Rezultate Arhiva editia 2014-2015 IS117

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Enache Mara Colegiul Richard Wurmbrant Iasi 100  1
1 pregatitoare Radu Catinca Astrid Școala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 100  1 Zamfir Cristina
1 pregatitoare Dulgheru Miruna Maria Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 98  2 Zamfir Cristina
1 pregatitoare Obreja Denis Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 90  3 Zamfir Cristina
1 pregatitoare Serbanescu Luca Colegiul Național Garabet Ibrăileanu Iasi 90  3
1 pregatitoare Mistireanu Maria Georgia Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 80  M Zamfir Cristina
1 1 Istov Andrei Cristian Școala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 99  1 Nastase Bianca
1 1 Fadur Teodor Școala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 97  2 Nastase Bianca
1 1 Ciureanu Ioana Școala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 96  2 Nastase Bianca
1 1 Perju Davidescu Theodor Școala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 92  3 Nastase Bianca
1 1 Subredu Bogdan Arian Școala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 92  3 Nastase Bianca
1 1 Filip Eliza Școala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 87  M Mihalache Nadia
1 1 Popescu Mihai Laurentiu Școala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 87  M Nastase Bianca
1 1 Aftanase Daria Colegiul Costache Negruzzi Iasi 86  M Tabara Elena
1 1 Baranetchi Brianna Ioana Școala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 78    Nastase Bianca
1 1 Nistor Alexandru Școala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 74    Nastase Bianca
1 2 Alistar Alexandru Nicolae Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 97  1 Anton Maria
1 2 Loghinoaia Ilinca Ioana Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 96  2 Vasiliu Alina
1 2 Verestiuc Andrei Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 96  2 Anton Maria
1 2 Bostan Tudor Nicolae Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 94  3 Vasiliu Alina
1 2 Balcanu Cristiana Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 91  3 Vasiliu Alina
1 2 Stan Maria Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 89  M Vasiliu Alina
1 2 Tudorean Alexandru Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 89  M Vasiliu Alina
1 2 Stan Ioana Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 88  M Vasiliu Alina
1 2 Danila Robert George Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 87  M Anton Maria
1 2 Filip Maria Alexandra Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 87  M Anton Maria
1 2 Ifrim Robert Petru Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 87  M Vasiliu Alina
1 2 Miron Sofia Lorena Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 87  M Vasiliu Alina
1 2 Patrascanu Matei Ioan Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 87  M Anton Maria
1 2 Apopei Ioana Scoala Gimnaziala Ion Ghica Iasi 86  M Sturza Stefania
1 2 Mihai Dimitrie Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 86  M Vasiliu Alina
1 2 Neacsu Maria Alexandra Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 86  M Vasiliu Alina
1 2 Chiriac Victor Gabriel Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 85  M Vasiliu Alina
1 2 Pintilii Razvan Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 85  M Vasiliu Alina
1 2 Nastase Varvara Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 84  M Anton Maria
1 2 Stan Radu Scoala Gimnaziala Ion Ghica Iasi 82  M Sturza Stefania
1 2 Filip Mihnea Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 79    Anton Maria
1 2 Cobilita Dragos George Scoala Gimnaziala Stefan Bârsănescu Iasi 78    Vasiliu Alina
1 2 Munteanu Alexandru Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 76    Anton Maria
1 2 Zlavog Ioana Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 74    Anton Maria
1 2 Teacu Sarah Antonia Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 71    Anton Maria
1 2 Trufin Eduard Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 70    Anton Maria
1 3 Bodale Maria Elena Scoala Junior Iasi 76    Suceveanu Alina
1 3 Craciun Baschir Iris Colegiul Gheorghe Asachi Iasi 71    Martin C.
1 4 Grozavu Ana Georgiana Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 98  1 Bazon Irina
1 4 Dirvariu Raba Daria Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 90  2 Bazon Irina
1 4 Lenksaite Vaiva Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 82  M Bazon Irina
1 4 Burdia C. Teodor Colegiul Richard Wurmbrant Iasi 81  M
1 4 Jacota Aris Stefan Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 79    Bazon Irina
1 4 Mituchi Rares Andrei Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 76    Bazon Irina
1 5 Cantemir Stefan Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 91  1 Timofte Cristina
1 5 Marinica Armand Iustin Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 83  M Timofte Cristina
1 5 Zaharia Sabina Scoala Gimnaziala Varlaam Mitropolitul Iasi 79    Timofte Cristina



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018