Rezultate Arhiva editia 2014-2015 VL117

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Badea Radu Teodor Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 100  1 Scarlat Camelia Mariana
1 pregatitoare Manolache Mario Costinel Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 100  1 Georgescu Constantin
1 pregatitoare Mustata Maria Mihaela Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 100  1 Georgescu Constantin
1 pregatitoare Prejoianu Elisa Maria Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 100  1 Scarlat Camelia Mariana
1 pregatitoare Tecuta Clara Gabriela Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 100  1 Georgescu Constantin
1 pregatitoare Badea Ana Gabriela Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 95  2 Scarlat Camelia Mariana
1 pregatitoare Besna Francieli Eliza Petruta Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 95  2 Georgescu Constantin
1 pregatitoare Cirstinoiu Darius Ioan Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 95  2 Scarlat Camelia Mariana
1 pregatitoare Condescu Daria Clarisa Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 95  2 Scarlat Camelia Mariana
1 pregatitoare Ivan Bianca Gabriela Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 90  3 Scarlat Camelia Mariana
1 pregatitoare Tranca Ionut Sebastian Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 85  M Georgescu Constantin
1 1 Llie Antonia Mihaela Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 100  1 Grigorie Raluca
1 1 Ilie Alexia Gabriela Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 96  2 Grigorie Raluca
1 1 Brosteneantu Ion Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 92  3 Grigorie Raluca
1 1 Martoi Ionut Alexandru Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 91  3 Grigorie Raluca
1 1 Mustata Ioana Gheorghita Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 85  M Grigorie Raluca
1 1 Besna Armando Lorenzo Gabriel Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 76    Grigorie Raluca
1 1 Deaconu Marin Florin Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 75    Grigorie Raluca
1 1 Copilu Maria Daniela Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 65    Grigorie Raluca
1 1 Ancuta Ionela Adela Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 61    Grigorie Raluca
1 2 Ilie Alexandru Irinel Stefan Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 98  1 Fera Roxana Marieta
1 2 Popa Ionut Alin Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 92  2 Muftar Florina
1 2 Amza Sebastian Alexandru Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 90  3 Fera Roxana Marieta
1 2 Tecuta Eugen Ionut Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 85  M Fera Roxana Marieta
1 2 Cirstinoiu Mihaela Catalina Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 80  M Muftar Florina
1 2 Dina Hermina Elena Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 80  M Fera Roxana Marieta
1 2 Rusanda Dragos Petrisor Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 80  M Muftar Florina
1 2 Scarlat Daria Teodora Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 74    Muftar Florina
1 2 Floricescu Maria Denisa Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 65    Fera Roxana Marieta
1 2 Tecuta Tudor Alin Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 65    Muftar Florina
1 2 Bildea Delia Maria Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 61    Muftar Florina
1 2 Prejoianu Anelis Carmen Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 57    Muftar Florina
1 2 Popescu Silviu Gabriel Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 51    Muftar Florina
1 3 Dabija Paul Damian Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 85  M Cupareanu Ana Maria Nicoleta
1 3 Rosu Ionut Daniel Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 82  M Badea Florina
1 3 Safta Alina Nicoleta Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 75    Badea Florina
1 3 Turcitu Alina Nicoleta Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 72    Badea Florina
1 3 Paunescu Alexandru Mihai Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 65    Badea Florina
1 3 Vasilescu Octavian George Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 60    Badea Florina
1 3 Mateiasi Gheorghe Madalin Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 55    Badea Florina
1 3 Turcescu Andrei Iulian Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 37    Badea Florina
1 3 Apostol Constantin Daniel Paolo Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 36    Badea Florina
1 4 Safta Raluca Mihaela Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 99  1 Cojocaru Ileana Gabriela
1 4 Floricescu Cristina Stefania Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 96  2 Cojocaru Ileana Gabriela
1 4 Ciocirtoiu Marian Alexandru Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 94  2 Cupareanu Rodica
1 4 Buhulea Elida Elena Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 92  3 Cojocaru Ileana Gabriela
1 4 Buica Denis Marian Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 90  3 Cojocaru Ileana Gabriela
1 4 Bejoiu Roxana Georgiana Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 86  M Cupareanu Rodica
1 4 Cazan Alexandru Florian Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 85  M Cojocaru Ileana Gabriela
1 4 Dinca Dragos Mario Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 84  M Cupareanu Rodica
1 4 Radulescu Amalia Florentina Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 84  M Cojocaru Ileana Gabriela
1 4 Nafliu Anamaria Elvira Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 82  M Cupareanu Rodica
1 4 Sperius Liviu Mircea Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 80  M Cupareanu Rodica
1 4 Stancu Florin Valentin Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 80  M Cupareanu Rodica
1 4 Coltescu Andreea Roxana Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 75    Cupareanu Rodica
1 5 Scarlat Marius Stefan Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 60    Gidoiu Dana



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018