gazduire.ro sustine performanta!

Scoala Gimnaziala Milisauti


Noutati centru:

Rezultate initiale

publicat pe: 2015-01-25

Fisiere atasate:
rezultate_mateII.docx

Repartizarea pe sali etapa a II-a, 25 ianuarie 2015

publicat pe: 2015-01-24

Fisiere atasate:
Sala_1.docx
Sala_2.docx
Sala_3.docx
Sala_4.docx
Sala_5.docx

Repartizarea pe săli, Etapa I

publicat pe: 2014-11-22

Fisiere atasate:
Sala1.docx
Sala2.docx
Sala3.docx
Sala4.docx
Sala5.docx

Rezultate initiale matematica epata a III-a

publicat pe: 2014-05-11

Rezultatele din 11 mai 2014


Fisiere atasate:
REZULTATELE_CONCURSULUI_NATIONAL_DE_MATEMATICA_EUCLID_ETAPA_A_III.docx

Repartizare pe sali etapa 3

publicat pe: 2014-05-11

Fisiere atasate:
SALA1.docx
SALA_22.docx
SALA_32.docx
SALA_41.docx

rezultate initiale

publicat pe: 2014-03-02

Fisiere atasate:
Rezultate_initiale.docx

Repartizarea pe sali etapa a II-a

publicat pe: 2014-03-02

Fisiere atasate:
Attachments_201432_(1).zip

Rezultate finale etapa I

publicat pe: 2013-12-10

Fisiere atasate:
Rezultate_finale_etapa_I1.xls

REPARTIZAREA PE SALI

publicat pe: 2013-12-07

Şcoala Gimnazială Milişăuţi / Suceava

TABEL NOMINAL CU ELEVII PARTICIPANTI LA CONCURSUL NAȚIONAL DE MATEMATICA  EUCLID

Sala nr. 1

NR

Nume prenume

Scoala

Clasa

Profesor

1.        

ADAM DANIEL

Scoala Gimnaziala Milisauti

2

HUTULEAC DARIA

2.        

ARDELEAN ADRIAN

Scoala Gimnaziala Milisauti

2

HUTULEAC DARIA

3.        

DASCALIUC DAVID

Scoala Gimnaziala Milisauti

2

HUTULEAC DARIA

4.        

LAZOREC COSMIN

Scoala Gimnaziala Milisauti

2

MITITEL ELENA

5.        

MITITEL ANDREEA

Scoala Gimnaziala Milisauti

2

MITITEL ELENA

6.        

ONESEMNIUC IOAN

Scoala Gimnaziala Milisauti

2

MITITEL ELENA

7.        

PASCAR IONUT

Scoala Gimnaziala Milisauti

2

MITITEL ELENA

8.        

PASLARU TEODORA

Scoala Gimnaziala Milisauti

2

HUTULEAC DARIA

9.        

PISLARIU MARIO

Scoala Gimnaziala Milisauti

2

MITITEL ELENA

10.    

POLEAC DENISA

Scoala Gimnaziala Milisauti

2

MITITEL ELENA

11.    

SOROHAN MARIA

Scoala Gimnaziala Milisauti

2

HUTULEAC DARIA

12.    

TATAR MATEI

Scoala Gimnaziala Milisauti

2

HUTULEAC DARIA

13.    

FILIPIUC SABRINA

Scoala Gimnaziala Milisauti

3

RUSU ADELA

14.    

HUTULEAC EDUARD

Scoala Gimnaziala Milisauti

3

RUSU ADELA

15.    

PASCAR ELIZA

Scoala Gimnaziala Milisauti

3

RUSU ADELA

16.    

SLUSAR ALEXANDRA

Scoala Gimnaziala Milisauti

3

RUSU ADELA

17.    

SMADICI LUCIA

Scoala Gimnaziala Milisauti

3

IONESI LILIANA

18.    

BARFA PETRUTA

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

4

COZMENIUC ELENA

19.    

BETCU FILIPPO

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

4

COZMENIUC ELENA

20.    

COCA CIPRIAN BOGDAN

Scoala Gimnaziala Milisauti

4

PISLAR ANCA

21.    

COZMENIUC IULIA-GAROFINA

Scoala Gimnaziala Milisauti

4

TICAL DORINA

22.    

GRADINARU BIANCA

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

4

COZMENIUC ELENA

23.    

GUTU OVIDIU

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

4

COZMENIUC ELENA

24.    

MARIUTAC ANDREEA

Scoala Gimnaziala Milisauti

4

TICAL DORINA

25.    

MATEICIUC MARCELA MIRELA

Scoala Gimnaziala Milisauti

4

PISLAR ANCA

26.    

OLARI ANDREI

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

4

COZMENIUC ELENA

27.    

PETRESCU RAMONA

Scoala Gimnaziala Badeuti

4

DUMITRESCU MIHAELA

 

 

Şcoala Gimnazială Milişăuţi / Suceava

 

TABEL NOMINAL CU ELEVII PARTICIPANTI LA CONCURSUL NAȚIONAL DE MATEMATICA  EUCLID

Sala nr. 2

 

NR

NUMELE ELEVULUI

SCOALA

CLS

PROFESOR

1.        

PISLAR DANIELA-GABRIELA

Scoala Gimnaziala Milisauti

4

TICAL DORINA

2.        

RUSTI EMILIA

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

4

COZMENIUC ELENA

3.        

SAUCIUC IONUT-CRISTIAN

Scoala Gimnaziala Milisauti

4

PISLAR ANCA

4.        

SAUCIUC SEBASTIAN-DANIEL

Scoala Gimnaziala Milisauti

4

TICAL DORINA

5.        

SERBAN SANDRA-VALENTINA

Scoala Gimnaziala Milisauti

4

PISLAR ANCA

6.        

CRETUL BIANCA

Scoala Gimnaziala Badeuti

4

DUMITRESCU MIHAELA

7.        

PETRESCU EDEN

Scoala Gimnaziala Badeuti

4

DUMITRESCU MIHAELA

8.        

CIRDEI LAVINIA

Scoala Gimnaziala Badeuti

4

DUMITRESCU MIHAELA

9.        

DASCALIUC OREST

Scoala Gimnaziala Milisauti

5

SEMENIUC LILIANA

10.    

LUPASTEAN-BARFA GEORGIANA

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

5

CALANCEA ILEONORA

11.    

MAGDICI LARISA-MARIA

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

5

CALANCEA ILEONORA

12.    

PASAILA MARTA

Scoala Gimnaziala Milisauti

5

SEMENIUC LILIANA

13.    

PASCAR ANDRA

Scoala Gimnaziala Milisauti

5

SEMENIUC LILIANA

14.    

PETRESCU MONICA LENUTA

Scoala Gimnaziala Badeuti

5

RUBAN DANA

15.    

PETRESCU SIMON ANTONIO

Scoala Gimnaziala Badeuti

5

RUBAN DANA

16.    

SEMENIUC CALIN-MIHAI

Scoala Gimnaziala Milisauti

5

SEMENIUC LILIANA

17.    

SIRITEAN FLORITA

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

5

CALANCEA ILEONORA

18.    

SUHAN ROBERTA

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

5

CALANCEA ILEONORA

19.    

BIHOLARI IONUT-DRAGOS

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

6

STRUGARIU MIHAI

20.    

CARCIU ALEXANDRU MUGUREL

Scoala Gimnaziala Badeuti

6

RUBAN DANA

21.    

CAZAC VASILICA DANIEL

Scoala Gimnaziala Badeuti

6

RUBAN DANA

22.    

CERCACI MIHAI VALENTIN

Scoala Gimnaziala Badeuti

6

RUBAN DANA

23.    

CIRMACI GEORGE VALENTIN

Scoala Gimnaziala Milisauti

6

RUBAN DANA

24.    

CARCIU CATALIN VASILE

Scoala Gimnaziala Badeuti

5

RUBAN DANA

 

 

 

 

Şcoala Gimnazială Milişăuţi / Suceava

 

TABEL NOMINAL CU ELEVII PARTICIPANTI LA CONCURSUL NAȚIONAL DE MATEMATICA  EUCLID

Sala nr. 3

 

NR

NUMELE ELEVULUI

SCOALA

CLS

PROFESOR

 

CRETUL LAURA MARTA

Scoala Gimnaziala Badeuti

6

RUBAN DANA

 

HRENIUC AMALIA-ANDREEA

Scoala Gimnaziala Milisauti

6

SEMENIUC LILIANA

 

PETRESCU MIHAELA VERA

Scoala Gimnaziala Badeuti

6

RUBAN DANA

 

POLEAC ANA-MARIA

Scoala Gimnaziala Milisauti

6

SEMENIUC LILIANA

 

POPESCU ADRIAN

Scoala Gimnaziala Badeuti

6

RUBAN DANA

 

CARARE CLAUDIU

Scoala Gimnaziala Milisauti

7

SEMENIUC LILIANA

 

HRENIUC LARISA-NICOLETA

Scoala Gimnaziala Milisauti

7

SEMENIUC LILIANA

 

ILINCAI ANTON

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

7

STRUGARIU MIHAI

 

PASAILA FLORIN

Scoala Gimnaziala Milisauti

7

SEMENIUC LILIANA

 

PRICHICI ADRIAN

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

7

STRUGARIU MIHAI

 

AVRAM SEBASTIAN IONUT

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

8

STRUGARIU MIHAI

 

BODNARIU ANDREEA DAMARIS

Scoala Gimnaziala Badeuti

8

RUBAN DANA

 

CRETU BIANCA

Scoala Gimnaziala Milisauti

8

SEMENIUC LILIANA

 

DANILET IONUT

Scoala Gimnaziala Milisauti

8

SEMENIUC LILIANA

 

DANILET MADALINA

Scoala Gimnaziala Milisauti

8

SEMENIUC LILIANA

 

DANILET PAULA

Scoala Gimnaziala Milisauti

8

SEMENIUC LILIANA

 

DASCALIUC DANIELA IULIA

Scoala Gimnaziala Milisauti

8

RUBAN DANA

 

HRENIUC ALEXANDRA

Scoala Gimnaziala Milisauti

8

SEMENIUC LILIANA

 

SAUCIUC ANDREEA

Scoala Gimnaziala Milisauti

8

SEMENIUC LILIANA

 

UTALE DANIELA SIMONA

Scoala Gimnaziala nr 2 Iaslovat

8

STRUGARIU MIHAI

 

VITEGA DANIELA-ALEXANDRA

Scoala Gimnaziala Milisauti

8

SEMENIUC LILIANA

 

ANTOCI MIHAELA OLTEA

Scoala Gimnaziala Badeuti

5

RUBAN DANA

 

BREABAN CONSTANTIN ADRIAN

Scoala Gimnaziala Badeuti

5

RUBAN DANA

24.    

HRAB MIRIAM

Scoala Gimnaziala Badeuti

6

RUBAN DANA

25.    

MARUTEAC IOANA

Scoala Gimnaziala Badeuti

6

RUBAN DANA





Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018