Rezultate Arhiva editia 2014-2015 PH100

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Cocea Iasmina Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Marinescu Iuliana
1 pregatitoare Dobre Sara Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Marinescu Iuliana
1 pregatitoare Oancea George Eric Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Marinescu Iuliana
1 pregatitoare Brezae Laurentiu Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 95  2 Marinescu Iuliana
1 1 Costica Adelina Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Oprisan Raluca
1 1 Duta Stefania Scoala Gimnaziala Podenii Noi Podenii Noi 100  1 Voiculescu Florica
1 1 Manolache Denisa Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Oprisan Raluca
1 1 Stanca Andreea Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Oprisan Raluca
1 1 Dobre Darius Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 99  2 Oprisan Raluca
1 1 Savu Darius Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 95  3 Oprisan Raluca
1 1 Stoicescu Claudia Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 89  M Oprisan Raluca
1 1 Manolache Lucas Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 88  M Oprisan Raluca
1 1 Ivan Klaus Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 84  M Oprisan Raluca
1 1 Balasa Alberto Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 78    Oprisan Raluca
1 2 Necula Alexandra Teodora Liceul Tehnologic Agromontan Romeo Constantinescu Valenii De Munte 100  1 Praf Stefania
1 2 Nedelcu Mihaela Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Praf Stefania
1 3 Andrei Stefania Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Nedelcu Iuliana
1 3 Badea Cristina Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Nedelcu Iuliana
1 3 Dobre Adrian Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Nedelcu Iuliana
1 3 Fundea Cosmin Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Nedelcu Iuliana
1 3 Pavel Erica Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Nedelcu Iuliana
1 3 Dragomir Gabriela Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 99  2 Nedelcu Iuliana
1 3 Zanogeanu Sebastian Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 99  2 Nedelcu Iuliana
1 3 Serbanoiu Stefan Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 98  3 Nedelcu Iuliana
1 3 Ionita Alin Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 95  3 Nedelcu Iuliana
1 3 Petrache Andrei Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 95  3 Nedelcu Iuliana
1 3 Necula Andrei Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 90  3 Nedelcu Iuliana
1 4 Moise Denisa Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 92  1 Barboiu Ana
1 4 Sima Loredana Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 92  1 Barboiu Ana
1 4 Oblu Andreea Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 90  2 Barboiu Ana
1 4 Zanogeanu Amalia Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 90  2 Barboiu Ana
1 4 Bordusel George Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 88  M Barboiu Ana
2 pregatitoare Cocea Iasmina Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Marinescu Iuliana
2 pregatitoare Dobre Sara Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Marinescu Iuliana
2 pregatitoare Oancea George Eric Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 99  2 Marinescu Iuliana
2 1 Manolache Denisa Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Oprisan Raluca
2 1 Dobre Darius Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 99  2 Oprisan Raluca
2 1 Manolache Lucas Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 99  2 Oprisan Raluca
2 1 Stanca Andreea Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 98  3 Oprisan Raluca
2 1 Ivan Klaus Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 95  3 Oprisan Raluca
2 2 Necula Alexandra Teodora Liceul Tehnologic Agromontan Romeo Constantinescu Valenii De Munte 100  1 Praf Stefania
2 2 Nedelcu Mihaela Scoala Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Praf Stefania
2 3 Andrei Stefania Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Nedelcu Iuliana
2 3 Dobre Adrian Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Nedelcu Iuliana
2 3 Dragomir Gabriela Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Nedelcu Iuliana
2 3 Fundea Cosmin Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Nedelcu Iuliana
2 3 Badea Cristina Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 99  2 Nedelcu Iuliana
2 3 Pavel Erica Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 99  2 Nedelcu Iuliana
2 3 Zanogeanu Sebastian Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 99  2 Nedelcu Iuliana
2 3 Burtoiu Diana Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 98  3 Nedelcu Iuliana
2 3 Ionita Alin Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 98  3 Nedelcu Iuliana
2 3 Petrache Andrei Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 98  3 Nedelcu Iuliana
2 3 Serbanoiu Stefan Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 98  3 Nedelcu Iuliana
2 3 Manasia Laurentiu Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 90  3 Nedelcu Iuliana
2 3 Necula Andrei Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 90  3 Nedelcu Iuliana
2 3 Raducanu Nicoleta Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 90  3 Nedelcu Iuliana
2 3 Dumitrica Irinel Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 85  M Nedelcu Iuliana
2 4 Sima Loredana Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 99  1 Barboiu Ana
2 4 Zanogeanu Amalia Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 99  1 Barboiu Ana
2 4 Moise Denisa Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 98  2 Barboiu Ana
2 4 Oblu Andreea Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 98  2 Barboiu Ana
2 7 Marinescu Stefania Gimnaziala Valea Dulce Podenii Noi 100  1 Vlad Aurel



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018