Comisia Centrala Iasi


Presedinte prof Cristina Anton, C.N. "M.Eminescu" Iasi

Presedinte onorific invatator Tiganasu Maria, C. N. "M. Eminescu", Iasi

Primvicepresedinte prof. Bendescu Alina, C. N. "M. Eminescu", Iasi

Primvicepresedinte prof. Jenita Cheptanariu, Scoala "Titu Maiorescu" Iasi, Iasi

Primvicepresedinte prof. Alina Mocanu, Scoala "Titu Maiorescu" Iasi, Iasi

Vicepresedinte prof. Zapan Loredana, Scoala Gimnaziala "Otilia Cazimir" Iasi, Iasi

Vicepresedinte prof. Domnica Hudisteanu, Scoala "B.P. Hasdeu" Iasi, Iasi

Vicepresedinte prof dr Sandulescu Gabriela, C.N. "M.Eminescu" Iasi
 
Vicepresedinte prof Iurea Gheorghe, Liceul Teoretic "D. Cantemir" Iasi

Vicepresedinte prof Apetrii Ana, C.N. "M.Eminescu" Iasi

Vicepresedinte prof Panainte Bronia, C.N. "M. Eminescu" Iasi

Vicepresedinte prof Blendea Gheorghe, C.N. "M. Eminescu" Iasi

Vicepresedinte prof Munteanu Daniela, Liceul Teoretic "D. Cantemir" Iasi

Vicepresedinte prof Craciun Dorinel, C. N. "M. Sadoveanu", Pascani, Iasi

Vicepresedinte prof Marieta Musei, Scoala Petru Rares, Harlau, Iasi

Vicepresedinte prof. Bendescu Marius, Colegiul National "Mihai Eminescu", IASI

Vicepresedinte prof. Cosug Doina, Şcoala Gimnazială "George Cosbuc", IASI

Vicepresedinte prof. Eugenia Nour, Scoala "Iordache Cantacuzino", PASCANI

Secretar stiintific prof Caia Maria, C. N. "G. Ibraileanu", Iasi

Secretar stiintific prof Carapanu Dorina, C. N. "G. Ibraileanu", Iasi

Secretar stiintific prof Dimitriu Carmen, C. N. "M. Sadoveanu", Pascani, Iasi

Secretar stiintific prof Macovei Liviu, C. N. "M. Sadoveanu", Pascani, Iasi

Secretar stiintific prof Raducanu Petru, Liceul Teoretic "D. Cantemir" Iasi

Membru prof Simirad Cristina, Scoala "Ghe. I. Bratianu" Iasi

Membru prof. Fotea Crina, Scoala Gimnaziala Internationala Spectrum, IASI

Membru prof. Dumitrascu Maria Monica, Liceul Teoretic "Miron Costin", IASI

Membru prof. Andreea Balan, Scoala Primara Lorelay, IASI

Membru prof Hudita Corina, Liceul Teoretic "D. Cantemir" Iasi

Membru prof Anca Dimitriu, Liceul Teoretic "D. Cantemir" Iasi

Membru prof. Mihalache Nadia, Scoala Gimnaziala Internationala Spectrum, Iasi

Membru prof Rusu Carmen, Scoala "Ghe. I. Bratianu" Iasi

Membru prof Gabor Lacrimioara, Scoala "Ghe. I. Bratianu" Iasi

Membru prof Danilor Olesia, Scoala "Ghe. I. Bratianu" Iasi





Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018