Rezultate Arhiva editia 2014-2015 VL118

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
3 pregatitoare Anghel Radu C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 100  1 Budica Gabriela
3 pregatitoare Balteanu Diana Liceul G.Tarnea Babeni Babeni 100  1 Drumesi Adriana
3 pregatitoare Ciucioi Lucian C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 100  1 Bucuroiu Daniela
3 pregatitoare Dobritoiu Mario C.N. Mircea cel Batran Rm. Valcea 100  1 Mihai Daniela
3 pregatitoare Dumbravescu Ioana Alexia C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 100  1 Dumitrescu Florica
3 pregatitoare Dusleag Marinescu Petrut C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 100  1 Bucuroiu Daniela
3 pregatitoare Grecea Victor Mircea C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 100  1 Dumitrescu Florica
3 pregatitoare Marinescu Alexandru C.N. Mircea cel Batran Rm. Valcea 100  1 Limbasanu Georgeta
3 pregatitoare Matita Serena C.N. Mircea cel Batran Rm. Valcea 100  1 Limbasanu Georgeta
3 pregatitoare Oros Victor Cezar Scoala nr. 4 Rm. Valcea 100  1 Ceausoglu Anelice
3 pregatitoare Parfaene Maria Ariana Scoala nr. 4 Rm. Valcea 100  1 Ceausoglu Anelice
3 pregatitoare Preda Andrei C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 100  1 Bucuroiu Daniela
3 pregatitoare Bizga Mihai Constantin Scoala nr. 4 Rm. Valcea 99  2 Ceausoglu Anelice
3 pregatitoare Mujea Elena Alexandra Scoala nr. 4 Rm. Valcea 99  2 Ceausoglu Anelice
3 pregatitoare Ilie Mihail C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 91  3 Budica Gabriela
3 pregatitoare Angheluta Andreea C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Budica Gabriela
3 pregatitoare Brodeala Andrei C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Dumitrescu Florica
3 pregatitoare Calinoiu Ionut Sc. Gimn. Pausesti-Otasau Pausesti-Otasau 90  3 Butanescu Valentina
3 pregatitoare Cartala Stefania Sc. Gimn. Pausesti-Otasau Pausesti-Otasau 90  3 Butanescu Valentina
3 pregatitoare Fageteanu Mihai C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Bucuroiu Daniela
3 pregatitoare Ghita Alexia C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Bucuroiu Daniela
3 pregatitoare Ghita Andrei C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Bucuroiu Daniela
3 pregatitoare Hatis Razvan Liceul G.Tarnea Babeni Babeni 90  3 Drumesi Adriana
3 pregatitoare Luminea Aida Sc. Gimn. Pausesti-Otasau Pausesti-Otasau 90  3 Butanescu Valentina
3 pregatitoare Stiuca Deaconu Miruna C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Bucuroiu Daniela
3 pregatitoare Voica Raluca C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 89  M Enachescu Daniela
3 pregatitoare Zanfir Alexandru C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 89  M Budica Gabriela
3 pregatitoare Dumitriu Ana Maria Liceul G.Tarnea Babeni Babeni 88  M Drumesi Adriana
3 pregatitoare Rosoaga Alexandru Scoala nr. 4 Rm. Valcea 87  M
3 pregatitoare Cazan Ionut C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 84  M Budica Gabriela
3 pregatitoare Paun Alexandra C.N. Mircea cel Batran Rm. Valcea 81  M Mihai Daniela
3 pregatitoare Cenariu Alexandru C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 80  M Bucuroiu Daniela
3 pregatitoare Colgiu Patricia C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 80  M Enachescu Daniela
3 pregatitoare Calotescu Baluteanu Tudor C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 79    Budica Gabriela
3 pregatitoare Ionica Maria Denisa C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 78    Dumitrescu Florica
3 pregatitoare Gavrilescu Cristina C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 76    Budica Gabriela
3 pregatitoare Georgescu Dumitru Daniel C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 64    Dumitrescu Florica
3 pregatitoare Draghici Iarina Gabriela C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 60    Dumitrescu Florica
3 pregatitoare Savu Raul Liceul G.Tarnea Babeni Babeni 49    Drumesi Adriana
3 1 Constantinescu Ioana C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 100  1 Stanculescu Carmen
3 1 Dobre Darius C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 100  1 Stanculescu Carmen
3 1 Iordache Stefan C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 100  1 Popescu Natalia
3 1 Lapaduta Teodora C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 100  1 Stanculescu Carmen
3 1 Pitigoi Mario Nicolae Scoala Gimnaziala Valea Mare Babeni 99  2 Campeanu Steluta
3 1 Pana Andrei C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 97  2 Stoica Camelia
3 1 Grecu Alexandra C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 95  2 Stoica Camelia
3 1 Munteanu Andra Liceul G.Tarnea Babeni 95  2 Ghebarau Maria
3 1 Popa Stefania C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 95  2 Carstoiu Emilia
3 1 Vladut Eduard C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 95  2 Stanculescu Carmen
3 1 Antonie Yanis C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 94  3 Stanculescu Carmen
3 1 Covaciu Petrut Scoala Anton Pann Rm. Valcea 94  3 Diaconu Elena
3 1 Danciu Melisa Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 94  3 Stoian Adela
3 1 Drugan Andrei C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 94  3 Carstoiu Emilia
3 1 Popa Oana C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 92  3 Stoica Camelia
3 1 Giuran Denisa C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Stanculescu Carmen
3 1 Murgoci Eduard C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Carstoiu Emilia
3 1 Rusu Ana C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Stanculescu Carmen
3 1 Grigorie Gabriel C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 87  M Stanculescu Carmen
3 1 Serbana David Mihail Scoala nr. 10 Rm. Valcea 85  M Burduaza Ana
3 1 Neacsu Mara C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 82  M Stanculescu Carmen
3 1 Ripanu Razvan C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 82  M Stanculescu Carmen
3 1 Anghel Stefan C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 77    Stanculescu Carmen
3 1 Enea Tudor Mihai Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 75    Stoian Adela
3 1 Dragota George C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 70    Carstoiu Emilia
3 1 Iamandi Ionut C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 70    Stoica Camelia
3 1 Vladasel Daria C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 65    Stoica Camelia
3 1 Constantin Nicolle C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 60    Stanculescu Carmen
3 1 Bacanu Ionescu Victor Scoala I. Gh. Duca Rm. Valcea 55    Stoian Adela
3 1 Cagil Marian C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 50    Stoica Camelia
3 1 Gigirtu Stefania C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 50    Stoica Camelia
3 1 Pantelica Narcisa C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 50    Stanculescu Carmen
3 2 Predoana Miruna C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 99  1 Ionescu Lavinia
3 2 Caldararu Eric C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 97  1 Ionescu Lavinia
3 2 Gatejescu Alisia C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 96  2 Ionescu Lavinia
3 2 Busi Karina Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 95  2 Cosac Filoftia
3 2 Oprea Andrei Robert C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 95  2 Monceanu Manuela
3 2 Scarlat Razvan C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 95  2 Ionescu Lavinia
3 2 Cocos Iosif C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 92  3 Ionescu Lavinia
3 2 Negru Adi Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 89  M Branzan Marinela
3 2 Cotea Andrei Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 83  M Branzan Marinela
3 2 Marinkas Iustin C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 71    Ionescu Lavinia
3 2 Trutoiu Ioana Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 68    Cosac Filoftia
3 2 Antonie Ivona C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 59   
3 2 Andronache Albert Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 39    Branzan Marinela
3 3 Chelarescu Alexandru C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 100  1 Parvulescu Mihaela
3 3 Fetele Rares Florian Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 100  1 Manu Rodica
3 3 Cebanu Anton C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 98  1 Popescu Mirela
3 3 Le Borgne Anna Scoala nr. 10 Rm. Valcea 98  1 Cirstea Silvia
3 3 Olaru Raul Alexandru Scoala nr. 10 Rm. Valcea 98  1 Gherghina Tudor Aurora
3 3 Diaconu Andrei Teodor Scoala nr. 10 Rm. Valcea 97  2 Gherghina Tudor Aurora
3 3 Albuica Ioan Octavian C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 96  2 Popescu Mirela
3 3 David Silviu Ionut C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 96  2 Popescu Mirela
3 3 Ionescu Theodor Stefan C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 96  2 Popescu Mirela
3 3 Neagu Andreea Daria Scoala nr. 4 Rm. Valcea 96  2 Ionita Valerica
3 3 Bornea Maria Georgia Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 94  3 Manu Rodica
3 3 Neacsa Andreas Alexandru Scoala nr. 10 Rm. Valcea 93  3 Boieriu Elena
3 3 Traistaru Aida Gabriela C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 93  3
3 3 Traistaru Dragos Andrei C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 93  3 Popescu Mirela
3 3 Nedelus Eduard Scoala Budesti Budesti 91  3
3 3 Patras Arina Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 90  3 Tanasescu Nicolae
3 3 Traistaru Alexandra Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 90  3 Tanasescu Nicolae
3 3 Tudosescu Rares Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 89  M Tanasescu Nicolae
3 3 Nicolau Razvan C.N. Mircea cel Batran Rm. Valcea 88  M
3 3 Dan Sebastian Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 87  M
3 3 Nedelcu Daria Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 86  M
3 3 Fageteanu Catalina C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 85  M Parvulescu Mihaela
3 3 Rachina Alexandra Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 85  M Tanasescu Nicolae
3 3 Panoiu Ioan Vlad Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 84  M Manu Rodica
3 3 Stancu Miruna Ioana Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 84  M Manu Rodica
3 3 Vaduva Alexandru Gabriel Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 83  M Popelca Maria
3 3 Balasoiu Anca Elena C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 81  M Popescu Mirela
3 3 Eftimie Irina Andreea C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 81  M Popescu Mirela
3 3 Galbenus Sebastian Brian Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 81  M Manu Rodica
3 3 Potcovariu Carmen C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 81  M Dinca Elena
3 3 Georgescu Cristiana C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 80  M Parvulescu Mihaela
3 3 Birzescu Eduard Stefan C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 79    Popescu Mirela
3 3 Mitroi Costin Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 79    Manu Rodica
3 3 Sandu Andrei C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 79   
3 3 Staicu Mihai Robert Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 79    Diaconu Maria
3 3 Colease Mihai Catalin C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 76    Popescu Mirela
3 3 Sima Felix Adrian Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 76    Popelca Maria
3 3 Costache Alessia C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 75    Serban Cristina
3 3 Papuzu Eduard C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 72   
3 3 Neacsu George C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 70   
3 3 Enachioiu Vlad Andreea C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 67    Parvulescu Mihaela
3 3 Birete Maria Stefania Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 66    Diaconu Maria
3 3 Pana Alisia Scoala nr. 10 Rm. Valcea 65   
3 3 Lupsa Isabella Maria Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 58    Popelca Maria
3 3 Dinescu Alexya Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 46    Diaconu Maria
3 4 Nistor Roxana Sc. Gimnaziala Pausesti-Otasau Pausesti-Otasau 100  1 Bugiu Anca Elena
3 4 Raducu Ioan Stefan Sc. Gimnaziala Nr. 10 Rm. Valcea 100  1
3 4 Ounounou Nedelcu Damian Sc. T. Vladimirescu Dragasani 99  1
3 4 Cucu Maria Sc. Gimnaziala Pausesti-Otasau Pausesti-Otasau 96  1 Bugiu Anca Elena
3 4 Calinescu Georgia C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 95  2 Stanca Alina
3 4 Cernea Mihnea C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 95  2 Stanca Alina
3 4 Rusu David C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 95  2 Stanca Alina
3 4 Taiga Adina C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 95  2 Stanca Alina
3 4 Timplarescu Gabriel Alexandru C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 95  2 Ancuta Bianca
3 4 Prala Tudor C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 94  3 Stanca Alina
3 4 Ancuta Teodor C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 92  3 Stircea Denisa
3 4 Cirtala Antonia Sc. Gimnaziala Pausesti-Otasau Pausesti-Otasau 92  3 Bugiu Anca Elena
3 4 Radita Rebeca C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 92  3 Stircea Denisa
3 4 Ceausescu Daria C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 91  3 Stanca Alina
3 4 Salomia Maria Stefania C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 91  3 Ancuta Bianca
3 4 Pircan Dumitru Lucian C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Ancuta Bianca
3 4 Bulacu Iseea C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 88  M Stanca Alina
3 4 Popa Alexia C.N. Mircea cel Batran Rm. Valcea 87  M Bitea Marinela
3 4 Barbu Teodor Alexandru Liceul "George Tarnea" Babeni 85  M Popescu Mariana
3 4 Preda Alexandra Sc. Gimnaziala Pausesti-Otasau Pausesti-Otasau 83  M Bugiu Anca Elena
3 4 Sandu Stefan Cristian C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 83  M Ancuta Bianca
3 4 Bodescu Eduard Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 81  M
3 4 Popescu Maria Driana C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 72    Ancuta Bianca
3 5 Sandu Rares C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 99  1 Badea Catalin
3 5 Zarioiu Denisa Scoala nr. 10 Rm. Valcea 99  1 Pirvuta Cristina
3 5 Chelarescu Alexandra Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 98  2 Iorgulescu Lucretia
3 5 Radulescu Alexandra Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 98  2 Popescu Constantin
3 5 Iordan Alexandru Scoala nr. 10 Rm. Valcea 96  2 Pirvuta Cristina
3 5 Marina Damian C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 94  3 Dobre Dumitru
3 5 Nitu Tudor Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 94  3 Popescu Constantin
3 5 Vaduva David Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 94  3 Badea Delia
3 5 Ghinea Radu Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 92  3 Popescu Constantin
3 5 Dumitrescu Aniela Scoala nr. 10 Rm. Valcea 90  3 Pirvuta Cristina
3 5 Eftimie Bogdan Scoala nr. 10 Rm. Valcea 88  M Pirvuta Cristina
3 5 Popescu Alexia Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 88  M Popescu Constantin
3 5 Sosoaca Anastasia Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 87  M Popescu Constantin
3 5 Fleancu Razvan C.N. Al. Lahovari Rm. Valcea 82  M Constantinescu Dragos
3 5 Radescu Raul Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 81  M Badea Delia
3 5 Dragusi Daria Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 80  M Popescu Constantin
3 5 Ariciu Darius C.N. Al. Lahovari Rm. Valcea 70    Constantinescu Dragos
3 5 Dobrete Andrei C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 66    Dobre Dumitru
3 5 Popa Nicolle C.N. Al. Lahovari Rm. Valcea 63    Constantinescu Dragos
3 5 Birchi Sorin Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 58    Popescu Constantin
3 5 Neagoe Mihai Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 48    Popescu Constantin
3 6 Guta Vlad Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 100  1 Burlan Adrian
3 6 Constantinescu Robert Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 97  1 Popescu Constantin
3 6 Puiu Iuliana Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 97  1 Burlan Adrian
3 6 Serban Alexandru Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 97  1 Burlan Adrian
3 6 Dinca Denisa Scoala nr. 10 Rm. Valcea 96  2 Pirvuta Cristina
3 6 Oprea Mihai Scoala nr. 10 Rm. Valcea 96  2 Statie Ileana
3 6 Neacsu Dariana Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 94  2 Popescu Constantin
3 6 Rabuga I. Andrei Flavius Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 94  2 Vacaru Diana
3 6 Gavrila Cosmin Scoala nr. 10 Rm. Valcea 93  2 Pirvuta Cristina
3 6 Nasui Gabriel C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 93  2 Dobre Dumitru
3 6 Stan M. Rares Gabriel Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 93  2 Vacaru Diana
3 6 Olaru Mara C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 92  3 Dobre Dumitru
3 6 Popescu Rares Scoala nr. 10 Rm. Valcea 92  3 Statie Ileana
3 6 Andrei Rares C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 91  3 Dobre Dumitru
3 6 Achim Rares Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 90  3 Badea Delia
3 6 Apostescu Daniel C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Dobre Dumitru
3 6 Dobre Adrian Scoala nr. 10 Rm. Valcea 90  3 Pirvuta Cristina
3 6 Draghici Stefan C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Badea Catalin
3 6 Gheorghe Catalin C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Dobre Dumitru
3 6 Neacsu Cora C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Dobre Dumitru
3 6 Rotaru Mira C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Dobre Dumitru
3 6 Ciobanu Radu Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 87  M Vacaru Diana
3 6 Boghian Kevin Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 86  M Vacaru Diana
3 6 Ionita Andrei C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 86  M Dobre Dumitru
3 6 Niculae Stefan C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 86  M Dobre Dumitru
3 6 Popa N. Anamaria Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 85  M Burlan Adrian
3 6 Ursarescu Marian Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 85  M Badea Delia
3 6 Andrescu Alis Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 84  M Vacaru Diana
3 6 Cruceru Larisa C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 83  M Mazilu Marin
3 6 Gherghe Daniel Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 83  M Vacaru Diana
3 6 Leotescu Lorena C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 83  M Dobre Dumitru
3 6 Patru V. F. Denis Marian Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 83  M Vacaru Diana
3 6 Mota Andrei Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 81  M Mitrache Emil
3 6 Chisaroiu Astrid C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 80  M Mazilu Marin
3 6 Popa Andreea Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 80  M Predoana Tatiana
3 6 Mihai Patricia Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 78    Popescu Constantin
3 6 Popescu Stefania Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 77    Vacaru Diana
3 6 Gogoase Ramona Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 76    Predoana Tatiana
3 6 Bostinaru Luiza Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 75    Mitrache Emil
3 6 Achim Vlad Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 73    Badea Delia
3 6 Roncea Roxana Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 72    Mitrache Emil
3 6 Nitu Alin Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 71    Mitrache Emil
3 6 Balan Avrintescu Irina Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 70    Predoana Tatiana
3 6 Simion Andra Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 69    Predoana Tatiana
3 6 Marinescu Sara Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 64    Mitrache Emil
3 6 Filip Theodora Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 61    Mitrache Emil
3 6 Popescu Silviu C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 61    Mazilu Marin
3 6 Cazacu Teodora Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 50    Mitrache Emil
3 6 Braneanu Cosmina Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 30    Mitrache Emil
3 7 Crivat Stefan Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 99  1 Badea Delia
3 7 Prioteasa Alexandru Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 96  2 Badea Delia
3 7 Imparatu Teodor C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 93  2 Dobre Dumitru
3 7 Rizea Adelina Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 93  2 Popescu Constantin
3 7 Bojneagu Roberta C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Dobre Dumitru
3 7 Marina Roxana C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 88  M Dobre Dumitru
3 7 Costache Daniel Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 87  M Popescu Constantin
3 7 Florescu Medeea Ioana C.N. Mircea cel Batran Rm. Valcea 87  M Aron Roxana
3 7 Gandacioiu Ana C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 84  M Dobre Dumitru
3 7 Pita Andreea C.N. Al. Lahovari Rm. Valcea 84  M Constantinescu Dragos
3 7 Balasoiu Ionut Scoala nr. 10 Rm. Valcea 83  M Statie Ileana
3 7 Covaciu Andrei Scoala "Anton Pann" Rm. Valcea 83  M Genoiu Leon
3 7 Dragusin Nathaniel Scoala nr. 10 Rm. Valcea 80  M Statie Ileana
3 7 Pintea Rares Scoala nr. 10 Rm. Valcea 75    Statie Ileana
3 7 Dumitrascu Andreea Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 66    Mitrache Emil
3 7 Matei Adrian Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 66    Popescu Constantin
3 7 Militaru Bianca Scoala nr. 10 Rm. Valcea 66    Pirvuta Cristina
3 7 Oprea Rares Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 66    Popescu Constantin
3 7 Tolbariu Andrei Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 66    Popescu Constantin
3 7 Mihailescu Eduard Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 64    Popescu Constantin
3 7 Anghel Andrei C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 60    Dobre Dumitru
3 7 Popescu David Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 60    Popescu Constantin
3 7 Tudorascu Dragos C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 57    Dobre Dumitru
3 7 Veteleanu Stefan Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 53    Badea Delia
3 7 Puiu Alexia Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 52    Mitrache Emil
3 7 Constantinescu Mihaela Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 50    Mitrache Emil
3 7 Iordache Denisa Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 50    Mitrache Emil
3 7 Corbeanu Andrei C.N. Al. Lahovari Rm. Valcea 48    Constantinescu Dragos
3 7 Suiu Alexandru Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 46    Mitrache Emil
3 7 Moroiu Andrei Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 44    Mitrache Emil
3 8 Dumitrescu Dan Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 100  1 Popescu Constantin
3 8 Kapros Ana Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 100  1 Popescu Constantin
3 8 Dutica Diana Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 99  2 Popescu Constantin
3 8 Iuga Andra C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 96  2 Mazilu Marin
3 8 Busaga Andreea Scoala Serban Voda Cantacuzino Calimanesti 93  2 Motoc Gheorghe
3 8 Stanciu Alexia Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 92  3 Popescu Constantin
3 8 Burlan Vlad Alexandru Scoala nr. 5 Rm. Valcea 91  3 Barascu Constantin
3 8 Zaulet Oana Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 91  3 Popescu Constantin
3 8 Munteanu Andrei Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 90  3 Mitrache Emil
3 8 Voinea Diana C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 90  3 Mazilu Marin
3 8 Neagoe Ioana Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 87  M Popescu Constantin
3 8 Dumbravescu Raluca C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 84  M Mazilu Marin
3 8 Negut Adrian Scoala "Take Ionescu" Rm. Valcea 82  M Popescu Constantin
3 8 Nitu Vlad C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 81  M Anita Gabriela
3 8 Ruxanda Beatrice Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 66    Mitrache Emil
3 8 Albu Andra Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 54    Mitrache Emil
3 8 Tudoroiu Vlad Scoala I.Gh. Duca Rm. Valcea 38    Mitrache Emil
3 9 M1 Spiridon Teodor C.N. Mircea cel Batran Rm. Valcea 95  1 Aron Roxana
3 9 M1 Scarlat Elena Anca C.N. Mircea cel Batran Rm. Valcea 92  2 Aron Roxana
3 9 M1 Popescu Bogdan C.N. Mircea cel Batran Rm. Valcea 85  M Aron Roxana
3 9 M1 Stefan Simina C.N. Mircea cel Batran Rm. Valcea 82  M Aron Roxana
3 9 M1 Crisan Ana C.N. Mircea cel Batran Rm. Valcea 61    Aron Roxana
3 9 M2 Florescu Vladimir C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 97  1 Mazilu Marin
3 9 M2 David Denis C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 92  2 Mazilu Marin
3 9 M2 Mazilu Mihai C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 86  M Mazilu Marin
3 9 M2 Moraru Roberta C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 81  M Mazilu Marin
3 9 M2 Cismaru Oana C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 73    Mazilu Marin
3 9 M2 Morteanu Livia Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 71    Predoana Tatiana
3 9 M2 Ciutacu Renato Mihai Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 64    Predoana Tatiana
3 9 M2 Andrei Catalina Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 29    Predoana Tatiana
3 10 M1 Hoinoiu Alexandra Maria COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 95  1 Birzescu Catalin
3 10 M1 Militaru Mihai C.N.I. Matei Basarab Rm. Valcea 94  2 Cocos Gabriela
3 10 M1 Chirita Roxana Maria COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 88  M Birzescu Catalin
3 10 M1 Dumitrescu Raluca Mihaela COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 81  M Birzescu Catalin
3 10 M1 Enache Andrei Vasile COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 75    Birzescu Catalin
3 10 M1 Radoi Andreea Denisa COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 70    Birzescu Catalin
3 10 M1 Curatureanu Alexandru COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 58    Birzescu Catalin
3 10 M2 Despa Alexandra Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 62    Predoana Tatiana
3 10 M2 Idu Teodora Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 61    Predoana Tatiana
3 10 M2 Vasile Ovidiu Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 50    Predoana Tatiana
3 11 M2 Cranga Denisa Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 92  1 Predoana Tatiana
3 11 M2 Din Maria Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 90  2 Predoana Tatiana
3 11 M2 Oprea Petre Evelin COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 90  2 Birzescu Catalin
3 11 M2 Stan Alicia Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 90  2 Predoana Tatiana
3 11 M2 Tudoroiu Ilie Valentin COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 90  2 Birzescu Catalin
3 11 M2 Rotaru Stefania Mihaela Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 86  M Predoana Tatiana
3 11 M2 Antonoiu Nicolae Costinel COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 83  M Birzescu Catalin
3 11 M2 Calin Violeta Liceul Tehnologic de Turism Calimanesti 82  M Smarandache Valentin
3 11 M2 Dumitra Mihai COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 82  M Birzescu Catalin
3 11 M2 Gogoase Ionela Raluca COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 82  M Birzescu Catalin
3 11 M2 Gavrila Liviu COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 81  M Birzescu Catalin
3 11 M2 Popa Elena Madalina Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 81  M Predoana Tatiana
3 11 M2 Codreanu Gheorghe Alexandru COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 76    Birzescu Catalin
3 11 M2 Dobre Elvis Marin COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 76    Birzescu Catalin
3 11 M2 Pupaza Ionut Gratian COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 76    Birzescu Catalin
3 11 M2 Olteanu Sebastian Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 75    Marcu Liliana
3 11 M2 Mihailoiu Mihai Bogdan COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 72    Birzescu Catalin
3 11 M2 Ciurea Ovidiu Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 69    Marcu Liliana
3 11 M2 Tudosescu Adelina Liceul Tehnologic de Turism Calimanesti 64    Smarandache Valentin
3 11 M2 Vizantie Tamara Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 62    Marcu Liliana
3 11 M2 Zaulet Eugen Liceul Tehnologic H. Coanda Rm. Valcea 60    Vasilescu Maria
3 11 M2 Tudosescu Catalina Liceul Tehnologic de Turism Calimanesti 58    Smarandache Valentin
3 11 M2 Lazaroiu Dumitru Catalin COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 50    Birzescu Catalin
3 11 M2 Dutu Adrian Marius COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 32    Birzescu Catalin
3 11 M2 Ceapa Ana Liceul Tehnologic de Turism Calimanesti 26    Smarandache Valentin
3 12 M2 Danescu Alexandru Ionut COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 94  1 Birzescu Catalin
3 12 M2 Melinescu Nicolae Robert COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 94  1 Birzescu Catalin
3 12 M2 Udrescu Alexandru COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 83  M Birzescu Catalin
3 12 M2 Golici Vlad Grigore COLEGIUL ENERGETIC Rm. Valcea 77    Birzescu Catalin
3 12 M2 Vizantie Isabela Liceul "Antim Ivireanu" Rm. Valcea 66    Marcu Liliana



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018