Rezultate Arhiva editia 2014-2015 VS105

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 7 Sirbu Andreea Liceul Mihail Kogalniceanu Vaslui 98  1 Flueras Gheorghe
1 9 M2 Holtea Alexandra Gabriela Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 99  1 Tofan Daniela
1 9 M2 Tanase Diana Narcisa Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 93  2 Tofan Daniela
1 9 M2 Donea Andreea Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 92  3 Tofan Daniela
1 9 M2 Onila Laura Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 89  M Tofan Daniela
1 9 M2 Stirbu Ioana Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 89  M Tofan Daniela
1 10 M2 Molan Georgiana Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 99  1 Panainte Daniela
1 10 M2 Pricob Stefania Gabriela Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 99  1 Panainte Daniela
1 10 M2 Enache Denisa Elena Malina Liceul Mihail Kogalniceanu Vaslui 98  2 Flueras Gheorghe
1 10 M2 Bobirca Paula Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 94  2 Panainte Daniela
1 10 M2 Burghelea Petrisor Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 91  3 Litra Corina
1 10 M2 Surugiu Maria Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 91  3 Litra Corina
1 10 M2 Cucu Bianca Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 90  3 Panainte Daniela
1 10 M2 Amariei Eliza Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 89  M Litra Corina
1 10 M2 Perju Alina Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 87  M Panainte Daniela
1 10 M2 Bulumac Georgiana Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 86  M Panainte Daniela
1 11 M1 Adam Adrian Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 95  1 Tofan Daniela
1 11 M1 Cihodaru Alexandru Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 95  1 Tofan Daniela
1 11 M1 Nestian Mihai Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 93  2 Tofan Daniela
1 11 M2 Tanase Loreta Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 96  1 Panainte Daniela
1 12 M2 Enache Laura Madalina Liceul Mihail Kogalniceanu Vaslui 96  1 Asoltanei Mihaela
1 12 M2 Mocanu Ana Maria Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 94  2 Litra Corina
1 12 M2 Cristica Mihaela Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 92  3 Ciuca Liliana
2 7 Sirbu Andreea Liceul Mihail Kogalniceanu Vaslui 100  1 Flueras Gheorghe
2 9 M2 Stirbu Ioana Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 90  1 Tofan Daniela
2 9 M2 Tanase Diana Narcisa Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 87  M Tofan Daniela
2 9 M2 Donea Andreea Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 80  M Tofan Daniela
2 10 M2 Molan Georgiana Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 98  1 Panainte Daniela
2 10 M2 Pricop Stefania Liceul Teoretic Emil Racovita VASLUI 95  2 Panainte Daniela
2 10 M2 Cucu Bianca Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 94  2 Panainte Daniela
2 10 M2 Bobirca Paula Liceul Teoretic Emil Racovita VASLUI 91  3 Panainte Daniela
2 10 M2 Burghelea Petrisor Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 91  3 Litra Corina
2 10 M2 Bulumac Georgiana Liceul Teoretic Emil Racovita VASLUI 88  M Panainte Daniela
2 10 M2 Amariei Eliza Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 83  M Litra Corina
2 10 M2 Negrea Ana Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 80  M Litra Corina
2 11 M2 Cozma Denisa Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 83  M Garabet Monica
2 11 M2 Surleac Sergiu Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 80  M Garabet Monica
2 11 M2 Tabara Ana Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 79    Garabet Monica
2 11 M2 Postolache Razvan Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 73    Garabet Monica
2 11 M2 Dibu Marian Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 72    Garabet Monica
2 11 M2 Potop Monica Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 64    Garabet Monica
2 12 M2 Manolache Paul Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 98  1 Sirbu Petronela
2 12 M2 Dascalu Georgiana Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 95  2 Sirbu Petronela
2 12 M2 Burlacu Andreea Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 93  3 Sirbu Petronela
2 12 M2 Dudau Dragos Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 93  3 Sirbu Petronela
2 12 M2 Amariucai Bogdan Colegiul Economic Anghel Rugina VASLUI 86  M Ciuca Liliana
2 12 M2 Cristica Mihaela Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 85  M Ciuca Liliana
2 12 M2 Papuc Alexandra Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 82  M Sirbu Petronela
2 12 M2 Ababei Daniela Colegiul Economic Anghel Rugina c Vaslui 80  M Ciuca Liliana
2 12 M2 Stefanache Corina Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 80  M Ciuca Liliana
2 12 M2 Postolache Paul Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 72    Ciuca Liliana
2 12 M2 Nitica Alexandra Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 70    Sirbu Petronela
2 12 M2 Bordusel Beatrice Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui 66    Sirbu Petronela
2 12 M2 Munteanu Vladut Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui 50    Litra Corina



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018