Rezultate Arhiva editia 2014-2015 SV110

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Andrusceac Cezar SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Boicu Raluca SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Bota Paula SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Butnariu Andrei Iulian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Cardei Catinca Ioana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Cerutti Louisa Maria SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Chiprianov Cezar Stelian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Chitan Rares SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Cirdeiu Bianca Maria SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Ciuhan Roberta SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Cojocar Natalia Maria SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Cornea Matei SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Cosovanu Andrei Rares SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Covaliuc Ana Maria SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Gafencu Andreea SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Haidau Fabian Andrei SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Lazarescu Alina Maria Ioana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Lazurca Martina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Maidan Andreea SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Manz Iuliana Karine SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Moloce Denisa SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Nichitean Teodora SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Nicolaiciuc Miruna SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Nicolovici Teodor Stefan SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Popa Andreea Francisca SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Popescu Maia Stefania SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Popescu Sabina Betrice SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Radasan Ioana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Stan Matei SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Turcan Clara Maria SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Serban Camelia
1 pregatitoare Vataman Amalia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Vacarean Albert SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 96  2 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Lascu David SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 95  3 Serban Camelia
1 pregatitoare Tudor Radu Matei SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 95  3 Serban Camelia
1 pregatitoare Babiuc Radu SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Closca Paula Ioana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Serban Camelia
1 pregatitoare Cosovanu Matei SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Serban Camelia
1 pregatitoare Grigorean Eduard C Tin SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Grosariu Mara Alexandra SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Serban Camelia
1 pregatitoare Leon Postolache Eumir SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Serban Camelia
1 pregatitoare Lucescu Melina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Lungu Alexia Elena SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Serban Camelia
1 pregatitoare Munteanu Anastasia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Serban Camelia
1 pregatitoare Papuc Andrei SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Murin Miriam SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 87  M Serban Camelia
1 pregatitoare Avram Elisa SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 85  M Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Popescu Ana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 85  M Serban Camelia
1 pregatitoare Carleciuc Yanis SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 80  M Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Ciorteanu Matei SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 80  M Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Motoc Marc Luca SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 80  M Serban Camelia
1 pregatitoare Nichitean Teodor SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 80  M Roteliuc Ramona
1 pregatitoare Giza Traian Stefan SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 70    Serban Camelia
1 pregatitoare Ivan Beatrice SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 65    Roteliuc Ramona
1 1 Beldianu Anabel SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Botezat Carina
1 1 Blanaru Darius SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Botezat Carina
1 1 Carst Octavian SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Botezat Carina
1 1 Ginga Alesia SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Irinciuc Anca
1 1 Negru Denis SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Botezat Carina
1 1 Paun Cosmin SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Botezat Carina
1 1 Prelipcean Ariana SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Irinciuc Anca
1 1 Simota Sofia SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Irinciuc Anca
1 1 Vatra Elena SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Irinciuc Anca
1 1 Vicol Andrei SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Irinciuc Anca
1 1 Davalciuc Maia SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 99  2 Irinciuc Anca
1 1 Lucan Daria SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 99  2 Irinciuc Anca
1 1 Onufrei Rares SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 99  2 Irinciuc Anca
1 1 Alupoaie Alessia SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 98  2 Irinciuc Anca
1 1 Bejinariu Ana Sofia SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 98  2 Irinciuc Anca
1 1 Buliga Sebastian SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 98  2 Botezat Carina
1 1 Parfenov Sergiu SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 98  2 Irinciuc Anca
1 1 Pasa Jasminne SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 96  2 Botezat Carina
1 1 Spac Emilia SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 96  2 Irinciuc Anca
1 1 Bodea Rafail SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 95  2 Irinciuc Anca
1 1 Bunzeac Maya SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 95  2 Botezat Carina
1 1 Dobrota Darius SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 95  2 Botezat Carina
1 1 Dumitrescu Teodora SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 95  2 Irinciuc Anca
1 1 Forray Matei SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 95  2 Irinciuc Anca
1 1 Pintea Sara Maria SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 95  2 Irinciuc Anca
1 1 Pirghie Matei SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 95  2 Irinciuc Anca
1 1 Haures Claudia SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 94  3 Irinciuc Anca
1 1 Mandici Miruna SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 94  3 Irinciuc Anca
1 1 Mutu Edward SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 94  3 Irinciuc Anca
1 1 Popescu Miruna SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 94  3 Irinciuc Anca
1 1 Banilean Emma SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 93  3 Irinciuc Anca
1 1 Isopescu Laurentiu SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 93  3 Irinciuc Anca
1 1 Alexandru Iasmina SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 92  3 Irinciuc Anca
1 1 Calance Alexia SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 92  3 Botezat Carina
1 1 Coroama Andrei SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 92  3 Irinciuc Anca
1 1 Grecu Roxana SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 92  3 Irinciuc Anca
1 1 Stoenescu Ioana SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 92  3 Irinciuc Anca
1 1 Clipa Tudor SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Irinciuc Anca
1 1 Damian Erika SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Botezat Carina
1 1 Ghetau Paul SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Irinciuc Anca
1 1 Ursulean Daria SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Irinciuc Anca
1 1 Luchian Sabina SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 85  M Irinciuc Anca
1 1 Lungu Teodor SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 85  M Irinciuc Anca
1 1 Nicolaica Ebonee SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 82  M Botezat Carina
1 1 Velnicer Ioana SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 82  M Botezat Carina
1 1 Alouk Nataly SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 81  M Irinciuc Anca
1 1 Breaban Sabina SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 81  M Botezat Carina
1 1 Pislariu Luca SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 79    Botezat Carina
1 1 Popovici Lorena SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 79    Botezat Carina
1 1 Ciornei Gabriela SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 76    Botezat Carina
1 1 Foca Melania SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 76    Botezat Carina
1 1 Ungurean Iulia SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 76    Botezat Carina
1 1 Luchian Marius SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 72    Irinciuc Anca
1 1 Lucescu Beatrice SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 70    Botezat Carina
1 1 Bujdei Leonte Stefan SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti abs    Irinciuc Anca
1 1 Mihalescu Iosif SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti abs    Irinciuc Anca
1 2 Capra Andra SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Chidon Frunza Mirela
1 2 Irinciuc Alexandru SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Chidon Frunza Mirela
1 2 Ciobaniuc Ariadna SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 99  1 Cherniciuc Ramona
1 2 Crevco Mario SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 99  1 Cherniciuc Ramona
1 2 Nastasi Elena SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 99  1 Chidon Frunza Mirela
1 2 Grigorean Anghelos SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 98  2 Chidon Frunza Mirela
1 2 Halip Istrate Iulia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 97  2 Chidon Frunza Mirela
1 2 Prelipcean Nicolae SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 97  2 Chidon Frunza Mirela
1 2 Rebosapca Teodora SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 96  2 Cherniciuc Ramona
1 2 Bordeianu Anamaria SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 95  2 Cherniciuc Ramona
1 2 Petrescu Bianca SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 94  2 Chidon Frunza Mirela
1 2 Tarnicer Denis SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 94  2 Botezat Carina
1 2 Albu Costin SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 93  3 Cherniciuc Ramona
1 2 Bujdei Loriana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 93  3 Cherniciuc Ramona
1 2 Cretu Ilinca SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 93  3 Chidon Frunza Mirela
1 2 Onica Nicolae SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 93  3 Cherniciuc Ramona
1 2 Popescu Alexandru SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 93  3 Cherniciuc Ramona
1 2 Simota Silviu SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 93  3 Cherniciuc Ramona
1 2 Prelipcean Teodor SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 92  3 Cherniciuc Ramona
1 2 Mitric Ligia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 91  3 Cherniciuc Ramona
1 2 Popescu Alexandru Iulian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 91  3 Cherniciuc Ramona
1 2 Bejenariu Teodora SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Cherniciuc Ramona
1 2 Moisiuc Andi SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Chidon Frunza Mirela
1 2 Bodea Iustina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 89  M Cherniciuc Ramona
1 2 Puiu Cosmin SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 89  M Cherniciuc Ramona
1 2 Birsan Bianca SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 88  M Cherniciuc Ramona
1 2 Macovei Ana Maria SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 86  M Cherniciuc Ramona
1 2 Florean Eduard SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 84  M Cherniciuc Ramona
1 2 Rotar Claudiu SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 82  M Chidon Frunza Mirela
1 2 Calenciuc Elisa SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 81  M Cherniciuc Ramona
1 2 Frunzescu Robert SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 81  M Chidon Frunza Mirela
1 2 Kryukov Miruna SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 81  M Cherniciuc Ramona
1 2 Puha Samuel SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 80  M Cherniciuc Ramona
1 2 Grigorean Maura SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 78    Chidon Frunza Mirela
1 2 Popescul Alexandra SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 78    Cherniciuc Ramona
1 2 Vacarean Lavinia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 78    Chidon Frunza Mirela
1 2 Strugaru Denisa SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 71    Cherniciuc Ramona
1 2 Vlonga Naomi SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 70    Chidon Frunza Mirela
1 2 Mirauta Gabriela SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 67    Chidon Frunza Mirela
1 2 Bejan Stefan SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 61    Chidon Frunza Mirela
1 2 Cijevschi Rares SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 60    Chidon Frunza Mirela
1 2 Roibu Zehra Teodora SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti abs    Cherniciuc Ramona
1 3 Cosovanu Gabriel SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 97  1 Harand Doina
1 3 Radion Ioana SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 96  1 Harand Doina
1 3 Ncsan Melania SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 94  2 Harand Doina
1 3 Tipercuc Ioana SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 94  2 Nichitean Cristina
1 3 Nastasi Ioana SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Harand Doina
1 3 Surubaru Aurelian SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Nichitean Cristina
1 3 Ailenii Salome SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 89  M Nichitean Cristina
1 3 Vacaru Andra SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 89  M Harand Doina
1 3 Dan Teodor SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 85  M Nichitean Cristina
1 3 Jitariuc Cezar SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 85  M Nichitean Cristina
1 3 Nistor Iulia SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 82  M Harand Doina
1 3 Juravle Mara SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 80  M Harand Doina
1 3 Ursuleac Denisa SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 80  M Nichitean Cristina
1 3 Anfimov Raisa SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 77    Harand Doina
1 3 Covasa Emilia SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 75    Nichitean Cristina
1 3 Istratoaie Gabriela SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 75    Nichitean Cristina
1 3 Lascu Paul SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 75    Harand Doina
1 3 Macovei Alexandra SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 75    Nichitean Cristina
1 3 Motoc Iris SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 75    Harand Doina
1 3 Penteliuc Sebastian SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 75    Harand Doina
1 3 Sauciuc Bianca SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 75    Harand Doina
1 3 Teodorovici Roxana SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 72    Nichitean Cristina
1 3 Bodnarescu Daniel SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 70    Harand Doina
1 3 Cerneletchi Daniela SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 70    Nichitean Cristina
1 3 Dohotar Ionut SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 70    Harand Doina
1 3 Ilisoi Sebastian SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 70    Harand Doina
1 3 Nichitean Nicolae SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 70    Harand Doina
1 3 Popescu Bianca SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 70    Nichitean Cristina
1 3 Chirilescu Matei SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 65    Nichitean Cristina
1 3 Morosan Robert SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti 65    Harand Doina
1 3 Grigoras Gabriela SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti abs    Nichitean Cristina
1 3 Miclea Nathan SCOALA GIM. 'BOGDAN VODA" Radauti abs    Nichitean Cristina
1 4 Buliga Iosif SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 100  1 Amaritei Mihaela
1 4 Ungurean Catalina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 94  1 Amaritei Mihaela
1 4 Dubei Cosette SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 92  2 Amaritei Mihaela
1 4 Andronachi Theodor SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 91  3 Amaritei Mihaela
1 4 Chiprianov Christian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 91  3 Amaritei Mihaela
1 4 Dia Sabina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Amaritei Mihaela
1 4 Clipa Bastian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 88  M Amaritei Mihaela
1 4 Horodinca Alexandru SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 88  M Bizubac Loredana
1 4 Rotari Beatris SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 87  M Amaritei Mihaela
1 4 Haures Ilinca SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 86  M Bizubac Loredana
1 4 Pomparau Octavian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 86  M Bizubac Loredana
1 4 Luchian Sofia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 80  M Bizubac Loredana
1 4 Olar Adelin SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 79    Bizubac Loredana
1 4 Vicol Ana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 79    Bizubac Loredana
1 4 Macovei Dimitrie SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 77    Amaritei Mihaela
1 4 Popescu Emanuel SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 77    Bizubac Loredana
1 4 Cirdei Beatrice SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 70    Bizubac Loredana
1 4 Fedoreac Victor SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 61    Bizubac Loredana
1 4 Semenov Sofia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti abs    Amaritei Mihaela
1 5 Cosman Iulian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 92  1 Nicuta Petru
1 5 Florean Sara SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 91  2 Nicuta Petru
1 5 Ciubotaru Sabina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Crasnean Eutazia
1 5 Closca Teodora SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Crasnean Eutazia
1 5 Gherasim Delia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 89  M Crasnean Eutazia
1 5 Michitiuc Mihai SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 89  M Crasnean Eutazia
1 5 Murin Matei SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 86  M Crasnean Eutazia
1 5 Cojocariu Tudor SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 82  M Nicuta Petru
1 5 Costiuc Eden SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 82  M Crasnean Eutazia
1 5 Isopescul Fabiana SC. GIM. FRATAUTI VECHI Fratauti Vechi 81  M Calance Cezar
1 5 Cotor Ioana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 80  M Crasnean Eutazia
1 5 Ghilan Alexandru SC. GIM. FRATAUTI VECHI Fratauti Vechi 79    Calance Cezar
1 5 Nicsan Alexandra SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 79    Nicuta Petru
1 5 Amaistroaie Madalina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 78    Crasnean Eutazia
1 5 Cudla Radu SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 78    Nicuta Petru
1 5 Fodor Bogdan SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 78    Crasnean Eutazia
1 5 Mitric David SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 76    Nicuta Petru
1 5 Calance Gabriel SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 74    Crasnean Eutazia
1 5 Isopescu Emanuela SC. GIM. FRATAUTI VECHI Fratauti Vechi 71    Calance Cezar
1 5 Ailenii Samuel SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 70    Crasnean Eutazia
1 5 Popescu Lucian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 70    Nicuta Petru
1 5 Vleju Cosmin Eugen SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 70    Nicuta Petru
1 5 Babiuc Ioan Alexandru LIC.TEH."TOMSA VODA" SOLCA Solca 67    Romaniuc Maria
1 5 Bida Radu SC. GIM. FRATAUTI VECHI Fratauti Vechi 66    Calance Cezar
1 5 Halip Ana SC. GIM. FRATAUTI VECHI Fratauti Vechi 66    Calance Cezar
1 5 Crismariu Denisa SC. GIM. FRATAUTI VECHI Fratauti Vechi 65    Calance Cezar
1 5 Mazureac Ruben SC. GIM. FRATAUTI VECHI Fratauti Vechi 65    Calance Cezar
1 5 Prelipcean Ioana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 65    Crasnean Eutazia
1 5 Colibaba Ovidiu SC. GIMNAZIALA SATU MARE Satu Mare 64    Chelba Cristina
1 5 Mazureac Daniel SC. GIM. FRATAUTI VECHI Fratauti Vechi 64    Calance Cezar
1 5 Pascal Diana SC. GIM. FRATAUTI VECHI Fratauti Vechi 62    Calance Cezar
1 5 Vlonga Mateo SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 62    Crasnean Eutazia
1 5 Precupet Razvan Constantin COL. THE. "LATCU VODA" SIRET Siret 60    Puiu Doina Iuliana
1 5 Martinescu David SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 58    Nicuta Petru
1 5 Susnovici Miruna SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 56    Nicuta Petru
1 5 Mihalescu Trandafir SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 54    Nicuta Petru
1 5 Sfarnaciuc Sara SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 54    Nicuta Petru
1 5 Airinei Valentin Cosmin SC. GIMNAZIALA SATU MARE Satu Mare 53    Chelba Cristina
1 5 Cojocar Emanuela SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 52    Crasnean Eutazia
1 5 Vorobet Alexandra Maria SC. GIMNAZIALA SATU MARE Satu Mare 48    Chelba Cristina
1 5 Hrituc Otilia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 47    Nicuta Petru
1 5 Suian Alexandru Vasile SC. GIMNAZIALA SATU MARE Satu Mare 46    Chelba Cristina
1 5 Morosan Claudia Florentina SC. GIMNAZIALA SATU MARE Satu Mare 45    Chelba Cristina
1 5 Placinta Ioana Monica COL. THE. "LATCU VODA" SIRET Siret 42    Puiu Doina Iuliana
1 5 Nutu Patricia Iuliana COL. THE. "LATCU VODA" SIRET Siret abs    Puiu Doina Iuliana
1 6 Banilean Alexandru COL. THE. "LATCU VODA" SIRET Siret 94  1 Puiu Doina Iuliana
1 6 Capstrimb Diana SC. GIM. FRATAUTI VECHI Fratautii Vechi 94  1 Calance Cezar
1 6 Birsan Bianca Gabriela SC. GIMNAZIALA SATU MARE Satu Mare 92  2 Chelba Cristina
1 6 Botezatu Maria Nicoleta SC. GIMNAZIALA MANEUTI Maneuti 87  M Iacovita Gheorghe
1 6 Grecu Teodor SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 85  M Crasnean Eutazia
1 6 Andriuc Calin SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 83  M Crasnean Eutazia
1 6 Tehanciuc Marian SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 82  M Crasnean Eutazia
1 6 Mutrescu Tudor SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 80  M Crasnean Eutazia
1 6 Covasa Cosmin SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 78    Crasnean Eutazia
1 6 Alistar Stefan SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 75    Crasnean Eutazia
1 6 Cernovschi Valentina Mihaela SC. GIMNAZIALA MANEUTI Maneuti 75    Iacovita Gheorghe
1 6 Coltuneac Iuliana LIC.TEH."TOMSA VODA" SOLCA Solca 73    Romaniuc Maria
1 6 Humeniuc Abigal COL. THE. "LATCU VODA" SIRET Siret 72    Puiu Doina Iuliana
1 6 Airinei Eliza SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 71    Crasnean Eutazia
1 6 Babiuc Nicole SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 71    Crasnean Eutazia
1 6 Covasa Edy Iulian SC. GIM. FRATAUTI VECHI Fratautii Vechi 70    Iacovita Gheorghe
1 6 Grigorean Mattia SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 70    Crasnean Eutazia
1 6 Cojocar Larisa Rebeca SC. GIM. FRATAUTI VECHI Fratautii Vechi 68    Iacovita Gheorghe
1 6 Burlacu Robert COL. THE. "LATCU VODA" SIRET Siret 66    Puiu Doina Iuliana
1 6 Olar Alex COL. THE. "LATCU VODA" SIRET Siret 65    Puiu Doina Iuliana
1 6 Vega Damian SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 65    Crasnean Eutazia
1 6 Ciucalau Andra COL. THE. "LATCU VODA" SIRET Siret 64    Puiu Doina Iuliana
1 6 Jitariuc Alin Vasile SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 57    Crasnean Eutazia
1 6 Majeru Adrian SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 53    Crasnean Eutazia
1 6 Cornea Cristian SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 52    Crasnean Eutazia
1 6 Colibaba David Fani SC. GIMNAZIALA SATU MARE Satu Mare 45    Chelba Cristina
1 6 Fedoreanu Nicador SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti 34    Crasnean Eutazia
1 6 Suian Beatrice Elisa SC. GIMNAZIALA SATU MARE Satu Mare 28    Chelba Cristina
1 6 Magdici Daria SCOALA GIM. "BOGDAN VODA" Radauti abs    Crasnean Eutazia
1 7 Simota Sabin SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  1 Nicuta Petru
1 7 Puiu Andreea Sabina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 88  M Nicuta Petru
1 7 Condriuc Andrei SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 86  M Nicuta Petru
1 7 Dubei Irina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 85  M Nicuta Petru
1 7 Hurjui Catalin SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 84  M Crasnean Eutazia
1 7 Amaistroaie Simona SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 83  M Crasnean Eutazia
1 7 Fador Teodora Georgiana SC. GIMNAZIALA MANEUTI Maneuti 80  M Iacovita Gheorghe
1 7 Motoc Simona SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 78    Nicuta Petru
1 7 Cocos Daniel SC. GIM. FRATAUTI VECHI Radauti 77    Calance Cezar
1 7 Maftean Raduta Bianca SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 76    Nicuta Petru
1 7 Popescu Adrian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 76    Nicuta Petru
1 7 Ghetau Melania Iulia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 75    Nicuta Petru
1 7 Dohotar Vladut SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 72    Crasnean Eutazia
1 7 Mihalescu Valentin SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 72    Nicuta Petru
1 7 Sauciuc Stefanos SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 70    Nicuta Petru
1 7 Cohal Matei Alexandru SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 67    Nicuta Petru
1 7 Irinciuc Stefan Sebastian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 66    Nicuta Petru
1 7 Moisiuc Rares Marian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 66    Nicuta Petru
1 7 Mihalescu Alissa Elena SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 64    Nicuta Petru
1 7 Ionescu Teodora SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 62    Nicuta Petru
1 7 Goghie Ovidiu SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 58    Crasnean Eutazia
1 7 Bodnarescu Mihai Gabriel SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 55    Nicuta Petru
1 7 Coroama Asmina Liliana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 50    Nicuta Petru
1 7 Buliga Flaviu SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 42    Crasnean Eutazia
1 7 Burciu Alexandru Stefan SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 42    Nicuta Petru
1 7 Fraseniuc Denisa Ramona SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 42    Nicuta Petru
1 7 Evulet Elisa Dariana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 34    Nicuta Petru
1 7 Moisiuc Amelia Ioana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 34    Nicuta Petru
1 7 Sorodoc Claudiu SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 30    Crasnean Eutazia
1 7 Scripcariuc Cosmin SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti abs    Nicuta Petru
1 7 Tcaci Daniel SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti abs    Nicuta Petru
1 7 Vlonga Cezar Adelin SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti abs    Nicuta Petru
1 8 Lungu Eduard LIC.TEH."TOMSA VODA" SOLCA Solca 100  1 Voloaca Eleonora
1 8 Horodinca Mihai SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 96  2 Nicuta Petru
1 8 Prelipcean Cristian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 93  2 Crasnean Eutazia
1 8 Ionesi Diana Sinziana SC. GIM. FRATAUTII VECHI Fratauti Vechi 90  3 Iacovita Gheorghe
1 8 Vacarean Lorena SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 90  3 Nicuta Petru
1 8 Corduneanu Paula SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 89  M Nicuta Petru
1 8 Prelipceanu Denis SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 87  M Nicuta Petru
1 8 Ursu Catalin Emilian SC. GIM. FRATAUTII VECHI Fratauti Vechi 87  M Iacovita Gheorghe
1 8 Isopescu Andrei Sebastian SC. GIM. FRATAUTII VECHI Fratauti Vechi 86  M Iacovita Gheorghe
1 8 Donisan Florentina Giorgiana SC. GIMNAZIALA SATU MARE Satu Mare 84  M Cojocariu Cristina
1 8 Kurtoglu Irem SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 81  M Crasnean Eutazia
1 8 Cojocar Paul Theodor SC. GIM. FRATAUTII VECHI Fratauti Vechi 78    Iacovita Gheorghe
1 8 Schipor Gabriel SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 78    Nicuta Petru
1 8 Andrisan Ana Maria SC. GIMNAZIALA SATU MARE Satu Mare 73    Cojocariu Cristina
1 8 Mardare Denisa SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 68    Crasnean Eutazia
1 8 Avram Bianca SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 66    Nicuta Petru
1 8 Costiuc Daniel SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 66    Crasnean Eutazia
1 8 Duzenli Yasin SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 66    Nicuta Petru
1 8 Fador Vasile Razvan SC. GIMNAZIALA MANEUTI Maneuti 66    Iacovita Gheorghe
1 8 Grigorescu Andreea SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 66    Nicuta Petru
1 8 Iuriciuc Alexandra SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 66    Nicuta Petru
1 8 Manz Ingrid SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 64    Nicuta Petru
1 8 Pasaila Denisa Andreea SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 63    Nicuta Petru
1 8 Botic Teodora SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 62    Nicuta Petru
1 8 Costea Andrei SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 62    Nicuta Petru
1 8 Ghilan Sara SC. GIM. FRATAUTII VECHI Fratauti Vechi 62    Iacovita Gheorghe
1 8 Stefanesi Andreea Ioana SC. GIM. FRATAUTII VECHI Fratauti Vechi 62    Iacovita Gheorghe
1 8 Olar Razvan SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 61    Crasnean Eutazia
1 8 Dugan Tudor SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 60    Nicuta Petru
1 8 Bejinariu Corina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 58    Nicuta Petru
1 8 Grepineac Georgiana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 58    Nicuta Petru
1 8 Cazac Sebastian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 54    Crasnean Eutazia
1 8 Neacsu Emilia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 54    Crasnean Eutazia
1 8 Olarean Eliza SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 54    Crasnean Eutazia
1 8 Serban Diana SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 54    Nicuta Petru
1 8 Tusinschi Sabina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 51    Nicuta Petru
1 8 Cornea Alex SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 42    Nicuta Petru
1 8 Lefter David SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti 42    Nicuta Petru
1 8 Cretan Florentina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti abs    Nicuta Petru
1 8 Muha Andrei SCOALA GIM."BOGDAN VODA" Radauti abs    Crasnean Eutazia
2 pregatitoare Andrusceac Cezar SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Boicu Raluca SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Bota Paula SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Butnariu Andrei Iulian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Cardei Catinca Ioana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Chitan Rares SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Cirdeiu Bianca Maria SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Closca Ioana Paula SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Cojocar Natalia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Cosovanu Matei SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Cosovanu Rares SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Covaliuc Ana Maria SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Lazurca Martina SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Lucescu Melina SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Lungu Elena SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Maidan Andreea SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Manz Iuliana Karine SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Motriuc Iulian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Murin Miriam SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Nichitean Teodor SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Nichitean Teodora SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Nicolaiciuc Miruna SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Nicolovici Teodor SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Papuc Andrei SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Popescu Ana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Popescu Maia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Popovici Miruna SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Radasan Ioana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Sbiera Razvan SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Stan Matei SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Surescu Sofia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Tudor Matei SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Turcan Clara Maria SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Serban Camelia
2 pregatitoare Vataman Amalia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Carleciuc Yanis SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 96  2 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Cazac Lucas SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 96  2 Serban Camelia
2 pregatitoare Haidau Fabian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 93  3 Serban Camelia
2 pregatitoare Avram Elisa SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Chiprianov Stelian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Serban Camelia
2 pregatitoare Cornea Matei SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Serban Camelia
2 pregatitoare Donisan Anda SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Grosariu Alexandra SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Serban Camelia
2 pregatitoare Moloce Denisa SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Babiuc Radu SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 85  M Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Cerruti Louisa SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 85  M Serban Camelia
2 pregatitoare Gafencu Andreea SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 85  M Roteliuc Ramona
2 pregatitoare Bodnar Daniel SCOALA GIM. VOLOVAT VOLOVAT 80  M Nicsan Monica
2 pregatitoare Gaza Stefan SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 80  M Serban Camelia
2 pregatitoare Vicol Bianca SCOALA GIM. VOLOVAT VOLOVAT 80  M Nicsan Monica
2 pregatitoare Caunei Alex SCOALA GIM. VOLOVAT VOLOVAT 67    Nicsan Monica
2 pregatitoare Vicol Andy SCOALA GIM. VOLOVAT VOLOVAT 67    Nicsan Monica
2 pregatitoare Mihalescul Beniamin SCOALA GIM. VOLOVAT VOLOVAT 62    Nicsan Monica
2 pregatitoare Vicol Gabriele SCOALA GIM. VOLOVAT VOLOVAT 45    Nicsan Monica
2 pregatitoare Motoc Marc SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI abs    Serban Camelia
2 pregatitoare Popa Andreea SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI abs    Serban Camelia
2 1 Alouk Nataly SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Alupoaie Elessia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Banilean Emma SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Bujdei Leonte SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Carst Octavian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Botezat Carina
2 1 Coroama Andrei SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Dumitrescu Teodora SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Ghetau Paul SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Ginga Alesia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Haures Claudia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Isopescu Laurentiu SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Lucan Daria SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Lungu Teodor SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Mandici Miruna SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Negru Denis SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Botezat Carina
2 1 Paun Cosmin SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Botezat Carina
2 1 Pintea Sara Maria SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Popovici Lorena SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Botezat Carina
2 1 Prelipcean Ariana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Simota Sofia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Spac Emilia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Stoenescu Ioana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Vatra Elena SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Vicol Andrei SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Irinciuc Anca
2 1 Bodea Rafail SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 99  2 Irinciuc Anca
2 1 Calance Alexia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 99  2 Botezat Carina
2 1 Grecu Roxana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 99  2 Irinciuc Anca
2 1 Davalciuc Maia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 98  3 Irinciuc Anca
2 1 Buliga Sebastian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 95  3 Botezat Carina
2 1 Damian Erika SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 95  3 Botezat Carina
2 1 Beldianu Annabel SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 92  3 Botezat Carina
2 1 Onufrei Rares SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 91  3 Irinciuc Anca
2 1 Dobrota Darius SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Botezat Carina
2 1 Foca Melania SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Botezat Carina
2 1 Mutu Edward SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Irinciuc Anca
2 1 Parfenov Sergiu SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Irinciuc Anca
2 1 Pirghie Matei SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Irinciuc Anca
2 1 Alexandru Iasmina SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 89  M Irinciuc Anca
2 1 Popescu Miruna SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 88  M Irinciuc Anca
2 1 Forray Matei SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 87  M Irinciuc Anca
2 1 Tarnicer Denis SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 86  M Botezat Carina
2 1 Blanaru Darius SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 85  M Botezat Carina
2 1 Bunzeac Maya SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 85  M Botezat Carina
2 1 Ciornei Gabriela SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 85  M Botezat Carina
2 1 Pislariu Luca SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 85  M Botezat Carina
2 1 Ursulean Daria SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 85  M Irinciuc Anca
2 1 Mihalescu Iosif SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 84  M Irinciuc Anca
2 1 Velnicer Ioana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 84  M Botezat Carina
2 1 Bejinariu Ana Sofia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 81  M Irinciuc Anca
2 1 Luchian Sabina SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 81  M Irinciuc Anca
2 1 Luchian Marius SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 75    Irinciuc Anca
2 1 Ungurean Iulia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 75    Botezat Carina
2 1 Dan Cosmin Alexandru SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 71    Irinciuc Anca
2 1 Clipa Tudor SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 70    Irinciuc Anca
2 1 Lucescu Beatrice SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 70    Botezat Carina
2 1 Pasa Jasminne SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI abs    Botezat Carina
2 2 Capra Andra SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 100  1 Chidon Frunza Mirela
2 2 Ciobaniuc Ariadna SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 100  1 Cherniciuc Ramona
2 2 Cretu Ilinca SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 100  1 Chidon Frunza Mirela
2 2 Crevco Mario SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 100  1 Cherniciuc Ramona
2 2 Grigorean Anghelos SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 100  1 Chidon Frunza Mirela
2 2 Nastasi Elena SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 100  1 Chidon Frunza Mirela
2 2 Petrescu Bianca SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 100  1 Chidon Frunza Mirela
2 2 Prelipcean Nicolae SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 100  1 Chidon Frunza Mirela
2 2 Goru Alessandru SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 99  2 Chidon Frunza Mirela
2 2 Halip Istrate Iulia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 99  2 Chidon Frunza Mirela
2 2 Irinciuc Alexandru SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 99  2 Chidon Frunza Mirela
2 2 Onica Nicolae SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 99  2 Cherniciuc Ramona
2 2 Rotar Claudio SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 99  2 Chidon Frunza Mirela
2 2 Moisiuc Andi SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 98  3 Chidon Frunza Mirela
2 2 Popovici Denis SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 98  3 Chidon Frunza Mirela
2 2 Prelipcean Teodor SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 96  3 Cherniciuc Ramona
2 2 Albu Costin SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 95  3 Cherniciuc Ramona
2 2 Bodea Iustina SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 94  3 Cherniciuc Ramona
2 2 Simota Silviu SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 94  3 Cherniciuc Ramona
2 2 Florean Eduard SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 93  3 Cherniciuc Ramona
2 2 Bordeianu Anamaria SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 92  3 Cherniciuc Ramona
2 2 Birsan Bianca SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 91  3 Cherniciuc Ramona
2 2 Macovei Ana Maria SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 91  3 Cherniciuc Ramona
2 2 Mirauta Gabriela SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 91  3 Chidon Frunza Mirela
2 2 Bejenariu Teodora SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 90  3 Cherniciuc Ramona
2 2 Mitric Ligia SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 90  3 Cherniciuc Ramona
2 2 Calenciuc Elisa SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 89  M Cherniciuc Ramona
2 2 Roibu Zehra Teodora SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 89  M Cherniciuc Ramona
2 2 Frunzescu Robert SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 85  M Chidon Frunza Mirela
2 2 Popescu Alexandru Iulian SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 85  M Cherniciuc Ramona
2 2 Kryukov Miruna SCOALA GIM."BOGDAN VODA" RADAUTI 81  M Cherniciuc Ramona
2 3 Cosovanu Gabriel SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 100  1 Harand Doina
2 3 Tiron Luca SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 98  1 Harand Doina
2 3 Vacaru Andra SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 97  2 Harand Doina
2 3 Macovei Georgiana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 96  2 Harand Doina
2 3 Radion Ioana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 95  3 Harand Doina
2 3 Juravle Mara SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 93  3 Harand Doina
2 3 Nastasi Ioana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Harand Doina
2 3 Tiperciuc Ioana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Nichitean Cristina
2 3 Gramada Mara SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 88  M Harand Doina
2 3 Nistor Iulia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 87  M Harand Doina
2 3 Penteliuc Sebastian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 87  M Harand Doina
2 3 Nicsan Melania SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 85  M Harand Doina
2 3 Anfimov Raisa SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 84  M Harand Doina
2 3 Ailenii Salome SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 82  M Nichitean Cristina
2 3 Istratoaie Gabriela SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 78    Nichitean Cristina
2 3 Surubaru Aurelian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 78    Nichitean Cristina
2 3 Sauciuc Bianca SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 74    Harand Doina
2 3 Morosan Robert SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 73    Harand Doina
2 3 Florean Emilia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 70    Nichitean Cristina
2 3 Emandi Gabriel SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 65    Nichitean Cristina
2 3 Macovei Alexandra SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 65    Nichitean Cristina
2 3 Nichitean Nicolae SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 65    Harand Doina
2 3 Nicoriuc Ana Maria SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 65    Nichitean Cristina
2 3 Gemanar Raul SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI abs    Harand Doina
2 4 Buliga Iosif SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 99  1 Amaritei Mihaela
2 4 Popa Ganiuc Horia Stefan SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 98  1 Tanasiev Maria
2 4 Dia Sabina SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 96  1 Amaritei Mihaela
2 4 Haures Ilinca SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 95  2 Bizubac Loredana
2 4 Vicol Ana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 94  2 Bizubac Loredana
2 4 Clipa Bastian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 92  2 Amaritei Mihaela
2 4 Ungurean Catalina SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 92  2 Amaritei Mihaela
2 4 Colban Alexandru SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 91  3 Amaritei Mihaela
2 4 Horodinca Alexandru SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 91  3 Bizubac Loredana
2 4 Andronachi Theodor SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Amaritei Mihaela
2 4 Rotari Beatris SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Amaritei Mihaela
2 4 Plesciuc Sebastian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 88  M Amaritei Mihaela
2 4 Semenov Sofia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 86  M Amaritei Mihaela
2 4 Luchian Sofia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 83  M Bizubac Loredana
2 4 Motriuc Alexandru SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 83  M Amaritei Mihaela
2 4 Seniuc Andrei SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 83  M Amaritei Mihaela
2 4 Macovei Dimitrie SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 81  M Amaritei Mihaela
2 4 Pomparau Octavian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 81  M Bizubac Loredana
2 5 Ciubotaru Sabina SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 93  1 Crasnean Eutazia
2 5 Cosman Iulian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 93  1 Nicuta Petru
2 5 Fodor Bogdan SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 93  1 Crasnean Eutazia
2 5 Michitiuc Mihai SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 92  2 Crasnean Eutazia
2 5 Florean Sara SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 91  3 Nicuta Petru
2 5 Cudla Ioan Radu SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Nicuta Petru
2 5 Gherasim Delia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Crasnean Eutazia
2 5 Nicsan Alexandra SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 90  3 Nicuta Petru
2 5 Amaistroaie Madalina SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 87  M Crasnean Eutazia
2 5 Ghilan Alexandru SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 85  M Calance Cezar
2 5 Vataman Manuel SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 84  M Calance Cezar
2 5 Cojocariu Tudor SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 83  M Nicuta Petru
2 5 Cotor Ioana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 83  M Crasnean Eutazia
2 5 Murin Matei SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 82  M Crasnean Eutazia
2 5 Mitric David SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 79    Nicuta Petru
2 5 Isopescul Fabiana SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 78    Calance Cezar
2 5 Pintea Mario SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 77    Crasnean Eutazia
2 5 Isopescu Emanuela SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 75    Calance Cezar
2 5 Susnovici Miruna SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 71    Nicuta Petru
2 5 Colibaba Ovidiu SCOALA GIM. SATU MARE SATU MARE 70    Chelba Cristina
2 5 Cocos Avisai SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 68    Calance Cezar
2 5 Coroama Melisa SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 68    Nicuta Petru
2 5 Goreac Leopold SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 63    Nicuta Petru
2 5 Popescu Lucian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 63    Nicuta Petru
2 5 Costiuc Eden SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 62    Crasnean Eutazia
2 5 Pascal Diana SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 62    Calance Cezar
2 5 Vleju Cosmin SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 61    Nicuta Petru
2 5 Marsu Dan Ioan SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 58    Nicuta Petru
2 5 Cazac Clara SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 57    Calance Cezar
2 5 Lupancu Ruben SCOALA GIM. SATU MARE SATU MARE 57    Cojocariu Cristina
2 5 Boghean Emanuela Camelia SCOALA GIM. SATU MARE SATU MARE 56    Chelba Cristina
2 5 Hrituc Otilia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 56    Nicuta Petru
2 5 Mihalescu Trandafir SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 55    Nicuta Petru
2 5 Morosan Claudia Florentina SCOALA GIM. SATU MARE SATU MARE 52    Chelba Cristina
2 5 Birsan Denisa Daniela SCOALA GIM. SATU MARE SATU MARE 51    Chelba Cristina
2 5 Vlonga Mateo SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 51    Crasnean Eutazia
2 5 Jurovschi Georgiana SCOALA GIM. SATU MARE SATU MARE 50    Chelba Cristina
2 5 Martinescu David SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 50    Nicuta Petru
2 5 Crismariu Denisa SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 49    Calance Cezar
2 5 Airinei Valentin Cosmin SCOALA GIM. SATU MARE SATU MARE 45    Chelba Cristina
2 5 Bodnar Ionut SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI abs    Nicuta Petru
2 5 Ciorba Andreea SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI abs    Nicuta Petru
2 5 Closca Teodora SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI abs    Crasnean Eutazia
2 5 Sfarnaciuc Sara SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI abs    Nicuta Petru
2 6 Birsan Bianca Gabriela SCOALA GIM. SATU MARE SATU MARE 88  M Chelba Cristina
2 6 Babiuc Nicole SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 83  M Crasnean Eutazia
2 6 Antemie Ioana Liliana SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 82  M Iacovita Gheorghe
2 6 Pitulescu Nicoleta SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 82  M Calance Cezar
2 6 Andriuc Calin SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 80  M Crasnean Eutazia
2 6 Capstrimb Diana SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 80  M Calance Cezar
2 6 Alistar Stefan SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 79    Crasnean Eutazia
2 6 Grecu Teodor SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 79    Crasnean Eutazia
2 6 Cornea Cristian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 78    Crasnean Eutazia
2 6 Botezatu Maria Nicoleta SCOALA GIM. MANEUTI MANEUTI 77    Iacovita Gheorghe
2 6 Tehanciuc Marian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 76    Crasnean Eutazia
2 6 Cernovschi Valentina Mihaela SCOALA GIM. MANEUTI MANEUTI 74    Iacovita Gheorghe
2 6 Cojocar Larisa Rebeca SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 74    Iacovita Gheorghe
2 6 Covasa Edy Iulian SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 74    Iacovita Gheorghe
2 6 Grigorean Mattia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 72    Crasnean Eutazia
2 6 Airinei Eliza SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 70    Crasnean Eutazia
2 6 Berar Gabriel SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 70    Iacovita Gheorghe
2 6 Ionesi Jessica Delia SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 64    Iacovita Gheorghe
2 6 Fedoreanu Nicandru SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 62    Crasnean Eutazia
2 6 Luchian Diana Elena SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 62    Iacovita Gheorghe
2 6 Lehner Ruben Thomas SCOALA GIM. SATU MARE SATU MARE 61    Chelba Cristina
2 6 Calinciuc Laura SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 60    Crasnean Eutazia
2 6 Vega Damian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 58    Crasnean Eutazia
2 7 Bujdei Leonte Tudor SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 94  1 Nicuta Petru
2 7 Puiu Andreea SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 90  2 Nicuta Petru
2 7 Vlonga Cezar SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 89  M Nicuta Petru
2 7 Simota Sabin SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 88  M Nicuta Petru
2 7 Fador Teodora Georgiana SCOALA GIM. MANEUTI MANEUTI 86  M Iacovita Gheorghe
2 7 Moisiuc Amelia SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 86  M Nicuta Petru
2 7 Popescu Adrian SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 86  M Nicuta Petru
2 7 Maftean Bianca SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 85  M Nicuta Petru
2 7 Amaistroaie Simona SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 83  M Crasnean Eutazia
2 7 Dubei Irina SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 83  M Nicuta Petru
2 7 Tiron Teodor SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 83  M Nicuta Petru
2 7 Cocos Daniel SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FRATAUTI VECHI 82  M Calance Cezar
2 7 Condriuc Andrei SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 80  M Nicuta Petru
2 7 Mihalescu Alisa SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 80  M Nicuta Petru
2 7 Cohal Matei SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 79    Nicuta Petru
2 7 Motoc Simona SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 75    Nicuta Petru
2 7 Coca Alexandru SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 72    Crasnean Eutazia
2 7 Hurjui Catatlin SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 72    Crasnean Eutazia
2 7 Mihalescu Valentin SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 71    Nicuta Petru
2 7 Goghie Ovidiu SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 70    Crasnean Eutazia
2 7 Ghetau Melania SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 62    Nicuta Petru
2 7 Coroama Asmina SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 54    Nicuta Petru
2 7 Dohotaru Vladut SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 50    Crasnean Eutazia
2 7 Cepeha Andreea SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 46    Nicuta Petru
2 7 Istrate Miruna SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI 45    Nicuta Petru
2 7 Bodnarescu Gabriel SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI abs    Nicuta Petru
2 7 Burciu Alexandru Stefan SCOALA GIM. BODAN VODA RADAUTI abs    Nicuta Petru
2 8 Horodinca Mihai SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 98  1 Nicuta Petru
2 8 Lungu Eduard LIC.TEH."TOMSA VODA" SOLCA 96  2 Voloaca Eleonora
2 8 Prelipcean Cristian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 95  2 Crasnean Eutazia
2 8 Donisan Florentina Giorgiana SCOALA GIM. SATU MARE SATU MARE 93  3 Cojocariu Cristina
2 8 Andrisan Ana Maria SCOALA GIM. SATU MARE SATU MARE 92  3 Cojocariu Cristina
2 8 Ionesi Diana Sinziana SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FR.VECHI 87  M Iacovita Gheorghe
2 8 Avram Bianca SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 80  M Nicuta Petru
2 8 Bejinariu Corina SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 80  M Nicuta Petru
2 8 Corduneanu Paula SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 79    Nicuta Petru
2 8 Kurtoglu Irem SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 78    Crasnean Eutazia
2 8 Grigorescu Andreea SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 76    Nicuta Petru
2 8 Schipor Gabriel SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 72    Nicuta Petru
2 8 Stefanesi Andreea SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FR.VECHI 72    Iacovita Gheorghe
2 8 Vacarean Lorena SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 72    Nicuta Petru
2 8 Pitulescu Andreea SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FR.VECHI 71    Iacovita Gheorghe
2 8 Sangeorzan Daniel SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 71    Nicuta Petru
2 8 Ursu Catalin Emilian SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FR.VECHI 71    Iacovita Gheorghe
2 8 Donisan Vasile Claudiu SCOALA GIM. SATU MARE SATU MARE 70    Cojocariu Cristina
2 8 Isopescul Andrei Sebastian SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FR.VECHI 70    Iacovita Gheorghe
2 8 Olarean Eliza SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 70    Crasnean Eutazia
2 8 Fador Razvan Vasile SCOALA GIM. MANEUTI MANEUTI 67    Iacovita Gheorghe
2 8 Buzduga Cristian SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 66    Nicuta Petru
2 8 Cojocar Paul Theodor SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FR.VECHI 66    Iacovita Gheorghe
2 8 Dugan Tudor SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 66    Nicuta Petru
2 8 Ghilan Sara Cristiana SCOALA GIM. FRATAUTI VECHI FR.VECHI 66    Iacovita Gheorghe
2 8 Botic Teodora SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 65    Nicuta Petru
2 8 Serban Diana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 65    Nicuta Petru
2 8 Lupancu Alina SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 64    Crasnean Eutazia
2 8 Pislar Mara SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 64    Nicuta Petru
2 8 Iuriciuc Alexandra SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 63    Nicuta Petru
2 8 Ciobica Ana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 62    Crasnean Eutazia
2 8 Duzenli Yasim SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 62    Nicuta Petru
2 8 Pasaila Denisa SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 58    Nicuta Petru
2 8 Manz Ingrid SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 55    Nicuta Petru
2 8 Grepineac Georgiana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 54    Nicuta Petru
2 8 Lefter David SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 54    Nicuta Petru
2 8 Neacsu Emilia SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 50    Crasnean Eutazia
2 8 Atudorei Ioana SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI 43    Nicuta Petru
2 8 Ungurean David SCOALA GIM. BOGDAN VODA RADAUTI abs    Nicuta Petru



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018