Rezultate Arhiva editia 2014-2015 CL106

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 1 Tone Andrei Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 96  1 Tincu Cerchez Manuela
1 1 Spiridon Eduard Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 94  1 Tincu Cerchez Manuela
1 1 Voinea Eduard Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 94  1 Tincu Cerchez Manuela
1 1 Cenea Nicolae Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 93  2 Tincu Cerchez Manuela
1 1 Fusea Stefan Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 92  3 Tincu Cerchez Manuela
1 1 Gurlui Cristian Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 90  3 Tincu Cerchez Manuela
1 1 Anghel Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 81  M Tincu Cerchez Manuela
1 1 Mocanu Alin Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 77    Tincu Cerchez Manuela
1 1 Zainea Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 72    Tincu Cerchez Manuela
1 2 Mitroiu Roxana Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 98  1 Covor Daniela
1 2 Badin Teodora Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 94  1 Pascu Ramona
1 2 Ivascu Bianca Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 94  1 Covor Daniela
1 2 Alexandru Liliana Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 93  2 Covor Daniela
1 2 Ene Ionut Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 93  2 Covor Daniela
1 2 Chicos Razvan Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 92  3 Covor Daniela
1 2 Chiric Luca Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 92  3 Pascu Ramona
1 2 Stanciu Florina Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 92  3 Pascu Ramona
1 2 Georgescu Mihai Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 90  3 Pascu Ramona
1 2 Tudose Teodora Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 89  M Covor Daniela
1 2 Barbu Ancuta Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 87  M Pascu Ramona
1 2 Baba Denisa Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 85  M Pascu Ramona
1 2 Neagu Anastasia Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 83  M Covor Daniela
1 2 Pascu Catalin Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 82  M Covor Daniela
1 2 Calarasu Marina Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 81  M Pascu Ramona
1 2 Ion Alexandru Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 64    Covor Daniela
1 3 Ulmeanu Alexandru Stefan Scoala cu clasele I-VIII Tamadau Tamadau 72    Ulmeanu Mihaela
1 4 Vasile Pavel Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 90  1 Barbulescu Constanta
1 4 Dogaru Petru Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 86  M Barbulescu Constanta
1 4 Papaconstantin Rebeca Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 85  M Barbulescu Constanta
1 4 Ivascu Mihai Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 84  M Barbulescu Constanta
1 4 Draghicescu Dana Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 78    Barbulescu Constanta
1 4 Ciobanu Nicoleta Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 69    Barbulescu Constanta
1 4 Medvedeu Isabela Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 65    Barbulescu Constanta
1 4 Niculae Silviu Andrei Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 45    Tanasi Anica
1 4 Enachescu Alexandru Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 43    Tanasi Anica
1 4 Turcanu Denisa Ana Maria Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 41    Tanasi Anica
1 5 Alexandru Andreea Marina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 86  M Florea Mihaela
1 5 Musat Bogdan Marian Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 73    Florea Mihaela
1 5 Cana Radu Stefan Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 63    Florea Mihaela
1 5 Grigore Iuliana Florentina Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 63    Valsan Raluca Mariana
1 5 Mihai Delia Elena Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 60    Florea Mihaela
1 5 Gurlui Andreea Mihaela Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 56    Dilirici Florin
1 5 Ilie Roxana Andreea Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 54    Dilirici Florin
1 5 Ionita Alin Ionut Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 42    Florea Mihaela
1 5 Virlan Andrei Catalin Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 42    Dilirici Florin
1 5 Fechete Cristina Florentina Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 35    Valsan Raluca Mariana
1 5 Troanca Georgian Cristian Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 35    Valsan Raluca Mariana
1 5 Mincu Denisa Stefania Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 32    Valsan Raluca Mariana
1 5 Marica Alexandra Ioana Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 28    Valsan Raluca Mariana
1 6 Radu Razvan Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 95  1 Mircea Paulina
1 6 Ionescu Mihnea Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 90  2 Mircea Paulina
1 6 Vlad Claudiu Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 86  M Mircea Paulina
1 6 Tirnoschi Alexandru Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 81  M Mircea Paulina
1 6 Preoteasa Cezar Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 80  M Mircea Paulina
1 6 Tone Raluca Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 70    Constantin Ionela
1 6 Enache Paul Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 67    Constantin Ionela
1 6 Oprea Ana Maria Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 65    Mircea Paulina
1 6 Negrau Marius Alin Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 60    Valsan Raluca Mariana
1 6 Petre Costin Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 60    Valsan Raluca Mariana
1 6 Dan Marian Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 57    Mircea Paulina
1 6 Prunaru Eduard Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 54    Constantin Ionela
1 6 Spiridon Daniel Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 48    Constantin Ionela
1 6 Marin Florentina Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 44    Constantin Ionela
1 6 Bucur Andrei Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 36    Constantin Ionela
1 6 Calarasu Denisa Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 32    Constantin Ionela
1 7 Baba Raluca Scoala cu clasele I-VIII Gostilele Gostilele 77    Constantin Ionela
1 7 Moraru Amalia Mihaela Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 76    Florea Mihaela
1 7 Ion Andreea Doris Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 72    Florea Mihaela
1 7 Moise Alin Scoala cu clasele I-VIII Gostilele Gostilele 71    Constantin Ionela
1 7 Secrieru Ana Maria Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 70    Florea Mihaela
1 7 Matache Giorgiana Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 69    Dilirici Florin
1 7 Matei Raducu Marian Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 64    Florea Mihaela
1 7 Ivan Sonic Andi Bogdan Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 63    Florea Mihaela
1 7 Dorobantu Rodica Florentina Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 62    Dilirici Florin
1 7 Gurlui Costin Marian Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 62    Florea Mihaela
1 7 Istrate Cristina Alexia Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 62    Dilirici Florin
1 7 Banica Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Tamadau Tamadau 58    Draghicescu Monica
1 7 Basaru Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Tamadau Tamadau 54    Draghicescu Monica
1 7 Filip George Daniel Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 50    Dilirici Florin
1 7 Aleman Lucian Nicusor Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 48    Florea Mihaela
1 7 Fechete Florentina Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 36    Valsan Raluca Mariana
1 7 Mihai Denisa Mihaela Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 36    Valsan Raluca Mariana
1 7 Munteanu Ana Maria Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 32    Valsan Raluca Mariana
1 7 Nae Andreea Iuliana Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 32    Valsan Raluca Mariana
1 7 Stancu Alexandra Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 24    Valsan Raluca Mariana
1 8 Olteanu Cristi Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 81  M Constantin Ionela
1 8 Stanciu Danil Marian Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 80  M Mircea Paulina
1 8 Guta Diodora Mihaela Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 76    Dilirici Florin
1 8 Cioaca Cristina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 71    Mircea Paulina
1 8 Oprea Alina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 71    Mircea Paulina
1 8 Oprica Elena Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 71    Mircea Paulina
1 8 Marin Iuliana Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 68    Dilirici Florin
1 8 Calin Andreea Stefania Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 64    Dilirici Florin
1 8 Aleman Adelina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 58    Mircea Paulina
1 8 Ionescu Andreea Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 50    Mircea Paulina
1 8 Mustocea Alexandra Florentina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 50    Mircea Paulina
1 8 Datcu Andreea Scoala Gimanziala nr. 1 Sarulesti Gara Sarulesti-Gara 38    Valsan Raluca Mariana
1 10 M1 Vasilescu Alexandra Gabriela Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 44    Florea Mihaela
1 10 M1 Velicu Catalina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 42    Florea Mihaela
1 10 M1 Tincu Laura Florina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 40    Florea Mihaela
1 10 M1 Donciu Alexandru Daniel Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 36    Florea Mihaela
1 10 M2 Ivascu Ionela Andreea Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 60    Florea Mihaela
1 10 M2 Fechete Georgiana Daniela Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 58    Florea Mihaela
1 10 M2 Ivan Elena Alexandra Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 50    Florea Mihaela
1 10 M2 Velicu Livia Nicoleta Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 46    Florea Mihaela
1 10 M2 Gaman Andreea Mariana Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 38    Florea Mihaela
1 10 M2 Tanase Alexandru Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 38    Florea Mihaela
1 10 M2 Ciobotaru Denisa Florina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 30    Florea Mihaela
1 10 M2 Dragomir Ionela Denisa Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea abs    Florea Mihaela
1 10 M2 Gherman Alina Catalina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea abs    Florea Mihaela
2 1 Cenea Nicolae Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 100  1 Tincu Cerchez Manuela
2 1 Fusea Stefan Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 100  1 Tincu Cerchez Manuela
2 1 Gurlui Cristian Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 100  1 Tincu Cerchez Manuela
2 1 Anghel Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 99  2 Tincu Cerchez Manuela
2 1 Tone Andrei Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 99  2 Tincu Cerchez Manuela
2 1 Voinea Eduard Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 99  2 Tincu Cerchez Manuela
2 1 Zainea Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 98  3 Tincu Cerchez Manuela
2 1 Gheorghe Mihai Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 95  3 Tincu Cerchez Manuela
2 1 Spiridon Eduard Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 95  3 Tincu Cerchez Manuela
2 1 Vaduva David Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 93  3 Tincu Cerchez Manuela
2 1 Mocanu Alin Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 85  M Tincu Cerchez Manuela
2 1 Mazilu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 81  M Tincu Cerchez Manuela
2 1 Velicu Ionela Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 78    Tincu Cerchez Manuela
2 2 Alexandru Liliana Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 100  1 Covor Daniela
2 2 Mitroiu Roxana Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 98  2 Covor Daniela
2 2 Ivascu Bianca Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 91  3 Covor Daniela
2 2 Barbu Anca Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 90  3 Baluta Ramona Daniela
2 2 Ene Ionut Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 89  M Covor Daniela
2 2 Chicos Razvan Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 88  M Covor Daniela
2 2 Neagu Anastasia Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 83  M Covor Daniela
2 2 Badin Maria Teodora Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 82  M Baluta Ramona Daniela
2 2 Georgescu Mihai Catalin Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 82  M Baluta Ramona Daniela
2 2 Chiric Luca Teofil Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 81  M Baluta Ramona Daniela
2 2 Baba Denisa Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 79    Baluta Ramona Daniela
2 2 Pascu Catalin Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 77    Covor Daniela
2 2 Tudose Teodora Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 75    Covor Daniela
2 2 Stanciu Florina Mirela Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 74    Baluta Ramona Daniela
2 3 Ulmeanu Alexandru Stefan Scoala cu clasele I-VIII Tamadau Tamadau 88  M Ulmeanu Mihaela
2 4 Papaconstantin Rebeca Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 95  1 Barbulescu Constanta
2 4 Vasile Pavel Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 95  1 Barbulescu Constanta
2 4 Ivascu Mihai Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 92  2 Barbulescu Constanta
2 4 Mihai Alin Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 80  M Barbulescu Constanta
2 4 Draghicescu Dana Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 77    Barbulescu Constanta
2 4 Medvedeu Isabela Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 77    Barbulescu Constanta
2 4 Dogaru Petru Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 73    Barbulescu Constanta
2 4 Ciobanu Nicoleta Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 72    Barbulescu Constanta
2 4 Costas Nadia Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 72    Barbulescu Constanta
2 4 Constantin Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 68    Dan Mariana
2 4 Croitoru Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 60    Dan Mariana
2 4 Nastase Daniel Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 60    Dan Mariana
2 4 Mocanu Andrada Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 56    Dan Mariana
2 4 Ilie Nicusor Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 55    Dan Mariana
2 4 Grasu Mihai Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 54    Dan Mariana
2 4 Musuroaea Vlad Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 51    Dan Mariana
2 4 Gavrilescu Narcisa Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 50    Dan Mariana
2 4 Radu Mircea Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 46    Dan Mariana
2 5 Alexandru Andreea Marina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 90  1 Florea Mihaela
2 5 Chiriloiu George Antonio Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 88  M Florea Mihaela
2 5 Iordache Andrei Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 82  M Dilirici Florin
2 5 Cartof Aida Paraschiva Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 80  M Florea Mihaela
2 5 Gurlui Andreea Mihaela Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 74    Dilirici Florin
2 5 Buzoianu Tiberiu Ioan Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 70    Florea Mihaela
2 5 Popa Marian Alexandru Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 70    Florea Mihaela
2 5 Cana Radu Stefan Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 62    Florea Mihaela
2 5 Cojocaru Dan Andrei Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 60    Florea Mihaela
2 5 Musat Bogdan Marian Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 60    Florea Mihaela
2 5 Mihai Delia Elena Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 58    Florea Mihaela
2 5 Petre Ana Maria Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 58    Dilirici Florin
2 5 Ilie Roxana Andreea Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 54    Dilirici Florin
2 6 Radu Razvan Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 91  1 Mircea Paulina
2 6 Ionescu Mihnea Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 82  M Mircea Paulina
2 6 Cotiga Alexandru Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 80  M Dilirici Florin
2 6 Tone Raluca Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 80  M Constantin Ionela
2 6 Oprea Ana Maria Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 78    Mircea Paulina
2 6 Preoteasa Cezar Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 70    Mircea Paulina
2 6 Enache Paul Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 68    Constantin Ionela
2 6 Timboi Madalin Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 68    Dilirici Florin
2 6 Tirnoschi Alexandru Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 68    Mircea Paulina
2 6 Vlad Claudiu Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 68    Mircea Paulina
2 6 Dan Marian Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 62    Mircea Paulina
2 6 Prunaru Eduard Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 58    Constantin Ionela
2 6 Alexandru Adrian Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 40    Dilirici Florin
2 6 Bucur Andrei Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 40    Constantin Ionela
2 6 Spiridon Daniel Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 32    Constantin Ionela
2 7 Secrieru Ana Maria Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 68    Florea Mihaela
2 7 Baba Raluca Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Gostilele 64    Constantin Ionela
2 7 Dorobantu Rodica Florentina Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 62    Dilirici Florin
2 7 Gurlui Costin Marian Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 62    Florea Mihaela
2 7 Ion Andreea Doris Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 62    Florea Mihaela
2 7 Matache Giorgiana Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 62    Dilirici Florin
2 7 Moraru Amalia Mihaela Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 62    Florea Mihaela
2 7 Filip George Daniel Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 58    Dilirici Florin
2 7 Istrate Cristina Alexia Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 58    Dilirici Florin
2 7 Matei Raducu Marian Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 58    Florea Mihaela
2 7 Rachieriu Andreea Alexandra Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 58    Florea Mihaela
2 7 Ivan Sonic Andi Bogdan Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 54    Florea Mihaela
2 8 Stanciu Danil Marian Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 90  1 Mircea Paulina
2 8 Olteanu Cristian Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 80  M Constantin Ionela
2 8 Oprica Elena Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 80  M Mircea Paulina
2 8 Calin Andreea Stefania Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 77    Dilirici Florin
2 8 Guta Diodora Mihaela Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 73    Dilirici Florin
2 8 Cioaca Cristina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 72    Mircea Paulina
2 8 Oprea Alina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 72    Mircea Paulina
2 8 Anton Marina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 70    Mircea Paulina
2 8 Marin Iuliana Scoala Gimanziala nr. 1 Belciugatele Belciugatele 70    Dilirici Florin
2 8 Musat Catalin Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 70    Mircea Paulina
2 8 Aleman Adelina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 66    Mircea Paulina
2 8 Ionescu Andreea Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 62    Mircea Paulina
2 8 Mustocea Alexandra Florentina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 58    Mircea Paulina
2 8 Tincu Albert Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 54    Constantin Ionela
2 8 Sergentu Marian Scoala cu clasele I-VIII Mircea Nedelciu Fundulea 50    Constantin Ionela
2 10 M1 Tone Marius Andrei Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 58    Florea Mihaela
2 10 M1 Velicu Catalina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 54    Florea Mihaela
2 10 M1 Vasilescu Alexandra Gabriela Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 50    Florea Mihaela
2 10 M2 Ivascu Ionela Andreea Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 70    Florea Mihaela
2 10 M2 Fechete Georgiana Daniela Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 66    Florea Mihaela
2 10 M2 Moraru Georgiana Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 66    Florea Mihaela
2 10 M2 Tanase Alexandru Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 66    Florea Mihaela
2 10 M2 Ivan Elena Alexandra Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 62    Florea Mihaela
2 10 M2 Alungulesei Roxana Claudia Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 58    Florea Mihaela
2 10 M2 Gherman Alina Catalina Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 58    Florea Mihaela
2 10 M2 Gherman Razvan Catalin Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 58    Florea Mihaela
2 10 M2 Stoica Roberto Valentin Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 58    Florea Mihaela
2 10 M2 Gaman Andreea Mariana Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 46    Florea Mihaela
2 10 M2 Ion Madalina Larisa Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea Fundulea 46    Florea Mihaela



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018