Rezultate Arhiva editia 2014-2015 DB111

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
3 pregatitoare Badea Maria Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 100  1 Alexandru Antoneta
3 pregatitoare Barbu Bianca Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 100  1 Alexandru Antoneta
3 pregatitoare Burlanescu Maia Marilena Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 100  1 Alexandru Gheorghe
3 pregatitoare Naftica Sebastian Mihail Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 100  1 Alexandru Gheorghe
3 pregatitoare Savu Octavian Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 100  1 Alexandru Antoneta
3 pregatitoare Romanenco Debora Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 95  2 Alexandru Antoneta
3 pregatitoare Ilie Andreea Lavinia Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 93  3 Mirescu Oana
3 pregatitoare Korakoz Melek Eda Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 93  3 Alexandru Gheorghe
3 1 Matei Nicolae Liceul Udrea Baleanu Baleni 100  1 Paraschiv Alina
3 1 Puscaru Teodora Cristina Scoala Gimnaziala A. L. Bratescu Voinesti Targoviste 100  1
3 1 Stanciu Darius Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste Targoviste 100  1
3 1 Toma Ionut Liceul Udrea Baleanu Baleni 100  1 Paraschiv Alina
3 1 Burlacu Ana Maria Scoala Gimaziala Poroinica Poroinica 95  2 Neacsu Mihaela Eugenia
3 1 Gheorghe Maria Alexandra Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste Targoviste 95  2 Liciu Liliana
3 1 Lupu Diana Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti Gaesti 95  2 Bauer Oana
3 1 Nicolae Daria Elena Scoala Gimaziala Poroinica Poroinica 95  2 Neacsu Mihaela Eugenia
3 1 Nita Andreea Luana Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 95  2
3 1 Dumitrache David Gabriel Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 92  3 Iordache Elena
3 1 Dumitrache Marco Andrei Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 90  3 Iordache Elena
3 1 Stan David Laurentiu Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 90  3 Iordache Elena
3 1 Zorila Dragos Liceul Udrea Baleanu Baleni 90  3 Paraschiv Alina
3 1 Cocu Razvan Gabriel Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 85  M Iordache Elena
3 1 Stefan Andreea Nicoleta Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 85  M Gata Cleopatra Elena
3 1 Bondoc Adrian Valentin Scoala Gimaziala Poroinica Poroinica 80  M Neacsu Mihaela Eugenia
3 1 Marcu Denisa Liceul Udrea Baleanu Baleni 80  M
3 1 Stanciu Diana Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 80  M
3 1 Tonea Daniel Liceul Udrea Baleanu Baleni 69    Paraschiv Alina
3 1 Constantin Mihai Alexandru Scoala Gimaziala Poroinica Poroinica 65    Neacsu Mihaela Eugenia
3 2 Radu Teodor Scoala Gimnaziala Coresi Targoviste 95  1 Patulea Iuliana
3 2 Neacsu Eduard Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 88  M Tudor Tatiana
3 2 Barbu George Alexandru Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 77    Tudor Tatiana
3 2 Dumitrache Walter Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 74    Vasile Traian
3 2 Niculae Iolanda Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 64    Vasile Traian
3 2 Sultan Aurora Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 50    Vasile Traian
3 3 Puscasu Antonio Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 100  1 Bacanu Simona
3 3 Saileanu Razvan George Colegiul National Cantacuzino Targoviste 100  1
3 3 Gheorghe Luca Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 98  2 Bacanu Simona
3 3 Toma Diana Liceul Udrea Baleanu Baleni 95  2 Pandelea Nicoleta
3 3 Stan Raluca Scoala Gimnaziala Paul Banica Targoviste 94  3 Costache Violeta/profiroiu Cristina
3 3 Stanea Robert Scoala Gimnaziala Paul Banica Targoviste 94  3 Costache Violeta/profiroiu Cristina
3 3 Stochita Vlad Scoala Gimnaziala A. L. Bratescu Voinesti Targoviste 90  3
3 3 Visan Laura Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Targoviste 85  M Bacanu Simona
3 3 Zamfir Fares Liceul Udrea Baleanu Baleni 69    Pandelea Nicoleta
3 3 Iolu Marius Liceul Udrea Baleanu Baleni 62    Pandelea Nicoleta
3 3 Marin Mihai Ionut Liceul Udrea Baleanu Baleni 61    Pandelea Nicoleta
3 4 Lupu Ana Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti Gaesti 100  1 Radoi Ioana
3 4 Neamtu Mihai Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti Titu 100  1 Radoi Ioana
3 4 Puscaru Andrei Cristian Scoala Gimnaziala A. L. Bratescu Voinesti Targoviste 100  1
3 4 Iorga Alexandru Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 96  2 Daia Cristina
3 4 Costescu Ioana Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti Gaesti 94  2 Radoi Ioana
3 4 Barbu Alexandru Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 93  2 Daia Cristina
3 4 Marin Georgian Alexandru Liceul Udrea Baleanu Baleni 92  3 Grigore Luminita
3 4 Serban Elena Scoala Gimnaziala Poiana Poiana 92  3 Alexandra
3 4 Bordeianu Alexandra Scoala Gimnaziala Poiana Poiana 91  3 Alexandra
3 4 Stan Adriana Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 91  3
3 4 Smaranda George Scoala Gimnaziala Poiana Poiana 90  3 Alexandra
3 4 Gherghiceanu Alexandru Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti Gaesti 88  M Radoi Ioana
3 4 Florea Carmen Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti Gaesti 80  M
3 4 Vlasceanu Georgiana Adriana Liceul Udrea Baleanu Baleni 67    Grigore Luminita
3 4 Lautaru Alina Scoala Gimnaziala Poiana Poiana 61    Alexandra
3 5 Barbu Andrei Sebastian Scoala Gimnaziala Gura Sutii Gura Sutii 90  1
3 5 Minu Anca Liceul Udrea Baleanu Baleni 90  1 Draghici Valentin
3 5 Tecu Georgiana Liceul Udrea Baleanu Baleni 86  M Draghici Valentin
3 5 Paraschiv Naomi Liceul Udrea Baleanu Baleni 81  M Draghici Valentin
3 5 Zorila Marian Gabriel Liceul Udrea Baleanu Baleni 75    Draghici Valentin



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018