Rezultate Arhiva editia 2014-2015 MM112

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Cetatan Alexia Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 100  1 Andreica Ileana
1 pregatitoare Chira Maria Alexandra Scoala Sisesti Sisesti 100  1 Andreica Gabriela
1 pregatitoare Farcas Iulia Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 100  1 Andreica Ileana
1 pregatitoare Marian Andreea Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 100  1 Andreica Ileana
1 pregatitoare Sisestean Ioana Scoala Sisesti Sisesti 100  1 Andreica Gabriela
1 1 Ardelean Cezara Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Unguras Unguras 100  1 Filipan Aurelia
1 1 Capilna Alejandra Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 100  1 Cernestean Adela
1 1 Ciocotisan Andra Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Chechis Chechis 100  1 Muresan Daniela
1 1 Cupse Carina Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Chechis Chechis 100  1 Muresan Daniela
1 1 Dobrican Adela Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Unguras Unguras 100  1 Filipan Aurelia
1 1 Farcas Adina Scoala Gimnaziala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 100  1 Filip Ana
1 1 Fekete Raisa Scoala Gimnaziala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 100  1 Filip Ana
1 1 Marian Rebeca Scoala Gimnaziala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 100  1 Filip Ana
1 1 Ponde Giulia Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Chechis Chechis 100  1 Muresan Daniela
1 1 Pop Darius Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Unguras Unguras 100  1 Filipan Aurelia
1 1 Saliscan Georgiana Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 100  1 Cernestean Adela
1 1 Sas Daiana Scoala Gimnaziala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 100  1 Filip Ana
1 1 Tamasan Daria Scoala Gimnaziala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 100  1 Filip Ana
1 1 Zoicas Florin Scoala Gimnaziala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 100  1 Filip Ana
1 1 Trif Danut Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 93  2 Cernestean Adela
1 1 Dobrican Teodora Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 91  3 Cernestean Adela
1 1 Cetatean Anamaria Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 90  3 Cernestean Adela
1 1 Rus Sergiu Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Chechis Chechis 90  3 Muresan Daniela
1 1 Saliscan Larisa Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 90  3 Cernestean Adela
1 1 Rus Luca Mihai Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Sindresti Sindresti 89  M Buriana Rodica
1 1 Cernistean Andrei Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Sindresti Sindresti 87  M Buriana Rodica
1 1 Pop Alexandru Antoniu Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Sindresti Sindresti 80  M Buriana Rodica
1 2 Barda Raluca Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Unguras Unguras 60    Filipan Aurelia
1 2 Leschian Darius Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Chechis Chechis 57    Muresan Daniela
1 2 Bele Dorina Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Sindresti Sindresti 55    Salajan Daniela
1 2 Vari Mihai Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 45    Pitis Ramona
1 2 Birda Andrei Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Unguras Unguras 43    Filipan Aurelia
1 3 Campan Raul Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 95  1 Filipan Liliana
1 3 Marian Giulia Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 87  M Filipan Liliana
1 3 Cadar Anette Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 81  M Cadar Claudia
1 3 Marina Elena Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 78    Cadar Claudia
1 3 Bila Gabriel Andrei Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 75    Filipan Liliana
1 3 Silaghi Vlad Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 72    Filipan Liliana
1 3 Pricop Salagean Vlad Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 68    Filipan Liliana
1 3 Pop Valeria Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 66    Cadar Claudia
1 4 Chiuzbaian Laura Scoala Avram Iancu Baia Mare Baia Mare 93  1 Cuciulan Maria
1 4 Pop Daria Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 89  M Barda Maria
1 4 Drozman Adriana Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 84  M Cuciulan Maria
1 4 Costin Andrei Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 82  M Danila Mihaela
1 4 Farcas Daniela Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 82  M Barda Maria
1 4 Rus Camelia Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 80  M Danila Mihaela
1 4 Vari Ioana Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 76    Danila Mihaela
1 4 Marian Raul Andrei Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 68    Cuciulan Maria
1 4 Nichita Daniel Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 65    Danila Mihaela
1 4 Ardelean Rebeca Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 62    Barda Maria
1 4 Rus Daniel Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 57    Barda Maria
1 4 Pricop Iulia Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 54    Danila Mihaela
1 4 Dradean Alex Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 47    Danila Mihaela
1 4 Nemes Ionut Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 27    Danila Mihaela
1 5 Pop Cristian Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 86  M Farcas Cristina
1 5 Petric Darius Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 81  M Chuizbaian Elisabeta
1 5 Cernestean Dumitru Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 73    Farcas Cristina
1 5 Godja Florina Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 68    Chuizbaian Elisabeta
1 5 Tamas Maria Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 68    Farcas Cristina
1 5 Canta Maria Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 65    Daraban Ileana
1 5 Danciu Amalia Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 63    Chuizbaian Elisabeta
1 5 Demian Georgiana Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 60    Daraban Ileana
1 5 Pricop Salagean Ionut Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 55    Chuizbaian Elisabeta
1 5 Gurau Darius Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 50    Chuizbaian Elisabeta
1 6 Morar Cristina Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 95  1 Tomsa Magdalena
1 6 Petrovan Denis Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 93  2 Chuizbaian Elisabeta
1 6 Vari Gabriela Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 90  3 Tomsa Magdalena
1 6 Curtuisan Daiana Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 84  M Tomsa Magdalena
1 6 Rogojan Darius Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 70    Tomsa Magdalena
1 6 Precup Alex Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 66    Tomsa Magdalena
1 6 Trif Larisa Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 65    Tomsa Magdalena
1 6 Ardelean Daniel Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 60    Tomsa Magdalena
1 6 Marian Alex Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 58    Chuizbaian Elisabeta
1 6 Ciocotisan Daniel Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 57    Daraban Ileana
1 6 Colta Ionut Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 54    Daraban Ileana
1 6 Pop Antoniu Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 54    Daraban Ileana
1 6 Ghit Sergiu Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 41    Chuizbaian Elisabeta
1 6 Maduta Rafael Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 40    Chuizbaian Elisabeta
1 7 Nechita Amalia Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 80  M Chuizbaian Elisabeta
1 7 Pop Flaviu Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 79    Chuizbaian Elisabeta
1 7 Muresan Roxana Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 75    Farcas Cristina
1 7 Bota Daniel Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 74    Chuizbaian Elisabeta
1 7 Lacatus Mihai Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 63    Chuizbaian Elisabeta
1 8 Ardusatan Gabriela Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 90  1 Chuizbaian Elisabeta
1 8 Filipan Andrei Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 88  M Chuizbaian Elisabeta
1 8 Trif Diana Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 87  M Farcas Cristina
1 8 Cernestean Gratiana Scoala Gimnaziala Dumbravita Structura Rus Rus 75    Daraban Ileana
1 8 Sabo Nicoleta Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 75    Farcas Cristina
1 8 Sabou Andreea Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 75    Chuizbaian Elisabeta
1 8 Trif Malina Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 67    Farcas Cristina
1 8 Boltea Claudia Scoala Gheorghe Lupan Grosi Grosi 60    Chuizbaian Elisabeta
1 8 Trif Mihaela Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 54    Farcas Cristina
1 8 Pascan Daciana Scoala Gimnaziala Dumbravita Dumbravita 53    Farcas Cristina



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018