Rezultate Arhiva editia 2014-2015 VL103

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Alexoiu Rares Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
1 pregatitoare Argeseanu Selena Mirabela Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Iliescu Aurora
1 pregatitoare Avramescu Maria Raissa Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
1 pregatitoare Baran Razvan Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 100  1 Toretoiu Valentina
1 pregatitoare Belei Eduard Gabriel Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 100  1 Toretoiu Valentina
1 pregatitoare Chelcea Maya Stefania Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Iliescu Aurora
1 pregatitoare Cristea Ionut Marius Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 100  1 Mateescu Cornelia
1 pregatitoare Cucu Ana Maria Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Iliescu Aurora
1 pregatitoare Daju Viorel Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
1 pregatitoare Dolan Roxana Mihaela Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 100  1 Mateescu Cornelia
1 pregatitoare Ghioca Daria Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
1 pregatitoare Ghioca Luisa Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
1 pregatitoare Giura Alisa Melisa Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 100  1 Mateescu Cornelia
1 pregatitoare Luculescu Cosmina Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 100  1 Toretoiu Valentina
1 pregatitoare Marculescu Andrei Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
1 pregatitoare Mihalcea Daniel Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
1 pregatitoare Pasare Cristiana Scoala Gimnaziala Milostea Slatioara 100  1 Tudora Ramona
1 pregatitoare Plesea Luiza Scoala Gimnaziala Milostea Slatioara 100  1 Tudora Ramona
1 pregatitoare Popescu Claudiu Gabriel Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 100  1 Mateescu Cornelia
1 pregatitoare Stanculescu Constantin Gabriel Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Iliescu Aurora
1 pregatitoare Stroe Maria Alexandra Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 100  1 Toretoiu Valentina
1 pregatitoare Tivrea Maria Romina Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 100  1 Toretoiu Valentina
1 pregatitoare Tudora Ciprian Ionut Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Iliescu Aurora
1 pregatitoare Valeanu Dumitru Cosmin Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
1 pregatitoare Vladoiu Darius Constantin Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 100  1 Mateescu Cornelia
1 pregatitoare Jugravu Ionut Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 95  2 Teodorescu Felicia
1 pregatitoare Valeanu Cristian Valentin Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 95  2 Mateescu Cornelia
1 pregatitoare Giura Florin Dumitru Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 94  3 Mateescu Cornelia
1 pregatitoare Baran Miruna Ionela Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 90  3 Toretoiu Valentina
1 pregatitoare Barbulescu Rahela Mirela Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 90  3 Toretoiu Valentina
1 pregatitoare Ciobanu Raluca Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 90  3 Mateescu Cornelia
1 pregatitoare Dolan Denisa Gabriela Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 90  3 Mateescu Cornelia
1 pregatitoare Floarea Nicolae Gabriel Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 90  3 Iliescu Aurora
1 pregatitoare Latea Maria Anarita Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 90  3 Toretoiu Valentina
1 pregatitoare Mogoanta Daria Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 90  3 Iliescu Aurora
1 pregatitoare Piturlea Constantin Cosmin Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 90  3 Iliescu Aurora
1 pregatitoare Staicu Octavian Florin Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 85  M Toretoiu Valentina
1 pregatitoare Valeanu Rares Marian Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 85  M Mateescu Cornelia
1 pregatitoare Ghiorghita Stefan Octavian Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 80  M Toretoiu Valentina
1 pregatitoare Pitigoi Luca Daniel Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 80  M Toretoiu Valentina
1 pregatitoare Albuica Eugen Constantin Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 75    Toretoiu Valentina
1 pregatitoare Ivancu Mihai Alin Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 75    Toretoiu Valentina
1 1 Avramescu Elena Alina Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 100  1 Ravasi Claudia
1 1 Bardan Daria Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 100  1 Ravasi Claudia
1 1 Cojanu Eduard Laurentiu Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Dragulescu Corina
1 1 Greurusi Sidonia Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 100  1 Stamatoiu Anca
1 1 Hirizoiu Alexandru Nicolae Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 100  1 Stamatoiu Anca
1 1 Mateescu Anda Maria Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Dragulescu Corina
1 1 Mihalcea Elena Loredana Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Marina Alina
1 1 Stamatoiu Felix Cristian Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 100  1 Stamatoiu Anca
1 1 Ungureanu Evelina Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Marina Alina
1 1 Amzuloiu Nicolae Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 98  2 Zamfiroiu Andreea
1 1 Jugravu Iulian Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 96  2 Ravasi Claudia
1 1 Ciobanu Bogdan Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 95  3 Ravasi Claudia
1 1 Ivancu Ion Laurentiu Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 95  3 Stamatoiu Anca
1 1 Manea Madalina Nicoleta Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 95  3 Zamfiroiu Andreea
1 1 Toma Dacian Adrian Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 95  3 Stamatoiu Anca
1 1 Trusca Iulia Rafaela Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 95  3 Dragulescu Corina
1 1 Trusca Robert Andrei Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 95  3 Dragulescu Corina
1 1 Zamfiroiu Florin Scoala Gimnaziala Milostea Slatioara 91  3 Tudora Ramona
1 1 Baran Petrisor Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 90  3 Stamatoiu Anca
1 1 Cirstea Lucian Ionut Scoala Gimnaziala Capitan Marasanu Stroesti 90  3 Rau Oana
1 1 Manea Catalin Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 90  3 Marina Alina
1 1 Rosu Constantin Gabriel Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 90  3 Zamfiroiu Andreea
1 1 Jugravu Catalin Mihail Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 86  M Marina Alina Catalina
1 1 Piturlea Sara Gabriela Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 82  M Zamfiroiu Andreea
1 1 Al Ioanei Flavio Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 80  M Marina Alina
1 1 Balasa Constantin Ciprian Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 80  M Ravasi Claudia
1 1 Barbulescu Claudiu Valentin Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 80  M Stamatoiu Anca
1 1 Glemeianu Elena Teodora Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 78    Stamatoiu Anca
1 1 Bibie Denis Ioan Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 75    Zamfiroiu Andreea
1 1 Colciag Lavinia Monica Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 75    Marina Alina
1 1 Dragu Larisa Gabriela Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 75    Stamatoiu Anca
1 1 Gemenel Denisa Elena Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 75    Stamatoiu Anca
1 1 Marculescu Maria Raluca Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 75    Marina Alina
1 1 Sandu Maria Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 70    Marina Alina
1 1 Ciolacu Dorinel Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 65    Marina Alina
1 1 Golescu Mihaita Darius Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 60    Dragulescu Corina
1 1 Cretu Eduard Marian Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 35    Stamatoiu Anca
1 2 Genunche Alexandru Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 98  1 Palea Lavinia
1 2 Popescu Mihai Andrei Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 90  2 Popescu Mihaela
1 2 Porumbescu Denis Mario Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 90  2 Radulescu Narcisa
1 2 Iosca Muraru Dragos Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 85  M Palea Lavinia
1 2 Popescu Maria Bianca Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 80  M Popescu Mihaela
1 2 Nicolae Ionela Loredana Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 75    Popescu Mihaela
1 2 Balasa George Gabriel Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 70    Popescu Mihaela
1 2 Baran Andrada Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 60    Radulescu Narcisa
1 2 Mariuta Ionela Andreea Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 60    Popescu Mihaela
1 2 Dragoi Denisa Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 55    Popescu Mihaela
1 2 Tugneanu Florin C Tin Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 55    Popescu Mihaela
1 2 Ciobanu C Tin Iulian Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 45    Popescu Mihaela
1 2 Ghimis Ionut Alexandru Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 40    Popescu Mihaela
1 2 Jiga Andreea Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 40    Palea Lavinia
1 3 Cherascu Telitoiu Bogdan Nicolae Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 99  1 Cumpanasoiu Lavinia
1 3 Mateescu Stefan Denis Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 98  2 Cumpanasoiu Lavinia
1 3 Smeu Gabriel Gheorghe Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 82  M Avramescu Daniela
1 3 Ravas Stefanita Andrei Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 81  M Avramescu Daniela
1 3 Barbulescu Dumitru Darius Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 80  M Terteci Maria
1 3 Cojanu Iuliana Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 80  M Cumpanasoiu Lavinia
1 3 Morcozan Valceaad Ioan Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 80  M Cumpanasoiu Lavinia
1 3 Surlin Ciprian Marian Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 80  M Avramescu Daniela
1 3 Dirnu Elias Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 70    Cumpanasoiu Lavinia
1 3 Ciobanu Ana Denisa Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 63    Avramescu Daniela
1 3 Popa Luciana Scoala Gimnaziala Milostea Slatioara 60    Idvu Ana Maria
1 3 Giura Nicolae Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 59    Avramescu Daniela
1 3 Burtea Mihai Octavian Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 50    Avramescu Daniela
1 3 Hirizoiu Ionut Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 50    Terteci Maria
1 4 Cojanu Sebastian Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 99  1 Popa Dorina
1 4 Dimoiu Sara Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 90  2 Constantin Elena
1 4 Jugravu Alexandra Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 80  M Ungureanu Daniela
1 4 Daju Bianca Teodora Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 70    Ungureanu Daniela
1 4 Mogescu George Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 70    Idvu Ana Maria
1 4 Preduca Gheorghe Romeo Scoala Gimnaziala Mateesti Mateesti 70    Tanase Mariana
1 5 Dinica Ion Constantin Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 93  1 Moldoveanu Simona
1 5 Negricioiu Anamaria Virginia Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 90  2 Turcescu Aurica
1 5 Tudora Richardo Valentin Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 90  2 Modrescu Ion
1 5 Tuta Bianca Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 90  2 Manea Maria
1 5 Talpasanu Sorin Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 86  M Modrescu Ion
1 5 Savoiu Diana Patricia Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 82  M Turcescu Aurica
1 5 Munteanu Dragos Teodor Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 81  M Turcescu Aurica
1 5 Ardeoaica Alexandru Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 80  M Turcescu Aurica
1 5 Buliman Darius Florin Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 80  M Turcescu Aurica
1 5 Cirstea Adrian Florin Scoala Gimnaziala Capitan Marasanu Stroesti 80  M Dragu Luminita
1 5 Dontu Beatrice Stefania Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 80  M Modrescu Ion
1 5 Nica Alexandru Constantin Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 80  M Turcescu Aurica
1 5 Ungureanu Ioana Selena Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 80  M Turcescu Aurica
1 5 Ghioca Andreea Elena Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 78    Turcescu Aurica
1 5 Belei Dragos Scoala Gimnaziala Slatioara Slatioara 73    Manea Maria
1 5 Glavan Maria Angela Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 66    Turcescu Aurica
1 6 Genunche Cristina Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 84  M Boiangiu Daniela
1 6 Greceanu Stefania Scoala Gimnaziala Milostea Slatioara 83  M Manea Maria
1 6 Becheru Vladut Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 82  M Boiangiu Daniela
1 6 Florescu Alin Scoala Gimnaziala Milostea Slatioara 82  M Staicu Claudia
1 6 Munteanu Eduard Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 62    Boiangiu Daniela
1 6 Negricioiu Lucia Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 61    Boiangiu Daniela
1 6 Ungureanu Roberto Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 40    Boiangiu Daniela
1 7 Grigore Andreea Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 91  1 Boiangiu Daniela
1 7 Vladutu Narcis Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 90  2 Boiangiu Daniela
1 7 Mariuta Georgiana Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 89  M Boiangiu Daniela
1 7 Vilvoi Denisa Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 88  M Florescu Gabriel
1 7 Saftoiu Daniel Scoala Gimnaziala Milostea Slatioara 80  M Staicu Claudia
1 8 Palea Ana Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 94  1 Turcescu Aurica
1 8 Lacatusu Zorina Andreea Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 90  2 Turcescu Aurica
1 8 Stanciu Bianca Scoala Gimnaziala Milostea Slatioara 88  M Staicu Claudia
1 9 M1 Teodorescu Maria Raluca CNI Matei Basarab Rm. Valcea 90  1 Mazilu Marius
1 10 M1 Dimoiu Cezar Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 81  M Moldoveanu Simona
2 pregatitoare Alexie Robert Ioan Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Iliescu Aurora
2 pregatitoare Alexoiu Rares Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
2 pregatitoare Argeseanu Mirabela Stefania Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Iliescu Aurora
2 pregatitoare Avramescu Raissa Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
2 pregatitoare Chelcea Maya Stefania Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Iliescu Aurora
2 pregatitoare Cucu Ana Maria Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Iliescu Aurora
2 pregatitoare Daju Viorel Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
2 pregatitoare Ghioca Daria Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
2 pregatitoare Ghioca Luisa Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
2 pregatitoare Ghiorghie Madalina Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Iliescu Aurora
2 pregatitoare Giura Alisa Melisa Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 100  1 Mateescu Cornelia
2 pregatitoare Giura Florin Dumitru Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 100  1 Mateescu Cornelia
2 pregatitoare Ionica Maria Larisa Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 100  1 Barbu Domnica
2 pregatitoare Jugravu Ionut Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
2 pregatitoare Marculescu Andrei Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
2 pregatitoare Mihalcea Daniel Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
2 pregatitoare Popescu Claudiu Gabriel Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 100  1 Mateescu Cornelia
2 pregatitoare Stanca Maruntelu Sarra Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
2 pregatitoare Stefanescu Eduard Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 100  1 Barbu Domnica
2 pregatitoare Valeanu Cosmin Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Teodorescu Felicia
2 pregatitoare Vladoiu Darius Constantin Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 100  1 Mateescu Cornelia
2 pregatitoare Dolan Denisa Gabriela Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 90  2 Mateescu Cornelia
2 pregatitoare Dolan Roxana Mihaela Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 90  2 Mateescu Cornelia
2 pregatitoare Mirea Sara Liceul C-tin Brancoveanu-Horezu Horezu 90  2 Cioranu Alina
2 pregatitoare Piturlea Constantin Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 90  2 Iliescu Aurora
2 pregatitoare Popa Alexandra Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 90  2 Dirnu Nicoleta
2 pregatitoare Stanculescu Gabriel Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 90  2 Iliescu Aurora
2 pregatitoare Argeseanu Alexandru Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 80  M Mateescu Cornelia
2 pregatitoare Petrus Darius Ionut Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 80  M Dirnu Nicoleta
2 pregatitoare Valeanu Cristian Valentin Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 80  M Mateescu Cornelia
2 pregatitoare Vajeila Amalia Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 76    Iliescu Aurora
2 pregatitoare Uta Stefania Cristina Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 72    Barbu Domnica
2 pregatitoare Vladutu Ionut Marius Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 65    Mateescu Cornelia
2 pregatitoare Valeanu Rares Marian Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 55    Mateescu Cornelia
2 pregatitoare Unguroiu Maria Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 50    Barbu Domnica
2 1 Amzuloiu Nicolae Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Zamfiroiu Andreea
2 1 Chelcea Dariana Liceul C-tin Brancoveanu-Horezu Horezu 100  1 Avramoiu Maria
2 1 Chisevescu Andrada Liceul C-tin Brancoveanu-Horezu Horezu 100  1 Avramoiu Maria
2 1 Rosu Constantin Gabriel Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 96  1 Zamfiroiu Andreea
2 1 Buse Mihai Liceul C-tin Brancoveanu-Horezu Horezu 95  2 Avramoiu Maria
2 1 Ducu Tania Liceul C-tin Brancoveanu-Horezu Horezu 95  2 Musaloiu Simona
2 1 Duna Marius Ionut Valentin Scoala Gimnaziala Zatreni Zatreni 95  2 Predescu Laura
2 1 Ghimisi Eduard Liceul C-tin Brancoveanu-Horezu Horezu 95  2 Avramoiu Maria
2 1 Mirea Alessia Liceul C-tin Brancoveanu-Horezu Horezu 95  2 Avramoiu Maria
2 1 Ungureanu Evelina Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 95  2 Marina Alina Catalina
2 1 Sascioreanu Anghel Dimitri Scoala Gimnaziala Zatreni Zatreni 94  3 Predescu Laura
2 1 Alexandru Stefania Liceul C-tin Brancoveanu-Horezu Horezu 93  3 Musaloiu Simona
2 1 Bisericescu Alexandru Valentin Scoala Gimnaziala Zatreni Zatreni 93  3 Predescu Laura
2 1 Mitroiescu Stefan Alexandru Scoala Gimnaziala Zatreni Zatreni 93  3 Predescu Laura
2 1 Manea Madalina Nicoleta Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 90  3 Zamfiroiu Andreea
2 1 Marin Maria Magdalena Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 90  3 Rau Ionela
2 1 Stancioi Ionut Razvan Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 90  3 Rau Ionela
2 1 Golescu Mihaita Darius Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 86  M Dragulescu Corina
2 1 Ancuta Constantin Suraj Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 85  M Soceanu Diana
2 1 Avramescu Alina Scoala Gimnaziala Coltesti-Alunu Alunu 85  M Ravasi Claudia
2 1 Cirstea Lucian Ionut Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 85  M Rau Ionela
2 1 Matusoiu Alexandru Teodor Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 85  M Soceanu Diana
2 1 Caruntu Darius Liceul C-tin Brancoveanu-Horezu Horezu 80  M Musaloiu Simona
2 1 Topala Somna Roberta Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 80  M Soceanu Diana
2 1 Druga Ana Maria Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 76    Zamfiroiu Andreea
2 1 Jugravu Catalin Mihail Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 76    Marina Alina Catalina
2 1 Stefan Elena Daniela Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 76    Rau Ionela
2 1 Mihalcea Elena Loredana Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 75    Marina Alina Catalina
2 2 Nicolae Loredana Scoala Gimnaziala Coltesti-Alunu Alunu 100  1 Popescu Mihaela
2 2 Popescu Andrei Scoala Gimnaziala Coltesti-Alunu Alunu 97  2 Popescu Mihaela
2 2 Popescu Maria Bianca Scoala Gimnaziala Coltesti-Alunu Alunu 95  3 Popescu Mihaela
2 2 Tugneanu Florin Scoala Gimnaziala Coltesti-Alunu Alunu 86  M Popescu Mihaela
2 2 Dragoi Denisa Scoala Gimnaziala Coltesti-Alunu Alunu 80  M Popescu Mihaela
2 2 Genunche Alexandru Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 76    Palea Lavinia
2 2 Ghimis Alexandru Scoala Gimnaziala Coltesti-Alunu Alunu 70    Popescu Mihaela
2 2 Paunescu Raluca Stefania Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 68    Palea Lavinia
2 2 Mihalcea Mihai Scoala Gimnaziala Coltesti-Alunu Alunu 64    Popescu Mihaela
2 2 Iosca Muraru Dragos Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 63    Palea Lavinia
2 2 Popescu Maria Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 55    Palea Lavinia
2 2 Cruceru Eduard Ionut Andrei Scoala Gimnaziala Zatreni Zatreni 40    Dumitru Georgeta
2 2 Mariuta Andreea Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 32    Palea Lavinia
2 3 Calin Catalin Stefan Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 100  1 Cumpanasoiu Lavinia
2 3 Dascalete Roxana Stefania Liceul C-tin Brancoveanu-Horezu Horezu 100  1 Ceausescu Maria
2 3 Genunche Dumitru Alexandru Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 100  1 Boeangiu Cecilia
2 3 Radulescu Daria Andreea Liceul C-tin Brancoveanu-Horezu Horezu 100  1 Ceausescu Maria
2 3 Ciobanu Ana Denisa Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 99  2 Avramescu Daniela
2 3 Trusca Amalia Elena Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 99  2 Cumpanasoiu Lavinia
2 3 Bolovan Ioana Patricia Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 98  3 Boeangiu Cecilia
2 3 Cioranu Cristina Scoala Gimnaziala ,,Luca Solomon" Vaideeni 98  3 Antoana Florina
2 3 Corovie Constantin Scoala Gimnaziala ,,Luca Solomon" Vaideeni 98  3 Antoana Florina
2 3 Cojanu Iuliana Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 97  3 Cumpanasoiu Lavinia
2 3 Filipoiu Alexandra Scoala Gimnaziala ,,Luca Solomon" Vaideeni 95  3 Antoana Florina
2 3 Burtea Mihai Octavian Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 88  M Avramescu Daniela
2 3 Dirnu Elias Andrei Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 85  M Cumpanasoiu Lavinia
2 3 Buliman Ionut Razvan Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 80  M Boeangiu Cecilia
2 3 Surlin Ciprian Marian Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 80  M Avramescu Daniela
2 3 Smeu Gabriel Gheorghe Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 66    Avramescu Daniela
2 4 Cosmulete Cosmin Scoala Gimnaziala ,,Luca Solomon" Vaideeni 100  1 Baluta Valeria
2 4 Mihai Daria Scoala Gimnaziala ,,Luca Solomon" Vaideeni 95  1 Baluta Valeria
2 4 Ciontea Catalin Scoala Gimnaziala ,,Luca Solomon" Vaideeni 94  2 Baluta Valeria
2 4 Marian Madalina Scoala Gimnaziala ,,Luca Solomon" Vaideeni 94  2 Baluta Valeria
2 4 Avramescu Alexandra Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 93  3 Mitoloiu Ion
2 4 Semenescu Maria Scoala Gimnaziala ,,Luca Solomon" Vaideeni 93  3 Baluta Valeria
2 4 Loghinescu Alexandra Scoala Gimnaziala ,,Luca Solomon" Vaideeni 92  3 Baluta Valeria
2 4 Jugravu Alexandra Florentina Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 90  3 Ungureanu Daniela
2 4 Rosianu Radu Scoala Gimnaziala ,,Luca Solomon" Vaideeni 89  M Baluta Valeria
2 4 Mitroescu Melisa Andreea Scoala Gimnaziala Zatreni Zatreni 87  M Copoieru Aurelia
2 5 Dinica Ion Constantin Liceul ,, Preda Buzescu" Berbesti Berbesti 99  1 Moldoveanu Simona
2 5 Cirstea Adrian Florin Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 91  2 Dragu Luminita
2 5 Vilvoi Flavia Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 85  M Jugravu Otilia
2 5 Dolan Andreea Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 80  M Jugravu Otilia
2 5 Munteanu Dragos Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 70    Turcescu Aurica
2 5 Negricioiu Anamaria Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 65    Turcescu Aurica
2 5 Marina Patricia Elena Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 60    Turcescu Aurica
2 5 Buliman Darius Florin Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 50    Turcescu Aurica
2 5 Ghioca Andreea Elena Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 45    Turcescu Aurica
2 6 Genunche Cristina Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 96  1 Boiangiu Daniela
2 6 Becheru Vladut Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 93  2 Boiangiu Daniela
2 6 Ghergina Rares Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 91  3 Dragu Luminita
2 6 Ungureanu Roberta Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 85  M Boiangiu Daniela
2 6 Cruceru Andra Maria Scoala Gimnaziala Zatreni Zatreni 78    Filotie Virgil
2 6 Munteanu Eduard Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 55    Boiangiu Daniela
2 7 Vladutu Narcis Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 96  1 Boiangiu Daniela
2 7 Buliman Arminda Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 93  2 Boiangiu Daniela
2 7 Nicolae Daniel Alexandru Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 85  M Dragu Luminita
2 7 Vilvoi Denisa Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 85  M Florescu Gabriel
2 7 Avramescu Vlad Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 83  M Florescu Gabriel
2 7 Albeanu Paula Scoala Gimnaziala Alunu-Coltesti Alunu 79    Florescu Gabriel
2 7 Mariuta Georgiana Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 78    Boiangiu Daniela
2 7 Gherghina Alexandru Gabriel Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 72    Dragu Luminita
2 7 Popescu Carmen Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 70    Boiangiu Daniela
2 7 Ciolpan Roxana Scoala Gimnaziala Stroesti Stroesti 62    Dragu Luminita
2 8 Palea Ana Scoala Gimnaziala Alunu Alunu 82  M Turcescu Aurica



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018