Rezultate Arhiva editia 2014-2015 CL102

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 Baltes Nicoleta Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 80  M Eremia Elena
1 2 Chiriac Alexandru Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 80  M Eremia Elena
1 2 Voinea Mihai Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 80  M Roman Doina
1 2 Stama Rares Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 74    Roman Doina
1 2 Corlade Alessia Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 72    Eremia Elena
1 2 Dumitru Eduard Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 72    Eremia Elena
1 2 State Alexandra Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 71    Roman Doina
1 2 Valeanu Mihail Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 71    Roman Doina
1 2 Ion Alessandra Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 70    Eremia Elena
1 2 Niculae Denis Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 69    Eremia Elena
1 2 Tiganila Andreea Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 69    Roman Doina
1 2 Sulaiman Jin Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 68    Roman Doina
1 2 Dumitru Bogdan Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 67    Eremia Elena
1 2 Nita Alin Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 67    Roman Doina
1 2 Istode Cosmina Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 66    Roman Doina
1 2 Coman Valentin Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 63    Roman Doina
1 2 Marcu Andrei Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 54    Roman Doina
1 2 Nitu Cristian Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 53    Eremia Elena
1 3 Oprea David Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 73    Raboj Gherghina
1 4 Baltac Mihai Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 88  M Cucu Ecaterina
1 4 Miroi Alexandra Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 88  M Cucuta Maria
1 4 Smochina Angelina Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 87  M Cucu Ecaterina
1 4 Ghiuve Osman Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 85  M Cucu Ecaterina
1 4 Constantin Miruna Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 84  M Cucu Ecaterina
1 4 Sulaiman Evin Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 82  M Cucuta Maria
1 4 Bira Vladimir Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 80  M Cucu Ecaterina
1 4 Grigore Mario Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 80  M Cucu Ecaterina
1 4 Vasile Traian Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 80  M Cucu Ecaterina
1 4 Baltes Andrei Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 74    Cucu Ecaterina
1 4 Nastase Adelina Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 72    Cucu Ecaterina
1 4 Paun Tea Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 69    Cucu Ecaterina
1 4 Podocea Radu Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 67    Cucu Ecaterina
1 4 Pinzariu Lacramioara Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 55    Cucu Ecaterina
1 5 Ionescu Briana Liceul Neagoe Basarab Oltenita 88  M Cucuianu Marita
1 5 Gaina Lavinia Liceul Neagoe Basarab Oltenita 86  M Cucuianu Marita
1 5 Straseschi Andreea Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 83  M Ciupea Relu
1 5 Latu Paul Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 82  M Ciupea Relu
1 5 Mircea Sorin Liceul Neagoe Basarab Oltenita 82  M Cucuianu Marita
1 5 Nedelcu Sebastian Liceul Neagoe Basarab Oltenita 82  M Cucuianu Marita
1 5 Buleandra Adina Liceul Neagoe Basarab Oltenita 81  M Cucuianu Marita
1 5 Bites Rares Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 80  M Ciobanu Sanuta
1 5 Cipleu Erika Liceul Neagoe Basarab Oltenita 80  M Cucuianu Marita
1 5 Ivan Tiberiu Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 80  M Dinu Luciana
1 5 Stoica Robert Liceul Neagoe Basarab Oltenita 80  M Cucuianu Marita
1 5 Dumitrache Ionut Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 74    Ciupea Relu
1 5 Marcu Octavian Liceul Neagoe Basarab Oltenita 73    Cucuianu Marita
1 5 Chiru Alexia Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 72    Ciupea Relu
1 5 Dan Anca Liceul Neagoe Basarab Oltenita 70    Cucuianu Marita
1 5 Popa Tiberiu Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 70    Nistor Cornelia
1 5 Carligel Mario Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 68    Ciupea Relu
1 5 Cristea Aida Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 68    Ciupea Relu
1 5 Demirtas Emine Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 68    Dinu Luciana
1 5 Tudor Alexia Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 68    Nistor Cornelia
1 5 Coarna Ciprian Liceul Neagoe Basarab Oltenita 66    Cucuianu Marita
1 5 Enciu Bianca Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 66    Dinu Luciana
1 5 Niculae Lucian Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 66    Dinu Luciana
1 5 Anghel Andrei Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 64    Nistor Cornelia
1 5 Arsenescu Andreea Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 64    Nistor Cornelia
1 5 Dragomir Fabian Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 64    Dinu Luciana
1 5 Serban Larisa Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 64    Nistor Cornelia
1 5 Banateanu George Liceul Neagoe Basarab Oltenita 62    Cucuianu Marita
1 5 Gorneanu Alina Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 62    Rotaru Elena
1 5 Grasu Julia Liceul Neagoe Basarab Oltenita 62    Cucuianu Marita
1 5 Dima Andreea Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 60    Rotaru Elena
1 5 Zorzor Macrina Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 60    Rotaru Elena
1 5 Berdan Oana Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 58    Rotaru Elena
1 5 Brasoveanu Denisa Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 58    Nistor Cornelia
1 5 Constantin Miruna Liceul Neagoe Basarab Oltenita 58    Cucuianu Marita
1 5 Grasu Florentina Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 58    Ciupea Relu
1 5 Savu Lorena Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 58    Dinu Luciana
1 5 Tache Macrina Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 58    Nistor Cornelia
1 5 Chiru Mariana Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 56    Rotaru Elena
1 5 Dragne Daniel Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 56    Dinu Luciana
1 5 Lupovici Daniel Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 56    Rotaru Elena
1 5 Paun Madalina Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 56    Rotaru Elena
1 5 Burda Daniela Liceul Neagoe Basarab Oltenita 54    Cucuianu Marita
1 5 Vasile Ruxandra Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 53    Rotaru Elena
1 5 Ene Andreea Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 50    Nistor Cornelia
1 5 Tarse Silviu Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 50    Ciupea Relu
1 5 Lindner Ionut Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 42    Dinu Luciana
1 5 Mutulescu Ioan Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 40    Dinu Luciana
1 6 Istrate Alexandru Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 95  1 Nistor Cornelia
1 6 Dragan Eduard Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 92  2 Nistor Cornelia
1 6 Sandu Dragos Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 92  2 Dinu Luciana
1 6 Alexandru Ionut Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 74    Dinu Luciana
1 6 Dumitrace Oana Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 74    Dinu Luciana
1 6 Ciufu Mihai Liceul Neagoe Basarab Oltenita 65    Cucuianu Marita
1 6 Vasile Stefania Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 44    Dinu Luciana
1 7 Mihaila Tiberiu Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 95  1 Ciupea Relu
1 7 Dicu Teodor Liceul Neagoe Basarab Oltenita 88  M Cucuianu Marita
1 7 Ghira Marina Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 80  M Rotaru Elena
1 7 Preda Otilia Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 80  M Ciupea Relu
1 7 Dume Irina Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 70    Ciupea Relu
1 7 Mica Gabriela Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 68    Ciupea Relu
1 7 Paturan Andra Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 66    Ciupea Relu
1 7 Sandu Antonia Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 66    Ciupea Relu
1 7 Ghiunea Daria Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 60    Ciupea Relu
1 7 Tudor Andrei Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 60    Ciupea Relu
1 7 Herascu Alexandra Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 50    Ciupea Relu
1 8 Dicu Florin Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 90  1 Rotaru Elena
1 8 Fotin Laura Scoala gimnaziala nr. 1 Chiselet 90  1 Badan Vasilica
1 8 Minea Andi Scoala gimnaziala nr. 1 Chiselet 80  M Badan Vasilica
1 8 Dumitru Florin Scoala gimnaziala nr. 1 Chiselet 73    Badan Vasilica
2 2 Chiriac Alexandru Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 92  1 Eremia Elena
2 2 Corlade Alessia Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 83  M Eremia Elena
2 2 Dumitru Eduard Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 83  M Eremia Elena
2 2 Baltes Nicoleta Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 80  M Eremia Elena
2 2 Ion Alessandra Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 80  M Eremia Elena
2 2 Niculae Denis Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 77    Eremia Elena
2 2 Dumitru Bogdan Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 61    Eremia Elena
2 2 Topala Iuliana Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 54    Eremia Elena
2 4 Miroi Alexandra Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 97  1 Cucuta Maria
2 4 Baltac Mihai Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 96  2 Cucu Ecaterina
2 4 Sulaiman Evin Scoala gimnaziala nr. 3 Chirnogi 80  M Cucuta Maria
2 5 Gaina Lavinia Liceul Neagoe Basarab Oltenita 85  M Cucuianu Marita
2 5 Stoica Robert Liceul Neagoe Basarab Oltenita 85  M Cucuianu Marita
2 5 Assoum Kamel Liceul Neagoe Basarab Oltenita 82  M Cucuianu Marita
2 5 Buleandra Adina Liceul Neagoe Basarab Oltenita 82  M Cucuianu Marita
2 5 Ivan Tiberiu Scoala gimnaziala Spiru Haret Oltenita 82  M Dinu Luciana
2 5 Straseschi Andreea Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 81  M Ciupea Relu
2 5 Paun Madalina Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 80  M Rotaru Elena
2 5 Popa Tiberiu Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 76    Nistor Cornelia
2 5 Ionescu Briana Liceul Neagoe Basarab Oltenita 71    Cucuianu Marita
2 5 Latu Paul Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 70    Ciupea Relu
2 5 Vasile Ruxandra Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 70    Rotaru Elena
2 5 Cipleu Erika Liceul Neagoe Basarab Oltenita 68    Cucuianu Marita
2 5 Tartau Bogdan Liceul Neagoe Basarab Oltenita 68    Cucuianu Marita
2 5 Gorneanu Alina Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 67    Rotaru Elena
2 5 Banateanu George Liceul Neagoe Basarab Oltenita 66    Cucuianu Marita
2 5 Arsenescu Andreea Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 64    Nistor Cornelia
2 5 Carligel Mario Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 64    Ciupea Relu
2 5 Marcu Octavian Liceul Neagoe Basarab Oltenita 62    Cucuianu Marita
2 5 Ionescu Ana Maria Scoala gimnaziala nr. 1 Chiselet 58    Badan Vasilica
2 5 Fotin Ana Maria Scoala gimnaziala nr. 1 Chiselet 56    Badan Vasilica
2 5 Tache Macrina Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 56    Nistor Cornelia
2 5 Luiceanu Andreea Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 54    Nistor Cornelia
2 5 Tarse Silviu Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 54    Ciupea Relu
2 6 Istrate Alexandru Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 92  1 Nistor Cornelia
2 6 Dragan Eduard Scoala gimnaziala Lucian Pavel Oltenita 86  M Nistor Cornelia
2 6 Preda Valentin Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 81  M Rotaru Elena
2 6 Baba Erich Liceul Neagoe Basarab Oltenita 70    Cucuianu Marita
2 6 Pietrusel Oana Liceul Neagoe Basarab Oltenita 70    Cucuianu Marita
2 7 Mihaila Tiberiu Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 92  1 Ciupea Relu
2 7 Dicu Teodor Liceul Neagoe Basarab Oltenita 90  2 Cucuianu Marita
2 7 Munteanu Bianca Liceul Neagoe Basarab Oltenita 90  2 Cucuianu Marita
2 7 Sandu Antonia Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 86  M Ciupea Relu
2 7 Gheorghe Marta Liceul Neagoe Basarab Oltenita 85  M Cucuianu Marita
2 7 Florea Maria Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 74    Ciupea Relu
2 7 Mihaila Cosmin Liceul Neagoe Basarab Oltenita 74    Cucuianu Marita
2 7 Ocroteala Alin Liceul Neagoe Basarab Oltenita 74    Cucuianu Marita
2 7 Dume Irina Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 68    Ciupea Relu
2 7 Mica Gabriela Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 68    Ciupea Relu
2 7 Paturan Andra Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 68    Ciupea Relu
2 7 Ghiunea Daria Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 62    Ciupea Relu
2 7 Stanciu Robert Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 60    Ciupea Relu
2 7 Tudor Cristina Scoala gimnaziala nr. 1 Chiselet 60    Badan Vasilica
2 7 Herascu Alexandra Scoala gimnaziala Alex.D.Ghica Oltenita 58    Ciupea Relu
2 7 Dragnea Madalina Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 56    Rotaru Elena
2 8 Dicu Florin Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 86  M Rotaru Elena
2 8 Fotin Laura Scoala gimnaziala nr. 1 Chiselet 83  M Badan Vasilica
2 8 Mica Bogdan Liceul Neagoe Basarab Oltenita 83  M Cucuianu Marita
2 8 Minea Andi Scoala gimnaziala nr. 1 Chiselet 80  M Badan Vasilica
2 8 Toma Catalin Scoala gimnaziala nr. 1 Chiselet 76    Badan Vasilica
2 8 Gama Adina Scoala gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni 74    Rotaru Elena
2 8 Nitu Miruna Scoala gimnaziala nr. 1 Chiselet 72    Badan Vasilica



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018