Rezultate Arhiva editia 2014-2015 IS111

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Afilipoaei Teodor Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pantiru Madalina
1 pregatitoare Andriesi Ciprian Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
1 pregatitoare Ardeleanu Codrin Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 100  1 Ungureanu Dorina
1 pregatitoare Asihin Laureantiu Petru Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Rusu Catalina
1 pregatitoare Baciu Oana Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Cretu Cristina
1 pregatitoare Baciu Tudor Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Cretu Cristina
1 pregatitoare Baicu Sara Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 100  1 Enachescu Mihaela
1 pregatitoare Bruma Robert Sebastian Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 100  1 Enachescu Mihaela
1 pregatitoare Ceicoschi Sarado Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Rusu Catalina
1 pregatitoare Cotet Denis Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pantiru Madalina
1 pregatitoare David Horosincu Iannis Stefan Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Ciortuz Angela
1 pregatitoare Hriscu Bianca Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Gavat Daniela
1 pregatitoare Ilies Maria Ioana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Gavat Daniela
1 pregatitoare Insuratelu Diana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Rusu Catalina
1 pregatitoare Ionescu Ana Maria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
1 pregatitoare Lombada Miruna Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Ciortuz Angela
1 pregatitoare Maftei Denis Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Ciortuz Angela
1 pregatitoare Manole Serban Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Miron Eduard Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Ostafi Robert Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Rusu Catalina
1 pregatitoare Parfene Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
1 pregatitoare Paun Daria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
1 pregatitoare Popa Ioana Roberta Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Ciortuz Angela
1 pregatitoare Rotaru Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
1 pregatitoare Tanasa Razvan Col. Costache Negruzzi Iasi 100  1 Nechifor Alina
1 pregatitoare Tudor Isabela Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Gavat Daniela
1 pregatitoare Vasilache Anisia Iasmina Lic. Vasile Alecsandri Iasi 100  1 Balau Ioana
1 pregatitoare Vlad Andrei Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Ciortuz Angela
1 pregatitoare Wersebe Frohlich Maria Alexandra Col. Costache Negruzzi Iasi 100  1 Nechifor Alina
1 pregatitoare Zamfir Cristiana Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Zgavardici Dragos Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
1 pregatitoare Amargheolei Amalia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 95  2 Pantiru Madalina
1 pregatitoare Rusu Andrei Alexandru Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 95  2 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Talpalaru Razvan Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 95  2 Ungureanu Dorina
1 pregatitoare Vornicu Marian Cosmin Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 95  2 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Strugaru Denis Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 93  3 Ciortuz Angela
1 pregatitoare Alexa Stefan Darius Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Alexandru Stefan Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 90  3 Ungureanu Dorina
1 pregatitoare Boier Ryanna Nicoleta Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 90  3 Gavat Daniela
1 pregatitoare Chescu Teodora Nicola Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Chiper Beatrice Maria Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Chisca Nicolae Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Pantiru Madalina
1 pregatitoare Cozmiuc Radu Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 90  3 Ciortuz Angela
1 pregatitoare Diucu Andrei Alexandru Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 90  3 Ungureanu Dorina
1 pregatitoare Druhus George Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Enachescu Mihaela
1 pregatitoare Hasmatuchi Georgiana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 90  3 Rusu Catalina
1 pregatitoare Iacob Antonia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Lungu Nona Ioana Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Enachescu Mihaela
1 pregatitoare Moraru Erica Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Trandafir Emilia
1 pregatitoare Palela Maria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Pantiru Madalina
1 pregatitoare Patras Donose David Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 90  3 Ciortuz Angela
1 pregatitoare Pintilii Alberto Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Popa Ilinca Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 90  3 Rusu Catalina
1 pregatitoare Pricop Mario Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Trandafir Emilia
1 pregatitoare Pruteanu Amalia Melania Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Puiu David Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Pantiru Madalina
1 pregatitoare Soringa Denis Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Tanasa Emilia Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 90  3 Ignat Mihaela
1 pregatitoare Teodorescu Iustin Theodor Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Hutan Andreea Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 85  M Pantiru Madalina
1 pregatitoare Ungureanu Vladut Ionut Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 85  M Enachescu Mihaela
1 pregatitoare Bitu Rares Andrei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 80  M Rusu Catalina
1 pregatitoare Boghian Raffaela Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Pantiru Madalina
1 pregatitoare Chira Teodora Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Trandafir Emilia
1 pregatitoare Cozma David Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 80  M Gavat Daniela
1 pregatitoare Tagarcea Miruna Elena Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 80  M Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Lungu Teodora Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 74    Pinzariu Petronela
1 pregatitoare Motohoi Robert Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 40    Pantiru Madalina
1 1 Ciuntuc Diana Georgiana Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 100  1 Fronea Ana Mihaela
1 1 Gangal Marian Şc. Gim. George Calinescu Iasi 100  1 Rusu Silvia
1 1 Istov Eduard Stefan Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Mihalache Nadia
1 1 Sava Bianca Şc. Gim. George Calinescu Iasi 100  1 Rusu Silvia
1 1 Studolschi Denisa Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Ciobanica Elena Corina
1 1 Toader Eduard Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 100  1 Anton Diana
1 1 Topoliceanu Ecaterina Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 100  1 Cimpoi Radu Vasile
1 1 Vasile Demetra Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Ciobanica Elena Corina
1 1 Vizitiu Ioana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Ciobanica Elena Corina
1 1 Zabulica Sebastian Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 100  1 Chirila Viorica
1 1 Blaj Alexandra Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 99  1 Mihalache Nadia
1 1 Cososchi Bogdan Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 99  1 Chirila Viorica
1 1 Dobreanu Darius Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 99  1 Hrimiuc Valeria
1 1 Lupu Ioana Bianca Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 99  1 Chirila Viorica
1 1 Oita Bianca Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 99  1 Anton Diana
1 1 Potochina Andrada Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 99  1 Murariu Luminita
1 1 Alexandrache Miruna Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 98  2 Murariu Luminita
1 1 Gavrilan David Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 98  2 Titiniuc Alina
1 1 Holic Daria Alexandra Sc. Gim. Titu Maiorescu Iasi 98  2 Cadar Margareta
1 1 Padurariu Denisa Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 98  2 Fronea Ana Mihaela
1 1 Verniceanu Darian Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 98  2 Argentoianu Mihaela Alina
1 1 Brezuleanu Stefan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 97  2 Murariu Luminita
1 1 Carniceanu Rares Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 97  2 Fronea Ana Mihaela
1 1 Crapella Daniele Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 97  2 Chiriac Maria
1 1 Iacob Razvan Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 97  2 Chirila Viorica
1 1 Pascariu Mihnea Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 97  2 Mihalache Nadia
1 1 Talpag Amalia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 97  2 Hrimiuc Valeria
1 1 Tanasa Francesco Mario Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 97  2 Chiriac Maria
1 1 Andriescu Ana Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 95  2 Murariu Luminita
1 1 Carniceanu Denisa Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 95  2 Fronea Ana Mihaela
1 1 Costache Ema Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 95  2 Anton Diana
1 1 Daniloaia Daria Şc. Gim. George Calinescu Iasi 95  2 Rusu Silvia
1 1 Dorofte Gabriela Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 95  2 Mihalache Nadia
1 1 Gheorghiu Alexia Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 95  2 Mihalache Nadia
1 1 Huma Denisa Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 95  2 Mihalache Nadia
1 1 Ichim Stefan Ioan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 95  2 Argentoianu Mihaela Alina
1 1 Nistor Marc Andrei Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 95  2 Mihalache Nadia
1 1 Schiopu Tania Şc. Gim. George Calinescu Iasi 95  2 Rusu Silvia
1 1 Toma Andra Şc. Gim. George Calinescu Iasi 95  2 Rusu Silvia
1 1 Constantinescu Robert Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 94  3 Paduraru Felicia
1 1 Gafincu Irina Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 94  3 Chirila Viorica
1 1 Ionescu Dionisie Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 94  3 Anton Diana
1 1 Iordachescu Catrinel Şc. Gim. George Calinescu Iasi 94  3 Rusu Silvia
1 1 Sandu Clara Şc. Gim. George Calinescu Iasi 94  3 Rusu Silvia
1 1 Amarande Radu Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 93  3 Ciobanica Elena Corina
1 1 Butnaru Boris Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 93  3 Chirila Viorica
1 1 Iosub Delia Şc. Gim. George Calinescu Iasi 93  3 Rusu Silvia
1 1 Lita Ema Ioana Şc. Gim. Ion Simionescu Paun 93  3 Pasca Magda
1 1 Panfir Sara Şc. Gim. George Calinescu Iasi 93  3 Rusu Silvia
1 1 Ravac Fabian Mathias Sc. Gim. George Calinescu Iasi 93  3 Rusu Silvia
1 1 Rotariu Ilinca Şc. Gim. George Calinescu Iasi 93  3 Rusu Silvia
1 1 Aungurencei Mircea Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 92  3 Mihalache Nadia
1 1 Capra Dragos Şc. Gim. George Calinescu Iasi 92  3 Rusu Silvia
1 1 Ciobanu Rares Şc. Gim. George Calinescu Iasi 92  3 Rusu Silvia
1 1 Ciobanu Rares Ionut Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 92  3 Titiniuc Alina
1 1 Ivanov Robert Alexandru Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 92  3 Fronea Ana Mihaela
1 1 Ene Cristian Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 91  3 Neicu Ionela
1 1 Murgu Daria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 91  3 Murariu Luminita
1 1 Popovici Alexia Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 91  3 Murariu Luminita
1 1 Savin Ioana Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 91  3 Neicu Ionela
1 1 Antonesi Stefan Şc. Gim. George Calinescu Iasi 90  3 Rusu Silvia
1 1 Condurachi Robert Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 90  3 Murariu Luminita
1 1 Croitoru Marian Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 90  3 Murariu Luminita
1 1 Iacob Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Hrimiuc Valeria
1 1 Marinescu Matei Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Cojocaru Mihaela
1 1 Sindeanu David Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Hrimiuc Valeria
1 1 Stefaniu Razvan Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 90  3 Anton Diana
1 1 Tiganete Alexia Paula Şc. Gim. George Calinescu Iasi 90  3 Rusu Silvia
1 1 Abunei Matei Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 89  M Mihalache Nadia
1 1 Buhan Iustin Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 89  M Anton Diana
1 1 Dumitriu Ana Maria Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 89  M Chisca Ana Maria
1 1 Hriscu Andra Maria Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 89  M Neicu Ionela
1 1 Livadaru Teodora Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 89  M Paduraru Felicia
1 1 Romaniuc Rares Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 89  M Murariu Luminita
1 1 Surubaru Caterina Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 89  M Anton Diana
1 1 Chiper Robert Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 88  M Ciobanica Elena Corina
1 1 Boariu Matei George Şc. Gim. Rediu Rediu 87  M Balan Ana
1 1 Bustiuc Elvis Stefan Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 87  M Fronea Ana Mihaela
1 1 Ciubota Stefania Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 87  M Titiniuc Alina
1 1 Guluschievici Crina Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 87  M Ciobanica Elena Corina
1 1 Loghin Madalin Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 87  M Murariu Luminita
1 1 Radeanu Laura Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 87  M Hrimiuc Valeria
1 1 Avram Alexandra Elena Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 86  M Titiniuc Alina
1 1 Chiriac Delia Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 86  M Murariu Luminita
1 1 Donea Madalina Şc. Gim. George Calinescu Iasi 86  M Rusu Silvia
1 1 Iliescu Petru Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 86  M Chisca Ana Maria
1 1 Manolache Matei Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 86  M Neicu Ionela
1 1 Marinescu Stefan Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 86  M Mihalache Nadia
1 1 Muraru Vlad Şc. Gim. George Calinescu Iasi 86  M Rusu Silvia
1 1 Agapi Dario Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 85  M Fronea Ana Mihaela
1 1 Chelimandra Matei Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 85  M Anton Diana
1 1 Dosoftei Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 85  M Murariu Luminita
1 1 Gania Medeea Stefania Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 85  M Titiniuc Alina
1 1 Moisa Daria Ioana Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 85  M Cojocaru Mihaela
1 1 Popa Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 85  M Hrimiuc Valeria
1 1 Balan Eliza Elena Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 84  M Cimpoi Radu Vasile
1 1 Dobrea Denis Stefan Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 84  M Neicu Ionela
1 1 Iacob Anastasia Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 84  M Cimpoi Radu Vasile
1 1 Ardeleanu Alexandru Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 83  M Argentoianu Mihaela Alina
1 1 Chelaru Cosmin Şc. Gim. Rediu Rediu 83  M Balan Ana
1 1 Cobzac Raul Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 83  M Murariu Luminita
1 1 Ianovici Andreea Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 83  M Hrimiuc Valeria
1 1 Lionte Bianca Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 83  M Mihalache Nadia
1 1 Andrei Ilinca Teodora Col. Octav Bancila Iasi 82  M
1 1 Beschieru Eric Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 82  M
1 1 Cioaca Alice Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 82  M Murariu Luminita
1 1 Isari Eduard Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 82  M Mihalache Nadia
1 1 Pintilii Alin Andrei Şc. Gim. Rediu Rediu 82  M Balan Ana
1 1 Selariu Adrian Stefan Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 82  M Neicu Ionela
1 1 Bolota Serafim Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 81  M Murariu Luminita
1 1 Canora Claudiu Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 81  M Anton Diana
1 1 Cioaric Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 81  M Hrimiuc Valeria
1 1 Timofte Cristian Alexandru Şc. Gim. Rediu Rediu 81  M Balan Ana
1 1 Aionesei Elena Diana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 80  M Argentoianu Mihaela Alina
1 1 Bajureanu Dragunoiu Jasmine Raquel Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 80  M Neicu Ionela
1 1 Botosanu Tudor Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Hrimiuc Valeria
1 1 Bulgaru Stefan Bogdan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 80  M Argentoianu Mihaela Alina
1 1 Amarandei Albert Constantin Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 79    Argentoianu Mihaela Alina
1 1 Dragan Denis Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 79    Hrimiuc Valeria
1 1 Gherman Fabian Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 79    Hrimiuc Valeria
1 1 Morariu Cristina Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 78    Chisca Ana Maria
1 1 Pintilie Mario Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 78    Anton Diana
1 1 Ciobanu Ricardo Şc. Gim. Rediu Rediu 76    Balan Ana
1 1 Nadabaica Maria Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 76    Cimpoi Radu Vasile
1 1 Panove Cleopatra Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 76    Chirila Viorica
1 1 Pavel Stefania Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 76    Cimpoi Radu Vasile
1 1 Pascaru Anastasia Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 75    Anton Diana
1 1 Gheorghe Dimitra Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 74    Hrimiuc Valeria
1 1 Ifrim Claudia Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 74    Paduraru Felicia
1 1 Neculaita Alexandra Şc. Gim. Rediu Rediu 74    Balan Ana
1 1 Parnica Sorina Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 74    Anton Diana
1 1 Popescu Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 74    Ciobanica Elena Corina
1 1 Bistriceanu Bianca Nicoleta Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 73    Argentoianu Mihaela Alina
1 1 Bugaciu Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 73    Hrimiuc Valeria
1 1 Bovariu Sorin Gabriel Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 72    Cojocaru Mihaela
1 1 Tamas Denisa Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 72    Hrimiuc Valeria
1 1 Calin Alexandru Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 71    Cimpoi Radu Vasile
1 1 Fanaragiu Fabian Şc. Gim. Barnova - Paun Paun 71    Mihalache Gratiela
1 1 Luca Denisa Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 71    Cimpoi Radu Vasile
1 1 Manea Teodor Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 71    Anton Diana
1 1 Arhip Marian Constantin Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 70    Hrimiuc Valeria
1 1 Rusu Crina Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 70    Anton Diana
1 1 Manole Fabio Constantin Şc. Gim. Rediu Rediu 69    Balan Ana
1 1 Morariu Constantin Cosmin Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 69    Fronea Ana Mihaela
1 1 Timofte Ingrid Maria Şc. Gim. Rediu Rediu 69    Balan Ana
1 1 Apostu Alexandra Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 67    Hrimiuc Valeria
1 1 Blanaru Cosmina Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 67    Chisca Ana Maria
1 1 Bozaru Larisa Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 67    Chisca Ana Maria
1 1 Chelea Selena Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 67    Chirila Viorica
1 1 Oprea Andrei Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 67    Paduraru Felicia
1 1 Cosman Cosmin Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 66    Chisca Ana Maria
1 1 Dodan Stefania Bianca Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 66    Cojocaru Mihaela
1 1 Florea Demetra Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 64    Hrimiuc Valeria
1 1 Balteanu Andrei Bogdan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 63    Murariu Luminita
1 1 Iriciuc Iulian Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 63    Cimpoi Radu Vasile
1 1 Badarau Ciprian Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 61    Chisca Ana Maria
1 1 Georgescu Ana Maria Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 60    Cimpoi Radu Vasile
1 1 Neagu Andrei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 60    Ciobanica Elena Corina
1 1 Tabaranu Stefan Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 60    Neicu Ionela
1 1 Ababe Miruna Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 59    Chisca Ana Maria
1 1 Calancia Leonard Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 53    Paduraru Felicia
1 1 Rades George Daniel Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 53    Argentoianu Mihaela Alina
1 1 Salavastru Ilinca Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 53    Cimpoi Radu Vasile
1 1 Pricop Robert Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 46    Ciobanica Elena Corina
1 2 Paraschiv Darius Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Oanea Oana Florentina
1 2 Soroceanu Alexia Ioana Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Vasiliu Alina
1 2 Costache Mihai Sc. Gim. Vasile Conta Iasi 98  1 Samoila Stefania
1 2 Hurdubae Emilia Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 97  1 Bucovina Georgeta
1 2 Mindirigiu Cristian Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 97  1 Vagiuc Lacramioara
1 2 Samson David Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 96  2 Racu Maria
1 2 Rosu Andrei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 95  2 Oanea Oana Florentina
1 2 Tiezzi Mihail Vlad Matteo Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 95  2 Strat Ramona
1 2 Toma Claudia Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 95  2 Oanea Oana Florentina
1 2 Pasat Gabriel Col. Richard Wurmbrand Iasi 94  2 Croitoru Simona
1 2 Stoica Cosmin Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 94  2 Bucovina Georgeta
1 2 Cozma Tiberiu Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 92  3 Oanea Oana Florentina
1 2 Fotea Dragos Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 92  3 Oanea Oana Florentina
1 2 Voion Ana Karina Col. Octav Bancila Iasi 92  3 Scutaru Doina
1 2 Neagu Alexia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 91  3 Zmau Cecilia
1 2 Popescu Alexandra Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 91  3 Racu Maria
1 2 Scoban Ilinca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 91  3 Racu Maria
1 2 Adam Sebastian Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 90  3 Bucovina Georgeta
1 2 Basceaus Rares Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 90  3 Strat Ramona
1 2 Chistol David Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 89  M Oanea Oana Florentina
1 2 Froicu Teodor Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 89  M Gutuman Adina
1 2 Postolache Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 88  M Cosug Doina
1 2 Puiu Andreea Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 88  M Zmau Cecilia
1 2 Alucai Denisa Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 87  M Racu Maria
1 2 Boanda Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 87  M Sovan Stelian
1 2 Florea Sabina Elena Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 87  M Corcaci Jenica
1 2 Vornicu Rares Matei Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 87  M Corcaci Jenica
1 2 Zamfirache Monalisa Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 87  M Chiper Anisoara
1 2 Manceanu Fabiana Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 86  M Racu Maria
1 2 Movileanu Raluca Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 86  M Corcaci Jenica
1 2 Munteanu Matei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 86  M Oanea Oana Florentina
1 2 Nastase Adrian Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 86  M Racu Maria
1 2 Atitienei Christian Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 85  M Lungu Stefania
1 2 Ciobanu Bianca Paula Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 85  M Lungu Ofelia
1 2 Floristean Ioan Sc. Gim. Vasile Conta Iasi 85  M Samoila Stefania
1 2 Galia Bogdan Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 85  M Racu Maria
1 2 Avarvari Cojocariu Cosmin Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 84  M Strat Ramona
1 2 Calistrat Robert Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 84  M Zmau Cecilia
1 2 Hutan Adela Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 84  M Racu Maria
1 2 Munteanu Bogdana Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 84  M Lungu Ofelia
1 2 Serban Mihnea Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 84  M Racu Maria
1 2 Zaharia Alexandra Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 84  M Bucovina Georgeta
1 2 Iacob Rares Paul Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 83  M Lungu Ofelia
1 2 Iosub Eduard Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 83  M Racu Maria
1 2 Rosanu Stefania Alice Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 83  M Vagiuc Lacramioara
1 2 Talmaciu Manole Stefan Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 83  M Strat Ramona
1 2 Gospodariu Astrid Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 82  M Zmau Cecilia
1 2 Petrusca Stefan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 82  M Bucovina Georgeta
1 2 Morariu Elena Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 81  M Racu Maria
1 2 Popa Alexandru Paul Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 81  M Lungu Ofelia
1 2 Solomon David Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 81  M Stativa Andrei
1 2 Galan Matei Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 79    Zmau Cecilia
1 2 Paduraru Ioana Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 79    Chiper Anisoara
1 2 Puscasu Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 78    Racu Maria
1 2 Adochei Antonia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 77    Zmau Cecilia
1 2 Genes Anna Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 76    Sovan Stelian
1 2 Afrasinei Raul Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 75    Cosug Doina
1 2 Azamfirei Denisa Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 74    Chiper Anisoara
1 2 Muraru Bianca Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 74    Strat Ramona
1 2 Ciobanu Denis Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 73    Bucovina Georgeta
1 2 Stanciu Teona Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 73    Lungu Ofelia
1 2 Turta Vlad Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 73    Strat Ramona
1 2 Irimia Beatrice Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 72    Vagiuc Lacramioara
1 2 Musteata Constantin Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 72    Vagiuc Lacramioara
1 2 Rotariu Vanda Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 72    Racu Maria
1 2 Croitoru Stefania Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 71    Chiper Anisoara
1 2 Gavriliuc Rotaru Andreea Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 71    Racu Maria
1 2 Repede Sebastian Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 71    Strat Ramona
1 2 Rumega Alexandru Oscar Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 71    Stativa Andrei
1 2 Luchian Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 70    Cosug Doina
1 2 Bumbar Darius Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 69    Oanea Oana Florentina
1 2 Irimia Alice Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 68    Vagiuc Lacramioara
1 2 Luca Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 68    Zmau Cecilia
1 2 Tanase Maria Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 68    Stativa Andrei
1 2 Bleort Fabiana Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 67    Chiper Anisoara
1 2 Apetrachioai Emanuel Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 64    Zmau Cecilia
1 2 Ciobanu Vlad Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 64    Stativa Andrei
1 2 Maftei Lavinia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 64    Racu Maria
1 2 Carauleanu Daria Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 63    Stativa Andrei
1 2 Pavel Amalia Cristina Şc. Gim. Rediu Rediu 62    Chelaru Mihaela
1 2 David Francesca Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 61    Strat Ramona
1 2 Lungu Robert Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 60    Strat Ramona
1 2 Radeanu George Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 60    Stativa Andrei
1 2 Huc Maria Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 59    Strat Ramona
1 2 Grigoras Gabriel Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 57    Oanea Oana Florentina
1 2 Hincu Ionut Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 57    Strat Ramona
1 2 Mitocariu Matei Sc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 57    Corcaci Jenica
1 2 Huzum Luca Madalin Şc. Gim. Rediu Rediu 55    Chelaru Mihaela
1 2 Morarasu Petru Constantin Şc. Gim. Rediu Rediu 55    Chelaru Mihaela
1 2 Lupu Florina Ioana Şc. Gim. Rediu Rediu 52    Chelaru Mihaela
1 2 Pavel Tiberiu Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 52    Racu Maria
1 2 Acatrinei Victor Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 50    Cosug Doina
1 2 Ciobanu Eduard Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 48    Cosug Doina
1 2 Afrasanei Andrei Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 46    Cosug Doina
1 2 Luige Denis Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 46    Cosug Doina
1 2 Cazacu Iustin Florin Şc. Gim. Rediu Rediu 28    Chelaru Mihaela
1 2 Cimpoi Miruna Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului abs    Vagiuc Lacramioara
1 2 Holman Dumitru Şc. Gim. Elena Cuza Iasi abs    Sovan Stelian
1 2 Ispas Narcis Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi abs    Strat Ramona
1 3 Frent Adnana Şc. Gheorghe Asachi Iasi 98  1 Martin Cristina
1 3 Lacatusu Luca Şc. Gim. Titu Maiorescu Iasi 98  1 Cheptanariu Jenita
1 3 Nechita Delia Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 97  1 Diac Carmen
1 3 Nedelcu Kasandra Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 96  1 Sandu Iulia
1 3 Stanciu Ana Maria Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 95  2 Dima Elvira
1 3 Greu Matei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 94  2 Popa Violeta
1 3 Nantu Isac Alexandru Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 94  2 Maxim Veronica
1 3 Pantiru Petru Iulian Sc. Gim. D. D. Patrascanu Tomesti 94  2 Iacobache Ioan
1 3 Bozaru Catalina Maria Şc. Gim. Rediu Rediu 93  2 Cocuz Ana
1 3 Grosu Ana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 93  2 Diac Carmen
1 3 Matei Marcel Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 93  2 Popa Violeta
1 3 Robu Romeo Sc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 93  2 Maxim Gabriela
1 3 Rotariu Emanuel Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 93  2 Popa Violeta
1 3 Sarbu David Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 93  2 Diac Carmen
1 3 Savu Bogdan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 93  2 Popa Violeta
1 3 Capra Grigoriu Teodora Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 92  3 Pinzaru Ana Maria
1 3 Cretu Codrin Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 91  3 Popa Violeta
1 3 Ionescu Rares George Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 91  3 Maxim Veronica
1 3 Marcu Bianca Iuliana Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 91  3 Maxim Veronica
1 3 Talaba Rares Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 91  3 Chinan Ramona
1 3 Craescu Caterina Ioana Şc. Gim. Rediu Rediu 90  3 Cocuz Ana
1 3 Curmei Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 89  M Mocanu Raluca
1 3 Dobrincu Andrei Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 89  M Sandu Iulia
1 3 Popa Stefan Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 88  M Pantiru Magdalena
1 3 Prodan Alexandra Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 88  M Popa Violeta
1 3 Bruma Ema Maria Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 87  M Pinzaru Ana Maria
1 3 Grumeza Bianca Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 87  M Sandu Iulia
1 3 Betivu Iulian Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 86  M Popa Violeta
1 3 Guguianu Stefan Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 86  M Dima Elvira
1 3 Onofrei Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 86  M Popa Violeta
1 3 Bitica Ioana Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 85  M Dima Elvira
1 3 Durbala Velescu Andrada Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 85  M Chinan Ramona
1 3 Rusu Paul Adelin Sc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 85  M Maxim Gabriela
1 3 Ciubotaru Diana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 83  M Popa Violeta
1 3 Rosu Daria Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 83  M Dima Elvira
1 3 Ungureanu Elena Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 83  M Dima Elvira
1 3 Codru Vlad Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 82  M Sandu Iulia
1 3 Marcosanu Rafael Mihai Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 82  M Maxim Veronica
1 3 Ocrainschi Serena Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 82  M Diac Carmen
1 3 Iftimie Alexandra Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 81  M Sandu Iulia
1 3 Cazacu Elena Şc. Gheorghe Asachi Iasi 80  M Scintei Lavinia
1 3 Diaz Hariga Rebeca Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 80  M Pinzaru Ana Maria
1 3 Soldan Stefan Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Dariescu Nicoleta
1 3 Deaconu Richard Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 79    Popa Violeta
1 3 Leonte George Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 79    Maxim Veronica
1 3 Savei Andreea Sc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 79    Maxim Gabriela
1 3 Brezuleanu Petru Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 78    Diac Carmen
1 3 Gavril Stefan Sc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 78    Maxim Gabriela
1 3 Marciuc Delia Gabriela Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 78    Maxim Veronica
1 3 Marciuc Sabina Mihaela Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 78    Maxim Veronica
1 3 Harapciuc Bianca Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 77    Popa Violeta
1 3 Iordache Crina Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 77    Maxim Veronica
1 3 Octav Narcis Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 77    Pinzaru Ana Maria
1 3 Anghel Alexia Maria Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 76    Pantiru Magdalena
1 3 Melinte Andrei Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 76    Chinan Ramona
1 3 Mihalache Andra Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 76    Chinan Ramona
1 3 Savin Robert Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 76    Mocanu Raluca
1 3 Corban Codrin Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 75    Diac Carmen
1 3 Ichim Andrei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 75    Popa Violeta
1 3 Spaiuc Robert Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 75    Popa Violeta
1 3 Stoica Alexandru Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 75    Diac Carmen
1 3 Adochitei Irina Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 74    Sandu Iulia
1 3 Ciobanu Calin Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 70    Diac Carmen
1 3 Negru Diana Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 70    Postolache Beatrice
1 3 Ciocarlie Dragos Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 68    Diac Carmen
1 3 Vararu Albert Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 68    Dima Elvira
1 3 Nicov Maria Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 67    Maxim Veronica
1 3 Albu Denis Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 66    Diac Carmen
1 3 Chiruta Bogdan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 66    Popa Violeta
1 3 Doroftei Cosmina Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 66    Mocanu Raluca
1 3 Ichim Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 66    Strachina Anisoara
1 3 Lipsa Theodor Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 65    Popa Violeta
1 3 Iuciuc Erika Elena Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 63    Pantiru Magdalena
1 3 Munteanu Ioana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 62    Popa Violeta
1 3 Vrinceanu Nikita Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 60    Dima Elvira
1 3 Beschieru Theodor Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 56   
1 3 Mancas David Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 55    Mocanu Raluca
1 3 Craciun Camelia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 49    Dariescu Nicoleta
1 3 Tudorache Stefan Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 49    Mocanu Raluca
1 3 Pavel Alexandru Denis Şc. Gim. Rediu Rediu 47    Cocuz Ana
1 3 Moisiuc Marius Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 45    Pinzaru Ana Maria
1 3 Diosteanu Ada Şc. Gim. George Cosbuc Iasi abs    Dariescu Nicoleta
1 3 Ropota Bianca Sc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi abs    Maxim Gabriela
1 4 Cordun Diana Andreea Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 94  1 Petrea Maria
1 4 Lunca Daria Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 94  1 Petrea Maria
1 4 Bolota Iustin Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 93  2 Rotaru Ana Maria
1 4 Cotea Carla Gabriela Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 93  2 Corcaci Corneliu
1 4 Froicu Ana Maria Lic. Vasile Alecsandri Iasi 93  2 Iordache Stratica
1 4 Parau Crina Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 93  2 Isar Emilia
1 4 Covaci Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 91  3 Isar Emilia
1 4 Mercas Ioana Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 91  3 Isar Emilia
1 4 Badic Lavinia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Isar Emilia
1 4 Rotaru Andreea Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 90  3 Rotaru Ana Maria
1 4 Ungureanu Bianca Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 89  M Rotaru Ana Maria
1 4 Birjoveanu Dan Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 88  M Badic Loredana
1 4 Perdeica Ioana Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 88  M Rotaru Ana Maria
1 4 Tessaro Luca Amadeo Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 88  M Pasat Carmen
1 4 Birzu Cosmin Şc. Gim. Ion Creanga Iasi 87  M Tabarcea Elena
1 4 Palela Vlad Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 87  M Varlan Elena
1 4 Paun Vlad Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 87  M Isar Emilia
1 4 Stanciu Denis Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 87  M Rotaru Ana Maria
1 4 Cernat Georgiana Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 86  M Badic Loredana
1 4 Roman Leonard Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 86  M Amariutei Larisa
1 4 Hurmuz Valentina Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 84  M Prepelita Magdalena
1 4 Vagiuc Alexandru Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 84  M Prepelita Magdalena
1 4 Ifrim Anca Maria Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 83  M Petrea Maria
1 4 Prisacaru Bianca Ioana Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 83  M Corcaci Corneliu
1 4 Tanasa Ionut Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 83  M Rotaru Ana Maria
1 4 Costin Bogdan Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 82  M Amariutei Larisa
1 4 Munteanu Bianca Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 82  M Petrea Maria
1 4 Acojocaritei Andreea Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 81  M Rotaru Ana Maria
1 4 Cernauteanu Adriana Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 81  M Isar Emilia
1 4 Sirbu Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Isar Emilia
1 4 Teleman Robert Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Amariutei Larisa
1 4 Timofte Andreea Şc. Gim. Rediu Rediu 80  M Iftime Elena
1 4 Zglobiu Robert Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 80  M Rotaru Ana Maria
1 4 Duracu Ana Maria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 79    Amariutei Larisa
1 4 Filip Razvan Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 79    Corcaci Corneliu
1 4 Scorpie Mihai Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 79    Rotaru Ana Maria
1 4 Dumitriu Dumitru Adrian Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 77    Ivan Gheorghe
1 4 Butnaru Maria Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 75    Prepelita Magdalena
1 4 Cozma Cezara Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 73    Varlan Elena
1 4 Mihaescu Matei Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 73    Varlan Elena
1 4 Popa Rares Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 73    Amariutei Larisa
1 4 Mon Andreea Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 72    Badic Loredana
1 4 Gafton Gabriel Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 71    Prepelita Magdalena
1 4 Rotaru Alexandra Lucia Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 70    Rotaru Ana Maria
1 4 Brezuleanu Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 69    Isar Emilia
1 4 Sandu George Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 69    Amariutei Larisa
1 4 Tanasa Georgiana Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 69    Badic Loredana
1 4 Agache Adina Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 66    Prepelita Magdalena
1 4 Mihaescu Teodora Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 63    Varlan Elena
1 4 Buga Parfene Marc Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 61    Varlan Elena
1 4 Onofrei Diana Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 60    Rotaru Ana Maria
1 4 Mihai Tudor Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 47    Ivan Gheorghe
1 4 Irina Daniel Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului abs    Prepelita Magdalena
1 5 Grosu Iosif Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 87  M Sufitchi Viorica
1 5 Balasel Cosmin Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 78    Sufitchi Viorica
1 5 Barbieru Alexandru Ioan Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 77    Sufitchi Viorica
1 5 Radu Andreea Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 77    Sufitchi Viorica
1 5 Filip Stefan Octavian Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 73    Sufitchi Viorica
1 5 Para Gabriel Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 70    Sufitchi Viorica
1 5 Sipoteanu Emanuel Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 70    Sufitchi Viorica
1 5 Ciortescu Delia Georgiana Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 69    Sufitchi Viorica
1 5 Roman Cosmin George Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 68    Sufitchi Viorica
1 5 Zub Robert Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 60    Gheorghiu Maria
1 5 Kassis Sebastian Mihai Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 52    Sufitchi Viorica
1 5 Ianovici Robert Andrei Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 51    Sufitchi Viorica
1 5 Popovici Sebastian Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 44    Gheorghiu Maria
1 5 Barba Rosie Ronaldino Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 35    Gheorghiu Maria
1 6 Raileanu Ana Maria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 77    Momita Viorica
1 6 Ciopeica Sebastian Andrei Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 70    Momita Viorica
1 6 Duracu Madalina Elena Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 62    Momita Viorica
1 7 Zmau Theodor Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 94  1 Sufitchi Viorica
1 7 Ursu Alexandra Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 87  M Sufitchi Viorica
1 7 Robu Carmen Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 82  M Bejan Tinuta
1 7 Balan Alexandru Şc. Gim. George Calinescu Iasi 78    Bejan Tinuta
1 7 Scutaru Diana Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 74    Sufitchi Viorica
1 7 Hriscu Alexandru Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 70    Bejan Tinuta
1 7 Lica Tudor Şc. Gim. George Calinescu Iasi 70    Bejan Tinuta
1 7 Dascalu Radu Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 66    Bejan Tinuta
1 7 Blejuta Eduard Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 54    Bejan Tinuta
1 8 Pica Diana Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Sufitchi Viorica
1 8 Tudose Eduard Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Sufitchi Viorica
1 8 Zamurca Robert Col. Mihai Eminescu Iasi 100  1 Nedelcu Monica
1 8 Plamadeala Luca Col. Richard Wurmbrand Iasi 77    Maciuc Domnica
1 8 Balcan Andriescu Eliza Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 70    Sufitchi Viorica
1 8 Rotaru Danut Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 54    Sufitchi Viorica
1 10 M2 Turcu Ionel Vasilica Lic. Tehn. de Mecatronica si Automatizari Iasi 46    Luis Vasile
1 11 M2 Dolghi Nicolai Lic. Tehn. de Mecatronica si Automatizari Iasi 68    Luis Vasile
2 pregatitoare Afilipoae Teodor Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pantiru Madalina
2 pregatitoare Alexandru Stefan Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 100  1 Ungureanu Dorina
2 pregatitoare Andriesi Ciprian Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
2 pregatitoare Ardeleanu Codrin Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 100  1 Ungureanu Dorina
2 pregatitoare Asihin Laurentiu Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Rusu Catalina
2 pregatitoare Baciu Oana Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Cretu Cristina
2 pregatitoare Baciu Tudor Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Cretu Cristina
2 pregatitoare Baicu Sara Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 100  1 Enachescu Mihaela
2 pregatitoare Bandac Andreea Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Gavat Daniela
2 pregatitoare Barbacaru Matei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Rusu Catalina
2 pregatitoare Bitu Rares Andrei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Rusu Catalina
2 pregatitoare Boier Ryanna Nicoleta Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Gavat Daniela
2 pregatitoare Bors Teodor Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
2 pregatitoare Bruma Robert Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 100  1 Enachescu Mihaela
2 pregatitoare Buinciuc Miruna Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
2 pregatitoare Cazacu Angela Gabriela Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 100  1 Enachescu Mihaela
2 pregatitoare Ceicoschi Sarado Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Rusu Catalina
2 pregatitoare Chifan Matei Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Chimir Alexandra Şc. Gim. Rediu IASI 100  1 Florea Paraschiva Tita
2 pregatitoare Chira Teodora Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
2 pregatitoare Chisca Nicolae Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pantiru Madalina
2 pregatitoare Clipa Flavia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Covaci Elena Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
2 pregatitoare Cozma David Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Gavat Daniela
2 pregatitoare Cretu Ariana Maria Sc. Gim. Ion Simionescu Iasi 100  1 Guzu Luminita
2 pregatitoare Daroczi Daniela Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pinzariu Petronela
2 pregatitoare David Horosincu Iannis Stefan Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Ciortuz Angela
2 pregatitoare Firtascu Eduard Petru Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 100  1 Ciubotaru Maria
2 pregatitoare Gavril Rares Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 100  1 Simion Ionela Emanuela
2 pregatitoare Harasim Stefan Sergiu Sc. Gim. Ion Simionescu Iasi 100  1 Guzu Luminita
2 pregatitoare Hasmatuchi Georgiana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Rusu Catalina
2 pregatitoare Hriscu Bianca Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Gavat Daniela
2 pregatitoare Iacob Antonia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Ilies Maria Ioana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Gavat Daniela
2 pregatitoare Istov Matei Dan Şc. Gim. Titu Maiorescu Iasi 100  1 Ionita Elena/simionescu Carmina
2 pregatitoare Lombada Miruna Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Ciortuz Angela
2 pregatitoare Luca Iustin Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 100  1 Mironescu Georgeta
2 pregatitoare Luca Sebastian Şc. Gim. Paun - Barnova Paun - Barnova 100  1 Mihalache Gratiela
2 pregatitoare Manole Serban Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Moraru Erica Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
2 pregatitoare Munteanu Rares Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 100  1 Simion Ionela Emanuela
2 pregatitoare Ostafi Rober Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Rusu Catalina
2 pregatitoare Parfene Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
2 pregatitoare Patras Donose David Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Ciortuz Angela
2 pregatitoare Radu Daniel Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Ciortuz Angela
2 pregatitoare Rotaru Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Trandafir Emilia
2 pregatitoare Scintee Naomi Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Gavat Daniela
2 pregatitoare Soltuz Mihaela Şc. Gim. Rediu IASI 100  1 Florea Paraschiva Tica
2 pregatitoare Soringa Denis Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Tanasa Emilia Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 100  1 Ignat Mihaela
2 pregatitoare Tanasa Razvan Col. Costache Negruzzi Iasi 100  1 Nechifor Alina
2 pregatitoare Teodorescu Iustin Theodor Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 100  1 Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Tudose Maia Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 100  1 Stalniceanu Maria
2 pregatitoare Vlad Andrei Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Ciortuz Angela
2 pregatitoare Wersebe Frohlich Maria Alexandra Col. Costache Negruzzi Iasi 100  1 Nechifor Alina
2 pregatitoare Zamfir Cristiana Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Pruteanu Amalia Melania Elena Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 91  2 Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Aioanei Alexandru Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Enachescu Mihaela
2 pregatitoare Cozmiuc Radu Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 90  3 Ciortuz Angela
2 pregatitoare Dobrican George Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Duicu Andrei Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 90  3 Ungureanu Dorina
2 pregatitoare Dumitriu Andreea Daria Alexia Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 90  3 Simion Ionela Emanuela
2 pregatitoare Enache Mara Col. Richard Wurmbrand Iasi 90  3 Cheptene Elena
2 pregatitoare Fotache Andrei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 90  3 Rusu Catalina
2 pregatitoare Insuratelu Diana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 90  3 Rusu Catalina
2 pregatitoare Lazar Alexandra Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 90  3 Ciortuz Angela
2 pregatitoare Lazar Cosmin Şc. Gim. Rediu IASI 90  3 Florea Paraschiva Tica
2 pregatitoare Lungu Nona Ioana Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Enachescu Mihaela
2 pregatitoare Maftei Denis Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 90  3 Ciortuz Angela
2 pregatitoare Manole David Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 90  3 Rusu Catalina
2 pregatitoare Miron David Gabriel Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 90  3 Cretu Cristina
2 pregatitoare Nistor Samira Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Pintilii Alberto Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Popa Ioana Roberta Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 90  3 Ciortuz Angela
2 pregatitoare Pricop Mario Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Trandafir Emilia
2 pregatitoare Puiu David Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Pantiru Madalina
2 pregatitoare Rusu Diana Stefania Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Enachescu Mihaela
2 pregatitoare Sofronea Vlad Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 90  3 Ciortuz Angela
2 pregatitoare Stefanel Daria Elena Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 90  3 Ciubotaru Maria
2 pregatitoare Tanasuca Bianca Maria Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 90  3 Ciubotaru Maria
2 pregatitoare Uzarciuc Ioana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 90  3 Rusu Catalina
2 pregatitoare Vasilache Anisia Iasmina Lic. Vasile Alecsandri Iasi 90  3 Balau Ioana
2 pregatitoare Vilcu Alexandra Lic. Vasile Alecsandri Iasi 90  3 Balau Ioana
2 pregatitoare Vilcu Alexandru Lic. Vasile Alecsandri Iasi 90  3 Balau Ioana
2 pregatitoare Baltag Iulian Vladut Şc. Gim. Rediu Rediu 80  M Florea Paraschiva Tica
2 pregatitoare Costin Teodora Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 80  M Stalniceanu Maria
2 pregatitoare Danila Robert Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Dascalu Sabina Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 80  M Stalniceanu Maria
2 pregatitoare Dohotariu Sergiu Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Pantiru Madalina
2 pregatitoare Hulubei Tudor Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 80  M Rusu Catalina
2 pregatitoare Hutan Andreea Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Pantiru Madalina
2 pregatitoare Ifrim Constantin Sebastian Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 80  M Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Ionescu Ana Maria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Trandafir Emilia
2 pregatitoare Miru Elena Bianca Şc. Gim. Rediu IASI 80  M Florea Paraschiva Tica
2 pregatitoare Paun Daria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Trandafir Emilia
2 pregatitoare Rusu Andrei Alexandru Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 80  M Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Sorescu Alexandru Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 80  M Ciubotaru Maria
2 pregatitoare Strugaru Denis Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 80  M Ciortuz Angela
2 pregatitoare Talparu Razvan Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 80  M Ungureanu Dorina
2 pregatitoare Todirica Andreea Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 80  M Gavat Daniela
2 pregatitoare Tudor Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 80  M Gavat Daniela
2 pregatitoare Zgavardici Dragos Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Trandafir Emilia
2 pregatitoare Cojocaru Flavius Şc. Gim. Rediu IASI 70    Florea Paraschiva Tica
2 pregatitoare Diaconu Mario Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 70    Trandafir Emilia
2 pregatitoare Miron Eduard Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 70    Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Druhus George Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 60    Enachescu Mihaela
2 pregatitoare Zvanca Luminita Şc. Gim. Paun - Barnova Paun - Barnova 50    Mihalache Gratiela
2 pregatitoare Tagarcea Miruna Alexandra Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 40    Pinzariu Petronela
2 pregatitoare Marian Maria Şc. Gim. Alecu Russo Iasi abs    Ciubotaru Maria
2 pregatitoare Sirbu Daria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi abs    Rusu Catalina
2 1 Acatrinei Maria Teodora Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Hrimiuc Valeria
2 1 Alexandrache Miruna Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Murariu Luminita
2 1 Anita Mario Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 100  1 Dobanda Silvia
2 1 Antoniu Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Rusu Eugenia
2 1 Balan Iustin Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 100  1 Paduraru Felicia
2 1 Bejan Daria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Hrimiuc Valeria
2 1 Bejenaru Stefana Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 100  1 Dobanda Silvia
2 1 Botosanu Tudor Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 100  1 Hrimiuc Valeria
2 1 Bulgaru Stefan Bogdan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Argentoianu Mihaela Alina
2 1 Lita Ema Ioana Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 100  1 Pasca Magda
2 1 Medvichi Teodora Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 100  1 Spanu Doinita
2 1 Popovici Alexia Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Murariu Luminita
2 1 Prisacaru Matei Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 100  1 Titiniuc Alina
2 1 Surdu Mario Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 100  1 Dobanda Silvia
2 1 Tanasa Francesco Mario Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 100  1 Chiriac Maria
2 1 Vasile Demetra Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 100  1 Ciobanica Elena Corina
2 1 Amanar Andrei Razvan Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 98  2 Fronea Ana Mihaela
2 1 Nechita Bogdan Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 98  2 Dobanda Silvia
2 1 Aionesei Elena Diana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 96  2 Argentoianu Mihaela Alina
2 1 Loghin Madalin Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 96  2 Murariu Luminita
2 1 Padurariu Denisa Nicoleta Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 96  2 Fronea Ana Mihaela
2 1 Andriescu Ana Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 95  2 Murariu Luminita
2 1 Ardeleanu Alexandru Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 95  2 Argentoianu Mihaela Alina
2 1 Borcan Pricop Elena Maria Şc. Gim. Alexandru cel Bun IASI 95  2 Dumitriu Isabela
2 1 Brezuleanu Stefan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 95  2 Murariu Luminita
2 1 Chiper Stefan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 95  2 Ciobanica Elena Corina
2 1 Chiriac Delia Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 95  2 Murariu Luminita
2 1 Morariu Constantin Cosmin Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 95  2 Fronea Ana Mihaela
2 1 Murgu Daria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 95  2 Murariu Luminita
2 1 Talpag Amalia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 95  2 Hrimiuc Valeria
2 1 Cadar Daria Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 94  3 Dobanda Silvia
2 1 Nistor Matei Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 94  3 Mihalache Nadia
2 1 Studolschi Denisa Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 94  3 Ciobanica Elena Corina
2 1 Tiplic Stefania Diana Col. Costache Negruzzi Iasi 94  3 Tabara Elena
2 1 Vizitiu Ioana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 94  3 Ciobanica Elena Corina
2 1 Ifrim Claudia Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 93  3 Paduraru Felicia
2 1 Pintilie Alesia Maria Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 93  3 Dumitriu Isabela
2 1 Coltuc Ioana Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 92  3 Pasca Magda
2 1 Ichim Stefan Ioan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 92  3 Argentoianu Mihaela Alina
2 1 Istov Eduard Stefan Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 92  3 Mihalache Nadia
2 1 Ivanov Robert Alexandru Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 92  3 Fronea Ana Mihaela
2 1 Livadaru Teodora Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 92  3 Paduraru Felicia
2 1 Manole Madalina Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 92  3 Chirila Viorica
2 1 Nistor Dora Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 92  3 Rusu Eugenia
2 1 Pascariu Mihnea Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 92  3 Mihalache Nadia
2 1 Verniceanu Darian Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 92  3 Argentoianu Mihaela Alina
2 1 Agapi Dario Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 91  3 Fronea Ana Mihaela
2 1 Bustiuc Elvis Stefan Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 91  3 Fronea Ana Mihaela
2 1 Hagima Rares Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 91  3 Spanu Doinita
2 1 Huma Denisa Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 91  3 Mihalache Nadia
2 1 Iacob Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 91  3 Hrimiuc Valeria
2 1 Lionte Bianca Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 91  3 Mihalache Nadia
2 1 Moisa Daria Ioana Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 91  3 Cojocaru Mihaela
2 1 Barau Victor Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 90  3 Dobanda Silvia
2 1 Bouariu Sorin Gabriel Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Cojocaru Mihaela
2 1 Ciobanu Rares Ionut Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 90  3 Titiniuc Alina
2 1 Dimitrenco Andrei Sc. Gim. Titu Maiorescu Iasi 90  3 Cadar Margareta/dreer Florentina
2 1 Ilascu Diana Maria Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 90  3 Cojocaru Mihaela
2 1 Surubaru Caterina Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 90  3 Anton Diana
2 1 Amarande Radu Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 89  M Ciobanica Elena Corina
2 1 Atasiei Codrin Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 89  M Murariu Luminita
2 1 Apostu Alexandra Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 88  M Hrimiuc Valeria
2 1 Ciuntuc Diana Georgiana Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 88  M Fronea Ana Mihaela
2 1 Pirtac Elena Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 88  M Argentoianu Mihaela Alina
2 1 Rusu Mara Sc. Stefan Barsanescu Iasi 88  M Parlea Dana
2 1 Vasilache Anisia Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 88  M Dobanda Silvia
2 1 Dascalu Fabian Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 87  M Dobanda Silvia
2 1 Holic Daria Alexandra Sc. Gim. Titu Maiorescu Iasi 87  M Cadar Margareta/dreer Florentina
2 1 Parfenie Daria Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 87  M Anton Diana
2 1 Stoian Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 87  M Murariu Luminita
2 1 Toma Andra Maria Şc. Gim. George Calinescu Iasi 87  M Rusu Silvia
2 1 Enea Robert Şc. Gim. D. D. Patrascanu Tomescti 86  M Iacobache Felicia
2 1 Ianovici Andreea Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 86  M Hrimiuc Valeria
2 1 Potochina Andrada Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 86  M Murariu Luminita
2 1 Stamatin Daria Maria Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 86  M Titiniuc Alina
2 1 Chelaru Cosmin Şc. Gim. Rediu Rediu 85  M Balan Ana
2 1 Condurachi Robert Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 85  M Murariu Luminita
2 1 Deleanu Daria Ioana Şc. Gim. Alexandru cel Bun IASI 85  M Dumitriu Isabela
2 1 Manole Fabio Constantin Şc. Gim. Rediu Rediu 85  M Balan Ana
2 1 Munteanu Cosmin Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 85  M Anton Diana
2 1 Navarache Elisa Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 85  M Dobanda Silvia
2 1 Partene Andrei Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 85  M Dobanda Silvia
2 1 Sindeanu David Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 85  M Hrimiuc Valeria
2 1 Stefaniu Razvan Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 85  M Anton Diana
2 1 Cioaric Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 84  M Hrimiuc Valeria
2 1 Costache Ema Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 84  M Anton Diana
2 1 Filip Sebastian Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 84  M Mihalache Nadia
2 1 Ionescu Dionisie Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 84  M Anton Diana
2 1 Iriciuc Iulian Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 84  M Cimpoi Radu Vasile
2 1 Jitaru Flavius Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 84  M Dobanda Silvia
2 1 Matei Robert Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 84  M Dobanda Silvia
2 1 Mihoianu Razvan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 84  M Ciobanica Elena Corina
2 1 Ababe Miruna Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 83  M Chisca Ana Maria
2 1 Gavrilan David Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 83  M Titiniuc Alina
2 1 Abunei Matei Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 82  M Mihalache Nadia
2 1 Bandac Gabriel Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 82  M Ciobanica Elena Corina
2 1 Carniceanu Denisa Mariana Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 82  M Fronea Ana Mihaela
2 1 Dobreanu Darius Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 82  M Hrimiuc Valeria
2 1 Pricopie Mihai Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 82  M Dobanda Silvia
2 1 Blaj Alexandra Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 81  M Mihalache Nadia
2 1 Gheorghiu Alexia Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 81  M Mihalache Nadia
2 1 Nedelcu Stefan Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 81  M Corcaci Cristina
2 1 Radeanu Laura Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 81  M Hrimiuc Valeria
2 1 Oita Bianca Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 80  M Anton Diana
2 1 Pintilie Mario Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 80  M Anton Diana
2 1 Yildirim Adem Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 80  M Anton Diana
2 1 Botez Vlad Stefan Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 79    Dumitriu Isabela
2 1 Carniceanu Rares Andrei Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 79    Fronea Ana Mihaela
2 1 Cobzac Raol Andrei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 79    Murariu Luminita
2 1 Prisacaru Stefan Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 79    Chisca Ana Maria
2 1 Carcalet Maria Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 78    Mihalache Nadia
2 1 Petrila Mario Eduard Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 78    Corcaci Cristina
2 1 Morariu Cristina Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 77    Chisca Ana Maria
2 1 Anea Bogdan Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 76    Anton Diana
2 1 Gherman Fabian Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 76    Hrimiuc Valeria
2 1 Paduraru Daria Elena Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 76    Fronea Ana Mihaela
2 1 Tomica Cristian Andrei Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 76    Corcaci Cristina
2 1 Ciubota Stefania Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 75    Titiniuc Alina
2 1 Juravlea Vlad Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 75    Murariu Luminita
2 1 Marinescu Matei Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 75    Cojocaru Mihaela
2 1 Tanca Andrei Darius Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 75    Titiniuc Alina
2 1 Topoliceanu Ecaterina Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 75    Cimpoi Radu Vasile
2 1 Dorofte Gabriela Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 74    Mihalache Nadia
2 1 Pascaru Anastasia Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 74    Anton Diana
2 1 Rusu Crina Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 74    Anton Diana
2 1 Gradinaru Daria Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 73    Dobanda Silvia
2 1 Bouariu Matei Şc. Gim. Rediu Rediu 71    Balan Ana
2 1 Curcudel Beatrice Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 71    Dobanda Silvia
2 1 Manea Teodor Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 71    Anton Diana
2 1 Toader Eduard Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 71    Anton Diana
2 1 Turcanu Mario Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 69    Cimpoi Radu Vasile
2 1 Iliescu Petru Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 68    Chisca Ana Maria
2 1 Salavastru Ilinca Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 68    Cimpoi Radu Vasile
2 1 Belei Daria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 67    Hrimiuc Valeria
2 1 Carp Stefan Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 67    Cojocaru Mihaela
2 1 Constantinescu Robert Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 65    Paduraru Felicia
2 1 Dumitriu Ana Maria Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 65    Chisca Ana Maria
2 1 Buhan Iustin Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 64    Anton Diana
2 1 Crapella Daniele Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 63    Chiriac Maria
2 1 Popescu Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 63    Ciobanica Elena Corina
2 1 Butnaru Daniel Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 62    Cimpoi Radu Vasile
2 1 Fanaragiu Fabian Şc. Gim. Paun - Barnova Paun 61    Mihalache Gratiela
2 1 Vieru Georgiana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 60    Ciobanica Elena Corina
2 1 Gavriloaia Bianca Col. Octav Bancila Iasi 59    Nechita Ana Maria
2 1 Tamas Denisa Madalina Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 59    Hrimiuc Valeria
2 1 Calin Alexandru Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 58    Cimpoi Radu Vasile
2 1 Sandu Pavel Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 57    Cimpoi Radu Vasile
2 1 Cioaca Alice Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 56    Murariu Luminita
2 1 Timofte Cristian Alexandru Şc. Gim. Rediu Rediu 56    Balan Ana
2 1 Bozaru Larisa Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 47    Chisca Ana Maria
2 1 Isari Eduard Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi abs    Mihalache Nadia
2 2 Genes Anna Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 99  1 Sovan Stelian
2 2 Mindirigiu Cristian Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 99  1 Vagiuc Lacramioara
2 2 Pasat Gabriel Col. Richard Wurmbrand Iasi 98  1 Croitoru Simona
2 2 Samson David Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 98  1 Racu Maria
2 2 Buliga Ioana Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 97  2 Lungu Ofelia
2 2 Neagu Alexia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 97  2 Zmau Cecilia
2 2 Atitienei Christian Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 95  2 Lungu Stefania
2 2 Cristea Robert Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 95  2 Zmau Cecilia
2 2 Salariu Alexandra Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 95  2 Zmau Cecilia
2 2 Voion Ana Karina Col. Octav Bancila Iasi 95  2 Scutaru Doina
2 2 Matasa George Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 94  2 Acatrinei Camelia
2 2 Popescu Alexandra Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 94  2 Racu Maria
2 2 Calistrat Robert Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 93  3 Zmau Cecilia
2 2 Cozma Tiberiu Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 92  3 Oanea Oana Florentina
2 2 Hurdubae Emilia Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 91  3 Bucovina Georgeta
2 2 Sztankai Cristof Erika Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 91  3 Racu Maria
2 2 Zaharia Alexandra Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 91  3 Bucovina Georgeta
2 2 Balcanu Cristiana Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 90  3 Vasiliu Alina
2 2 Florea Sabina Elena Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 90  3 Corcaci Jenica
2 2 Tarzianu Ana Maria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  3 Zmau Cecilia
2 2 Tiezzi Mihail Vlad Matteo Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 90  3 Strat Ramona
2 2 Ducan Andrei Serban Şc. Gim. Alexandru cel Bun IASI 89  M Gutuman Adina
2 2 Grosu Alexandru Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 89  M Alexandru Petronela
2 2 Petrusca Stefan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 89  M Bucovina Georgeta
2 2 Ilascu Mario Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 88  M Vagiuc Lacramioara
2 2 Nastase Adrian Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 88  M Racu Maria
2 2 Postolache Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 88  M Cosug Doina
2 2 Stoica Cosmin Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 88  M Bucovina Georgeta
2 2 Deleanu Robert Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 87  M Stativa Andrei
2 2 Paduraru Ioana Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 87  M Chiper Anisoara
2 2 Puiu Andreea Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 87  M Zmau Cecilia
2 2 Munteanu Matei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 86  M Oanea Oana Florentina
2 2 Vornicu Rares Matei Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 86  M Corcaci Jenica
2 2 Cojocariu Ema Teodora Şc. Gim. Alexandru cel Bun IASI 85  M Gutuman Adina
2 2 Galia Bogdan Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 85  M Racu Maria
2 2 Hutan Adela Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 85  M Racu Maria
2 2 Chistol David Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 83  M Oanea Oana Florentina
2 2 Scoban Ilinca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 82  M Racu Maria
2 2 Cobzac Matei Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 81  M Istrate Nicoleta
2 2 Paraschiv Darius Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 81  M Oanea Oana Florentina
2 2 Fotea Dragos Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 80  M Oanea Oana Florentina
2 2 Musteata Constantin Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 80  M Vagiuc Lacramioara
2 2 Repede Eduard Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 80  M Strat Ramona
2 2 Tabol Miruna Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 80  M Oanea Oana Florentina
2 2 Cojocariu Izabel Maria Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 79    Strat Ramona
2 2 Adam Sebastian Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 78    Bucovina Georgeta
2 2 Toma Claudia Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 78    Oanea Oana Florentina
2 2 Pricop Diana Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 77    Lungu Stefania
2 2 Albu Talalau Emilia Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 76    Alexandru Petronela
2 2 Boanda Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 76    Sovan Stelian
2 2 Movilianu Raluca Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 76    Corcaci Jenica
2 2 Baciu Alexandru Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 75    Lungu Ofelia
2 2 Pichiu Alexia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 75    Racu Maria
2 2 Alemnaritei Robert Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 74    Acatrinei Camelia
2 2 Ciobanu Denis Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 74    Bucovina Georgeta
2 2 Barbacuta Darius Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 73    Lungu Stefania
2 2 Basceaus Rares Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 73    Strat Ramona
2 2 Maftei Lavinia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 73    Racu Maria
2 2 Paduraru Bianca Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 73    Strat Ramona
2 2 Rosanu Stefania Alice Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 73    Vagiuc Lacramioara
2 2 Rotariu Vanda Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 73    Racu Maria
2 2 Cocea Andrei Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 72    Acatrinei Camelia
2 2 Holman Dumitru Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 72    Sovan Stelian
2 2 Puscasu Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 72    Racu Maria
2 2 Sandovici Bianca Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 72    Vagiuc Lacramioara
2 2 Zamfirache Monalisa Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 71    Chiper Anisoara
2 2 Bumbes Maria Teodora Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 70    Corcaci Jenica
2 2 Popa Alexandru Paul Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 69    Lungu Ofelia
2 2 Radu Theodor Andrei Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 68    Stanciu Doina
2 2 Irimia Beatrice Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 67    Vagiuc Lacramioara
2 2 Avarvari Cojocariu Cosmin Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 66    Strat Ramona
2 2 Morariu Elena Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 66    Racu Maria
2 2 Turta Vlad Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 66    Strat Ramona
2 2 Hristodor Patrick Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 65    Acatrinei Camelia
2 2 Serban Mihnea Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 65    Racu Maria
2 2 Tudorache Sebastian Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 65    Sovan Stelian
2 2 Andrevici Bogdan Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 63    Alexandru Petronela
2 2 Lacatusu Rares Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 63    Stativa Andrei
2 2 Croitoru Stefania Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 62    Chiper Anisoara
2 2 Iosub Eduard Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 62    Racu Maria
2 2 Apreutesei Alexia Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 61    Vagiuc Lacramioara
2 2 Irimia Alice Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 61    Vagiuc Lacramioara
2 2 Solomon David Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 61    Stativa Andrei
2 2 Vornicu Radu Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 60    Chiper Anisoara
2 2 Rumega Alexandru Oscar Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 59    Stativa Andrei
2 2 Alucai Denisa Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 57    Racu Maria
2 2 Andriescu Narcis Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 54    Chiper Anisoara
2 2 Badiu Bianca Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 54    Acatrinei Camelia
2 2 Muraru Bianca Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 52    Strat Ramona
2 2 Clisu Razvan Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 51    Alexandru Petronela
2 2 Morarasu Petru Constantin Şc. Gim. Rediu Rediu 51    Chelaru Mihaela
2 2 Fronea Fabian Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 48    Chiper Anisoara
2 2 Luige Denis Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 47    Cosug Doina
2 2 Irina Andrei Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 46    Vagiuc Lacramioara
2 2 Guluschievici Bianca Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 45    Bucovina Georgeta
2 2 Bleort Fabiana Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 44    Chiper Anisoara
2 2 Huzum Luca Madalin Şc. Gim. Rediu Rediu 43    Chelaru Mihaela
2 2 Pavel Amalia Cristina Şc. Gim. Rediu Rediu 40    Chelaru Mihaela
2 2 Prisecariu Sebastian Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 37    Zmau Cecilia
2 2 Luchian Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 34    Cosug Doina
2 2 Lupu Florina Ioana Şc. Gim. Rediu Rediu 32    Chelaru Mihaela
2 2 Budaca Cristiana Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 26    Strat Ramona
2 2 Sentiveanu Sebastian Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 23    Chiper Anisoara
2 2 Varvaruc Stefania Şc. Gim. Alexandru Vlahuta IASI abs    Corcaci Jenica
2 3 Marcosanu Rafael Mihai Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 100  1 Maxim Veronica
2 3 Caprariu Ioana Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 99  1 Dima Elvira
2 3 Rusu Paul Adelin Sc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 99  1 Maxim Gabriela
2 3 Bozaru Catalina Maria Şc. Gim. Rediu Rediu 98  1 Cocuz Ana
2 3 Curmei Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 98  1 Mocanu Raluca
2 3 Dobrincu Andrei Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 98  1 Sandu Iulia
2 3 Enachi Alexandru Şc. Gim. D. D. Patrascanu Tomesti 97  1 Iacobache Ioan
2 3 Matei Marcel Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 97  1 Popa Violeta
2 3 Soldan Stefan Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 97  1 Dariescu Nicoleta
2 3 Adochitei Irina Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 96  2 Sandu Iulia
2 3 Atudorei Florin Sc. Junior Iasi 96  2 Suceveanu Alina
2 3 Grosariu Serban Şc. Gim. D. D. Patrascanu Tomescti 96  2 Iacobache Ioan
2 3 Cazacu Elena Şc. Gheorghe Asachi Iasi 95  2 Scintei Lavinia
2 3 Grosu Ana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 95  2 Diac Carmen
2 3 Pantiru Petru Iulian Sc. Gim. D. D. Patrascanu Tomesti 95  2 Iacobache Ioan
2 3 Stanciu Ana Maria Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 95  2 Dima Elvira
2 3 Bruma Ema Maria Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 94  2 Pinzaru Ana Maria
2 3 Craescu Caterina Ioana Şc. Gim. Rediu Rediu 94  2 Cocuz Ana
2 3 Nechita Delia Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 94  2 Diac Carmen
2 3 Stegaru Robert Şc. Gim. D. D. Patrascanu Tomesti 94  2 Iacobache Ioan
2 3 Suculiuc Dragos Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 94  2 Dima Elvira
2 3 Talaba Rares Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 94  2 Chinan Ramona
2 3 Greu Matei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 93  3 Popa Violeta
2 3 Guguianu Stefan Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 93  3 Dima Elvira
2 3 Melinte Andrei Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 93  3 Chinan Ramona
2 3 Munteanu Corina Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 93  3 Dariescu Nicoleta
2 3 Ionescu Rares George Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 92  3 Maxim Veronica
2 3 Sztankai Daria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 92  3 Dariescu Nicoleta
2 3 Luchiean Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 91  3 Mocanu Raluca
2 3 Popa Stefan Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 91  3 Pantiru Magdalena
2 3 Prodan Alexandra Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 91  3 Popa Violeta
2 3 Rosu Daria Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 91  3 Dima Elvira
2 3 Simon Teodora Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 91  3 Dariescu Nicoleta
2 3 Bitica Ioana Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 90  3 Dima Elvira
2 3 Rotariu Emanuel Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 90  3 Popa Violeta
2 3 Brezuleanu Petru Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 89  M Diac Carmen
2 3 Enea Casian Şc. Gim. D. D. Patrascanu Tomesti 89  M Iacobache Ioan
2 3 Stefanache Cosmin Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 88  M Dariescu Nicoleta
2 3 Iftimie Alexandra Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 87  M Sandu Iulia
2 3 Ungureanu Elena Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 87  M Dima Elvira
2 3 Morosanu Andrei Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 86  M Mocanu Raluca
2 3 Deaconu Richard Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 85  M Popa Violeta
2 3 Marcu Bianca Iuliana Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 85  M Maxim Veronica
2 3 Savu Bogdan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 84  M Popa Violeta
2 3 Cobzac Teodora Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 83  M Chinan Ramona
2 3 Onofrei Maria Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 83  M Popa Violeta
2 3 Parau Catalina Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 83  M Dariescu Nicoleta
2 3 Robu Romeo Sc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 83  M Maxim Gabriela
2 3 Anghel Alexia Maria Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 82  M Pantiru Magdalena
2 3 Nedelcu Kasandra Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 82  M Sandu Iulia
2 3 Betivu Iulian Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 81  M Popa Violeta
2 3 Ichim Andrei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 81  M Popa Violeta
2 3 Grumeza Bianca Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 79    Sandu Iulia
2 3 Codru Vlad Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 78    Sandu Iulia
2 3 Ocrainschi Serena Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 77    Diac Carmen
2 3 Berigoi David Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 76    Dariescu Nicoleta
2 3 Sarbu David Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 76    Diac Carmen
2 3 Doroftei Cosmina Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 75    Mocanu Raluca
2 3 Parvan Iulia Şc. Gim. D. D. Patrascanu Tomesti 75    Iacobache Ioan
2 3 Foca Daria Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 74    Pantiru Magdalena
2 3 Savin Robert Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 74    Mocanu Raluca
2 3 Diaz Hariga Rebecca Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 73    Pinzaru Ana Maria
2 3 Mihalachi Andra Şc. Gim. Ion Simionescu Iasi 73    Chinan Ramona
2 3 Panainte Tudor Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 73    Pinzaru Ana Maria
2 3 Octav Narcis Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 72    Pinzaru Ana Maria
2 3 Cretu Andrei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 71    Popa Violeta
2 3 Iuiciuc Erika Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 70    Pantiru Magdalena
2 3 Stingu Ioana Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 70    Pinzaru Ana Maria
2 3 Ichim Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 69    Strachina Anisoara
2 3 Muraru Alexandra Şc. Gim. D. D. Patrascanu Tomesti 69    Iacobache Ioan
2 3 Pavel Denis Şc. Gim. Rediu Rediu 68    Cocuz Ana
2 3 Albu Amalia Maria Şc. Gim. D. D. Patrascanu Iasi 60    Iacobache Ioan
2 3 Munteanu Ioana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 60    Popa Violeta
2 3 Bogoie Luca Dragos Şc. Gim. D. D. Patrascanu Tomesti 58    Iacobache Ioan
2 3 Ioneasa Madalina Şc. Gim. Nr. 1 Lunca Cetatuii Lunca Cetatuii 58    Pinzaru Ana Maria
2 3 Ichim Sorana Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 53    Moruzi Maria
2 3 Prisecaru Andreea Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 53    Sandu Iulia
2 3 Hrapciuc Bianca Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 52    Popa Violeta
2 3 Gavrilan Constantin Sc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 51    Molnar Elena
2 3 Todirica Elena Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 49    Moruzi Maria
2 3 Leonte George Şc. Gim. Dimitrie Sturdza Iasi 48    Maxim Veronica
2 3 Strugaru Sabina Stefana Şc. Gim. Rediu Rediu 48    Cocuz Ana
2 4 Basu Delia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 99  1 Isar Emilia
2 4 Tascu Marta Natalia Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 99  1 Andrei Doina
2 4 Ungureanu Bianca Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 99  1 Rotaru Ana Maria
2 4 Blajuti Gabriel Sc. Gim. Alecu Russo Iasi 98  1 Rosu Zinica
2 4 Gulei Ilinca Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 98  1 Prepelita Magdalena
2 4 Mineata Andrei Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 98  1 Isar Emilia
2 4 Fotache Tudor Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 97  2 Cretu Feodora
2 4 Munteanu Bianca Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 97  2 Petrea Maria
2 4 Parau Crina Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 97  2 Isar Emilia
2 4 Zaharia Mira Sc. Gim. Alecu Russo Iasi 97  2 Rosu Zinica
2 4 Zglobiu Robert Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 96  2 Rotaru Ana Maria
2 4 Brezuleanu Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 95  2 Isar Emilia
2 4 Roman Leonard Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 95  2 Amariutei Larisa
2 4 Stanciu Denis Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 95  2 Rotaru Ana Maria
2 4 Scintee Rebeca Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 94  3 Cretu Feodora
2 4 Tessaro Luca Amadeo Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 94  3 Pasat Carmen
2 4 Timofte Andreea Şc. Gim. Rediu Rediu 94  3 Iftime Elena
2 4 Cozma Cezara Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 93  3 Varlan Elena
2 4 Perdeica Ioana Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 93  3 Rotaru Ana Maria
2 4 Baciu Stefan Col. Octav Bancila IASI 92  3 Tudose Valeriu
2 4 Covaci Alexandru Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 92  3 Isar Emilia
2 4 Deleanu Teodor Sc. Gim. Alecu Russo Iasi 92  3 Rosu Zinica
2 4 Lupu Melania Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 92  3 Isar Emilia
2 4 Pantiru Nicolae Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 92  3 Artenie Greta
2 4 Stefan Ana Maria Sc. Gim. Alecu Russo Iasi 92  3 Rosu Zinica
2 4 Badic Lavinia Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 91  3 Isar Emilia
2 4 Irina Daniel Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 91  3 Prepelita Magdalena
2 4 Hurmuz Valentina Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 90  3 Prepelita Magdalena
2 4 Cernauteanu Adriana Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 89  M Isar Emilia
2 4 Teleman Robert Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 89  M Amariutei Larisa
2 4 Cordun Diana Andreea Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 88  M Petrea Maria
2 4 Costin Bogdan Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 87  M Amariutei Larisa
2 4 Cotea Carla Gabriela Şc. Gim. Alexandru Vlahuta Iasi 87  M Corcaci Corneliu
2 4 Rotaru Mario Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 87  M Cretu Feodora
2 4 Paun Vlad Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 86  M Isar Emilia
2 4 Popovici Larisa Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 86  M Prepelita Magdalena
2 4 Marian Ioana Sc. Gim. Alecu Russo Iasi 85  M Rosu Zinica
2 4 Sirbu Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 85  M Isar Emilia
2 4 Mihai Tudor Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 84  M Ivan Gheorghe
2 4 Bolota Iustin Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 83  M Rotaru Ana Maria
2 4 Rusu Emy Constantin Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 83  M Cretu Feodora
2 4 Tanasa Victor Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 81  M Rotaru Ana Maria
2 4 Popa Stefan Rares Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 80  M Amariutei Larisa
2 4 Cocora Matei Sc. Gim. Alecu Russo Iasi 79    Rosu Zinica
2 4 Dumitriu Dumitru Adrian Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 79    Ivan Gheorghe
2 4 Matrescu Denis Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 79    Cretu Feodora
2 4 Ciobotariu Maria Sc. Gim. Alecu Russo Iasi 78    Rosu Zinica
2 4 Ifrim Anca Maria Sc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi 77    Petrea Maria
2 4 Tautescu Andreea Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 77    Prepelita Magdalena
2 4 Cretu Bianca Georgiana Sc. Gim. Ion Simionescu Iasi 76    Gavrilovici Maria
2 4 Mihaescu Matei Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 76    Varlan Elena
2 4 Duracu Ana Maria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 72    Amariutei Larisa
2 4 Popa Rares Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 72    Amariutei Larisa
2 4 Burdia Cristian Teodor Col. Richard Wurmbrand Iasi 70   
2 4 Crucianu Laurentiu Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 69    Rotaru Ana Maria
2 4 Sandru Rares Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 68    Badic Loredana
2 4 Cislariu Diana Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 63    Varlan Elena
2 4 Danila Denisa Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 63    Rotaru Ana Maria
2 4 Ivanov Alexandra Sc. Gim. Ion Simionescu Iasi 62    Gavrilovici Maria
2 4 Acojocaritei Andreea Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 61    Rotaru Ana Maria
2 4 Cernat Georgiana Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 59    Badic Loredana
2 4 Cojocaru Bianca Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 59    Isar Emilia
2 4 Meiu Razvan Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 56    Cretu Feodora
2 4 Mihaescu Teodora Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 55    Varlan Elena
2 4 Bujor Andrei Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 52    Ivan Gheorghe
2 4 Sandulachi Stefan Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 51    Varlan Elena
2 4 Mon Andreea Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 49    Badic Loredana
2 4 Barau Anisia Şc. Gim. Alecu Russo Iasi 46    Badic Loredana
2 4 Dumitriu Alexandru Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 46    Ivan Gheorghe
2 4 Ungureanu Andrei Şc. Gim. Elena Cuza Iasi 42    Cretu Feodora
2 4 Bozaru Stefania Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 40    Ivan Gheorghe
2 4 Iriciuc Georgiana Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului 34    Prepelita Magdalena
2 4 Gafton Gabriel Şc. Gim. Valea Lupului Valea Lupului abs    Prepelita Magdalena
2 4 Lunca Daria Şc. Gim. Stefan Barsanescu Iasi abs    Petrea Maria
2 5 Grosu Iosif Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 93  1 Sufitchi Viorica
2 5 Bumbar Calin Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 86  M Sufitchi Viorica
2 5 Grosu Sinziana Maria Col. Costache Negruzzi Iasi 84  M Precupanu Codrin
2 5 Barbieru Alexandru Ioan Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 71    Sufitchi Viorica
2 5 Ciortescu Delia Georgiana Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 71    Sufitchi Viorica
2 5 Cristea Alexandru Col. Costache Negruzzi Iasi 70   
2 5 Sipoteanu Emanuel Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 68    Sufitchi Viorica
2 5 Filip Stefan Octavian Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 64    Sufitchi Viorica
2 5 Roman Cosmin Şc. Gim. George Cosbuc IASI 62    Sufitchi Viorica
2 5 Para Gabriel Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 61    Sufitchi Viorica
2 5 Birjoveanu Robert Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 50    Sufitchi Viorica
2 5 Apopei Maria Ruxandra Şc. Gim. Alexandru cel Bun Iasi 46    Gavrilut Simona
2 6 Raileanu Ana Maria Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 60    Momita Viorica
2 7 Zmau Theodor Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 89  M Sufitchi Viorica
2 7 Ursu Alexandra Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 83  M Sufitchi Viorica
2 8 Zamurca Robert Col. Mihai Eminescu Iasi 95  1 Nedelcu Monica
2 8 Pica Diana Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 90  2 Sufitchi Viorica
2 8 Tudose Eduard Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 85  M Sufitchi Viorica
2 8 Rotaru Danut Şc. Gim. George Cosbuc Iasi 72    Sufitchi Viorica
2 10 M2 Turcu Ionel Vasilica Lic. Tehn. de Mecatronica si Automatizari Iasi 82  M Plop Luis Vasile
2 10 M2 Toma Catalin Lic. Tehn. de Mecatronica si Automatizari Iasi 76    Plop Luis Vasile



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018