Rezultate Arhiva editia 2014-2015 SV120

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Aioane Stefan SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE Sasca Mare 100  1 Busuioc Corneliu Constantin
1 pregatitoare Amariei Ciprian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Benke Carmen
1 pregatitoare Atomei Martina Ilaria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Vasilache Maria
1 pregatitoare Boboc Bianca Ionela SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE Sasca Mare 100  1 Busuioc Corneliu Constantin
1 pregatitoare Bubutanu Tudor SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Benke Carmen
1 pregatitoare Buta Letitia SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE Sasca Mare 100  1 Busuioc Corneliu Constantin
1 pregatitoare Clipa Rares SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Benke Carmen
1 pregatitoare Iordache Denisa SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII Cornu Luncii 100  1 Rusu Paraschiva
1 pregatitoare Muscalita Matei SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Vasilache Maria
1 pregatitoare Nicolai Alexander Mattia SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE Sasca Mare 100  1 Busuioc Corneliu Constantin
1 pregatitoare Rusu Andrei Rares SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII Cornu Luncii 100  1 Rusu Paraschiva
1 pregatitoare Siminoc Birgaoanu Amria Sorana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Vasilache Maria
1 pregatitoare Tapes Abdullah SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Vasilache Maria
1 pregatitoare Taranu Antonio SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Benke Carmen
1 pregatitoare Turcanu Ionut SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII Cornu Luncii 100  1 Rusu Paraschiva
1 pregatitoare Ungureanu Geanina SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII Cornu Luncii 100  1 Rusu Paraschiva
1 pregatitoare Cora Sebastian SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII Cornu Luncii 99  2 Rusu Paraschiva
1 pregatitoare Lazar Angelo Constantin SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE Sasca Mare 95  3 Busuioc Corneliu Constantin
1 pregatitoare Onofriesei Yannes Andrei SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 90  3 Vasilache Maria
1 pregatitoare Bughiu Albert SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 85  M Benke Carmen
1 pregatitoare Paval Ioana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 80  M Vasilache Maria
1 1 Agavriloai Alex SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII Cornu Luncii 100  1 Agavriloai Ionela
1 1 Barzu Stefan SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 100  1 Marian Mihaela
1 1 Bobutanu Alexandra SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 100  1 Marian Mihaela
1 1 Cucu Iustin SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Ilincai Daniela
1 1 Dumitrescu Alexia Natalia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Negre Simona
1 1 Filip Eduard SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 100  1 Marian Mihaela
1 1 Iacob Iustin SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Ilincai Daniela
1 1 Ilie Stefana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Ilincai Daniela
1 1 Mosnegutu Matei SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 100  1 Ciuca Marinica
1 1 Petrov Iustin SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Oslobanu Maria
1 1 Tudosa Teodor SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 100  1 Ilincai Daniela
1 1 Atomei Stefan SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 99  2 Oslobanu Maria
1 1 Brajinca Sia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 99  2 Ilincai Daniela
1 1 Dochia Rares SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 99  2 Oslobanu Maria
1 1 Esoboaea Andrei SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 99  2 Marian Mihaela
1 1 Cotovanu Ionut Alexandru SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 98  2 Negre Simona
1 1 Iordache Chelaru Giulia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 97  2 Ilincai Daniela
1 1 Papuc Darius SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 97  2 Oslobanu Maria
1 1 Mitocariu Nicai Daria SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 96  2 Ciuca Marinica
1 1 Paduraru Davide Cristian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 96  2 Negre Simona
1 1 Acatrinei Ecaterina SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 95  3 Hamzeu Marius
1 1 Apopii Stefan SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 95  3 Ilincai Daniela
1 1 Holota Sabina SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 95  3 Ilincai Daniela
1 1 Sodolescu Thea Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 95  3 Negre Simona
1 1 Tocanel Antonia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 95  3 Ilincai Daniela
1 1 Acatrinei Maria SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 94  3 Hamzeu Marius
1 1 Anicai Alexia SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 94  3 Ciuca Marinica
1 1 Bradatanu Amos SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 94  3 Ilincai Daniela
1 1 Popovici Ana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 94  3 Oslobanu Maria
1 1 Tanasa David SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 94  3 Oslobanu Maria
1 1 Turcan Aris SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 92  3 Oslobanu Maria
1 1 Sava Damian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 91  3 Ilincai Daniela
1 1 Aioanei Paula SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 90  3 Ciuca Marinica
1 1 Anicai Gabriel SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 90  3 Hamzeu Marius
1 1 Bilboreanu Daria SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII Cornu Luncii 90  3 Agavriloai Ionela
1 1 Boboc Daniel SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE Sasca Mare 90  3 Busuioc Corneliu Constantin
1 1 Dominte Georgiana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 90  3 Ilincai Daniela
1 1 Strugaru Denisa SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 89  M Ciuca Marinica
1 1 Bradatanu Amalia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 88  M Ilincai Daniela
1 1 Treteag Laria SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII Cornu Luncii 88  M Agavriloai Ionela
1 1 Busuioc Ioana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 87  M Ilincai Daniela
1 1 Maghiar Cosmin SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 87  M Marian Mihaela
1 1 Socoleanu Matei Eusebiu SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 86  M Negre Simona
1 1 Izot Alexandru SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 83  M Oslobanu Maria
1 1 Turcanu Mihai Serban SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII Cornu Luncii 80  M Agavriloai Ionela
1 1 Biziiac Andreea SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 79    Oslobanu Maria
1 1 Dochita Ioana SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII Cornu Luncii 74    Agavriloai Ionela
1 1 Boamba Sebastian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 71    Ilincai Daniela
1 1 Arsinte Cristian SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII Cornu Luncii 56    Agavriloai Ionela
1 2 Buha David SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 86  M Iacob Mihai
1 2 Dimitriu Ciprian Carol SCOALA GIMNAZIALA ,,ARTUR GOROVEI" BUNESTI Bunesti 83  M Dolcean Elisabeta
1 2 Iurea Ioan Iustinian SCOALA GIMNAZIALA ,,ARTUR GOROVEI" BUNESTI Bunesti 82  M Dolcean Elisabeta
1 2 Chiriac Alex SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 81  M Prisacariu Daria
1 2 Gavrilescu Larisa SCOALA GIMNAZIALA ,,ARTUR GOROVEI" BUNESTI Bunesti 81  M Dolcean Elisabeta
1 2 Ermie Samuele SCOALA GIMNAZIALA ,,ARTUR GOROVEI" BUNESTI Bunesti 76    Dolcean Elisabeta
1 2 Forascu Matei Razvan SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 76    Iacob Mihai
1 2 Onofriesei Vanessa SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 75    Stefan Florenrina
1 2 Apetrei Claudiu SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII Cornu Luncii 54    Grandl Mariana
1 3 Caluseru Mara SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 97  1 Negrea Adriana Mihaela
1 3 Ciocirlan Pavel Cosmin SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 96  1 Negrea Adriana Mihaela
1 3 Nechifor Melania SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 96  1 Negrea Adriana Mihaela
1 3 Daraban Maria Mara SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 95  2 Negrea Adriana Mihaela
1 3 Grigorescu Ilinca SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 95  2 Negrea Adriana Mihaela
1 3 Tolescu Alexandru Traian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 95  2 Trisi Alexandrina
1 3 Ilies Angelina SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 94  3 Dascalu Nicoleta
1 3 Morosanu Nicolas SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 94  3 Trisi Alexandrina
1 3 Sandu Iustina SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 91  3 Negrea Adriana Mihaela
1 3 Lamasanu Steinmetz Ema SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 90  3 Negrea Adriana Mihaela
1 3 Nechifor Maria Cinzia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 90  3 Trisi Alexandrina
1 3 Sodolescu Stefan Cristian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 90  3 Negrea Adriana Mihaela
1 3 Gresanu Ruxandra Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 89  M Negrea Adriana Mihaela
1 3 Jitariu Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 88  M Trisi Alexandrina
1 3 Rotariu Andreea Roberta SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 88  M Trisi Alexandrina
1 3 Caradaica Ioana Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 87  M Isachi Lacramioara
1 3 Iacob Irina Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 87  M Negrea Adriana Mihaela
1 3 Baesu Rares Stefan SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 85  M Trisi Alexandrina
1 3 Lungu Diana Andreea SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 85  M Trisi Alexandrina
1 3 Prisaca Cristiana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 85  M Trisi Alexandrina
1 3 Paval Danila Amalia SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 84  M Dascalu Nicoleta
1 3 Aanitei Daria SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 83  M Dascalu Nicoleta
1 3 Dascalu Ioana SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 83  M Dascalu Nicoleta
1 3 Mogirzan Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 83  M Dascalu Nicoleta
1 3 Axinia Luca Razvan SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 81  M Trisi Alexandrina
1 3 Husanu Stefanut Cristian SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 81  M Mitocariu Nicai Daniela
1 3 Oanea Leonard Alexandru SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 81  M Negrea Adriana Mihaela
1 3 Dascalu Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 79    Trisi Alexandrina
1 3 Arcip Elisa SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 78    Dascalu Nicoleta
1 3 Dascalu Sebastian Petru SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 78    Trisi Alexandrina
1 3 Calugarita Daria Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 77    Trisi Alexandrina
1 3 Mucileanu Sebastian SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 77    Mitocariu Nicai Daniela
1 3 Dragoi Darius Florin Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 76    Isachi Lacramioara
1 3 Hamzeu Diana Elena SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 76    Mitocariu Nicai Daniela
1 3 Iacob Ciprian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 75    Negrea Adriana Mihaela
1 3 Nistor Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 74    Negrea Adriana Mihaela
1 3 Floristeanu Liviu Andrei Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 73    Isachi Lacramioara
1 3 Schiopu Flaviana Florentina Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 73    Isachi Lacramioara
1 3 Chisalita Diana Elena Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 72    Isachi Lacramioara
1 3 Todica Georgiana Ioana Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 72    Isachi Lacramioara
1 3 Cosuleanu Emanuela Teodora Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 71    Isachi Lacramioara
1 3 Larion Ioana Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 71    Isachi Lacramioara
1 3 Strugariu Stefanita Alexandra SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 71    Mitocariu Nicai Daniela
1 3 Ursachi David SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 71    Negrea Adriana Mihaela
1 3 Loghin Maria Alexandra SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 70    Negrea Adriana Mihaela
1 3 Maftei Iustin Gabriel SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 70    Trisi Alexandrina
1 3 Nechita Ciprian Gabriel Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 70    Isachi Lacramioara
1 3 Dudceac Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 69    Dascalu Nicoleta
1 3 Birleanu Ioana Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 66    Isachi Lacramioara
1 3 Dragoi Cosmin Andrei Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 64    Isachi Lacramioara
1 3 Jarcau Tudor SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 64    Negrea Adriana Mihaela
1 3 Sprivac Iovana Andreea Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 64    Isachi Lacramioara
1 3 Marcu Andreea Gabriela SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 63    Trisi Alexandrina
1 3 Andronic Andrei Eduard SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 61    Negrea Adriana Mihaela
1 3 Intorsura Sara SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 61    Dascalu Nicoleta
1 3 Lazar Amalia Iuliana SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE Sasca Mare 60    Agavriloai Alin Mihai
1 3 Papuc Melisa Ioana Liliana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 60    Trisi Alexandrina
1 3 Pinticanu Lavinia SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 60    Dascalu Nicoleta
1 3 Aganencei Alin Teodor Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 58    Isachi Lacramioara
1 3 Craciun Gabriel SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 55    Trisi Alexandrina
1 3 Todireasa Andreea Gabriela SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 52    Trisi Alexandrina
1 3 Aioanei Andreea Emilia SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE Sasca Mare 50    Agavriloai Alin Mihai
1 3 Ciopraga Cosmin Ioan Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 50    Isachi Lacramioara
1 3 Crihan Emanuela Gabriela SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE Sasca Mare 50    Agavriloai Alin Mihai
1 3 Curpan Roxana Maria Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 50    Isachi Lacramioara
1 4 Durnea Adrian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 99  1 Clipa Dumitrita
1 4 Tanasa Delia Alexandra SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 96  2 Tofan Mioara
1 4 Tataru Laurentiu SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 92  3 Clipa Dumitrita
1 4 Lupes Andreea SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 91  3 Clipa Dumitrita
1 4 Iftode David SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 88  M Clipa Dumitrita
1 4 Grumazescu Ionut SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 86  M Clipa Dumitrita
1 4 Oslobanu Carla SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 86  M Clipa Dumitrita
1 4 Axinte Adelina SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 84  M Butnaru Ana
1 4 Gramada Stefan Lucian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 84  M Tofan Mioara
1 4 Onofrei Alexandru SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 83  M Clipa Dumitrita
1 4 Amariei Iustina SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 80  M Clipa Dumitrita
1 4 Bolohan Rares SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 79    Clipa Dumitrita
1 4 Dumitreasa David Vasile SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 79    Tofan Mioara
1 4 Tris Denis SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 79    Clipa Dumitrita
1 4 Petrov Alexandra SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 75    Tofan Mioara
1 4 Bubutanu Denis SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 70    Clipa Dumitrita
1 4 Curca Amalia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 69    Clipa Dumitrita
1 4 Hoza Emilia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 69    Clipa Dumitrita
1 4 Caulea Sinziana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 67    Clipa Dumitrita
1 4 Raileanu Claudiu SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 54    Clipa Dumitrita
1 5 Bujor Andrei COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 79    Neculau Geta
1 5 Lemnariu Alexandra COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 77    Neculau Geta
1 5 Mihalescu Andrada COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 75    Neculau Geta
1 5 Cojocariu Sabina COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 71    Neculau Geta
1 5 Spivac Iulian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 71    Balaci Gheorghita
1 5 Fodor Andra SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 67    Mosii Doina
1 5 Pavel Maurizio COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 65    Neculau Geta
1 5 Schiopu Lavinia SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 65    Mosii Doina
1 5 Acsinte Elisabeta COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 64    Neculau Geta
1 5 Bucan Albert SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 62    Balaci Gheorghita
1 5 Campanu Emanuel COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 62    Neculau Geta
1 5 Postelnicu Alessia COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 62    Neculau Geta
1 5 Pavel Ana Maria COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 60    Neculau Geta
1 5 Barascu Bianca COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 58    Neculau Geta
1 5 Bolohan Iustin COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 58    Neculau Geta
1 5 Lungu Madalina COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 58    Neculau Geta
1 5 Turlea Raluca COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 58    Neculau Geta
1 5 Onofrei Adrian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 56    Balaci Gheorghita
1 5 Zaharia Teodor COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 56    Neculau Geta
1 5 Bilu Constantin SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 54    Balaci Gheorghita
1 5 Alistar Daniel COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 50    Neculau Geta
1 5 Lazar Claudia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 50    Balaci Gheorghita
1 5 Osoianu Roxana COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 50    Neculau Geta
1 5 Pintilie Sorana COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 50    Neculau Geta
1 5 Tihan Ionut SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 50    Balaci Gheorghita
1 6 Grigorescu Lorena COLEGIUL NATIONAL ,,STEFAN CEL MARE" SUCEAVA Suceava 100  1 Monacu Vasile
1 6 Musila Gabriela Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 87  M Lulciuc Constantin
1 6 Paval George Octavian COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 87  M Neculau Geta
1 6 Ghica Madalina Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 80  M Lulciuc Constantin
1 6 Toader Cosmin Vasile COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 79    Neculau Geta
1 6 Loghin Roxana COLEGIUL NATIONAL ,,NICU GANE" FALTICENI Falticeni 75    Neculau Geta
1 6 Andries Serban SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 70    Stratulat Ana
1 6 Musila Mihaela Liceul Tehnologic ,,Oltea Doamna" Dolhasca Dolhasca 61    Lulciuc Constantin
1 7 Soldanescu Teona SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 85  M Balaci Gheorghita
1 8 Nechifor Raluca SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI Falticeni 85  M Stratulat Ana
1 8 Forascu Bianca Stefania SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL SADOVEANU" FALTICENI Falticeni 65    Mosii Doina
2 pregatitoare Aoiane Stefan SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE SASCA MARE 100  1 Busuioc Cornelia
2 pregatitoare Atomei Martina Ilaria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Vasilache Maria
2 pregatitoare Clipa Rares SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Benke Carmen Elena
2 pregatitoare Iordache Denisa SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 100  1 Rusu Paraschiva
2 pregatitoare Jitariu Andrei SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Vasilache Maria
2 pregatitoare Nicolai Alexander Mattia SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE SASCA MARE 100  1 Busuioc Cornelia
2 pregatitoare Radu Elena SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Vasilache Maria
2 pregatitoare Rusu Andrei Rares SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 100  1 Rusu Paraschiva
2 pregatitoare Tapes Abdullah SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Vasilache Maria
2 pregatitoare Turcanu Ionut SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 100  1 Rusu Paraschiva
2 pregatitoare Ungureanu Geanina SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 100  1 Rusu Paraschiva
2 pregatitoare Onofriesei Yannes Andrei SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 95  2 Vasilache Maria
2 pregatitoare Lucanu Alexia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 94  3 Benke Carmen Elena
2 pregatitoare Muscalita Matei SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 90  3 Vasilache Maria
2 pregatitoare Siminoc Birgaoanu Maria Sorana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 90  3 Vasilache Maria
2 pregatitoare Husanu Elena SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 80  M
2 1 Cotovanu Ionut SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Negre Simona Octavia
2 1 Dumitrescu Alexia Natalia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Negre Simona Octavia
2 1 Petrov Iustin SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Oslobanu Mariana
2 1 Popovici Ana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Oslobanu Mariana
2 1 Sodolescu Thea Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Negre Simona Octavia
2 1 Atomei Stefan SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 99  2 Oslobanu Mariana
2 1 Danila Matei SCOALA ,,JUNIOR" IASI IASI 99  2 Mocanu Mioara
2 1 Iordachescu Rolland Adrian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 99  2 Negre Simona Octavia
2 1 Izot Alexandru SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 99  2 Oslobanu Mariana
2 1 Paduraru Davide Cristian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 99  2 Negre Simona Octavia
2 1 Socoleanu Matei Eusebiu SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 99  2 Negre Simona Octavia
2 1 Tanasa David SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 99  2 Oslobanu Mariana
2 1 Zarojanu David SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 99  2 Oslobanu Mariana
2 1 Dochia Rares SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 98  3 Oslobanu Mariana
2 1 Turcan Aris SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 98  3 Oslobanu Mariana
2 1 Tudosa Teodor SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 97  3 Ilincai Daniela
2 1 Papuc Darius SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 96  3 Oslobanu Mariana
2 1 Stoica Denisa SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 95  3 Oslobanu Mariana
2 1 Bosinceanu Alexia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 93  3 Oslobanu Mariana
2 1 Cucu Iustin SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 93  3 Ilincai Daniela
2 1 Mitocariu Nicai Daria GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 93  3 Ciuca Marinica
2 1 Mosnegutu Matei GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 92  3 Ciuca Marinica
2 1 Brajinca Anasatasia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 91  3 Ilincai Daniela
2 1 Sava Damian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 90  3 Ilincai Daniela
2 1 Strugariu Denisa GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 89  M Ciuca Marinica
2 1 Agavriloai Alex Ioan SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 88  M Agavriloai Ionela
2 1 Mirzan Fabian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 88  M Ilincai Daniela
2 1 Afloarei Antonio Constantin SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE SASCA MARE 87  M Busuioc Cornelia
2 1 Aioanei Paula GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 84  M Ciuca Marinica
2 1 Bradatanu Amos SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 84  M Ilincai Daniela
2 1 Anicai Gabriel GIMNAZIALA NR. 2 BOGDANESTI BOGDANESTI 75    Hamzeu Marius
2 1 Lefter Dragos SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 74    Ilincai Daniela
2 1 Corduneanu Iustin SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 70    Ilincai Daniela
2 1 Dochita Ioana SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 70    Agavriloai Ionela
2 1 Anicai Alexia GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 69    Ciuca Marinica
2 1 Iacob Iustin SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 67    Ilincai Daniela
2 1 Turcanu Mihai Serban SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 60    Agavriloai Ionela
2 1 Treteag Larisa SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 56    Agavriloai Ionela
2 1 Preutu Fabian GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 54    Ciuca Marinica
2 1 Busuioc Ioana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 51    Ilincai Daniela
2 1 Aioanei Alexandra GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 50    Ciuca Marinica
2 1 Bilboreanu Daria Maria SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 50    Agavriloai Ionela
2 2 Chiriac Alex SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 86  M Prisacariu Daria
2 2 Buha David Cristian SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 82  M Iacob Mihai
2 2 Pantea Andi Manuel SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 64    Lupu Maria
2 2 Floria Andrei Codrin SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 55    Lupu Maria
2 3 Grigorescu Ilinca SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Negre Adriana Mihaela
2 3 Iacob Ciprian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Negre Adriana Mihaela
2 3 Iacob Irina Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Negre Adriana Mihaela
2 3 Prisaca Cristiana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 100  1 Trisi Alexandrina
2 3 Aanitei Daria SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 99  1 Dascalu Nicoleta
2 3 Caluseru Mara SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 99  1 Negre Adriana Mihaela
2 3 Finaga Iulia SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 99  1 Dascalu Nicoleta
2 3 Paval Danila Amalia SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 99  1 Dascalu Nicoleta
2 3 Sodolescu Stefan Cristian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 99  1 Negre Adriana Mihaela
2 3 Boariu Daria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 98  2 Paval Luminita
2 3 Rotariu Andreea Roberta SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 98  2 Trisi Alexandrina
2 3 Sandu Iustina SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 98  2 Negre Adriana Mihaela
2 3 Schiopu Flaviana LICEUL TEHNOLOGIC ,,OLTEA DOAMNA" DOLHASCA DOLHASCA 98  2 Isache Lacramioara
2 3 Dascalu Ioana SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 95  2 Dascalu Nicoleta
2 3 Nechifor Melania SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 95  2 Negre Adriana Mihaela
2 3 Pinzariu Nicola SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 95  2 Dascalu Nicoleta
2 3 Tolescu Alexandru Traian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 95  2 Trisi Alexandrina
2 3 Caradaica Ioana LICEUL TEHNOLOGIC ,,OLTEA DOAMNA" DOLHASCA DOLHASCA 94  3 Isache Lacramioara
2 3 Ciocirlan Pavel Cosmin SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 94  3 Negre Adriana Mihaela
2 3 Ilies Angelina SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 94  3 Dascalu Nicoleta
2 3 Mogarzan Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 94  3 Dascalu Nicoleta
2 3 Taranu Maria Magdalena SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 94  3 Paval Luminita
2 3 Mucileanu Sebastian GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 92  3 Mitocariu Nicai Daniela
2 3 Lungu Diana Andreea SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 91  3 Trisi Alexandrina
2 3 Hamzeu Diana GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 90  3 Mitocariu Nicai Daniela
2 3 Lamasanu Steinmetz Ema SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 90  3 Negre Adriana Mihaela
2 3 Nechifor Maria Cinzia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 90  3 Trisi Alexandrina
2 3 Calugarita Daria Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 88  M Trisi Alexandrina
2 3 Jitariu Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 88  M Trisi Alexandrina
2 3 Loghin Maria Alexandra SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 88  M Negre Adriana Mihaela
2 3 Daraban Maria Mara SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 85  M Negre Adriana Mihaela
2 3 Cojocariu Ciprian SCOALA GIMNAZIALA BAISESTI BAISESETI 80  M Cojocaru Cristina
2 3 Craciun Gabriel SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 80  M Trisi Alexandrina
2 3 Husanu Stefan GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 80  M Mitocariu Nicai Daniela
2 3 Aioanei Andreea Emilia SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE SASCA MARE 75    Agavriloai Alin
2 3 Mucileanu Delia GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 75    Mitocariu Nicai Daniela
2 3 Dudceac Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 74    Dascalu Nicoleta
2 3 Papuc Melisa Ioana Liliana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 74    Trisi Alexandrina
2 3 Chirila Cosmina GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 71    Mitocariu Nicai Daniela
2 3 Criha Emanuela SCOALA GIMNAZIALA SASCA MARE SASCA MARE 71    Agavriloai Alin
2 3 Marcu Andreea Gabriela SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 69    Trisi Alexandrina
2 3 Morosanu Nicolas SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 68    Trisi Alexandrina
2 3 Dascalu Petru Sebastian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 67    Trisi Alexandrina
2 3 Gavrilescu Denisa Andreea SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 67    Paval Luminita
2 3 Intorsura Sara SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 67    Dascalu Nicoleta
2 3 Strugariu Stefanisa Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BOGDANESTI BOGDANESTI 67    Mitocariu Nicai Daniela
2 3 Corduneanu Emanuel SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 63    Paval Luminita
2 3 Jitariu Alexandra LICEUL TEHNOLOGIC ,,OLTEA DOAMNA" DOLHASCA DOLHASCA 56    Isache Lacramioara
2 4 Danila Andrei SCOALA ,,JUNIOR" IASI IASI 98  1 Penu Iuliana
2 4 Filip Mariciana SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 88  M Filip Elena
2 4 Lupes Andreea SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 88  M Clipa Dumitrita
2 4 Tataru Laurentiu SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 87  M Clipa Dumitrita
2 4 Oslobanu Carla SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 86  M Clipa Dumitrita
2 4 Amariei Iustina SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 82  M Clipa Dumitrita
2 4 Tanasa Delia Alexandra SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 79    Tofan Mioara
2 4 Bolohan Rares SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 76    Clipa Dumitrita
2 4 Tris Denis SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 76    Clipa Dumitrita
2 4 Onofrei Alexandru SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 75    Clipa Dumitrita
2 4 Durnea Adrian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 74    Clipa Dumitrita
2 4 Iftode David SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 74    Clipa Dumitrita
2 4 Bubutanu Denis SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 73    Clipa Dumitrita
2 4 Filipoaia Alexandru SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 71    Clipa Dumitrita
2 4 Mitocariu Gabriel SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 70    Clipa Dumitrita
2 4 Pricop Flaviana Iulia SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 68    Filip Elena
2 4 Caulea Sinziana SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 50    Clipa Dumitrita
2 5 Spivac Iulian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 82  M Balaci Gheorghita
2 5 Onofrei Adrian SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 78    Balaci Gheorghita
2 5 Bucan George Albert SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 72    Balaci Gheorghita
2 5 Mitache Denisa SCOALA GIMNAZIALA ,,M.SADOVEANU" FALTICENI FALTICENI 72    Moisii Doina
2 5 Onea Darius Constantin SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 67    Balaci Gheorghita
2 5 Balan Emilia SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 66    Nistor Viorica
2 5 Popa Petronela SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 65    Nistor Viorica
2 5 Craciun Maria SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 60    Balaci Gheorghita
2 5 Alupoaicei Roberto SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 59    Balaci Gheorghita
2 5 Amariei Claudia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 50    Balaci Gheorghita
2 6 Grigorescu Lorena COLEGIUL NATIONAL ,,STEFAN CEL MARE" SUCEAVA SUCEAVA 96  1 Monacu Vasile
2 6 Tudosa Mara SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 92  2 Stratulat Ana
2 6 Andries Serban SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 87  M Stratulat Ana
2 6 Musila Gabriela LICEUL TEHNOLOGIC ,,OLTEA DOAMNA" DOLHASCA DOLHASCA 87  M Tudose Alina
2 6 Ilisei Ciprian SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 85  M Nistor Viorica
2 6 Acatrinei Lavinia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 80  M Stratulat Ana
2 6 Pintilescu Andra SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 79    Stratulat Ana
2 6 Ghica Madalina LICEUL TEHNOLOGIC ,,OLTEA DOAMNA" DOLHASCA DOLHASCA 71    Tudose Alina
2 6 Musila Mihaela LICEUL TEHNOLOGIC ,,OLTEA DOAMNA" DOLHASCA DOLHASCA 70    Tudose Alina
2 7 Soldanescu Teona SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 84  M Balaci Gheorghita
2 7 Tanasa Amalia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 70    Stratulat Ana
2 7 Oniga Maria SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 63    Nistor Viorica
2 7 Isaila Denisa SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 50    Nistor Viorica
2 8 Gherman Lavinia SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 86  M Stratulat Ana
2 8 Nechifor Raluca SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 85  M Stratulat Ana
2 8 Ilie Tudor SCOALA GIMNAZIALA ,,AL.I.CUZA" FALTICENI FALTICENI 83  M Stratulat Ana
2 8 Croitoriu Sorina Ionela SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 76    Nistor Viorica
2 8 Fluture Mihaela SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII CORNU LUNCII 54    Nistor Viorica



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018