Rezultate Arhiva editia 2014-2015 IF100

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 1 Grecu Anastasia Scoala nr. 190 Bucuresti 100  1
1 2 Mihai Alexandra Scoala Pro Ingenio Bragadiru 98  1 Carp Constantina
1 2 Crangus Calin Scoala Pro Ingenio Bragadiru 92  2 Carp Constantina
1 2 Constantinescu Maria Timeea Scoala Pro Ingenio Bragadiru 91  3 Carp Constantina
1 2 Minzat Bogdan Stefan Scoala Pro Ingenio Bragadiru 90  3 Carp Constantina
1 2 Popescu Tudor Scoala Pro Ingenio Bragadiru 89  M Soare Mihaela
1 2 Roman Luca Scoala Pro Ingenio Bragadiru 82  M Carp Constantina
1 2 Florian Haida Sofia Scoala Pro Ingenio Bragadiru 70    Soare Mihaela
1 3 Medintu Mara Ioana Scoala Pro Ingenio Bragadiru 98  1 Iuga Raluca
1 3 Spataru Vlad Titus Scoala Pro Ingenio Bragadiru 98  1 Iuga Raluca
1 3 Amzulescu Mihai Scoala Pro Ingenio Bragadiru 96  2 Stan Madalina
1 3 Florea Anda Maria Scoala Pro Ingenio Bragadiru 96  2 Nedelcu Mara
1 3 Iordache Tudor Alexandru Scoala Pro Ingenio Bragadiru 96  2 Iuga Raluca
1 3 Daraban Victor Andrei Scoala Pro Ingenio Bragadiru 93  3 Nedelcu Mara
1 3 Pruna Alexandru Stefan Scoala Pro Ingenio Bragadiru 92  3 Stan Madalina
1 3 Sanda Anais Gabriela Scoala Pro Ingenio Bragadiru 92  3 Iuga Raluca
1 3 Stefan Amalia Maria Scoala Pro Ingenio Bragadiru 88  M Stan Madalina
1 3 Nastase Alexia Isabela Scoala Pro Ingenio Bragadiru 87  M Stan Madalina
1 3 Moromete Denisa Andreea Scoala Pro Ingenio Bragadiru 83  M Iuga Raluca
1 3 Raducanu Iarina Maria Scoala Pro Ingenio Bragadiru 83  M Iuga Raluca
1 3 Priboi Mihai Luca Scoala Pro Ingenio Bragadiru 82  M Nedelcu Mara
1 3 Rozoleanu Mihnea Luca Scoala Pro Ingenio Bragadiru 79    Stan Madalina
1 4 Iavorschi Darius Scoala ,,Sf. Andrei'' Bucuresti 96  1
1 4 Grecu Teodora Scoala nr. 190 Bucuresti 94  2
1 4 Gubavu Ana Carolina Scoala Pro Ingenio Bragadiru 93  2 Florea Madalina
1 4 Murafa Andrei Mircea Scoala Pro Ingenio Bragadiru 93  2 Florea Madalina
1 4 Soare Alexandru Marian Scoala Pro Ingenio Bragadiru 92  3 Florea Madalina
1 4 Avram Stefan Scoala Romano-Finlandeza Bucuresti 84  M
1 4 Dobrin David Marius Scoala Pro Ingenio Bragadiru 75    Gheorghiu Cecilia
1 5 Dumitrescu Radu Gabriel Scoala Pro Ingenio Bragadiru 90  1 Teodorescu Virgilius
1 5 Ion David Alecsandru Scoala Pro Ingenio Bragadiru 90  1 Teodorescu Virgilius
1 5 Caraba Iulia Andreea Scoala Pro Ingenio Bragadiru 86  M Teodorescu Virgilius
1 5 Ciobanasu Beniamin Andrei Scoala Pro Ingenio Bragadiru 83  M Teodorescu Virgilius
1 5 Leafu Denisa Scoala Gimnaziala ,,Mircea Sintimbreanu'' Bucuresti 80  M
1 6 Dumitru Stefan Mihai Scoala Pro Ingenio Bragadiru 98  1 Teodorescu Virgilius
1 6 Mihalache Sara Maria Scoala Pro Ingenio Bragadiru 92  2 Teodorescu Virgilius
1 6 Iordache Bogdan Mihai Scoala Pro Ingenio Bragadiru 91  3 Teodorescu Virgilius
1 6 Paun Razvan Tudor Scoala Pro Ingenio Bragadiru 89  M Teodorescu Virgilius
1 6 Ion Elena Cristina Liceul Sportiv Clinceni Clinceni 55   
1 6 Mitrea Cristina Maria Liceul Sportiv Clinceni Clinceni 50   
1 7 Moga David Scoala Pro Ingenio Bragadiru 90  1 Marica Lavinia
1 7 Florea Elena Liceul Sportiv Clinceni Clinceni 61   
1 8 Drobota Sara Scoala nr. 169 Bucuresti 35   
2 pregatitoare Nita Luca Rares Scoala PRO INGENIO BRAGADIRU 100  1 Nastasescu Dana Cristina
2 pregatitoare Tudor Alexandra Teea Scoala PRO INGENIO BRAGADIRU 100  1 Nastasescu Dana Cristina
2 2 Crangus Calin Scoala Pro Ingenio Bragadiru 100  1 Carp Constantina
2 2 Mihai Alexandra Scoala Pro Ingenio Bragadiru 96  2 Carp Constantina
2 2 Manzat Bogdan Scoala Pro Ingenio Bragadiru 83  M Carp Constantina
2 2 Moruz David Scoala Pro Ingenio Bragadiru 78    Carp Constantina
2 3 Daraban Victor Andrei Scoala Pro Ingenio Bragadiru 100  1 Nedelcu Mara
2 3 Iordache Tudor Alexandru Scoala Pro Ingenio Bragadiru 100  1 Iuga Raluca
2 3 Stefan Amalia Maria Scoala Pro Ingenio Bragadiru 100  1 Stan Madalina
2 3 Tanase Mara Cristina Scoala Pro Ingenio Bragadiru 100  1 Stan Madalina
2 3 Spataru Vlad Titus Scoala Pro Ingenio Bragadiru 99  2 Iuga Raluca
2 3 Priboi Mihai Luca Scoala Pro Ingenio Bragadiru 96  3 Nedelcu Mara
2 3 Enus Anastasia Scoala Pro Ingenio Bragadiru 95  3 Nedelcu Mara
2 3 Medintu Mara Ioana Scoala Pro Ingenio Bragadiru 95  3 Iuga Raluca
2 3 Moromete Denisa Andreea Scoala Pro Ingenio Bragadiru 89  M Iuga Raluca
2 3 Raducanu Iarina Maria Scoala Pro Ingenio Bragadiru 88  M Iuga Raluca
2 3 Pruna Alexandru Stefan Scoala Pro Ingenio Bragadiru 81  M Stan Madalina
2 4 Murafa Andrei Mircea Scoala Pro Ingenio Bragadiru 95  1 Florea Mihaela
2 4 Iavorschi Darius Scoala ,,Sf. Andrei'' Bucuresti 89  M
2 4 Gioga Ianys Scoala ,PRO INGENIO BRAGADIRU 80  M Gheorghiu Cecilia
2 5 Ciobanasu Beniamin Andrei Scoala Pro Ingenio Bragadiru 86  M Teodorescu Virgilius
2 5 Dumitrescu Radu Gabriel Scoala Pro Ingenio Bragadiru 80  M Teodorescu Virgilius
2 5 Caraba Iulia Andreea Scoala Pro Ingenio Bragadiru 75    Teodorescu Virgilius
2 5 Leafu Denisa Scoala Gimnaziala ,,Mircea Sintimbreanu'' Bucuresti 75   
2 6 Paun Razvan Tudor Scoala Pro Ingenio Bragadiru 93  1 Teodorescu Virgilius
2 6 Dumitru Stefan Mihai Scoala Pro Ingenio Bragadiru 91  2 Teodorescu Virgilius
3 pregatitoare Muresan Ruxandra SC.GIMNAZIALA NR.169 Bucuresti 100  1 Ilie Mirela
3 pregatitoare Nita Luca Rares Scoala PRO INGENIO BRAGADIRU 90  2 Nastasescu Dana Cristina
3 1 Cioboata Ruse Cristina Maria Scoala PRO INGENIO BRAGADIRU 100  1 Mihailescu Isabela Aurora
3 1 Constantin Theodora Scoala NR. 169 Bucuresti 100  1
3 1 David Anastasia SC. GIMNAZIALA NR.169 Bucuresti 100  1 Muresan Gabriela
3 1 Preda Mihnea Stefan SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI Bucuresti 100  1 Tudoroiu Luminita
3 1 Udrea Ioana SC. GIMNAZIALA NR.169 Bucuresti 100  1 Muresan Gabriela
3 1 Ungureanu Eva Marina SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 100  1 Badica Ioana Claudia
3 1 Zurac Rares Andrei SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 100  1 Mihailescu Isabela Aurora
3 1 Sosai Andreea Maria SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 99  2 Badica Ioana Claudia
3 1 Ghita Matei Gabriel SCOALA NR. 117 BUCURESTI 96  2
3 1 Dobre Noris Mihai SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 95  3 Badica Ioana Claudia
3 1 Ilie Bianca SCOALA NR. 169 Bucuresti 95  3
3 1 Ionescu Anastasia SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI Bucuresti 95  3 Tudoroiu Luminita
3 1 Mihai Iulia SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 93  3 Badica Ioana Claudia
3 1 Miroslav Mihai SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 93  3 Badica Ioana Claudia
3 1 Cerezaru Cristina SC. GIMNAZIALA NR.169 Bucuresti 92  3 Muresan Gabriela
3 1 Binbuga Kenan Alexandru SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 90  3 Mihailescu Isabela Aurora
3 1 Pascu Andrei Cristian SCOALA NR. 117 BUCURESTI 90  3
3 1 Petcu Razvan SC. GIMNAZIALA NR.169 Bucuresti 89  M Muresan Gabriela
3 1 Voinea Ana Rebeca SC. GIMNAZIALA NR.169 Bucuresti 87  M Muresan Gabriela
3 1 Craciun Theodor Stefan SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 86  M Badica Ioana Claudia
3 1 Badic David Alexandru SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 85  M Mihailescu Isabela Aurora
3 1 Vatamaniuc Olivia Ioana SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 85  M Badica Ioana Claudia
3 1 Gheorghe Maria Alesia SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 83  M Badica Ioana Claudia
3 1 Beleca Alexandru SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 80  M Badica Ioana Claudia
3 1 Burlacu Rares Stefan SCOALA SF. ANDREI BUCURESTI 78   
3 1 Dobre Noemi Maria SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 78    Badica Ioana Claudia
3 1 Croitoru Matei Alexandru Darius SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 72    Badica Ioana Claudia
3 1 Calin Alice Maria SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 68    Mihailescu Isabela Aurora
3 1 Simion Andrei Sorin SCOALA NR. 117 BUCURESTI 68   
3 1 Ene Ciprian Alexandru SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 67    Mihailescu Isabela Aurora
3 1 Sztankovics David Andrei SCOALA PRO INGENIO BRAGADIRU 67    Badica Ioana Claudia
3 2 Minzat Bogdan Stefan Scoala Pro Ingenio Bragadiru 100  1 Carp Constantina
3 2 Mihai Alexandra Scoala Pro Ingenio Bragadiru 99  2 Carp Constantina
3 3 Iordache Tudor Alexandru Scoala Pro Ingenio Bragadiru 98  1 Iuga Raluca
3 3 Tanase Mara Cristina Scoala Pro Ingenio Bragadiru 98  1 Nedelcu Mara
3 3 Pruna Alexandru Stefan Scoala Pro Ingenio Bragadiru 96  2 Stan Madalina
3 3 Spataru Vlad Titus Scoala Pro Ingenio Bragadiru 95  2 Iuga Raluca
3 3 Priboi Mihai Luca Scoala Pro Ingenio Bragadiru 93  3 Nedelcu Mara
3 3 Raducanu Iarina Maria Scoala Pro Ingenio Bragadiru 91  3 Iuga Raluca
3 3 Daraban Victor Andrei Scoala Pro Ingenio Bragadiru 90  3 Nedelcu Mara
3 3 Stefan Amalia Maria Scoala Pro Ingenio Bragadiru 90  3 Stan Madalina
3 3 Preda George Teodor SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI Bucuresti 87  M Constantinescu Andreea
3 3 Muresan Mihnea SC. GIMNAZIALA NR.169 Bucuresti 86  M Nedelcu Marilena
3 3 Medintu Mara Ioana Scoala Pro Ingenio Bragadiru 85  M Iuga Raluca
3 3 Sanda Anais Gabriela Scoala Pro Ingenio Bragadiru 85  M Iuga Raluca
3 3 Dumitru Flavia Elena Scoala Pro Ingenio Bragadiru 68    Iuga Raluca
3 4 Giuclea Alexandra Scoala Gimnaziala Sf. Andrei Bucuresti 98  1 Evelina Vasile
3 4 Soare Alexandru Marian Scoala Pro Ingenio Bragadiru 96  2 Florea Mihaela
3 4 Murafa Andrei Mircea Scoala Pro Ingenio Bragadiru 95  2 Florea Mihaela
3 4 Gubavu Ana Carolina Scoala Pro Ingenio Bragadiru 91  3 Florea Mihaela
3 4 Serbanescu Sergiu Scoala Pro Ingenio Bragadiru 91  3 Gheorghiu Cecilia
3 4 Randjak Iulia Scoala Pro Ingenio Bragadiru 86  M Gheorghiu Cecilia
3 4 Dumitrascu Andrei Tudor Scoala Pro Ingenio Bragadiru 84  M Gheorghiu Cecilia
3 4 Balaban Rares Teodor Scoala Pro Ingenio Bragadiru 80  M Gheorghiu Cecilia
3 4 Gioga Ianys Scoala ,PRO INGENIO BRAGADIRU 75    Gheorghiu Cecilia
3 5 Ciobanasu Beniamin Andrei Scoala Pro Ingenio Bragadiru 93  1 Teodorescu Virgilius
3 5 Dumitrescu Iarina SCOALA NR.111 Bucuresti 91  2
3 5 Dumitrescu Radu Gabriel Scoala Pro Ingenio Bragadiru 85  M Teodorescu Virgilius
3 6 Lipianu Ana 197 Bucuresti 98  1
3 6 Dumitru Stefan Mihai Scoala Pro Ingenio Bragadiru 92  2 Teodorescu Virgilius
3 6 Paraschiv Eduard Cristian LICEUL D. BOLINTINEANU Bucuresti 90  3
3 8 Giuclea Radu Scoala Gimnaziala Sf. Andrei Bucuresti 100  1 Bogdan Georgescu



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018