Rezultate Arhiva editia 2014-2015 SV101

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Brascan Amalia SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 90  1 Caldarus Anca
1 pregatitoare Deleanu Sofia SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 90  1 Caldarus Anca
1 pregatitoare Vlad Monica SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 90  1 Caldarus Anca
1 pregatitoare Terteliu Calin SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 85  M Caldarus Anca
1 pregatitoare Danila Sandu Mihai SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 80  M Caldarus Anca
1 pregatitoare Vlad Constantin SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 80  M Caldarus Anca
1 1 Melinte Tudor SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 100  1 Toma Lacramioara
1 1 Harasemiuc Daria COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 99  1 Raicu Adina
1 1 Ghetau Ioana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 98  2 Toma Lacramioara
1 1 Cozma Octavian SCOALA GIMNAZIALA HORODNICENI Horodniceni 94  3 Cozma Ioana
1 1 Olteanu Andra COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 94  3 Raicu Adina
1 1 Tibichi Gabriel Ioan LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 94  3 Anghelea Varvara
1 1 Bordeianu Paula COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 89  M Raicu Adina
1 1 Onica Florin COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 86  M Raicu Adina
1 1 Sandru Miruna Demetra COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 85  M Raicu Adina
1 1 Lupu Lacramioara COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 80  M Raicu Adina
1 1 Boca Claudiu Sebastian SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 70    Timofte Alina
1 1 Pandel Ana Maria COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 50    Raicu Adina
1 2 Baciuc Bianca SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 92  1 Varasciuc Laura
1 2 Barac Bologa Rafaela SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 90  2 Domunco Stefania
1 2 Hostiuc Gheorghita SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 90  2 Dranca Delia
1 2 Strut Mara SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 88  M Domunco Stefania
1 2 Irimiciuc Teona SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 87  M Dranca Delia
1 2 Robu Alexia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 87  M Dranca Delia
1 2 Rusu Ana Daria SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI Serbauti 85  M Robciuc Raluca
1 2 Cutui Iustina SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 83  M Domunco Stefania
1 2 Cimpoies Stefan SCOALA GIMNAZIALA ACAD. H. MIHAESCU UDESTI Udesti 82  M Teleaga Daniela Isabela
1 2 Surubaru Viviana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 81  M Domunco Stefania
1 2 Luca Matei SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 80  M Domunco Stefania
1 2 Ancuta Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 79    Domunco Stefania
1 2 Timofeiof Radu Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 79    Domunco Stefania
1 2 Serban Alex Eduard SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 78    Ienache Maria
1 2 Giurgi Denis SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI Serbauti 75    Robciuc Raluca
1 2 Holovatec Isabela SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 73    Domunco Stefania
1 2 Popa Alexandru SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 73    Varasciuc Laura
1 2 Baitan Ionut SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 72    Dranca Delia
1 2 Antonesei Luciana Natalia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 71    Dranca Delia
1 2 Rozopol Matei SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 70    Domunco Stefania
1 2 Iurciuc David SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI Serbauti 69    Robciuc Raluca
1 2 Panait Paul SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 69    Domunco Stefania
1 2 Iovan Stefana Teodora SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 67    Dranca Delia
1 2 Bichir Medeea SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 66    Domunco Stefania
1 2 Lungu Ioana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 66    Domunco Stefania
1 2 Cotet Valentin SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 65    Domunco Stefania
1 2 Sauciuc Oana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 65    Domunco Stefania
1 2 Polon Sebastian SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 64    Dranca Delia
1 2 Grigoras Fabian SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 63    Dranca Delia
1 2 Hudita Stefan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 61    Dranca Delia
1 2 Pinzaru Vlad SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 61    Dranca Delia
1 2 Rusu Alexandra SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI Serbauti 51    Robciuc Raluca
1 2 Anton Lorena Ionela SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Suceava 38    Cuciurean Gina
1 2 Boca Denisa Ioana SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Suceava 38    Cuciurean Gina
1 2 Rugina Simona Sabina SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Suceava 37    Cuciurean Gina
1 3 Gretcan Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 99  1 Grigoras Adina
1 3 Husarciuc Zara Stefania SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 99  1 Gaitan Lucica
1 3 Nicolau Matei SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 97  2 Grigoras Adina
1 3 Curic Simina SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 95  2 Cical Maria
1 3 Balaban Paul SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 94  2 Grigoras Adina
1 3 Mazilu Francesca SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA Suceava 93  3 Mazilu Mirela
1 3 Ancuta Radu SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 92  3 Manican Ileana
1 3 Iuriet Stefania SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA Suceava 92  3 Mazilu Mirela
1 3 Florescu Mara SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 91  3 Cical Maria
1 3 Airinei Vlad Gabriel SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 89  M Mitocariu Nicai Daniela
1 3 Blandu Stefan Cristian SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 89  M Cical Maria
1 3 Tabrea David SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 89  M Cical Maria
1 3 Turculet Alexandru SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 89  M Gulei Elena
1 3 Ionescu Bianca SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 88  M Grigoras Adina
1 3 Ciubotariu Naomi SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA Suceava 85  M Mazilu Mirela
1 3 Rotaru Ionut Valentin SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 85  M Colominschi Dana
1 3 Smantanca Jasmine Maria SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 85  M Gaitan Lucica
1 3 Bejenariu Iustina SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 83  M Manican Ileana
1 3 Rotaru Vlad SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA Suceava 83  M Mazilu Mirela
1 3 Corjuc Roberto SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 82  M Manican Ileana
1 3 Costineanu Teodora SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 82  M Cical Maria
1 3 Robciuc Radu SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 82  M Minican Ileana
1 3 Hreceniuc Maria Bianca SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 81  M Gaitan Lucica
1 3 Semian Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 81  M Manican Ileana
1 3 Ionita Denis Petru SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 78    Gaitan Lucica
1 3 Miron Miruna SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 78    Grigoras Adina
1 3 Ceausu Emma SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 76    Gulei Elena
1 3 Filipciuc Camelia SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 76    Cical Maria
1 3 Blaga Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 74    Grigoras Adina
1 3 Muntean Karina SCOALA GIMNAZIALA NR 3 SUCEAVA Suceava 74    Anastasiu
1 3 Zubjinschi Cristina SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA Suceava 74    Mazilu Mirela
1 3 Hirtescu David Mihai SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 73    Gaitan Lucica
1 3 Hrehorciuc Andrei Calin SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 73    Gaitan Lucica
1 3 Coclici Denisa Alexandra SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 72    Berizovschi Rodica
1 3 Donisa Andrei Dumitrel SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 72    Colominschi Dana
1 3 Iesan Andreea Ioana SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 64    Colominschi Dana
1 3 Nita Karina SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 64    Cical Maria
1 3 Bucsa Iulia Ioana SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 59    Berizovschi Rodica
1 3 Ivaniuc Radu Alexandru SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 53    Colominschi Dana
1 3 Raicu Andreea Petruta SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 52    Colominschi Dana
1 4 Pelinari Matei SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 98  1 Gradinariu Adriana
1 4 Aga Claudia COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 96  1 Salar Paula
1 4 Munteanu Valentin SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 94  2 Pintilie Rodica
1 4 Pantiuc Daniel Gheorghe SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 92  2 Lucasevici Catalina
1 4 Tiron Lucian Constantin SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 92  2 Budulac Stela
1 4 Rezus Bogdan SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 91  3 Lucasevici Catalina
1 4 Purcariu Dimitrie SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 90  3 Lucasevici Catalina
1 4 Sirghi Dragos Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 90  3 Lucasevici Catalina
1 4 Adrobotoaie Radu SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 89  M Pintilie Rodica
1 4 Cervinschi Mario Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 88  M Lucasevici Catalina
1 4 Jarda Matei SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 87  M Pintilie Rodica
1 4 Nicolau Teodora SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 87  M Lucasevici Catalina
1 4 Avram Clara Demetra SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 86  M Lucasevici Catalina
1 4 Croitoru Bianca Cristina SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 86  M Budulac Stela
1 4 Ujeniuc Denisa SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 86  M Pintilie Rodica
1 4 Dediu Anamaria COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 85  M Salar Paula
1 4 Duciuc Samuel Emanuel SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 85  M Lucasevici Catalina
1 4 Frischherz Georgiana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 85  M Lucasevici Catalina
1 4 Puiu Andrei Razvan SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 84  M Budulac Stela
1 4 Maftei Miruna Catalina SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 83  M Lucasevici Catalina
1 4 Pinzar Sebastian SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 82  M Pintilie Rodica
1 4 Dragoi Claudia Naomi SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 81  M Budulac Stela
1 4 Zettel Elena Maria SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 81  M Lucasevici Catalina
1 4 Teodosie Codtin SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA Suceava 80  M Seserman Liliana
1 4 Hincu Diana SCOALA GIMNAZIALA ACAD. H. MIHAESCU UDESTI Udesti 79    Croitor Ana Maria
1 4 Iriciuc Daria Alexia SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 78    Budulac Stela
1 4 Gheorghita Teodora Eliana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 77    Lucasevici Catalina
1 4 Botusan Robert Andrian SCOALA GIMNAZIALA ACAD. H. MIHAESCU UDESTI Udesti 76    Croitor Ana Maria
1 4 Hreciniuc George Fabian SCOALA GIMNAZIALA JAN BART SUCEAVA Suceava 76    Achitei Mircea
1 4 Iacob Ioan SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 76    Budulac Stela
1 4 Nita Serena SCOALA GIMNAZIALA JAN BART SUCEAVA Suceava 75    Achitei Mircea
1 4 Burac Victor Gabriel SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 74    Lupascu Rodica
1 4 Sumanariu Victor Luca SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 73    Budulac Stela
1 4 Blindu Andreea COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 72    Salar Paula
1 4 Ciobanu Denisa Alexandra SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 72    Budulac Stela
1 4 Butnariu Aura Dumitrita SCOALA GIMNAZIALA ACAD. H. MIHAESCU UDESTI Udesti 71    Croitor Ana Maria
1 4 Nechifor Stefan Ioan SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 71    Lucasevici Catalina
1 4 Strugaru Sebastian Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 71    Lucasevici Catalina
1 4 Florescu Rares Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 69    Lupascu Rodica
1 4 Ieremie David COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 69    Salar Paula
1 4 Asofronie Onisim SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 68    Roman Vasile
1 4 Adomnitei Andrei Constantin SCOALA GIMNAZIALA ACAD. H. MIHAESCU UDESTI Udesti 65    Croitor Ana Maria
1 4 Nistiriuc Debora SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 64    Roman Vasile
1 4 Rosu Ioana SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 63    Roman Vasile
1 4 Baciu Claudia COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 62    Salar Paula
1 4 Griga Eduard Emanuel SCOALA GIMNAZIALA ACAD. H. MIHAESCU UDESTI Udesti 62    Croitor Ana Maria
1 4 Melter Denis Eduard SCOALA GIMNAZIALA ACAD. H. MIHAESCU UDESTI Udesti 61    Croitor Ana Maria
1 4 Simioniuc Elena SCOALA GIMNAZIALA JAN BART SUCEAVA Suceava 61    Achitei Mircea
1 4 Calistru Patrisia Gabriela SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 59    Budulac Stela
1 4 Clim Sebastian SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 52    Roman Vasile
1 4 Burescu Liviu SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 41    Roman Vasile
1 5 Dumitrescul Eduard COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 96  1 Popescu Dan
1 5 Rusu Bogdan COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 96  1 Popescu Dan
1 5 Sutac Diana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 94  2 Timofti Liliana
1 5 Tebrean Andreea SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 93  3 Morariu Dorina
1 5 Cimpoies Andrei COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 91  3 Popescu Dan
1 5 Cirlan George Cosmin COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Suceava 90  3 Tigaeru Elena
1 5 Sveduneac Sara COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 88  M Popescu Dan
1 5 Bobu Andreea SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 87  M Brutaru Tamara
1 5 Posmangiu Silviu SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 86  M Timofti Liliana
1 5 Gaitan Nicolae COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 85  M Popescu Dan
1 5 Barac Bologa Rafael SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 84  M Timofti Liliana
1 5 Haidamac Paula Ioana LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 84  M Tibichi Maria
1 5 Butnariu Robert SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 82  M Timofti Liliana
1 5 Cozma Alexandru COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 78    Popescu Dan
1 5 Mahalu Ciprian COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 78    Popescu Dan
1 5 Zaharia Cezara COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 78    Popescu Dan
1 5 Iacoban Sabina COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 77    Popescu Dan
1 5 Gabor Catalina COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Suceava 76    Tigaeru Elena
1 5 Paduret Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 75    Brutaru Tamara
1 5 Luchian Matei COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 74    Popescu Dan
1 5 Pitaru Alexandra Elena LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 74    Tibichi Maria
1 5 Popovici Giovani Luca SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 73    Andrian Alina
1 5 Buculei Calin COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 72    Popescu Dan
1 5 Zigmund Andreea COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA Suceava 71    Arnold
1 5 Poenaru Anamaria LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 70    Tibichi Maria
1 5 Gurincu Gabriela LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 67    Tibichi Maria
1 5 Nastasa Cardas SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 66    Brutaru Tamara
1 5 Tibichi Adrian Vlad LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 66    Tibichi Maria
1 5 Manolache Cristiana SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 65    Murariu Dorina
1 5 Maftei Mihaela Gabriela SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 63    Corocaescu Luminita
1 5 Poenaru Elena LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 63    Tibichi Maria
1 5 Roata Calistru Gabriel LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 62    Tibichi Maria
1 5 Ilie Lavinia LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 58    Tibichi Maria
1 5 Spac Andrada COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Suceava 56    Tigaeru Angela
1 5 Lacatus Eduard SCOALA GIMNAZIALA POIENI-UDESTI Poieni 54    Gemeniuc Geanina
1 5 Vasilcovici Luisa Maria SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 54    Corocaescu Luminita
1 5 Balan Giani Marian LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 50    Tibichi Maria
1 5 Logigan Maria Teodora SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 50    Corocaescu Luminita
1 5 Poenaru Madalina Elena LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 50    Tibichi Maria
1 5 Nichitean Samerin Claudiu SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI Mitocul Dragomirnei 40    Corocaescu Luminita
1 6 Airinei Andrei Cristian SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 98  1 Mitocariu Nicai Daniela
1 6 Paulenco Iustin SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA Suceava 97  1 Alexa Raluca
1 6 Vida Stefana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 97  1 Timofti Liliana
1 6 Mazilu Darius SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA Suceava 96  2 Moscaliuc Dumitru
1 6 Turtureanu David Cornel COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 96  2 Monacu Vasile
1 6 Dirtu Ecaterina SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA Suceava 95  3 Puiu Ancuta
1 6 Nicolau Anastasia COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 95  3 Monacu Vasile
1 6 Terteliu Maria SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 94  3 Timofti Liliana
1 6 Lesan Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 87  M Brutaru Tamara
1 6 Lacatus Rebeca SCOALA GIMNAZIALA POIENI-UDESTI Poieni 86  M Gemeniuc Geanina
1 6 Costan Vladimir COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA Suceava 85  M Guzu Maria
1 6 Achitei Ioana LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 84  M Tibichi Maria
1 6 Pentiuc Andreea SCOALA GIMNAZIALA POIENI-UDESTI Poieni 80  M Gemeniuc Geanina
1 6 Coriciuc Tudor SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA Suceava 79    Moscaliuc Dumitru
1 6 Buzila Miruna SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA Suceava 77    Puiu Ancuta
1 6 Poenaru Alexandra LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 76    Tibichi Maria
1 6 Puscas Florina SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 76    Andrian Alina
1 6 Apetroaie Catalina SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA Suceava 75    Puiu Ancuta
1 6 Radion Ciprian SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 75    Brutaru Tamara
1 6 Saghin Iuliana Roxana LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 70    Tibichi Maria
1 6 Duzinschi Dragos SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA Suceava 69    Timofti Liliana
1 6 Ruxanda Alina Nicoleta LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 62    Tibichi Maria
1 6 Ichim Robert Constantin LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 56    Tibichi Maria
1 6 Dascalu Alexandru LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 55    Tibichi Maria
1 6 Ciolan Robert SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA Suceava 52    Andrian Alina
1 6 Doroftei Elena Larisa LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 42    Tibichi Maria
1 6 Vornicu Alin LICEUL TEHNOLOGIC IORGU VIRNAV LITEANU LITENI Liteni 40    Tibichi Maria
1 7 Alexiu Vasile Lucian SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI Bogdanesti 100  1 Solcanu Vasile
1 7 Salagean Dragos Grigore COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Suceava 99  2 David Manuela
1 7 Lates Mihai COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 92  3 Amoraritei Cristian
1 7 Morosan Tudor COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 88  M Amoraritei Cristian
1 7 Tiperciuc Gabriela COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 87  M Amoraritei Cristian
1 7 Mangir Stefania COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 85  M Amoraritei Cristian
1 7 Cordus Luca COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 83  M Amoraritei Cristian
1 7 Miron Onciul Tudor COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 74    Amoraritei Cristian
1 7 Dumitras Elisabeta SCOALA GIMNAZIALA POIENI-UDESTI Poieni 62    Gemeniuc Geanina
1 7 Paduret Onisim SCOALA GIMNAZIALA POIENI-UDESTI Poieni 58    Gemeniuc Geanina
1 7 Viu Danut Ioan SCOALA GIMNAZIALA POIENI-UDESTI Poieni 50    Gemeniuc Geanina
1 8 Muntean Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR 3 SUCEAVA Suceava 100  1 Ciurla Constantin
1 8 Catargiu Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR 3 SUCEAVA Suceava 95  2 Ciurla Constantin
1 8 Popovici Alexandru COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 90  3 Vieriu Adrian
1 8 Pomparau Adelin George COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 87  M Vieriu Adrian
1 9 M2 Potop Ilie Iosif COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU IOAN CUZA SUCEAVA Suceava 66    Sbiera Oltita
1 9 M2 Pislac Sanda COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU IOAN CUZA SUCEAVA Suceava 54    Cionca Dorina
1 9 M2 Lungu Stefania COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU IOAN CUZA SUCEAVA Suceava 52    Cionca Dorina
1 10 M1 Cotoara George Gabriel COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 86  M Morosan Mara
1 10 M1 Dumitrascu Andi Stefan COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 86  M Morosan Mara
1 11 M1 Teodorovici Daniel Ioan COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Suceava 81  M Tomasciuc Lenuta
1 11 M1 Cosovanu Geanina Narcisa COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA Suceava 80  M Tomasciuc Lenuta
1 11 M2 Atitienei Delia COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 98  1 Cimpoesu Marinela Cristina
1 11 M2 Boberschi Mirela Ionela COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 95  2 Cimpoesu Marinela Cristina
1 11 M2 Barba Maria Magdalena COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 94  2 Cimpoesu Marinela Cristina
1 11 M2 Florea Narcisa COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 94  2 Cimpoesu Marinela Cristina
1 11 M2 Asofronie Emima COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU IOAN CUZA SUCEAVA Suceava 90  3 Sbiera Oltita
1 11 M2 Babliuc Ioana Madalina COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 76    Cimpoesu Marinela Cristina
1 11 M2 Rusu Teodora Sanziana COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 73    Cimpoesu Marinela Cristina
1 11 M2 Bardan Sabin Catalin COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU IOAN CUZA SUCEAVA Suceava 62    Cionca Dorina
1 11 M2 Pascu Cornel COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU IOAN CUZA SUCEAVA Suceava 62    Cionca Dorina
1 11 M2 Horea Alexandru COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU IOAN CUZA SUCEAVA Suceava 50    Sbiera Oltita
1 11 M2 Irimia Oana COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU IOAN CUZA SUCEAVA Suceava 42    Sbiera Oltita
1 12 M1 Ungurasu Razvan Constantin COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA Suceava 83  M Popescu Dan
2 1 Tiplea Nancy Emma COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 100  1 Raicu Andreica Adina Rodica
2 1 Tibichi Gabriel Ioan LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 95  2 Anghelea Varvara
2 1 Cozma Octavian SCOALA GIMNAZIALA HORODNICENI HORODNICENI 90  3
2 2 Anton Razvan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 99  1 Popescu Gabriela
2 2 Baciuc Bianca SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 95  2 Varasciuc Laura
2 2 Cimpoies Stefan SCOALA GIMNAZIALA ACAD H MIHAESCU UDESTI UDESTI 94  3 Teleag[ Daneila Isabela
2 2 Luca Matei Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 80  M Domunco Stefania
2 2 Strut Mara SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 80  M Domunco Stefania
2 2 Sauciuc Oana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 76    Domunco Stefania
2 2 Surubaru Viviana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 76    Domunco Stefania
2 2 Serban Alex Eduard SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 75    Ienache Maria
2 2 Barac Bologa Rafaela SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 74    Domunco Stefania
2 2 Morariu Andreea SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 74    Varasciuc Laura
2 2 Gradinariu Mihnea SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 73    Popescu Gabriela
2 2 Berariu Maria SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 72    Popescu Gabriela
2 2 Rusu Ana Daria SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI SERBAUTI 72    Robciuc Raluca
2 2 Giurgi Denis SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI SERBAUTI 69    Robciuc Raluca
2 2 Popa Alexandru SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 68    Varasciuc Laura
2 2 Cotet Valentin SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 67    Domunco Stefania
2 2 Iurciuc David SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI SERBAUTI 66    Robciuc Raluca
2 2 Ancuta Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 62    Domunco Stefania
2 2 Domnez Can SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 59    Popescu Gabriela
2 2 Lungu Ioana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 59    Domunco Stefania
2 2 Panait Paul SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 59    Domunco Stefania
2 2 Botezatu Alberto Florin SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI SERBAUTI 56    Robciuc Raluca
2 2 Holovatic Teodora Isabela SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 54    Domunco Stefania
2 2 Paduraru Andrei Cosmin SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 53    Ienache Maria
2 2 Rusu Alexandra SCOALA GIMNAZIALA SERBAUTI SERBAUTI 51    Robciuc Raluca
2 2 Onofrei Ilinca SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 37    Varasciuc Laura
2 3 Husarciuc Zara SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 100  1 Gaitan Lucica
2 3 Blindu Stefan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 99  1 Cical Maria
2 3 Iuriet Stefania SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 98  1 Mazilu Mirela
2 3 Nicolau Matei SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 97  2 Grigoras Adina
2 3 Airinei Vlad Gabriel SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI BOGDANESTI 95  2 Mitocariu Nicai Daniela
2 3 Ancuta Radu SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 Minican Ileana
2 3 Balaban Paul Vasile SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 Grigoras Adina
2 3 Turculet Alexandru SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 95  2 Gulei Elena
2 3 Tabrea David SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 94  3 Cical Maria
2 3 Bejinariu Iustina SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 93  3 Minican Ileana
2 3 Florescu Mara SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 93  3 Cical Maria
2 3 Gretcan Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 Grigoras Adina
2 3 Tobica Bianca Elena SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 91  3 Gulei Elena
2 3 Corjuc Roberto SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 Minican Ileana
2 3 Curic Simina SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 90  3 Cical Maria
2 3 Hreceniuc Maria Bianca SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 89  M Gaitan Lucica
2 3 Ionita Denis SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 89  M Gaitan Lucica
2 3 Rotaru Vlad SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 89  M Mazilu Mirela
2 3 Camilar Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 88  M Gaitan Lucica
2 3 Semian Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 84  M Minican Ileana
2 3 Hartescu David SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 83  M Gaitan Lucica
2 3 Miron Miruna SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 83  M Grigoras Adina
2 3 Mazilu Francesca SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 81  M Mazilu Mirela
2 3 Robciuc Radu SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 79    Minican Ileana
2 3 Costineanu Teodora SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 78    Cical Maria
2 3 Ciausu Ema Andreea SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 77    Gulei Elena
2 3 Arganisciuc Miruna SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 74    Minican Ileana
2 3 Ciubotariu Naomi SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 74    Mazilu Mirela
2 3 State Sebastian SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 74    Gaitan Lucica
2 3 Suhani Denisa SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 74    Gaitan Lucica
2 3 Bergheva Cosmin SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 72    Gaitan Lucica
2 3 Vieriu Hreniuc Bianca SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 61    Gaitan Lucica
2 3 Blaga Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 60    Grigoras Adina
2 3 Smantanca Jasmin SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 56    Gaitan Lucica
2 3 Spataru Sorin SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 40    Gaitan Lucica
2 4 Pantiuc Daniel George SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 Lucasevici Catalina
2 4 Rezus Bogdan SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 98  1 Lucasevici Catalina
2 4 Avram Clara Demetra SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 97  1 Lucasevici Catalina
2 4 Zettel Elena Maria SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 97  1 Lucasevici Catalina
2 4 Aga Claudia COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 95  2 Salar Paula
2 4 Hincu Diana SCOALA GIMNAZIALA ACAD H MIHAESCU UDESTI UDESTI 94  2 Croitor Ana Maria
2 4 Duciuc Samuel Emanuel SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 93  3 Lucasevici Catalina
2 4 Dediu Ana Maria COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 91  3 Salar Paula
2 4 Maftei Miruna Catalina SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 Lucasevici Catalina
2 4 Purcariu Dimitrie SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 Lucasevici Catalina
2 4 Tibichi Cosmin Gabriel LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 90  3 Florescu Angela
2 4 Gheorghita Teodora Eliana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 89  M Lucasevici Catalina
2 4 Parasca Valentin LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 86  M Florescu Angela
2 4 Hreceniuc George Fabian SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART SUCEAVA SUCEAVA 85  M Achitei Mircea
2 4 Cervinschi Mario Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 80  M Lucasevici Catalina
2 4 Frischherz Georgiana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 79    Lucasevici Catalina
2 4 Ciubotariu Davide SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 78    Baciu Geta
2 4 Nita Serena SCOALA GIMNAZIALA JEAN BART SUCEAVA SUCEAVA 76    Achitei Mircea
2 4 Florescu Rares Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 75    Lupascu Rodica
2 4 Petrariu Bianca Maria LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 69    Florescu Angela
2 4 Luca Denisa Elena LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 47    Florescu Angela
2 5 Dumitrescul Eduard COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 98  1 Popescu Dan
2 5 Rusu Bogdan COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 96  1 Popescu Dan
2 5 Haidamac Ioana Paula LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 93  2 Tibichi Maria
2 5 Cirlan George Cosmin COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 92  3 Tigaeru Angela
2 5 Sutac Diana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 Timofti Liliana
2 5 Craciuc Pitu George LICEUL TEHNOLOGIC CAJVANA CAJVANA 90  3 Dumbravanu Mihai
2 5 Cimpoies Andrei COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 88  M Popescu Dan
2 5 Gurincu Gabriela LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 88  M Tibichi Maria
2 5 Poenaru Anamaria LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 88  M Tibichi Maria
2 5 Lucan Viorica LICEUL TEHNOLOGIC CAJVANA CAJVANA 87  M Dumbravanu Mihai
2 5 Maftei Mihaela Gabriela SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 87  M Corocaescu Luminita
2 5 Sveduneac Sara COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 85  M Popescu Dan
2 5 Zigmund Andreea COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 85  M Wamsiedel Arnold
2 5 Pitaru Alexandra LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 84  M Tibichi Maria
2 5 Posmangiu Silviu SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 84  M Timofti Liliana
2 5 Butnariu Robert SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 83  M Timofti Liliana
2 5 Cozma Alexandru COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 83  M Popescu Dan
2 5 Palaghia Catalina SCOALA GIMNAZIALA PLOPENI PLOPENI 82  M Giza Mihai
2 5 Barac Bologa Rafael SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 80  M Timofti Liliana
2 5 Solcan Nichifor LICEUL TEHNOLOGIC CAJVANA CAJVANA 80  M Dumbravanu Mihai
2 5 Spac Andrada COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 80  M Tigaeru Angela
2 5 Tibichi Adrian Vlad LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 80  M Tibichi Maria
2 5 Besa Rares Andrei LICEUL TEHNOLOGIC CAJVANA CAJVANA 78    Dumbravanu Mihai
2 5 Musca Ana Maria COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 78    Popescu Dan
2 5 Popovici Giovani SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 78    Andrian Alina
2 5 Balan Giani Marian LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 77    Tibichi Maria
2 5 Tibu Cristian SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 75    Huluta Ecaterina
2 5 Radu Denis COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 74    Tigaeru Angela
2 5 Iacoban Sabina COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 72    Popescu Dan
2 5 Jitariu Rares Stefan SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 68    Andrian Alina
2 5 Asandei Eduard Andrei LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 63    Tibichi Maria
2 5 Vasilovici Maria Luiza SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 61    Corocaescu Luminita
2 5 Jucan Vasile LICEUL TEHNOLOGIC CAJVANA CAJVANA 58    Dumbravanu Mihai
2 5 Baractaru Paul Catalin COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 56    Tigaeru Angela
2 5 Birgauan Gavril LICEUL TEHNOLOGIC CAJVANA CAJVANA 56    Dumbravanu Mihai
2 5 Nichitean Claudiu SCOALA GIMNAZIALA MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 56    Corocaescu Luminita
2 5 Ilie Lavinia LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 55    Tibichi Maria
2 5 Pitu Vasile Adrian LICEUL TEHNOLOGIC CAJVANA CAJVANA 51    Dumbravanu Mihai
2 5 Matei Marian SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 43    Andrian Alina
2 5 Lebada Andrei COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 40    Tigaeru Angela
2 5 Polocoser Alexandra SCOALA GIMNAZIALA PLOPENI PLOPENI 40    Giza Mihai
2 6 Duduman Cristian SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 98  1 Alexa Raluca Crisantha
2 6 Airinei Andrei Cristian SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI BOGDANESTI 95  1 Solcanu Vasile
2 6 Paulenco Iustin SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 91  2 Alexa Raluca Crisantha
2 6 Turturean David Cornel COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 91  2 Monacu Vasile
2 6 Vida Stefana SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 91  2 Timofti Liliana
2 6 Avram Dennis SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 90  3 Boghean Stela
2 6 Dirtu Ecaterina SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 Puiu Ancuta
2 6 Achitei Ioana LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 88  M Tibichi Maria
2 6 Stefancu Cosmin SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 88  M Alexa Raluca Crisantha
2 6 Stamate Raluca SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 85  M Huluta Ecaterina
2 6 Sticlet Maria SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 84  M Puiu Ancuta
2 6 Apetroaie Catalina SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 82  M Puiu Ancuta
2 6 Ruxanda Alina Nicoleta LICEUL TEHNOLOGIC I V LITEANU LITENI LITENI 82  M Tibichi Maria
2 6 Ciolan Robert SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 78    Andrian Alina
2 6 Buzila Miruna SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 75    Puiu Ancuta
2 6 Mazilu Darius SCOALA GIMNAZIALA NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 72    Moscaliuc Dumitru
2 6 Matei Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 54    Puiu Ancuta
2 7 Alexiu Vasile Lucian SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI BOGDANESTI 99  1 Solcanu Vasile
2 7 Rebenciuc Paul Florin SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 99  1 Boghean Stela
2 7 Salagean Dragos Grigore COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 98  2 David Manuela
2 7 Florea Cosmin SCOALA GIMNAZIALA PLOPENI PLOPENI 76    Giza Mihai
2 7 Tiperciuc Gabriela COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 76    Amoraritei Cristian
2 8 Cucolas Sebastian SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 92  1 Andrian Alina
2 9 M2 Potop Ilie Iosif COLEGIUL TEHNIC AL I CUZA SUCEAVA SUCEAVA 46    Sbiera Oltita
2 10 M1 Dumitrascu Andi Stefan COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 54    Morosan Mara
2 10 M2 Macovei Simona Andreea COLEGIUL TEHNIC AL I CUZA SUCEAVA SUCEAVA 79    Cionca Dorina
2 10 M2 Lungu Stefania COLEGIUL TEHNIC AL I CUZA SUCEAVA SUCEAVA 66    Cionca Dorina
2 11 M2 Boberschi Mirela COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 98  1 Cimpoesu Marinela Cristina
2 11 M2 Barba Maria Magdalena COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 97  2 Cimpoesu Marinela Cristina
2 11 M2 Atitienei Delia COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 91  3 Cimpoesu Marinela Cristina
2 11 M2 Florea Narcisa COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 91  3 Cimpoesu Marinela Cristina
2 11 M2 Asofronie Emima COLEGIUL TEHNIC AL I CUZA SUCEAVA SUCEAVA 76    Sbiera Oltita
2 11 M2 Stefanescu Elisabeta COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 74    Vieriu Adrian
2 11 M2 Palagheanu Dorina COLEGIUL TEHNIC AL I CUZA SUCEAVA SUCEAVA 73    Sbiera Oltita
2 11 M2 Pascu Cornel COLEGIUL TEHNIC AL I CUZA SUCEAVA SUCEAVA 69    Cionca Dorina
2 11 M2 Ghivnici Ana COLEGIUL TEHNIC AL I CUZA SUCEAVA SUCEAVA 68    Sbiera Oltita
2 11 M2 Pislac Sanda COLEGIUL TEHNIC AL I CUZA SUCEAVA SUCEAVA 52    Cionca Dorina
2 12 M2 Huluta Iulia COLEGIUL TEHNIC AL I CUZA SUCEAVA SUCEAVA 54    Cionca Dorina



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018