Rezultate Arhiva editia 2014-2015 VL116

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Antonache Catalin Andrei Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 100  1 Dumitrascu Elena Alina
1 pregatitoare Arapu Flavia Elena Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 100  1 Ioana Mihaela Florentina
1 pregatitoare Badulescu Teodor Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
1 pregatitoare Capran Florin Adrian Scoala Primara Carlogani Balcesti 100  1 Anica Lidia
1 pregatitoare Chirca Nicoleta Corina Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
1 pregatitoare Ciovica Andrei Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
1 pregatitoare Cojocaru Nicoleta Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
1 pregatitoare Dinca Gabriel Alin Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 100  1 Dumitrascu Elena Alina
1 pregatitoare Draghici Andi Marian Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 100  1 Dumitrascu Elena Alina
1 pregatitoare Dragota Constantin Leonard Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
1 pregatitoare Folea Ioan Alexandru Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
1 pregatitoare Ion Marian Mihaita Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 100  1 Ioana Mihaela Florentina
1 pregatitoare Letu Elena Alexandra Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 100  1 Dumitrascu Elena Alina
1 pregatitoare Marin Denis Victor Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
1 pregatitoare Nicolaescu Denisa Scoala Primara Carlogani Balcesti 100  1 Anica Lidia
1 pregatitoare Nicolaescu Luiza Scoala Primara Carlogani Balcesti 100  1 Anica Lidia
1 pregatitoare Parvulescu Antonio Nicolae Flavio Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 100  1 Ioana Mihaela Florentina
1 pregatitoare Porumbescu Denisa Elena Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
1 pregatitoare Protesaru Catalin Constantin Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 100  1 Dumitrascu Elena Alina
1 pregatitoare Radu Stefania Denisa Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 100  1 Dumitrascu Elena Alina
1 pregatitoare Rusetelu Mihai Alexandru Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 100  1 Ioana Mihaela Florentina
1 pregatitoare Stan Gabriel Lucian Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 100  1 Ioana Mihaela Florentina
1 pregatitoare Stan Mihai Iulian Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 100  1 Ioana Mihaela Florentina
1 pregatitoare Stancu Adelin Tudor Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 100  1 Ioana Mihaela Florentina
1 pregatitoare Uta Ionut Emanuel Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 100  1 Ioana Mihaela Florentina
1 pregatitoare Vaduva Mihai Robert Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 100  1 Ioana Mihaela Florentina
1 pregatitoare Varzaru Rares Marian Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 100  1 Dumitrascu Elena Alina
1 1 Diaconu Leonard Scoala Primara Carlogani Balcesti 100  1 Anica Lidia
1 1 Dumitrascu Delia Liceul Teoretic Maciuca Balcesti 100  1 Dumitrascu Ancuta
1 1 Petrisor Ciprian Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Covrig Marin
1 1 Serban Edi Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Covrig Marin
1 1 Petrisor Calin Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 98  2 Covrig Marin
1 1 Iagaru Sebastian Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 97  2 Covrig Marin
1 1 Ignat Dragos Scoala Primara Carlogani Balcesti 97  2 Anica Lidia
1 1 Simion Andrei Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 97  2 Covrig Marin
1 1 Ignat Bianca Scoala Primara Carlogani Balcesti 96  3 Anica Lidia
1 1 Cucu Aida Maria Liceul Teoretic Maciuca Balcesti 95  3 Dumitrascu Ancuta
1 1 Cucu Aida Maria Scoala Primara Zavoieni Maciuca 95  3 Pomana Florentina
1 1 Busoiu Larisa Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 94  3 Covrig Marin
1 1 Zanfirescu Eduard Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 89  M Covrig Marin
1 1 Enescu Eduard Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 87  M Covrig Marin
1 1 Manda Magda Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 87  M Covrig Marin
1 1 Dragota Iulia Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 85  M Covrig Marin
1 1 Bala Narcis Marian Scoala Primara Zavoieni Maciuca 84  M Pomana Florentina
1 1 Barbulescu Alexandru Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 82  M Covrig Marin
1 1 Nitu Andrei Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 70    Covrig Marin
1 1 Raducan Antonio Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 70    Covrig Marin
1 2 Dumitra Luigi Mihail Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Florea Alina
1 2 Ghioala Ana Maria Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Florea Alina
1 2 Apostolescu Alessia Stefania Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 99  2 Florea Alina
1 2 Robles Rosianu Petre Damian Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 96  3 Florea Alina
1 2 Radu Alexandru Sebastian Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 90  3 Varzaru Victoria
1 2 Balanel Alice Maria Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 86  M Florea Alina
1 2 Dinca Nicolae Alexandru Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 81  M Varzaru Victoria
1 2 Dorobantu Nickolas Ionut Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 80  M Florea Alina
1 2 Mihai Andreea Nicoleta Scoala Gimnaziala Batasani Valea Mare 80  M Dinu Manuela
1 2 Nicolae Bebe Constantin Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 80  M Andronache Georgiana
1 2 Balan Georgiana Loredana Scoala Gimnaziala Batasani Valea Mare 75    Dinu Manuela
1 2 Pisu Adrian Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 70    Andronache Georgiana
1 2 Stan Alexandra Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 70    Andronache Georgiana
1 2 Turbureanu Daniel Florin Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 70    Andronache Georgiana
1 2 Danciu Robert Andrei Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 62    Varzaru Victoria
1 2 Dinache Marian Daniel Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 62    Andronache Georgiana
1 3 Ionescu Alexandru Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Popescu Livia
1 3 Ivanescu Andrei Scoala 24 Sf. Gheorghe Craiova 100  1 Lupu Daniela
1 3 Traista Roxana Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 99  1 Popescu Livia
1 3 Serban Alexandru Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 98  2 Popescu Livia
1 3 Dumitrica Iuliana Cristina Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 96  2 Popescu Livia
1 3 Nita Predesel Isabella Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 95  2 Popescu Livia
1 3 Geica Elena Bianca Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 94  3 Popescu Livia
1 3 Cucu Patricia Stefania Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 90  3 Tanase Luminita
1 3 Ignat Alexandra Scoala Primara Carlogani Balcesti 90  3 Manu Veronica
1 3 Stefan Gabriela Maria Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 90  3 Tanase Luminita
1 3 Teca Andreea Nicoleta Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 90  3 Tanase Luminita
1 3 Bocsaru Cristina Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 80  M Popescu Livia
1 3 Dumitrascu Adelina Maria Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 80  M Popescu Livia
1 3 Simulescu Teodora Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 80  M Popescu Livia
1 3 Folea Mihai Scoala Gimnaziala Otetelisu Balcesti 70    Otea Cornelia
1 3 Folea Gabriel Scoala Gimnaziala Otetelisu Balcesti 62    Otea Cornelia
1 4 Staicu Cristian Dragos Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 96  1 Radulescu Margareta
1 4 Tranca Maria Alexandra Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 95  2 Radulescu Margareta
1 4 Radu Florin Alexandru Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 90  3 Radulescu Margareta
1 4 Stuparu Ioana Adriana Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 90  3 Radulescu Margareta
1 4 Calota Curelaru Andrei Ionel Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 80  M Radulescu Margareta
1 4 Solomon Ionela Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 80  M Herascu Eugenia
1 4 Vaduva Carla Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 80  M Radulescu Margareta
1 4 Volentiru Valentin Armand Alexandru Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 80  M Radulescu Margareta
1 4 Ancuta Nicoleta Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 70    Herascu Eugenia
1 4 Popa Cristian Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 55    Herascu Eugenia
1 5 Calin Raluca Andreea Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 82  M Dinu Ovidiu
1 5 Chirca Dan Gabriel Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 77    Dinu Ovidiu
1 5 Balasa Ania Giorgiana Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 50    Dinu Ovidiu
1 5 Dumitra Eduard Florin Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 50    Dinu Ovidiu
1 5 Porojan Andrei Robert Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 50    Dinu Ovidiu
1 5 Simion Dragos Ionut Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 50    Dinu Ovidiu
1 6 Ciobanu Stefan Luis Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 82  M Mihai Cristina
1 6 Cruceru Andra Maria Scoala Gimnaziala Zatreni Zatreni 80  M Filote
1 6 Petrisor Robert Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 73    Mihai Cristina
1 6 Busoiu Florin Ovidiu Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 60    Mihai Cristina
1 6 Sima Gabriel Ovidiu Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 50    Mihai Cristina
1 7 Tanase Silviu Ionut Fundatia Dumitru Draghicescu Maciuca Maciuca 98  1 Oprea Nicolae
1 7 Vaduva Daiana Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 84  M Chirca Dumitru
1 7 Taina Adrian Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 50    Chirca Dumitru
1 8 Popescu Mihai Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 98  1 Gurgui Maria
2 pregatitoare Arapu Flavia Elena Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 100  1 Ioana Mihaela Florentina
2 pregatitoare Badulescu Teodor Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
2 pregatitoare Ciovica Andrei Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
2 pregatitoare Cirstinoiu Darius Ioan Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Balcesti 100  1 Scarlat Camelia Mariana
2 pregatitoare Florea Ioan Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
2 pregatitoare Folea Ioan Alexandru Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
2 pregatitoare Ivanescu Alexandru Stefan Scoala Nr. 24 Sfantul Gheorghe Craiova 100  1 Gaulischi Margareta
2 pregatitoare Marin Denis Victor Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
2 pregatitoare Marinescu Cosmin Marian Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
2 pregatitoare Porumbescu Denisa Elena Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
2 pregatitoare Stancu Adelin Tudor Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 100  1 Ioana Mihaela Florentina
2 pregatitoare Tudor Alexandru Grigore Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Mihai Mioara
2 pregatitoare Uta Ionut Emanuel Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 100  1 Ioana Mihaela Florentina
2 pregatitoare Chirca Nicoleta Corina Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 95  2 Mihai Mioara
2 pregatitoare Dragota Constantin Leonard Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 95  2 Mihai Mioara
2 pregatitoare Popa Alberto Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 95  2 Mihai Mioara
2 pregatitoare Badea Ana Gabriela Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 90  3 Scarlat Camelia Mariana
2 pregatitoare Badea Radu Teodor Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 90  3 Scarlat Camelia Mariana
2 pregatitoare Ivan Bianca Maria Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 90  3 Scarlat Camelia Mariana
2 pregatitoare Manda Ana Maria Teodora Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 90  3 Manda Camelia
2 pregatitoare Rusetelu Mihai Alexandru Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 90  3 Ioana Mihaela Florentina
2 pregatitoare Badea Andrei Gabriel Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 85  M Scarlat Camelia Mariana
2 pregatitoare Radoi Maria Antonia Liceul Tehnologic Petrache Poenaru BALCESTI 80  M Chirca Dumitru
2 pregatitoare Vaduva Mihai Robert Scoala Gimaziala Babeni-Oltetu Diculesti 80  M Ioana Mihaela Florentina
2 1 Argante Julia Antonia Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 100  1 Salceanu Rodica
2 1 Barbulescu Alexandru Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Covrig Marin
2 1 Dragota Iulia Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Covrig Marin
2 1 Iagaru Sebastian Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Covrig Marin
2 1 Ionita Sebastian Constantin Scoala Primara Zavoieni Maciuca 100  1 Pomana Florentina
2 1 Manda Magda Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Covrig Marin
2 1 Nitu Andrei Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Covrig Marin
2 1 Serban Edi Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Covrig Marin
2 1 Simion Andrei Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Covrig Marin
2 1 Soarece Marinel Elvis Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 100  1 Salceanu Rodica
2 1 Terean Alexandru Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Covrig Marin
2 2 Barbulescu Radu Gabriel Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 95  1 Manda Camelia
2 2 Ghioala Ana Maria Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 90  2 Florea Alina
2 2 Popa Ionut Alin Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 90  2 Muftar Florina
2 2 Apostolescu Alessia Stefania Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 85  M Florea Alina
2 2 Scarlat Daria Teodora Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 85  M Muftar Florina
2 2 Balanel Alice Maria Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 80  M Florea Alina
2 2 Dorobantu Nickolas Ionut Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 70    Florea Alina
2 2 Rosianu Elena Madalina Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 66    Muftar Florina
2 2 Bildea Delia Maria Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 65    Muftar Florina
2 2 Stan Alexandra Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 65    Andronache Georgiana
2 2 Badea Cristina Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 60    Muftar Florina
2 2 Dinache Marian Daniel Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 60    Andronache Georgiana
2 2 Nicolae Bebe Constantin Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 60    Andronache Georgiana
2 2 Pisu Adrian Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 60    Andronache Georgiana
2 2 Turbureanu Daniel Florin Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 50    Andronache Georgiana
2 3 Dumitrica Iuliana Cristina Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Popescu Livia
2 3 Ionescu Alexandru Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Popescu Livia
2 3 Serban Alexandru Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Popescu Livia
2 3 Geica Elena Bianca Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 99  2 Popescu Livia
2 3 Nita Predesel Isabella Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 99  2 Popescu Livia
2 3 Ivanescu Andrei Scoala 24 Sf. Gheorghe Craiova 98  3 Lupu Daniela
2 3 Traista Roxana Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 98  3 Popescu Livia
2 3 Bizderea Marius Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 80  M Predescu Iuliana
2 3 Bocsaru Cristina Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 80  M Popescu Livia
2 3 Dabija Paul Damian Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 80  M Cupareanu Ana Maria Nicoleta
2 3 Rosu Ionut Daniel Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 80  M Badea Florina
2 3 Stefan Gabriela Maria Liceul Teoretic Maciuca Maciuca 80  M Tanase Luminita
2 3 Buzaianu Tania Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 60    Predescu Iuliana
2 3 Raducan Mihai Scoala Gimnaziala Bungetani Fauresti 60    Badea Florina
2 3 Nicolae Florin Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 50    Predescu Iuliana
2 3 Nicolae Ovidiu Nicusor Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 50    Predescu Iuliana
2 3 Voican Florin Laurentiu Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 50    Predescu Iuliana
2 4 Staicu Cristian Dragos Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 99  1 Radulescu Margareta
2 4 Boruga Costinel Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 98  1 Predescu Iuliana
2 4 Predescu Laurentiu Silviu Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 98  1 Predescu Iuliana
2 4 Tranca Maria Alexandra Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 98  1 Radulescu Margareta
2 4 Barbulescu Andrei Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 96  2 Predescu Iuliana
2 4 Radu Florin Alexandru Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 95  3 Radulescu Margareta
2 4 Dinca Dragos Mario Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 90  3 Cupareanu Rodica
2 4 Manolea Claudia Florina Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 90  3 Radulescu Margareta
2 4 Stuparu Ioana Adriana Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 90  3 Radulescu Margareta
2 4 Coltescu Laura Stefania Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 86  M Cupareanu Rodica
2 4 Solomon Ionela Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 80  M Herascu Eugenia
2 4 Ciocartoiu Marian Alexandru Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 76    Cupareanu Rodica
2 4 Catrina Gheorghe Tatian Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 70    Predescu Iuliana
2 4 Cobrescu Razvan Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 70    Predescu Iuliana
2 4 Nafliu Anamaria Elvira Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 70    Cupareanu Rodica
2 4 Draghici Maria Luiza Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 66    Cupareanu Rodica
2 4 Ancuta Nicoleta Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 55    Herascu Eugenia
2 4 Manda Iulia Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 51    Predescu Iuliana
2 4 Melinescu Razvan Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 51    Herascu Eugenia
2 4 Valeanu Alexandru Gabriel Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 51    Predescu Iuliana
2 4 Coltescu Andreea Roxana Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 50    Cupareanu Rodica
2 4 Licura Lidia Scoala Gimnaziala Ghioroiu Ghioroiu 50    Predescu Iuliana
2 4 Popa Cristian Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 50    Herascu Eugenia
2 4 Stancu Florin Valentin Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 50    Cupareanu Rodica
2 4 Tufan Ana Maria Scoala Gimnaziala Tepesti Tetoiu 50    Herascu Eugenia
2 5 Dumitra Eduard Florin Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 70    Dinu Ovidiu
2 5 Scarlat Marius Stefan Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 70    Gidoiu Dana
2 5 Gheorghe Alexandru Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 60    Gidoiu Dana
2 5 Andronache Raluca Scoala Gimnaziala Tetoiu Tetoiu 50    Mandoc Savu
2 5 Coltescu Maria Ionela Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 50    Gidoiu Dana
2 6 Bocsaru Marius Liceul Tehnologic Petrache Poenaru BALCESTI 75    Mihai Cristina
2 6 Badea Marius Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 65    Gidoiu Dana Elena
2 6 Badea Ionela Melania Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 55    Gidoiu Dana Elena
2 6 Rusetelu Marin Eusebiu Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 50    Gidoiu Dana Elena
2 7 Ionica Catalin Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 82  M Gidoiu Dana Elena
2 7 Babeanu Irina Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 80  M Gidoiu Dana Elena
2 7 Tanase Silviu Ionut Fundatia Dumitru Draghicescu Maciuca Maciuca 80  M Oprea Nicolae
2 7 Nicu Stefania Rabeca Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 78    Gidoiu Dana Elena
2 7 Danila Teodora Maria Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 76    Chirca Dumitru
2 7 Vaduva Daiana Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 73    Chirca Dumitru
2 7 Popescu Nicolae Lucian Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 63    Chirca Dumitru
2 7 Vidrighin Bogdan Scoala Gimnaziala Babeni Oltetu Diculesti 62    Gidoiu Dana Elena
2 8 Popescu Mihai Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Balcesti 100  1 Gurgui Maria
2 8 Vulturescu Dusy Theodora Liceul Tehnologic Petrache Poenaru Diculesti 70    Gidoiu Dana Elena



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018