Rezultate Arhiva editia 2014-2015 SV129

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Adochitei Marian Vasile Şcoala Gimnazială NR.3 Marginea 100  1 Lazar Nicoleta
1 pregatitoare Bodnarescu Gabriela Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Cazac Petruta Scoala Gimnaziala Clit Clit 100  1 Ilas Cristina
1 pregatitoare Derevlean Ioan Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Iroftei Denisa Gabrie Scoala Gimnaziala Clit Clit 100  1 Ilas Cristina
1 pregatitoare Lazar Iuliana Mihaela Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Lazar Luca Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Olarean Ana Giorgia Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Rotari Cipriana Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Stefan Patrick Matei Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Derevlean Florentina Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 99  2 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Lungu Andrei Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 96  3 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Curestiuc Larisa Scoala Gimnaziala Clit Clit 95  3 Ilas Cristina
1 pregatitoare Gheliuc Maria Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 95  3 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Lazar Gheorghe Vladut Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 95  3 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Lupastean Cristian Şcoala Gimnazială NR.3 Marginea 95  3 Lazar Nicoleta
1 pregatitoare Marchidan Emima Scoala Gimnaziala Clit Clit 95  3 Ilas Cristina
1 pregatitoare Lungu Bogdan Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 94  3 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Gavril Alexandru Codrin Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 93  3 Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Rasputneac Daniel Constantin Scoala Gimnaziala Clit Clit 90  3 Ilas Cristina
1 pregatitoare Derevlean Alexandra Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 85  M Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Lungu Damaris Elena Şcoala Gimnazială NR.3 Marginea 85  M Lazar Nicoleta
1 pregatitoare Onufreiciuc Vasile Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 85  M Bodnarescu Valentina Speranta
1 pregatitoare Ursan Paul Scoala Gimnaziala Clit Clit 85  M Ilas Cristina
1 pregatitoare Calinescu Sabrina Madalina Scoala Gimnaziala Clit Clit 79    Ilas Cristina
1 1 Bodale Ioana Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 93  1 Halip Cristina Elena
1 1 Cuciurean David Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 91  2 Halip Cristina Elena
1 1 Hintari Ancuta Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 91  2 Halip Cristina Elena
1 1 Pomohaci Adrian Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 87  M Halip Cristina Elena
1 1 Mihalescu Iulian Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 82  M Halip Cristina Elena
1 1 Calancea Mara Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 72    Halip Cristina Elena
1 1 Mhalescu Adriana Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 69    Halip Cristina Elena
1 1 Mihalescu Teodora Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 68    Halip Cristina Elena
1 2 Grigorean Rebecca Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 90  1 Vasilovschi Virginia
1 2 Lupastean Dinu Denis Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 85  M Rotari Codruta Vasilica
1 2 Malos Ioana Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 82  M Vasilovschi Virginia
1 2 Gherman Adriana Geanina Scoala Gimnaziala Clit Clit 81  M Nicoriuc Lidia
1 2 Rotari Teodora Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 77    Vasilovschi Virginia
1 2 Olarean Cristian Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 70    Vasilovschi Virginia
1 2 Scrobac Paula Scoala Gimnaziala Clit Clit 59    Nicoriuc Lidia
1 2 Pomohaci Gabriel Cristian Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 58    Vasilovschi Virginia
1 2 Flutur Alexandra Ionela Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 45    Rotari Codruta Vasilica
1 3 Halip Iulia Maria Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 85  M Balan Laura
1 3 Halip Florin Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 82  M Brasoveanu Diana
1 3 Halip Mihaela Teodora Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 74    Balan Laura
1 3 Malos Alexandra Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 73    Balan Laura
1 3 Olarean Alexandra Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 73    Balan Laura
1 3 Geana Alexandra Laura Gimnazială Nr.3 Marginea 71    Brasoveanu Diana
1 3 Chiras Florin Costel Şcoala Gimnazială "Iulian Vesper" Nr.2 Horodnic De Sus 70    Halip Gabriela Viorica
1 3 Lungu Gabriela Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 70    Hrisca Ilie
1 3 Gavril Olivia Alexandra Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 69    Balan Laura
1 3 Pomohaci Teodor Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 69    Balan Laura
1 3 Pascaniuc Lucas Gimnazială Nr.3 Marginea 67    Brasoveanu Diana
1 3 Munteanu Luca Marius Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 66    Hrisca Ilie
1 3 Rotari Alina Georgeana Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 65    Hrisca Ilie
1 3 Badelita Estera Vanessa Şcoala Gimnazială "Iulian Vesper" Nr.2 Horodnic De Sus 62    Halip Gabriela Viorica
1 3 Mihalescu Marioara Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 61    Balan Laura
1 3 Bondor George Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 60    Hritcan Iliana
1 3 Halip Nicoleta Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 54    Hrisca Ilie
1 3 Velniceri Paul Vladut Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 52    Hrisca Ilie
1 3 Mihalescu Ana Bianca Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 47    Brasoveanu Diana
1 3 Badelita Marian Constantin Şcoala Gimnazială "Iulian Vesper" Nr.2 Horodnic De Sus 45    Halip Gabriela Viorica
1 3 Lazar Valentina Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 44    Balan Laura
1 3 Hintari Andreea Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 43    Hrisca Ilie
1 3 Derevlean Maria Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 36    Lungu Raluca Anisoara
1 3 Balan Andreea Maria Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 33    Balan Laura
1 3 Procopciuc Florentina Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 33    Lungu Raluca Anisoara
1 3 Bodnarescu Tamara Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 31    Lungu Raluca Anisoara
1 3 Lungu Valentin Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 30    Lungu Raluca Anisoara
1 3 Derevlean Alina Daniela Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 25    Lungu Raluca Anisoara
1 3 Blasciuc Luca Costel Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 16    Lungu Raluca Anisoara
1 4 Cirstian Mariana Gabriela Şcoala Gimnazială "Iulian Vesper" Nr.2 Horodnic De Sus 74    Andronache Ana
1 4 Tivda David Ionatan Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 73    Popescu Cristina
1 4 Piscuc Eli Emanuel Şcoala Gimnazială "Iulian Vesper" Nr.2 Horodnic De Sus 72    Andronache Ana
1 4 Rotari Alexandru Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 71    Mihalescu Maria
1 4 Hintari David Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 70    Popescu Cristina
1 4 Martinescu Ionut Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 69    Popescu Cristina
1 4 Badelita Damaris Lavinia Şcoala Gimnazială "Iulian Vesper" Nr.2 Horodnic De Sus 68    Andronache Ana
1 4 Mihailescu Alessandra Ionela Şcoala Gimnazială "Iulian Vesper" Nr.2 Horodnic De Sus 66    Andronache Ana
1 4 Cioban Cristinel Şcoala Gimnazială "Iulian Vesper" Nr.2 Horodnic De Sus 64    Andronache Ana
1 4 Nichitean Giulia Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 64    Popescu Cristina
1 4 Curea Viorel Alexandru Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 59    Mihalescu Maria
1 4 Cioban Elisei Şcoala Gimnazială "Iulian Vesper" Nr.2 Horodnic De Sus 56    Andronache Ana
1 4 Rotar Gabriel Şcoala Gimnazială NR.3 Marginea 52    Mihalescu Maria
1 4 Buliga Constantin Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 46    Popescu Cristina
1 4 Cioban Larisa Lenuta Şcoala Gimnazială "Iulian Vesper" Nr.2 Horodnic De Sus 44    Andronache Ana
1 4 Hintari Florentina Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 44    Popescu Cristina
1 4 Malos Iulia Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 44    Popescu Cristina
1 5 Morohai Ioana Valeria Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 80  M Mihalescu Cristina Elena
1 5 Pomohaci Monica Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 75    Mihalescu Cristina Elena
1 5 Mihalescu Stefan Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 72    Nichitean Ancuta
1 5 Bodale Nicoleta Gabriela Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 67    Mihalescu Cristina Elena
1 5 Damian Gabriel Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 65    Nichitean Ancuta
1 5 Sfarnaciuc Mattia Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 63    Mihalescu Cristina Elena
1 5 Patraucean Alexandra Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 61    Nichitean Ancuta
1 5 Cuciurean Stefan Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 60    Mihalescu Cristina Elena
1 5 Corasciuc Mihaela Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 50    Mihalescu Cristina Elena
1 5 Grigorescu Andrei Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 50    Nichitean Ancuta
1 6 Hritcan Alexandru Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 80  M Nichitean Ancuta
1 6 Joltea Cristian Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 75    Nichitean Ancuta
1 6 Rotari Adriana Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 73    Halip Floria
1 6 Mihalescu Valentin Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 63    Nichitean Ancuta
1 6 Derevlean Cristina Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 54    Nichitean Ancuta
1 6 Gheliuc Constantin Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 53    Nichitean Ancuta
1 6 Martinescu Nicolae Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 43    Nichitean Ancuta
1 7 Lungu Bogdan Andrei Şcoala Gimnazială nr. 3 Marginea Marginea 95  1 Olarean Liviu Napoleon
1 7 Pomohaci Raluca Paula Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 70    Mihalescu Cristina Elena
1 7 Pomohaci Emilia Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 67    Olarean Liviu Napoleon
1 7 Lupastean Ligiu Şcoala Gimnazială nr. 3 Marginea Marginea 44    Olarean Liviu Napoleon
1 7 Cuciurean Maria Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 35    Olarean Liviu Napoleon
1 8 Derevlean Daniel Gavriluta Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 88  M Olarean Liviu Napoleon
1 8 Derevlean Vasile Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 62    Mihalescu Cristina Elena
1 8 Potolinschi Manuel Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 60    Olarean Liviu Napoleon
2 pregatitoare Adochitei Marian Vasile Şcoala Gimnazială NR.3 Marginea 100  1 Lazar Nicoleta
2 pregatitoare Cuciurean Andra Iasmina Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Derevlean Ioan Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Gavril Alexandru Codrin Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Gheliuc Maria Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Lazar Gheorghe Vladut Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Lazar Iuliana Mihaela Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Lungu Bogdan Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Lungu Damaris Elena Şcoala Gimnazială NR.3 Marginea 100  1 Lazar Nicoleta
2 pregatitoare Lupastean Cristian Şcoala Gimnazială NR.3 Marginea 100  1 Lazar Nicoleta
2 pregatitoare Rotari Cipriana Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Stefan Patrick Matei Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 100  1 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Cazac Petruta Scoala Gimnaziala Clit Clit 90  2 Ilas Cristina
2 pregatitoare Curestiuc Larisa Scoala Gimnaziala Clit Clit 90  2 Ilas Cristina
2 pregatitoare Derevlean Christian Stefan Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 90  2 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Derevlean Florentina Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 90  2 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Iroftei Denisa Gabriela Scoala Gimnaziala Clit Clit 90  2 Ilas Cristina
2 pregatitoare Lungu Andrei Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 90  2 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Potolinschi Diana Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 90  2 Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Derevlean Alexandra Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 80  M Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Dumitras Andrei Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 80  M Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Marchidan Emima Scoala Gimnaziala Clit Clit 80  M Ilas Cristina
2 pregatitoare Olarean Ana Giorgia Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 80  M Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Tivda Lois Rebeca Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 80  M Bodnarescu Valentina Speranta
2 pregatitoare Rasputneac Daniel Constantin Scoala Gimnaziala Clit Clit 70    Ilas Cristina
2 pregatitoare Ursan Paul Scoala Gimnaziala Clit Clit 70    Ilas Cristina
2 pregatitoare Lazar Luca Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 40    Bodnarescu Valentina Speranta
2 1 Hintari Ancuta Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 94  1 Halip Cristina Elena
2 1 Bodale Ioana Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 90  2 Halip Cristina Elena
2 1 Ciotau Danielle Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 85  M Halip Cristina Elena
2 1 Pomohaci Adrian Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 80  M Halip Cristina Elena
2 1 Cuciurean David Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 79    Halip Cristina Elena
2 1 Calancea Mara Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 70    Halip Cristina Elena
2 2 Curea Laura Caterina Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 83  M Rotari Codruta Vasilica
2 2 Cucerca Andrei Ciprian Scoala Gimnaziala Clit Clit 81  M Nicoriuc Lidia
2 2 Grigorean Rebecca Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 79    Vasilovschi Virginia
2 2 Lupastean Dinu Denis Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 78    Rotari Codruta Vasilica
2 2 Gherman Adriana Geanina Scoala Gimnaziala Clit Clit 77    Nicoriuc Lidia
2 2 Olarean Cristian Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 69    Vasilovschi Virginia
2 2 Moldovan Vladut Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 62    Rotari Codruta Vasilica
2 2 Moza David Andrei Scoala Gimnaziala Clit Clit 52    Nicoriuc Lidia
2 2 Rotari Teodora Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 51    Vasilovschi Virginia
2 2 Pomohaci Gabriel Cristian Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 42    Vasilovschi Virginia
2 2 Tivda Timotei Alexandro Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 41    Vasilovschi Virginia
2 3 Halip Iulia Maria Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 91  1 Balan Laura
2 3 Halip Nicoleta Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 89  M Hrisca Ilie
2 3 Munteanu Luca Marius Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 84  M Hrisca Ilie
2 3 Halip Florin Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 78    Brasoveanu Diana
2 3 Grigorean Simina Georgiana Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 71    Balan Laura
2 3 Hintari Andreea Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 71    Hrisca Ilie
2 3 Halip Mihaela Teodora Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 65    Balan Laura
2 3 Mihalescu Marioara Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 64    Balan Laura
2 3 Lazar Valentina Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 63    Balan Laura
2 3 Olarean Alexandra Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 57    Balan Laura
2 3 Gavril Olivia Alexandra Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 52    Balan Laura
2 3 Velniceri Paul Vladut Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 52    Hrisca Ilie
2 3 Lungu Andreea Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 35    Hrisca Ilie
2 4 Hintari David Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 83  M Popescu Cristina
2 4 Rotari Alexandru Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 83  M Mihalescu Maria
2 4 Tivda David Ionatan Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 61    Popescu Cristina
2 4 Curea Viorel Alexandru Şcoala Gimnazială Nr. 3 Marginea 52    Mihalescu Maria
2 7 Tehanciuc Alexandru Şcoala Gimnaziala Clit Marginea 93  1
2 7 Lungu Bogdan Andrei Şcoala Gimnazială nr. 3 Marginea Marginea 81  M Olarean Liviu Napoleon
2 7 Lupastean Ligiu Şcoala Gimnazială nr. 3 Marginea Marginea 55    Olarean Liviu Napoleon
2 8 Derevlean Daniel Gavriluta Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 55    Olarean Liviu Napoleon



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018