Rezultate Arhiva editia 2014-2015 VL108

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 5 Chiru Stefania Scoala Nr. 4 Rm. Valcea 91  1 Ivancu Mihai
1 5 Sitoiu Constantin Scoala Anton Pann Rm. Valcea 83  M Vladescu Liviu
1 5 Geanovu Mateea Scoala Anton Pann Rm. Valcea 82  M Vladescu Liviu
1 5 Zamfira Alisia Scoala Nr. 4 Rm. Valcea 81  M Ivancu Mihai
1 5 Ghimis Clara Liceul Tehnologic Iustinian Marina Olanesti 80  M Varzaru Stefania
1 5 Mustetea Andra Scoala Anton Pann Rm. Valcea 77    Vladescu Liviu
1 5 Radut Andrei Scoala Anton Pann Rm. Valcea 76    Vladescu Liviu
1 5 Idu Eduard Scoala Gimnaziala Budesti Ramnicu Valcea 66    Diaconu Marta
1 5 Fuiorea Robert Nicolae Scoala Gimnaziala Budesti Ramnicu Valcea 64    Diaconu Marta
1 5 Cojocariu Ioana Alexandra Scoala Gimnaziala Budesti Ramnicu Valcea 60    Diaconu Marta
1 5 Serban Constantin Andrei Scoala Gimnaziala Budesti Ramnicu Valcea 60    Diaconu Marta
1 5 Lisaru Nicolae Scoala Anton Pann Rm. Valcea 58    Vladescu Liviu
1 5 Gheorghe Merve Scoala Gimnaziala Budesti Ramnicu Valcea 56    Diaconu Marta
1 5 Anitei Andreea Gratiela Scoala Gimnaziala Budesti Ramnicu Valcea 50    Diaconu Marta
1 5 Oprea Bogdan Scoala Nr. 4 Rm. Valcea 34    Ivancu Mihai
1 6 Zdircea Catalin Liceul Tehnologic Iustinian Marina Olanesti 96  1 Varzaru Stefania
1 6 Piroteala Vlad Liceul Tehnologic Iustinian Marina Olanesti 87  M Varzaru Stefania
1 6 Draghici Gabriel Liceul Tehnologic Iustinian Marina Olanesti 78    Varzaru Stefania
1 6 Neagoe Razvan Liceul Tehnologic Iustinian Marina Olanesti 70    Varzaru Stefania
1 7 Munteanu Marcela Liceul Tehnologic Iustinian Marina Olanesti 89  M Varzaru Stefania
1 7 Bildea Alexandra Liceul Tehnologic Iustinian Marina Olanesti 81  M Varzaru Stefania
1 7 Pitigoi Bianca Elena Scoala Gimnaziala Budesti Ramnicu Valcea 68    Diaconu Marta
1 7 Andreian Iulia Liceul Tehnologic Iustinian Marina Olanesti 66    Varzaru Stefania
1 7 Giurea Maria Camelia Scoala Gimnaziala Budesti Ramnicu Valcea 62    Diaconu Marta
1 7 Nedelus Stefania Beatrice Scoala Gimnaziala Budesti Ramnicu Valcea 48    Diaconu Marta
1 9 M2 Bodescu Natalia Colegiul Economic Ramnicu Valcea 91  1 Carstea Marian
1 9 M2 Sandu Bianca Maria Colegiul Economic Ramnicu Valcea 88  M Boada Ileana
1 9 M2 Serban Andreea Eliza Colegiul Economic Ramnicu Valcea 87  M Boada Ileana
1 9 M2 Ciobanu Mircea Alexandru Colegiul Economic Ramnicu Valcea 84  M Carstea Marian
1 9 M2 Nicolae Anca Ioana Colegiul Economic Ramnicu Valcea 84  M Carstea Marian
1 9 M2 Tinca Andreea Colegiul Economic Ramnicu Valcea 84  M Carstea Marian
1 9 M2 Diaconescu Andreea Gabriela Colegiul Economic Ramnicu Valcea 83  M Carstea Marian
1 9 M2 Mandrea Ioana Alexandrina Colegiul Economic Ramnicu Valcea 83  M Boada Ileana
1 9 M2 Ibrac Roxana Colegiul Economic Ramnicu Valcea 80  M Carstea Marian
1 9 M2 Bulagea Elena Adina Colegiul Economic Ramnicu Valcea 79    Boada Ileana
1 9 M2 Gingu Claudiu Constantin Colegiul Economic Ramnicu Valcea 78    Boada Ileana
1 9 M2 Leancu Georgiana Anuta Colegiul Economic Ramnicu Valcea 78    Boada Ileana
1 9 M2 Ciubotaru Cosmin Mihai Colegiul Tehnic Forestier Ramnicu Valcea 70    Necsuleu Ion
1 9 M2 Olescu Alexandru Viorica Colegiul Economic Ramnicu Valcea 66    Carstea Marian
1 9 M2 Sterpu Patricia Colegiul Economic Ramnicu Valcea 66    Boada Ileana
1 9 M2 Calin George Vladut Colegiul Economic Ramnicu Valcea 62    Carstea Marian
1 9 M2 Popa Ioana Valentina Colegiul Economic Ramnicu Valcea 54    Carstea Marian
1 9 M2 Baran Ilona Anamaria Colegiul Economic Ramnicu Valcea 50    Carstea Marian
1 9 M2 Niculescu Gheorghe Cristian Colegiul Economic Ramnicu Valcea 36    Carstea Marian
1 9 M2 Statescu Alin Colegiul Economic Ramnicu Valcea 24    Carstea Marian
1 10 M2 Prodea Stoian Catalina Stefania Colegiul Economic Rm. Valcea 80  M Tomescu Mariana
1 10 M2 Strigoiu Bogdan Colegiul Economic Ramnicu Valcea 74    Boada Ileana
1 10 M2 Andronoiu Elena Raluca Colegiul Economic Rm. Valcea 66    Tomescu Mariana
1 10 M2 Bobilca Ioan Andrei Colegiul Economic Rm. Valcea 66    Tomescu Mariana
1 10 M2 Cioangher Stefania Colegiul Economic Rm. Valcea 66    Tomescu Mariana
1 10 M2 Dobra Melisa Colegiul Economic Rm. Valcea 64    Tomescu Mariana
1 10 M2 Lungan Robert Colegiul Economic Rm. Valcea 64    Tomescu Mariana
1 10 M2 Trusca Adriana Elena Colegiul Economic Rm. Valcea 58    Tomescu Mariana
1 10 M2 Bestea Bildea Bogdan Colegiul Economic Ramnicu Valcea 54    Carstea Marian
1 10 M2 Carja Stefan Colegiul Economic Ramnicu Valcea 54    Carstea Marian
1 10 M2 Sandu Georgiana Colegiul Economic Ramnicu Valcea 52    Boada Ileana
1 10 M2 Banescu Traistaru Catalin Colegiul Economic Ramnicu Valcea 50    Carstea Marian
1 10 M2 Toretoiu Bianca Elena Colegiul Economic Ramnicu Valcea 50    Boada Ileana
1 10 M2 Tudosescu Adelin Colegiul Economic Rm. Valcea 50    Tomescu Mariana
1 10 M2 Voiculescu Roxana Ioana Colegiul Economic Ramnicu Valcea 42    Boada Ileana
1 10 M2 Marinoiu Florin Ionut Colegiul Economic Ramnicu Valcea 38    Boada Ileana
1 10 M2 Metea Ion Colegiul Economic Ramnicu Valcea 38    Boada Ileana
1 10 M2 Baranguta Gabriela Colegiul Economic Ramnicu Valcea 34    Boada Ileana
1 10 M2 Dolofan Robert Daniel Colegiul Economic Ramnicu Valcea 22    Boada Ileana
1 11 M2 Calinoiu Miruna Colegiul Economic Rm. Valcea 94  1 Tomescu Mariana
1 11 M2 Dinea Adnana Colegiul Economic Rm. Valcea 94  1 Smarandache Cristina
1 11 M2 Bolosteanu Eduard Colegiul Economic Rm. Valcea 93  2 Tomescu Mariana
1 11 M2 Pavel Madalina Maria Colegiul Economic Rm. Valcea 87  M Tomescu Mariana
1 11 M2 El Amin Zahraa Colegiul Economic Rm. Valcea 86  M Smarandache Cristina
1 11 M2 Lungan Razvan Nicolae Colegiul Economic Rm. Valcea 84  M Tomescu Mariana
1 11 M2 Bagalut Andreea Diana Colegiul Economic Rm. Valcea 83  M Tomescu Mariana
1 11 M2 Rosca Mihaela Andra Colegiul Economic Rm. Valcea 83  M Tomescu Mariana
1 11 M2 Crangus Nicolae Colegiul Economic Rm. Valcea 80  M Tomescu Mariana
1 12 M2 Ciucioi Cosmin Colegiul Economic Rm. Valcea 97  1 Smarandache Cristina
1 12 M2 Ciuma Mihaela Colegiul Economic Rm. Valcea 95  2 Ghitan Marin
1 12 M2 Mitrea Andreea Colegiul Economic Rm. Valcea 83  M Ghitan Marin
1 12 M2 Andronache Andrea Colegiul Economic Rm. Valcea 81  M Ghitan Marin
1 12 M2 Simion Iulian Colegiul Economic Rm. Valcea 79    Ghitan Marin
1 12 M2 Burechea Ionut Colegiul Economic Rm. Valcea 78    Smarandache Cristina
1 12 M2 Popa Marina Colegiul Economic Rm. Valcea 78    Ghitan Marin
1 12 M2 Mosor Bianca Colegiul Economic Rm. Valcea 77    Ghitan Marin
1 12 M2 Andronache Cosmin Colegiul Economic Ramnicu Valcea 76    Boada Ileana
1 12 M2 Musoiu Ramona Colegiul Economic Ramnicu Valcea 73    Boada Ileana
1 12 M2 Chitu Robert Colegiul Economic Ramnicu Valcea 70    Ghitan Marin
1 12 M2 Marcu Mihai Colegiul Economic Rm. Valcea 66    Ghitan Marin
1 12 M2 Ignat Roberta Colegiul Economic Rm. Valcea 64    Ghitan Marin
1 12 M2 Onut Cristina Colegiul Economic Ramnicu Valcea 48    Boada Ileana



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018