Rezultate Arhiva editia 2014-2015 DB109

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
2 pregatitoare Andrei Alexia Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Ciobanu Andrei Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Dinu Ana Maria Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 100  1 Alexandru Antonata
2 pregatitoare Dinu Briana Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Dragut Alexandru Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Dumitrana Iustin Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Dumitrascu Daniel Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Ilie Bianca Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Ionita Toni Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Mazilu Mario Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Nencescu Alexandru Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Nica Alessia Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Andrei Liliana
2 pregatitoare Nicolaescu Romeo Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Andrei Liliana
2 pregatitoare Niculae Denisa Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 100  1 Alexandru Antonata
2 pregatitoare Patruta Costin Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Preda Lavinia Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Raceanu Razvan Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 100  1 Alexandru Antonata
2 pregatitoare Romanenco Debora Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 100  1 Alexandru Antonata
2 pregatitoare Savu Octavian Nicolae Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 100  1 Alexandru Antonata
2 pregatitoare Serban Daria Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Stanculeanu Sabina Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Ion Carmen
2 pregatitoare Stetco Jessica Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Andrei Liliana
2 pregatitoare Badea Bianca Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 90  2 Andrei Liliana
2 pregatitoare Bauer Bianca Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 90  2 Ion Carmen
2 pregatitoare Constantin Ina Stefania Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 90  2 Ion Carmen
2 pregatitoare Dogaru Sara Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 90  2 Andrei Liliana
2 pregatitoare Dragomir Marinel Florinel Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 90  2 X
2 pregatitoare Gogancea Maria Teodora Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 90  2 X
2 pregatitoare Paun Stefan Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 90  2 Ion Carmen
2 pregatitoare Stoica Daria Maria Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 90  2 Ion Carmen
2 pregatitoare Visan Daria Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 90  2 Ion Carmen
2 pregatitoare Badea Maria Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 80  M Alexandru Antonata
2 pregatitoare Barbu Bianca Gabriela Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 80  M Alexandru Antonata
2 pregatitoare Koragoz Melek Eda Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 80  M Alexandru Gheorghe
2 pregatitoare Radut Maria Georgiana Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 80  M Ion Carmen
2 pregatitoare Ristache Alexandra Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 80  M Andrei Liliana
2 pregatitoare Schmidt Octavian Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 80  M Ion Carmen
2 pregatitoare Tudor Alysa Maria Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 80  M Alexandru Antonata
2 pregatitoare Gheorghe Cristian Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 70    Andrei Liliana
2 pregatitoare Stan Petrut Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 30    Andrei Liliana
2 1 Cocu Razvan Gabriel Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 98  1 Iordache Elena
2 1 Barbulescu Cezar Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 95  1 Bauer Oana
2 1 Dogaru Dragos Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 95  1 Paun Corina
2 1 Nita Miruna Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 95  1 Bauer Oana
2 1 Stanciu Diana Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 95  1 Marin Alexandra/ Stanciu Mihaela
2 1 Bogdan Cosmina Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 94  2 Bauer Oana
2 1 Lupu Diana Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 94  2 Bauer Oana
2 1 Gheorghe Andreea Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 91  3 Bauer Oana
2 1 Anghel Andrei Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 90  3 Paraschiv Alina
2 1 Bacanu Melissa Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 90  3 Gata Glicheria
2 1 Barlea Sebastian Nicolae Scoala Gimnaziala Nr. 2 Lunguletu Lunguletu 90  3 Ionita Elena
2 1 Bucur Claudia Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 90  3 Paraschiv Alina
2 1 Birdes Cosmina Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 89  M Bauer Oana
2 1 Dinu Alexandra Ana Maria Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 89  M Sanda Adela
2 1 Stoian Vlad Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 89  M Bauer Oana
2 1 Stan David Laurentiu Andrei Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 88  M Iordache Elena
2 1 Totu Marius Alexandru Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 88  M Constantin Mariana
2 1 Ranga Victor Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 87  M Gata Elena Cleopatra
2 1 Serban Teodor Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 87  M Bauer Oana
2 1 Simion Sebastian Ioan Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 87  M Constantin Mariana
2 1 Mihai Cristina Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 86  M Paraschiv Alina
2 1 Simion Ionut Alexandru Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 85  M Constantin Mariana
2 1 Paunescu Denisa Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 84  M Bauer Oana
2 1 Radulescu Antonio Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 84  M Marin Alexandra/ Stanciu Mihaela
2 1 Tonea Daniel Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 83  M Paraschiv Alina
2 1 Idoras Simona Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 82  M Paun Corina
2 1 Iolu Denisa Cristina Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 82  M Sanda Adela
2 1 Stan Alexandru Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 82  M Bauer Oana
2 1 Csiszar Darius Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 81  M Bauer Oana
2 1 Grama Adelina Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 81  M Bauer Oana
2 1 Ion Mihnea Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 81  M Bauer Oana
2 1 Nete Andrei Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 81  M Paun Corina
2 1 Tarascu Gabriel Florentin Scoala Gimnaziala Nr. 2 Lunguletu Lunguletu 81  M Ionita Elena
2 1 Bucur Laurentiu Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 80  M Marin Alexandra/ Stanciu Mihaela
2 1 Burcea Eduard Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 80  M Marin Alexandra/ Stanciu Mihaela
2 1 Dumitru George Alin Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 80  M Sanda Adela
2 1 Nita Andreea Luana Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 80  M Marin Alexandra/ Stanciu Mihaela
2 1 Rusenescu Mihai Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 80  M Paun Corina
2 1 Toma Ionut Dorin Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 80  M Paraschiv Alina
2 1 Dinu David Ionut Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 79    Sanda Adela
2 1 Hristache Catalin Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 79    Paraschiv Alina
2 1 Banica Andrei Elena Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 78    Gata Elena Cleopatra
2 1 Grigore Gabriel Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 77    Bauer Oana
2 1 Opritoiu Matei Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 77    Bauer Oana
2 1 Zorila Dragos Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 77    Paraschiv Alina
2 1 Costache Ioana Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 76    Marin Alexandra/ Stanciu Mihaela
2 1 Dumitrache David Gabriel Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 76    Iordache Elena
2 1 Valu Costin Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 75    Paraschiv Alina
2 1 Zadara Denis Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 75    Bauer Oana
2 1 Camen Maria Alina Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 74    Sanda Adela
2 1 Necula Iulia Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 73    Bauer Oana
2 1 Istratescu Stefan Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 72    Paun Corina
2 1 Matei Nicolae Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 72    Paraschiv Alina
2 1 Dan Maria Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 71    Constantin Mariana
2 1 Gheorghe Cristian Valentin Scoala Gimnaziala Nr. 2 Lunguletu Lunguletu 71    Ionita Elena
2 1 Draghici Simona Georgiana Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 70    Sanda Adela
2 1 Mihalache Mario Ionut Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 70    Marin Alexandra/ Stanciu Mihaela
2 1 Turchina Cristian Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 70    Marin Alexandra/ Stanciu Mihaela
2 1 Dumitrache Marco Andrei Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 69    Iordache Elena
2 1 Valu Ionela Gabriela Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 69    Sanda Adela
2 1 Lepadatu Andreea Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 67    Paun Corina
2 1 Tenea Silviu Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 67    Paraschiv Alina
2 1 Iordache Alexandra Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 65    Constantin Mariana
2 1 Matei Alexandru Zizi Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 65    Sanda Adela
2 1 Nitoi Maria Alexandra Scoala Gimnaziala Costesti Vale Costesti Vale 65    X
2 1 Tenea Corina Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 65    Paraschiv Alina
2 1 Diaconu Robert Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 64    Bauer Oana
2 1 Paun Maria Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 63    Bauer Oana
2 1 Dumitrescu Florin Georgian Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 61    Sanda Adela
2 1 Paunescu Andreea Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 61    Paraschiv Alina
2 1 Duta Alin Andrei Scoala Gimnaziala Nr. 2 Lunguletu Lunguletu 56    Ionita Elena
2 1 Nitu Iuliana Bianca Scoala Gimnaziala Nr. 2 Lunguletu Lunguletu 55    Ionita Elena
2 1 Nicolae Alexia Valentina Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 51    Bauer Oana
2 1 Radu Stefan Robert Scoala Gimnaziala Nr. 2 Lunguletu Lunguletu 51    Ionita Elena
2 1 Neagu Ionut Robert Scoala Gimnaziala Nr. 2 Lunguletu Lunguletu 50    Ionita Elena
2 1 Nae Madalina Ioana Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 48    Sanda Adela
2 1 Mitroi George Dorian Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 45    Sanda Adela
2 1 Lilea Iulia Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 40    Paraschiv Alina
2 2 Cojocaru Amelia Andreea Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 96  1 Tudor Tatiana
2 2 Badea Ruxandra Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 92  2 Oprea Mihaela
2 2 Barbu Alexandru Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 83  M Tudor Tatiana
2 2 Petcu Amalia Marina Scoala Gimnaziala Jugureni Uliesti 73    X
2 2 Olteanu Danut Nicolae Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 72    Tudor Tatiana
2 2 Manea Cristian Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 67    Tudor Tatiana
2 2 Neacsu Eduard Alex Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 53    Tudor Tatiana
2 2 Mihalcea Mario Scoala Gimnaziala Jugureni Uliesti 44    X
2 2 Vlad Cristian Mihai Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 42    Vasile Traian
2 2 Dumitrache Walder Marian Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 40    Vasile Traian
2 2 Vintila Beatrice Scoala Gimnaziala Nr. 2 Picior de Munte Picior de Munte 38    Vintila Alina Maria
2 2 Camen Paun Florin Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 30    Eftimie Alexandru Florin
2 2 Chivu Ionut Scoala Gimnaziala Jugureni Uliesti 29    X
2 2 Niculae Iolanda Daniela Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 25    Vasile Traian
2 2 Stan Alin Scoala Gimnaziala Nr. 2 Picior de Munte Picior de Munte 24    Vintila Alina Maria
2 2 Dragomirescu Amalia Scoala Gimnaziala Jugureni Uliesti 21    X
2 2 Sultan Aurora Gabriela Scoala Gimnaziala Serdanu Serdanu 18    Vasile Traian
2 3 Puscasu Antonio Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 97  1 Bacanu Simona
2 3 Visan Laura Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 95  2 Bacanu Simona
2 3 Popa Relu Ionel Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 92  3 X
2 3 Gheorghe Luca Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 90  3 Bacanu Simona
2 3 Ghinoiu Stefan Alexandru Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 89  M X
2 3 Toma Diana Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 85  M Pandelea Nicoleta
2 3 Visu Stefania Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 84  M Iordan Sidonia/iconaru Manuela
2 3 Minciunescu Raluca Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 78    Bacanu Simona
2 3 Croveanu Iulian Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 75    Iordan Sidonia/iconaru Manuela
2 3 Iolu Marius Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 73    X
2 3 Catruna Raul Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 72    Bacanu Simona
2 3 Zamfir Fares Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 66    Pandelea Nicoleta
2 3 Marin Mihai Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 57    Pandelea Nicoleta
2 3 Simion Bianca Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 55    Pandelea Nicoleta
2 3 Rizea Alina Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 49    Iordan Sidonia/iconaru Manuela
2 3 Dinu Marilena Teodora Scoala Gimnaziala Nr.2 Titu-Targ Titu 46    Stancu Stefana
2 3 Bidu Gabriela Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 37    Iordan Sidonia/iconaru Manuela
2 4 Lupu Ana Maria Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Radoi Ioana
2 4 Neamtu Mihai Alexandru Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 100  1 Radoi Ioana
2 4 Iorga Alexandru Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 98  1 Daia Cristina
2 4 Costescu Ioana Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 97  2 Radoi Ioana
2 4 Gherghiceanu Alexandru Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 96  2 Radoi Ioana
2 4 Stan Adriana Maria Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 96  2 Daia Cristina
2 4 Grindei Denisa Mihaela Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 95  2 Radoi Ioana
2 4 Tanase Stefan Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 95  2 Radoi Ioana
2 4 Manea Andrei Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 93  3 Tudora Isabela/gata Glicheria
2 4 Necula Ioan Cristian Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 93  3 Rosescu Ion
2 4 Stan Ana Magdalena Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 93  3 Toma Dragomir
2 4 Minu Alexandra Denisa Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 91  3 Toma Dragomir
2 4 Neamtu Anca Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 90  3 Tudora Isabela/gata Glicheria
2 4 Paraschiv Tatiana Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 90  3 Toma Dragomir
2 4 Draghici Alexandra Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 88  M Grigore Luminita
2 4 Neagu Alexandru Daniel Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 88  M Daia Cristina
2 4 Vlasceanu Adriana Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 87  M Grigore Luminita
2 4 Marin Georgian Alexandru Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 84  M Grigore Luminita
2 4 Zorila Georgia Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 81  M Grigore Luminita
2 4 Barbu Marius Alexandru Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 80  M Daia Cristina
2 4 Neaga Paul Florinel Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 77    Grigore Luminita
2 4 Valu Florin Cristian Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 74    Toma Dragomir
2 4 Paraschiv Ana Maria Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 72    Toma Dragomir
2 4 Ignat Stefan Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu Titu 70    Tudora Isabela/gata Glicheria
2 4 Mihai Maria Teodora Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 56    Grigore Luminita
2 5 Radu Andrei Laurentiu Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 97  1 Turcu Adrian
2 5 Bogdan Ana Maria Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 96  2 Turcu Adrian
2 5 Minu Anca Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 86  M Draghici Valentina
2 5 Zorila Gabriel Liceul Tehnologic Udrea Baleanu Baleni 65    Valentina Draghici
2 6 Chitu Andrei Alexandru Scoala Gimnaziala Tudor Vladimirescu Pitesti 100  1 Albu Roxana
2 6 Spanu Izabela Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu Gaesti 96  2 Turcu Adrian



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018