Rezultate Arhiva editia 2014-2015 SV135

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
2 pregatitoare Bida David Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 100  1 Trufin Liliana
2 pregatitoare Cornea Estera Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 100  1 Trufin Liliana
2 pregatitoare Ghiorghiu Naomi Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 100  1 Trufin Liliana
2 pregatitoare Grosu Raluca Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 100  1 Ionesi Adriana
2 pregatitoare Hrab Ana Maria Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 100  1 Ionesi Adriana
2 pregatitoare Puha Roxana Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 100  1 Trufin Liliana
2 pregatitoare Ciotau Abigail Hadasa Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 85  M Trufin Liliana
2 pregatitoare Clodnitchi Gheorghe C Tin Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 85  M Ionesi Adriana
2 pregatitoare Fasoleac Sebastian Valentin Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 85  M Ionesi Adriana
2 pregatitoare Iurescu Clara Mirela Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 85  M Ionesi Adriana
2 pregatitoare Sofian Alexandru Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 85  M Ionesi Adriana
2 1 Burciu Albert Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 100  1 Ionesi Liliana
2 1 Cojocar Sebastian Andrei Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 100  1 Ionesi Liliana
2 1 Ionesi Miruna Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 100  1 Ionesi Liliana
2 1 Balan Emi Gabriel Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 95  2 Tiganas Daniela
2 1 Tugui Bogdan Paul Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 91  3 Ionesi Liliana
2 1 Badelita Rusu Tiago Gabriel Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 89  M Tiganas Daniela
2 1 Bogdaniuc Sara Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 85  M Tiganas Daniela
2 1 Procopoi Veronica Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 80  M Tiganas Daniela
2 1 Tcaciuc Erica Daniela Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 78    Tiganas Daniela
2 1 Ionesi Marian Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 76    Ionesi Liliana
2 1 Iftinchi Razvan Gabriel Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 74    Ionesi Liliana
2 1 Cornea Ancuta Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 61    Tiganas Daniela
2 1 Capstramb Corneliu Robert Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 57    Tiganas Daniela
2 2 Clodnitchi Eleonora Valentina Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 98  1 Isopescu Iuliana
2 2 Ionesi Ionela Mirabela Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 98  1 Isopescu Iuliana
2 2 Cernovschi Matei Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 88  M Isopescu Iuliana
2 2 Tcaciuc Jessika Romina Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 88  M Isopescu Iuliana
2 2 Popovici Sebastian Timotei Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 83  M Isopescu Iuliana
2 2 Cornea David Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 80  M Simionesi Silvia
2 2 Grigoras Viviana Gabriela Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 80  M Isopescu Iuliana
2 2 Grosu Alessia Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 55    Simionesi Silvia
2 2 Cojocar Naomi Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 49    Simionesi Silvia
2 2 Ciubotaru Oana Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 48    Simionesi Silvia
2 2 Sofronie Iulia Sabina Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 45    Isopescu Iuliana
2 2 Luhan Alexandru Adelin Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 41    Isopescu Iuliana
2 3 Cirdei Denis Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 99  1 Simionesi Mirela
2 3 Cirdei Rebeca Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 98  2 Simionesi Mirela
2 3 Cirmaci Beatrice Andreea Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 98  2 Halunga Oltita
2 3 Tarnovietchi Bogdanel Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 84  M Simionesi Mirela
2 3 Puha Andreea Alexandra Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 83  M Halunga Oltita
2 4 Ionas David Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 75    Olaru Ancuta Ioana
2 4 Procopoi Sarah Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 70    Olaru Ancuta Ioana
2 4 Stoian Gheorghita Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 55    Olaru Ancuta Ioana
2 4 Cernovschi Ruben Scoala Gimnaziala ION PINTILIE MANEUTI 47    Olaru Ancuta Ioana



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018