Rezultate Arhiva editia 2014-2015 SV123

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Vicol Andi Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 100  1 Nicsan Monica
1 pregatitoare Vicol Gabriele Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 100  1 Nicsan Monica
1 pregatitoare Caunei Alex Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 99  2 Nicsan Monica
1 1 Savu Matei Şcoala Gimnazială Mihai Eminescu Rădăuţi Volovat 100  1 Rotariu Voichita
1 1 Vicol Alina Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 100  1 Antonovici Lucica
1 1 Avram Alexandru Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 95  2 Antonovici Lucica
1 1 Badelita Razvan Gabriel Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 95  2 Antonovici Lucica
1 1 Halip Daniel Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 94  3 Antonovici Lucica
1 1 Ilisoi Sebastian Lucian Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 94  3 Antonovici Lucica
1 1 Vicol Denis Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 93  3 Ungurean Anca
1 1 Hij Denisa Elena Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 90  3 Antonovici Lucica
1 1 Coca Eduard Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 89  M Antonovici Lucica
1 1 Ilisoi Simina Ruth Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 84  M Antonovici Lucica
1 1 Buliga Elisa Rebeca Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 81  M Ungurean Anca
1 2 Ciobotar Delia Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 96  1 Botezat Gheorghina
1 2 Miron Elisabeta Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 96  1 Botezat Gheorghina
1 2 Bilan Iulia Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 92  2 Botezat Gheorghina
1 2 Bodnar Filip Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 87  M Senegeac Brandusa
1 2 Pupaza Jessica Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 84  M Senegeac Brandusa
1 2 Robu Daniela Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 83  M Botezat Gheorghina
1 2 Hij Cristian Constantin Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 80  M Senegeac Brandusa
1 2 Buliga Emanuel Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 75    Botezat Gheorghina
1 2 Olari Andrei Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 73    Senegeac Brandusa
1 2 Dumitrescu Madalina Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 72    Senegeac Brandusa
1 2 Buliga Luiza Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 67    Botezat Gheorghina
1 2 Olari Stefan Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 64    Senegeac Brandusa
1 2 Buliga Fabian Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 61    Senegeac Brandusa
1 2 Juravle Lucian Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 61    Senegeac Brandusa
1 2 Mirauta Filip Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 60    Senegeac Brandusa
1 2 Onesim Radu Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 53    Senegeac Brandusa
1 3 Bodnariu Daniel Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 99  1 Savu Cristina
1 3 Savu Cosmina Ioana Şcoala Gimnazială Mihai Eminescu Rădăuţi Volovat 99  1 Nistor Mihaela
1 3 Bandiu Calin Şcoala Gimnazială Mihai Eminescu Rădăuţi Volovat 97  2 Rusu Silvica
1 3 Badelita David Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 92  3 Floristean Marta
1 3 Bodnar Adi Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 82  M Floristean Marta
1 3 Haj Matteo Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 75    Floristean Marta
1 4 Balean Alexandra Angelica Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 97  1 Levitchi Angelica Nicoleta
1 4 Diaconescu Matei Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 96  2 Levitchi Angelica Nicoleta
1 4 Vicol Marius Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 95  3 Bandiu Mihaela
1 4 Robu Mihai Şcoala Gimnazială Volovăţ Volovat 93  3 Levitchi Angelica Nicoleta



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018