Rezultate Arhiva editia 2014-2015 SV118

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Andries Eduard Ianis SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Rotaru Marioara
1 pregatitoare Asandului Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Bordeianu Geanina
1 pregatitoare Buliga Teodora SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Rotaru Marioara
1 pregatitoare Buta Anastasia Ilinca SCOALA GIMN.ION CREANGA Suceava 100  1 Honceriu Valentina
1 pregatitoare Corocaescu Ioana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Rotaru Marioara
1 pregatitoare Florea Mario SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Rotaru Marioara
1 pregatitoare Gheorghiu Vlad SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Rotaru Marioara
1 pregatitoare Heciu Luca Vasile SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Movileanu Lenuta
1 pregatitoare Ieremciuc Ciprian Stefan SCOALA N. POPINCEANU MIHOVENI Suceava 100  1 Tehaniuc Emilia
1 pregatitoare Mihalache Melina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Rotaru Marioara
1 pregatitoare Palagheanu Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Bordeianu Geanina
1 pregatitoare Pitu Denisa SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Rotaru Marioara
1 pregatitoare Roman Eduard SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Rotaru Marioara
1 pregatitoare Rotaru Beatrice Gabriela SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Rotaru Marioara
1 pregatitoare Tanasa Stefan Valerian SCOALA N. POPINCEANU MIHOVENI Suceava 100  1 Tehaniuc Emilia
1 pregatitoare Turculet Alesia Denisa SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Rotaru Marioara
1 pregatitoare Zamosteanu Stefania SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Rotaru Marioara
1 pregatitoare Ceobanu Cristina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 98  2 Rotaru Marioara
1 pregatitoare Michnovici Raul Alexandru SCOALA N. POPINCEANU MIHOVENI Suceava 90  3 Tehaniuc Emilia
1 pregatitoare Derevlean Mihaela SCOALA N. POPINCEANU MIHOVENI Suceava 85  M Tehaniuc Emilia
1 1 Acatrinei Alexia SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
1 1 Ariciuc Mateea SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
1 1 Benei Fabiano SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Dorohoi 100  1 Atitienei T/nadejde A
1 1 Berariu Ana Eliza CN MIHAI EMINESCU Suceava 100  1 Mireuta Mariana
1 1 Caciur Tudor SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Pasare Daniela
1 1 Ciobanasu Teodor SCOALA GIMNAZIALA M. KOGALNICEANU Dorohoi 100  1 Ionescu Daniela
1 1 Cirlan Oana SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
1 1 Clipa Lavinia LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 100  1 Maciuc Narcisa
1 1 Cobuz Claudia SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
1 1 Coroama Denis SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Atitienei T/nadejde A
1 1 Crefeleanu Sebastian SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Pasare Daniela
1 1 Drobota Diana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Pasare Daniela
1 1 Elisei Maria CN MIHAI EMINESCU Suceava 100  1 Mireuta Mariana
1 1 Gaza Marina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Pasare Daniela
1 1 George Vladut SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Pasare Daniela
1 1 Grigoras Eliza SCOALA GIMNAZIALA NR.9 ION CREANGA Suceava 100  1 Dascalu Laura
1 1 Gudula Amalia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Pasare Daniela
1 1 Harasim Ionut Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Atitienei T/nadejde A
1 1 Lacatusu Luca SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
1 1 Lucaciuc Gabriela Sabina SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 100  1 Bondar Adriana
1 1 Lupu Luiza SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET Dorohoi 100  1 Corjaucean Doina
1 1 Matei Teodora SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
1 1 Murariu Cristina Emanuela LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 100  1 Dascalu Elisabeta
1 1 Nichifor Doroteea LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 100  1 Maciuc Narcisa
1 1 Olaru Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
1 1 Pasare Sebastian SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 Suceava 100  1 Cocos Oana
1 1 Petenghe Bianca SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 100  1 Zetu Viorica
1 1 Pirojoc Mihaela SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Pasare Daniela
1 1 Poinaru Rares Aurel SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 100  1 Zetu Viorica
1 1 Morosanu Bianca Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  2 Pasare Daniela
1 1 Onisimiuc Abigail LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 98  2 Dascalu Elisabeta
1 1 Popescu Eduard Iulian LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 98  2 Dascalu Elisabeta
1 1 Vezetiu Vlad SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 96  2 Nichitean Maria Adriana
1 1 Barba Robert SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  2 Pasare Daniela
1 1 Bercea Andrei Robert CN MIHAI EMINESCU Suceava 95  2 Mireuta Mariana
1 1 Biscan Razvan SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 95  2 Nichitean Maria Adriana
1 1 Ciogole Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  2 Pasare Daniela
1 1 Cretu Maia SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 95  2 Nichitean Maria Adriana
1 1 Dragan Gabriel SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  2 Pasare Daniela
1 1 Flamandu Ioana CN MIHAI EMINESCU Suceava 95  2 Mireuta Mariana
1 1 Gherman Radu SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Dorohoi 95  2 Nichitean Maria Adriana
1 1 Grigoriciuc Alexandru LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 95  2 Dascalu Elisabeta
1 1 Iriciuc Natalia SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 95  2 Zetu Viorica
1 1 Maciuc David LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 95  2
1 1 Nica Georgiana SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 95  2 Zetu Viorica
1 1 Puscas Sebastian SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  2 Pasare Daniela
1 1 Sarbu Calin CN MIHAI EMINESCU Suceava 95  2 Mireuta Mariana
1 1 Sofian Tudor SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 95  2 Nichitean Maria Adriana
1 1 Stoica Ioana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  2 Pasare Daniela
1 1 Tarlea Teodora SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET Dorohoi 95  2 Corjaucean Doina
1 1 Trandafir Luca LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 95  2 Dascalu Elisabeta
1 1 Turcanu Laura SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 95  2 Zetu Viorica
1 1 Volintiru Fabian SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  2 Pasare Daniela
1 1 Vornicu Sabina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  2 Pasare Daniela
1 1 Mera Teodor CN MIHAI EMINESCU Suceava 94  3 Mireuta Mariana
1 1 Romaniuc Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 94  3 Pasare Daniela
1 1 Siminiuc Anais SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 94  3 Atitienei T/nadejde A
1 1 Ciot Elena SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 93  3 Pasare Daniela
1 1 Korniev Illia CN MIHAI EMINESCU Suceava 93  3 Mireuta Mariana
1 1 Leonte Alexia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 93  3 Atitienei T/nadejde A
1 1 Piticari Cristina Stefania SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 93  3 Bondar Adriana
1 1 Serban Elina LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 93  3
1 1 Tun Petronela SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 93  3 Nichitean Maria Adriana
1 1 Lutac Denisa SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 92  3 Pasare Daniela
1 1 Stanut Andrei CN MIHAI EMINESCU Suceava 92  3 Mireuta Mariana
1 1 Alexa Ioana SCOALA GIMNAZIALA NR.9 ION CREANGA Suceava 91  3 Dascalu Laura
1 1 Chirila Elisabeta SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 91  3 Bondar Adriana
1 1 Apetrei Magdalena SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 90  3 Zetu Viorica
1 1 Bocanet Robert CN MIHAI EMINESCU Suceava 90  3 Mireuta Mariana
1 1 Cozma Daria SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Pasare Daniela
1 1 Diac Daria SCOALA GIMNAZIALA NR.9 ION CREANGA Suceava 90  3 Dascalu Laura
1 1 Gaitan Daria Alexia SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 90  3 Zetu Viorica
1 1 Guiman Ciprian SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Atitienei T/nadejde A
1 1 Iordache Luca SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Atitienei T/nadejde A
1 1 Plugariu Miruna SCOALA GIMNAZIALA NR.9 ION CREANGA Suceava 90  3 Dascalu Laura
1 1 Romanescu Miruna SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 90  3 Nichitean Maria Adriana
1 1 Serban Karina LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 90  3 Dascalu Elisabeta
1 1 Ticalo Narcisa CN MIHAI EMINESCU Suceava 90  3 Mireuta Mariana
1 1 Zalischi Elisa SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 90  3 Zetu Viorica
1 1 Harasim Ionut Ciprian SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 89  M Pasare Daniela
1 1 Petreus Elias LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 89  M Dascalu Elisabeta
1 1 Stoican Irina SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 89  M Nichitean Maria Adriana
1 1 Ciot Vladut Vasile SCOALA N. POPINCEANU MIHOVENI Suceava 88  M Maruneac Mihaela
1 1 Havristiuc Louis Fabian LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 88  M Dascalu Elisabeta
1 1 Sologiuc Luca SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 86  M Zetu Viorica
1 1 Achihaiei Mario SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 85  M Atitienei T/nadejde A
1 1 Andronic Cezar SCOALA GIMNAZIALA NR.9 I. CREANGA Suceava 85  M Nichitean Maria Adriana
1 1 Andronic Florina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 85  M Atitienei T/nadejde A
1 1 Cojocariu Costin LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 85  M Dascalu Elisabeta
1 1 Holeiciuc Mihai SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET Dorohoi 85  M Corjaucean Doina
1 1 Netedu Sara SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 85  M Atitienei T/nadejde A
1 1 Pulpa Daria Maria SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 85  M Zetu Viorica
1 1 Rosu Andreea CN MIHAI EMINESCU Suceava 85  M Mireuta Mariana
1 1 Morosan Damiana CN MIHAI EMINESCU Suceava 84  M Mireuta Mariana
1 1 Andriciuc Denisa Stefania SCOALA N. POPINCEANU MIHOVENI Suceava 81  M Maruneac Mihaela
1 1 Rotariu Tudor SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 81  M Atitienei T/nadejde A
1 1 Fartais Ilie SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 79    Bondar Adriana
1 1 Oprea Denis LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 79    Dascalu Elisabeta
1 1 Senic Gabriel SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 70    Bondar Adriana
1 1 Vieriu Stefan SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava abs    Bondar Adriana
1 2 Gretcan Cristian CN MIHAI EMINESCU Suceava 100  1 Maftei Camelia
1 2 Constantiniu Masson Andrei CN MIHAI EMINESCU Suceava 99  1 Turcu Carmen
1 2 Filipoaia Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 99  1 Vartolomei Lacramioara
1 2 Rosca Enos LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 98  2 Hacman Emanuela
1 2 Laslau Antonio CN MIHAI EMINESCU Suceava 97  2 Maftei Camelia
1 2 Panaite Ilinca SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 95  2 Vartolomei Lacramioara
1 2 Polocoser Iemima LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 95  2 Hacman Emanuela
1 2 Anton Razvan SCOALA GIMNAZIALA NR. 9 I CREANGA Suceava 93  2 Popescu Gabriela
1 2 Beraru Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 9 I CREANGA Suceava 93  2 Popescu Gabriela
1 2 Tofan Ioana SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 93  2 Amariei Paraschiva
1 2 Bejenar Alexandra CN MIHAI EMINESCU Suceava 90  3 Turcu Carmen
1 2 Cazan Alesia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 90  3 Vartolomei Lacramioara
1 2 Cota David SCOALA GIMNAZIALA NR. 9 I CREANGA Suceava 90  3
1 2 Scotnitchi Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 90  3 Vartolomei Lacramioara
1 2 Ungureanu David SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 90  3 Palana Petruta
1 2 Ionita Rares CN MIHAI EMINESCU Suceava 87  M Maftei Camelia
1 2 Neagu Iriana CN MIHAI EMINESCU Suceava 85  M Maftei Camelia
1 2 Muntean Maria CN MIHAI EMINESCU Suceava 82  M Maftei Camelia
1 2 Stirbu Flavius SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 81  M Vartolomei Lacramioara
1 2 Buzec Antonia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 80  M Palana Petruta
1 2 Acasandrei Oana LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 79    Vicol Ramona
1 2 Andronic Dragos SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 79    Vartolomei Lacramioara
1 2 Stratu Alexandru CN MIHAI EMINESCU Suceava 78    Maftei Camelia
1 2 Ciornei Arthur CN MIHAI EMINESCU Suceava 76    Turcu Carmen
1 2 Domnez Can SCOALA GIMNAZIALA NR. 9 I CREANGA Suceava 73    Popescu Gabriela
1 2 Iordache Pavel Valentin CN MIHAI EMINESCU Suceava 73    Turcu Carmen
1 2 Coroama Nicole CN MIHAI EMINESCU Suceava 72    Maftei Camelia
1 2 Gradinaru Mihnea SCOALA GIMNAZIALA NR. 9 I CREANGA Suceava 71    Popescu Gabriela
1 2 Ionescu Marian CN MIHAI EMINESCU Suceava 70    Maftei Camelia
1 2 Joroveanu Francesca SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 70    Vartolomei Lacramioara
1 2 Verciuc Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 70    Vartolomei Lacramioara
1 2 Enciu Moldovan Gabriel CN MIHAI EMINESCU Suceava abs    Turcu Carmen
1 2 Rusu Elisa CN MIHAI EMINESCU Suceava abs    Maftei Camelia
1 3 Lamasanu Bianca Georgiana SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 Suceava 100  1 Cretu Brindusa
1 3 Barboselu Ilinca SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  1 Enea Aspazia
1 3 Butincu Adelina Maria SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET Dorohoi 98  1 Caia Iulieta
1 3 Parvan Ana SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 Suceava 98  1 Apavaloaie Isabela
1 3 Lalitei Eric SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 Suceava 97  2 Apavaloaie Isabela
1 3 Mihalache Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 97  2 Enea Aspazia
1 3 Tcaciuc Rares SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 97  2 Muntean Adriana/gurita Oana
1 3 Breaban Noemy SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 Suceava 95  3 Apavaloaie Isabela
1 3 Cazacu Andreea SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 Suceava 95  3 Apavaloaie Isabela
1 3 Sofrone Georgiana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  3 Muntean Adriana/gurita Oana
1 3 Ursulean Simon LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 95  3 Lucaci Laura
1 3 Buliga Elias LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 91  3 Lucaci Laura
1 3 Ciubotari Popescu Levi LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 91  3 Lucaci Laura
1 3 Havristiuc Samuel LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 88  M Serban Manuela
1 3 Istrate Sabina LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 88  M Serban Manuela
1 3 Tarlea Ana SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET Dorohoi 86  M Caia Iulieta
1 3 Grigoriciuc Amalia LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 85  M Serban Manuela
1 3 Leonte Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 85  M Muntean Adriana/gurita Oana
1 3 Pascal Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 Suceava 83  M Apavaloaie Isabela
1 3 Aioanei Teodora SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 Suceava 82  M Apavaloaie Isabela
1 3 Matei Alexia CN MIHAI EMINESCU Suceava 79    Patras Camelia
1 3 Iwanusesei Andreea SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 Suceava 77    Apavaloaie Isabela
1 3 Rosca Fineas LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 77    Serban Manuela
1 3 Matei Eric CN MIHAI EMINESCU Suceava 76    Patras Camelia
1 3 Taraboanta Iustin SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 Suceava 76    Apavaloaie Isabela
1 3 Onciuleanu Rares SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 Suceava 74    Apavaloaie Isabela
1 4 Vartolomei Janine SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Airinei Greta
1 4 Dobrea Laurentiu Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  1 Airinei Greta
1 4 Gurgute Smaranda SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 98  1 Florescu Rodica
1 4 Iavni Ioana Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 98  1 Florescu Rodica
1 4 Larionescu Cezara Diana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  1 Airinei Greta
1 4 Timofti Arina Gabriela SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 98  1 Florescu Rodica
1 4 Voda Ioan SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 98  1 Florescu Rodica
1 4 Andronachi Alex Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 97  2 Airinei Greta
1 4 Curic Andrei Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  3 Airinei Greta
1 4 Girigan Teodora Ioana SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 95  3 Florescu Rodica
1 4 Morosan Eliza Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  3 Airinei Greta
1 4 Lupu Albert Paul SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 93  3 Airinei Greta
1 4 Tyron Arthur SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 91  3 Florescu Rodica
1 4 Mihaila Teodora SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Airinei Greta
1 4 Polosanu Katerina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Airinei Greta
1 4 Serban Denisa Stefania SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 89  M Airinei Greta
1 4 Andronache Daniele LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 88  M Lionte Mariana
1 4 Burduja Bianca SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 88  M Gradinariu Adriana
1 4 Livararu Erika Ecaterina SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 88  M Florescu Rodica
1 4 Naie Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 88  M Florescu Rodica
1 4 Macovei Teona Emilia SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 87  M Florescu Rodica
1 4 Tataru David SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 87  M Gradinariu Adriana
1 4 Mihalache Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 86  M Airinei Greta
1 4 Maciuc Debora LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 85  M
1 4 Nichitoi Bogdan Ioan SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 84  M Florescu Rodica
1 4 Stefanache Mara SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 84  M Florescu Rodica
1 4 Vrabioru Raluca LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 84  M
1 4 Maniliuc Delia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 83  M Honciuc C/manole O
1 4 Turturean Paul ? LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 83  M
1 4 Hapurne Victor Silviu SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 81  M Airinei Greta
1 4 Serban David LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 81  M Lionte Mariana
1 4 Mihoc Bianca SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 80  M Airinei Greta
1 4 Munteanu Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 76    Airinei Greta
1 4 Barabas Roberto LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 75   
1 4 Cristina Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR.8 SUCEAVA Suceava 74    Fartais Dorina
1 4 Maciuc Lavinia LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 74   
1 4 Buta Bogan Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 72    Florescu Rodica
1 4 Burian Denisa Stefania SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 71    Florescu Rodica
1 4 Curic Lucian SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 70    Gradinariu Adriana
1 4 Popovici Iulian SCOALA GIMNAZIALA NR. 9. I CREANGA Suceava 70    Gradinariu Adriana
1 5 Clipa Naomi LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 91  1 Ungureanu Elena
1 5 Calujac Luisa LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 90  2 Ungureanu Elena
1 5 Nichifor Edith LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 90  2 Ungureanu Elena
1 5 Neagu Matias CN PETRU RARES SUCEAVA Suceava 88  M Tigaieru Angela
1 5 Mawas Matei LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 80  M Ungureanu Elena
1 5 Bilan Daniela LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 75    Morosan Mihai
1 5 Gabor Simon LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 75    Ungureanu Elena
1 6 Gaitan Andreea SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Larionescu Corina
1 6 Morosanu Delia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 98  2 Larionescu Corina
1 6 Scrijoschi Madalina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 96  3 Larionescu Corina
1 6 Nichifor Teodor LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 95  3 Cristea Ovidiu
1 6 Lazar Beniamin LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 85  M Cristea Ovidiu
1 6 Buzuleac Ionut ? SCOALA GIMNAZIALA MIHOVENI Suceava 84  M Adumitroaie Georgeta
1 6 Maciuc Amalia LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 80  M Cristea Ovidiu
1 6 Bujorean Ionut LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 76    Cristea Ovidiu
1 6 Havristiuc Alina Rebeca LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava abs    Cristea Ovidiu
1 6 Mocanu Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava abs    Slincu Gabriela
1 7 Robu Oana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  1 Larionescu Corina
1 7 Maxim Mara SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 88  M Larionescu Corina
1 7 Ciucla Bianca SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava abs    Larionescu Corina
1 7 Gabor Laurentiu LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava abs    Cristea Ovidiu
1 8 Serdenciuc Catalina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 100  1 Larionescu Corina
1 8 Ablajoaiei Eduard SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava 98  2 Larionescu Corina
1 8 Cioban Iustin SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 Suceava abs    Larionescu Corina
2 pregatitoare Abramiuc Lorenzo SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART Suceava 100  1 Grosu Mihaela Larisa
2 pregatitoare Amarandei Alexandru SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART Suceava 100  1 Grosu Mihaela Larisa
2 pregatitoare Andries Eduard Ianis SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Asandului Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Bordeianu Gianina
2 pregatitoare Brezan Eryka SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 100  1 Abalasei Cristina
2 pregatitoare Bucevschi Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 100  1 Abalasei Cristina
2 pregatitoare Buliga Teodora SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Burlacu Alexia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Spatariu Lilieana
2 pregatitoare Burlacu Amalia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Spatariu Lilieana
2 pregatitoare Buta Anastasia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Honceriu Valentina
2 pregatitoare Ceobanu Cristina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Ciornei Darius SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Ciot Beatrice Ioana SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 100  1 Tehaniuc Emilia
2 pregatitoare Corlatan Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Bordeianu Gianina
2 pregatitoare Corocaescu Ioana Beatrice SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Critan Andreea Ionela SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 100  1 Psebilschi Cornelia
2 pregatitoare Danis Sebastian SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 100  1 Abalasei Cristina
2 pregatitoare Epure Andrei SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Spatariu Lilieana
2 pregatitoare Ferariu Razvan Gabriel SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Florea Mario Dennis SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Gheorghiu Vlad Lucian SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Ghiuta Alexandra Anamaria SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 100  1 Psebilschi Cornelia
2 pregatitoare Ieremciuc Ciprian Stefan SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 100  1 Tehaniuc Emilia
2 pregatitoare Irimia Denisa SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 100  1 Abalasei Cristina
2 pregatitoare Lazurca Timotei Andrei. SCOALA GIMNAZIALA MOARA NICA Suceava 100  1 Spoiala Angela
2 pregatitoare Michnovici Raul Alexandru SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 100  1 Tehaniuc Emilia
2 pregatitoare Mihalache Melina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Munteanu Miruna SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 100  1 Abalasei Cristina
2 pregatitoare Palagheanu Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Bordeianu Gianina
2 pregatitoare Palaghianu David SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Spatariu Lilieana
2 pregatitoare Paval Adrian SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Bordeianu Gianina
2 pregatitoare Pitu Denisa SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Polosanu Teodor SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Popovici Fabian Ioan, SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART Suceava 100  1 Grosu Mihaela Larisa
2 pregatitoare Poroch Vasile SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 100  1 Tehaniuc Emilia
2 pregatitoare Roman Eduard Roberto SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Rotaru Beatrice Gabriela SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Rusu Alin Vasile Junior SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Schifirnet Vlad Stefan. SCOALA GIMNAZIALA MOARA NICA Suceava 100  1 Spoiala Angela
2 pregatitoare Sidor Razvan George SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 100  1 Psebilschi Cornelia
2 pregatitoare Spirescu Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Stanovei Teodora SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 100  1 Psebilschi Cornelia
2 pregatitoare Stegari Darius Sorin SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 100  1 Tehaniuc Emilia
2 pregatitoare Stoica Ariana SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 100  1 Abalasei Cristina
2 pregatitoare Sutu Ioana Magdalena SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 100  1 Psebilschi Cornelia
2 pregatitoare Tanasa Stefan Valerian SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 100  1 Tehaniuc Emilia
2 pregatitoare Tofan Andreea Daria SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Tudosa Matei SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Bordeianu Gianina
2 pregatitoare Turculet Alessia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Rotaru Marioara
2 pregatitoare Ungureanu Andrei Darius SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Spatariu Lilieana
2 pregatitoare Polonic Georgiana SCOALA GIMNAZIALA MOARA NICA Suceava 92  2 Spoiala Angela
2 pregatitoare Badaluta David SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART Suceava 90  3 Grosu Mihaela Larisa
2 pregatitoare Bengheac Iustin SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 90  3 Spatariu Lilieana
2 pregatitoare Budescu Miruna SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART Suceava 90  3 Grosu Mihaela Larisa
2 pregatitoare Filip Diana Letitia SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART Suceava 90  3 Grosu Mihaela Larisa
2 pregatitoare Gaitan Darius Constantin. SCOALA GIMNAZIALA MOARA NICA Suceava 90  3 Spoiala Angela
2 pregatitoare Galanton Yanis SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 90  3 Abalasei Cristina
2 pregatitoare Iftodi Mateo, SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART Suceava 90  3 Grosu Mihaela Larisa
2 pregatitoare Luchian Stefan, SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART Suceava 90  3 Grosu Mihaela Larisa
2 pregatitoare Panzaru Sergiu Stefan SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 90  3 Psebilschi Cornelia
2 pregatitoare Piticari Claudia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 90  3 Spatariu Lilieana
2 pregatitoare Rotariu Denisa Ioana SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 90  3 Psebilschi Cornelia
2 pregatitoare Sasai Victoria SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 90  3 Psebilschi Cornelia
2 pregatitoare Stefanache Sofia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 90  3 Spatariu Lilieana
2 pregatitoare Stefancu Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 90  3 Abalasei Cristina
2 pregatitoare Timpau Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 90  3 Abalasei Cristina
2 pregatitoare Turturean Maria Amalia. SCOALA GIMNAZIALA MOARA NICA Suceava 90  3 Spoiala Angela
2 1 Afanasov Andra SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
2 1 Andronic Florina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Atitienei T. /nadejde A.
2 1 Ariciuc Mateea SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
2 1 Berariu Ana C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 100  1 Mireuta Mariana
2 1 Buculei Stefana SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
2 1 Caciur Tudor SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Pasare Daniela
2 1 Ciobanasu Teodor, SC. GIMN. MIHAIL KOGALNICEANU DOROHOI Suceava 100  1 Ionescu Daniela
2 1 Cirlan Oana SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
2 1 Cobuz Claudia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
2 1 Cracovschi Olga SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
2 1 Elisei Maria C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 100  1 Mireuta Mariana
2 1 Iriciuc Natalia, SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 100  1 Zetu Viorica
2 1 Lupu Luiza, SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 100  1 Corjauceanu Doina Nusa
2 1 Mihailiuc Maria SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
2 1 Olaru Andrei SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
2 1 Onciuleanu Simona SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 100  1
2 1 Pasare Sebastian SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA Suceava 100  1 Cocos Oana
2 1 Plugariu Miruna SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Dascalu Laura
2 1 Poinaru Rares Aurel, SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 100  1 Zetu Viorica
2 1 Sologiuc Luca, SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 100  1 Zetu Viorica
2 1 Ticalo Narcisa C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 100  1 Mireuta Mariana
2 1 Tirlea Teodora, SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 100  1 Corjauceanu Doina Nusa
2 1 Verciuc Albert SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Nichitean Maria Adriana
2 1 Volintiru Fabian SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Pasare Daniela
2 1 Andronic Cezar SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  2 Nichitean Maria Adriana
2 1 Biscan Razvan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  2 Nichitean Maria Adriana
2 1 Diac Daria SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  2 Dascalu Laura
2 1 Matei Teodora SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  2 Nichitean Maria Adriana
2 1 Nasaudeanu Edoard, LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 99  2 Dascalu Elisabeta
2 1 Romanescu Miruna SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  2 Nichitean Maria Adriana
2 1 Romaniuc Alex SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  2 Pasare Daniela
2 1 Serban Karina, LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 99  2 Dascalu Elisabeta
2 1 Stanut Andrei C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 99  2 Mireuta Mariana
2 1 Voda Cosmin Ionut, SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART SUCEAVA Suceava 99  2 Murisanu Rodica
2 1 Apetri Magdalena SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 98  2 Zetu Viorica
2 1 Drobota Diana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  2 Pasare Daniela
2 1 Pintilie Ianis SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  2 Pasare Daniela
2 1 Bercea Andrei C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 97  2 Mireuta Mariana
2 1 Bocanet Robert C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 97  2 Mireuta Mariana
2 1 Dragan Gabriel SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 97  2 Pasare Daniela
2 1 George Vladut SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 97  2 Pasare Daniela
2 1 Sirbu Calin C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 97  2 Mireuta Mariana
2 1 Bocancia Cosmin Adrian, SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 96  3 Zetu Viorica
2 1 Gaitan Alexia, SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 96  3 Zetu Viorica
2 1 Acatrinei Alexia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 95  3 Nichitean Maria Adriana
2 1 Achihaei Mario, SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  3 Atitienei T. /nadejde A.
2 1 Berari Alexandru C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 95  3 Mireuta Mariana
2 1 Bilius Alexia Sofia SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART SUCEAVA Suceava 95  3 Murisanu Rodica
2 1 Chirila Elisabeta SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 95  3 Bondar Adriana
2 1 Ciot Vasile Vladut SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 95  3 Maruneac Mihaela
2 1 Gherman Radu SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 95  3 Nichitean Maria Adriana
2 1 Puscas Sebastian SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  3 Pasare Daniela
2 1 Sabin Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART SUCEAVA Suceava 95  3 Murisanu Rodica
2 1 Ciot Elena SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 94  3 Pasare Daniela
2 1 Coroama Denis SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 94  3 Atitienei T. /nadejde A.
2 1 Cozma Daria SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 94  3 Pasare Daniela
2 1 Cretu Maia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 94  3 Nichitean Maria Adriana
2 1 Gaza Marina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 94  3 Pasare Daniela
2 1 Grigoras Eliza SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 94  3 Dascalu Laura
2 1 Lungu Alexia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 94  3 Nichitean Maria Adriana
2 1 Mera Teodor C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 94  3 Mireuta Mariana
2 1 Siminiuc Anais SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 94  3 Atitienei T. /nadejde A.
2 1 Stoica Ioana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 94  3 Pasare Daniela
2 1 Trandafir Luca LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 94  3 Dascalu Elisabeta
2 1 Popa Anamaria SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 93  3 Dascalu Laura
2 1 Petenghe Bianca SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 92  3 Zetu Viorica
2 1 Colibaba Alisa SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 91  3 Pasare Daniela
2 1 Benei Fabiano SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Atitienei T. /nadejde A.
2 1 Felic Bianca SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA Suceava 90  3
2 1 Flamandu Ioana C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 90  3 Mireuta Mariana
2 1 Gudula Amalia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Pasare Daniela
2 1 Harasim Ionut Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Atitienei T. /nadejde A.
2 1 Korniev Illia C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 90  3 Mireuta Mariana
2 1 Leonte Alexia, SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Atitienei T. /nadejde A.
2 1 Lucaciuc Sabina SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 90  3 Bondar Adriana
2 1 Murariu Emanuela LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 90  3 Dascalu Elisabeta
2 1 Onisimiuc Abigail LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 90  3 Dascalu Elisabeta
2 1 Pirojoc Mihaela SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Pasare Daniela
2 1 Piticar Cristina SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 90  3 Bondar Adriana
2 1 Prepelita Emanuel Ionut SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 90  3 Corjauceanu Doina Nusa
2 1 Rotariu Tudor SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  3 Atitienei T. /nadejde A.
2 1 Zalischi Elisa SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 90  3 Zetu Viorica
2 1 Holeiciuc Mihai SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 89  M Corjauceanu Doina Nusa
2 1 Iavorenciuc Stefan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 89  M Nichitean Maria Adriana
2 1 Lacatusu Luca SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 89  M Nichitean Maria Adriana
2 1 Morosan Damiana C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 89  M Mireuta Mariana
2 1 Asofronoaie Otilia Elena SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 88  M Zetu Viorica
2 1 Oprea Denis LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 88  M Dascalu Elisabeta
2 1 Vezetiu Vlad SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 88  M Nichitean Maria Adriana
2 1 Moisa Matei SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 85  M Zetu Viorica
2 1 Stavarache Valentina SCOALA GIMNAZIALA MOARA CARP Suceava 85  M Ghivnici Ramona
2 1 Tudorean Elisabeta SCOALA GIMNAZIALA MOARA CARP Suceava 81  M Ghivnici Ramona
2 2 Bejenar Alexandra C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 100  1 Turcu Carmen
2 2 Laslau Antonio C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 100  1 Maftei Camelia
2 2 Macoveiciuc Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Palana Petruta
2 2 Cazan Alesia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  1 Vartolomei Lacramioara
2 2 Ciotina Alexandru C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 99  1 Maftei Camelia
2 2 Ungureanu David SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  1 Palana Petruta
2 2 Ciocan Alexandru C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 98  2 Maftei Camelia
2 2 Constantiniu Masson Andrei C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 98  2 Turcu Carmen
2 2 Coroama Nicole C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 98  2 Maftei Camelia
2 2 Domsa Denisa SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 98  2 Prelipcean Mihaela
2 2 Ionita Rares C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 98  2 Maftei Camelia
2 2 Butnariu Sturzu Alexandre C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 97  3 Turcu Carmen
2 2 Gales Alexandru C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 97  3 Maftei Camelia
2 2 Andronic Dragos SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 96  3 Vartolomei Lacramioara
2 2 Cojoc Iustin SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 96  3 Prelipcean Mihaela
2 2 Acasandrei Oana LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 90  3
2 2 Gavrilovici Lorena LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 90  3
2 2 Goras Denisa SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 90  3 Prelipcean Mihaela
2 2 Ionescu Marian C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 90  3 Maftei Camelia
2 2 Iurea Gabriel SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 90  3 Gaitan Mihaela
2 2 Latascu Robert SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 90  3 Gaitan Mihaela
2 2 Gretcan Cristian C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 89  M Maftei Camelia
2 2 Morosanu Ana C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 88  M Turcu Carmen
2 2 Ungureanu Miruna SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 86  M Gaitan Mihaela
2 2 Tofan Ioana SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN Suceava 80  M Amariei Paraschiva
2 3 Hantescu Mihnea SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 100  1 Apavaloaie Isabela
2 3 Lamasanu Bianca Georgiana SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 SUCEAVA Suceava 100  1 Cretu Brindusa
2 3 Matei Alexia C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 100  1 Patras Camelia
2 3 Matei Eric C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 100  1 Patras Camelia
2 3 Tcaciuc Rares Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Gurita O. /muntean A.
2 3 Barboselu Ilinca SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  2 Enea Aspazia
2 3 Butincu Adelina SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 99  2 Caia Iulieta
2 3 Grosu Sofia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  2 Enea Aspazia
2 3 Ursulean Simon LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 99  2 Lucaci Laura Nadia
2 3 Cazacu Andreea SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 98  2 Apavaloaie Isabela
2 3 Dascalu Delia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 98  2 Cozmei Tania
2 3 Lalitei Eric SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 98  2 Apavaloaie Isabela
2 3 Negurici Ioana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  2 Enea Aspazia
2 3 Tirlea Ana SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET DOROHOI Suceava 98  2 Caia Iulieta
2 3 Palahniuc Cristian C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 97  3 Patras Camelia
2 3 Birzu Dragos SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 95  3 Apavaloaie Isabela
2 3 Sofrone Georgiana Iuliana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 94  3 Gurita O. /muntean A.
2 3 Aioanei Teodora SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 91  3 Apavaloaie Isabela
2 3 Breaban Noemy SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 SUCEAVA Suceava 91  3 Apavaloaie Isabela
2 3 Buliga Elias LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 90  3 Lucaci Laura Nadia
2 3 Ciubotari Popescu Levi LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 89  M Lucaci Laura Nadia
2 3 Rosca Fineas Emanuel LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 80  M Serban Marilena
2 4 Curic Andrei Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Airinei Greta
2 4 Dobrea Laurentiu SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Airinei Greta
2 4 Macovei Teona Emilia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Florescu Rodica
2 4 Pelinari Matei SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Gradinariu Adriana
2 4 Timofti Arina Gabriela SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 100  1 Florescu Rodica
2 4 Babliuc Alexia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  1 Stefan Liliana
2 4 Bardan Irina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  1 Airinei Greta
2 4 Buta Bogan Alexandru SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  1 Florescu Rodica
2 4 Doroftei Luca SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  1 Gradinariu Adriana
2 4 Gurgute Smaranda SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  1 Florescu Rodica
2 4 Larionescu Cezara Diana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  1 Airinei Greta
2 4 Livararu Erika Ecaterina SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  1 Florescu Rodica
2 4 Maniliuc Delia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  1 Honciuc C. /manole O.
2 4 Morosanu Eliza SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  1 Airinei Greta
2 4 Stefanache Mara SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 99  1 Florescu Rodica
2 4 Suhan Corina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 99  1 Fartais Dorina
2 4 Condurache Daria SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  2 Airinei Greta
2 4 Hloba Miriam C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 98  2 Macuc Camelia
2 4 Iavni Ioana Alexandra SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 98  2 Florescu Rodica
2 4 Spirescu Tudor SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  2 Airinei Greta
2 4 Tataru David SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 98  2 Gradinariu Adriana
2 4 Turta Razvan SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  2 Airinei Greta
2 4 Hapurne Victor SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 97  2 Airinei Greta
2 4 Hincu Teodora C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 97  2 Macuc Camelia
2 4 Mihalache Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 97  2 Airinei Greta
2 4 Muresan Emilia C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 97  2 Macuc Camelia
2 4 Naie Stefan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 97  2 Florescu Rodica
2 4 Nichitoi Bogdan Ioan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 97  2 Florescu Rodica
2 4 Sandu Laura SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 97  2 Dirja Mariana
2 4 Serban Denisa SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 97  2 Airinei Greta
2 4 Vartolomei Janine SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 97  2 Airinei Greta
2 4 Cristina Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 96  3 Fartais Dorina
2 4 Lupu Albert SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 96  3 Airinei Greta
2 4 Andronache Daniele LICEUL TEORETIC FILADELFIA Suceava 95  3 Lionte Mariana
2 4 Cirlioru Ana SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 95  3 Gradinariu Adriana
2 4 Dobrescu Vlad SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  3 Airinei Greta
2 4 Mihaila Teodora SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  3 Airinei Greta
2 4 Munteanu Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  3 Airinei Greta
2 4 Polosanu Katerina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  3 Airinei Greta
2 4 Bengheac Maria SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 94  3 Stefan Liliana
2 4 Hazsda Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 93  3 Airinei Greta
2 4 Lazarovici Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 91  3 Fartais Dorina
2 4 Onisoru Andrei C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 90  3 Macuc Camelia
2 4 Oprea Rares C.N. MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 90  3 Macuc Camelia
2 4 Voda Ioan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 90  3 Florescu Rodica
2 4 Batariuc Andreea Dumitrita SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 88  M Rusu Lilioara Mariana
2 4 Birtoi Denis Daniel SCOALA GIMNAZIALA STROIESTI Suceava 88  M Rusu Lilioara Mariana
2 4 Gaspar Dan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 80  M Stefan Liliana
2 5 Tebrean Andreea SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 95  1 Murariu Dorina
2 5 Palana Marena SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 90  2 Larionescu Corina
2 5 Sandu Raluca SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 90  2 Adumitroaie Georgeta
2 5 Apastinei Cristiana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 80  M Larionescu Corina
2 5 Maga Cosmin SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 80  M Adumitroaie Georgeta
2 5 Winkelbauer Georgiana SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 80  M Adumitroaie Georgeta
2 6 Andriciuc Andreea SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 100  1 Adumitroaie Georgeta
2 6 Michitei Ioana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Larionescu Corina
2 6 Maruneac Valentin SCOALA GIMNAZIALA N.POPINCEANU MIHOVENI Suceava 98  2 Adumitroaie Georgeta
2 6 Morosanu Delia SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 98  2 Larionescu Corina
2 6 Scrijoschi Madalina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 95  3 Larionescu Corina
2 6 Cuciurean Diana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 94  3 Larionescu Corina
2 6 Mocanu Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 93  3 Slincu Gabriela
2 6 Zup Diana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 93  3 Larionescu Corina
2 6 Cristurean Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 80  M Slincu Gabriela
2 7 Robu Oana SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 94  1 Larionescu Corina
2 7 Maxim Mara SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 93  2 Larionescu Corina
2 8 Serdenciuc Catalina SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 100  1 Larionescu Corina
2 8 Ablajoaiei Eduard SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 93  2 Larionescu Corina
2 8 Ventoniuc Matei SCOALA GIMNAZIALA NR. 8 SUCEAVA Suceava 93  2 Larionescu Corina



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018