Rezultate Arhiva editia 2014-2015 IS125

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Alexa Jasmine Gabriela Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Arseni Larisa
1 pregatitoare Covrig Cristian Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Hutanu Ioana Liceul Tehnologic STOLNICENI-PRAJESCU Pascani 100  1 Pintilie Ovidiu Mihai
1 pregatitoare Ipranceana Ana Maria Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Miron Bianca Teodora Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Arseni Larisa
1 pregatitoare Pintilie David Mihai Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Arseni Larisa
1 pregatitoare Preutu Miriam Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Puscasu Denisa Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Arseni Larisa
1 pregatitoare Radu Alexandru Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Radu Paul Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Stoica Evelina Gabriela Liceul Tehnologic STOLNICENI-PRAJESCU Pascani 100  1 Pintilie Ovidiu Mihai
1 pregatitoare Ursache Luca Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Ursu Grosu Robert Andrei Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Arseni Larisa
1 pregatitoare Vasiliu Eduard Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Ciobanu Nicolas Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 98  2 Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Salahoru Bianca Elena98 Liceul Tehnologic STOLNICENI-PRAJESCU Pascani 98  2 Pintilie Ovidiu Mihai
1 pregatitoare Bodoasca Demetra Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 93  3 Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Simionescu Tudor Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 93  3 Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Voiculescu Darius Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 93  3 Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Ciubotarita Stefan Liceul Tehnologic STOLNICENI-PRAJESCU Pascani 90  3 Pintilie Ovidiu Mihai
1 pregatitoare Stefanescu Adrian Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 90  3 Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Tebaldi Erika Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 90  3 Arseni Larisa
1 pregatitoare Ciubotarita Vasile Stefan Liceul Tehnologic STOLNICENI-PRAJESCU Pascani 88  M Pintilie Ovidiu Mihai
1 pregatitoare Olaeru Laura Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 88  M Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Duliba Alexia Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 85  M Arseni Larisa
1 pregatitoare Lipsa Eliza Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 80  M Arseni Larisa
1 pregatitoare Sirbu Matei Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 80  M Patrascu / Mocanu
1 pregatitoare Paduraru Vlad Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani abs    Patrascu / Mocanu
1 1 Ilade Eva Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 1 Himinciuc Sarah Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 95  2 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 1 Alexa Enya Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 90  3 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 1 Ciomaga Darius Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 90  3 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 1 Erdic Iustin Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 88  M Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 1 Dulhaniuc David Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 86  M Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 1 Pricop Ioana Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 85  M Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 1 Ursache Raul Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 85  M Ardeleanu Rodica
1 1 Balcan Stefania Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 79    Ardeleanu Rodica
1 1 Muraru Rares Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 74    Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 1 Gabor Stefan Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 73    Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 1 Rosu Alexandru Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 70    Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 1 Roman Ovidiu Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 58    Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 1 Nechita Denis Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 50    Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 1 Ailenei Tudor Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani abs    Cucos Oana / Sorodoc Silvia
1 2 Liuta Darius Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 99  1 Mandru Vasile
1 2 Enea George Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 98  1 Ipate Alina / Iacob Anca
1 2 Covrig Bianca Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 97  2 Mandru Vasile
1 2 Nita Melissa Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 97  2 Ipate Alina / Iacob Anca
1 2 Gospodaru Andrei Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 91  3 Mandru Vasile
1 2 Agache Luiza Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 90  3 Ipate Alina / Iacob Anca
1 2 Pinau David Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 89  M Ipate Alina / Iacob Anca
1 2 Rangu Daniel Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 89  M Mandru Vasile
1 2 Ratoi Ana Maria Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 87  M Mandru Vasile
1 2 Timofte Alessia Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 87  M Mandru Vasile
1 2 Chifor Natalia Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 81  M Ipate Alina / Iacob Anca
1 2 Atudosiei Denis Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 78    Ipate Alina / Iacob Anca
1 2 Pavel Octavian Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 76    Mandru Vasile
1 2 Stefan Robert Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 76    Ipate Alina / Iacob Anca
1 2 Fasola Razvan SCOALA GIMNAZIALA TOPILE Pascani 75    Sandulescu Liliana
1 2 Lungu Vlad Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 73    Mandru Vasile
1 2 Tautu Darius Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 71    Mandru Vasile
1 2 Asofiei Ioana Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 66    Mandru Vasile
1 2 Carolea Maria Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 63    Mandru Vasile
1 2 Prodan Daniela Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 58    Mandru Vasile
1 2 Calistru Razvan Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 56    Mandru Vasile
1 2 Plescan Denisa SCOALA GIMNAZIALA TOPILE Pascani 54    Sandulescu Liliana
1 2 Buse Iustin SCOALA GIMNAZIALA TOPILE Pascani 43    Sandulescu Liliana
1 2 Serban Ionela SCOALA GIMNAZIALA TOPILE Pascani 39    Sandulescu Liliana
1 2 Lupu Matei Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani abs    Mandru Vasile
1 3 Apetroaie Daria SCOALA GIMNAZIALA "I. CANTACUZINO" PASCANI Pascani 90  1 Cramariuc Lidia
1 3 Grigoras Ilinca Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 82  M Sofron Irina / Bran Irina
1 3 Ciustea Rares Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 78    Sofron Irina / Bran Irina
1 3 Chiriac Virgil Andrei Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 75    Ardeleanu Gheorghe
1 3 Timofte Denisa Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 73    Sofron Irina / Bran Irina
1 3 Rusu Marta Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 70    Sofron Irina / Bran Irina
1 3 Spinticiuc Camelia Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 70    Sofron Irina / Bran Irina
1 3 Ghitera Daria Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 67    Sofron Irina / Bran Irina
1 3 Barna Maria Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 56    Sofron Irina / Bran Irina
1 3 Radu Stefan Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 56    Sofron Irina / Bran Irina
1 3 Bisoc Denisa Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani abs    Sofron Irina / Bran Irina
1 3 Vrinceanu Denisa Maria Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani abs    Sofron Irina / Bran Irina
1 4 Botez Ciprian Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 99  1 Apetroaie Gabriela
1 4 Aulinei Marian Iulian Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 97  2 Rusu Florentina / Iftimi Valerica
1 4 Ursu Alexandru Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 95  3 Apetroaie Gabriela
1 4 Nemtanu Stefan Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 90  3 Apetroaie Gabriela
1 4 Irimia Andrei Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 88  M Apetroaie Gabriela
1 4 Bambu Ilinca Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 85  M Apetroaie Gabriela
1 4 Toma Alina Liceul Tehnologic CRISTESTI Pascani 65    Apetrei Mirela
1 4 Anghelus Oana SCOALA GIMNAZIALA TOPILE Pascani 56   
1 4 Cercelariu Lavinia Liceul Tehnologic CRISTESTI Pascani 54    Apetrei Mirela
1 4 Mihalcea Lacramioara Liceul Tehnologic CRISTESTI Pascani 35    Apetrei Mirela
1 5 Ifteme Mihai Dumitru COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU" PASCANI Pascani 78    Popescu
2 pregatitoare Alexa Jasmine Gabriela Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Arseni Larisa
2 pregatitoare Andries Rares Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Arseni Larisa
2 pregatitoare Axinia Iustina Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Bejan Andrei Alexandru Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Bodoasca Demetra Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Duliba Alexia Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Arseni Larisa
2 pregatitoare Grigore Cleopatra Liceul "Bogdan Voda" Halaucesti Luncas 100  1 Petrila Petronela
2 pregatitoare Gurgu Alexandru Liceul "Bogdan Voda" Halaucesti Luncas 100  1 Petrila Petronela
2 pregatitoare Hutanu Ioana Liceul Tehnologic STOLNICENI-PRAJESCU Pascani 100  1 Pintilie Ovidiu Mihai
2 pregatitoare Lipsa Eliza Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Arseni Larisa
2 pregatitoare Olaeru Laura Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Paduraru Vlad Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Petrila Jesica Liceul "Bogdan Voda" Halaucesti Luncas 100  1 Petrila Petronela
2 pregatitoare Pintilie David Mihai Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Arseni Larisa
2 pregatitoare Preutu Miriam Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Raicu Andrei Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Sacaleanu Mateo Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Salahoru Bianca Elena Liceul Tehnologic STOLNICENI-PRAJESCU Pascani 100  1 Pintilie Ovidiu Mihai
2 pregatitoare Simionescu Tudor Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Stefanescu Adrian Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Stoica Evelina Gabriela Liceul Tehnologic STOLNICENI-PRAJESCU Pascani 100  1 Pintilie Ovidiu Mihai
2 pregatitoare Ursache Luca Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Ursu Grosu Robert Andrei Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Arseni Larisa
2 pregatitoare Vasiliu Eduard Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Hofman Denisa Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 98  2 Arseni Larisa
2 pregatitoare Radu Alexandru Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 98  2 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Spiridon Nicusor Gabriel Liceul Tehnologic STOLNICENI-PRAJESCU Pascani 98  2 Pintilie Ovidiu Mihai
2 pregatitoare Spranceana Ana Maria Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 98  2 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Ciubotarita Vasile Stefan Liceul Tehnologic STOLNICENI-PRAJESCU Pascani 91  3 Pintilie Ovidiu Mihai
2 pregatitoare Ailincai Robert Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 90  3 Arseni Larisa
2 pregatitoare Ciubotarita Stefan Liceul Tehnologic STOLNICENI-PRAJESCU Pascani 90  3 Pintilie Ovidiu Mihai
2 pregatitoare Covrig Cristian Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 90  3 Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Balan Valentin Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 82  M Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Florescu Eduard Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 62    Patrascu / Mocanu
2 pregatitoare Condac Alexandru Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 40    Arseni Larisa
2 1 Mariuta Razvan SC. I.CANTACUZINO Pascani 100  1 Ciobanu Mihaela
2 1 Pricop Ioana Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 1 Roman Ovidiu Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 1 Alexa Enya Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 99  2 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 1 Bucovina Iustina Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 99  2 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 1 Agavriloaie Stefana SC. I.CANTACUZINO Pascani 98  2 Ciobanu Mihaela
2 1 Himinciuc Sarah Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 98  2 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 1 Ilade Eva Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 98  2 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 1 Ailenei Tudor Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 96  3 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 1 Dolhascu Mihaela Elena LIC. M. COSTIN Pascani 96  3 Filip Voica
2 1 Cozma Georgiana Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 95  3 Ardeleanu Rodica
2 1 Burcus Darius Liceul M. Costin PASCANI 94  3 Grosu Marius
2 1 Gabor Stefan Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 92  3 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 1 Rosu Alexandru Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 91  3 Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 1 Nechifor Dan Ovidiu Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga PASCANI 85  M Cucos Oana/ Sorodoc Silvia
2 1 Ursache Raul Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 85  M Ardeleanu Rodica
2 1 Varlan Vladut Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 84  M Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 1 Tacu Isabela Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 83  M Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 1 Corunga Constantin Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 75    Ardeleanu Rodica
2 1 Nechita Denis Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 75    Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 1 Giurgiuveanu Alessia Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 70    Cucos Oana / Sorodoc Silvia
2 2 Covrig Bianca Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Mandru Vasile
2 2 Ghitu Flavian SC. I.CANTACUZINO Pascani 100  1 Birgaoanu Claudia
2 2 Liuta Darius Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Mandru Vasile
2 2 Enea George Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 96  2 Ipate Alina / Iacob Anca
2 2 Gospodaru Andrei Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 95  3 Mandru Vasile
2 2 Nita Melissa Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 93  3 Ipate Alina / Iacob Anca
2 2 Ratoi Ana Maria Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 86  M Mandru Vasile
2 2 Asoltanei Maria Scoala Lunca PASCANI 84  M Ratoi Ioana
2 2 Bortas Edvin Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 84  M Mandru Vasile
2 2 Frij Denisa Scoala Lunca PASCANI 84  M Ratoi Ioana
2 2 Rangu Daniel Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 80  M Mandru Vasile
2 2 Lupu Matei Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 70    Mandru Vasile
2 2 Smau Constantin Scoala Lunca PASCANI 62    Ratoi Ioana
2 2 Ojica Florin Scoala Lunca PASCANI 60    Ratoi Ioana
2 3 Nutu Alex LIC. M.COSTIN Pascani 100  1 Sorohan Cristiana
2 3 Rosu Bianca Liceul Teoretic "M. Costin" Pascani Pascani 100  1 Apostol Maria
2 3 Tcaci Alexandru LIC. M.COSTIN Pascani 100  1 Sorohan Cristiana
2 3 Anusca Andrei LIC. M.COSTIN Pascani 98  2 Sorohan Cristiana
2 3 Rusu Ioana LIC. M.COSTIN Pascani 98  2 Sorohan Cristiana
2 3 Ciuciu Emanuel Leonard Liceul "M. Costin"Pascani Pascani 96  3 Apostol Maria
2 3 Ciuciu Iulia Lavinia Liceul "M. Costin" Pascani Pascani 94  3 Apostol Maria
2 3 Mravuska Andrei LIC. M.COSTIN Pascani 94  3 Sorohan Cristiana
2 3 Apostol Daria LIC. M.COSTIN Pascani 93  3 Sorohan Cristiana
2 3 Cosma David LIC. M.COSTIN Pascani 93  3 Sorohan Cristiana
2 3 Chiriac Virgil Andrei Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 88  M Ardeleanu Gheorghe
2 3 Amariei Denisa Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 87  M Ardeleanu Gheorghe
2 3 Hara Maya Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 87  M Ardeleanu Gheorghe
2 3 Hapciuc Cristian Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga PASCANI 86  M Ardeleanu Gheorghe
2 3 Nica Alexandru Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 86  M Ardeleanu Gheorghe
2 3 Asyabi Elyas Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 85  M Ardeleanu Gheorghe
2 3 Florea Daria LIC. M.COSTIN Pascani 78    Sorohan Cristiana
2 3 Buhaianu Sara Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 74    Ardeleanu Gheorghe
2 3 Scobaie Cristiana Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 74    Ardeleanu Gheorghe
2 3 Simina Irina Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 74    Ardeleanu Gheorghe
2 3 Costan Klaus LIC. M.COSTIN Pascani 73    Sorohan Cristiana
2 3 Echimov Iolanda Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 70    Ardeleanu Gheorghe
2 3 Pintilie Alexandru Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 70    Ardeleanu Gheorghe
2 4 Ursu Alexandru Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 100  1 Apetroaie Gabriela
2 4 Apostol Claudia Maria Liceul Teoretic "Miron Costin" Pascani Pascani 99  1 Ardeleanu Claudia
2 4 Irimia Andrei Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 99  1 Apetroaie Gabriela
2 4 Botez Ciprian Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 98  2 Apetroaie Gabriela
2 4 Popa Alexandru Ionut Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga PASCANI 98  2 Rusu/iftimi
2 4 Antalute Sergiu Liceul M. Costin PASCANI 97  3 Apostol Adriana
2 4 Varlan Iulia SC. LUNCA Pascani 95  3 Axinte Gabriela
2 4 Munteanu Alexandra Scoala Lunca Pascani 94  3 Axinte Gabriela
2 4 Balcan Enoh Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 90  3 Rusu Florentina / Iftimi Valerica
2 4 Nemtanu Stefan Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga Pascani 90  3 Apetroaie Gabriela
2 4 Agrigoroaei Matei LIC. M. COSTIN Pascani 88  M Ionita Gabriela
2 4 Sihleanu Constantin Liceul Teoretic "Miron Costin" Pascani Pascani 88  M Ardeleanu Claudia
2 4 Apostol Maria Scoala Lunca PASCANI 60    Axinte Gabriela
2 8 Apetrei Diana Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga PASCANI 70    Spiridon Marioara



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018