Rezultate Arhiva editia 2014-2015 VL113

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Birlan Alexandru SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 100  1 Olaru Madalina
1 pregatitoare Busuroi Amadeea Nicoleta SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 100  1 Olaru Madalina
1 pregatitoare Chituc Yasmina Elena SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 100  1 Popescu Bianca
1 pregatitoare Cirstea Andreea Maria LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 100  1 Bajan Margareta
1 pregatitoare Dolan Maria Madalina LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 100  1 Bajan Margareta
1 pregatitoare Sarghie Ionel Sebastian SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 100  1 Olaru Madalina
1 pregatitoare Serban Denis Constantin SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 100  1 Popescu Bianca
1 pregatitoare Stefan Boangar Maria Alexia LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 100  1 Bajan Margareta
1 pregatitoare Davidescu Tudor Alexandru SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 90  2 Popescu Bianca
1 pregatitoare Gusita Denis Gheorghe SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 90  2 Olaru Madalina
1 pregatitoare Iordache David Andrei SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 90  2 Popescu Bianca
1 pregatitoare Stoica Alexandru Ionut SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 90  2 Popescu Bianca
1 pregatitoare Stoica Cosmina SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 90  2 Popescu Bianca
1 pregatitoare Vaduva Elena Sorina SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 90  2 Popescu Bianca
1 pregatitoare Vladu Ioana Cristina SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 90  2 Popescu Bianca
1 1 Ricioiu Elena Bianca LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 96  1 Neamu Florina Camelia
1 1 Anghel Ionel Marian LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 95  1 Neamu Florina Camelia
1 1 Paunescu Mario Lucian LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 95  1 Neamu Florina Camelia
1 1 Mihaila Andreea SCOALA PRIMARA ROESTI Roesti 93  2 Copaceanu Marinela
1 1 Barbulescu Anamaria SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 92  2 Ancuta Raluca
1 1 Budica Razvan Petrisor LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 92  2 Neamu Florina Camelia
1 1 Draghici Stefania Andreea SCOALA PRIMARA ROESTI Roesti 92  2 Copaceanu Marinela
1 1 Tudor Maria Diana SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 92  2 Draghici Luminita
1 1 Soachete Razvan Constantin LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 91  3 Neamu Florina Camelia
1 1 Tirca Maria Stefania SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 91  3 Draghici Luminita
1 1 Budica Alex Mihail LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 90  3 Neamu Florina Camelia
1 1 Simulete Diana Stefania SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 90  3 Draghici Luminita
1 1 Birlan Maria Isabela SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 88  M Draghici Luminita
1 1 Leganaru Stefan Adrian SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 88  M Draghici Luminita
1 1 Miclescu Crezentina SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 88  M Ancuta Raluca
1 1 Vaduva Iulia SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 87  M Ancuta Raluca
1 1 Mihaila Maria Stefania SCOALA PRIMARA ROESTI Roesti 86  M Copaceanu Marinela
1 1 Surdu Andrei SCOALA PRIMARA ROESTI Roesti 85  M Copaceanu Marinela
1 1 Leganaru Rares Florin SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 82  M Draghici Luminita
1 1 Taralunga Andreea Elena LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 80  M Neamu Florina Camelia
1 1 Mitrea Marian Remus SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 66    Draghici Luminita
1 1 Zabava Emanuel SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 33    Ancuta Raluca
1 2 Radu Elena Loredana LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 88  M Enachescu Maria
1 2 Bondoc Razvan SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 64    Geanovu Liliana
1 2 Didoiu Bianca Georgiana LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 56    Enachescu Maria
1 2 Trusca Alexandra Daliana LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 53    Enachescu Maria
1 2 Baragan Nicos Marius SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 46    Geanovu Liliana
1 2 Diaconu Ilie Flavian SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 46    Geanovu Liliana
1 2 Irimescu George Bogdan SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 45    Geanovu Liliana
1 2 Badita Ionut Loredan SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 44    Geanovu Liliana
1 2 Stanica Maria Gabriela LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 40    Enachescu Maria
1 2 Marinescu Stefan Raul SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 39    Geanovu Liliana
1 2 Pirpala Alexandra Stefania SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 39    Geanovu Liliana
1 3 Barbulete Raluca Ilona SCOALA GIMNAZIALA CIOCILTEI Roesti 68    Constantin Ionica
1 3 Dima Ecaterina SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 68    Popa Dorina
1 3 Matulescu Raluca Ionela SCOALA GIMNAZIALA CIOCILTEI Roesti 67    Constantin Ionica
1 3 Meianu Ioana Floriana SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 66    Popa Dorina
1 3 Osovei Elena Alexandra SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 58    Timplarescu Gheorghe
1 3 Bunescu Mihai Razvan LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 57    Maria Mihail
1 3 Corban Alexandra Bianca SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 57    Timplarescu Gheorghe
1 3 Barbulescu Nicolae Benone SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 56    Diaconu Iuliana
1 3 Ciolacu Maria Alexandra SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 56    Timplarescu Gheorghe
1 3 Ghita Robert Gabriel SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 56    Popa Dorina
1 3 Popa Romina Maria SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 56    Popa Dorina
1 3 Magdas Alin Nicolae SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 55    Timplarescu Gheorghe
1 3 Radu Daris Gabriel SCOALA GIMNAZIALA CIOCILTEI Roesti 52    Constantin Ionica
1 3 Baiasu Elena Iuliana SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 51    Popa Dorina
1 3 Popa Daria SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 51    Diaconu Iuliana
1 3 Bucei Brindusoiu Andreea LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 50    Maria Mihail
1 3 Cirstea Stefania Andra LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 50    Maria Mihail
1 3 Cumpanasu Adrian LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 50    Maria Mihail
1 3 Predoi Doru Stefan SCOALA PRIMARA ROESTI Roesti 46    Popescu Daiana Maria
1 3 Gurgu Liviana SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 40    Diaconu Iuliana
1 3 Matulescu Andra Cosmina LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 36    Maria Mihail
1 4 Matulescu Gabriel SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 80  M Diaconu Iuliana
1 4 Tomescu Ana Filoteea SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 74    Bizdoca Daniela
1 4 Paunoiu Madalina SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 70    Bizdoca Daniela
1 4 Puscasu Alexandra SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 69    Bizdoca Daniela
1 4 Taralunga Daiana SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 62    Diaconu Iuliana
1 4 Ivanescu Maria Teodora LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 61    Bocse Daniela
1 4 Mihaila Andrei SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 60    Diaconu Iuliana
1 4 Stanica Elena Diana LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 59    Bocse Daniela
1 4 Badea Sorina Maria SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 50    Bizdoca Daniela
1 4 Balaci Daniel SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 50    Bizdoca Daniela
1 4 Sima Andrei Silviu SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 50    Iordache Georgiana
1 4 Barbu Elena Iulia SCOALA PRIMARA ROESTI Roesti 44    Popescu Daiana Maria
1 4 Teodorescu Elena Laura LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 38    Bocse Daniela
1 5 Preoteasa Anisia SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 74    Popa Marius
1 5 Rotaru Gheorghe Valentin LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 70    Citu Elena Georgiana
1 5 Predoi Rares Mihai SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 66    Socianu Ionut
1 5 Badea Iulia SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 55    Popa Marius
1 5 Bunescu Robert LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 52    Citu Elena Georgiana
1 5 Popescu Remus LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 50    Citu Elena Georgiana
1 5 Puscasu Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 50    Mazilu Valeria
1 5 Varzaru Constantin Daniel LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 50    Citu Elena Georgiana
1 5 Pirpala Catalina SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 44    Popa Marius
1 5 Deaconescu Andreea LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 36    Citu Elena Georgiana
1 5 Pilsu Maria Gabriela LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 34    Citu Elena Georgiana
1 5 Busoi Roberta Gabriela LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 26    Citu Elena Georgiana
1 5 Carabasa Andreea Elena SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 20    Socianu Ionut
1 5 Dumitrescu Adriana SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 18    Popa Marius
1 6 Cirstea Gavril Eduard LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 81  M Citu Elena Georgiana
1 6 Chiritoiu Nicoleta Madalina LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 73    Citu Elena Georgiana
1 6 Tomescu Ioana Ecaterina SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 73    Mazilu Valeria
1 6 Pirpala Florina Alexand SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 72    Popa Marius
1 6 Cioran Andreea Maria SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 70    Popa Marius
1 6 Ilie Adelina Maria SCOALA GIMNAZIALA HOTARASA Copaceni 68    Nastasoiu Stefania
1 6 Petrescu Elena Raluca SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 66    Popa Marius
1 6 Ciobanu Elena Denisa SCOALA GIMNAZIALA HOTARASA Copaceni 65    Nastasoiu Stefania
1 6 Mitrea Costina Alexandra LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 65    Citu Elena Georgiana
1 6 Sinescu Alin Ionut SCOALA GIMNAZIALA HOTARASA Copaceni 65    Nastasoiu Stefania
1 6 Tufareanu Andrei LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 63    Citu Elena Georgiana
1 6 Grigorie Ana Georgiana SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 62    Socianu Ionut
1 6 Bucei Brindusoiu Gabriel LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 60    Citu Elena Georgiana
1 6 Serban Constantin Ciprian SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 60    Popa Gheorghe
1 6 Suiu Florin George LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 60    Citu Elena Georgiana
1 6 Raducan Elena Lavinia SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 57    Popa Marius
1 6 Albici Vasile Irinel SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 55    Popa Gheorghe
1 6 Matulescu Elena Bianca SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 50    Socianu Ionut
1 6 Bila Valentin SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 44    Popa Gheorghe
1 6 Poradin Nicolae Gabriel LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 43    Citu Elena Georgiana
1 6 Manda Ovidiu Marian LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 38    Citu Elena Georgiana
1 6 Meianu Constantin Catalin SCOALA GIMNAZIALA, SAT URSI Popesti 36    Popa Gheorghe
1 7 Opris Roxana LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 78    Citu Elena Georgiana
1 7 Constantinescu Lavinia LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 71    Citu Elena Georgiana
1 7 Geanovu Constantin Leonard SCOALA GIMNAZIALA SLATIOARA Slatioara 68    Manea Maria
1 7 Bocse Daniel Nicusor LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 60    Citu Elena Georgiana
1 7 Oprea Denis Ionut SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 60    Mazilu Valeria
1 7 Cumpanasu Mihaela LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 58    Citu Elena Georgiana
1 7 Mangeac Ionela LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 58    Citu Elena Georgiana
1 7 Draghici Ciprian SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 54    Sandu Valer
1 7 Iepure Carla Simina SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 52    Popa Marius
1 7 Adomnitei Laurentiu LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 50    Citu Elena Georgiana
1 7 Bondoc Robert Constantin SCOALA GIMNAZIALA HOTARASA Copaceni 50    Nastasoiu Stefania
1 7 Cumpanasu Ionut LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 50    Citu Elena Georgiana
1 7 Sirbulescu Ramona LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 50    Citu Elena Georgiana
1 7 Socu Constantin Denis SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 50    Popa Marius
1 7 Ivanoiu Andrei Marius SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 46    Mazilu Valeria
1 7 Varzaru Andrei LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 42    Citu Elena Georgiana
1 7 Popescu Adina Elena SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 40    Sandu Valer
1 7 Casapu Andreea Maria SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 38    Popa Marius
1 7 Bulacel Cosmin SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 34    Sandu Valer
1 7 Lungu Teodor Mihai SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 30    Mazilu Valeria
1 7 Irimia Valentin LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 26    Citu Elena Georgiana
1 7 Raducu Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA, SAT DAESTI Popesti 26    Mazilu Valeria
1 7 Durlicioiu Adrian SCOALA GIMNAZIALA CUIENI Roesti 10    Sandu Valer
1 8 Pieloiu Elena Diana LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 76    Citu Elena Georgiana
1 8 Chiritoiu Ilie Adrian LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 72    Citu Elena Georgiana
1 8 Cirstea Stefan Sebastian LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 62    Citu Elena Georgiana
1 8 Soachete Cristian Ion LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 62    Citu Elena Georgiana
1 8 Stefan Boangar Gabriel Alexandru LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 62    Citu Elena Georgiana
1 8 Budulan Mirabela Andreea SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 60    Popa Marius
1 8 Barbu Cosmin SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 54    Popa Marius
1 8 Ciolacu Alexandru SCOALA GIMNAZIALA ULMETU Copaceni 50    Popa Marius
1 8 Irimia Stefan Claudiu LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 50    Citu Elena Georgiana
1 9 M1 Amza George Lucian LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 70    Necsuleu Gheorghe
1 9 M1 Necsuleu Ionut Claudiu LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 58    Necsuleu Gheorghe
1 9 M1 Caramida Darius LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 54    Necsuleu Gheorghe
1 9 M1 Presura Adriana Amalia LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 54    Necsuleu Gheorghe
1 9 M1 Sirbulescu Diana Teodora LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 54    Necsuleu Gheorghe
1 9 M1 Cirstea Andrada Mihaela LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 50    Necsuleu Gheorghe
1 9 M1 Tica Constantin Tudor LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 42    Necsuleu Gheorghe
1 9 M1 Copaceanu Alexandru Marian LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 34    Necsuleu Gheorghe
1 9 M1 Diaconu Gabriel Alexandru LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 26    Necsuleu Gheorghe
1 9 M1 Deaconescu Georgiana Catalina LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 22    Necsuleu Gheorghe
1 10 M1 Matulescu Adriana Roxana LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 66    Necsuleu Gheorghe
1 10 M1 Lixandra Elena LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 62    Necsuleu Gheorghe
1 11 M1 Bocse Stefan Andrei LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 96  1 Necsuleu Gheorghe
1 11 M1 Lixandru George Adrian LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 96  1 Necsuleu Gheorghe
1 11 M1 Mangeac Constantin Rosmin LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 91  2 Necsuleu Gheorghe
1 11 M1 Dicu Ionut Bogdan LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 86  M Necsuleu Gheorghe
1 11 M1 Buca Mihai Marius LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 79    Necsuleu Gheorghe
1 12 M1 Florescu Daniela Ionela LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 79    Necsuleu Gheorghe
1 12 M1 Saia Eugenia Ionela LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 78    Necsuleu Gheorghe
1 12 M1 Dragulescu Elena Vasilica LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 75    Necsuleu Gheorghe
1 12 M1 Suiu Stefania LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 71    Necsuleu Gheorghe
1 12 M1 Geamanu Mihaela Georgiana LICEUL TEORETIC LADESTI Ladesti 50    Necsuleu Gheorghe



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018