Rezultate Arhiva editia 2014-2015 IS109

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Cornici Mara SPECTRUM Iasi 100  1 Amanolesei Andreia
1 pregatitoare Manoila David SPECTRUM Iasi 100  1 Amanolesei Andreia
1 pregatitoare Matrescu Horia SPECTRUM Iasi 100  1 Amanolesei Andreia
1 pregatitoare Onofriciuc Carla SPECTRUM Iasi 100  1 Amanolesei Andreia
1 pregatitoare Sfabu Andrei SPECTRUM Iasi 100  1 Amanolesei Andreia
1 pregatitoare Niculaes Tudor SPECTRUM Iasi 99  2 Amanolesei Andreia
1 pregatitoare Anania David SPECTRUM Iasi 95  3 Amanolesei Andreia
1 pregatitoare Gamurari Marcu SPECTRUM Iasi 95  3 Amanolesei Andreia
1 pregatitoare Mititelu David SPECTRUM Iasi 95  3 Amanolesei Andreia
1 pregatitoare Cotovanu Amalia SPECTRUM Iasi 90  3 Amanolesei Andreia
1 pregatitoare Gutu Monica SPECTRUM Iasi 90  3 Amanolesei Andreia
1 1 Caranfil Ioan Traian SPECTRUM Iasi 100  1 Alexoaie Gabriela
1 1 Ursu Maria SPECTRUM Iasi 100  1 Alexoaie Gabriela
1 1 Nistor Matei ST.BARSANESCU Iasi 98  2 Mihalache Nadia
1 1 Medvid Sara SPECTRUM Iasi 95  3 Alexoaie Gabriela
1 1 Stefan Alexandru ST.BARSANESCU Iasi 94  3 Mihalache Nadia
1 1 Lungu Ioana Madalina AL.CEL BUN Iasi 90  3 Titiniuc Alina
1 1 Carcalet Maria ST.BARSANESCU Iasi 88  M Mihalache Nadia
1 1 Popa Alexia SPECTRUM Iasi 88  M Alexoaie Gabriela
1 1 Mitescu Ioana SPECTRUM Iasi 87  M Alexoaie Gabriela
1 1 Haba Daria SPECTRUM Iasi 76    Alexoaie Gabriela
1 2 Mindirigiu Mircea SPECTRUM Iasi 98  1 Fotea Crina
1 2 Kocak Efe SPECTRUM Iasi 93  2 Fotea Crina
1 2 Levarda Adelina SPECTRUM Iasi 82  M Fotea Crina
1 2 Ungureanu Eva SPECTRUM Iasi 79    Fotea Crina
1 2 Lupu Stefan SPECTRUM Iasi 68    Fotea Crina
1 3 Verdes Viviana SPECTRUM Iasi 98  1 Hrapciuc Gianina
1 3 Cojocaru Voichita SPECTRUM Iasi 90  2 Bura S. , Rotaru V.
1 3 Cotan Ada SPECTRUM Iasi 89  M Bura S. , Rotaru V.
1 3 Vasile Teodora SPECTRUM Iasi 89  M Bura S. , Rotaru V.
1 3 Flueraru Dragos SPECTRUM Iasi 85  M Hrapciuc Gianina
1 3 State Samara SPECTRUM Iasi 80  M Hrapciuc Gianina
1 3 Matrescu Matei SPECTRUM Iasi 78    Hrapciuc Gianina
1 3 Haba David SPECTRUM Iasi 75    Hrapciuc Gianina
1 4 Tilica Amalia SPECTRUM Iasi 95  1
1 4 Craciun Ilinca SPECTRUM Iasi 90  2
1 4 Dumitriu Iustinian SPECTRUM Iasi 85  M
1 4 Achitei Stefan SPECTRUM Iasi 84  M
1 4 Balan Ioana SPECTRUM Iasi 84  M
1 4 Gaita Teodora NEGRUZZI Iasi 82  M
2 pregatitoare Anania David SPECTRUM IASI 100  1 Amanolesei Andreea
2 pregatitoare Cotovanu Amalia SPECTRUM IASI 100  1 Amanolesei Andreea
2 pregatitoare Gutu Monica SPECTRUM IASI 100  1 Amanolesei Andreea
2 pregatitoare Manoila David SPECTRUM IASI 100  1 Amanolesei Andreea
2 pregatitoare Mititelu David SPECTRUM IASI 100  1 Amanolesei Andreea
2 pregatitoare Niculaes Tudor SPECTRUM IASI 100  1 Amanolesei Andreea
2 pregatitoare Onofriciuc Carla SPECTRUM IASI 100  1 Amanolesei Andreea
2 pregatitoare Gamurari Marcu SPECTRUM IASI 90  2 Amanolesei Andreea
2 pregatitoare Leustean Tudor SPECTRUM IASI 90  2 Amanolesei Andreea
2 pregatitoare Matrescu Horia SPECTRUM IASI 90  2 Amanolesei Andreea
2 pregatitoare Sfabu Andrei SPECTRUM IASI 90  2 Amanolesei Andreea
2 pregatitoare Cornici Mara SPECTRUM IASI 80  M Amanolesei Andreea
2 1 Ghibu Razvan ST. BARSANESCU IASI 94  1 Mihalache Nadia
2 1 Caranfil Ioan Traian SPECTRUM IASI 90  2 Alexoaie Gabriela
2 1 Mitescu Ioana SPECTRUM IASI 89  M Alexoaie Gabriela
2 1 Haba Daria SPECTRUM IASI 81  M Alexoaie Gabriela
2 1 Stefan Alexandru Ionut ST. BARSANESCU IASI 79    Mihalache N. , Alexoaie Gabriela
2 1 Ursu Maria SPECTRUM IASI 76    Alexoaie Gabriela
2 1 Cogeanu Medeea SPECTRUM IASI 75    Alexoaie Gabriela
2 1 Ungureanu Iris SPECTRUM IASI 75    Alexoaie Gabriela
2 1 Zaharia Andra SPECTRUM IASI 74    Alexoaie Gabriela
2 1 Popa Alexia SPECTRUM IASI 72    Alexoaie Gabriela
2 1 Gunbeyi Ismail SPECTRUM IASI 68    Alexoaie Gabriela
2 2 Kocak Efe SPECTRUM IASI 90  1 Fotea Crina
2 2 Fratila Nicolas SPECTRUM IASI 85  M Fotea Crina
2 2 Ungureanu Eva SPECTRUM IASI 80  M Fotea Crina
2 3 Cojocaru Voichita Maria SPECTRUM IASI 100  1 Bura S. , Rotaru V.
2 3 Ciubotaru Ioana Miruna SPECTRUM IASI 98  1 Bura S. , Rotaru V.
2 3 Girlea Diana SPECTRUM IASI 98  1 Hrapciuc Gianina
2 3 Flueraru Dragos SPECTRUM IASI 96  2 Hrapciuc Gianina
2 3 Vasile Teodora SPECTRUM IASI 92  3 Bura S. , Rotaru V.
2 3 Cotan Ada SPECTRUM IASI 91  3 Bura S. , Rotaru V.
2 3 Haba David SPECTRUM IASI 89  M Hrapciuc Gianina
2 3 Reurean Pintilei Andrei SPECTRUM IASI 84  M Bura S. , Rotaru V.
2 3 Postolache Daria SPECTRUM IASI 80  M Hrapciuc Gianina
2 3 Matrescu Matei SPECTRUM IASI 77    Hrapciuc Gianina
2 3 State Samara SPECTRUM IASI 77    Hrapciuc Gianina
2 4 Ciurila Maria SC.,,AL.CEL BUN" IASI 100  1 Rotaru Valeria
2 4 Durac Smaranda SC.,,AL.CEL BUN" IASI 100  1 Rotaru Valeria
2 4 Lungu Iarina SC.,,AL.CEL BUN" IASI 99  1 Rotaru Valeria
2 4 Beligan Tudor SC.,,AL.CEL BUN" IASI 97  2 Rotaru Valeria
2 4 Burdea Robert SC.,,AL.CEL BUN" IASI 97  2 Rotaru Valeria
2 4 Isac Emilia Denisa SC.,,AL.CEL BUN" IASI 97  2 Rotaru Valeria
2 4 Bostoaca Radu SC.,,AL.CEL BUN" IASI 96  3 Rotaru Valeria
2 4 Craciun Ilinca Teodora SPECTRUM IASI 96  3 Dulman D. , Mihalache N.
2 4 Gutu Augustin Vasile SPECTRUM IASI 95  3 Dulman D. , Mihalache N.
2 4 Rotaru Andreea Maria SC.,,AL.CEL BUN" IASI 93  3 Rotaru Ana Maria
2 4 Sendrea Alexandru SC.,,AL.CEL BUN" IASI 91  3 Rotaru Valeria
2 4 Tilica Amalia SPECTRUM IASI 90  3 Dulman D. , Mihalache N.
2 4 Cojocaru Alexia SC.,,AL.CEL BUN" IASI 89  M Rotaru Valeria
2 4 Achitei Stefan SPECTRUM IASI 85  M Dulman D. , Mihalache N.
2 4 Oprea Codrin Valentin SC.,,AL.CEL BUN" IASI 85  M Rotaru Valeria
2 4 Marian Eduard SC.,,AL.CEL BUN" IASI 77    Rotaru Valeria
2 4 Chircan Iris SC.,,AL.CEL BUN" IASI 71    Rotaru Valeria



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018