorohoi 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
238 Oprea Andreea Patricia OT101M11019 1 Scoala Vlaicu Voda 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
239 Orza Razvan SV122M11024 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
240 Pascal Sara IS105M11008 1 S. Barsanescu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
241 Petcu Sara CT125M11104 1 GHE TITEICA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
242 Petrariu Daria IS121M11036 1 SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA"IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
243 Petrisor C. Stefan Andrei BV103M11077 1 Colegiul National ,,Radu Negru" 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: BV104 Scoala Jules Verne
244 Pirvu Anais Maria CT125M11107 1 GEORGE ENESCU 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
245 Plugariu Miruna SV118M11073 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 ION CREANGA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
246 Popa Luna SV122M11095 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
247 Popescu Adelin CT125M11109 1 GEORGE ENESCU 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
248 Preda Hristofor CT125M11113 1 GHE TITEICA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
249 Radu Andreea Irina B122M11191 1 Scoala Nr. 56 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
250 Recolciuc Stefan SV122M11033 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
251 Rotariu Andrada B130M11089 1 SCOALA NR.119 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
252 Rotariu Tudor SV118M11096 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
253 Roznovanu Ioana B165M11050 1 Colegiu German Goethe 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
254 Saila Ioana Patricia B122M11198 1 Scoala Nr.56 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
255 Sandu Andrei B139M11030 1 SC. GIM. NR. 81 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
256 Schiller Alexandru Ioan B165M11070 1 Goethe 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
257 Serban Alexandru CT125M11313 1 BP HASDEU 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
258 Sidor Catalina Elena IS105M11107 1 B. P. Hasdeu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
259 Spanu Dominic B126M11024 1 197 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
260 Stanciu Antonie B109M11031 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
261 Stanescu Loredana Andreea B108M11075 1 Titu Maiorescu 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
262 Stanica Alexandra B111M11052 1 I. H. Radulescu 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
263 Stefan Arina B122M11211 1 Scoala Nr. 56 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
264 Stefanescu Radu B130M11097 1 SCOALA NR.119 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
265 Strugariu Anamaria SV122M11045 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
266 Surubariu Andrei B165M11069 1 Colegiu German Goethe 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
267 Tecla Razvan IF105M11024 1 Scoala Kids Club 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
268 Teleaga Ariana SV109M11028 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
269 Tincu Maria IF105M11026 1 Scoala Kids Club 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
270 Tintea Tiberiu B129M11033 1 Scoala Hamburg 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
271 Tistu Alexandra IS105M11055 1 B.P.Hasdeu 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
272 Tucan Raisa B109M11080 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
273 Tumurg George Razvan IS121M11042 1 SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA"IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
274 Turlete Eva IF101M11020 1 Liceul Teoretic "Ioan Petrus" 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
275 Tuta Andreea B109M11036 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
276 Ungureanu Razvan SV122M11003 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
277 Ursache Maia Teodora IS108M11038 1 SCOALA GIM. ST. BARSANESCU IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
278 Usurelu Cristian B155M11030 1 309 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
279 Vasilescu Daria B126M11027 1 197 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
280 Vatui Maria Izabela B186M11040 1 Liceul teoretic " Dante Aligheri" 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
281 Vizitiu Maria B211M11013 1 Scoala Internationala KING GEORGE 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
282 Voicu David B109M11039 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
283 Voicu Mihai B204M11080 1 Sc. Gim. AVRAM IANCU 70 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
284 Vornicu Catalina Maria IS108M11084 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI 70 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
285 Schipor Anton Andrei B128M11090 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 70 diploma de merit
premiul se ridica de la:
286 Gheorghe Sonia B157M11028 1 SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI 69 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
287 Andrei Antonia B122M11003 1 Scoala Smart Kids 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
288 Anghel Laura B111M11000 1 I. H. Radulescu 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
289 Gheorghiu Vlad B204M11037 1 Sc. Gim. AVRAM IANCU 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
290 Iliescu Maria Alecsia B109M11022 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 68 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
291 Lovin Julia B122M11113 1 Scoala Nr. 56 67 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
292 Bejan Mara B109M11061 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
293 Constantin Andrei B122M11043 1 Scoala Nr.66 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
294 Dima Iarina B198M11047 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
295 Dinu Sabina B198M11048 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
296 Largeanu Andreea B122M11111 1 Scoala Nr. 19 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
297 Pavel Matei IF105M11019 1 Scoala Kids Club 66 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
298 Dumitrache Vlad Matei B122M11072 1 Scoala Nr. 49 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
299 Ghita Stefan AG107M11115 1 Alexandru Davila Pitesti 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
300 Ilievici Andra B122M11098 1 Scoala Nr. 66 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
301 Mihalache Razvan B198M11014 1 SC 150 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
302 Neamtu Iulia B198M11018 1 FRIDOLIN 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
303 Nitulescu Maria Alessia B111M11025 1 SC.186 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
304 Roman Mihai Cristian B122M11194 1 Scoala Nr. 66 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
305 Tucan Daria B109M11121 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 65 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
306 Cristea Tudor B204M11023 1 Sc. Gim. AVRAM IANCU 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
307 Mirea Stefan B109M11056 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
308 Nuta Ilinca B215M11079 1 GIMNAZIALA 150 64 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
309 Badea Alexa B199M11050 1 Scoala Gimnaziala nr. 117 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
310 Banu Leonard B217M11001 1 Scoala gimnaziala nr. 5 Bucuresti 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
311 Mindruta Razvan B199M11045 1 Scoala Gimnaziala nr. 117 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
312 Popescu Tudor Mihai B122M11185 1 Scoala Nr. 56 63 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
313 Alexandrescu Gabriel B165M11028 1 Colegiu German Goethe 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
314 Dascalu Christiana IF101M11010 1 Liceul Teoretic "Ioan Petrus" 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
315 Mironescu Ilinca B164M11034 1 Scoala nr 194 62 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
316 Oancea Ilinca B126M11016 1 205 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
317 Petrache Ana Maria B122M11172 1 Scoala Nr. 56 61 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
318 Alexa Enya IS125M11009 1 Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
319 Anheliuc Flavia SV128M11010 1 PETRU MUSAT 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
320 Bacrea Erica Andreea B200M11005 1 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
321 Baisanu Alexandra SV122M11021 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
322 Balaceanu Alexandru IS105M11057 1 B.P.Hasdeu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
323 Blaj Alexandra IS111M11136 1 Sc. Gim. Stefan Barsanescu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
324 Budean Yannis Norbert IS108M11047 1 SCOALA PRIMARA F.E.G. IASI 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
325 Chitu Mara B157M11014 1 SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
326 Cobuz Claudia SV118M11009 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
327 Cosuleanu Alexia IS108M11016 1 SCOALA GIM. ALECU RUSSO IASI 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
328 Cotor Ana Maria IS105M11047 1 B. P. Hasdeu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
329 Croitoru Eduard Gabriel IS108M11199 1 SCOALA GIM. ION GHICA IASI 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
330 Damian Razvan Stefan IS105M11006 1 G. Ibraileanu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
331 Devlet Amir CT125M11043 1 SC.NR.2 OVIDIU 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
332 Diaconu Eduard Mihail IS108M11095 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
333 Dobrea Alexia B122M11063 1 Scoala Nr. 56 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
334 Donosa Amalia B109M11053 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
335 Dragoi Florentina B128M11031 1 LIC BOLINTINEANU 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
336 Dragulin David Alexandru B150M11001 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
337 Enachescu Razvan B111M11011 1 I. H. Radulescu 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
338 Fechita Carolina B164M11020 1 Scoala Gim. Martisor 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
339 Genali Alper CT125M11058 1 JEAN BART 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
340 Georgescu Iarina Ana Maria CT125M11056 1 CTIN BRATESCU 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
341 Gheorghiu Alexia IS111M11142 1 Sc. Gim. Stefan Barsanescu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
342 Ghorfi Maria B199M11059 1 Scoala Gimnaziala nr. 117 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
343 Gireada Tudor IF105M11028 1 Scoala Kids Club 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
344 Graunte Stefan IS105M11139 1 I. Teodoreanu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
345 Grigoras Eliza SV118M11016 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 ION CREANGA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
346 Harasim Ionut Alexandru SV118M11018 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
347 Hill Patrick Lucas B200M11044 1 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
348 Hulub Sabina IS105M11009 1 I. Teodoreanu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
349 Hutu Andreea IS105M11108 1 B.P.Hasdeu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
350 Ionita Alexia Maria B109M11024 1 LICEUL D. BOLINTINEANU 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
351 Lacatusu Luca SV118M11019 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
352 Litu Alexandra CT125M11075 1 CTIN BRATESCU 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
353 Litu Ana Maria IS105M11172 1 B.P.Hasdeu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
354 Luta Robert Gabriel B130M11060 1 SCOALA NR.119 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
355 Macahon Iustin IS105M11148 1 B.P.Hasdeu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
356 Mihalcea Alexandru Gabriel DB107M11012 1 Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: DB111 Casa de Cultura Titu Târg
357 Miu Diana OT101M11029 1 Scoala Vlaicu Voda 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
358 Moise Alexia B112M11006 1 Gimnaziala Herastrau 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
359 Munteanu Bianca Maria IS105M11096 1 G. Ibraileanu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
360 Neacsu Andrei OT101M11013 1 Scoala Vlaicu Voda 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
361 Nica Codrin SV122M11121 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 SUCEAVA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
362 Nicon Daria Nicola IS121M11034 1 SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA"IASI 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
363 Nistor Dragos SV109M11048 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
364 Onisoru Darius IS105M11039 1 I. Teodoreanu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
365 Popa Andreea Beatrice IS108M11061 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
366 Precup Theodor Emilian IS105M11159 1 B. P. Hasdeu 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
367 Predescu Raisa Andreea B150M11004 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
368 Rapcencu Stefan Rares B165M11068 1 Colegiu German Goethe 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
369 Romanescu Miruna SV118M11074 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
370 Sonuvar Ebru CT125M11152 1 GHE TITEICA 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
371 Toader Matei B122M11225 1 Scoala Nr. 56 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
372 Trefas Eduard B199M11047 1 Scoala Gimnaziala nr. 117 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
373 Tudor Duicu Vladimir B122M11235 1 Scoala Nr. 56 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
374 Varga Mirel Gabriel B129M11126 1 Scoala nr 196 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
375 Vintila Tudor IS123M11001 1 Scoala "Petru Rares" 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
376 Visan Ariana B122M11255 1 sc 19 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
377 Zabulica Sebastian IS111M11152 1 Şc. Gim. Dimitrie Sturdza 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
378 Zlatcu Catalina CT125M11151 1 BP HASDEU 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
379 Zurac Rares Andrei IF100M11026 1 SCOALA PRO INGENIO 60 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
380 RUSU ANA VL118M11033 1 CNIMB 60 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
381 Manole Karina B155M11019 1 142 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
382 Merdescu Maria B111M11026 1 SC.10 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
383 Musescu Ilinca IF103M11021 1 OGIS-Floreasca 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
384 Petrica Traian B165M11037 1 Colegiu German Goethe 59 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
385 Alecu Alexandru B150M11008 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 58 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
386 Marcuta Ilinca B173M11006 1 Liceul Teoretic Nicolae Iorga 58 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
387 Negoita Ana B102M11034 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.129 58 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
388 Stefan Rares B204M11068 1 Sc. Gim. AVRAM IANCU 58 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
389 Barbu Andrei B157M11004 1 SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI 57 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
390 Alecu Izsak David Mihai B122M11000 1 Scoala Nr. 56 56 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
391 Cavescu Radu Stefan B122M11032 1 Scoala Nr. 77 56 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
392 Ivana Ioan Nectarie B157M11035 1 SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI 56 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
393 Petre Racman Antonia B139M11071 1 SC. GIM. NR. 79 56 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
394 Apostol David B211M11001 1 Scoala Internationala KING GEORGE 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
395 Bulica Ioan B122M11023 1 Scoala Nr. 56 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
396 Burlacu Andrei B157M11009 1 SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
397 Carmu Bogdan B122M11030 1 Scoala Smart Kids 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
398 Petrisor Alexia B122M11175 1 Scoala Inaschool 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
399 Tudor Stefan B122M11236 1 Scoala Nr. 66 55 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
400 Bileca Alexandru B165M11064 1 Colegiu German Goethe 54 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
401 Manescu Rares Andrei Ionut B109M11028 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 54 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
402 Negoita Tudor B102M11007 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.129 54 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
403 Croitoru Alexandra B126M11065 1 197 53 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
404 Moldovan Andreea Silvana B122M11146 1 Scoala Nr. 49 53 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
405 Alexandru Petru Teodor B150M11010 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA 51 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
406 Bluoss Cristian Teodor B122M11018 1 Scoala Nr. 49 51 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
407 Lupu Mihnea B122M11410 1 sc 19 51 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
408 Netoiu David Alexandru B109M11154 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 51 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
409 Niculae Miruna B122M11160 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" 51 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
410 Cristea Matei Alex B212M11019 1 genius 51 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
411 Alupoaei Emanuela Nicola SV134M11000 1 Scoala Gimnaziala Risca 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
412 Ballas Anastasia B205M11006 1 SC. REGELE MIHAI I 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
413 Bolinteanu Gabriel B109M11226 1 SCOALA Generala nr.139,Mircea Santimbreanu 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
414 Buburuzan Stefan IS108M11046 1 COL. R. WURMBRAND IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
415 Cirstea Radu Gabriel IS121M11051 1 SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA"IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
416 Cojocariu Tiberiu B122M11041 1 Scoala Nr. 56 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
417 Cojocaru Daria IS108M11012 1 SCOALA GIM. ST. BARSANESCU IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
418 Constantinescu Alexia Maria B122M11044 1 Scoala Nr. 49 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
419 Corban Andra IS108M11013 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
420 Crutescu Andrei CT125M11036 1 JEAN BART 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
421 Dinca Ana IF101M11019 1 Liceul Teoretic "Ioan Petrus" 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
422 Dragoi Nistorenco Maria CT125M11047 1 BP HASDEU 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
423 Dumitrache Stefan B109M11077 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
424 El Salim Samaya CT125M11051 1 GHE TITEICA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
425 Floarea Iarina Andreea B122M11297 1 Scoala Nr. 39 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
426 Geambazu Sotir CT125M11054 1 MIHAI VITEAZU 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
427 Ghioldis Andrei Gabriel B122M11088 1 Scoala Nr. 75 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
428 Ghita Cristina B202M11018 1 Scoala Gimnaziala Federico Garcia Lorca 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
429 Gotoi Matei OT101M11009 1 Scoala Vlaicu Voda 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
430 Grosu Ioan IS105M11092 1 B.P.Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
431 Harasemiuc Abigail SV122M11110 1 SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
432 Huci Stefan Teodor B179M11030 1 Sc. Nr. 56 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
433 Ionita David Robert Andrei B139M11007 1 SC. GIM. NR. 81 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
434 Martin Razvan CT125M11083 1 GEORGE ENESCU 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
435 Mercas Mircea IS106M11010 1 SC. I.CANTACUZINO 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
436 Mirea Gabriel B130M11069 1 SCOALA NR.119 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
437 Morosanu Luca CT125M11266 1 REMUS OPREANU 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
438 Muntenescu Alex Codrin IS108M11059 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
439 Negrila Maria B209M11015 1 Scoala nr 79 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
440 Onofrei Miruna IS105M11021 1 B.P.Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
441 Pintea Iuliana IS105M11123 1 B.P.Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
442 Plamada Dragos Gabriel IS105M11045 1 B. P. Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
443 Raut Amelia Ioana IS105M11026 1 B.P.Hasdeu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
444 Romila Madalina IS108M11179 1 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
445 Schindele Maria B109M11029 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
446 Sima Albert OT101M11003 1 Scoala Vlaicu Voda 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: OT105 Scoala Postliceala Sanitara Christiana
447 Simion Evelyn Roberta IS108M11197 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
448 Solomon Rares IS108M11034 1 SCOALA GIM. ALECU RUSSO IASI 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
449 Stan Sebastian IS105M11077 1 I. Teodoreanu 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
450 Toader Eduard IS111M11102 1 Şc. Gim. Alexandru Vlahuta 50 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
451 Vasilescu Ariadna B164M11064 1 Scoala nr 194 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
452 Voinea Alexandru B204M11081 1 Sc. Gim. AVRAM IANCU 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
453 Zaharia Geanny Alexandru B129M11124 1 Scoala nr 196 50 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
454 Dutescu Sandra B122M11077 1 Scoala Inaschool 49 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
455 Isuf Alexandru B139M11048 1 SC. GIM. NR. 81 49 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
456 Jurcut Riana IF105M11018 1 Scoala Kids Club 48 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
457 Luca Daria Alexandra B122M11114 1 Scoala Nr. 56 48 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
458 Petrescu Mario IF105M11021 1 Scoala Kids Club 47 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
459 Gun Deniz Alexandru B206M11002 1 Sc. Gim. "Maria Rosetti" 46 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
460 Nastase Anamaria Stefania B200M11065 1 Scoala Nr. 174 C. Brancusi 46 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
461 Nicolescu Bianca B126M11053 1 197 46 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
462 Profeanu Stefan B129M11020 1 Scoala Hamburg 46 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
463 Andrei Irina B130M11005 1 SCOALA NR.119 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
464 Antoniu Iulia B211M11000 1 Scoala Internationala KING GEORGE 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
465 Beznila Elena Roxana B109M11062 1 SCOALA M. SANTIMBREANU 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
466 Bica Natalia B211M11003 1 Scoala Internationala KING GEORGE 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
467 Bichir Teodor IF105M11013 1 Scoala Kids Club 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
468 Bobaru Ruxandra Elena B197M11011 1 Scoala nr.56 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
469 Bruca Alexandra B133M11004 1 Scoala Gimnaziala Nr. 143 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
470 Cristea Stefan B126M11049 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
471 Dragomirescu Aida B122M11067 1 ISB 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
472 Ionescu Anastasia B157M11033 1 SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
473 Nicola Teodor B128M11072 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
474 Pana Stefan Mircea B129M11042 1 Scoala nr 196 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
475 Peter Robert B122M11170 1 Scoala Nr. 56 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
476 Popa Andrei B199M11063 1 Scoala Gimnaziala nr. 117 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
477 Popa Ilinca B198M11090 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 45 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
478 Cosma Teodora B164M11009 1 Scoala Gim. Martisor 44 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
479 Cononov Matei B208M01051 1 Scoala LAUDER 43 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
480 Nae Stefania Isabelle B122M11151 1 Scoala Nr. 49 43 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
481 Asan Matei B129M11023 1 Scoala Hamburg 42 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
482 Anghel Antonia B128M11004 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 41 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
483 Matei Ada Maria B109M11051 1 SCOALA NR. 131 41 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
484 Agape Delia Maria IS105M11153 1 G. Ibraileanu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
485 Albisteanu Matei Stefan IS121M11064 1 SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA"IASI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
486 Andreescu David B126M11074 1 197 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
487 Badescu Diana Luiza IS108M11042 1 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
488 Barzoiu Rares B122M11016 1 Scoala Nr. 56 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
489 Beligan Ilinca B128M11010 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
490 Bizadea Rahela B109M11005 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
491 Buga Adrian IS105M11151 1 I. Teodoreanu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
492 Calapod Anastasia IS105M11173 1 I. Teodoreanu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
493 Cercel Stefan Andrei B130M11022 1 SCOALA NR.109 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
494 Ceru Tudor IS105M11122 1 I. Teodoreanu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
495 Constantinescu Ioana VL102M11065 1 C.N.I.MATEI BASARAB 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
496 Cretoiu Maria Cristina B164M11010 1 Scoala nr 194 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
497 Deneanu George Dan Cristian B186M11002 1 Scoala Gimnaziala Nr. 20 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
498 Dicu Vlad B122M11060 1 Scoala Nr. 49 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
499 Dobrota David Stefan B204M11031 1 Sc. Gim. NR.190 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
500 Georgescu Mihai CT125M11057 1 DAN BARBILIAN 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
501 Gheorghe Andrei B122M11086 1 Sc.Gimnaziala Nr. 307 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
502 Hatmanu Alexandra IS105M11025 1 B.P.Hasdeu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
503 Macovei Radu Alexandru B109M11027 1 LICEUL M CERVANTES 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
504 Miinea Claudiu Mihai B200M11061 1 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
505 Miron Theodor IS105M11175 1 B.P.Hasdeu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
506 Moldoveanu Maria B164M11036 1 Scoala Gim. Martisor 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
507 Nica Iosif IS105M11129 1 I. Teodoreanu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
508 Pirtac Bianca IS105M11150 1 I. Teodoreanu 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
509 Pitigoi Mario Nicolae VL115M11002 1 SCOALA GIMNAZIALA VALEA MARE BABENI 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
510 Popescu Cristina Loredana CT125M11111 1 BP HASDEU 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
511 Roman George B215M11085 1 GIMNAZIALA 150 40 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
512 Stancu Andrei Cristian CT125M11128 1 REMUS OPREANU 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
513 Tudorache Ana Maria CT125M11143 1 GHE TITEICA 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
514 PESCARU TEODOR VL102M11181 1 CNIMB 40 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
515 Manea Simona Tudor B111M11044 1 I. H. Radulescu 39 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
516 Gheorghisor Catalin B130M11040 1 SCOALA NR.119 38 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
517 Mihailescu Daniel B164M11032 1 Scoala nr 93 38 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
518 Cristea Anna Maria B204M11024 1 Sc. SPECTRUM 37 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
519 Pasare Luca IF105M11020 1 Scoala Kids Club 37 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
520 Cojocaru Alex B204M11017 1 Sc. Gim. AVRAM IANCU 36 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
521 Igescu Mihai Sergiu B122M11095 1 Scoala Nr. 56 35 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
522 Micu Samuel David B122M11134 1 Scoala Nr. 49 35 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
523 Miloaga Alexandru B122M11142 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" 35 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
524 Otelea Stefan Bogdan B122M11166 1 Scoala Nr. 56 35 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
525 Paduraru Gabriela B130M11076 1 SCOALA NR.119 35 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
526 Predut Alexandru B109M11041 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 34 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
527 Mekhael George Riyadh B130M11066 1 Scoala nr.165 33 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
528 Manolache Tiberiu B122M11123 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" 32 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
529 Andreescu Ana Maria B122M11002 1 Scoala Inaschool 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
530 Balan Luca IF105M11001 1 Scoala Kids Club 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
531 Balasa Raisa CT125M11013 1 GHE TITEICA 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
532 Bolundut Alexandru B198M11062 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
533 Burlacu Rares B157M11010 1 SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
534 Coroi Stefan Eduard IS108M11015 1 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
535 Covaciu Petrut VL102M11069 1 SC. GIMNAZIALA ANTON PANN 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: VL118 Universitatea Spiru Haret
536 Ene Teodora Cristina B122M11081 1 Scoala Nr. 56 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
537 Ioane Delia B211M11009 1 Scoala Internationala KING GEORGE 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
538 Jula Diana B128M11058 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
539 Manea Razvan Constantin B129M11095 1 Scoala nr 196 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
540 Marinescu Stefan B109M11065 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
541 Mihalcea Radu B122M11415 1 sc 19 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
542 Nemes Karolina B198M11098 1 CERVANTES 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
543 Nicolae Andrei B186M11004 1 Scoala Gimnaziala Nr. 75 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
544 Oprea Victor B203M11025 1 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
545 Pascalau Daria Georgiana CT125M11102 1 TUDOR ARGHEZI 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
546 Pelin Denisa SV122M11009 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
547 Puha Sara SV122M11001 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
548 Radu Mihai Cristian B129M11062 1 Scoala nr 196 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
549 Rusu Teodor IS105M11168 1 I. Teodoreanu 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: IS130 Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD"
550 Simedrea Alexandru CT125M11122 1 CTIN BRATESCU 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
551 Siminiuc Anais SV118M11057 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
552 Topalu Rares Andrei CT125M11462 1 FERDINAND 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: CT125 Universitatea Spiru Haret
553 Tudor Matei B122M11234 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
554 Visenoiu Eduard B112M11010 1 Gimnaziala Herastrau 30 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
555 Vlad Cristian SV122M11092 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA 30 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
556 Neagu Dragos Alexandru B130M11074 1 SCOALA NR.119 27 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
557 Casapu David B122M11031 1 Scoala Nr. 56 24 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
558 Ungureanu Vlad B157M11067 1 SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI 20 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
559 Nicolaie Alexia Iarina B200M11068 1 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" 10 diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
560 Valianu Izabela SV134M11015 1 Scoala Gimnaziala Risca 10 diploma de merit
premiul se ridica de la: SV136 Universitatea Stefan cel Mare
561 Popescu Mircea B128M11083 1 "I.G.Duca" conf. diploma de merit
diploma se ridica dupa 5 oct intre orele 15.00-17.00 de la Sediul Fundatiei KOGAION din Bucuresti, Bd. Timisoara, nr 6, et 2, Cam 211
562 Aburculesei Cosmin IS108M11172 1 SCOALA GIM. ALECU RUSSO IASI abs
563 Agache Ana Maria IS108M11090 1 SCOALA GIM. ALECU RUSSO IASI abs
564 Alecu Vlad B128M11002 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
565 Alexandrescu Sofia Ana B150M11009 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
566 Alexandru Mara Lucia CT125M11004 1 PETRE ISPIRESCU abs
567 Almangiu Maria B164M11001 1 Scoala nr 194 abs
568 Andrei Alexadnru Mihai B109M11002 1 LICEUL D. BOLINTINEANU abs
569 Andreicut Daniel Vasile B129M11039 1 Scoala nr 196 abs
570 Anghel Stefan VL102M11005 1 C.N.I.MATEI BASARAB abs
571 Anghelescu Andrei B122M11004 1 Sc.Gimnaziala Nr. 307 abs
572 Angheluta Ioana Catinca IS108M11227 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU IASI abs
573 Anusca David Alexandru B198M11042 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
574 Apostol Livia Ana Maria B122M11006 1 Scoala Nr. 58 abs
575 Arcana Ioana IS108M11041 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU abs
576 Ardeleanu Eric Constantin B204M11005 1 Sc. METROPOLITANA ARC abs
577 Artenii Adrian Paul B108M11004 1 Titu Maiorescu abs
578 Asoltanie Ilinca Ioana B108M11005 1 Titu Maiorescu abs
579 Avatavului Teodora IS108M11127 1 SCOALA GIM. I. SIMIONESCU IASI abs
580 Avramescu Sebastian IF105M11012 1 Scoala Kids Club abs
581 Baciu Sofia B126M11035 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
582 Badea Elena B133M11036 1 Scoala Gimnaziala Nr. 143 abs
583 Balan Denis George IS108M11044 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI abs
584 Balan Maya B211M11004 1 Scoala Internationala KING GEORGE abs
585 Balanescu Mihnea B126M11029 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
586 Baltag Ana B211M11002 1 Scoala Internationala KING GEORGE abs
587 Barbu Maria B122M11014 1 Scoala Nr. 56 abs
588 Bardas Nectarie B197M11014 1 Scoala nr.97 abs
589 Belei Alexandra SV104M11002 1 Școala Gimnazială Bogdan Vodă abs
590 Bischofberger Katarina B197M11015 1 Scoala nr.56 abs
591 Bodareu Maximilian B129M11118 1 Scoala Hamburg abs
592 Boiarciuc Karina SV122M11010 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 abs
593 Bosinceanu Cezar SV134M11001 1 Scoala Gimnaziala Risca abs
594 Bostan Iulian Nicolae IS105M11162 1 I. Teodoreanu abs
595 Bourel Maria Alexandra IS105M11093 1 I. Teodoreanu abs
596 Brezeanu Cosmin B199M11046 1 Scoala Gimnaziala nr. 117 abs
597 Brinzaru Ilinca Maria B122M11022 1 Scoala Nr. 66 abs
598 Bucur Andrei IS118M11057 1 ALEXANDRU CEL BUN abs
599 Budai Ruxandra B198M11094 1 CERVANTES abs
600 Bulata Pavel B198M11063 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
601 Burdulea Diana Teodora IS105M11023 1 Euroed abs
602 Calinescu Maria B122M11027 1 Scoala Nr. 66 abs
603 Caraiman Daria B122M11029 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" abs
604 Caslariu Luca B128M11015 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
605 Cazacincu Ioana CT125M11028 1 ION JALEA abs
606 Cercel Matei B199M11005 1 Scoala Gimnaziala nr. 117 abs
607 Cerezaru Cristina B157M11011 1 SC. GIMNAZIALA NR.169 abs
608 Cernautanu Roberta B122M11034 1 Scoala Nr. 66 abs
609 Chelaru Eduard Razvan B200M11017 1 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" abs
610 Chelba Alexandra SV109M11033 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
611 Cheosea Bianca Maria CT125M11031 1 DAN BARBILIAN abs
612 Chiciorea Radu Stefan B130M11023 1 SCOALA NR. 165 abs
613 Chiracu Diana SV128M11040 1 NR.2 abs
614 Chitac Ines Theodora IS108M11008 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU abs
615 Chivan Maria Gabriela B129M11053 1 Scoala nr 196 abs
616 Chivu Calin Andrei B129M11097 1 Scoala Hamburg abs
617 Cimpan Bogdan Cristian SV109M11050 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
618 Cioca Albert IS108M11174 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI abs
619 Ciolan Eva Maria IF101M11008 1 Liceul Teoretic "Ioan Petrus" abs
620 Ciuciureanu Angelina Maria B150M11018 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
621 Ciungradi Mihai B164M11008 1 Scoala nr 79 abs
622 Ciurescu Bianca Mihaela B122M11038 1 Scoala Nr. 49 abs
623 Cobjuc Ioana IS108M11011 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU abs
624 Cocea Maria B122M11040 1 Sc.Gimnaziala Nr. 307 abs
625 Cojocaru Irina B204M11018 1 Sc. Gim. G. BACOVIA abs
626 Constantin Radu Dimitrie B198M11135 1 Scoala Gimnaziala Hamburg abs
627 Constantin Teodora B157M11016 1 SC. GIMNAZIALA NR.169 abs
628 Constantinescu Alessia Ioana B209M11019 1 Scoala nr.79 abs
629 Constantinescu Eduard B128M11021 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
630 Constantinescu Elena Daniela B197M11018 1 Scoala nr.79 abs
631 Constantinescu Eric B122M11046 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" abs
632 Constantinescu Nectarie B122M11048 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" abs
633 Cozma Octavian SV101M11004 1 SCOALA GIMNAZIALA HORODNICENI abs
634 Craciun Adnana SV104M11013 1 Școala Gimnazială Bogdan Vodă abs
635 Cristian Iustin IS105M11022 1 B.P.Hasdeu abs
636 Croitoru Florina CT125M11035 1 PETRE ISPIRESCU abs
637 Cucu Matei B108M11021 1 Titu Maiorescu abs
638 Cucu Razvan IS121M11052 1 SCOALA GIMNAZIALA ,, ALEXANDRU CEL BUN"IASI abs
639 Curelar Diana SV128M11035 1 NR.2 abs
640 Damian Andrei IS105M11061 1 B. P. Hasdeu abs
641 Dascalu Daniel IS108M11052 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU abs
642 Deaconescu Stefan Matei B111M11038 1 I. H. Radulescu abs
643 Diac Daria SV118M11071 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 ION CREANGA abs
644 Diaconescu Agnes SV109M11009 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
645 Diaconu Iustina B197M11019 1 Scoala nr.79 abs
646 Dicu Raisa B129M11040 1 Scoala Hamburg abs
647 Dinu Ilinca B122M11061 1 Sc.Gimnaziala Nr. 307 abs
648 Dirtu Diana IS105M11072 1 B.P.Hasdeu abs
649 Dobre Izabela OT101M11028 1 Scoala Vlaicu Voda abs
650 Doroftei Darea SV104M11028 1 Școala Gimnazială Teodor Ştefanelli abs
651 Dragan Liliana Maria B208M11020 1 Sc Gim. nr. 150 abs
652 Dragota Georgia B143M11001 1 Sc nr.56 abs
653 Dragu Andrei B122M11068 1 Scoala Nr. 56 abs
654 Duca Elyana B122M11071 1 Sc.Gimnaziala Nr. 307 abs
655 Duchin Larisa Iliana BV103M11069 1 Liceul ,,Andrei Muresanu" abs
656 Dumitras Matei Robert IS108M11053 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI abs
657 Dumitrascu Sara B198M11007 1 LTN abs
658 Dutu Damian Stefan B108M11026 1 Titu Maiorescu abs
659 Elisei Miruna B211M11007 1 Scoala Internationala KING GEORGE abs
660 Enciu Serban B102M11006 1 SCOALA GIMNAZIALA "G.BACOVIA" abs
661 Epure Anamaria SV104M11027 1 Școala Gimnazială Teodor Ştefanelli abs
662 Esanu Ioan Alexandru IS108M11145 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI abs
663 Filipovici Andrei Sebastian IS108M11025 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI abs
664 Frunza Andrei B198M11031 1 SC 75 abs
665 Gache Andrei IS105M11179 1 B.P.Hasdeu abs
666 Gagiu Alexandru B128M11036 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
667 Gaina Gloria IS105M11149 1 B.P.Hasdeu abs
668 Gal Mihai Cristian B129M11091 1 Scoala nr 196 abs
669 Gavrila Eduard Andrei B150M11012 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
670 Gavrila Florescu Elena B109M11064 1 LICEUL D. BOLINTINEANU abs
671 Georgescu Teodora B164M11023 1 Scoala nr 79 abs
672 Gheorghe Maria Alexandra DB107M11030 1 Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste abs
673 Gheorghe Marius B208M11002 1 Scoala Gimnaziala nr 27 abs
674 Gherasim Andreea Desire IS108M11026 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU IASI abs
675 Gherasim Catinca B126M11005 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
676 Ginju Ionut IS105M11081 1 B.P.Hasdeu abs
677 Gradinaru Ilinca B198M11033 1 TEDDY BAR abs
678 Grama Stefan Nicolae B204M11040 1 Sc. Gim. NR.194 abs
679 Grancea Andrei B143M11003 1 Sc nr.64 abs
680 Grecu Alexandra VL102M11113 1 C.N.I.MATEI BASARAB abs
681 Gutan Calina IS105M11043 1 B.P.Hasdeu abs
682 Gutuman Mario B126M11009 1 197 abs
683 Haita Anna Katrina B122M11092 1 Scoala Nr. 49 abs
684 Harabor Maria CT125M11061 1 JEAN BART abs
685 Haralambie Eduard B126M11030 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
686 Hauceag Stefan IS123M11004 1 Scoala "Petru Rares" abs
687 Holeiciuc Mihai SV118M11090 1 SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET abs
688 Hudughianu Stefan SV109M11013 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
689 Iacob Karina Andreea IS105M11130 1 I. Teodoreanu abs
690 Iacob Teodor IS105M11114 1 B. P. Hasdeu abs
691 Ibram Aidan CT125M11062 1 MIHAI VITEAZU abs
692 Ifrim David B211M11010 1 Scoala Internationala KING GEORGE abs
693 Ignat Dragos SV104M11004 1 Școala Gimnazială Bogdan Vodă abs
694 Ignat Otilia OT101M11001 1 Scoala Vlaicu Voda abs
695 Ileana Sebastian B126M11042 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
696 Ilie Bianca B157M11032 1 SC. GIMNAZIALA NR.169 abs
697 Ilievici Milan Andrei B109M11023 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 abs
698 Iordache Stefan VL102M11122 1 C.N.I.MATEI BASARAB abs
699 Istrate Andreea B128M11057 1 SC 128 abs
700 Itco Ioana SV122M11096 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA abs
701 Ivan Maria B143M11005 1 Sc nr.56 abs
702 Ivan Robert IF105M11017 1 Scoala Kids Club abs
703 Ivascu Bianca B122M11108 1 Scoala Nr. 79 abs
704 Kisczuk Ana Maria SV109M11037 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
705 Ladin Carina B122M11110 1 Scoala Nr. 56 abs
706 Leoveanu Izabela CT125M11073 1 JEAN BART abs
707 Licoi Daria CT125M11074 1 BP HASDEU abs
708 Lucaciuc Gabriela Sabina SV118M11026 1 SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI abs
709 Lungu Raluca B128M11061 1 LIC BOLINTINEANU abs
710 Lupu Ioana IS105M11018 1 B.P.Hasdeu abs
711 Lupu Ioana Bianca IS111M11153 1 Şc. Gim. Dimitrie Sturdza abs
712 Lutescu Maria B109M11026 1 SCOALA NR. 131 abs
713 Macau Ioana B122M11119 1 Scoala Nr. 56 abs
714 Macovei Stefan Florin IS108M11165 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU IASI abs
715 Maftei Ilinca IS105M11106 1 B.P.Hasdeu abs
716 Mandrila Iosep Maia SV104M11006 1 Școala Gimnazială Bogdan Vodă abs
717 Marinescu Andrei B122M11128 1 Scoala Nr. 19 abs
718 Marinescu Andrei IF105M11006 1 Scoala Kids Club abs
719 Marinescu Briana B155M11027 1 142 abs
720 Masar Dragos B198M11019 1 SC 97 abs
721 Mazilu Damian SV122M11044 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 abs
722 Melinte Ana Alexandra B198M11049 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
723 Mihai Maria B122M11136 1 Sc.Gimnaziala Nr. 307 abs
724 Mihai Matei B211M11011 1 Scoala Internationala KING GEORGE abs
725 Mihaila Sopca Darius IS123M11006 1 Scoala "Petru Rares" abs
726 Mihailescu Iannis B122M11138 1 Scoala Nr. 19 abs
727 Mihaiuc Beniamin SV128M11041 1 NR.2 abs
728 Mihalache Ioana B109M11096 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
729 Mihalcea Maria Alexandra B122M11139 1 Scoala Nr. 10 abs
730 Mirea Alexia Gabriela B200M11063 1 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" abs
731 Mirescu Alexandru B198M11089 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
732 Miron Smaranda IS121M11016 1 SCOALA IOANA IASI abs
733 Mitirita Maria B111M11030 1 SC.10 abs
734 Mitrea Andrei B122M11144 1 Scoala Nr. 56 abs
735 Mocanu Anton B198M11011 1 LTN abs
736 Moraru Beatrice DB103M11049 1 SCOALA GIMNAZIALA CORESI TGV abs
737 Morega David Ioan B212M11010 1 LTNI abs
738 Moroeanu Matei B122M11149 1 Scoala Nr. 56 abs
739 Naum Miruna B122M11152 1 Scoala Nr. 56 abs
740 Neacsu Denis Stefan DB107M11001 1 Scoala Coresi Targoviste abs
741 Nechifor Delia IS105M11011 1 B.P.Hasdeu abs
742 Necula Marius IS105M11116 1 B.P.Hasdeu abs
743 Nedeianu Oana OT101M11002 1 Scoala Vlaicu Voda abs
744 Negoita Sara B122M11155 1 Scoala Nr. 19 abs
745 Nica Bianca SV104M11007 1 Școala Gimnazială Bogdan Vodă abs
746 Nica Darius B164M11039 1 Scoala Gim. Martisor abs
747 Nica Tudor Stefan IS108M11118 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI abs
748 Nichifor Sergiu Ionut IS105M11049 1 I. Teodoreanu abs
749 Nicoara Tudor Andrei B150M11002 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
750 Nicolae Sebastian B122M11158 1 Scoala Nr. 49 abs
751 Niculae David Cristian B122M11159 1 Scoala Nr. 56 abs
752 Niculaie Alexandra B126M11014 1 GH. CORNELIU DOMNESTI abs
753 Nisioi Robert SV104M11016 1 Școala Gimnazială Bogdan Vodă abs
754 Nisioi Sebastian SV104M11017 1 Școala Gimnazială Bogdan Vodă abs
755 Nistor Matei IS109M11008 1 ST.BARSANESCU abs
756 Nistor Stefan B203M11023 1 SCOALA GIMNAZIALA NR 59 abs
757 Nitoiu Mara B129M11014 1 Scoala nr 56 abs
758 O connor Zara SV128M11007 1 PETRU MUSAT abs
759 Oliver Wagner B198M11017 1 J4K abs
760 Olteanu Stefan B109M11058 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 abs
761 Onciuleanu Alexandru SV122M11011 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 abs
762 Onofreiciuc Dranca Bogdan SV109M11040 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
763 Opincariu Alexandra SV122M11140 1 Şcoala Gimnazială Nr. 3 abs
764 Oprea Elena Miruna Claudia IS105M11005 1 I. Teodoreanu abs
765 Paduraru Mara Ioana IS105M11014 1 G. Ibraileanu abs
766 Pavaloaia Elena B108M11060 1 Titu Maiorescu abs
767 Pelea David Andrei B109M11085 1 LICEUL D. BOLINTINEANU abs
768 Pellegrini Alessio B150M11013 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
769 Petcu Razvan B157M11049 1 SC. GIMNAZIALA NR.169 abs
770 Petre Bianca B122M11173 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" abs
771 Petre Racman Antonia Raisa B219M11020 1 scoala gimnaziala nr 79 Bucuresti abs
772 Petre Victor B122M11174 1 Scoala Nr. 19 abs
773 Petrea Andra Stefany IS105M11156 1 Euroed abs
774 Petrus Ana B150M11019 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
775 Piticari Cristina Stefania SV118M11062 1 SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI abs
776 Pluteanu Emma B122M11177 1 Scoala Nr. 56 abs
777 Ponta Irina Octavia B150M11003 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
778 Popa Cosmin B164M11046 1 Scoala Gim. Martisor abs
779 Popa Elena Beatrice IS108M11213 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU IASI abs
780 Popa Oana VL102M11188 1 C.N.I.MATEI BASARAB abs
781 Poparlan Stefan B109M11067 1 LICEUL D. BOLINTINEANU abs
782 Popescu Alexandra SV104M11019 1 Școala Gimnazială Bogdan Vodă abs
783 Popescu Carla IF105M11007 1 Scoala Kids Club abs
784 Popescu Claudia Patricia CT125M11110 1 JEAN BART abs
785 Popescu David SV122M11017 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 abs
786 Popescu Ioana B122M11181 1 Scoala Nr. 56 abs
787 Popescu Nicoleta B198M11024 1 TEDDY BAR abs
788 Popescu Stefan B122M11183 1 Scoala Nr. 56 abs
789 Popovici Maria SV128M11015 1 PETRU MUSAT abs
790 Popovici Rosa SV128M11029 1 PETRU MUSAT abs
791 Porfire Alexia Maria IS108M11121 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU IASI abs
792 Postolica Madalina IS105M11001 1 B.P.Hasdeu abs
793 Postu Lidia Ioana IS105M11028 1 I. Teodoreanu abs
794 Preda Narcis Danut SV122M11070 1 SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA abs
795 Prepelita Matei IS105M11016 1 I. Teodoreanu abs
796 Prodan David B128M11086 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
797 Pruteanu Geani Ionut IS108M11088 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU IASI abs
798 Puiu Alexandru B165M11067 1 Colegiu German Goethe abs
799 Puscasu Diana SV122M11122 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 SUCEAVA abs
800 Radovici Daria Mihaela B122M11190 1 Scoala Nr.56 abs
801 Radulescu Sofia B198M11056 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
802 Raduta Maria B108M11068 1 Titu Maiorescu abs
803 Raucescu Ana Malina IS108M11188 1 SCOALA GIM. OTILIA CAZIMIR IASI abs
804 Rizescu Bianca Maria B173M11019 1 Liceul Teoretic Nicolae Iorga abs
805 Roata Palade Maria Magdalena B197M11005 1 Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC abs
806 Romanescu Adriana IS105M11091 1 G. Ibraileanu abs
807 Romanescu Alexandra IS105M11135 1 G. Ibraileanu abs
808 Rubina Ioana IS105M11051 1 Euroed abs
809 Sacarin Ana B164M11048 1 Scoala nr 79 abs
810 Salagean Maria Ruxandra B122M11199 1 Scoala Nr. 56 abs
811 Sandu Clara IS111M11023 1 Şc. Gim. George Calinescu abs
812 Sandulescu Ana Maria B197M11006 1 Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC abs
813 Sarbu Rares B164M11049 1 Scoala Gim. Martisor abs
814 Savoae Robert IS123M11010 1 Scoala "Petru Rares" abs
815 Schintee Oana Maria B109M11068 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 abs
816 Schipor Antonio SV104M11011 1 Școala Gimnazială Bogdan Vodă abs
817 Schipor Stefania B128M11091 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
818 Secman Eduard SV109M11023 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
819 Serban Karina SV118M11075 1 LICEUL TEORETIC FILADELFIA abs
820 Serbana David VL102M11218 1 SCOALA GIM. NR. 10 abs
821 Singh Taruni B164M11053 1 Scoala Gim. Martisor abs
822 Slavu Arisa B122M11365 1 sc 19 abs
823 Solomon Erik B122M11207 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" abs
824 Spilcea Stefan CT125M11125 1 GEORGE ENESCU abs
825 Stanciu Darius Mihail DB107M11029 1 Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste abs
826 Stanciu Diana BH100M11006 1 Gimnaziala,, Nicolae Popoviciu" Beius abs
827 Stanciu Dinu B150M11015 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
828 Stanica Timeea B122M11209 1 Scoala Nr. 49 abs
829 Stefan Alexandru IS109M11007 1 ST.BARSANESCU abs
830 Stefan Cezar B197M11008 1 Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC abs
831 Stefureac Alexandra Maria B150M11016 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
832 Stegaru Tudor IS105M11097 1 B.P.Hasdeu abs
833 Stoian Rares Eduard CT125M11130 1 GHE TITEICA abs
834 Stoica Iulian Cristian IS105M11059 1 I. Teodoreanu abs
835 Stoicescu Rares B122M11215 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" abs
836 Stolerciuc Alexandru IS105M11050 1 B.P.Hasdeu abs
837 Stoleriu Radu Ionut IS121M11021 1 COLEGIUL NATIONAL ,,C. NEGRUZZI" IASI abs
838 Strachinescu Sofia Maria B122M11216 1 Scoala Nr. 49 abs
839 Streanga Alexia Cristina SV109M11026 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
840 Suchar Alexandru IS105M11064 1 B.P.Hasdeu abs
841 Surubaru Caterina IS111M11101 1 Şc. Gim. Alexandru Vlahuta abs
842 Tabacaru Alexia B215M11097 1 GIMNAZIALA 150 abs
843 Tanasa Francesco Mario IS111M11133 1 Şc. Gim. Stefan Barsanescu abs
844 Tanase Alexandru Cristian B122M11218 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" abs
845 Tanase Alexandru Stefan IS108M11242 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU IASI abs
846 Tanrikulu Dan Baris B129M11069 1 Scoala Hamburg abs
847 Tarcuta Meda IS108M11082 1 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI abs
848 Tartau Matei Alexandru B197M11009 1 Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC abs
849 Teleaga Ecaterina SV109M11042 1 GIMN. "MIHAI EMINESCU" abs
850 Tepes Grosu Maria B122M11223 1 Scoala Nr. 56 abs
851 Tibuleac Stefania IS123M11009 1 Scoala "Petru Rares" abs
852 Titienari Andrei IS108M11161 1 SCOALA GIM. ALECU RUSSO IASI abs
853 Toma Alexandra B179M11063 1 LIC BOLINTINEANU abs
854 Torcea Rares OT101M11006 1 Scoala Vlaicu Voda abs
855 Tran Yen Vi B122M11229 1 Scoala Nr. 56 abs
856 Trandafir Luca SV118M11050 1 LICEUL TEORETIC FILADELFIA abs
857 Trica Ioana Anisia B122M11231 1 Scoala Nr. 79 abs
858 Trocea Miruna B122M11232 1 Scoala Nr. 56 abs
859 Tufaru Emilia Ioana B122M11237 1 Scoala Nr. 56 abs
860 Tules Eric CT125M11144 1 GEORGE ENESCU abs
861 Udrea Ana B198M11041 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
862 Udrea Ioana B157M11066 1 SC. GIMNAZIALA NR.169 abs
863 Ungureanu Vlad B211M11012 1 Scoala Internationala KING GEORGE abs
864 Uscoiu Rares B122M11238 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" abs
865 Varlanuta Daria Elena IS105M11037 1 I. Teodoreanu abs
866 Vasile Alexandra B164M11063 1 Scoala nr 194 abs
867 Vasilescu Trasca Stefan B150M11005 1 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA abs
868 Vasiliu Ioana Alexandra IS108M11163 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU IASI abs
869 Vasu Victor B126M11028 1 197 abs
870 Ventuneac Karina SV122M11094 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA abs
871 Vesman Edi B122M11240 1 Scoala Nr. 52 "Iancului" abs
872 Vieru Ilinca IS108M11125 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU abs
873 Viziteu Alessia B130M11113 1 SCOALA NR.36 abs
874 Vizitiu Andrei B198M11075 1 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu abs
875 Voicu Alexandru B122M11243 1 Scoala Nr. 56 abs
876 Voicu Andrei B128M11106 1 Scoala Gimnaziala I.G.Duca abs
877 Voiculescu Vlad Alexandru B130M11115 1 SCOALA NR. 165 abs
878 Voinea Ana B157M11070 1 SC. GIMNAZIALA NR.169 abs
879 Vulturescu Alessia B208M11018 1 Scoala Gimnaziala Maica Domnului abs
880 Zabrauteanu Theodora B197M11012 1 Scoala nr.79 abs
881 Zaharia Calin Mihai IS108M11152 1 SCOALA GIM. GH.I.BRATIANU IASI abs
882 Zgura Thea Maria B122M11248 1 Scoala Nr. 49 abs



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017