Rezultate Arhiva editia 2014-2015 SV136

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
3 pregatitoare Andries Ianis Eduard SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
3 pregatitoare Bocanet Berariu Razvan SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 SUCEAVA Suceava 100  1 Par Camelia
3 pregatitoare Briscan Ane Marie SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 100  1 Zofota Daniela
3 pregatitoare Buliga Teodora SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
3 pregatitoare Ceobanu Cristina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
3 pregatitoare Ciornei Darius SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
3 pregatitoare Corocaescu Ioana Beatrice SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
3 pregatitoare Danis Sebastian SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 100  1 Abalasei Cristina
3 pregatitoare Dascalu Cezar SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 100  1 Zofota Daniela
3 pregatitoare Florea Mario SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
3 pregatitoare Galanton Yanis SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 100  1 Abalasei Cristina
3 pregatitoare Gheorghiu Vlad SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
3 pregatitoare Ieremciuc Ciprian Stefan SCOALA GIMNAZIALA N. POPINCEANU MIHOVENI Suceava 100  1 Tehaniuc Emilia
3 pregatitoare Michnovici Raul Alexandru SCOALA GIMNAZIALA N. POPINCEANU MIHOVENI Suceava 100  1 Tehaniuc Emilia
3 pregatitoare Oniga Andrada Ioana SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 100  1 Preda Monica
3 pregatitoare Paduraru Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SUCEAVA Suceava 100  1 Andronachi Maricica
3 pregatitoare Palagheanu Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Bordeianu Gianina
3 pregatitoare Palaghianu David SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Spatariu Liliana
3 pregatitoare Pitu Denisa Andreea SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
3 pregatitoare Roman Eduard SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
3 pregatitoare Rusu Alin Vasile Junior. SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
3 pregatitoare Spirescu Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
3 pregatitoare Stefancu Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 100  1 Abalasei Cristina
3 pregatitoare Stoica Ariana SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 100  1 Abalasei Cristina
3 pregatitoare Tanasa Stefan Valerian SCOALA GIMNAZIALA N. POPINCEANU MIHOVENI Suceava 100  1 Tehaniuc Emilia
3 pregatitoare Tanase Bianca SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 SUCEAVA Suceava 100  1 Par Camelia
3 pregatitoare Timpau Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 100  1 Abalasei Cristina
3 pregatitoare Turculet Alesia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
3 pregatitoare Avasiloaei Taisia SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 99  2 Abalasei Cristina
3 pregatitoare Cojocariu Teodora SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 99  2 Babii Daniela
3 pregatitoare Rotariu Denisa Ioana SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 99  2 Psebilschi Cornela
3 pregatitoare Terteliu Calin Victor SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SUCEAVA Suceava 99  2 Caldarus Anca
3 pregatitoare Macarescu Alexandru Ionut SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 98  3 Gherasim Gabriela
3 1 Biscan Razvan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
3 1 Borcea Luca Mares SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 100  1 Doina Nusa Corjauceanu
3 1 Ciobanasu Teodor SC. GIMNAZIALA M. KOGALNICEANU DOROHOI Suceava 100  1 Ionescu Daniela
3 1 Cirlan Oana SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
3 1 Gherman Radu SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
3 1 Grigoras Eliza Maria SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Simeria Teofan
3 1 Harasim Ionut Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Atitienei T. /nadejde A.
3 1 Holeiciuc Mihai SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 100  1 Doina Nusa Corjauceanu
3 1 Iuzic Rares SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
3 1 Lupu Luiza SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 100  1 Doina Nusa Corjauceanu
3 1 Olaru Andrei SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
3 1 Onciuleanu Simona SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 100  1 Mindrescu Iuliana
3 1 Oprita Maria SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 100  1 Doina Nusa Corjauceanu
3 1 Poinariu Rares Aurel SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 100  1 Zetu Viorica
3 1 Savin Darius SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
3 1 Serban Elina LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 100  1 Dascalu Elisabeta
3 1 Siminiuc Anair SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Atitienei T. /nadejde A.
3 1 Sofian Tudor SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
3 1 Stoican Irina SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
3 1 Tarlea Teodora SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 100  1 Doina Nusa Corjauceanu
3 1 Cazac Luca SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  2 Nichitean Maria Adriana
3 1 Cobuz Claudia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  2 Nichitean Maria Adriana
3 1 Ciobanu Sebastian SC. GIMNAZIALA T. STEFANELLI C-LUNG. MOLDOVENESC Suceava 98  2 Sbiera Luminita
3 1 Acatrinei Maria Alexia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 97  2 Nichitean Maria Adriana
3 1 Afanasov Andra SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 97  2 Nichitean Maria Adriana
3 1 Ariciuc Mateea SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 96  3 Nichitean Maria Adriana
3 1 Bosinceanu Cezar SCOALA GIMNAZIALA RASCA Suceava 96  3
3 1 Buculei Stefana SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 96  3 Nichitean Maria Adriana
3 1 Diac Daria SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 96  3 Dascalu Laura
3 1 Guiman Ciprian SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 96  3 Atitienei T. /nadejde A.
3 1 Iavorenciuc Stefan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 96  3 Nichitean Maria Adriana
3 1 Lacatusu Luca SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 96  3 Nichitean Maria Adriana
3 1 Petrache Anastasia SCOALA GIMNAZIALA RASCA Suceava 96  3
3 1 Popa Victor Alexandru SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 96  3 Doina Nusa Corjauceanu
3 1 Prepelita Emanuel Ionut SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 96  3 Doina Nusa Corjauceanu
3 1 Romanescu Miruna SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 96  3 Nichitean Maria Adriana
3 1 Rebenciuc Luca SCOALA GIMNAZIALA GURA HUMORULUI Suceava 94  3 Cobzuc Cristina
3 1 Andronic Florina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Atitienei T. /nadejde A.
3 1 Bosinceanu Razvan SCOALA GIMNAZIALA RASCA Suceava 90  3
3 1 Coroama Denis SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Atitienei T. /nadejde A.
3 1 Cozma Octavian SCOALA GIMNAZIALA HORODNICENI Suceava 90  3 Cozma Ioana
3 1 Ergun Yasemin Sibela SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE BOTOSANI Suceava 90  3 Moisa Maria
3 1 Iriciuc Miruna Natalia SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 90  3 Zetu Viorica
3 1 Leonte Alexia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Atitienei T. /nadejde A.
3 1 Mihailiuc Maria SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 90  3 Nichitean Maria Adriana
3 1 Rotariu Tudor SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Atitienei T. /nadejde A.
3 1 Trandafir Luca LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 90  3 Dascalu Elisabeta
3 1 Valianu Izabela SCOALA GIMNAZIALA RASCA Suceava 90  3
3 1 Vieru Gabriela SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE BOTOSANI Suceava 90  3 Moisa Maria
3 1 Voiviciuc Andrei SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 90  3
3 1 Cojocariu Costin LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 85  M Dascalu Elisabeta
3 1 Lucaciuc Sabina SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 85  M
3 1 Lungu Alexia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 85  M Nichitean Maria Adriana
3 1 Piticar Cristian SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 85  M Bondar Adriana
3 1 Plugariu Miruna SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 85  M Dascalu Laura
3 1 Verciuc Albert SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 85  M Nichitean Maria Adriana
3 1 Dulhaniuc Andreea Maria SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 80  M
3 1 Alupoaei Emanuela Nicola SCOALA GIMNAZIALA RASCA Suceava 75   
3 2 Tataran David SC. GIMN. ,,TEODOR BALAN" GURA HUMORULUI Suceava 100  1 Sava Carmen
3 2 Chifan Albert SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 99  1 Dumitrescu Liliana
3 2 Laslau Antonio Luca C.N.MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 99  1 Maftei Camelia
3 2 Popa Iulia SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 99  1 Dumitrescu Liliana
3 2 Constantiniu Masson Andrei C.N.MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 98  2 Turcu Carmen
3 2 Tofan Ioana SC. GIMN. MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 98  2 Amariei Paraschiva
3 2 Rusu Flavius SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 97  3 Sucevan Lacramioara
3 2 Anton Razvan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 95  3 Popescu Gabriela
3 2 Diaconescu Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 SUCEAVA Suceava 95  3
3 2 Gretcan Cristian C.N.MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 91  3 Grigoras Adina
3 2 Nistor Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 91  3 Miron Catalina
3 2 Diaconescu Andrei Petru SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 89  M Dumitrescu Liliana
3 2 Rosca Enos Joan LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 88  M
3 2 Ungureanu David. SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 88  M Palana Petruta
3 2 Forray Rares SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 86  M Dumitrescu Liliana
3 2 Acasandrei Oana LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 85  M Vicol Ramona
3 2 Baciuc Bianca SCOALA GIMANZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 84  M Varasciuc Laura
3 2 Buzec Antonia. SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 80  M Palana Petruta
3 2 Cepoi Teodora SCOALA GIMNAZIALA TEODOR BALAN GURA HUMORULUI Suceava 80  M Birsan Daniela
3 2 Guiman Eduard SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 75    Vartolomei Lacramioara
3 2 Luca Matei SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SUCEAVA Suceava 75    Domnuco Stefania
3 2 Morariu Andreea SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 75    Varasciuc Laura
3 2 Fraseniuc Eduard SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 50    Dumitrescu Liliana
3 3 Chifan Eduard SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 100  1 Rusu Silvica
3 3 Reut Diana SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 100  1 Rusu Silvica
3 3 Butincu Adelina SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 99  1 Caia Iulieta
3 3 Halus Anda SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 99  1 Rusu Silvica
3 3 Lalitei Eric SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 99  1 Apavaloaie Isabela
3 3 Morosan Ioana SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 99  1 Rusu Silvica
3 3 Morosan Tony SCOALA GIMNAZIALA REGINA ELISABETA RADAUTI Suceava 99  1 Cirdei Mihaela
3 3 Munteanu Radu Ovidiu SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 99  1 Caia Iulieta
3 3 Nechifor Maria Cinzia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL. I. CUZA"-FALTICENI Suceava 99  1 Trisi Alexandrina
3 3 Tarlea Ana SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 99  1 Caia Iulieta
3 3 Balaban Paul Vasile SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SUCEAVA Suceava 98  2 Grigoras Daniela
3 3 Barboselu Ilinca SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  2 Enea Aspazia
3 3 Breaban Noemy SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 98  2 Apavaloaie Isabela
3 3 Buzic Cosmin SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 98  2 Rusu Silvica
3 3 Calancea Ingrid SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 98  2 Rusu Silvica
3 3 Ciotau Matei SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 98  2 Rusu Silvica
3 3 Craciun Gabriel SCOALA GIMNAZIALA ,,AL. I. CUZA"-FALTICENI Suceava 98  2 Trisi Alexandrina
3 3 Gretcan Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SUCEAVA Suceava 98  2 Grigoras Adina
3 3 Lamasanu Bianca Georgiana SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 98  2 Cretu Brindusa
3 3 Nichitelea Denis SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  2 Enea Aspazia
3 3 Pascal Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 98  2 Apavaloaie Isabela
3 3 Rotariu Andreea Roberta SCOALA GIMNAZIALA ,,AL. I. CUZA"-FALTICENI Suceava 98  2 Trisi Alexandrina
3 3 Ursulean Simon LICEUL TEORETIC FILADELFIA SUCEAVA Suceava 98  2 Lucaci Laura Nadia
3 3 Zubjinschi Cristina SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 98  2 Mazilu Mirela
3 3 Nicsan Melania SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 96  3 Harand Doina
3 3 Bilan Emma SCOALA GIMNAZIALA REGINA ELISABETA RADAUTI Suceava 95  3 Cirdei Mihaela
3 3 Ciubotari Popescu Levi LICEUL TEORETIC FILADELFIA SUCEAVA Suceava 95  3 Lucaci Laura Nadia
3 3 Florescu Mara Gabriela SC. GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 95  3 Cical Maria
3 3 Nemtoc Alexandru Constantin SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 95  3 Cretu Brindusa
3 3 Pirvan Ana SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 95  3 Apavaloaie Isabela
3 3 Taraboanta Iustin SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 90  3 Apavaloaie Isabela
3 3 Lungu Diana Andreea SCOALA GIMNAZIALA ,,AL. I. CUZA"-FALTICENI Suceava 88  M Trisi Alexandrina
3 3 Matei Eric C. N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 88  M Patras Camelia
3 3 Turliuc Clara SCOALA GIMNAZIALA REGINA ELISABETA RADAUTI Suceava 88  M Cirdei Mihaela
3 3 Jitariu Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL. I. CUZA"-FALTICENI Suceava 86  M Trisi Alexandrina
3 3 Dascalu Delia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 85  M Cozmei Tania
3 3 Istrate Sabina Adina LICEUL TEORETIC FILADELFIA SUCEAVA Suceava 85  M Serban Marilena
3 3 Rosca Fineas Emanuel LICEUL TEORETIC FILADELFIA SUCEAVA Suceava 85  M Serban Marilena
3 3 Bodnarescu Cristian SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 84  M Safriuc Georgeta
3 3 Tolescu Alexandru Traian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL. I. CUZA"-FALTICENI Suceava 84  M Trisi Alexandrina
3 3 Havristiuc Samuel LICEUL TEORETIC FILADELFIA SUCEAVA Suceava 82  M Serban Marilena
3 3 Dragoi Darius Andrei SCOALA GIMNAZIALA ,,AL. I. CUZA"-FALTICENI Suceava 80  M Trisi Alexandrina
3 3 Galan Tudor. SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA BACAU Suceava 78    Boghiu Leontina
3 3 Buliga Elias LICEUL TEORETIC FILADELFIA SUCEAVA Suceava 77    Lucaci Laura Nadia
3 3 Saramet Ioana Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR. 9 SUCEAVA Suceava 76    Cozmei Tania
3 3 Moldovan Antonia SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 72    Rusu Silvica
3 3 Stimbeanu Elena SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 71    Cozmei Tania
3 3 Matei Alexia C. N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 70    Patras Camelia
3 4 Malanca Daniel SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 BOTOSANI Suceava 99  1 Airimitoaie Elena
3 4 Radu Iulian SCOALA GIMNAZIALA M. EMINESCU RADAUTI Suceava 99  1 Burciu Viorica
3 4 Coperza Victoria SCOALA GIMNAZIALA TEODOR BALAN GURA HUMORULUI Suceava 98  1 Bondar Viorica
3 4 Gurgute Smaranda SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 98  1 Florescu Rodica
3 4 Iavni Ioana SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 98  1 Florescu Rodica
3 4 Nacu Bogdan SCOALA GIMNAZIALA TEODOR BALAN GURA HUMORULUI Suceava 98  1 Bondar Viorica
3 4 Suhan Corina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  1 Fartais Dorina
3 4 Cojocaru Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 SUCEAVA Suceava 97  2 Tanasa Maria
3 4 Serban David LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 97  2 Lionte Mariana
3 4 Cirlioru Ana SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 95  3 Gradinaru Adriana
3 4 Parasca Adrian Valentin LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VARNAV LITENI Suceava 95  3 Florescu Angela
3 4 Petrariu Bianca LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VARNAV LITENI Suceava 95  3 Florescu Angela
3 4 Andronache Daniele LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 90  3 Lionte Mariana
3 4 Doroftei Luca Theodor SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 90  3 Gradinaru Adriana
3 4 Lenta Elias Cosmina SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SCUEAVA Suceava 89  M Ieremciuc Brindusa
3 4 Bazga Diana Georgiana SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SCUEAVA Suceava 87  M Ieremciuc Brindusa
3 4 Hrihorov Adelina SCOALA GIMNAZIALA REGINA ELISABETA RADAUTI Suceava 87  M Zelinschi Camelia
3 4 Voda Ioan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 87  M Florescu Rodica
3 4 Blindu Andreea Denisa COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 84  M Salariu Paula
3 4 Luca Denisa Elena LICEU TEHNOLOGIC IORGU VARNAV LITENI Suceava 82  M Florescu Angela
3 4 Teleaga Robert SCOALA GIMNAZIALA REGINA ELISABETA RADAUTI Suceava 82  M Zelinschi Camelia
3 4 Onciuleanu Luciana SC. GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 80  M Leparda Carmen
3 4 Tibichi Cosmin LICEU TEHNOLOGIC IORGU VARNAV LITENI Suceava 75    Florescu Angela
3 4 Maniliuc Delia. SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 69    Honciuc C. /manole O.
3 4 Popa Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SCUEAVA Suceava 65    Ieremciuc Brindusa
3 5 Dumitrescul Eduard Valentin C.N. STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 100  1 Popescu Dan
3 5 Fodor Ruth SC. GIMN. MIHAIL KOGALNICEANU DOROHOI Suceava 100  1 Cretu Aurelia
3 5 Amaistroaie Madalina Stefania SCOALA GIMNAZIALA BOGDAN-VODA RADAUTI Suceava 99  2
3 5 Danalache Amalia SC. GIMN. MIHAIL KOGALNICEANU DOROHOI Suceava 99  2 Cretu Aurelia
3 5 Nutu Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA M. EMINESCU RADAUTI Suceava 98  2 Popa Ana Marcela
3 5 Papusoi Rares SC. GIMN. MIHAIL KOGALNICEANU DOROHOI Suceava 98  2 Cretu Aurelia
3 5 Rotaru Georgiana Denisa. SCOALA GIMNAZIALA CORNI Suceava 98  2
3 5 Forray Alexandra SCOALA GIMNAZIALA M. EMINESCU RADAUTI Suceava 97  3 Popa Ana Marcela
3 5 Nicsan Alexandra SCOALA GIMNAZIALA BOGDAN-VODA RADAUTI Suceava 95  3 Nicuta Petru
3 5 Cozma Ghe. Alexandru C.N. STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 90  3 Popescu Dan
3 5 Sopincean Stefan Ilie SCOALA GIMNAZIALA VASILE BUMBAC COSTINA Suceava 60    Maciuca Nicolae
3 6 Buzuleac Ionut SC. GIMN. NICULAE POPINCEANU MIHOVENI Suceava 98  1 Adumitroaie Georgeta
3 6 Ciobanu Dragos C.N. DRAGOS VODA C-LUNG. MOLDOVENESC Suceava 98  1 Carp Cezar
3 6 Morosanu Delia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  1 Larionescu Corina
3 6 Maruneac Valentin SC. GIMN. NICULAE POPINCEANU MIHOVENI Suceava 97  2 Adumitroaie Georgeta
3 6 Paulenco Iustin SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 95  3 Alexa Raluca
3 6 Petriuc Iarina SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 SUCEAVA Suceava 90  3 Gafencu Stelian
3 6 Mocanu Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 80  M Slincu Gabriela
3 6 Cojocariu Lucsa Robert SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 50    Irimiciuc Brindusa
3 7 Moise Luca SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 GURA HUMORULUI Suceava 99  1 Munteanu Eugen
3 7 Robu Oana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  2 Larionescu Corina
3 7 Ciotau Alexandra SCOALA GIMNAZIALA ,, M. EMINESCU" RADAUTI Suceava 96  3 Sascau Gabriela
3 7 Alexiu Vasile Lucian SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BOGDANESTI Suceava 94  3 Solcan Vasile
3 7 Maxim Mara SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 89  M Larionescu Corina
3 7 Nacu Andrei SCOALA GIMNAZIALA TEODOR BALAN GURA HUMORULUI Suceava 89  M Munteanu Liliana
3 7 Blanariu Andra. SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 85  M Slincu Gabriela
3 7 Barculescu Bianca SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 66    Slincu Gabriela
3 8 Teodorescu Rares SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 70    Larionescu Corina
3 11 M1 Teodorovici Daniel C.N. PETRU RARES SUCEAVA Suceava 87  M Tomasciuc Lenuta
3 11 M2 Babliuc Ioana C.N. STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 85  M Cimpoesu Marinela Cristina



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018