Rezultate Arhiva editia 2014-2015 IF107

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Cismaru Vlad Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
1 pregatitoare Mihaiu Stan Alesia Maria Scoala Avram Iancu Nr 94 Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
1 pregatitoare Neculcea Denis Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
1 pregatitoare Petrescu Ioana Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
1 pregatitoare Rebegea Stefan Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
1 pregatitoare Topolica Luca Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
1 pregatitoare Bucheru Ayan Scoala Primara KinderStar Berceni 90  2 Chiripuci Andreea
1 pregatitoare Cimpeanu Daria Scoala Primara KinderStar Berceni 90  2 Chiripuci Andreea
1 pregatitoare Danciu Luca Scoala Avram Iancu Nr 94 Berceni 90  2 Chiripuci Andreea
1 pregatitoare Marinescu Stefan Scoala Primara KinderStar Berceni 90  2 Chiripuci Andreea
1 pregatitoare Mazilu Tudor Scoala Primara KinderStar Berceni 90  2 Chiripuci Andreea
1 pregatitoare Barbu Sebastian Scoala Primara KinderStar Berceni abs    Chiripuci Andreea
1 pregatitoare Pintilie Anne Marie Scoala Primara KinderStar Berceni abs    Chiripuci Andreea
2 pregatitoare Barbu Sebastian Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
2 pregatitoare Mazilu Tudor Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
2 pregatitoare Pintilie Anne Marie Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
2 pregatitoare Rebegea Stefan Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
2 pregatitoare Bucheru Ayan Scoala Primara KinderStar Berceni 90  2 Chiripuci Andreea
2 pregatitoare Cimpeanu Daria Scoala Primara KinderStar Berceni 90  2 Chiripuci Andreea
2 pregatitoare Danciu Luca Scoala Primara Kinder Star Berceni 90  2 Chiripuci Andreea
2 pregatitoare Petrescu Ioana Scoala Primara KinderStar Berceni 90  2 Chiripuci Andreea
2 pregatitoare Topolica Luca Scoala Primara KinderStar Berceni 90  2 Chiripuci Andreea
2 pregatitoare Neculcea Denis Scoala Primara KinderStar Berceni abs    Chiripuci Andreea
3 pregatitoare Barbu Sebastian Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
3 pregatitoare Mazilu Tudor Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
3 pregatitoare Neculcea Denis Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
3 pregatitoare Pintilie Anne Marie Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
3 pregatitoare Rebegea Stefan Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
3 pregatitoare Topolica Luca Scoala Primara KinderStar Berceni 100  1 Chiripuci Andreea
3 pregatitoare Matei Eduard Gabriel Scoala Nr 79 Berceni 93  2 Chiripuci Andreea
3 pregatitoare Negoisteanu Alexandra Scoala Nr. 79 Berceni 93  2 Chiripuci Andreea
3 pregatitoare Petrescu Ioana Scoala Primara KinderStar Berceni 93  2 Chiripuci Andreea
3 pregatitoare Danciu Luca Scoala Primara KinderStar Berceni 90  3 Chiripuci Andreea
3 pregatitoare Iancu Sebastian Scoala Primara KinderStar Berceni 83  M Chiripuci Andreea
3 pregatitoare Cimpeanu Daria Scoala Primara KinderStar Berceni abs    Chiripuci Andreea



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018