Rezultate Arhiva editia 2014-2015 OT105

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
2 pregatitoare Ana Nicole Andreea Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Ban Mihai Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Barbieru Mario Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Botoman George Alexandru Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Brebu Briana Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Calin Maria Alexandra Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Carpusor Luis Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Diaconescu Diana
2 pregatitoare Carstea Nicholas C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 100  1 Matache Mariana
2 pregatitoare Chirita Cristian Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Ciobanu Catalina Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Ciopor Yanis Andrei Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Cojocaru Erika Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Comanescu Mihaela Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 100  1 Iancu Andreea Adriana
2 pregatitoare Craciun Mihai C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 100  1 Matache Mariana
2 pregatitoare Dobre Nicusor Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Donea Denisa Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Draganoiu Adelis Elena Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Dragomir Andreea Maria Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Dumitrana Ionela Alexia Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 100  1 Iancu Andreea Adriana
2 pregatitoare Dumitrescu Stefan Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Dumitru Dianza Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Ene Bianca Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Filip Andrei Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Florea Ana Maria C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 100  1 Matache Mariana
2 pregatitoare Fota Denis Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Godeanu Robert Mihai Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Ilie Lorena Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Ilie Maeva Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Ilin Radu Stefan Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Medaru Olimpia
2 pregatitoare Iordache Maria Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Koble Augusta Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Mare Darius C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 100  1 Matache Mariana
2 pregatitoare Mateescu Andrei C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 100  1 Matache Mariana
2 pregatitoare Mateescu Dragos Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Mateescu Matei Bogdan Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 100  1 Ungheanu Malina
2 pregatitoare Matei Razvan Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Mezdrea Cosmina Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Mihalache Maria Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Mitran Razvan Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Moraru Sara Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Morus Alexandra Maria Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 100  1 Iancu Andreea Adriana
2 pregatitoare Morusi Eva Maria C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 100  1 Matache Mariana
2 pregatitoare Nedelea Stefan Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Niculescu Alexandru C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 100  1 Matache Mariana
2 pregatitoare Nistor David Cristian Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Paraschiva Olivia Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Petcu Rares Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Popa Luca Nicolae Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Raduca Denis C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 100  1 Matache Mariana
2 pregatitoare Raicu Iulian Sorin Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 100  1 Iancu Andreea Adriana
2 pregatitoare Rosoga Denisa Elena Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Rotaru Adela Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Serban Iustin Vasile C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 100  1 Pietreanu Coralia
2 pregatitoare Spinu Cristina Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 100  1 Varga Ileana Nadia
2 pregatitoare Stefan Andra Maria Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Stroie Iuliana Sorina Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 100  1 Iancu Andreea Adriana
2 pregatitoare Tanase Rebeca Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Tecuceanu Andrei Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Tilvanoiu Eduard Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Toader Ianis Andrei Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Diaconescu Diana
2 pregatitoare Trifan David Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Usurelu Sarah Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Capatina Andreea
2 pregatitoare Vasile Irina Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Dragu Iulia
2 pregatitoare Vizonie Gabriel C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 100  1 Matache Mariana
2 pregatitoare Serban Bogdan Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 98  2 Dragu Iulia
2 pregatitoare Dobre Stefania Adina Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 94  3 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Baboi Gabriela Bianca Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 92  3 Iancu Andreea Adriana
2 pregatitoare Andrei Daria Maria Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Badea Adriana Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Dragu Iulia
2 pregatitoare Barbut Andreea Maria Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 90  3 Iancu Andreea Adriana
2 pregatitoare Biscoveanu Bianca Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Dragu Iulia
2 pregatitoare Ciutac Irina C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 90  3 Matache Mariana
2 pregatitoare Constantinescu Alexandra Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 90  3 Medaru Olimpia
2 pregatitoare Dumitrescu Daria C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 90  3 Matache Mariana
2 pregatitoare Ghergu Gabriel Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 90  3 Varga Ileana Nadia
2 pregatitoare Gogea Matei Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 90  3 Varga Ileana Nadia
2 pregatitoare Gramescu George Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Dragu Iulia
2 pregatitoare Iana Daria Maria Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Ileana Stefania Dariana Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 90  3 Iancu Andreea Adriana
2 pregatitoare Ilie Petruta Alexandra Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 90  3 Iancu Andreea Adriana
2 pregatitoare Manea Alexandra Maria Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Minulescu Severian Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Tudoran Steluta
2 pregatitoare Nistor Denis C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 90  3 Matache Mariana
2 pregatitoare Tolos Sergiu C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 90  3 Matache Mariana
2 pregatitoare Truica Xenia C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 90  3 Matache Mariana
2 pregatitoare Dinescu Rares Andrei Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 80  M Tudoran Steluta
2 pregatitoare Gheorghe Antonia C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 80  M Matache Mariana
2 pregatitoare Gheorghe Petre Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 80  M Diaconescu Diana
2 pregatitoare Kovacs Patrick C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 80  M Matache Mariana
2 pregatitoare Matei Alexandra Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 80  M Varga Ileana Nadia
2 pregatitoare Sava Daniel Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 80  M Dragu Iulia
2 pregatitoare Teotoase Denisa Andreea Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 80  M Iancu Andreea Adriana
2 pregatitoare Dan Constantin Emilian Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 73    Iancu Andreea Adriana
2 pregatitoare Dumitrescu Catalin Ionut Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 62    Iancu Andreea Adriana
2 pregatitoare Barbu Andrei C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 52    Matache Mariana
2 1 Barbulescu Tea Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Circiumaru Carmen
2 1 Carlugea Teodora Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Circiumaru Carmen
2 1 Constantin Alexia Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Caciu Elena
2 1 Hristescu Alexandru Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Circiumaru Carmen
2 1 Mititelu Maria Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Comanceanu Vasilica
2 1 Prioteasa Daria Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Caciu Elena
2 1 Smarandache David Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Caciu Elena
2 1 Sofia Ionut Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 100  1 Circiumaru Carmen
2 1 Stanca Robert Valeriu Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 100  1 Putureanu Neti
2 1 Toma Alexandra Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Caciu Elena
2 1 Albu Stefan Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 95  2 Circiumaru Carmen
2 1 Barbu Petrut Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 95  2 Circiumaru Carmen
2 1 Marciu Maria Andreea Liceul Tehnologic Tufeni Olt 95  2 Ghita Narcisa
2 1 Nastasie Amalia Nicol Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 95  2 Lazar Nenu Mitruta
2 1 Popescu Denisa Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 95  2 Circiumaru Carmen
2 1 Trasca Vlad Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 95  2 Circiumaru Carmen
2 1 Trifu Daiana Madalina Liceul Tehnologic Tufeni Olt 95  2 Ghita Narcisa
2 1 Barbu Briana Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 94  3 Caciu Elena
2 1 Floarea Alexandra Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 94  3 Circiumaru Carmen
2 1 Stancu Maia Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 91  3 Circiumaru Carmen
2 1 Andrei Mihaela Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Circiumaru Carmen
2 1 Badea Anastasia Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 90  3 Caciu Elena
2 1 Bungiu Ionut Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Circiumaru Carmen
2 1 Dumitru Alecsandra Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Circiumaru Carmen
2 1 Fierbintu Cosmin Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 90  3 Putureanu Neti
2 1 Filip Alexandru Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Circiumaru Carmen
2 1 Goti Daria Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Circiumaru Carmen
2 1 Iagaru Amalia Stefania Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 90  3 Putureanu Neti
2 1 Ilie Gabriel Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Circiumaru Carmen
2 1 Magala Nicole Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 90  3 Caciu Elena
2 1 Marcu Emilia Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 90  3 Caciu Elena
2 1 Pitei Maria Daniela Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 90  3 Putureanu Neti
2 1 Rauta Stefan Tudor Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 90  3 Putureanu Neti
2 1 Tita Andreea Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 90  3 Circiumaru Carmen
2 1 Calarasu Ionela Alexandra Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 89  M Lazar Nenu Mitruta
2 1 Filea Andra Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 89  M Circiumaru Carmen
2 1 Mariea Alice Ionela Scoala Gimnaziala "George Poboran" Slatina Olt 89  M Alesu Silvia
2 1 Sebestean Bianca Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 89  M Caciu Elena
2 1 Alexandru Andreea Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 85  M Chiuchiunea Elena
2 1 Drugu Miruna Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 85  M Chiuchiunea Elena
2 1 Florescu Bianca Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 85  M Caciu Elena
2 1 Gheorghe Alexandra Maria Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 85  M Putureanu Neti
2 1 Paduraru Sophia Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 85  M Putureanu Neti
2 1 Sima Madalina Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 85  M Circiumaru Carmen
2 1 Tucu Neagu Daniela Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 85  M Putureanu Neti
2 1 Constantin Maria Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 84  M Circiumaru Carmen
2 1 Monea Roxana Ionela Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 84  M Lazar Nenu Mitruta
2 1 Serban Razvan Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 84  M Lazar Nenu Mitruta
2 1 Zahalca Ovidiu Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 84  M Circiumaru Carmen
2 1 Florica Sergiu Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 83  M Circiumaru Carmen
2 1 Ungureanu Antonia C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 83  M Predescu Ioana
2 1 Tufa Norica Maria Liceul Tehnologic Tufeni Olt 82  M Ghita Narcisa
2 1 Girnita Andra Elisa Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 80  M Lazar Nenu Mitruta
2 1 Stan Raluca Maria Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 80  M Lazar Nenu Mitruta
2 1 Stoica Radu Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 80  M Putureanu Neti
2 1 Iordache Melisa Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 79    Putureanu Neti
2 1 Sucea Alexandru Mirel Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 79    Lazar Nenu Mitruta
2 1 Ilinca Diana Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 78    Circiumaru Carmen
2 1 Dumitrescu Gabriela Andreea Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 76    Stoica Irina
2 1 Ciobanu Stefan Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 75    Circiumaru Carmen
2 1 Dudu Karina C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 75    Predescu Ioana
2 1 Ghinea Alexandra Florina Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 75    Lazar Nenu Mitruta
2 1 Moroiu Alexandra Maria Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 74    Lazar Nenu Mitruta
2 1 Nitu Maria Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 74    Circiumaru Carmen
2 1 Popa Vladut Alexandru Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 72    Lazar Nenu Mitruta
2 1 Barbu Diana Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 71    Circiumaru Carmen
2 1 Radu Mihai Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 71    Chiuchiunea Elena
2 1 Anghelache Alissa Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 69    Circiumaru Carmen
2 1 Chirita Adina Stefania Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 69    Chiuchiunea Elena
2 1 Nedelcu Bogdan Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 69    Circiumaru Carmen
2 1 State Silvana Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 65    Chiuchiunea Elena
2 1 Dondea Mihaela Stefania Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 64    Chiuchiunea Elena
2 1 Rotaru Mihaela Alexandra Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 64    Chiuchiunea Elena
2 1 Manu Ionela Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 63    Chiuchiunea Elena
2 1 Calofir Ionut Cosmin Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 61    Chiuchiunea Elena
2 1 Florica Alexandru Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 60    Putureanu Neti
2 1 Vilcica Georgiana Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 59    Chiuchiunea Elena
2 1 Andrei Alexia Ioana Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 58    Chiuchiunea Elena
2 1 Antonie Adrian Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 55    Chiuchiunea Elena
2 1 Lincan Fabrizio Gabriel Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 54    Lazar Nenu Mitruta
2 1 Dinca Alina Elena Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 52    Chiuchiunea Elena
2 1 Bagiu Cristian Adrian Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 48    Chiuchiunea Elena
2 1 Costache Ana Maria Scoala primara Buta Olt 45    Draghici Cristina
2 1 Antonie Ionut Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 43    Chiuchiunea Elena
2 2 Arsene Lorena Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Ilie Mariana
2 2 Brad Anca Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Ilie Mariana
2 2 Vlad Andrei Robert Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Stefanescu Angela
2 2 Voicu Bogdan Andrei C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 100  1 Serban Nicoleta
2 2 Dumitrescu Roberto C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 99  1 Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
2 2 Paraschiva Nineta Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 99  1 Ilie Mariana
2 2 Baranescu Stefan Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 98  2 Ilie Mariana
2 2 Nita Sebastian Valentin C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 98  2 Serban Nicoleta
2 2 Popa Luca Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 98  2 Ilie Mariana
2 2 Stefan Alexandru Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 98  2 Ilie Mariana
2 2 Andrei Edward Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 97  2 Ilie Mariana
2 2 Capatina Alexandra Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 97  2 Ilie Mariana
2 2 Motorga Diana C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 97  2 Serban Nicoleta
2 2 Valcov Sara Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 96  3 Ilie Mariana
2 2 Lixandru Clara Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 95  3 Ilie Mariana
2 2 Nicolescu Nichita Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 94  3 Ilie Mariana
2 2 Paraschiv Razvan Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 94  3 Ilie Mariana
2 2 Bocai Diana Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 93  3 Ilie Mariana
2 2 Circiumaru Alexia Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 93  3 Ilie Mariana
2 2 Mihai Eleodor Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 93  3 Ilie Mariana
2 2 Ilie Andrei Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 92  3 Ilie Mariana
2 2 Petcan Stefania Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 92  3 Ilie Mariana
2 2 Calin Denis Alexandru C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 91  3 Serban Nicoleta
2 2 Draguloiu Ioana Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 91  3 Ilie Mariana
2 2 Draghicean Gabriel Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 90  3 Ilie Mariana
2 2 Barbu Riana Ioana Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 89  M Stefanescu Angela
2 2 Popescu Bianca Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 89  M Ilie Mariana
2 2 Popescu Denis C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 88  M Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
2 2 Radulescu Mihai Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 88  M Stefanescu Angela
2 2 Anca George C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 87  M Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
2 2 Neaga Adelin C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 87  M Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
2 2 Matei Bianca C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 86  M Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
2 2 Banica Florin Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 84  M Ilie Mariana
2 2 Gue Marius Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 84  M Stefanescu Angela
2 2 Glogoveanu Maria C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 82  M Serban Nicoleta
2 2 Scaete Laurentiu C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 82  M Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
2 2 Dinu Mihai Antonio C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 79    Serban Nicoleta
2 2 Matescu Robert Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 79    Ilie Mariana
2 2 Ghita Claudiu Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 78    Truica Constantin
2 2 Olaru Bogdan Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 78    Stefanescu Angela
2 2 Lungu Rares Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 76    Stefanescu Angela
2 2 Belu Daria Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 72    Truica Constantin
2 2 Soare Dragos C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 71    Serban Nicoleta
2 2 Trandafir David Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 70    Stefanescu Angela
2 2 Solnitaru Iosif Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 67    Stefanescu Angela
2 2 Ivanescu Mihaita Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 66    Truica Constantin
2 2 Ifrim Valeria Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 63    Pirvu Marin
2 2 Patrascu Dragos C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 63    Serban Nicoleta
2 2 Stoiculescu Nicolas Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 63    Stefanescu Angela
2 2 Tsiplikos Georgia C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 62    Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
2 2 Badoi Cristina Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 61    Truica Constantin
2 2 Iliescu Alexandru Florinel Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 54    Truica Constantin
2 2 Ioja Mihnea Andrei Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 54    Stefanescu Angela
2 2 Marcu Oana Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 54    Stefanescu Angela
2 2 Ciuca Alexandru Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 51    Stefanescu Angela
2 2 Duta Anthonnyo C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 48    Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
2 2 Morus Gabriel Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 47    Truica Constantin
2 2 Nenu Denis Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 45    Pirvu Marin
2 2 Predescu Teo C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 45    Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
2 2 Ungureanu Rafael Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 37    Pirvu Marin
2 2 Calonfir Petrica Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 35    Truica Constantin
2 2 Miu Gabriel Florin C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 34    Serban Nicoleta
2 2 Vlad Tania Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 23    Pirvu Marin
2 3 Carnaru Annelise C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 100  1 Dobre Stanca
2 3 Patru Mihai Cosmin Colegiul National Carol I Craiova Olt 100  1 Ristea Mihaela
2 3 Vasiloiu Andrei Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Barbu Diana
2 3 Serban Angela C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 99  2 Dita Tatiana
2 3 Sirbu Alexandru C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 99  2 Dobre Stanca
2 3 Luca Mihai Andrei Colegiul National Carol I Craiova Olt 98  2 Ristea Mihaela
2 3 Dinculescu Alexandru C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 95  2 Dobre Stanca
2 3 Prichelmaer Walter Gabriel Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 93  3 Barbu Diana
2 3 Neagoe Raisa C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 92  3 Dita Tatiana
2 3 Foamete Daniel Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 91  3 Ilie Camelia
2 3 Staicu Ioan Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 91  3 Patrascu Vatica
2 3 Barbu Darius Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 90  3 Patrascu Vatica
2 3 Tosa Oana Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 90  3 Barbu Diana
2 3 Vancica Aida Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 90  3 Ilie Camelia
2 3 Cuje Andreea Scoala Gimnaziala "George Poboran" Slatina Olt 89  M Tesileanu Gabriela
2 3 Varsa Vlad Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 89  M Barbu Diana
2 3 Balteanu Iulian Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 88  M Buzatu Niculina
2 3 Galbenuse Alessia Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 88  M Ilie Camelia
2 3 Lilea Amalia Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 88  M Buzatu Niculina
2 3 Secu Luiza Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 88  M Rosu Elena
2 3 Bimbirica Denis Ionut Scoala Gimnaziala "George Poboran" Slatina Olt 87  M Sterie Valentina
2 3 Constantin Cristina Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 87  M Ilie Camelia
2 3 Dinca Andrei C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 86  M Dobre Stanca
2 3 Fasui Ionut Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 86  M Buzatu Niculina
2 3 Ghimisi Andrei Scoala Gimnaziala "George Poboran" Slatina Olt 86  M Predut Lucica
2 3 Ioja Radu Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 86  M Ilie Camelia
2 3 Iordache Bianca Scoala Gimnaziala "George Poboran" Slatina Olt 86  M Tesileanu Gabriela
2 3 Crivineanu Rares Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 85  M Patrascu Vatica
2 3 Barbuia Bianca Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 84  M Buzatu Niculina
2 3 Boncioaga Adelin Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 83  M Buzatu Niculina
2 3 Sebe Denisa Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 82  M Patrascu Vatica
2 3 Candidatu Roberta C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 81  M Dita Tatiana
2 3 Nicola Vlad Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 81  M Patrascu Vatica
2 3 Tecuceanu Cosmin Scoala Gimnaziala "George Poboran" Slatina Olt 80  M Tesileanu Gabriela
2 3 Dobrita Alexandru Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 79    Ilie Camelia
2 3 Ene Anne Maria Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 79    Ilie Camelia
2 3 Mihai Flavius C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 79    Dobre Stanca
2 3 Dogaru Marinela Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 77    Ilie Camelia
2 3 Trusca Daniel Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 76    Patrascu Vatica
2 3 Becheanu Dragos Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 75    Ilie Camelia
2 3 Ciuca Alessia Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 73    Rosu Elena
2 3 Dima Claudiu C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 71    Dita Tatiana
2 3 Marica Daria C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 71    Dobre Stanca
2 3 Tuculan Shara Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 71    Moga Ecaterina
2 3 Barascu Alexandra Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 70    Ilie Camelia
2 3 Blaga Erika Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 70    Ilie Camelia
2 3 Preda Bianca Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 70    Buzatu Niculina
2 3 Stroiuleasa Andrei Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 70    Buzatu Niculina
2 3 Preda Rares Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 69    Ilie Camelia
2 3 Matei Bianca Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 68    Buzatu Niculina
2 3 Tuca Roberta Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 68    Ilie Camelia
2 3 Dumitru Emilia Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 67    Ilie Camelia
2 3 Lutu Markos Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 67    Buzatu Niculina
2 3 Mariea Laura Scoala Gimnaziala "George Poboran" Slatina Olt 65    Tesileanu Gabriela
2 3 Stancu Andrei Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 65    Moga Ecaterina
2 3 Apetrei Alexandra Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 63    Ilie Camelia
2 3 Lilea Luca Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 63    Buzatu Niculina
2 3 Stanescu Razvan Scoala Gimnaziala "George Poboran" Slatina Olt 63    Tesileanu Gabriela
2 3 Busa Anamaria Scoala Gimnaziala "George Poboran" Slatina Olt 58    Tesileanu Gabriela
2 3 Avram Antonio Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 57    Moga Ecaterina
2 3 Colak Erdal Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 57    Buzatu Niculina
2 3 Toader Eduard Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 56    Ilie Camelia
2 3 Rada Giulia Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 47    Moga Ecaterina
2 3 Ene Lucas Ionut Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 45    Patrascu Vatica
2 3 Gugiu Orlando Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 36    Buzatu Niculina
2 3 Ghidan Ionela Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 29    Moga Ecaterina
2 3 Pana Denisa Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 26    Moga Ecaterina
2 4 Sugubetu Adriana Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 100  1 Dimulescu Valeria
2 4 Bita Mihai Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 98  1 Vile Mihaela
2 4 Calina Nicolas Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 98  1 Vasile Carmen
2 4 Criveanu Andra Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 98  1 Vile Mihaela
2 4 Diaconescu Clara Scoala Gimnaziala "George Poboran" Slatina Olt 98  1 Diaconescu Emilia
2 4 Feraru Stefan Lucian Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 98  1 Dimulescu Valeria
2 4 Patrascu Gabriel Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 98  1 Aldea Camelia
2 4 Udrea Andreea Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 98  1 Tihan Silvica
2 4 Comanescu Stefan Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 97  2 Dimulescu Valeria
2 4 Grigorescu Andreea Iuliana Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 97  2 Dimulescu Valeria
2 4 Nicola Vlad Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 97  2 Vasile Carmen
2 4 Fulga Andrei C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 96  2 Pirscoveanu Elena
2 4 Gheorghisor Alexandra C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 96  2 Petrescu Daniela
2 4 Gherghina Andreea Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 96  2 Iana Tatiana Irina
2 4 Andronachescu Mihai Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 95  2 Aldea Camelia
2 4 Badoi Florin Daniel Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 95  2 Dimulescu Valeria
2 4 Selea Rares Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 94  3 Aldea Camelia
2 4 Stancu Mihai Alexandru Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 94  3 Dimulescu Valeria
2 4 Butucea Iazmina Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 93  3 Vasile Carmen
2 4 Dobrin Denis Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 93  3 Tihan Silvica
2 4 Badica Denisa Maria L. P. S. Slatina Olt 92  3 Varzaru Geanina
2 4 Craciun Mihai Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 92  3 Aldea Camelia
2 4 Grigore Daria Mihaela Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 92  3 Dimulescu Valeria
2 4 Oprea Andrei Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 92  3 Aldea Camelia
2 4 Serban Sergiu Gabriel Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 91  3 Dimulescu Valeria
2 4 Visanescu Bogdan Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 91  3 Aldea Camelia
2 4 Caruntu Dana Maria Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 90  3 Dimulescu Valeria
2 4 Gheorghe Bogdan C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 90  3 Petrescu Daniela
2 4 Marin Daria C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 90  3 Petrescu Daniela
2 4 Stancu Andrei L. P. S. Slatina Olt 90  3 Varzaru Geanina
2 4 Albota Carmen Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 88  M Aldea Camelia
2 4 Badalan Simona Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 88  M Constantin Alina
2 4 Diaconescu Rares C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 88  M Petrescu Daniela
2 4 Oprea Paul C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 88  M Petrescu Daniela
2 4 Spulbar Adelina C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 88  M Pirscoveanu Elena
2 4 Andronachescu Victor Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 87  M Iana Tatiana Irina
2 4 Tufeanu Ianis Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 87  M Vasile Carmen
2 4 Ungureanu Radu Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 87  M Aldea Camelia
2 4 Cosma Catalin Ionut Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 86  M Coanda Dariana
2 4 Abalaru Simona Alexandra L. P. S. Slatina Olt 85  M Varzaru Geanina
2 4 Andrei Tiberiu Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 85  M Aldea Camelia
2 4 Patran Eduard Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 85  M Aldea Camelia
2 4 Mateescu Corina C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 84  M Pirscoveanu Elena
2 4 Nicolae Maria Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 84  M Vile Mihaela
2 4 Rusoiu Luiza Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 84  M Tihan Silvica
2 4 Catanoiu Ionut Alexandru Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 83  M Dimulescu Valeria
2 4 Balan Ioana Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 81  M Vile Mihaela
2 4 Cretan Olivia C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 81  M Petrescu Daniela
2 4 Ioana Maria Scoala Gimnaziala "George Poboran" Slatina Olt 81  M Diaconescu Emilia
2 4 Nistor Lavinia C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 81  M Pirscoveanu Elena
2 4 Petra Bianca Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 80  M Vile Mihaela
2 4 Vasile Gabriel Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 80  M Iana Tatiana Irina
2 4 Cristescu Alexandru Ionut Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 79    Dimulescu Valeria
2 4 Pirvu Alexandru Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 79    Dimulescu Valeria
2 4 Spinu Andreea Maria Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 78    Coanda Dariana
2 4 Florescu Livia C. N. V. "Nicolae Titulescu" Slatina Olt 77    Petrescu Daniela
2 4 Pandelie Catalin Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina Olt 76    Tihan Silvica
2 4 Ungureanu Cristina Floriana Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 75    Coanda Dariana
2 4 Aldescu Ionela Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 74    Constantin Alina
2 4 Marica Irina Elena Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 74    Coanda Dariana
2 4 Bizu Roxana Elena Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 73    Dimulescu Valeria
2 4 Creteanu Elena Daniela Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 72    Coanda Dariana
2 4 Radu Sebastian L. P. S. Slatina Olt 71    Varzaru Geanina
2 4 Minca Mihaita Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 70    Iana Tatiana Irina
2 4 Comanescu Mircea Nicolae Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 69    Bitu Mircea
2 4 Radu Ciprian Florin L. P. S. Slatina Olt 69    Varzaru Geanina
2 4 Stoica Alina Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 69    Constantin Alina
2 4 Ciobanu Alexandru Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 64    Constantin Alina
2 4 Dobeanu Alina Maria Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 63    Coanda Dariana
2 4 Ivanescu Roxana Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 63    Constantin Alina
2 4 Ciobanu Leontin L. P. S. Slatina Olt 60    Varzaru Geanina
2 4 Iordache Maria Alessandra Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 59    Coanda Dariana
2 4 Drugu Patricia Liceul Tehnologic Crimpoia Olt 57    Constantin Alina
2 4 Tatomir Lucian Marian Liceul Tehnologic Piatra-Olt Olt 49    Coanda Dariana
2 4 Capatana Mario L. P. S. Slatina Olt 41    Varzaru Geanina
2 4 Dumitrescu Maria Magdalena Liceul Tehnologic Tufeni Olt 24    Ursu Paulica
2 5 Cojocaru Iulia Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina Olt 88  M Nasui Simona
2 5 Margineanu Andreea Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 73    Marcu Eleodor Doru
2 5 Draghici Adriana Scoala Gimnaziala Perieti Olt 70    Goran Mihaela Denisa
2 5 Ivascu Florin Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 54    Marcu Eleodor Doru
2 5 Micu Mihaela Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 42    Marcu Eleodor Doru
2 5 Floarea Ionut Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 22    Marcu Eleodor Doru
2 6 Panait Costinel Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 88  M Cojocaru Daniel
2 6 Alexandru Iulian Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 80  M Marcu Eleodor Doru
2 6 Bagiu Adriana Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 70    Marcu Eleodor Doru
2 6 Dinescu Antonio Scoala Gimnaziala "Nicolae Iorga" Slatina Olt 60    Cojocaru Daniel
2 6 Gradinaru Ionela Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 46    Marcu Eleodor Doru
2 7 Ivascu Ionela Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 65    Catana Adi Florina
2 8 Vatui Loredana Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 90  1 Marcu Eleodor Doru
2 8 Nicolescu Iulian Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 80  M Marcu Eleodor Doru
2 8 Stroe Bogdan Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 68    Marcu Eleodor Doru
2 8 Micu Adelin Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 65    Marcu Eleodor Doru
2 8 Bagiu Ionut Scoala Gimnaziala "Dumitru Popovici" Serbanesti Olt 44    Marcu Eleodor Doru
3 pregatitoare Ana Andreea SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Tudoran Steluta
3 pregatitoare Ban Mihai SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Dragu Iulia
3 pregatitoare Biscoveanu Bianca SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Dragu Iulia
3 pregatitoare Botoman Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Tudoran Steluta
3 pregatitoare Brebu Briana SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Dragu Iulia
3 pregatitoare Calin Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Tudoran Steluta
3 pregatitoare Carstea Nicholas C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 100  1 Matache Mariana
3 pregatitoare Cernea Mihai SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Tudoran Steluta
3 pregatitoare Chiroiu Maria SCOALA GIMNAZIALA CTIN BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Marin Cristina
3 pregatitoare Ciobanu Catalina SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 100  1 Capatina Andreea
3 pregatitoare Cojocaru Erika SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 100  1 Capatina Andreea
3 pregatitoare Craciun Mihai C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 100  1 Matache Mariana
3 pregatitoare Dinescu Rares SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Tudoran Steluta
3 pregatitoare Dobre Nicusor SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 100  1 Capatina Andreea
3 pregatitoare Dragnea Alexia SCOALA GIMNAZIALA CTIN BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Marin Cristina
3 pregatitoare Florescu Georgiana SCOALA GIMNAZIALA CTIN BRANCOVEANU SLATINA 100  1 Marin Cristina
3 pregatitoare Ivanescu Alexandru Stefan SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL GHEORGHE CRAIOVA 100  1
3 pregatitoare Manea Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Tudoran Steluta
3 pregatitoare Mateescu Andrei C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 100  1 Matache Mariana
3 pregatitoare Mateescu Dragos SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Tudoran Steluta
3 pregatitoare Matei Razvan SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Dragu Iulia
3 pregatitoare Mezdrea Cosmina SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Dragu Iulia
3 pregatitoare Mihalache Maria SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Dragu Iulia
3 pregatitoare Mitran Razvan SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Dragu Iulia
3 pregatitoare Moraru Sara SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Dragu Iulia
3 pregatitoare Morusi Eva C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 100  1 Matache Mariana
3 pregatitoare Nistor David SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Tudoran Steluta
3 pregatitoare Nistor Denis C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 100  1 Matache Mariana
3 pregatitoare Paraschiva Olivia SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 100  1 Capatina Andreea
3 pregatitoare Petcu Rares SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Dragu Iulia
3 pregatitoare Popa Luca SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Tudoran Steluta
3 pregatitoare Raduca Denis C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 100  1 Matache Mariana
3 pregatitoare Rosoga Denisa SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Tudoran Steluta
3 pregatitoare Rotaru Adela SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 100  1 Capatina Andreea
3 pregatitoare Trifan David SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 100  1 Dragu Iulia
3 pregatitoare Usurelu Sarah SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 100  1 Capatina Andreea
3 pregatitoare Badea Adriana SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 99  2 Dragu Iulia
3 pregatitoare Ilie Maeva Natalia SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 94  3 Capatina Andreea
3 pregatitoare Stefan Andra SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 93  3 Tudoran Steluta
3 pregatitoare Tanase Rebeca SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 93  3 Capatina Andreea
3 pregatitoare Vasile Irina SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 93  3 Dragu Iulia
3 pregatitoare Constantinescu Alexandra SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 92  3 Medaru Olimpia
3 pregatitoare Ene Mihaela Bianca SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 91  3 Capatina Andreea
3 pregatitoare Filisanu Andrei SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 91  3 Medaru Olimpia
3 pregatitoare Sava Daniel SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 91  3 Dragu Iulia
3 pregatitoare Schipor Sebastian SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 91  3 Capatina Andreea
3 pregatitoare Serban Bogdan SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 91  3 Dragu Iulia
3 pregatitoare Serban Iustin Vasile C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 91  3 Pietreanu Coralia
3 pregatitoare Vizonie Gabriel C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 91  3 Matache Mariana
3 pregatitoare Barbieru Mario SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 90  3 Capatina Andreea
3 pregatitoare Barbu Valentin SCOALA GIMNAZIALA CTIN BRANCOVEANU SLATINA 90  3 Marin Cristina
3 pregatitoare Chirita Cristian SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 90  3 Dragu Iulia
3 pregatitoare Florea Ana C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 90  3 Matache Mariana
3 pregatitoare Iancu David SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 90  3 Capatina Andreea
3 pregatitoare Iordache Maria SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 90  3 Capatina Andreea
3 pregatitoare Koble Augusta SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 90  3 Dragu Iulia
3 pregatitoare Mare Darius C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 90  3 Matache Mariana
3 pregatitoare Mozdrogan Adelina SCOALA GIMNAZIALA CTIN BRANCOVEANU SLATINA 90  3 Marin Cristina
3 pregatitoare Nedelea Stefan SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 90  3 Capatina Andreea
3 pregatitoare Nicolescu Elena SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 90  3 Capatina Andreea
3 pregatitoare Obrocea Dragos SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 90  3 Tudoran Steluta
3 pregatitoare Radu Ionel Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 90  3 Diaconescu Diana
3 pregatitoare Tiu Miruna SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 90  3 Capatina Andreea
3 pregatitoare Ciopor Yanis SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 89  M Tudoran Steluta
3 pregatitoare Gramescu George SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 89  M Dragu Iulia
3 pregatitoare Godeanu Mihai SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 88  M Tudoran Steluta
3 pregatitoare Andrei Daria SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 84  M Tudoran Steluta
3 pregatitoare Cucu Geanina SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 83  M Medaru Olimpia
3 pregatitoare Dicu Alexa SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 83  M Dragu Iulia
3 pregatitoare Tecuceanu Andrei SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 83  M Capatina Andreea
3 pregatitoare Tolos Sergiu C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 83  M Matache Mariana
3 pregatitoare Alexe Andrei Emil SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 81  M Tudoran Steluta
3 pregatitoare Ciobanu Mihai Darius SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 80  M Diaconescu Diana
3 pregatitoare Dumitrescu Daria C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 80  M Matache Mariana
3 pregatitoare Florescu Mihaela SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 80  M Capatina Andreea
3 pregatitoare Fota Denis SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 80  M Dragu Iulia
3 pregatitoare Ilie Lorena SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 80  M Dragu Iulia
3 pregatitoare Kovacs Patrick C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 80  M Matache Mariana
3 pregatitoare Nanu Maria SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 80  M Dragu Iulia
3 pregatitoare Barbu Andrei C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 78    Matache Mariana
3 pregatitoare Ancuta Darius Andrei SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 76    Diaconescu Diana
3 pregatitoare Iliescu Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 74    Diaconescu Diana
3 pregatitoare Comanceanu Daria SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 73    Dragu Iulia
3 pregatitoare Dragan Gabriel C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 73    Matache Mariana
3 pregatitoare Filip Andrei SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 73    Dragu Iulia
3 pregatitoare Truica Xenia C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 73    Matache Mariana
3 pregatitoare Ungureanu Eduard SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 73    Capatina Andreea
3 pregatitoare Gheorghe Petre SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 71    Diaconescu Diana
3 pregatitoare Duca Razvan SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 70    Diaconescu Diana
3 1 Gotoi Matei SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 100  1 Cioaba Virginia
3 1 Iancu Stefan SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 100  1 Cioaba Virginia
3 1 Magala Nicole Alexandra SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 100  1 Caciu Elena
3 1 Militaru Bianca SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 100  1 Cioaba Virginia
3 1 Nedeianu Oana SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 100  1 Cioaba Virginia
3 1 Popescu Denisa SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 100  1 Cioaba Virginia
3 1 Sima Albert SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 100  1 Cioaba Virginia
3 1 Stanca Tufeanu Nicholas SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 100  1 Cioaba Virginia
3 1 Torcea Rares SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 100  1 Cioaba Virginia
3 1 Udma Andrei Tiberius SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 100  1 Popescu Luminita
3 1 Visan Maria SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 100  1 Cioaba Virginia
3 1 Sanda Maria Ana SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 99  2 Caciu Elena
3 1 Paduraru Sophia SCOALA GIMNAZIALA STEFAN PROTOPOPESCU SLATINA 98  2 Putureanu Neti
3 1 Stanca Robert SCOALA GIMNAZIALA STEFAN PROTOPOPESCU SLATINA 98  2 Putureanu Neti
3 1 Neacsu Andrei SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 97  2 Cioaba Virginia
3 1 Ninciu Manuela SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 97  2 Cioaba Virginia
3 1 Constantin Alexia SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 95  3 Caciu Elena
3 1 Iagaru Amalia SCOALA GIMNAZIALA STEFAN PROTOPOPESCU SLATINA 95  3 Putureanu Neti
3 1 Ignat Otilia SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 95  3 Cioaba Virginia
3 1 Miu Diana SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 95  3 Cioaba Virginia
3 1 Popescu Cristian SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 95  3 Cioaba Virginia
3 1 Oprea Patricia SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 93  3 Cioaba Virginia
3 1 Pitei Maria SCOALA GIMNAZIALA STEFAN PROTOPOPESCU SLATINA 92  3 Putureanu Neti
3 1 Sebestean Bianca Mihaela SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 92  3 Caciu Elena
3 1 Tomescu Alexia SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 92  3 Caciu Elena
3 1 Trifu Daiana Madalina SCOALA GIMNAZIALA STOBORASTI STOBORASTI 92  3 Ghita Narcisa
3 1 Iordache Bianca SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 90  3 Caciu Elena
3 1 Ispas Delia Maria SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 90  3 Popescu Luminita
3 1 Juganaru Vladut SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 90  3 Cioaba Virginia
3 1 Marius Andreea SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 90  3 Cioaba Virginia
3 1 Nedeloaia Stefan Florin C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 90  3 Davidescu Elena, Strinu Alexandra
3 1 Toma Alexandra SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 90  3 Caciu Elena
3 1 Dobre Izabela SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 88  M Cioaba Virginia
3 1 Bran Tatiana Maria SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 87  M Popescu Luminita
3 1 Popescu Adriana Teodora SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 87  M Popescu Luminita
3 1 Drugu Elena Miruna LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA CRIMPOIA 83  M Chiuchiunea Elena
3 1 Puscasu Maria Riana SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 82  M Cioaba Virginia
3 1 Ditu Denis Nicolas SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 81  M Popescu Luminita
3 1 Grigore Rhiana SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 81  M Caciu Elena
3 1 Chirita Adina Stefania LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA CRIMPOIA 80  M Chiuchiunea Elena
3 1 Gugu Mihai SCOALA GIMNAZIALA CTIN BRANCOVEANU SLATINA 80  M Ghimis Constanta
3 1 Buzatu Denis SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 77    Caciu Elena
3 1 Fulga Nicholas Adel SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 75    Caciu Elena
3 1 Marciu Maria Andreea SCOALA GIMNAZIALA STOBORASTI STOBORASTI 70    Ghita Narcisa
3 1 Tudor Denisa Valentina SCOALA GIMANZIALA BIRCII BIRCII 70    Mitrache Daniela
3 1 Joitescu Mihai Eduard SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 65    Popescu Luminita
3 1 Pirvuica Claudiu Dumitru SCOALA GIMANZIALA BIRCII BIRCII 65    Mitrache Daniela
3 1 Dobre Denisa Laura SCOALA GIMANZIALA BIRCII BIRCII 60    Mitrache Daniela
3 1 Tufa Norica Maria SCOALA GIMNAZIALA STOBORASTI STOBORASTI 60    Ghita Narcisa
3 1 Ion Alexia Oana SCOALA GIMANZIALA BIRCII BIRCII 50    Mitrache Daniela
3 1 Mitrache Robert Dorinel SCOALA GIMANZIALA BIRCII BIRCII 50    Mitrache Daniela
3 1 Tolea Robert Damian SCOALA GIMANZIALA BIRCII BIRCII 50    Mitrache Daniela
3 1 Cazacu Daniel Samuel SCOALA GIMANZIALA BIRCII BIRCII 40    Mitrache Daniela
3 2 Capatina Alexandra SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 99  1 Ilie Mariana
3 2 Vlad Andrei SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 98  1 Stefanescu Angela
3 2 Voicu Bogdan C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 98  1 Serban Nicoleta
3 2 Paraschiva Nineta SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 97  1 Ilie Mariana
3 2 Bocai Diana SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 96  2 Ilie Mariana
3 2 Comanescu Radu Andrei SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA 96  2 Traistaru Rely
3 2 Andrei Edward SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 95  2 Ilie Mariana
3 2 Nicolescu Nichita SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 95  2 Ilie Mariana
3 2 Nita Sebastian C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 95  2 Serban Nicoleta
3 2 Petcan Stefania SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 95  2 Ilie Mariana
3 2 Dinu Mihai C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 94  3 Serban Nicoleta
3 2 Valcov Sara SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 94  3 Ilie Mariana
3 2 Calin Denis C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 93  3 Serban Nicoleta
3 2 Brad Anca SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 92  3 Ilie Mariana
3 2 Draghicean Gabriel SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 91  3 Ilie Mariana
3 2 Dumitrescu Roberto C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 91  3 Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
3 2 Arsene Loredana SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 89  M Ilie Mariana
3 2 Lixandru Clara SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 88  M Ilie Mariana
3 2 Popescu Bianca SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 88  M Ilie Mariana
3 2 Burtescu Rares SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 87  M Ilie Mariana
3 2 Circiumaru Maria SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 87  M Ilie Mariana
3 2 Savu Amalia SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 87  M Ilie Mariana
3 2 Paraschiv Lucian SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 86  M Ilie Mariana
3 2 Stefan Alexandru SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 85  M Ilie Mariana
3 2 Motorga Diana C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 84  M Serban Nicoleta
3 2 Matei Bianca C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 80  M Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
3 2 Neaga Adelin C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 80  M Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
3 2 Sisu Hadasa C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 78    Serban Nicoleta
3 2 Zamfir Luca C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 76    Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
3 2 Anca George C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 74    Danciulescu Denisa, Sulger Violeta
3 2 Pacala Claudia SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 74    Ilie Mariana
3 2 Soare Darius C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 73    Serban Nicoleta
3 2 Preda Andrei C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 58    Serban Nicoleta
3 3 Draghici Maria Catalina SCOALA GIMNAZIALA VIRGIL MAZILESCU CORABIA 99  1 Ciucu Veronica
3 3 Patru Mihai Cosmin COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA 99  1 Ristea Mihaela
3 3 Mereu Anca SCOALA GIMNAZIALA STEFAN PROTOPOPESCU SLATINA 96  2 Patrascu Vatica
3 3 Vasiloiu Andrei SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 93  2 Barbu Diana
3 3 Prichelmaer Walter Gabriel SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 91  3 Barbu Diana
3 3 Luca Mihai Andrei COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA 90  3 Ristea Mihaela
3 3 Sebe Denisa SCOALA GIMNAZIALA STEFAN PROTOPOPESCU SLATINA 90  3 Patrascu Vatica
3 3 Serban Angela C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 90  3 Dita Tatiana
3 3 Nicola Cristina Teodora SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 89  M Cimpeanu Daniela
3 3 Constantinescu Rares SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 88  M Cimpeanu Daniela
3 3 Barbu Darius SCOALA GIMNAZIALA STEFAN PROTOPOPESCU SLATINA 87  M Patrascu Vatica
3 3 Ivanescu Andrei SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL GHEORGHE CRAIOVA 87  M
3 3 Velcea Bianca Florentina Maria SCOALA GIMANZIALA BIRCII BIRCII 87  M Stefan Felicia Gabriela
3 3 Bojte Rares SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 SLATINA 86  M Talpiga Emilia
3 3 Sirbu Alexandru C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 84  M Dobre Stanca
3 3 Udrel Robert SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 81  M Barbu Diana
3 3 Galbenuse Alessia SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 80  M Ilie Camelia
3 3 Varsa Vlad SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 80  M Barbu Diana
3 3 Ladariu David C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 77    Dita Tatiana
3 3 Marinescu Andreea Maria SCOALA GIMANZIALA BIRCII BIRCII 76    Stefan Felicia Gabriela
3 3 Ene Anne Maria SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 75    Ilie Camelia
3 3 Lilea Amalia SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 75    Buzatu Niculina
3 3 Vilcea Robert Marian SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 75    Barbu Diana
3 3 Ciobanu George Ianis SCOALA GIMANZIALA BIRCII BIRCII 71    Stefan Felicia Gabriela
3 3 Cirstescu Rebeca Georgiana SCOALA GIMANZIALA BIRCII BIRCII 67    Stefan Felicia Gabriela
3 3 Candidatu Roberta C.N.V. NICOLAE TITULESCU SLATINA 60    Dita Tatiana
3 3 Lilea Luca SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 60    Buzatu Niculina
3 3 Stroiuleasa Andrei SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 59    Buzatu Niculina
3 4 Diaconescu Clara SCOALA GIMNAZIALA GEORGE POBORAN SLATINA 100  1 Diaconescu Emilia
3 4 Popa Filip Andrei SCOALA GIMNAZIALA GEORGE POBORAN SLATINA 100  1 Iamandei Mioara
3 4 Sugubetu Adriana SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 100  1 Dimulescu Valeria
3 4 Tecu Alexandra Maria SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 100  1 Vasile Carmen
3 4 Calina Nicolas SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 99  2 Vasile Carmen
3 4 Gherghina Andreea SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 99  2 Iana Tatiana Irina
3 4 Popa Victor Andrei SCOALA GIMNAZIALA GEORGE POBORAN SLATINA 99  2 Iamandei Mioara
3 4 Prina Alexandru Ionut SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 99  2 Dimulescu Valeria
3 4 Andronachescu Victor SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 98  3 Iana Tatiana Irina
3 4 Stancu Mihai Alexandru SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 98  3 Dimulescu Valeria
3 4 Patran Eduard SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 95  3 Vasile Carmen
3 4 Selea Rares SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 95  3 Vasile Carmen
3 4 Girjoaba Lavinia Stefania SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 94  3 Dimulescu Valeria
3 4 Monea Cezara Alexia SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 92  3 Dimulescu Valeria
3 4 Grigorescu Andreea Iulia SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 88  M Dimulescu Valeria
3 4 Minca Mihaita SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 82  M Iana Tatiana Irina
3 4 Velcea Molnos David Alexandru SCOALA GIMANZIALA BIRCII BIRCII 81  M Dumitrascu Maria
3 4 Florescu Ionut SCOALA GIMNAZIALA CORBU CORBU 80  M Pirvu Sandica
3 4 Cojocaru Iani SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA SLATINA 75    Iana Tatiana Irina
3 4 Buica Andreea SCOALA GIMNAZIALA CORBU CORBU 70    Pirvu Sandica
3 4 Gheorghe Andreea SCOALA GIMNAZIALA CORBU CORBU 70    Pirvu Sandica
3 4 Pirvu Alexandru SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA 64    Dimulescu Valeria
3 4 Mares Maria SCOALA GIMNAZIALA CORBU CORBU 50    Pirvu Sandica
3 5 Catana Diana Stefania SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA ELIADE CRAIOVA 92  1 Benea Florin



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018