Rezultate Arhiva editia 2014-2015 SV132

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
2 pregatitoare Danilet Eric Fabian Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 100  1 Pintilei Alina
2 pregatitoare Duciuc Rebeca Lois Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 100  1 Pintilei Alina
2 pregatitoare Hostiuc Andreea Claudia Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 100  1 Pintilei Alina
2 pregatitoare Hreceniuc David Beniamin Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 100  1 Pintilei Alina
2 pregatitoare Iatcu Luciana Miriam Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 100  1 Pintilei Alina
2 pregatitoare Irmiciuc Alexandru Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 100  1 Pintilei Alina
2 pregatitoare Strut Denisa Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 100  1 Pintilei Alina
2 pregatitoare Duciuc Davide Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 99  2 Pintilei Alina
2 pregatitoare Hostiuc Bianca Maria Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 98  3 Pintilei Alina
2 pregatitoare Sainiuc Alessia Maria Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 98  3 Pintilei Alina
2 pregatitoare Spoiala Robert Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 95  3 Pintilei Alina
2 1 Bodnariuc Filip Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 100  1 Corjuc Loredana
2 1 Costan Sabina Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 100  1 Corjuc Loredana
2 1 Cozmiuc Cosmin Albert Scoala Gimnazială Ipotești Suceava 100  1 Popescu Elena
2 1 Hostiuc Adrian Scoala Gimnazială Ipotești Suceava 100  1 Popescu Elena
2 1 Hostiuc Larisa Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 100  1 Corjuc Loredana
2 1 Juravle Radu Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 100  1 Corjuc Loredana
2 1 Duciuc Iulia Naomi Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 99  2 Corjuc Loredana
2 1 Guliciuc Darius Ionel Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 99  2 Popescu Elena
2 1 Hreniuc Lucian Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 99  2 Corjuc Loredana
2 1 Nutu Petruta Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 99  2 Popescu Elena
2 1 Sandovici Denisa Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 99  2 Corjuc Loredana
2 1 Senciuc Miruna Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 99  2 Corjuc Loredana
2 1 Gavrilovici Sofia Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 98  3 Corjuc Loredana
2 1 Senciuc David Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 98  3 Corjuc Loredana
2 1 Tuchlei Amelia Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 98  3 Corjuc Loredana
2 1 Lelcu Gabriel Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 95  3 Popescu Elena
2 1 Maximiuc Tudor Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 93  3 Corjuc Loredana
2 1 Ciobanu Daria Școala Gimnazială Ipotești Sector 2 90  3 Popescu Elena
2 1 Sainiuc Daria Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 90  3 Corjuc Loredana
2 1 Barba Miruna Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 89  M Popescu Elena
2 1 Bertea Ludovica Scoala Gimnazială Ipotești Suceava 89  M Popescu Elena
2 1 Hreniuc Cosmin Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 87  M Corjuc Loredana
2 1 Duciuc Nicoleta Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 85  M Corjuc Loredana
2 1 Hostiuc Denis Scoala Gimnazială Ipotești Suceava 80  M Popescu Elena
2 1 Hreniuc Alexandru Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 80  M Corjuc Loredana
2 1 Albu Marco Școala Gimnazială Ipotești Sector 2 75    Popescu Elena
2 1 Martian Gabriel Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 75    Corjuc Loredana
2 1 Guliciuc Darius Ovidiu Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 73    Popescu Elena
2 1 Juravle Luca Școala Gimnazială Ipotești Sector 2 55    Popescu Elena
2 2 Blindu Stefan Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 94  1 Torohtei Corina
2 2 Tcaciuc Lucian Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 93  2 Torohtei Corina
2 2 Regus Alexandra Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 50    Torohtei Corina
2 2 Popovici Sebastian Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 47    Torohtei Corina
2 3 Horbaniuc Alexandru Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 86  M Lungoci Daniela
2 3 Senciuc Thomas Scoala Gimnaziala Ipotesti IPOTESTI 72    Lungoci Daniela
2 4 Senciuc Matei Școala Gimnazială Ipotești Sector 2 73    Hladiuc Dana
2 4 Curca Roberta Școala Gimnazială Ipotești Sector 2 37    Hladiuc Dana



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018