Rezultate Arhiva editia 2014-2015 OT118

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
2 pregatitoare Balasan Mario SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Andreescu Denisa
2 pregatitoare Barbu Valentin Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 100  1 Marin Cristina
2 pregatitoare Cafaci Mario LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 100  1 Dica Elena
2 pregatitoare Chirita Krina SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Andreescu Denisa
2 pregatitoare Cojocaru Matei SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Marin Cristina
2 pregatitoare Dragnea Alexia Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 100  1 Marin Cristina
2 pregatitoare Drapatof Andrei Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 100  1 Zaharioiu Laura
2 pregatitoare Florea Denis SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Andreescu Denisa
2 pregatitoare Ilie Isabela SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Andreescu Denisa
2 pregatitoare Iliescu Lorena LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 100  1 Dica Elena
2 pregatitoare Iordache Denis SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Andreescu Denisa
2 pregatitoare Leonte Robert LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 100  1 Dica Elena
2 pregatitoare Mares Frunza Bianca Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 100  1 Zaharioiu Laura
2 pregatitoare Neciu Giani Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 100  1 Marin Cristina
2 pregatitoare Pavelescu Alexandru Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 100  1 Marin Cristina
2 pregatitoare Postolache Erika Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 100  1 Marin Cristina
2 pregatitoare Preda Alexandru SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Andreescu Denisa
2 pregatitoare Radulescu Sebastian LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 100  1 Eremia Maria
2 pregatitoare Serban Ioana Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 100  1 Marin Cristina
2 pregatitoare Tirtopan Dario SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Andreescu Denisa
2 pregatitoare Trusca Robert Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 100  1 Marin Cristina
2 pregatitoare Vlad David SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Andreescu Denisa
2 pregatitoare Voiculescu Lorena Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 100  1 Marin Cristina
2 pregatitoare Cruceru Mihai LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 95  2 Eremia Maria
2 pregatitoare Robescu Laura LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 95  2 Eremia Maria
2 pregatitoare Badalan Adrian LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 90  3 Eremia Maria
2 pregatitoare Badalan Mirela LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 90  3 Eremia Maria
2 pregatitoare Bit Denisa Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 90  3 Zaharioiu Laura
2 pregatitoare Chiroiu Maria Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 90  3 Marin Cristina
2 pregatitoare Fetica David Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 90  3 Zaharioiu Laura
2 pregatitoare Ilie Vanessa Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 90  3 Zaharioiu Laura
2 pregatitoare Micu Mario Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 90  3 Marin Cristina
2 pregatitoare Nuta Alexandru LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 90  3 Eremia Maria
2 pregatitoare Pelcea Aida Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 90  3 Zaharioiu Laura
2 pregatitoare Pitigoi Sebastian SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 90  3 Andreescu Denisa
2 pregatitoare Preda Alexandra Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 90  3 Marin Cristina
2 pregatitoare Rosu Neagoie David SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 90  3 Andreescu Denisa
2 pregatitoare Rotaru Alina LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 90  3 Eremia Maria
2 pregatitoare Serban Mihaita LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 90  3 Dica Elena
2 pregatitoare Dogaru Nicoleta SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 85  M Andreescu Denisa
2 pregatitoare Dragnea Maria LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 85  M Eremia Maria
2 pregatitoare Militaru Stefan Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 80  M Marin Cristina
2 pregatitoare Saioc Mihaita LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 80  M Dica Elena
2 pregatitoare Sirbu Bianca SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 80  M Andreescu Denisa
2 pregatitoare Vilcica Roberta LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 80  M Eremia Maria
2 pregatitoare Constantin Denis Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 70    Marin Cristina
2 pregatitoare Dinca Ioana LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 70    Eremia Maria
2 pregatitoare Ivanescu Razvan LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 70    Eremia Maria
2 pregatitoare Jidovu Cristian LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 70    Dica Elena
2 pregatitoare Nita Cristina Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 70    Marin Cristina
2 pregatitoare Badoi Daria LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 65    Eremia Maria
2 pregatitoare Matei Andreea LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA SLATINA 60    Eremia Maria
2 1 Draghici David Theodor SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Ghimis Constanta
2 1 Georgescu Cornelia Anastasia SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Ghimis Constanta
2 1 Orzechovschi Alina SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Birin Veronica
2 1 Stefan Darius Andrei SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Ghimis Constanta
2 1 Balan Mario Adrian SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 99  2 Ghimis Constanta
2 1 Dumitrescu Bianca Andreea SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 99  2 Ghimis Constanta
2 1 Gugu Mihai Alexandru SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 95  3 Ghimis Constanta
2 1 Miricescu Petru Alexandru SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 94  3 Ghimis Constanta
2 1 Relea Mario Nicolae SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 94  3 Ghimis Constanta
2 1 Stanculet Bianca SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 94  3 Birin Veronica
2 1 Postolache Andrei SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 90  3 Birin Veronica
2 1 Nedelcu Ionut Razvan SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 89  M Ghimis Constanta
2 1 Stoenoaia Valentino SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 89  M Chircusi Cosmina
2 1 Radu Elena SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 88  M Birin Veronica
2 1 Tache Eric SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 85  M Birin Veronica
2 1 Cuje Mario SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 84  M Birin Veronica
2 1 Matei Daria SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 84  M Birin Veronica
2 1 Vedere Alexandra SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 84  M Chircusi Cosmina
2 1 Lunganu Andreea SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 79    Chircusi Cosmina
2 1 Pastina Ghergu Gratian SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 79    Chircusi Cosmina
2 1 Barbulescu Fabian SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 78    Chircusi Cosmina
2 1 Pauna Adrian SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 68    Birin Veronica
2 1 Eftenie Adriana SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 57    Chircusi Cosmina
2 2 Coserea Vlad SC. GIMN. ST. PROTOPOPESCU SLATINA 100  1 Georgescu Arina
2 2 Stan Gabriel C. N. ION MINULESCU SLATINA 97  2 Badea Despina
2 2 Bibirica Andrei SC. GIMN. ST. PROTOPOPESCU SLATINA 96  3 Georgescu Arina
2 2 Ispas George SC. GIMN. ST. PROTOPOPESCU SLATINA 90  3 Georgescu Arina
2 2 Uta Bianca C. N. ION MINULESCU SLATINA 87  M Melinte Ionela
2 2 Gheorghe Patricia C. N. ION MINULESCU SLATINA 84  M Badea Despina
2 2 Dumitrache David SC. GIMN. ST. PROTOPOPESCU SLATINA 80  M Georgescu Arina
2 2 Ceausu Ana SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 77    Nica Amalia
2 2 Cheroiu Giulia SC. GIMN. ST. PROTOPOPESCU SLATINA 71    Georgescu Arina
2 2 Vlad Andrei SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 71    Nica Amalia
2 2 Raicovici Gabriela SC. GIMN. ST. PROTOPOPESCU SLATINA 70    Georgescu Arina
2 2 Florescu Stefan SC. GIMN. ST. PROTOPOPESCU SLATINA 69    Georgescu Arina
2 2 Birdici Miruna SC. GIMN. ST. PROTOPOPESCU SLATINA 66    Georgescu Arina
2 2 Dinca Robert C. N. ION MINULESCU SLATINA 66    Badea Despina
2 2 Mosteanu George C. N. ION MINULESCU SLATINA 61    Badea Despina
2 2 Cimpoeru Elisabeta SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 60    Nica Amalia
2 2 Albulete Sabina SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 59    Nica Amalia
2 2 Cucu Lucian SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 52    Nica Amalia
2 2 Popescu Maria C. N. ION MINULESCU SLATINA 50    Melinte Ionela
2 2 Delcea David C. N. ION MINULESCU SLATINA 49    Melinte Ionela
2 2 Voinea Andrada SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 44    Nica Amalia
2 2 Ilie Bianca C. N. ION MINULESCU SLATINA 42    Melinte Ionela
2 2 Mierlescu Marius C. N. ION MINULESCU SLATINA 38    Melinte Ionela
2 2 Tolea Vanesa C. N. ION MINULESCU SLATINA 30    Badea Despina
2 3 Barbu Marius SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 99  1 Sterie Violeta
2 3 Dumitrescu Lucian C. N. ION MINULESCU SLATINA 99  1 Traistaru Maria
2 3 Tudorache Robert Cristian SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 99  1 Matesica Valentina
2 3 Zavragiu Vlad C. N. ION MINULESCU SLATINA 99  1 Traistaru Maria
2 3 Gradinaru Iulia C. N. ION MINULESCU SLATINA 98  2 Traistaru Maria
2 3 Sanda Bianca Iuliana SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 95  3 Matesica Valentina
2 3 Calina Erika C. N. ION MINULESCU SLATINA 90  3 Traistaru Maria
2 3 Trusca Irina SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 89  M Sterie Violeta
2 3 Voica Pirvu Melania SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 89  M Sterie Violeta
2 3 Biro Briana C. N. ION MINULESCU SLATINA 88  M Traistaru Maria
2 3 Vasile Bogdan C. N. ION MINULESCU SLATINA 88  M Traistaru Maria
2 3 Smedescu Mihai SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 87  M Sterie Violeta
2 3 Lia Cristian C. N. ION MINULESCU SLATINA 86  M Traistaru Maria
2 3 Draghici Mihaela Valentina Scoala Gimnaziala Periati SLATINA 84  M Popa Constanta
2 3 Badoi Andrei C. N. ION MINULESCU SLATINA 78    Traistaru Maria
2 3 Dindere Daiana SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 74    Sterie Violeta
2 3 Lazar Carmen C. N. ION MINULESCU SLATINA 74    Traistaru Maria
2 3 Ionita Marius C. N. ION MINULESCU SLATINA 71    Traistaru Maria
2 3 Putureanu Radu SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 71    Sterie Violeta
2 3 Mitrache Alexandra Ioana Scoala Gimnaziala Periati SLATINA 67    Popa Constanta
2 3 Barbu Maria Miruna Scoala Gimnaziala Periati SLATINA 65    Popa Constanta
2 3 Stancu Dobrin Mihai SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 65    Matesica Valentina
2 3 Ciobanu Aida C. N. ION MINULESCU SLATINA 63    Traistaru Maria
2 3 Dindere Denisa SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 63    Sterie Violeta
2 3 Spircu Denis SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 63    Popinzareanu Ioana
2 3 Margarit Antonio C. N. ION MINULESCU SLATINA 60    Traistaru Maria
2 3 Neacsu Iacov Alexandru SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 57    Popinzareanu Ioana
2 3 Varzaru Maria C. N. ION MINULESCU SLATINA 56    Traistaru Maria
2 3 Eremencu Georgiana C. N. ION MINULESCU SLATINA 51    Traistaru Maria
2 3 Danu Octavian C. N. ION MINULESCU SLATINA 45    Traistaru Maria
2 3 Sali Victor SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 45    Sterie Violeta
2 3 Botan Alexandra C. N. ION MINULESCU SLATINA 43    Traistaru Maria
2 4 Vesteeg Antonio Cristian SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 98  1 Dumitrescu Maria
2 4 Vasilescu Gabriel Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 96  2 Ruta Ioana
2 4 Prioteasa Adinela SC. GIMN. PERIETI SLATINA 94  3 Ciobanu Carmen
2 4 Gartan Georgiana C. N. ION MINULESCU SLATINA 91  3 Dinca Anca
2 4 Stefan Florentin Alexandru SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 89  M Dumitrescu Maria
2 4 Sandu Stefan C. N. ION MINULESCU SLATINA 84  M Dinca Anca
2 4 Ivascu Denis Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu SLATINA 79    Ruta Ioana
2 4 Frunza Oana SC. GIMN. C-TIN. BRANCOVEANU SLATINA 40    Dumitrescu Maria



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018